Új privát üzeneted érkezett!

tehát

az alsó része: volt sárgára színezett diszperzitem, meg előző napról sőtétbarna temperás kotyvalékom.
a kettőt kevertem, de nem kevertem ki teljesen, ettől lett ilyen foltos forma.
amelyik képen a maci ül, arra őrölt fahéjat szórtam, a másikra pedig darált kávétKép Kép

a keret felső része világoskék diszperzit, amibe kicsit kékebb felhőket pingáltam.
kb ennyi.
de ez a felemás keret nem az én találmányom, valaki már csinált ilyet, csak nem emléx, hogy ki. de talán az tengerész macis volt.
na mindegy
most a millis dolgokra álltam rá. Kép
egy katica már elkészült.


holnap jön a puncspuding - ánizs módra...
drezsy
 
 


Koda !

Kép Kép
drezsy
 
 


Jucus!
Csodaszép a lámpád!
Drezsy!
Gratula!
Ti olyan leleményesek és ötletesek vagytok!!
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 

 
 

Mindenki!

Ez lesz vasárnap:
http://www.petoficsarnok.hu/nyitooldal/kezmuves0.jpg

Szandra
krampuszmama
 
 


Drezsy!
Akkor is nagyon jó!Kép
Katicát majd LÁT-NI A-KA-ROM!!!!!!!!!!!KépKépKépKépKép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


SziasztokKép

Végre beenged a gépKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Kata007
Hát az úúúúúgy volt, hogy tudod anyunak csináltam Karira és az utolsó este még festettem (végül a gyerkőc kézlenyomatát ráfestettem még üvegfestékkel az egyik sarkába) aztán rohanás haza (Békéscsaba) félúton (Dabas) rájöttünk, hogy a kariajándékokat mégis itthon felejtettük a nagy rohanásba, szal vissza aztán megint oda... és elfelejtettem lefotózni. De most Húsvétkor megyünk megint és megteszem - addig is
elárulom szerintem baromi jó lett KépKép aztán felrakom
azt a másik topikban használom Kép

Jucus
Nekünk is tetszik - sőt Dodi mondta is, épp tegnap tanulta meg kimondani, hogy szép Kép

Kata007
Ha legközelebb habos lesz, akkor nyugodtan ütögesd a formát a még folyós gipsszel az asztalhoz, az felhozza alégbuborékokat a felszínre és nem kell aggódnod, hogy az eleje olyan lesz Kép

Koda
Na most besóztatok, az illat miatt én is csinálok fahéjasat!! KépKép

Szandra
Én nem, a 7végém mindíg túrázós, de majd mesélj mi volt!!!!!!

Drezsy
várom a puncs-pudingos variációt!!! KépKépKép

ane

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


Ane!

Csinálj fehéjasatKép Vigyázz, hogy a fahéjat először a gipszporral keverd el és utána öntsd a vízbe. Így nem fog úszkálni a tetején a fahéjKép
!(a leveled a postán).

Szandra!

Sajna messze vagyunk TőletekKép (mél ment)

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda! A 2. számú lámpaernyők milyen szalvétával csináltad? Nem tudom mi van velem, de én is a "rózsás" korszakomat élem!
anizs007
 
 


Sziasztok!

Ane!
Ok, várom a fotót. Szerencsére az alja nem lett lyukacsos.Kép Ütögettem, rázogattam én, de a fahéj miatt habosabb volt mint szokott.Kép

Koda!
Hallom járt nálad a postás!KépKépKépKépKép
Bevallom a postaládába akartam bedobni, de lányos zavaromban, hogy még a kapun is be kellett kéreckednem, nem találtam, így muszáj volt felvinnem. Gondoltam bedobom az ajtón. Aztán amikor a párod már várt nyitott ajtóval, jól meglepődtem.Kép
Persze visszafelé a postaláda is meglett, ott mentem el mellette.Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Ánizs!
Ebből a szalvétából van. Az Apró Fotélyokból rendeltem:

http://www.hobbybolt.hu/p/08/000030080003000300


Kata:KépKépKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda! Szalvétában messze nem mutat olyan jól!
Drezsy és Anikó! Megkaptátok emilkémet?
anizs007
 
 


Ánizs!

jaja, én meg
de még az előző is megvan
hihi
tutira méssz, mi ánizs? Kép Kép
drezsy
 
 


Kataa007
Nálunk is megy már az kimondani, hogy Dodo!!!!!!
bocsesz az offért, de el kellett mondanom Kép

Drezsy
direkt az új kép miatt jöttem fel Kép hol a friss alkotásod??????????????????????

ane

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


Kép

ane, ma egész nap takarítottam, mert rá akarjuk sózni a kecót valakire, és jöttek háztűznézni.
a puding próbája az evés - ma elmaradt, de a katicásat mindjárt felteszem. Milli dobozos .O
igérem mindjárt öntök egyet belőle

bocsi
drezsy
 
 


Ane!

