Új privát üzeneted érkezett!

Nellike, Juzsika!
Mi újság van veletek? Hogy vagytok?
Ti már nézelődtök, vásárolgattok ikres cuccokat?
Gyetrek ha tudtok, olyan jó lenne ezt megbeszélni.

Süni!
Láttam a pocidat, nagyon édes!

Nemone!
Már neked is nemsokára itt az idő! :lol:

Kép
vucuska
 
 


KIra
Gartulálok!Nagyon sok boldogságot,egészséget és rengeteg tejcit kívánok!
gabicsibe
 
 


Kirababy!

Nagyon sok boldogságot a picihez :wink: Hatalmas gratula!!!


Witch!
Babácskának jobbulást, Neked meg kitartást kívánok. Az jusson eszedbe, hogy ott a pici baba, akiért annyit küzdöttél. Sokat gondolok Rátok.

Nika!
A te babád nagyon jól érezheti magát odabent :lol: Volt egy osztálytársam főiskolán, már előrehaladott állapotos volt és minden vizsga után úgy köszönt el tőlünk, hogy lehet már szülni fog. Erre (gondolom a vizsgák miatti idegeskedések miatt) a baba egyáltalán nem jött és az egész vizsgaidőszakot végigcsinálta. Szóval ennyire nem lehet befolyásolni a dolgot :lol:

"A szépség mindenütt ott van, nem rajta múlik, hogy nem látjuk meg."
(Rodin)
rony77
 
 

 
 

Sziasztok!

Először is Kirának hatalmas gratula Olivérhez :)

Nagyon köszönjük a szorítást, az együttérzést, a jótanácsokat. Megjöttünk ma a kórházból, kemény volt, közel 40 órát volt fény alatt, de tegnap éjszaka már kértük a hamit, most az előbb 40 g-ot evett egyhuzamra... Amikor bementünk, 336 volt a bilirubin, ma 190 így hazaengedtek, de hétfőn megyünk kontrollra. Tápszert is kap pótlásnak, mert anyának csak 30 g tejcsije van egyenlőre, de majd lesz több... A lényeg, hogy egy kicsit tudok neki adni...

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Megérkezett Nika Kisfia :D
Tegnap császárral!!
Nagyon jó egészséget Kívánok Nekik!!!
Kirával együtt most bent örülnek a János kórházba :D:D:D

Kép
noki&potyi
 
 


Nika,

Szívből gratulálok! :D

Kép

Witch,

Nagyon-nagyon örülök, hogy végre otthon vagytok! :D Gondolom, hogy nagyon rossz volt bent, de most már minden rendben lesz! Ügyes vagy, és Jamina is! :) Milliószor puszillak!

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Nika!

Gratulálunk :)
Kriszta még kórházban van, üdvözöl mindenkit, a szülésig valószínűleg már nem jöhet haza...

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Kép

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


vicuska,süni,sziasztok.lenne egy kérdésem.láttam a táblázatba,hogy fagyi bébitek van.az lenne a kérdésem,hogy ilyenkor mikor van a beültetés?hányadik nap a havivérzés után??

mó73
 
 


Sziasztok!!!
Először is, Kira, Nika, hatalmas gratula a nagyfiúk megérkezéséhez!!!! Nagyon sok boldogságot kívánok!!!
Várom a beszámolókat!

Witch, örülök, hogy otthon vagytok ismét. Biztos minden rendben lesz!!

Mó, válaszolva a kérdésedre, fagyibaba esetén akkor van a beültetés, amikor van spontán tüszőérés és elég vastag a nyálkahártya. Már nem emlékszem pontosan, hogy nekem hányadik napon volt, de azt tudom, hogy a 28 napos ciklusomhoz képest elég későn, mert picit nehezen akart vastagodni a nyh. Kb. 16-17. napon.

Szép hétvégét mindenkinek!

KépKép
süni76
 
 


Nika, gratula, gratula!!! Jó babázást! :)

Mó, ahány naposan lettek lefagyasztva az embriók, annyi nappal a tüszőrepedés után van a beültetés.

