Új privát üzeneted érkezett!

törölve :twisted:
Vendég
 


HENI: Nálunk minden oké. Sajna újra ovi és munka apának, jó volt ez a 3 hét 4-esben.. Karácsonyi fotók?
NIKI: Várjuk az Uh képet!
BIBI: Mi törölve?
NÓRI: Nem tudom, hogy olvasol e még minket. Csak szeretnék gratulálni! :wink:
Vendég
 


Nóri,
Utánanéztem én is, miután Betsy gratulált.
Titokban pocakosodunk????????????

NAGY-NAGY GRATULA NEKTEK.

Majd gyere és mesélj. :lol: :lol: :lol:
Niki,
Drukk a holnapi uhu-hoz, várjuk a képeket. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 

 
 

Sziasztok!

Mi is élünk! :lol:
Suliba járok szombatonként, így nagyon kevés időm van netezni, ezért nem jelentkeztünk. Így is alig tudok tanulni Martintól, igazi örökmozgó, egy perc nyugta sincs.
Mindenkinek sok boldogságot, névnapot, szülinapot, hófordulót, ja és BOLDOG ÚJ ÉVET MINDENKINEK!!!
Megpróbálok majd képeket kicsinyíteni, ahogy lesz időm, de a héten kezdődik a suli, a szünetben nem tudtam tanulni, mert mindig mentünk valahova. Visszaolvasni sem tudtam.

Niki, drukk az uh-hoz, remélem lesz szívhang.

Nóri, remélem nektek is sikerült a babaprojekt.

Remélem mindenki jól van, csak ezt az oldalt olvastam el.
Vendég
 


Sziasztok!
Ezer éve nem voltam, bocsi...

Mindenkinek boldog új évet!!!

Niki, drukk az uh-hoz!!!! Bizti lesz szívhang!!!!

Rólunk: Lacus 6400 gramm és már 68-70cm. Oltári jó gyerek, már alszik 11-től reggel 8-ig.
Nekemtejem szinte semmi, de a tápi nagyon jó.
Rakok fel képeket!!!

Ja, gagyog ezerrel!!! És mosolyog!!!!!
Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
gabi82
 
 


Judy, Betsy:köszönöm! :D
Vendég
 


Nóri: GRATULÁLOK! Vigyázz Magatokra nagyon!!!!

Gabi: Nagyon szép Lackó baba, igazi férfias szerkó vannak úgy látom!

Jaimee, Bíbi, Sirki, mi ez a nagy csend????????????

Mirciről van valami hír???

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Ui.: fél évesen kibújt az első fogunk is!!!! :lol: ( 9650 gr és 70 cm )

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Gyabi!
Mirci nekem írt.... még mindig pocifájósak :( de jól vannak!

babszika
 
 


dobd fel a képet róla!!!!!!!!!

babszika
 
 


Nóri,
IGAZ A HIR????? DE JÓ, ÚGY ÖRÜLÖK! ÉS CSAK IGY TITOKBAN... GYERE ÉS MESÉLJ, TESZTET FEL, UH-RA MIKOR MÉSZ, STB. NAGYON NAGYON NAGY GRATULA! AKKOR JÓL KEZDŐDIK AZ ÉV!

Úgy látom újra élni fog a babás tábla, hál Istennek! Niki és Nóri adatokat kérek majd!

Niki,
mi volt az uh-n? Képet, tesztet, mindent te is tegyél fel!

Gabi,
nagyon aranyos Lackó baba, szép nagy baba is, nagyon jó a közös képetek is! Gyere gyakrabban!

Gyabi,
gratula a fogacskához! Volt valami gond vele? Már nem is kell mondani, Beni hatalmas szép baba!

Babszi,
látom nálad cd3. Hogy álltok már az inszemmel? Remélem a nászút a tiétek lesz!
sirkici
 
 


Gyabi: Gratula az első fogacskához!!!!!
jaimee1
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsi, hogy nem jelentkeztem eddig, de karácsony előtti hetek, bolondokháza, ünnepek átjáróház. Hajnalig sütés, éjjel nem alvás, de megérte. :) :lol:

Először is boldog hófordulót, szülinapot mindenkinek!
És persze boldog új évet!