Szerintem a csajok nem haragszanak meg az ilyen OFF-ért, hiszen ők is tudják, hogy ez mekkora öröm.KépKép
Gratulálok Dodonak a Dodo-hoz!!!!!!!!!KépKépKépKép

Koda!
Mailt megkaptam, holnap írok, ígérem. Ma alkottam.Kép 7 képet csinálok egyszerre.Kép Válogatott anyósom is, anyukám is, úgyhogy most kreatívkodhatok ezerrel.Kép

Drezsy!
Akkor addig nem fekszem ma le amíg fel nem teszed!Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Rit,
kuldtem /volna/ mailt, amiben irtam, hogy add meg akkor a cimedet, de visszajott a level, hogy nem szereti a freemailes levelet. Ez csak idoszakos dolog vagy sose fog odaerni? Nincs mas mailcimed?

A "regi" szalvetatechnikas topicra gondoltam egyebkent, nem az "osztalyra", azt se surun olvasomKép

-Afonya
afonya
 
 


na
a katica:
http://babanet.hu/album/main.php?own=1&album=1720&page=1&image=33652

kipróbálás alatt a pudingos gipsz...
hááááát
most köt,de nem vmi bizalomgerjesztő
igaz hozzátartozik a dologhoz, hogy az epres puding mellé még belecsaptam egy piros színű tortazselét is
az illata tök jóKépKépKép
de hogy milyen lesz...már egy csomó vizet feldobott, győzőm róla leburogatni...hihi
na mindegy
reggel beszámolok az eredményről
drezsy
 
 


SziasztokKép

Sajna nem nagyon értem ma rá veletek értekezni. Újítom fel a konyhaszekrényt. Ha már újra nem telikKép
Még nincs befejezve, folytatom. Most itt tartok. Az a csúnya szürke a régi festés. Az újat kitaláljátok.

http://babanet.hu/album/albumimages/1549/33660.jpg

http://babanet.hu/album/albumimages/1549/33661.jpg

Drezsy!

Aranyos a katicádKép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Drezsy!
Édes a katicád! Nem sajnálod majd Sebi dekorcsíkját, ha elköltöztök??Mi Sebi rendes neve?
Koda!
Csodásan fog kinézni a konyhabútorod!!
Ane!
Gratula a Dodo-hoz. Kíváncsi leszek, az én fiam mikor fogja mondani, hogy Kristóf!?! Kép
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Koda!
Szuper ügyes vagy!

Jó lesz,ha az egész ilyen lesz!

Drezsi, tetszik a katicád!- egész nap azon gondolkodtam, hogy mi is az a millis...

A tortazselé nem lesz rossz hatással a gipszre?

Kata!
Mindent bele, nagyon bele lendültél! Szerintem nem olyan vészes dobozt dekupálnli, próbáld meg
cipős dobozon, sokat nem veszíthesz!

Anikó
naspolya
 
 


Drezsy!
Tetszik a katicád!Kép
Láttad már az én konyhaszekrényemet?Kép Itt kezdődik: http://babanet.hu/album/main.php?album=1660&page=2&image=29486
Koda!
Klassz lesz a konyhaszekrényed!Kép
Nálam is így volt. Újra nem tellett, a régi meg már nagyon csúnya volt. Na jó, nálam besegített a festésben egy profi festő aki lefújta magát az ajtókat.Kép

Anikó!
Én ehhez nagyon béna vagyok.Kép
Cipős dobozon próbáltam, és sokat veszítettem.Kép Nagyon sok szalvétát eldobtam. Valahogy nekem az élek, sarkak nem állnak össze. Ott mindig elszakad a szalvéta.Kép
Most jut eszembe: még mindig nem kaptál tőlem pakkot???

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kata!

Sajna nem, de a postára ma nem érkeztek küldemények - újság sem...
Majd holnap!

Ma azon is gondolkodtam, hogy ki is csinált katicás konyhaszekrényt - a válasz megérkezett!

Jó éjt!

Anikó
naspolya
 
 


Verőfényes tavaszi jó reggelt!!!

