Új privát üzeneted érkezett!

Angi, akkor ezek szerint nem is kellene havonta jarni? Pont ezt beszeltuk Monival (Viki is vegig sirt Kép), hogy mi van akkor, ha nem megyunk havonta. Minek tegyem ki ilyen cirkusznak a gyereket, mkor igy is erzem, hogy nehezebb.
A tejpepet akkor megeszem en Kép Nekem biztos nem art.Kép Rizsliszt melyik reszen van? Koszi.

Agi
agi77
 
 


Szerintem nem kötelező, én tanácsadáson még sosem voltam. Mondjuk hozzánk hetente jár a drnéni, és járunk utógondzásra 2-3havonta... De én ezzel a babával sem tervezem járni... Minek? HA jókedvű, egészséges, növi ki a ruhákat, gyerekorvos rendszeresen látja, minek mércsikéljem? Bele lehet golyózni, komolyan.
NEkem van egy digitális babamérlegem, sikerült jól kiborulnom miatta az első 2hónapban, és a férjem kölcsönadta, nagyon mérges voltam, nem tudtam elképzelni, h egy napig ne mérjem a hízástKép. Aztán már örülök neki utólag.

RIzslisztet a Kálvin téren a bioboltban biztos kapsz, máshol nem tudom... EZ tulképp ledarált rizs.

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Angi, mi a drnenihez jarunk mericskelni, es ilyenkor ranez a gyerekre. De semmit sem lehet normalisan megbeszelni, mert sokan vagyunk...
A rizslisztet ki fogjuk probalni.
Szerdan raertek?

Agi
agi77
 
 

 
 

Voltunk a klinikán Bogival.
Megnéztek Uh-val és van 2 batár nagy cisztám KépKépKép Az egyik a jobb petefészekben, a másik a balban. A jobb, nagyobb, mint maga a petefészkem Kép Ezért nem jött meg a mensimKép És ráadásul nagyon görcsöl a hasam is és pocsékul vagyok. Hányingeren van és szédülök.

De van egy jó hírem is. Mivel a klinikán jártam, meglátogattam Tündit és láttam kislegényt isKép És nagyon nagyon szép baba, kis formás. Anyuci szerint csupa apja Kép Nagyon gyorsan és könnyen szült. Valszeg szerdán engedik haza őket, utána majd beszámol az élményeiről KépKép
Ja és mindenkit puszil Kép

Puszka
Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Sziasztok!
Voltunk Bogival a klinikán. Megnéztek UH-val és 2 bazi nagy cisztám van. Egy nagy a jobb oldali petefészkemben, ami nagyobb, mint a petefészkemKép a másik kissebb 53x46mm a balban Kép
A méhüregben pedig egy vizzel teli képlet van, amit nem tudunk mi!Kép
Úgyhogy most várunk, de még mindig nem jött meg!

Van jó hírem is. Ha már ott voltunk meglátogattam PTündét és láttam Tomit is KépKépKép Nagyon szép babaKép Olyan kis formás. Tündi szerint csupa apja...hát nem tudom én nem ismerem apukát!Kép Nagyon gyorsan és könnyen szültKép.Tomi ügyesen szopizik!
Szerdán engedik haza őket, ha minden jól megy. utána leírja az élménybeszámolót! Kép És mindenkit puszil és köszöni a drukkot! KépKép

Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Dejó, hogy 2szer is elküldtem Kép
Bocsika csak egyszer akartam, de az előbb nem láttam,hogy elment......Illetve most megnéztem írtatok-e és most nem volt kint a 18:57-es hozzászólásom! Sorry! Bocsika fáradt vagyok, alig aludtam valamit! Kép

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Enikő, és mit mondott Emőke a cisztákra???

Jöhet mailban is!

S szégyen-gyalázat, de elfelejtettem gratulálni Tündinek, a kiskegénynek, és apukának!!!
Sok tejcit, és sok boldogságot nekik!

Zsófi

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Tünde: gratulálok Tomihoz!

Virágnak és Ádinak boldog szülinapot!

Képzeljétek, Kincső már előre is tud haladni! Eddig csak hátrafelé mászott, illetve inkább kúszott, de most, ha valami csábító dolgot lát nagyjából elérhető közelségben, akkor előrekúszik. Irtó édes, nagyon koncentrál, erőlködik.

