Új privát üzeneted érkezett!

Nahát :shock: Angel pocakkal :) Nagyon csinos poci :wink:

Vandáék :P
Nagyon örülök, hogy ilyen szépen fejlődnek, növögetnek a picik!

Nyulasz Nyuszi :P
A topikon keresztül is gratulálok!

Hanna :P
Hogy vagy?

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni, köszi!
ugye fura? :shock: :wink:
Pedig úgy néz ki, nemcsak optikai csalódás! :D

Nyulasz,
üdv itt! :D :D
és még egy gratu itt is!
angel37
 
 


Fanni! Hála jól vagyunk. :)
Szép nagyok már a fiúk. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 

 
 

Nyuszómuszó, ezt a tempót bírni fogod, a kismamis topik nem pörög annyira. A kismamik már ráérősek. :lol: :wink:

skrisz72
 
 


Köszi lányok a köszöntést,édesek vagytok.Igérem próbálok képben maradni,bár a másik Kaálist mindig olvastam,így azért úgyahogy "ismerlek"titeket.
Pocaksimi mindenkinek :wink:
Vendég
 


sziasztok!
sajnálattal kell közölnöm, hogy a lottósorsolás meg volt bundázva, és nem mi vittük el az ötöst, de még egy kettest sem:-(
Dani baba továbbra is lusti, bár délután kapott egy más formájú cumit, amiből talán kicsit jobban tud szívni, de ő stabilan eszegeti a 20-25 grammokat.
Rékának mindegy, hogy 2 vagy 3 óránként eszik, a mennyisége mindig ugyanannyi (15-20 gramm), valószínűleg ennyitől fárad el annyira, hogy beájul, ezért ő két óránként kap enni, Dani igény szerint, de max. 3 óránként:-)
a súlyuk megindult felfelé, Dani 2 kg 2 deka, de ez pont evés előtti mérés, üres pocakkal (a tegnapi orvosi papírokon kerek 2 kg volt), Réka 1 kg 80 deka (tegnap: 1 kg 75 dkg), úgyhogy alakulnak a dolgaink:-)
ma is etettem mindkettőt, és hősiesen ma már nem bőgtem ettől....csak kicsit elérzékenyültem
éjszaka nyűgös, akkor mindketten nagyon követelőznek, Vanda 3 részletben aludt összesen 3 órát, úgyhogy fizikailag kezd romlani, de lelkileg teljesen rendben van:-)
a fizikai részen majd segítek, ha hazakerültek, majd én éjszakázok a manókkal egy ideig:-)

donika: fábián nem volt bent a szülésnél, egy félreértés miatt...szombat hajnalban jöttek a babák, ő átadta a betegeit, ahogy szokta, és amikor beértünk, azt hittük, hogy a kórházból értesítették, amit ők nem tettek meg, mert átadta a betegeit....na másnap (akkor ügyeletes volt) ki is kaptunk, hogy miért nem hívtuk....mert azt hittük, a kórházban rácsipogtak, csak messze volt és nem ér be, ezért maradt a másik doki....
1szálpasi
 
 


Angel: édes a pocakod! És nagyon jól áll!!



Puszi minden kismaminak!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Sziasztok!

Angel!Nagyon édes a pocid! :)
Lois! Akkor legyen dekoltázs-fotó:) -Nekem is ott ugrott meg a növekedés,(örültem is nagyon) de most már a pocak eltereli a figyelmet.
Nyulasz!Nagyon örülök, és gratulálok a "bogyókhoz"!!!! :lol:

Pusz Mindenkinek!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


sziasztok!
na most tényleg rossz híreket kaptam:-(
Réka tegnap este 7 óta ébreszthetetlen, Dani valamikor 11 óra körül még evett ugyan 10 grammot, de vissza is bukta mindet, mert a sok bömböléstől telement levegővel, ezért most mindkettőt ismét szondán keresztül etetik :-(
3 óránként így biztosan megkapják a 25 grammjukat, de nagyon gyengék, nagyon kimerültek abban, hogy meg kellett dolgozniuk a kajáért, leghamarabb csak délután lehet majd próbálkozni ismét a cumival:-(
továbbra is Vanda mellett vannak, de nem tudnak igény szerint enni:-(
Vanda megint kezd kikészülni, nagyon kész lett ettől, jönne haza ezerrel....
1szálpasi
 
 


1szálpasi, szegény manócskák. Biztos nagyon küzdenek, de nagyon fárasztó lehet egy ilyen csöpp kis szervezetnek. Vanda még ne akarjon hazamenni, mert nem biztonságos a kicsiknek. Most ott vannak a legjobb helyen. Ha bármi történik azonnal be tudnak avatkozni az orvosok. Lehet, hogy a szondán keresztüli evés erősíti őket majd, hogy jobban viseljék a cumizást. A lényeg, hogy gyarapodik a súlyuk. Most ez a legfontosabb.

skrisz72
 
 


Sziasztok!