Kép
bikmakk
 
 


süni,bikkmakk!köszi a választ.

mó73
 
 


Sziasztok !

Egy Boldog Apuka ír nektek aki kézbe foghatta világ legnagyobb csodáját : Attila Márk nevű kisfiamat aki 2009.01.09 15.38 perckor 55 cm-rel és 3950g.-mal született.

Attis apa

Kép
nika28
 
 


Nika, és apuka!

Mégegyszer gratulálok nektek a kis csodátokhoz :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Nika és családja!

Gratulálok Attila Márk megérkezéséhez!! Nagyon sok boldogságot, egészséget és tejcsit kívánok!

Witch,
örülök, hogy otthon vagytok, minden jót nektek!

Jaj, jaj, úgy látom a táblázat szerint előttem már csak Kriszta fog szülni :) Izgi nagyon:)
Nem sokára kiegyenlítődik a fiúk-lányok aránya:)
Kitartási Krisztának!!!!

Szép napot mindenkinek!!!

Szia Sünike!
Jól vagytok remélem!!! Most már kezdek kicsit parázni:-)

Kép
baby.81
 
 


Nika és a boldog Apuka :D
Gratulálok és nagyon sok boldogságot,egészséget kívánok!

Witch
Örülök,hogy már otthon vagytok!Most már minden rendben lesz.Homeos golyóból az Urtica urens nagyon jó tejserkentő.
gabicsibe
 
 


Gabicsibe!

Köszi, megpróbálom, szedem a More Milket, és iszom a lakto herbet, ha ezt utána küldöm remélem lesz tejcsi... :lol:

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


ADRI,BESSY,WITCH,KÍRA,NIKA és a boldog családtagok!

Nagyon nagyon gratulálok a picikhez, sok egészséget és boldogságot kívánok!

Kép
akire79
 
 


Sziasztok!

Ma 17:12kor megérkezett Emmanuel, Kriszta kisfia 57 cm, és 3800g, mindketten jól vannak :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Kriszta drága,

Itt is hatalmas gratula Nektek! :D:D:D:D

Sok puszi mindenkinek!

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Kriszta!!!!!!! GRATULÁLOK a kis Emanuelhez! sok boldogságot,és sok egészséget kívánok nektek!!!!!puszi örülök ,hogy fiú lett!jól érezted!ő az első ,ezért is trónörökös!

mó73
 
 


Kriszta
Hatalmas Gratuláció Nektek!
Nagyon jó egészséget kívánok mind a kettőtöknek
:D

Kép
noki&potyi
 
 


Kriszta és családja!

Gratulálok kisfiad megszületéséhez!
Nagyon sok egészséget és boldogságot kívánok!

Kép
baby.81
 
 


Kedves Lányok!

A Babanet szerkesztősége szeretettel várja a Látogatók történeteit a gyerekvárásról, családtervezésről, gyereknevelésről, szülésről, egészségügyről, családról, óvodáról, iskoláról, munkáról. Ha van olyan történeted, amely kacagtató vagy megható, megindító, elgondolkoztató vagy felháborító, esetleg reményt vagy megoldást adhat másoknak, ne habozzatok, hanem ragadjatok billentyűzetet és a kész írást küldjétek ide: szerkeszto@babanet.hu.

A történetek bekerülnek a Babanet Te Történeted rovatába, illetve a főoldalon is láthatók lesznek.

Üdv:

Dia
dia
Budapest
 
 
 


szia Witch,Kriszta simán szült vagy császival? ti hogy vagytok?

mó73
 
 


Hú, újabb babaeső!

Nika, Kriszta, gratulálok a fiúkhoz!!!

Witch, örülök, hogy már otthon vagytok, szép lassan rendbejön minden!

Kép
Kép
vuki124
 
 


Kira, Nika, Kriszta,
Mindegyikőtöknek gratulálok a manók megérkezéséhez, sok bolgodságot!