Niki!
Gratulálok! Várom a sztár fotót!

Nóri!
Gratulálok! Mesélj! Hogy tellnek az első napok? UH? fotó?

Bibi!
Az alvási szokások havonta változnak. Legalábbis nálunk. Ne aggódj, nincs semmi baja Bibi babának.

Gyabi!
Gratulálok a fogacskákhoz!

Rólunk:
Már 9500 gr és 70 cm Klárika, van 2 fogunk, és már egyedül hasra is fordulunk. Sajnos az ünnepi átjáróház keretében elkaptunk egy tüsszögős, köhögős vírust, de szerencsér láz nélkül mgúsztuk. Eddig a fogak miatt nem aludtunk, most a vírus miatt. Semmi gond, megszoktuk. Én rettentő fáradt és kimerült vagyok, de ez az anyukák sorsa. Sajnos napközben nincs időm pihenni, míg ő alszik, mert nyakamba szakadt a háztartás, néha ki sem látszom belőle. No nem panaszkodom tovább. Igyekszem sűrűbben jönni.

Puszi mindenkinek!

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Sirki!
MA szúrtam az 1. szurit.... :roll:

babszika
 
 


Gabi,
nagyon szépek vagytok! A tejecskét nem próbálgatod, hátha...

Rólunk annyit, h. ma "bejelentkeztem" a meddőségibe, és márciusban megyünk. Izgi! 8) :D
Vendég
 


Babszi,
ezt nem nagyon értem, akkor ez az első inszem? Mindenesetre drukk nagyon!

Arikon,
hajrá, neked is mennek a drukkok! Na, meg persze lehet, hogy nem is lesz szükség a meddőségire!

Kismamák, nagyon eltüntetek, fotók, szülés várható időpontja, stb...
sirkici
 
 


Sirki!
AZ inszem előtt 6 napig szúrom magam.

babszika
 
 


Sirkici:

Kép

Kép
Vendég
 


Babszi,
értem!

Nóri,
csodálatosan szép képek, még egyszer gratulálok! Remélem, mostmár gyakrabban fogsz jönni!

Ja, és a babás tábli:

Kép
sirkici
 
 


--------------------------------------------------------------------------------

Sziasztok!

Meg vagyok!!!
Nem hiszitek el, de csütörtökön mielőtt indúltunk volna a dokihoz, jöttek a upc-től, hogy kikössék az internetet, mert váltottunk digire, és a férjem teljesen elfelejtette, hogy kikötik, én meg nem is tudtam róla.
Úgy volt, hogy 2 napig lesz 2 net, csak a digisek nem tudtak időben jönni, így ebben a pillanatban kötötték be az internetet.

Szóval, sikerült eljutni a dokihoz is, és az uh-ra is, minden rendben, jó helyen van a baba, de szívhang még nem volt.
a szanográfos szerint csak a7. hét után van, bár én ezt kétlem, na meg nagyítani sem akart a képen, így csak a szabályos petezsák látszódott.
2 hét múlva kell visszamenni, de szerintem megyek egy hét múlva is, mert nagyon akarom hallani ahogy dobog a picikém aprócska szíve.

Akkor talán már képet is kapok, most még nem volt értelme az uh-os szerint...

Szülés várható dátuma:
2009. szeptember 1

Ma rakok képet a tesztekről ígérem.

Puszi, délután jövök!

Cs. Nóri:

GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

De jó már ketten vagyunk.
Te hány hetes voltál mikor az ultrahangon voltál?
Neked már volt szívhang???

Kép
Kép
sz.niki
 
 


Niki:köszi és viszont! :wink:
6+3 on voltam uh-n, de még nem volt szívhang, igazából azért mentem, hogy megnyugodjak, hogy jó helyen van.

Sirkici:a rózsaszínnek nagyon örülök, kööössssszzziiii! :wink:

Szülés várható időpontja:2009 augusztus 22.
Hétfőn megyek belgyógyásztra, de azt ne írd be, ha a 12. hetes uh-ra meglesz az időpontom, akkor szólok!(valamikor február eleje lesz)
Vendég
 


Én 6+2 voltam, nekem sem volt sajna szívhang...
Te már csak a 12 hetes ultrahangra mész?

Kép
Kép
sz.niki
 
 


Niki:igen, ennyiben maradtunk a dokimmal, addig meg elintézem a terhesgondozóban a dolgokat.Én most pénteken voltam vérvételen, hétfőn megyek a belgyógyászatra és még egy randi kell a védőnővel, plussz megvárom a véreredményeket....aztán már mehetek is a 12.hetesre.Gondolkodtam, hogy elmegyek hamarabb, mert iszonyat kíváncsi vagyok...de kibírom ezt a 3 hetet, így nagyobb lesz a meglepetés.És amúgy meg tudom, hogy minden a legnagyobb rendben van. :wink:
Vendég
 


Ahogy látom ez a topic meghalt...
Az csak természetes, hogy minden rendben van a babáddal, rosszra még csak gondolni sem szabad!!!
Hát én már nem is tudom mikor menjek vissza....., de az diztos, hogy a 12 hetes ultrahang feledhetetlen!!!!
Nekem az volt életem legszebb élménye.
Látszik mindene, ficánkol, látják a nemét, csuklik, nállam legalábbis így volt mikor Domcsival voltam terhes.
Szóval megéri a várakozás!

Kép
Kép
sz.niki
 
 


Nóri,
:wink: :lol:

Csajok, hol vagytok elveszve???????? Tényleg ki fog halni ez a topic????????? :cry:

Tudja-e valaki, hogy milyen krémet, vagy testápolót lehet kenni a babák arcára is? Nézegettem a Nivea testápoló olaját, de nemtudom. Nikinek nagyon ki van száradva a bőre, főleg az arcán, érdes, pattanásos (vagy valami olyasmi), meg piros, és gondoltam valamivel kenni, hogy hidratálja. A pirosság talán lehet a fogzástól is, de a kiszáradásra kentem anyatejet, de nem hatott, de krémet sem merek csak igy rákenni...

Nóri, Niki,
holnap megcsinálom a táblit és felrakom!
sirkici
 
 


Niki,
Gratulálok a kis petezsákodhoz, legközelebb már szívhang is lesz. :lol: :lol: :lol:
Vigyázz magadra és ne sokat emelgesd Domi babát. :wink: :D :D Bár ezt tudom nehéz megállni.
Nóri,
Biztos vagyok benne, hogy minden rendben van és lesz veletek. Szép teszteket pisiltél. Petezsák is szépen látszódik. Ha valaki akkor te nagyon megérdemled már az anyaságot hiszen annyit küzdöttél érte. Még egyszer csak gratulálni tudok. Ha nem bánod zugolvasó leszek Andi lakásában. :lol: :lol: :wink: :wink:
Gabi,
Nagyon jók a képek. Lacus baba igazán rendes, hogy ilyen szépen alszik Sajna mi nagyon rossz alvók vagyunk. Fiúk nem voltak ilyenek. Barbika mindenben teljesen más. :lol: :lol:
Gyabi,
Gratulálok a fogacskához. :lol: :lol:
Chris,
Kitartás, reméljük lesz jobb is. :lol: :lol: Csak azt tudnám a babák honnan veszik ezt a rengeteg energiát ami éjjel-nappal hajtja őket. :lol: :lol:
Babszika,
Szorítok, hogy már az első inszem eredményes legyen. Most már tényleg fel kellene tölteni a babás táblit újra. :lol: :lol:
Sirkici,
Sajna arckrémben nem tudok segíteni, szerencsére Barbikának
nem száraz a bőre. Csajok biztos tudnak valamit ajánlani.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

CsNóri: jaj, de jó, hogy ilyen hírekre jövök! Gratulálok a pocaklakóhoz!!! Biztosan minden rendben és legközelebb már dib-dob is lesz!!

Sirki: Én a La Roche-Posey LIPIKAR Balme-ot használom Alexikének. Azt nyugodtan lehet arcra, testre...Kimondottan száraz, irritált bőrre van és csecsemőkön át felnőttekig lehet használni. Szerintem nagyon jó. (Thermál vizes szóval tutira nem ártassz vele)

Rólunk: sajnos Alexinek hurutos fülgyulladása van, így most még antibiotikumot is kell szednie...Anyósomtól sikerült elkapnia...Most már jobban van, de nagyon gyenge volt szegénykém...Nem örülök, de mit lehet tenni. Majd még jelentkezem!

Puszi mindenkinek

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Heni,
Alexinek jobbulást kívánok. :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy:köszi és persze, hogy nem bánjuk, sőt...kicsit be kéne indulni megint... 8)
Heni:köszi és gyógypuszi megy! :wink:
Vendég
 


Sirki:12 hetes uh február 5. csütörtök 14.40.
Vendég
 


Csajok, tök kedvet kaptam...meg tiszta nosztalgia vagyok... petezsák, szívdobi, genetika, de jóóóóóó Nektek!!!
Vendég
 


Bíííbi:ejnye..... :P
....a telefonbetyár...na az az igazán jóóóóó! :wink:
Vendég
 


Heni,
kösz, majd megnézem!

Na, akkor a tábla:

Kép
sirkici
 
 


Sirkici:

Köszönjük a táblát!
Csakhát olyan picike, csak ketten vagyunk...

Judy:

Köszönöm, hát próbálom én kevesebbet emelgetni ezt a nagylegényt, de elhanyagolni sem akarom.
De nem fáj semmim, szóval csak nem lesz belőle baj, de természetesen azért próbálom magam kímélni.


Betsy:
Mi újság veletek???
Úgy eltüntél, csak ritkán jössz, akkor is csak pár sort írsz. :(

Kép
Kép
sz.niki
 
 


Sziasztok!

NIKI: Köszi a hiányolást, nincs időm jönni.. Örülök, hogy jó helyen van a picikétek, szívhang is lesz nemsokára. Dominak boldog 15. hónapfordulót utólag is. Mekkora most? Mikor tervezed a következő UH-t? 4D-re is mentek majd valamikor?
CHRISSYY: Martinnak boldog hófordulót. 15 hós oltást hogy viselte a kisúrfi?
HENI: Jobbulást Alexinek. Akkor ezek szerint ettől lehetett lázas.. Friss képek?
JAIMEE: Boldog 13. hónapot Rékának! Reggelire, vacsira mit eszik a nagylány?
OLIK: Szülinapi képekkel még adós vagy :wink: Zoli is mindjárt 3 éves. Ovit várja már?
JUDY: Barbi Veled alszik még éjszaka? Hányszor ébred?
CHRISTELL: Sajnálom a vírust, de a lényeg, hogy túl vagytok rajta. Elhiszem, hogy semmi időd, nálunk is hasonló a helyzet. Kipróbáltam a homeósból a ch30-at, az se használt.
BAMBIKA: Karácsonyi képek? Hogy teltek az ünnepek?
SIRKICI: Krém ügyben én sem tudok segíteni. Védőnőt kérdezd vagy a dokit. Jár amúgy hozzátok rendszeresen?
BIBI: Nálatok mikor indul a kistesóprojekt?
GYABI: Gratula az első fogacskához. Igazi kis vasgyúró Beni, pedig a képek alapján nem látszik rajta a majdnem 10 kg.
MIRCI: Már 3 hónapos is elmúlt Bálint. Remélem, lassan megszűnik a hasfájás, kialakul a napirendetek, és talán tudsz jönni újra. Várunk nagyon.
GABI: Nagyon helyes fiúcska Lackó, és tényleg nagyon klassz rucijai vannak. A tejcsit szerintem pár nap alatt vissza tudnád hozni, ha 2-3 óránként mellre tennéd.. vagy így sem sikerül?
ARIKON: Én még mindig bízok benne, hogy nem lesz szükség márciusban meddőségibe mennetek. Még addig két ciklus van, hátha..
NÓRI: A 44. napra szépen megerősödött a teszted, és az UH képen is egyértelműen látszik a kis pocok ;) Spontán sikerült amúgy, vagy volt valami előzménye? Mert ha jól rémlik, szedtél clostit, meg kaptál tüszőrepit, de az már jóval régebben volt.. Hányinger, émelygés, ilyesmi még nem üldöz?

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.01.26 12:53-kor.
Vendég
 


Bezsy:
Szerintem mindenk örül a képeknek!
Bencus tündéri, nekem az utolsó kép tetszik a legjobban.
Domcsi olyan 85 cm körüli, és lassan 13 kg.
Egész nap be nem áll a szája, de persze csak hablatyol össze vissza.
Ultrahangra szerintem csak a jövő héten megyek, amikor már 8 hetes lesz a baba.
De szerencsére eddig minden rendben.
Te hogy tudtál felrakni 3 vonalzót??
Nekem csak kettőt enged...
Vagy csak én vagyok pancsi???
Azért gyere ha tudsz, na mondom ezt én...., a tesztet is napok óta készülök feltenni. :oops: :roll:

Kép
Kép
sz.niki
 
 


Betsy,
De édes vagy!! Köszönöm és igen, még én is reménykedem! Asszem javíthatatlan optimista vagyok. :D

Bencus annyira cuki, úgy tűnik nekem, h. imádja ha fotózzák. :)
Vendég
 


Betsy,
Bencus annyira édes kis mosolygós baba, szerintem nem is tud sírni vagy szomorú lenni. Az összes képen mosolyog. :lol: :lol:
Igen, még mindig velem alszik Barbika. Napközben elalszik a cicin, utána le tudom tenni a kiságyba max egy fél órára, de este ha elalszik és beteszem az ágyba rögtön felébred.Muszáj neki érezni hogy mellette vagyok, különben nem alszik. :lol: :lol:
Valszeg az lesz a vége, hogy veszünk még egy kanapét és azon elalszunk mi Barbikával, aztán ha nagyobb lesz, majd meglátjuk. Talán jobban megérti a dolgokat (vagy nem :lol: :lol: :lol: )
Azt is megpróbáltuk, hogy betettük az ágyat a fiúkhoz, de ott is csak üvöltött, amint meglátta a rácsokat sírt. Ez van, elszúrtam. :lol: :lol: :lol: :lol:
1x minimum felébred éjjel és keresi a cicit, de van hogy 2x. A mennyiség amit éjjel esik elhanyagolható, szerintem csak ellenőrzi hogy mellette vagyok-e. :lol: :lol:
Bibi,
Nyugi, nem csak te kaptál kedvet. :lol: :lol:

Barbika holnap délelőtt kapja a pneumo 2. felét. Remélem megint megússzuk egy kis hőemelkedéssel.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Ja, és 2 napja majd leszakad a hasam alja, félidőben vagyok. Érdekes, hogy lánykoromban (ősidőkben :lol: :lol: ) soha nem éreztem meg a peteérésemet, most meg szenvedek mint a kutya. :lol: :lol: Ebből is látszik, hogy öregszem, a sok más jel mellett. :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Betsy:előzmény volt jócskán az utóbbi fél évben, de nem akarok róla beszélni, mert igazából már nem számít.A closty-s hónapok meg már nagyon régen voltak, szinte a próba kezdetén, még a mioma műtétem előtt.Igazából már minden szaron túl voltunk, szegedi időponttal a kezünkben.És 20 hónap után spontán sikerült.
Szerencsére nincs hányás, néha émelygek, a mellem az nagyon érzékeny (néha inkább fájdalmas) iszonyú álomkóros lettem és gatyagombolós időszakot kezdtem élni.Azt hiszem szerencsés vagyok.
Vendég
 


Betsy,
nem jár már a védőnő, de úgyis megyünk a héten dokihoz, mert nem múlnak a kiütések a nyakán Nikinek, akkor majd megkérdezem, hogy mit ajánlanak!
Nagyon aranyos, mosolygós kisfiú Bence, még mindig! :lol: Főleg az utolsó kép a legjobb! :lol:

Niki,
a tesztekkel még tényleg tartozol... :wink: :lol:

Nóri,
örülök, hogy egyenlőre nem vagy rosszul hányinger ügyileg, lehet, hogy igy is fog maradni! Az álomkór elméletileg nemsokára el fog múlni, addig is kitartás! Bár, gondolom nem bánod a tüneteket! :wink: :lol:

Bibi, Jaimee, Chris, és a többiek hol vagytok?
Jaimee pl nagyon eltűnt, pedig sokat irogatott... :(
sirkici
 
 


Megjártuk az Államkincstárt, leadtuk a gázártámogatási papírt. Természetesen fél óra sorban állás, még jó hogy Barbika elaludt a babakocsiban. :lol: :lol: :lol: De legalább ezen is túl vagyunk.

Nóri,
Ez azért tök jó, hogy spontán sikerült. Ide csodaszer oda csodaszer. ahova menni akar a babó oda megy is. Olvastam hogy minden ok veled belügyileg. :lol: :lol: :lol:
Gondolom már alig várod a 12. hetet, hogy lásd végre a kicsikédet!!
Niki,
Tényleg a tesztek elmaradtak. :wink: :wink: :wink:
Sirkici,
Hogyhogy nem jár a védőnő?? :roll: :roll: Hozzánk még most is havonta egyszer jön 1 éves korig. Utána már ő sem fog jönni.
Így legalább mindig mindent meg tudunk kérdezni tőle. Amúgy is tök jó fej, bármikor hívhatom mobilon is, ha gond van. Ja, és pár hónapja kiderült, hogy a húgom barátnőjének az anyukája. Így még protekció is van. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Na lebuktam....
Akarok feltenni majd Domiról is képet, vagy videót, csak nem tudom, hogy lehet-e és akkor rakom majd a tesztet is.
Csak még elég macerás, mert nem tudom hogy tudnék videót feltenni.
Valaki tud segíteni???

Kép
Kép
sz.niki
 
 


Kép

Kép

Kép

Betsy pár kép,de nem túl jók
Ünnepek? Jó gyorsan és sok munkával teltek,van 3 szülinaposom akik megszokták, hogy mindig tortát is készítek nekik.A 81 éves dédink akinek sütiket és ennivalót is csináltam,és 3 mézeskalács házikót is összehoztam.Jöttünk, mentünk amíg apa össze nem szedett valami hasmenéses, hányós vírust:(.Gyerekek nagyon jól bírták a gyűrődést és élvezték a sok ajándékot.

Sirki

Száraz bőrre próbáld meg a linolafett olajat annó Bencének gyorsan segített, pár csepp a fürdővízbe belőle.

Mennem kell, Gergő ennyit aludt...

Kismamik! Nagy-nagy gratuláció nektek! :D :D

KépKépKép
bambika
 
 


Nóri: Puszi a pocakodra. :wink:

Betsy: Köszi a köszöntést, aranyos vagy. Ebéd mindig főzelék, ha keveset eszik ebédre, akkor a vacsi is, amúgy az tejpép alapesetben. Este reggel kap egy flaska 1+-os tejcsit (tápszert), hogy ha elválasztom, akkor is igyon tejet. Megeszik napi 1 dl-t. Nem sok, de legalább nem elutasító.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára jaimee1 2009.01.15 22:39-kor.
jaimee1
 
 


Jaimee:a két kölyök jól elvan...., Popi imádnivaló, megzabálom a fokhagymaseggét!
Ugye nincs semmi baj? :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Holnap majd még írok, csak gyorsan feldobom a teszteket, és a videót, az artista fiamról, és apuciról, aki ilyenekre tanítja... :roll:
Senki se kapjon szívrohamot!

Jó éjt!


Kép

Domcsi:

http://www.dailymotion.com/video/x80qv4_domi_fun

A videó minőségét a kép jobb alsó sarkában a MENU, High Quality gombjára kattintva javíthatjátok.

Kép
Kép
sz.niki
 
 


Judy,
fél éves koráig járt, bár nekem is megvan a telefonszáma, mert anyu barátnőjével a munkatársnője, igy akár fel lehetne hivni is, végül is, igy ahogy jobban belegondolok...
Ügyintézés babával... kemény dió! De jó, hogy Barbika alszik a babakocsiban!

Bambika,
neked is köszi a tippet! :D
Nagyon aranyosak a gyerekek, Gergő szépen álldogál már! Ügyes fiúcska! Miket eszik már? Hogy vagytok? Ha van egy kis időd, gyere, és irj valamit rólatok!

Jaimee,
nagyon jó a videó, nagyon cuki Réka! :lol:
Miért nem tudsz jönni gyakrabban?

Niki,
szép zebrák! :D
Domi pedig nem semmi, az egyensúlyérzéke csodálatraméltó, de azért gondolom te is szoktál szivrohamot kapni... :wink:
sirkici
 
 


NIKI, ARIKON, JUDY, SIRKICI: Köszi Bence dicséretét :wink: Imádnivaló kiskrapek Petivel együtt :lol:
NIKI: Nagyon ügyesek a fiúk a videón ;) A teszteid is nagyon egyértelműek. Vonalzót azért nem tudsz felrakni hármat, mert annak a fajtának hosszú a kódja. De ha csak az [img]-től [img]-ig részt rakod fel, úgy tudsz helyet spórolni.
ARIKON: Hányadik hónapnál tartotok, már ami a próbálkozós hónapokat illeti? Remélem tegnap, vagy tegnapelőtt volt akció..
JUDY: Amit az alvásról írtál Barbikával kapcsolatban, nyugi, nálunk is így van. Napközben fél órát alszik Bence is, ha a kiságyba teszem.. ha a mi ágyunkba, akkor akár 2 órát is. Éjszaka ő is velünk/velem alszik. A kiságyában alszik el, de az első felébredés után már nem nagyon szoktam visszarakni a helyére.
NÓRI: Az szuper, hogy spontán összejött a baby. Tényleg szerencsés vagy, hogy nincsenek rosszullétek, ne is nagyon legyen. Boldog pocakosodást!
SIRKICI: Friss képek Nikiről? Hétfőre meg vannak már a ruhák, ötletek?
BAMBIKA: Vidámak nagyon a gyerkőceid. Ügyes vagy, hogy három gyerek mellett még ennyi mindenre van energiád, időd. Remélem, apátok már meggyógyult.
JAIMEE: Látom apa és lánya jól elszórakoztatja egymást! A videón láttán, rögtön az jutott eszembe, hogy mennyire más egy kislány.. Milyen formás kis pocakja van Rékának! Köszi a választ.
HENI: Nagyon boldog szülinapot!
Vendég
 


Sirkici:Én már megszoktam, apuci folyton zsonglőrködik vele, inkább anyukám szokott rosszúl lenni...
Nem csoda, hogy 9 hónaposan már egyedül járt, volt aki kiképezze.
Tényleg nagyon jó egyensúlyérzéke van, még a hip hop zebrára is fel tud állni, és kapaszkodás nélkül ácsorog.


Betsy:

Bizony egyértelműek a tesztek, bár nem akartam hinni a szememnek, mikor az elsőt megláttam, aztán ugyan így volt a többinél.5 Db tesztet vettem a neten 600 Ft-ért, de csak 20-as érzékenységű, azért olyan hallvány az első.
Gondolom az érzékenyebbnél sötétebb lett volna az első is.
Ha nem láttam volna az ultrahangon, még mindíg kételkednék.
Nem érzem magam terhesnek.Csak néha este van hányingerem.
Nem fáj a cicim, pedig Domival, még melltartót sem tudtam felvenni, és a hőmérsékletem is 36.8- 36.9.
Szóval nem olyan magas.
Jövő hét kedden megyek megint ultrahangra, akkor már 100% hogy szívhang is lesz.

Kép
Kép
sz.niki
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?