1szálpasi!

Biztos nagyon kimerítő volt a piciknek a cumizás, talán így hamarabb erőre kapnak. szerintem is ott vannak a legnagyobb biztonságba ha bármi van azonnal tudnak segíteni. Tartsatok ki bár tudom ezt mondani egyszeru mindig azoknak a nehezebb akik benne vannak.

Nyulasz!

Üdv itt!

Hanna !

Örülök, hogy minden rendben!

Mi jól vagyunk és most kicsit el kell tünnöm, olvasóba leszek de tanulnom kell ezerrel mert 17-én vizsgázok és elég pocsékul áll a helyzet. Szóval mátol kíméletlenül tanulás van. apa főz ma, én tanulok délutánn sétizünk egyett azt folyt. köv.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


VAnda, 1szálpasi nagy drukk!és + energiák a babák felé.kitartás!
Vendég
 


Sziasztok!

1Szálpasi! Kitartás! Ügyes Családod van!!!!!!!

Nikó! Jó tanulást! Vigyázz magatokra!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


1szálpasi,én is rettentően drukkolok!!!Remélem este már jobb hírekkel jössz :wink:
Vendég
 


Viktu,köszi,
Niko szia neked is,drukk a vizsgához!
Vendég
 


Pasi!Vanda!Kitartás!++++++++++++++++++++++++++++++++++

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Viktu! Várjuk a képeket Marci babáról! :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


sziasztok!
a helyzet csak annyit változott, hogy többeket esznek a babók. Dani nap közben rákapott a játszócumira, ezért egyszer bepróbálkoztunk, akkor evett egész szépen, de nagyon kimerült tőle, a továbbiakban ma már marad neki a szonda, Réka egész nap szondán kapja a kaját. mivel alig győzték kivárni a két etetés közötti időt, most már 30-30 grammokat kapnak mindketten.
Dani továbbra is akarnok, rögtön kell neki minden, főleg a kaja, de kézben egész hamar meg tud nyugodni, főleg olyankor, ha Vanda vagy én beszélünk is hozzá:-)
Réka türelmes és csendes:-)
amíg stabilan meg nem esznek minden etetésnél 35-35 grammot, addig megy nekik az infúzió is....
1szálpasi
 
 


1Szálpasi! Azért ez jó hír. Ügyesek a gyerekek és Ti is!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Gratulálok Vandának a kis Drágaságokhoz! Sok tejecskét és egészséget!

Hanna
Jééé már ennyi az idő?? :shock: :lol: a 38. hétben jársz?!

Angel
csinos pocika! Hány hetes is? :wink:

Kép
katica_75
 
 


sziasztok!
Dani türelmetlen, és hangosan követeli a kaját, Réka továbbra is csendben tűr, de ma reggel mindketten 35-35 grammot kaptak, szondából :-) ha ez így marad, és stabilan bírják ezt a mennyiséget, lekerül az infúzió:-)
már csak meg kellene tanulniuk önállóan is ügyesen enni....
tegnap este fürdetéskor Dani 2 kg 5-6 dkg, Réka 1 kg 85 dkg volt.....hajrá súlygarapodás, és irány haza:-)
Vanda keveset alszik, de bármit megtesz, hogy minél hamarabb hazakerüljenek, megint a "régi", lelőhetetlen izgőmozgó :-)
pasinak most nagyon nyűgös napjai lesznek, mert vissza kell jönnöm dolgozni, nem tudok menni a babókhoz és Vandához:-(
1szálpasi
 
 


1szálpasi, jaj de jó! Az nagyon fontos, hogy egyre többet esznek. Drukkolok, hogy jó "kövérek" legyenek!!+++++++++++++++++

skrisz72
 
 


Kedves Lányok!

A Babanet szerkesztősége szeretettel várja a Látogatók történeteit a gyerekvárásról, családtervezésről, gyereknevelésről, szülésről, egészségügyről, családról, óvodáról, iskoláról, munkáról. Ha van olyan történeted, amely kacagtató vagy megható, megindító, elgondolkoztató vagy felháborító, esetleg reményt vagy megoldást adhat másoknak, ne habozzatok, hanem ragadjatok billentyűzetet és a kész írást küldjétek ide: szerkeszto@babanet.hu.