Witch, Örülök, hogy már otthon vagytok és jobb a helyzet! Kitartás! :wink:

Kép
rebe
Dunaharaszti
 
 


Sziasztok!
Kriszta, gratulálok nektek is!!!! Micsoda babaeső :D

Babykém, most már Te következel :wink:

Ma voltunk genetikai uh-on. Minden a legnagyobb rendben van. Kb. 30 dkg kis buci. A doki megerősítette azt, amit már sejtettünk, kisfiunk van :D

Puszi mindenkinek!

KépKép
süni76
 
 


Sziasztok!

Micsoda Kép volt itt! :D

Kira, Nika, Kriszta!
Gratulálok a bébik érkezéséhez! Nagyon sok boldogságot, és sok tejcsit!


Witch,
Örülök, hogy jobban van már a kislányod, és hazajöhettetek a kórházból!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Mindennapra egy bébi? :D

Kriszta
Nagyon sok boldogságot és egészséget kívánok!

Baby
Te is milyen közel vagy már a nagy naphoz :shock: Addig is kitartás!

Sünci
Édes a kisfiútok :D
gabicsibe
 
 


Alexom Kép

mó73
 
 


Kira, Kriszta és Kedves Nika!

Nagyon sok boldogságot kívánok a bébikhez!

Kép
estike66
 
 


NIKA, KRISZTA!

GRATULÁLOK A BABÁK ÉRKEZÉSÉHEZ ÉS NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT, EGÉSZSÉGET KÍVÁNO NEKTEK!!!!!!!!!!!



Kép
vucuska
 
 


süni szia. A múltkori kérdésemhez kapcsolódik,amire még kíváncsi lennék.Még pedig az,hogy a fagyibébit simán csak beültetik vagy kell valami gyógyszert is szedni?

mó73
 
 


Mó, ha nem lett volna megfelelő a nyálkahártya vastagsága, akkor kimaradt volna az a hónap és a következőbe megtámogatták volna egy kis injekcióval. Egyébként a tüszőrepesztő szurin kívül nem volt másra szükség.

KépKép
süni76
 
 


Sziasztok! :)

Ma jöttünk haza a kórházból.
Köszönjük a gratulációkat! :)
Egy nehéz este van mögöttem, és még csak most jön a java. :)
Hála az égnek van tejem, már a második nap beindult, csak az én Drága lelkem még nem nagyon érzett rá, kínlódunk mindig mire sikerül a szopi, ráadásul hasfájós....:(
Majd teszek fel képeket.....


Kriszta!

Gratulálok a nagyfiúhoz! :)

Kép
nika28
 
 


Nika
Nagyon gratulálok Neked a fiadhoz még egyszer :D
Annyira tetszik a vonalzód és a szövege is !

Én személy szerint nagyon várom már a képeket!!!

Sok Puszi Nektek!
Noki

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok Kismamák ! :D

Nem tudom, hogy melyik héten szokás hozzátok társúlni, de én most a 9. héten bátorkodnék be Hozzátok ! Remélem már nem lesz semmi baj a kisbabámmal, sajnos elég nehezen és bizonytalanul indúlt a terhességem.
Remélem itt is hasonló lelkes fórumózok vannak, mint az előző BMC-s topikban ! :D

Kép
Kép
rilla_
 
 


Rilla!
Üdv itt!
Örülök hogy végre átkerültél ide! :wink:
Ne hargudj, azt olvastam a másik topicban hogy sikerült, de arról nem hogy voltak nehézségek. Mik voltak ezek?
Remélem most már minden rendben lesz veletek!

Kép
vucuska
 
 


Sziasztok
Szeretném kérdezni azoktól a kismamiktól akik hüvely utrót használnak,hogy milyen erős szokott lenni nekik a folyásuk,mert Nekem 2 napja eléggé vizes és sárgás folyásom van......naponta kb3x.(Bocsi,hogy részletesen leírtam...tudom nem túl guszta) :oops:
Nem tudom,hogy most ez normális vagy kezdjek el aggódni ,hogy valami baj van?!
Esetleg valami bacim lett?!

Nagyon köszönöm előre is a választ!

Kép
noki&potyi
 
 


Rilla!

Már vátam hogy jelentkezz :) Egyenlőre még én csinálom a táblát, ha be akarsz kerülni írd meg az adtokat :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Vucuska !
14-es hcg-vel indítottam ( a minimum 25 lett volna, ami már elfogadható), majd hétről hétre ugyan növekedett, de mindig kevesebb volt az elfogadhatónál. Így a múlt heti ultrahangig egyáltalán nem bíztattak, sőt igazából a vetélésre voltam felkészűlve.
De múlt héten az ultrahangon rendben volt a pici, normálisak a méretei, szépen fejlődik és végre először jókat mondott a Tanár Úr.
Remélem, hogy evvel vége a rémálomnak és ugyanúgy igyekszik majd a picim, ahogy eddig is ! :D
Ti hogy vagytok az ikrekkel ? :lol:

Noki !
Én is használom még az utrót....nekem mindig kifolyik, de mindig ugyanúgy, ugyananniyra...állítólag ez normális.
Szerintem a Te esetedben kérdezd meg a dokidat !!

Kép
Kép
rilla_
 
 


Kép

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!
Witch, pont most gondoltam Rád, erre jelentkezel :D Hogy vagytok? Miújság? A táblázatban, ha lesz időd, légyszíves színezd be kékre a soromat! :D Köszönöm!

Rilla, örülök, hogy jól alakult minden. Gondoltam Rád!

Noki, a vizes folyás szerintem normális, Nekem is volt. Viszont, hogy sárgás... Nem tudom... Esetleg egy telefont megejthetsz, de szerintem nincs semmi gond. Azért figyelgesd és ne aggódj!

KépKép
süni76
 
 


Witch !
Aranyos vagy, köszönöm ! :D

Én is szeretnék bekerülni a táblába :
Rilla
1. lombik (long protokoll)
9. hét
2009.08.13.
baba neme még titok

Nem tudjátok, hogy a szülési időt hogy szokták kiszámolni, mert az én esetemben sehogy sem áll össze az augusztus 13.
December 2-án volt a beültetésem 5 napos embriókkal.
Szerintetek stimmel (a lapomra ezt írták) ??

Kép
Kép
rilla_
 
 


Süni !
Gratulálok a "kék sorhoz" ! :wink:

Kép
Kép
rilla_
 
 


Köszi :D

KépKép
süni76
 
 


Rilla!

Az utolsó mensi első napjától számolják a terhességet :)

Süni!

Édes vagy, jól vagyunk. Voltunk kontrollon, már csak 185 a bilirubin. Most már jól eszik, éjszaka kétszer is 80 g-ot evett :)
Tegnap az én varrataimat is kiszedték. Fergeteges volt. A barátnőm azt mondta, hogy majd össze csinálta magát, annyira fájt neki, és én meg sem éreztem. Azthiszem ezt is a dokim javára írhatjuk :) Ti hogy vagytok?

Noki!

Nekem majdnem az egész terhesség alatt volt sárgás büdi folyásom, kaptam kúpot, de nem használt. Azért hívd fel a dokid, mert nem árt megmutatni...

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Örülök, hogy jól vagytok. Velünk minden rendben. Mióta visszamentem dolgozni, csak úgy repülnek a hetek, de ez így sokkal jobb. Nincs időm sokat agyalni, gondolkodni. A munkahelyemen nagyon rendesek. Ma is inkább itthon maradtam, miután annyira beharangozták a jeges utakat. Baba növekszik szépen. Hétfőn voltunk genetikai uh-on. A koránál 1 héttel idősebbnek tűnik, úgy látszik jól táplálom :D 30 dkg a súlya és szép kukija van :)

KépKép
süni76
 
 


Nagyon-nagyon köszönöm a válaszokat.
Kicsit megnyugodtam :roll:
Felhívom azért a dokit....bár múlthéten amikor megvizsgált ő is azt mondta,hogy az utró tud érdekes dolgokat produkálni......remélem erre értette?!
Mármint,hogy erősebb a folyás néha meg gyengébb...

Kép
noki&potyi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?