Hasatokra süt a nap, hol vagytok???
Katicáról annyit, hogy ez a szkennelés elég béna lett, azok a fehér maszatok valójában nincsenek rajt... a szkenner vót retkes
de most elkezdtem ilyen kicsiket gyártani - gyereknek majd jó lesz, ha felismeri.
Jut eszembe, kapott Sebi ( Ferenczi Sebestyén)KépZsuKép, egy nagyon jó játékot, az agyam ahogy megláttam, beindult.
rögtön a dekupli jutott eszembe
leírom, talán megértitek, nem olyan bonyi

szóval,vannak kb 6x6 cm-es kis fa lapocskák (kb 3mm vastagok) amiknek az oldalán 2 lyuk van.
ilyenből van kb 8 db. ezek egymásra vannak rakva, a lyukakon keresztül pedig egy madzagg van átbújtatva, és 1-1 fa gyönggyel lezárva.
na szóval. a madzag lazábbra van hagyva, igy a fa lapocskák, mint egy kis könyv, lapozhatóvá válnak.
lényegében 4 ilyen könyvecskéje van sebinek, mindegyin más téma szerepel
egyiken járművek
2. gyümölcsök
3. háziállatok
4. vadállatok
nagyon szereti, csak még nézegetne ilyet, úgy látom. ezért gondoltam arra, hogy ilyet mi is tudnánk csinálni a gyerekeinknek.
akinek nagyobb babája van, ő csinálhat pl a színkeről, vagy számosat, abc-set
egyenlőre a fa lapocskák terén vagyok meglőve.
nem nagyon akarják teljesíteni a kérésemet a faáru boltosok
vkinek nincs ismije???
aki szánna rá időd, és gyártana ilyeneket??
kb 7x10 -esre gondoltam.

na, ti jöttök???
ötlet, ismi?

ja, szárad a pudingos
később beszámolok róla


drezsy
drezsy
 
 


Drezsy!
Katica: Kép
Ismerem a könyvecskét, nekünk a járműves van megKép, Gergő (Gehő, ő így mondja) nagyon szereti (rágni rajta a golyótKép)
Egyébként a sógorom asztalosKép
Lehet, hogy meg tudom fűzni.
Már én is gondolkodtam valami hasonló dolgon. Én vékony farost lemezből gondoltam, az még van is itthon, csak egyforma méretűre kéne vagdalni őket.
Ma úgyis jön Krampuszt pesztrálni ( este STOMPKép) majd bepróbálkozomKép


Koda!
Csúcs lesz a konyhaszekrényedKép


Szandra
krampuszmama
 
 


Drezsy!
Az ötlet nagyon jo, csak én is azon agyalok, honnan lehetne falapokat szerezniKép

Koda!
TE nagyon ügyes vagy!!!! Szuper lesz a szekrényedKép
musi
 
 


Szandra!

Úgy látom, te vagy a megmentőnk...
ne farost lemez legyen, azt szétrágják nulla perc alatt.

csak ügyesen!!
mondd meg milyen fontos ez!!!!

Kép
drezsy
 
 


Sziasztok lányok!

Végre hazaért a kameránk, meg tudom mutatni az elmúlt három nap termését: http://www.gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/P3020011.JPG
Ez az, amit a Koda féle gletteléssel tettem kellően strukturálttá (a párom szerint olyan, mint egy vaníliás süti): http://www.gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/P3020012.JPG
http://www.gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/P3020013.JPG
http://www.gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/P3020014.JPG
http://www.gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/P3020015.JPG
Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi!

tök szépek
a sütis és a másik repesztett keretes virágos tetszik a legjobban,
tudod mi jutott róla elsőre eszembe?
a karácsonyi bejgli
hihi
nagyon jók !!!
drezsy
 
 


Drezsy!
Ha már a konyhában nem jön össze se a vaníliás süti se a bejgli, legalább itt...Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Jubi!
jaja KépKépKép

csajok! beszámolok a pudingos, tortazselés képekről.
illat: van valamennyi
állag: háááát. elég macerás volt, mert feldobta a vizet a tetejére, győztem leburogatni róla

véleményem összességében: felejthető
inkább együk meg a pudingot...
nekem ennnyi, de azért prószáljátok ki ti is

drezsy
drezsy
 
 


Lányok, lányok még elpirulok a sok dícséretben. Na persze reméltem, hogy fog tetszeni.
Na de nem csak én ügyeskedem, látom:
Kata konyhaszekrényeKép, Jubi szuper képeiKépKép
Drezsy meg csak próbálkozik a gipszöntésselKépKépKép Na, azért a macis képek ott vannak a toppon!!


JubiKép
Tényleg vaníliás süti. Szinte beleharapnék...

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!

ne zaklass!!!
amúgy ma is alkotok vmit ami kicsi, mint a katicás...
Kép
viszont a macis hűtőmágneseket még nem volt erőm kifesteni
elég babra, nem?
azért sóztad rám, mi???
teeeeeeeeeeeeee
drezsy
 
 


Drezsy! Meg fogom kérdezni attól a lánytól, akinél láttam a pudingporos képet, hogy pontosan milyen munkafolyamatban készítette. Az ővé tényleg gyönyörű és teljesen márvány hatású volt! Ánizs
Koda! Nem semmi csaj vagy! Okés a szekrényed!
Juborka! Szépek az újak, a repesztéssel nekem mindig gondom támad! Majd belejövök mint kiskutya az ugatásba!
anizs007
 
 


Ánizs!

A te műveidet mikor csodálhatjuk meg?
Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Sziasztok!
Drezsy: nekünk is van olyan kiskönyv...
Juborka: ismét gyönyörűeket alkottál!
Én meg csak takarítok, meg takarítok... és várom a postást!
Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


jubi
húúúúúúúúúú főleg a 14es nagyon szép!

Koda
majd nézd meg a borítékodat, Dodo díszítette!!! Kép

ane

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


Szandra
most nézem -és irígykedek a Stomp miatt!!!!!!!!!
majd mesélj légyszi-légyszi!!!!!!

ane

rit

Dodo 8 éves, Rege meg 4,5 :):)
anemona7
 
 


Sziasztok!
MEgint kísérleteztem a glettes kerettel...háááááát nem tudom mi fog kisűlni belőle, ha lefestemKép:http://www.gportal.hu/portal/juborka/image/gallery/p_tty_s_keret.JPG

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Juborka! Már két fényképezőgépes pasinak is komoly ajánlatott tettem, hogy megkaparinthassam végre a - gépüket! Amint összejött, látható leszek! Addig is begyűjtöm a szalikat! Ánizs
anizs007
 
 


Koda!
Miért is volt citromnyaló vigyorKép a konyhaszekrényem utáni hozzászólásodban???KépKépKép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


KataKép

Azért tettem oda, mert Te sokkal leleményesebb vagy mint én. Azt hittem, feltaláltam a spanyol viszt. Közben meg már megelőztekKép
Szóval az nem citromnyaló, hanem elismerő vigyorKépKép

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


SziasztokKép

Itt van a konyhaszekrény folytatása. Most így néz ki. Ez lesz a végleges forma. Még van egy pár ajtó hátra

http://babanet.hu/album/albumimages/1549/33965.jpg

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda
tetszik az ajtódKép
Hajni
hajnii
 
 


HajniKép

De rég láttalakKép Köszönöm szépen!!! Te mi szépet alkottál mostanában?

Koda

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!
Én meg azt hittem, hogy túl bogarasnak találtad.Kép Elárulom az alsó részen azért van olyan sok katica, mert Dodónak annyira tetszett amikor fent elkezdtem katicázni, hogy egyfolytában azt mutogatta és kiabálta. Na, gondoltam rakok neki elérhető magasságba egy csomó katit.Kép Mai napig is leáll számolgatni őket.Kép

A Te szekrényed is nagyon jó lesz.Kép Tetszik!KépKép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


OFF!
Ane!

Szuper volt, nagyon-nagyon tetszettKépKépKép
A wc pumpától elkezdve a partvison át, az üres vizespalackokig, még gumicsővel is zenéltek. Meg még sok egyébbel: öngyújtó, zacsi, kuka, volt egy próbálkozás banánhéjjal isKép
Most be vagyok buzdulva, hogy megszerezzem videón vagy dvd-n valamelyik fellépésüket.

Jönnek jövőre isKép

Egy bibi volt, fájt a fejemKép

Szandra
krampuszmama
 
 


Jubi

Tetszik a keretedKép!Arra gondoltam,ha lefested,picit várj a száradással,majd próbáld meg a kiemelkedő részeket egy kicsit visszaszedni.Így amolyan antikos kereted lesz.Persze attól függ,milyen képet akarsz beleKép!
Csak egy ötlet volt!Kép

Anyapoc

anyapoc
 
 


Koda,

nagyon klassz a konyhabutor!

gabomamo
gabomamo
 
 


Anyapoc!
Melyik keretre gondolsz? Kép

Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?