A történetek bekerülnek a Babanet Te Történeted rovatába, illetve a főoldalon is láthatók lesznek.

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


Hello Lányok!
Lois újra fórum-kész állapotba került..............én annyira de annyira kész voltam............ gyakorlatilag keddtől vasárnapig folyamatosan fájt a fejem, egyik nap kénytelen voltam egy Algopyrint is bevenni, de az is csak ideig óráig segített, nem is tudom hol kopogjam le hogy elmúlni látszik.... :roll: De mondjuk ezt a vizsgaidőszakomat nagyjából lehúztam a Wc-n :?
Köszönöm a biztatást Playboy-ügyileg, majd elmélázom rajta :wink: Ide azért nem raknám fel az "olyan" képeimet, még rossz irányba vinné el a topik irányvonalát :oops: (na meg nem is készültek még igazából egyáltalán képek.......pedig úgy terveztem dokumentálni fogom a testem változásait, de még nem került rá sor :oops: )

Angel!

Hűha, ez már nagyon komoly!! Hatalmas pocak kérem szépen!!!! :D Most mennyire vagy aktív amúgy?? Vagy szigorú ágynyugalom?? Igen az itteni dokim integráltat akart, de aztán utánaolvastam, meg ugye beszéltem az Istenhegyiekkel, és kombinált lett belőle. Mindjárt (fél óra múlva) indulok is rá!

Pasi!
Sajnálom a hullámzó fejlődést, remélem most már kiegyensúlyozottan gyarapodnak a kicsik :)

Viktu!
Olyan keveset jössz :(

Nikó!
Jó tanulást!! :)

Hanna!

Na hogy áll a 15.-ikei tippem odds-a?? Tessék iparkodni!! :lol:

Én ma voltam védőnőnél, hát marhára feldobott, a laborvizsgálatok egy részét nem tudták elvégezni, labortechnikai hiba miatt, de persze pont a fontosabbakat (glükóz, vas), szóval mehetek újra :evil: Az kiderült hogy tök vérszegény vagyok, tehát azért a vashiány eredmény nélkül is valószínű, szóval a gyűlölt vaspótlás indul újra :x

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Ja és majd elfelejtettem:

Nyulasz!
Szijja, üdv itt, háromszoros kismami!! :D :D :D
(na jó bevallom, azért vagyok ilyen lelkendező mert igen aktív zugolvasó nálatok "odaát" :oops: :oops: :oops: )

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Kicsit zsúfolt volt a hétvégém, bocsi... :oops:

Kiscsillag! Vegyespárosunk lesz, név szerint Gréti és Gergő :)

Pasi! Igen, ez egy hullámvasút, de összességében egyre jobb a helyzet és ez jó hír! Ügyesek vagytok! :wink:

Lois! Nekem is jó sokáig nem volt hasam, cserébe cicim sem :D Pedig titkon vártam, hogy lesz pár hét, amíg dögös csajsziként nézek ki, de ez kimaradt, mire a mellem elkezdett nőni, addigra a hasamtól nem tűnt fel :D No dehát ez legyen a legnagyobb bajunk :wink:
Mi volt ez a fejfájás? Terhességi mellékhatás? Vérnyomid? Vaspótlás szerintem akkor gáz, amikor az ember már magnéziumot is szed, mindkettőt étkezés után kell bevenni, de nem egyszerre, mert a magn. akadályozza a vas felszívódását, de ki eszik annyit egy nap :shock:

Angel! Nagyon szép a pocid! :D :D

Hanna! Én is 15.-ét tippeltem, mert nem tűnt fel, hogy lehet későbbi időpontot is :oops: Kitartás, Olivér tudja, mikor kell jönnie :) (amúgy én tök komolyan gondolkodtam egy időben azon, hogy ismerősöknek 2 héttel későbbi kiírás időpontot mondok, hátha így megúszom az "egyben vagy még?" kérdések egy részét)

Nyulasz! Gratulálok a babákhoz! :D

Nikó! Kitartás a tanuláshoz! :)

Rólunk: voltam orvosnál, minden rendben :)



Kép

 
 


Sziasztok, nálunk is beindul a verkli. A héten megyek laborvizsgálatra a Péterfy-be. Jövő héten hétfőn terhesgondozásra a saját dokimhoz, kedden a Péterfy-be kombinált tesztre, szerdán Hajdú doktornőhöz az Istenhegyire. Nem fogunk unatkozni. :lol: (az én cicim sem nő, csak fáj a mellbimbóm körül). Viszont ma kaptam egy kismami nadrágot, állati kényelmes. :lol:

skrisz72
 
 


sziasztok,
köszi a pocakdícséreteket! :D
A kép szilveszteri - ha nem írtam volna - 14+2.