Angi, a tanácsadással kapcsolatban akartam írni, hogy egy "átlag" gyereket, mint Kincső is, tanácsadáson lát orvos. Mi kicsit ritkábban járunk, kb. hathetente, mert nincs semmi probléma. Ilyenkor megmérik, megvizsgálja a doktornő, megbeszáljük, hogy minden ok, ír fel fürdetőkrémet, popsikenőcsöt, meg ami még kell. Szóval szerintem nem olyan vészes. Nálunk már időpontra kell menni, így általában várni se kell sokat.

Katicabogár

Kati
katicabogár
 
 


Sziasztok Anyukák!
Tünde!

Gatulálok a kisfiadhoz, sok boldogságot és tejcsit kívánok!
Szeretném megosztani veletek kisfiam legújabb képét. A nagylányom készítette,és Andris az én hajamat bitorolja! Kép
Mindenkinek vidám napot kívánok!

Emese+ mostéppennem Bömbi

Kép
semese
 
 


És a megvadult rocker:
Kép
semese
 
 


sziasztok!

Tündének nagy gratula a babához!!!

A szülinaposoknak sok boldogságot,egészséget és nőjenek nagyra!

Zajlik nálunk az élet.Tegnaptól van itthon is áll. net, mostmár jobban tudlak olvasni benneteket.
Benedek múlt héten jobban volt már, aztán vasárnap este újra belázasodott, most voltam a gégészeten vele, középfülgyulladása is van a torokgy. mellett.Peti nagyfiamnak meg kimosták a fülét, mert már nem hallott rendesen, úgy lerakódott a fülzsír. Ezentúl paraffinolajat kell használnunk.
Lakást is már régóta nézünk, talán most sikerül is végre(kopp-kopp).

Enikő! Nekem is volt régebben cisztám, azt hiszem Naphrosint szedtem rá, aztán elmúlt.Nem lehet, hogy babóka van a méhedben, mit mondtak? Egyébként gyógyulást!

Katicabogár! Benedek is mászik, olyan aranyosak ilyenkor, ugye?

Mindenkinek további szép napot!

Erika

Lilypie First Birthday tickers
gerika
 
 


Emese! Nagyon édes a kisfiad, nem semmi ez a kép...Mióta növeszted a hajad?

Lilypie First Birthday tickers
gerika
 
 


A virusos agyhártyagyulladás szuri már Orsinál is felmerült igy azt gondolom hogy 2 hónaposan is lehet.

Lányok! ha tudtok valakit akinek kellene anyatej légyszi szoljatok neki (20)331-7503. Jövö héten intézem a vizsgálatokat. Köszi.

Most nem tudok forumot olvasni, de látom Tündinek megszületett a babája, nagy gratula.

Mi jol vagyunk már nem kap pótlást Orsi.
Egy hete 3250g volt, vagyis 200g hizott.
Most kicsit kevesebbet azt gondoljuk mert nem eszik annyit mint a pótlással, de már egyre jobb az étvágya.

Karmen

Kép

Kép

Karmen
karmen
 
 


Csajok ma megyünk újra CTG-re. Kíváncsi vagyok az eredményre.

Enikő: Ez nagyon lelohasztó. Kép Remélem gyógyszeres kezeléssel elmúlik és nem kell műteni.

Flóra tök jól el van a nagyijával. Én egész nap alszok...még mindig. Rám sem ismeréntek,mintha 5 évet fiatalodtam volna. Kép De már csak pár hét!!! És újra széttaposottnak fogok kinézni. Kép

Gabi3 (35+5)!!!!!!
inecsg
 
 


Katica! Értem, kösziKép. És gratula a kúszáshoz!!

Emese! Szuper ez a képKép

Karmen! Remek a növekedésKép

Gabi3! Húú, nemsokára átlépsz a 36.hétbeKép. Mit mondanank, mikor nem viszik már picre? Ha 36ra jön, de 2500gramm, akkor is viszik?

Mi voltunk ma utógondozóban, lemérték a kiccsajt, és 7500grammKép. SZépen nő a súlya, minden rendben vele, a csontja is alakulKép. Csak még mindig hatalmas a kutacsaKép
Amúgy megdícsérték, tüneményesen viselkedettKép

SZép napot!
.:ANGI:.

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Nagy gratula Tamásnak és Tündinek! Sok boldogságot, sok tejet és sikeres szopit kívánunk!

Boldog szülinapot Virágnak és Ádámnak!

Gabi3! Kitartás!

Babamama! Sajnos ez az élet rendje, nem sokan engedhetik meg maguknak a gyes "luxusát" (bruttó 21.800,-Ft/hó).
Ja, gyed, gyes alatt nem rughatnak ki, felmondási védelem alatt állsz. Te hol dolgoztál?
Lotti már elmúlt 1 éves, amikor először a nagyiéknál aludt, nem okoz neki semmi gondot.

Gabici! Ez a császár tuti, ha nem fordul meg? Faros szülés nem lehetséges?

Emese! Nem semmi ez a rocker csávó!

Enikő! Mit mondtak a cisztákra?

Melinda

Melinda és

Kép

Kép
melinda29
 
 


Sziasztok,

Enikő,
nekünk annak idején bejött a naptár.

Tündinek gratulálunk mi is.

Lányok,
nem tudom hallottatok-e róla, hogy a Tisza Lajos krt-n a babybell megszűnik, ezért 40-50%os kiárusítást tartanak minden cuccból. Szerintem érdemes megnézni.

Vigyázzatok magatokra meg a babókra,
sziasztok:
ágci

Kép
Ágci
 
 


Sziasztok!
örülök, hogy mindenki rendben van.

Melinda, úgy tudtam, megszűnt a védettség, vagy visszacsinálták?
Lotti mennyi időt tölt a nagyszüleivel általában, hogy nem volt gond az ottalvás? Mi hetente 1-2-szer vagyunk náluk, mert ebben a vacak időben nem szívesen szállok trolira, kocsi meg nincs.

Ágci, a babybell a Márkó cipőbolttal szemben van?
Ha valaki megnézte, mondja már, hogy van-e valami, amiért érdemes elmenni.
Babamama
babamama
 
 


Sziasztok!

Tündének gratula!

Képzeljétek, tegnap megint belázasodtam, a 3. mellgyulladást is megértem. Kép

Tegnap voltunk 2 hónapos oltáson, meg tanácsadáson. Léna 58cm meg 5200g. Egy hónap alatt 1 kg 24 dekát hízott, és a dokinéni sokalta. Na ehhez szóljatok hozzá! Csak tejet eszik, azt is csak ciciből. Mondjuk azt mi is éreztük, hogy jó sokat felszedett, mert akkora, de akkora pocija van. Egyébként szerintem így jön ki a tankönyvi átlag gyarapodás, hogy Orsi kevesebbet hízik, Léna többet, és az átlag máris tökéletes. Kép Igaz Karmen?

Nóri
norcee
 
 


Nóri:De ugye nem kell Lénának fogyókúrát tartani! Kép

Tegnap a CTg-n produkáltam egy kisebb összehúzódást. Betojtam,hogy beutal a klinikára, de nem....ez már belefér. A jövő héttől, vagy után már csökkentik a gyogyó adagot!

Angi: Ez a klinikára vagy gykórházba vitel úgy van,hogy hiába nem éri el a 2500-at, de jó állapotban van és hiába 36 előtt született, de szintén jó állapotú nem viszik el. Pénteken volt a lurkó 2441g! Ma már biztos meg van 2500. Irót jó erőben van azt tudom, mert igen nagyokat tud az oldalamba rúbni és az alsó bordám sem bírja sokáig a kiképzést.

Pussz Mindenkinek! Megyek fekszek!

Ja még valami: az EDA-hoz a szuris papír mennyi ideig érvényes? Mert valaki azt mondja 8 nap, valaki 2 hetet. Nem akarok fájdalom csillapítót, csak ha véletlenül csaszira kerülne a sor.

Gabi3
inecsg
 
 


Sziasztok!

Nóri! Benedek is kb 1 1/2 kg-ot hízott az első hónapban, utána is sokat, szopi mellett, a doki nénink meg csak nevetett, hogy milyen kis haspók.(mondjuk ő rokon). A védőnőtől már tartottam, mit szól, merthogy elég gyakran 2 óránként evett. Léna milyen gyakran eszik?

Benedek alszik, ha felébred megyek és megnézem a Babybellt.

Gabi! Meglesz ő simán is, nyugi!
Ne is gondolj a csaszira.

Puszi
Erika

Lilypie First Birthday tickers
gerika
 
 


Gabi3: 2 hétig érvényes az ujjhegyből történő vérvétel eredménye!

Nóri: Szerintem nem is sok az a 1,25kg Kép Én szerettem volna,ha Bogi a tejemtől, legalább ennek a felét hízza, de nemKép Még 10%-át sem hízta!Kép Különben pedig egy baba akkor szép, ha gömbölyűKép

G.Erika: Majd légyszi számolj be a bébibelles tapasztalataidról!KösziKép

Puszka Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Sziasztok,
igen ott. Én tegnap délután voltam, szerintem most még érdemes.
ágci

Kép
Ágci
 
 


Sziasztok!
Most volt a ferjem a boltban, es vannak szep dolgok. Majd holnap megyek en is, hogy egyutt vasaroljunk.

Gabi3, amikor az EDA-t kaptam a dokim elhuzott a verveteles papirral, ugyhogy az anesztes doki ujra vette a vert.
Amugy jo pihenest! Es kitartast!

Emese, nagyon jo ez a rockeres kep! Kép

Nori, szerintem jo, hogy ennyit fejlodott Lena! A mellgyuszival mit csinalsz? Nekem is volt egy honapja, de 2 nap alatt elmult. (hal Istennek)

Agi
agi77
 
 


Gabi, nekem a kiírt időpont előtt 2 héttel kellett megcsináltatni. A 10 nap reális, mert az alvadási faktort nézik meg.

Nóri, mitől lehet mellgyulladást kapni? Nekem nem volt és nem is fejtem. Mindenesetre jobbulást!

Vannak jó helyek a városban, de az adjaföl piacon ugyanazt árulják és sokkal olcsóbban, ezért érdekelnének az árak. Ha nem feltétlenül kell, nem villamosoznék ki oda.
Babamama
babamama
 
 


Ági!
Egy hónapja volt neked? Pedig Kristóf már milyen nagy! És te mit csináltál?

Én: láz ellen panadol, a mellemet (balt, mindig vele van gond, ő volt sebes is) meg Zoli maszírozza, mert megint beállt egy nagy csomó, meg szoptatok, de most mintha csökkent volna Léna étvágya, így rá nem számíthatok. És megint biztosítottam Zolit, hogy nekem egy ünnepnap lesz, ha befejezzük Lénával a szopit egyszer, már a piák is félre vannak téve...

Babamama!
Nem tudom mitől kaptam most, azt hittem, hogy már minden rendben, működik a kereslet kínálat...

Erika!
Teljesen változó, hogy milyen gyakran eszik Léna. Volt egy időszak, hogy nappal 2 óránként, gondolom ettől is növekedett így meg a tejmennyiség, van, hogy 4-5 óránként. Átlagban egy 24 óra alatt 8-szor. Éjjel, délelőtt ritkábban estefelé sokszor és nagyon hosszan.

Nóri
norcee
 
 


Enikő: Most voltam a bb-ben, vannak szép ruhák, érdemes benézni.A téli holmik 40 %-kal olcsóbbak, a tavasziak pedig 30 %-kal.
Azok is le vannak értékelve, amin nincs cédula, ne tévesszen meg benneteket. Nagyon tüzetesen azért nem tudtam körülnézni, mert babóka nyűgös volt...

Erika

Lilypie First Birthday tickers
gerika
 
 


Sziasztok!

A tegnapi ctg-m rendben volt. Mostmnár kevesebb gyogyit szedek, a hét végére elhagyom őket. Meglátjuk mit szól hozzá majd a méhem, remélem nem nagyon keményedik. Mindenesetre a doki szerint most már nem gond, ha be is indul a szülés.

A farfekvés miatt viszont császár lesz. Első gyereknél nem kockáztatnak. Jól utnaolvastam a témának, és hát sok kockázata van a faros szülésnek. Sokkal több, mint a császárnak. Fordítással lehetne még próbálkozni, de a doki nem igazán ajánlotta, mert kevesebb egy kicsit a magzatvíz az átlagosnál (de azért van a babának bőven). Az én felfogásom szerint meg biztosan megvan az oka miért nem fordult meg, nem szívesen erőszakolnám.

A baba egyébként minden jel szerint kisfiú, és Edvárd lesz a neve. Már olyan 2,5 kg körül van a súlya, picit nagyobb az átlagnál.

A császival szült anyukák mit javasolnak, altatást, vagy csak érzéstelenítést???

Szép napot Mindenkinek!
Gabici
gabici
 
 


HAlli!
Gabici! EZt Te tudod, h kibírod e ébren, én mindenképp az érzéstelenítés mellett voksolok. NEkem az volt, és remek érzés volt hallani felsírni a babáimat. HA minden rendben szülés után oda is adják Neked. Ha altatnak, akkor ugye ilyen nincs. Illetve az altatószer átmegy a babus szervezetébe is, nem biztos, h jó így kezdeni az életét... (a szopit is nehezebben kezdik meg az altatással császározott anyukák gyerekei)
De halgasd meg Karmen véleményét is, Ő az altatásra esküszik.
És hallgass meg mindenkit, kezeld fenntartásokkal, és dönts az érvek alapjánKép

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Nori, azert gyulladt be a mellem, mert Kristof nem szivta ki rendesen a tejet, en meg lusta voltam kifejni. Piros foltok voltak rajta, es nagyon rosszul voltam. nezd meg a www.lll.hu-t, vannak jo tanacsok, nekem bevalt. (gyakori szoptatas, pihenes, stb)

Gabici, nagyon jo nev az Edvard!Kép Igaz en rendesen szultem, de az erzestelenitest javaslom. A babanak biztos jobb.

Agi
agi77
 
 


Sziasztok

Köszönjük a szülinapi jókívánságokat.
Most kijár nekünk a szülinapokból.
Apának meg ma van.(Beosztották a kisfiával hogy mindig buli legyen Kép )
Ja és még plusz ma 9 éve hogy megismerkedtünk Kép

Emese
Nagyon jó a rockeres kép Kép

Gabi
Én is ugy tudom hogy 2 héttel kell hamarabb megcsináltatni a vérvételt.
Nállam elmaradt igy szülés közben vették le a vért igy várni kellett mig megjön az eredmény Kép
pedig jó lett volna ha kész lett volna előtte.

Nóri
Nekem sose gyulladt be a cicim még Ádi pici volt még mondtam is hogy milyen jó hogy megúsztam erre 8 hónapos korában begyullladt.Hát ro...dtul tudott fájni. Kép
Remélem már jobban vagy.
Ádám is borzalmasan sokat evett és ezáltal sokat is hizott.Ő 6 hetes korára 1,70 szedet fel pluszba (3300 gr született és 6 hetesen 5000 gr volt)A védőnő mindig mondta hogy ne adjak neki annyit enni a dr nő szerint nyugodtan egyen mert az anyatejtől nem tud elhizni.Tehát mindenki mást mondott.
De visszamenőleg a dr nőnek adok igazat.Tudja az a gyerkőc mennyit kell enni.
Én próbáltam tartani eleinte a min 3 órát de ha egyszer ő 2 óránként kért enni...
Hát persze hogy nem ordittattam.

Gabici
Én is simán szültem vagyis sima+EDA.
De én is az érzéstelenitést választanám altatés helyett.

Angi
Gratula a növekedéshez.Kép


Mi holnap megyünk méretkezni, nem tudom hol tarthatunk. Kép

Szilvi
szedem
 
 


Sziasztok,
Nóri,
a Szoptatás topikban keresd meg Kriszi ő is "mellgyula" bajnok volt. Sajnos valószínű, hogy ilyen alkatú vagy, nagyon oda kell figyelni a pihenésre, a helyes szoptatásra (váltott pizíciók) meg még amiket leírtam. Ha úgy érzed, hogy sok tejed van (Léna nem győzi) akkor esetleg meg lehet próbálni 2 hétig menta vagy zsálya teát iszogatni 1-1 bögrével, ez csökkenti a tejmennyiséget. Illetve Urtica Urens ch15 bogyóból, adagolásra most nem emlékszem, ha kell megnézem. Persze ezekkel vigyázni kell, figyelni, hogy nem léped-e át a határt.
Gyarapodással kapcs: nem lesz ez mindig így, az anyatejes babák, amíg csak anyatejet kapnak, nem tudnak elhízni. Majd egy idő után átalakulnak az arányok. Szerintem erre csak legyinteni kell, és elengedni a füled mellett. Azért megkérdezném a gyerekorvost, hogy akkor, mit javasol...? Esetleg az igény szerint szoptatott gyermeket diétáztasd? Fogyózik...úgy is hozzá kell szoktatni...? És azt is megkérdezném tőle, hogy hogy csinálná/ta? Félretéve a tréfát, ezzel nem kell foglalkozni.
Megyek takarítani, mindenkinek kellemes napot kívánok:
ágci

Kép
Ágci
 
 


Én altatást választanék, a lelki állapotom nem biztos, hogy kibírná, hogy ébren mindent látva hallva, "vegyék ki" a babát a pocakomból! Amikor a Bogit vártam mondtam is a dokinak, hogy szüléskor ok az Eda, de ha csaszi lesz akkor altassanak!!!!

Gabici: Sajnálom, hogy faros a piciKép Semmi esélye nincs annak, hogy megfordul???

Puszka
Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Enikő! Ez butaság, nem lát semmit, csak a babát amikor odaadják. A többi el van TAKARVA nyilván. Addig az anesztesekkel beszélget. VElem nagyon aranyosak voltak, és olyan gyorsan zajlik az egész, h eltelik gyorsan...

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Angi! Tudom hogyan zajlik láttam a tévében, de akkor sem lennék rá képes..... Nem tudnék ott mozdulatlanul faküdni, amig matatnak bennem. Egyszerűen az idegeim nem bírnák ki. Biztosan bőgnék, zokognák, az idegtől!
E

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Sziasztok!
En nagyon nem szeretnem, ha altatnanak, mert latni akarnam a babat. Es hallani. A muszereket meg pl a sima szulesnel is lattam. Na nem sokat, csak az ollot, meg a cernakat. Szeritnem ilyenkor nem ez a fontos.

Most nagyon rossz anyanak erzem magam, Kristof tegnap leesett az agyrol. Kép Pedig ott voltam mellette, csak egy jatekert hajoltam le. Kép

Agi
agi77
 
 


Ági! Na neeeee. Ezért?? Kép Tudod, hányszor fog még legurulni, koppanni... Egy kis sírás, egy nagy pukli, aztán kész, megy a játék tovább....Kép Nem kell ez miatt magadat okolni, de célszerű a gyermeket vagy a járókában vagy a földön "tárolni" KépKépKép
Megütötte magát?
Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Eniko, nincs pukli, de kore esett, arccal. Kép Azert engem bant. Tenyleg a foldon fogunk jatszani ezentul. Majd ma megprobalom megirni a jatekot, tegnap nem volt idom.

Agi
agi77
 
 


De aranyos vagyKép). NEkem is ez a parám, h egyszer leesik az ágyról, Ő is gyakran ücsörög rajta...
A rossz anya tudod hol kezdődik? Ott, h nem kérdezi meg magától: Jó anya vagyok e? NA ott... Meg aki eldobja, megöli, nem ad neki enni. Ezt felejtsd el!!!
Én is régebben rágódtam ezen, és sajnáltam a gyerekem, h én lettem az anyja, de azóta rájöttem, h ez jutott neki:D, Ő szeret, látszólag nem szeret, nem akar lecserélni, sír utánam, úgyhogy olyan rossz mágsem lehetek, pedig, sok, nagyon sok hibát követtem már el, és fogok is még...

Épp 3babám van:. Egy Virágom, egy a pocakban, és van egy 3hós TOmika szomszédbabánk. Aki arról híres, h sír, ha nem kézben van. NA most épp ül a hordozóban, Virág vele szemben dumálnak, vigyorognak egymásra, és Virág mondja, h BABABABABA:DD. ANnyira édesek...

.:Angi:.
angiszeged
 
 


A nem szeret természetesen elírás:DD

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Gabici, egyszóval királyi fiad lesz?:-)))
Egyébként elég az EDA hidd el. Nem érzel semmit. Egészen pontosan érzed, hogy valami történik, de nem fáj. És az meg valami hihetetlen érzés, amikor felmutatják a kis zsiványt. Nekem van róla fényképem, amikor felmutatták és először megsímogathattam. Még most is elérzékenyülök.

Ágci, az Urtica Urens-t nekem tejmennyiség növelésére ajánlották (igaz, nekem semmi ilyesmi nem jött be, csak a sok folyadék), te úgy tudod, csökkenti?

Játék: amióta a nagylány mászkál a bútorok mellett, rengetegszer esett, lassan már automatikus. Képzeljétek, a fehérre festett falat kapirgálja. Rászoltam többször, tudja mit jelent, hogy nem szabad, de piszkosul nem izgatja. Vigyorog és kapirgálja tovább. Na, tegnap így esett nagyot. Egyébként Ági emiatt ne izgasd magad, mert Kristófnak meg kell tanulnia esni illetve, hogy a különböző bútorok veszélyesek is lehetnek és legközelebb meggondolja, hogy kimenjen-e az ágy szélére. Nálunk 2-3 esés után fordul a manóci hasra és már nyújtja is a lábát lefelé.
Babamama
babamama
 
 


A nem szeret természetesen elírás:DD

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Babamama, a homeopátiás szereknél a potenciáltól és asszem az adagolástól is függ a hatás, így lehet, hogy egyazon szer más potenciálban épp ellentétes hatást vált ki.

Katicabogár

Kati
katicabogár
 
 


ok, megnyugtattatok. Anno en is leestem talan ezert vagyok ilyen utodott. Kép
Most irta egy baratnom, hogy a baranyhusos hipp babakajaban tejpor van.

Angi, jo babazast! Nem irtad, hogy kivegyem-e Virag kepet.

Eniko, Neked is mondom, hogy a honlapunkra felkerult Bogi is. Ha zavar, kivesszuk a kepeket.

n v n t i oi o u b fsrehgg zbun vuoj

Ez utobbit Kristof uzeni. Kép

Agi
agi77
 
 


Ági! Dehogy nem zavar!! MAradjon csakKép

.:Angi:.
angiszeged
 
 


Dehogy zavar Ági! Kép Nagyon tuti az etetőszéketek!!! Várom a játékos infókat! Kép
Tanítsd meg Kristófot lábbal előre hason csúszva lemászni az ágyról. Már most elkezdheted, nem baj, hogy még nem jár!Bogi járni még nem tudott, de már popsival-lábbal előre lejött az ágyról és nem esett le soha! Ezt feltétlenül érdemes megtanítani neki!

Ildianyu: Janka megtanult lecsücsülni?????

Enikő

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Babamama:
Urtica Urens 5CH Tejszaporító
Urtica Urens 15 CH Tejapasztó hatású
Nina
nina74
 
 


Köszike, jó tudni.
Lányok, a legtöbb hipp és mildi kajában van tejpor. Sőt, a kecskemétiben is előfordul. Az univer termékei is tartalmazzák. Én egészen egyszerűen nem értem, hogy tehetik, ha mindenki azt mondja, hogy 1 éves korig ne.
Lett volna kedvem küldeni nekik egy emailt.
Volt már ilyen egy másik termékkel kapcsolatban, nem győztek bocsánatot kérni.
Babamama
babamama
 
 


Sziasztok,
véletlenül nem tud vki jó zenészeket? egy jótékonysági vacsoraestre kellene (táncolni is lehessen a zenére). Ha vki ismer ilyet, akkor küldjön légyszi mélt. Az lenne a legjobb, ha meg is lehetne hallgatni őket.
Köszi:Ági

u.i. Babamama, egy a baj, hogy nem változik semmi az összetételt illetően. Legjobb, ha elolvassuk részletesen mit tartalmaz. Sehogy máshogy nem lehet elkerülni, ha már vesszük. Mondjuk mi már nem, de annak idején Gáborka mást nem fogadott. Ezért hamar áttértünk az egészséges kajára, úgy készítettem el, hogy abból már ő is ehessen.

Kép
Ágci
 
 


Ágci, Ági!
Köszi a tanácsokat, az lll-t már milliószor átolvastam.
A bal mellem egyébként a terhesség előtt is sokszor fájt, olyan le akart szakadni érzés volt, és voltam is vele Kajtár dokimnál, aki UH-val is megnézte és most jutott eszembe, hogy mondta is, hogy lehet, hogy a szoptatásnál gond lesz vele. Kép
Apasztani nem nagyon merem a tejem, mert ha meg formában van Léna, akkor nagyon sok tejet követel, és pl. a múlt hét elején még azon izgultam, hogy nincs elég, mert este 1-1,5 órát is képes egyfolytában szopizni. Csak ez a bal cici buta és nem tud elég gyorsan reagálni a kereslet kínálatra. Kép

Nóri
norcee
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?