Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Na nekem is végre lementek az év végi karácsonyi partik, tréning meg egyebek. Holnaptól döglés :)

Angel, sokat gondolok rátok és nagyon nagyon szurkolok, vigyázz magatokra!

Monyo, nem semmi lehetett ez a cipekedés, de megéri biztosan :)

Junko én hasonlóan gondolkodom karácsonyi ajándék ügyben. Mindent külön csomagolok akármekkora is :) Köszi szépen, én is örülök, kicsit megnyugodtam hogy jól viseli és jól van.

Nekem is megvan már majdnem minden, még apósomnak kell venni, de már tudom mit úgyhogy majd holnap.
kokusz
 
 


Jajj Ancsa kimaradt :oops:

Remélem jól vagy azért, én is biztos sajnálnám a kisördögöt, nagyon édes :)
Nálad mi újság? Fejlemény?
kokusz
 
 


sziasztok.

Kellemes karacsonyi unnepeket :)

Kép
monyo83
 
 

 
 

Sziasztok!

Remélem mindenki jólvan??????!!!!!!

BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK NEKTEK!!!!!!

Békességet, boldogságot, csengőszót és gyertyalángot, ajándékot szeretetet! Mindent ami fontos Nektek! Így kívánunk szép és Boldog Ünnepeket!

Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!

Kívánok mindenkinek Kellemes, Boldog és Békés Karácsonyt!!!!

Kép

Ui: én már megint túl vagyok a hányós-hasmenéses víruson :?....

anyapoc
 
 


Boldog Ünnepeket Csajok!

Kedves Szánikák, legyen számotokra termékeny az Új Év!!!

Anyapoc,
jobbulást :?

Ja, mondta a doki, hogy 16-18. héten lehet, hogy összeölti a méhszájat! Szóval lehetséges! :wink:
angel37
 
 


Kép

Mindenkinek békés, boldog karácsonyt kívánok!
kokusz
 
 


Drágáim!

Remélem szépen dódogságban teltek az ünnepek. Nekem klassz volt, csak rövid. Persze voltak nehezebb pillanatok. Pl megkaptam a Titok című könyvet....
Ugyanakkor széttársasjátékoztam magam és szuper ajándékokat kaptam.
Annyira szar a netünk, hogy indulás elött nem bírtam nektek szépeket kívánni. Na de most!
Azt gondolom mindegy milyen szempontból, de nagyon boldog új esztendőt kívánok nektek, ha addig nem jönnék.

Puszi

Junko
junko
 
 


sziasztok.

junko te milyen tarsasjatekkal jatszottal?mi monopoliztunk egesz unnepek alatt.

nekem sajnos ma mar ment a ferjem dolgozni :( jo volt egyutt ez az 5nap.Na de sebaj,szerdatol megint itthon lesz hetfoig :lol:
A karacsony jol telt,kaptam sok szep ajandekot,eletemben meg nem sirtam ajandek miatt hat ez is megtortent,ugy orultem.
remelem nektek is jo volt.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!


Kép

Mindenkinek boldog új évet kívánok és azt hogy minden álmotok teljesüljön! :)
kokusz
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van???!!!!
Én csak EZT kívánom :wink: :
Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Mindenkinek nagyon boldog és sikerekben gazdag új évet kívánok!!!!!

anyapoc
 
 


Sziasztok!
És újra egy új esztendő.
Azt gondolom, izgalmas lesz a 2009.
hátha lesz
- új diplomám
- új munkám
- új házam
- új hajam
- új unokaöcsém/húgom
- ésésés mit kívánjak még :oops:

Mi újság veletek? Meséljetek!!!

Monyó!
Carcassone és Catan játékokat játszottunk. Ezek amolyan stratágiai játékok, eddig azt hittem utálom az ilyesmit, de úgy tűnik mégsem. Párod mit szólt a székhez?

Angyal!
Akkor lesz varrás? Kérek számokat!

Kokusz!
Te hogy is állsz! Segíts, hogy újra képbe kerüljek!

Junko
junko
 
 


Na jóreggelt!

Én mint a mosogatórongy ... a férjem nem tudott aludni így én sem mert egyfolytában forgolódott meg felkelt. Gondoltam hogy ez lesz, két hétig 10-11 előtt nem keltünk fel.

Junko

Szép kis tervek :) de szerintem valami kimaradt a listából :wink:
Én 13-án megyek uh-ra, és majd akkor meglátjuk mikor indul a mandula. Még nem izgulok.
kokusz
 
 


Junko! ( és Mindenki Más )

Kívánom, hogy minden vágyad teljesüljön 2009-ben! :D

Én is lesem Angel-t, de semmi hír.. :cry:
Remélem, minden rendben!

Mindenkinek Minden Szépet az Új Évben!

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Sziasztok!
Zsazsó!
Csak nem jött össze a tali.:( Majd írok. Neked is BUÉK.
Angyalék rendben vannak én úgy tudom.

Kokusz!
Jöv. hét? Majd fogsz még izgulni. Bár már én is ott tartanék...
Én totál rá vagyok állva az ikrekre. Már a férjem is természetesnek veszi. És tuti lesz egy lány, ha nem kettő. Ti szeretnétek ikreket?

Tildi!
Te nem mostanában mész?


Már csak nyolc vizsgám van...

Junko
junko
 
 


Halihóóó

Zsazsó

Neked is minden jót erre az új évre :)

Junkokám

Hu akkor még van pár vizsgád ....
Mostmár azért egyre többet gondolok a lombikra ... kezdek izgulni, bár nem is izgulás ez hanem nemtom, már nagyon várom. És bizony mi is így vagyunk mint ti, ha úgy hozza a sors örülni fogok az ikreknek nagyon :) nálunk is mindenki már többes számban beszél :)
kokusz
 
 


Junko, Kokusz!

Köszi a jókívánságokat! :D

Én is így vélekedtem korábban az ikrekről. De most már értem, hogy barátnőm - akinek ikrei vannak - miért mondta, hogy nem akar nekem rosszat. :wink:

De kívánom nektek, hogy akár ikresen, akár szólóban, jöjjön a baba mielőbb!

Junko!
Ennyi vizsga? Hát nem unatkozol....

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenkinek jól teletek az Ünnepek!
Nekem jól, csak gyorsan elment! :) Sütöttem mézeskalácsot! Nagyon finom lett.

Kokusz!
Holnap uh?! Szirítok!

Angyal!?

Ancsa!?
Ti spontán vagytok?


JUnko!
Én is külön csomagolok mindent.
Remélem minden új sikerül ebben az évben. Már szúrom ám magam csak lapítottam.

Anyapoc?
Sztori mostanában?
Gyerekek, suli?

Zsazsó!
Köszönjük a jókivánságokat.
nárciszka
 
 


Sziasztok!

Ildi

Sztori nem sok van :D....lefoglal a tanulás :?.... Még két vizsga és egy halom beadandó... És persze munka dögivel...félévzárás,miegymás.
Örülök,hogy elindult a dolog nálatok :wink:!

Kokusz

Együtt izgulok :)!

Junko

Veled meg összeborulhatunk tanulásügyileg :? .....



Hajrá ikrek :lol:!

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Tildi!
Na ez nem ér, oké, hogy szúrsz, de hogy állsz? Hányadik napon? Mennyi eddig az annyi, egyebek. Persze ha babonából nem akarsz róla írni, megértem. Akkor szurkolok nonstop kvázi 3 hétig még....

Kokusz!
Várunk az uhu hírekkel!

Monyó!
Nálatok már spontánozás van, ugye? Nem írsz?
Gázügy volt nálatok? Vagy mi a helyzet felétek ott a határ másik oldalán?

Zsazsó!
Ja és hozzá még határidős munka is. Nem baj, majd a műtő asztalon kipihenem magam. Nálad munka?

Anyapoc!
Jó tanulást. Eszem nincs hozzá, hogy bírod két gyerek és munka mellett, férj nélkül. De te egy igazi atomanyuka lehetsz! Folyton duplázódó energiákkal.

Nálam semmi különös premenstruálok. Végre nem vérzek a 20-24.naptól. És ez is valami. Csak a 25. től....doki szerint ez normális, pláne amilyen nehéz műtét volt. Kicsit szar, hogy ezzel a teherbe esésemmel úgy tűnik néha még messzebb jutottam. Már a szuper ciklusom sincs. Oké, hogy "tudok" teherbe esni, de megtartani? Ki tudja....
Ja és a spontánozás továbbra sem megy...:(
Nya mindegy ugyebár ikrekhez úgyis segítség kell.

Junko
junko
 
 


sziasztok.

elek meg :lol:

junko,ja spontanozunk ezerrel :lol: csak jonne meg az "etvagy".Gazkerdesben erintetlenek vagyunk mivel a jo kis cserepkalyhank fa tuzelesu igy nalunk szahara van de komolyan :lol:
akkor most vegul mikor kezdtek?mindig elvesztem a fonalat.

anyapoc minden elismeresem.tanulsz,dolgozol,meg meg gyereket is nevelsz...nem semmi.

marciszka gyere majd a hirekkel,nagyon drukkolok.

kokusz?beszamolo?

angelrol tudtok valamit?

Kép
monyo83
 
 


Hello lánykák :)

Na megvolt uhu ... indul a mandula. Mától Suprefactot szúrok, 28-án megint uhu ....

Junko, Angel kérdésem volna felétek: Normális az hogy a lelkem háborog? Olyan vegyes érzéseim vannak hogy elmondani nem tudom, sírni tudnék. Örülök is hisz erre várunk már mióta, de valahol azért félek is. És közben utálom magam hogy így érzek .... :( Nektek volt ilyen? Vagy csak én vagyok megint deviáns? Nektek a melóhelyen tudnak róla?

Anyapoc tényleg le a kalappal, én nem tom hogy bírnám ezt.

Monyokám valahogy csináljatok étvágyat :) anélkül elég nehezen megy a spontán.
kokusz
 
 


Kokuszka!
Normális, bár asszem Angyalnak kevesebb kétsége volt. De nála a spontán nem is jött nagyon számításba, így az kicsit más eset. de majd erről ír ő ha akar.
Én lelkem is háborgott és mondhatom nagyon szarul éltem meg az elsőt. Bénát is produkáltunk én is és a párom is.
Nekem a második már könnyebb volt.
De. Mindig akkor kezdtem lelkesedni, amikor már a tüszőket számoltuk. Amikor pedig az összeeresztés van és várod a reggelt, hogy mennyi termékenyült, na az meg a dódogságos rész. Akkor már nincs kétség. legalább is nálam.
Most meg már úgy vagyok, így az 5 évemmel és látva mennyire nem megy ez nekünk, hogy alig várom, hogy menjek...de ehhez idő kellett.
Szúrd csak, jó lesz az! Nincs már mire várni.
Én csak a 2. körül szóltam a munkahelyemen.

Monyó!
Naaaaaaa tesség belehúzni. Evés közben jön meg az étvágy.

Junko
junko
 
 


Sziasztok!

Köszi a hiányolásokat, de nincs semmi, a kórház óta tul.képp eseménytelenség van... hacsak az nem, hogy a védőnő - csizmában, ruhában - mérése szerint van +2 kilóm! :)

Junkom,
lassan itt lesz a műtétkéd ideje...
Na, gratu a -1 nap pecséthez! :roll: :wink:
Nagyon szorítok az ikres rásegítéshez!!! puszillak!

Kókusz,
teljesen normális, még a szakirodalom is azt írja! :wink: Ez bizony egy érzelmi hullámvasút!
Ha vki normálatlan, az tényleg inkább én, nekem nem igazán volt kétségem, boldog voltam minden lombik közeledtekor már! :D
Hajrá! Olyan érdekes ez az egész folyamat! :wink:

Monyóka,
jó spontánkodást! :) Az jó, ha nem fáztok! Bááár, lehet, hogy egy kis fűtéshiány meghozná azt a kis hiányzó kedvet... :wink:

Nárciszka,
kis zugszúró! :) Drukk!!

Anyapoc,
ó, csak a munka meg tanulás :? :roll:
Puszi a kölköknek!


Ja, holnap megyünk doktorbáscihoz, remélem újra láthatom uh-n a kis kókuszt, talán neme is megbizonyosodik és az is kiderül, lesz-e lukbestoppolás...
angel37
 
 


koszi igyekszem,az agyammal van a baj mar rajottem hisz az ejszakai letamadasoknal(amit apa szokott alkalmazni)nincs semmi gond.
most ez is engedelyezve van reszemrol,de azert aggodok kicsit hogy orokre igy maradok :?

kokusz fogadd meg amit a lanyok mondanak mert szerintem igazuk van :) jaj de jo lesz hogy lesz kiert izgulni megint.

angel.rogton gyere a hirekkel jo?kivancsi vagyok a nemere. :oops:

Kép
monyo83
 
 


A.
Tényleg szupermami, tanusítom.
Jó tanulást. Nekem is kéne.

Junko.
5 cn. csüt. vv.+uhu. Én az endommal biztos, hogy távolodok,hiszen az idő ellenem dolgozik. Nem napokban, hanem ciklusokban mérve. Gondolom ezért is kerültem egyből sorra a lombiknál :roll:

Monyo!
Jaj, én nagyon bírom a meleget. Akkor nem kell egymást melegíteni, mi? :wink: Ez itt baj!

Kokusz!
Akkor te longolsz?!
Én is öröm+félelem szinten vagyok.de lehet, hogy fordított sorrendben

Angel!
Örülök az eseménytelenségnek. Sztm. nekem már most több kilóm van mint ami megengedett. :oops:
nárciszka
 
 


Jujjj, de sokat írunk. :)

Angyal!
Sziaaaa!
Csatlakozom Tildihez az eseménytelenség a legjobb hír!!!!
Jól megy az otthon lustizás? Holnap írj feltétlen mi nőtt a picinek!!!

Tildi! Kokusz!
Mi nálatok a pontos menete a lombiknak? Oly rég voltam lombikozni, hogy már el is felejtettem. Most van a leállítás, és vérzés után a következőben van a tüsző érlelés-leszívás-ET? Segítsetek hogy teljesen képben legyek! :oops:

Monyó!
Nálam az éjszakai letámadások nem jönnek be. Este én már aludni szeretek. Én a délutáni sz. híve vagyok. Csak a párom meg nem....ilyenkor mindig roppant fontos tévézni valója van...

Mikor kezdünk, a jó Isten tudja. Jan 29 müttét, aztán ahogy kijön a lépés. Én azonnal kezdenék szívem szerint. (csak lesz egy sítúra ami lehet közbeszól)

Junko
junko
 
 


Junko! Nálam rövid van. Az endot nem akarják nagyon turbózni. Már ebben a ciklusban lesz minden. Most deca+gonal.
nárciszka
 
 


Hu de sokat írtatok :)

Angel, Junko köszi amit leírtatok. Valamennyire megnyugodtam, hogy ez így normálisnak mondható és azt hiszem majd szép lassan ahogy telnek a napok nálam is átalakul ez a dolog várakozássá.

Angel jó az eseménytelenség :) én is kíváncsi vagyok mije van a bébinek :)

Junko én aszem long protokollt kapok. Még nekem sem teljesen világosak ezek a dolgok. A további kezelést majd az uhu után mondja meg a doktornő. Nekem még lesz egy mensi és a köv. ciklusban érlelünk. Sielés, ne is mond ..... én még el akarok menni mostanában, mert ha bébi/k lesz/nek a pocimban már nem mehetek :)

Nárciszka, ja aszem long :oops: Neked drukkhegyek. Akkor látom te is hasonló cipőben mint én, érdekes azért ez az egész dolog lelkileg ... a fene sem gondolná. Legalábbis még egy hónapja alig vártam hogy induljunk végre ... mostmeg ....

Monyokám én azért érted is izgulok és drukkolok :)
kokusz
 
 


Sziasztok!

Aranyosak vagytok lányok, szóhoz sem jutok :oops:...
Hát én már csak ilyen vagyok :oops:...
Nem mondom,hogy mindig könnyű,de megszokás kérdése :).
Most éppen van Apa,persze vele sem sokkal könnyebb :?... Ő is tanul,na meg férfiból van azé',szl nem megy neki olyan könnyen belecsöppenni a mindennapjainkba :).

Junko

Utolsó síelésed a közeljövőben,szl élvezd ki :wink:!
Ha a doki aszongya,hogy így jó a ciklus,akkor tessék neki hinni :!: !

Angel

Én is örülök az eseménytelenségnek :!: Puszit átadtam :).Én is naggyon kíváncsi vagyok, lábaközére is és a stoppolásra is :).remélem,minél később lesz....

Monyo

Hajrá spontán,jön majd az az étvágy,amikor kell :wink:!

Ildi

No,akkor tessék nekiállni tanulni,legalább vmi elvonja a figyelmed :wink:!
Hajrá szurik.Mikor lesz tüszőnéző,vagy az az 5 cn?

Kokuszkám

Lesz ez még így se... :)! Te is csak gyúrjá az uccsó síelésedre a közeljövőben :wink:!Ennek sikerülnie kell!!!!!

Pusztok,tanulok :?...

anyapoc
 
 


Junko!

Az a fránya tv... :wink:
Csatlakozom Anyapoc-hoz: utolsó sielésed, erre gondolj!

Angel!
Feltétlen írd meg, mi volt a dokinál!!!

Monyo!
Ne gyújtsatok be abba a kályhába és bújjatok össze! :D

Kokusz!
Sok kérdés felmerül, de a cél a lényeg!

Anyapoc!
Kifogyhatatlanok az energiáid... :)

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Angel????

Livi

Gergő (13), Nándi (6),Nóci(ca) (4)
bali78
 
 


üdv, gyorsjelentés:

megjártuk a jeget :roll:
kókuszka jól van, már rá se fér a monitorra :D
kicsit sem vagyok kinyílva :D , így nem varrunk (egyelőre)

ami a fütyit-nunit illeti, még mindig csak tipp van!
angel37
 
 


Angel

Szuppppppperrrrrrr!!!!!!!!! :):):)

Ennyit az energiáimról... :? Villő tegnap éjjel óta hány :?.... Nem aludtam egy szikrát sem éjjel :(....

És csak remélni tudom,hogy nem a vizsga napjára ér el engem :(....

anyapoc
 
 


Angel! :D
Ez szuper, így tovább! Vigyázz magatokra!

Anyapoc!
Villőnek jobbulást!

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Zsazsó, köszi :).... bár ma éjjel is brutál volt...Azóta nem hányt :?....

anyapoc
 
 


Sziasztok.
Hát én ma írtó jól érzem magam. Sikerült tök jól vizsgáznom, úgy, hogy nem égettem magam szénné. Ja és fogytam 2 kilót. Csináljunk ezt a 90 napos hülyeséget. Rám is fölkúszott a lombik alatt 10 kiló. Visszasírom a régi alakom. :(

És ennek örömére, ha már úgyis fogyózunk, belevágok a bükki füves bácsi babaváró tisztítójába.
Igazából talán ez az egy amiben a sok természetgyógyászati meg alternatív dolog közül hiszek. Úgyhogy nem is értem eddig miért vettem fél vállról.

Na

Tildi!
Helyes-szuper-izgi. Kérlek írj majd paramétereket! Ha akarsz...
Nagyon drukkolok, hogy sikerüljön és inkább öröm legyen az egész.

Kokusz!
Ahhha. Akkor érted majd köv. ciklusban kell jobban izgulni. Gondolom, most majd azt nézik szépen nyugiban van-e minden odabent.
Egyébként elakarod mondani a cégénél?

Zsazsó!
No. Csak nem ismersz még olyan férfit akit így leköt a TV? :)

Angyalka!
Na de most más a tipp, vagy ugyanaz?

Anyapoc!
Villő jobban van?

Pörgök tovább, pusssz

Junko
junko
 
 


Hali csajok

Anyapoc remélem már jól vagytok ... :?

Junko gratula, ügyes vagy :) Én is fogytam hálistennek. Lombik alatt törványszerű a hízás? :? Nem szeretnék.
kokusz
 
 


Junko!
Egyet ismerek, de azt nagyon! :wink:

Mi ez a bükki füves bácsi babaváró tisztítója?
LÉgyszi' írj nekem erről bővebben!

Gratulálok a vizsgádhoz!

Egyébként nem mintha az a 10 kg nem férne el rajtad... :D

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Sziasztok Lányok!

Túl vagyok a vizsgán....Hát hülyére tanultam magam.A tanár odarendelt minket 12-re,de mivel csúszott előttünk a szigorlat, 4-kor (!!!!!) tudtunk bemenni.Így már mindenki annyira kész volt,és a tanár is hulla,hogy megkérdezte mindenkitől,hányasra tudja az anyagot és ki mit mondott,annyit kapott :shock: :shock: :shock: :shock: ...
Nem tudtam,hogy sírjak vagy nevessek :?....

Szl ez letudva,erre este a fiam állt neki hányni :?... Már csak én vagyok hátra :?...
Ja,és hogy teljes legyen a kép,azért még Villő is hányt egyet ma éjjel,de gyanítom,hogy a hasmarsra adott Smectát nem tudta bevenni a gyomra,amit nem is csodálok :?...

SZl kijutott az utóbbi pár napban rendesen.

És hogy örüljek,ma este Szalagavató Bál a sulinak, remélem,hogy nem ott jön rám a hányás...

Na,nem panaszkodok tovább, inkább pihizek :).



Junko

Gratula a jó vizsgához,hajrá füvezés :lol:!
Főztök magatoknak a fogyihoz? Anyumnak mondogatom,mert panaszkodik,hogy hízott,amióta nem dolgozik..... Csak hát elég gáz,ha apunak főzni kell rendesen,meg magának is külön :roll:...

Kokusz

Nyugi,ha a lombik alatt nem hízol,majd a terhesség alatt :wink:!De akkor kötelező :lol:!

Zsazsó

Nálatok mikor kezdődik a tesó projekt ? Vagy még nem aktuális? :roll:

anyapoc
 
 


Üdv, csak villámban!

Köszi, csajok! :)

Junko,
10 kilót felszedtél? Nagyon vékony voltál, nem fér el rajtad? :oops:

A tipp u.a! :wink:

Kókusz,
rám nem jött egy deka sem a stimuk alatt, a hajam lett csak szebb, olyankor egy szál se hullott! :)

Anyapoc,
ez aztán a tudás alapján kapott jegy :roll: komoly egy szigorlat! :wink: Sztem inkább örülj, ennyi volt! Úgyis tudtál mindent, nem? :) Hányast mondtál? :wink:

Nekünk volt tanárunk, aki az egyetem kocsmájában vizsgáztatott, őmaga dumált, aztán aki ott volt beírta az 5-öst... :roll:
angel37
 
 


Sziasztok

Anyapoc

Ez azért nem semmi ... tényleg hányast mondtál? :)

Angel

Ja jó, köszi :) megijedtem. Bár aszem nem izgat igazából :)

Holnap szúrom az első szurit :) Képzeljétek megálmodtam a pozitív tesztet, olyan jó volt
kokusz
 
 


Anyapoc!
Gratulálok! Remélem, 5-öst mondtál... :D

Kezd aktuálissá válni a kérdés....
De nagyon nem hiszem, hogy kigondoljuk és összejön....

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Sziasztok

Na én emberem lebetegedett, este már gyanús volt mert eléggé köhögött, ma reggelre meg majdnem 40 fokos láza lett.
Ma mentem volna haza anyukámékhoz mert tesómék is ott vannak a keresztlányommal, de így nem mertem nehogy bennem is lappangjon.
És most fosom a gyepet, remélem nem leszek beteg mert úgy nem hiszem hogy lesz lombik ... :?
kokusz
 
 


Sziasztok Lányok!

Na,asszem valamiért nagyon büntet a sors vmiért.... :roll:
Tegnap volt a sulis szalagavató ugye.... Szuper volt, a műsor, tánc, buéi,minden...
Hazaértem 1 körül,alig beszélgettem fél órája apával, a lányom megint hányt :?... És hogy örüljünk, az ágy MÖGÉ :shock: :shock: :shock: ... Na,mire onnan mindent kivakartam :?:...
Na de mindegy,reméljük,lassan vége.....


Na és a jegy...hát igen... Elég hülyén jött ki a dolog,én nem tudtam azt mondani,hogy 5-ös...Annyit mondtam,hogy skat tanultam,úgy érzem,hogy tudom az anyagot :)...Hát így 5-öst kaptam :D!

Kokusz

Embernek jobbulást,reméljük,hogy nem kaptál el semmit :roll:.... na meg nehogy influenza legyen... Mert az pláne veszélyes ilyenkor :(....
Szurik,hajrá :):):)
Az álmok meg nem hazudnak :)!

Zsazsó

Sose lehet tudni :wink:!Én drukkolok nagyon,hogy mégis így legyen :).

Angel

Nekünk nem szigorlat volt,az új rendszerben olyan már nem nagyon van, mert nem éri meg a tanároknak..vmi ilyesmit magyaráztak az elején.
Sima kollokvium volt,egyébként döbbenetes módon mindenki nagyon őszinte volt és tényleg annyit kért,amennyit tudott is :).
Egyébként nem jellemző erre a tanárra az ilyesmi,de nagyon ki volt már szegény és ugye minket is megszívatott egy kicsit,így ,gondolom,nem akart még jobban kitolni velünk :).
Pocak gömbölyödik? :) Lehet valahol képet látni róla? :wink:


Na megyek beadandókat gyártani,hogy végre letudjak mindent :).

anyapoc
 
 


Anyapoc

Hát lánykádnk jobbulást, szegénykét jl megkínozza ez a hányós dolog .... ágy mögül takarítás, na az izgi lehetett.
Szerintem influenzás emberem, fáj mindene, lázas és köhög, totál elesettnek érzi magát. Én még jól vagyok. Nyomatom a c vitamint ezerrel. Hátha immunis vagyok ....
Első szuri beadva, meg sem kottyant :)

na jóéjt
kokusz
 
 


Sziasztok!

Látom mindenki pörörg ezerrel!

Kókusz nagyon drukkolok NEked! APánka jobbulást! te megszedd a c vitamint az sokat segít.. az álmok boizs nem hazudnka.. én ZSigmondom fogantatása előtt álmodtam meg egy hónappal, hogy jönni fog!++++++++++++++++++

Anya' sajnálom, hogy az egész családodon átmegy ez a hányásos car...

viszont megérdemled az 5 öst, sokat tanulsz főleg a gyerekek mellett... egyfolytában pörögsz

Angyal olyan jó olvasni amikor azt írod hogy már csak a neme kérdéses...

Junkó a bükki füves bácsi kúrája publikus?) 90 naposat mi is elkezdük apával én találtam egy oldalt, ahol tök jó receptek vannak így nem éhezünk! meg áén a szopi miatt nem húzom 12ig a gyümit... csak 10 ig..(így is 5kor fennt vagyok)
http://90napos.inf.hu/

Monyó jaj de összejöhetne már ez a spontán babó+++++!:lol: :lol:

Szépséges napocskát!
Vendég
 


Reggelt :)

Ember orvosnál, ma reggel is lázas volt, én még tartom a frontot.

Bonikám szijja :) ezer éve nem jártál erre, de azért a többi topikban szoktalak olvasni. Milyen nagy fiú már Zsigmond :) Remélem tényleg bejön az álom ....
Na mentem mert dolgozni kéne ....
kokusz
 
 


Sziasztok!

Zsazsó!
Miért ne?! Én sok olyant hallottam már. Bár olyant is, hogy megyünk a tesórért!

Kókusz!
Párodnak jobbulást!
Én már unom ezt a sok szurit. Annyira nem is figyelek oda és nem csípem annyira össze a bőrt, így fáj. De ha jól csinálod tényleg nem.

Anyapoc!
Nektek is jobbulást. Micsoda vizsga. :) Mondom én,nálatok mindíg történik v.mi. Házibuliban én is találkoztam már ágy mögé esettel!
:oops: Nem én voltam. Csak segíetettem takarítani.

Angel!
Beülti után lesz még szuri?
Nem bánnám,ha már nem kéne szúrnom magam.

Junko
Kilók! Próbálok egészségesen és mértékkel enni. Viszont az anyagcserém megváltozott a szurik óta. Így nem csodálnám ha jönne fel rám. Bár állítólag az anyagcserére nem hat.
Közvetve viszont sztm. hathat.

Ma 11 cn. Csüt.-ön kicsik voltak. Holnap UHU.
nárciszka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?