Egyszálapsi, Vanda,
Rékának is Daninak soksok hízódrukk!

Krisz,
jó is, ha felpörögnek a dolgok! :wink:
Az istenhegyin csak uh lesz?

Nálunk most kb egy hónapja nem történt semmi, na de mindjárt indul újra!

Lois,
na megvolt a kombinált?

Cici: én azt hittem, nem növök, csak betonba váltottam elég hamar (alapból nem vagyok egy hatalmas méret), párom is pedig mondta, de felülről nem tűnt fel, aztán egyszer megláttam magam a tükörben... :shock: :shock: Mostanra már kinőttem cicifixemet is! :D

Ma 16+0 :)
angel37
 
 


Csajok, vonalzó-tüntető Angel babájának korát úgy lehet mindig tudni, hogy hozzám hozzáadtok 3 hetet :wink: Jobb ötletem nincs ... :roll:

Angel,
igen megvolt a kombinált, nem rég értem haza, épp a dvd-t néztem meg :D Minden rendben van amúgy, a véreredményemmel alaposan feljavítottam a korom alapján "járó" arányszámokat, a Down-kór esélye 1:12247, meg a 13-as és 18-as triszómia lehetősége is csekély, 1:159000, és 1:540000, szóval az eredmény negatív. Orrcsont itt is okés, bár nm nagyon akarta eleinte mutogatni, négykézláb kiskutyázott kezdetben. Aztán utána volt dupla axel meg minden, kalimpálás, orrvakarás, számoltunk ujjacskákat is ( mind megvan :wink: ).Tarkóredő meg 1,8.

Mó!
Igen emlékszem az alkatodra taliról, persze akkor nem mentünk bele a cicitémába :wink: , de pocid akkor még nagyon nem volt, de azóta szépen utolérted magad....de amúgy úgy látom nagyon nagy a szórás, nézegettem a 2009-es júliusi babavárókban, ott is vannak végletek, a tök lapos hasúak, meg a hatalmas pocakok már most...fura.
Fejfájásom: Passz. Alapból hidegfront-érzékeny vagyok, szokott fájdogálni, ehhez gondolom hozzáadódott a terhesség, meg a gyógyszerszedési tilalom. Olvasgattam utána, amennyire bírtam "fejfájva", tippelték a hipertóniát, de nem tudtam megmérni tehát ez nem derült, ki, korábban sosem volt magas, inkább alacsony. MA egész normálisnak mérte a védőnő 90/55. Ja és kemény fél kilót híztam 3 hét alatt, kb. ennyivel több ruhában álltam rá a mérlegre :) Én inkább fogyni fogok szerintem, ahogy múlik a sarkvidéki idő és vetkőzöm le egyre jobban :shock:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
gratuláció, ez jó biztonságos eredmény! :)
Nálam jóval kisebbek a számok, igaz a korom is több..., de azt azért én is feljavítottam! :wink:
Tök jó a dvd, igaz? :D

fejfájásra én is vérnyomásra tippeltem volna...

Ruhában mérnek mindig engem is, ezen csodálkoztam, mert nyilván nem mindegy, hogy térdig érő csizma+ pulóver vagy félcipő és egy pulóverrel kevesebb... na de mindegy, a néni azt mondta, csak azt nézik, nem ugrik-e meg vadul a súly.
angel37
 
 


sziasztok!
jó hírek:-)
Dani 2 kg 16 dkg (alulról ostromolja a hazaengedős súlyhatárt), Réka kerek 2 kg.
Dani nagyon tiltakozik a szonda ellen, Vanda most próbálja cumiból etetni, hátha elfáradna, és akkor talán még valami alvásszerű is lehetne ma éjjel:-)
ha így folytatódik, 3-4 nap és Réka is eléri a hazaengedős súlyhatárt....és ha időközben még enni is megtanulnának magabiztosan.....
1szálpasi
 
 


Sziasztok!

Lois!Gratula, ez remek eredmény:) (hm...picit még dolgozom,aztán mire hazaesek bealszom, :oops: ) Dokumentálj, naná, tök jó visszanézni a pár hetes pocifotókat! Fejfájásra gyógycupp!
Mó!Örülök, hogy minden okés Veletek!Nagyon szép neveket választottatok! :)
Krisz!Tényleg jó sűrű hét lesz!
Angel!Engem is ruha + csizmában mérnek-ezeket az értékeket mélyen el is hallgatom :P

Voltunk mi is Doktornéninél, minden ok, szép nagy baba Marci, egy héttel előbbre tart, cukrom jó lett (nagy kövek gördültek le, sőt, az IR-nek se híre se hamva :lol: )Mutatok képet:
Kép

Cupp Lányok!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Halihó!

Jajj de jó, hogy pörögtök. :)

1Szálpasi! Szuperek vagytok. :)

Katica! Kösziiiiii

Viktu! Csodaszép Marci baba!

Mó! Ha nagy a baráti társaságod, akkor jobban jársz, ha másik időpontot adsz meg. :)

Lois! Gratula a jó eredményhez!
A fejfájás a hormonok változása miatt is lehet.
Sajna nekem is sokat fájt és újra vissza is jött a hányással együtt.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


1szálpasi, gratula az erős kis csöppekhez! Már csak pár nap, és hazamehetnek. Jaj de jó!!!

Lois, nagyon szépek az eredményeid. Gratula.

Angel, mivel kedden a Péterfy-ben megcsinálják a kombinált tesztet, így Hajdú doktornővel már csak jó alaposan megnézetem a kicsit. Neki jobban hiszek, mint a kórházas kollégáknak.

skrisz72
 
 


Nocsak, a sok-sok "friss kismamitól" hogy pörög ez a topik :lol:

Lois :D
Le van szva a vizsgád :lol: :lol:
Nekem rosszabb volt, mert nem fejfájásom volt, hanem migrénem. Nem jött ki, csak jött a cikk-cakk, én meg vettem be az algopyrint. Viszont ez talán a terhesség felétől? 3-4 naponta volt :(
Folyamatosan jártam belgyógyászhoz, de csak annyit mondott, hogy e terhességtől van...

Viktu :P
Gyönyörű ez a Marci baba!

Hanna :P
Én 16-át tippelek! (aznap születtem 8) )

:P
Ne bánd. A terhesség alatt megnőtt cici jobban kinyúlik... így legalább tuti nem leszel csíkos :wink:

Pasi :P
További drukkok Vandának és a gyerekeknek! A jövő hét végére szerintem már biztosan hazamehetnek!

Angel :P Lois :P
Gratulálok a tesztekhez!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Fanni! :lol: :lol: :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Lois,köszönöm,látod én meg nálatok szoktam zugolvasni :lol: gratu az eredményekhez!
Mo,köszi :D vegyespáros?A kis mázlisták :lol:
Viktu,nagyon helyes pasi Marci :wink:

1szálpasi,örülök,hogy jó híreket hoztál...drukk a piciknek :wink:és Vandának.
Vendég
 


Köszönöm az együttérzést fejfájás ügyben, látom sokatoknak okozott ez már pocsék napokat.... azóta nálam semmi......kopp-kopp :roll: Remélem, majd csak elvétve gyötör meg :?

Skrisz!
Én is Hajdú Krisztánál voltam, teljesen elégedett voltam vele. Nem igazán éri meg szerintem máshova menni, a Péterffyben is 9OOO Ft, plusz 14OOO az istenhegyis UH, így 23 e, de várhatsz rá hetekig. Itt meg összesen 28 e, de 1,5 óra alatt megvolt az eredmény. A vérvétel mondjuk itt is ugyanolyan elcseszett mint mindenhol máshol, a csaj szétküldte mindkét karomat, új papírokat kellett kitölteni, mert összevissza vérzett mindent.... :shock: Tiszta horror volt, pedig még vicceskedtem (én!!), hogy nem is kell aláírnom, mert úgyis rajta van a Dns-em :oops: Na mindegy csak én röhögtem rajta kínomban :roll:
De így is bőven megérte, mert az eredmény nagyon megnyugtató.

Ti (ez mindenki másnak is szól ) oda mentek (mentetek ) vissza a köv. genetikai Uh-ra is??? Most ezen filózok....

Viktu!
Szuperek a képek, megcsodáltam mindet, Marci-baba irtó fotogén, na nem csoda ilyen génekkel..... :wink: Szuper, hogy jó a cukrod, te meddig szedted a metet??

Tegnap voltam oly botor, hogy szörfözgettem kicsit babakocsi-ügyileg, hát hiba volt, bőségzavar és tanácstalanság a köbön :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Krisz,
okés, én is így értettem! :wink:

Fanni,
:P

Viktu,
nagyon édes a kispasi! :) mondjam, hogy tiszta anyja? :lol:

Lois,
én ott fogom csináltatni a 18. hetit!
A 12. hetit Bátorfi doktor csinálta, teljesen jó volt ő is! :)
angel37
 
 


Lois! Nálunk is a babakocsi volt a legnagyobb gond. :oops:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Lois, meggyőztél. Felhívtam az istenhegyit, ott csináltatom a kombináltat. Akkor a Péterfy-be csak ultrahangra megyek, meg laborra a héten. Nem bírok heteket várni az eredményre. Megmondom a dokimnak is. Lehet, hogy akkor nem is kell mennem a Péterfy-be UH-ra. Integrált tesztre is az istenhegyire megyek, és az összes genetikai UH-ra is. Nekem nagyon fontos a korom miatt (37). Tényleg kapunk róla dvd-t is? :shock:

skrisz72
 
 


Krisz! Igen, kapsz dvd-t!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Krisz,
elég a kombinált, akkor az integrált már nem kell! sztem a péterfys dokis uh sem.
Írtam már, hogy simán megéri, nem volt szükségem plusz kétheti izgulásra! :roll: Ez a 1-1,5 óra korrekt.
Igen, megkapod dvd-n az egész uh-t! :)
angel37
 
 


Jaj de jó, már alig várom!

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Hanna!Fanni!Nyulasz!Lois!Angel! :oops: :D Köszönjük a Marci-bókokat!

Lois! nem, nem szedtem metet, csak diéta és torna volt, mire a gyógyszerig "fajult" volna a helyzet beköltözött a babó.
Járgány ügyben, hasonlóan voltunk, már a végén mondtam Petnek, h. veszünk egy kendőt oszt' jól van. De aztán sikerült megtalálnunk az igazit:) Mindenesetre érdemes sokat megnézni, tologatni, stb, mert ami tetszetős képen, arról pl kiderül, hogy-irányíthatatlan egy kézzel, vagy dögnehéz...stb...

Krisz, szerintem jól döntöttél :wink:

Cupp csajok!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 



Tényleg csodaszép nevek! :) Örülök, hogy minden rendben! :)


Krisz:

Annyi pénzért még jó, hogy adnak! :oops: :lol:
És Apuka is bemehet Veled és mozizhat. :)

Lois:
Ha teljesen spontán akkor minek a rásegítés? Utána mentél el dokihoz, hogy kapjál injekciót?? :? Bocsi, de nem értem! :? :shock: Ha gondolod Én küldök képet a kocsinkról, mert eladó lesz. :)

viktu

Nagyon jó ez kép!! :) Igazi pasis! :wink:

Hannám
Hogy bírod? Izgulsz már? CTG mit mutat? :) Jósló fájások?? :)

Az ígért kép. :)

Kép[/b]

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Kiscsillag, csodaszép baba! :lol:

1szálpasi, hol vagy?? Hírek??

skrisz72
 
 


sziasztok!
a tegnap esti bezámoló elmaradt, mert balu azt akarta, hogy czapca altassa, és bizony a nagy melák hamarabb bealudt, mint a 3 és fél éves:-)
az ikrek súlya nem változott, de tegnap evés előtt mérték őket.
fokozatosan próbáljuk cumiztatni őket, pillanatnyilag 30 grammot kapnak szondán, a többit cumiból (réka ma reggel összesen 48 grammot, dani 45 grammot evett).
haladunk...:-)
1szálpasi
 
 


Hali Csajok!

Viktu! Jó a babakocsitok. :wink:

Kiscsillag! Csodaszép a kiscsaj!!!!!!!!
Szerintem mindenki örülne, ha tennél még fel képeket!!!!
Vannak jóslók, holnap lesz a 3. CTG. Meglátjuk.
Azt hiszem, a kisfiam befalazta magát és én soha nem szülök.
:oops: :oops:

Krisz! Jobban vagy már?

1Szálpasi! Tessék ám jönni!

Eltünt kismamik?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


1Szálpasi! :)
Ez jó hír! Ügyesek a gyerekek. :)
Vanda?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: