Új privát üzeneted érkezett!

Névtelenség: mivel most merült fel először, nem nagyon nógattam Attilát, hogy lehet-e olyat csinálni, amit Kíváncsi javasol. Bár azt gondolom, nem lenne szerencsés, ha most tele lennének a topikok regisztrált, de mégis ismeretlen hozzászólásokkal.
Aki régebbről ismer, tudja, hogy sokáig ellenálltam annak, hogy megszűntessem a névtelenség lehetőségét. A véleményem nem változott: igenis van olyan, hogy valaki méltányolható okból névtelen szeretne maradni. Viszont valóban az utóbbi időben azt is láttam, hogy egy vagy néhány rosszindulatú hozzászóló milyen hangulatot tud teremteni.
Én azt tudom ajánlani, hogy létrehozok egy névtelen felhasználót, és akinek szüksége van rá, tőlem kérheti ennek jelszavát. Mindenki ugyanazt kapná, tehát tényleg ugyanúgy működne, mint a korábbi névtelen, de nem lenne szabadon hozzáférhető. Persze én így tudnám, ki kért, de magamat csak úgy tudnám kiiktatni, hogy újra mindenki szabadon hozzáfér. És persze mindenki szabadon regisztrálhat több néven.
Szerkesztő
Társalgó Adminisztrátor
 


Jaj, azt ne! Már olyan normális lett a hangulat!

A miénk ez a cirkusz c. topik kiknek a topikja? Mit keresnek itt?

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


T-Márti: regisztrálj egy más nicken és írd arról a hozzászólást!
cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 

 
 

Még mindig aktuális a tegnapi hsz-om: nem lehetne archiválni a cirkuszt?
rjuli
 
 


Szerintem ha valaki komoly temaban akar nevtelen maradni, az ugysem egy hozzaszolasnyit ir, akkor meg regisztraljon maganak egy uj nicket /akar allando nevtelenkedesre/ Egymondatos beszolashoz meg talan ugysem veszi senki a faradtsagot, hogy regisztraljon.
A nevtelen regisztraltnak semmi ertelme, mert utana eppugy nem szankcionalhato.

-Afonya
afonya
 
 


A cirkuszt szerintem nem archiválni kellene, hanem törölni... Kép

Zsóka
zsóka
 
 


A cirkuszosok után ki mindenki fogja még idehozni a magán baráti körét egy kis csevejre? Mi keresnivalójuk van itt nekik? Lassítják a társalgót, főleg hogy alig írnak szöveget, csak képeket raknak fel, de azt aztán jó sokat.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


SEGITSETEK!!Az előbb regisztráltam magam,és nem tudok belépni semmilyen regisztrált társalgóba.De miért?És az előbb elküldtem ugyanezt a levelet és nemtalálom hova lett.Egy kezdő!
ceruza
 


És még azt szeretném megkérdezni hogy hogyan lehet jelszót változtatni?
ceruza
 


Ha tud valaki segiteni jelezzen vissza kérem.
ceruza
 


Szerkesztő ha tudsz segits!Kérlek.Maya
ceruza
 


Nincs senki aki segiteni tudna?Maya
ceruza
 


Adrienn

Kicsit kevered a dolgokat.
Olvastad a kreativosok topicjaba hogy kertek ne oda tegyek fel a kepet hanem kulon mert az lassitja a letoltest, de ez csak arra vonatkozik amelyik topicot olvasod. Tehat cirkuszosok sok kepje csak akkor lassit teged ha oket olvasod, egyszeru a teendo ne olvasd oket es nem lassit akkor teged.
Masik dolog, tenyleg lassab kicsit az elozo napi hozzaszolasok lekerdezese, de nem a kepektol hanem a nagysazmu hozzaszolastol. De ilyen elv alajan lassu a sok egyebb felesleges beszelgetestol vitatol is. Akkor se keri senki hogy jaj toroljek duhongot, jaj toroljek mavkorhazosokat, vagy toroljek ma megint megjoteket.
A babanet nyilt forum es hagy beszelgessen mar barki es barmirol itt, ne szabja senki meg hogy ki johet ide es milyen temarol beszelgethet csak. Amig nincs mocskolodas vagy gyulolkodes es masoknak a megsertese addig miert zavar barkit hogy kik es kivel beszelgetnek itt.

Ceruza
Irj szerk@babanet.hu email cimre levelet regisztralt levelcimedrol Ok tudnak neked segiteni

Napocska
napocska
 
 


Miért van az hogy bárhol kérek ezzel a témával segitséget senki sem segit.Az eggyik ker tv fórumon is próbálkoztam de ott is ugyanez volt.Ti már az első alkalommal is tudtátok hogy kell belépni ilyen oldalakra?Maya
ceruza
 


Napocska köszi a segitséget!!!!!!!Maya
ceruza
 


Napocska
Te már régota bent vagy a fórumban?Maya
ceruza
 


Ceruza

Indulasa ota olvasom babanetet, de kevesebbet irok.

Napocska
napocska
 
 


Én most kezdtem,mert nemrégóta van netem.Vannak itt jó arcok akikkel jót lehet beszélgetni?Maya
ceruza
 


Ceruza

Vannak kedves meg kevesbe kedves emberek itt, ha iyg folyamatosan akarsz ebszelgetni akkro ajanlom inkabb a chatet. Nem tudom hogy jutottal a tarsalgoba de bal oldlaon ha van egy menu ott megtalahatod.
Tarsalgo inkabb olyan mint nyilt levelezes. Sokszor orak napok utan kapsz csak valaszat, de elobb utobb valaki biztos ir valamit. Lehet hogy csak este vagy masnap harmadnap.
Azert itt zomebe anyukak vannak nem frissitik oldlat 2 percenkent inkabb par orankent vagy naponkent ternek csak vissza.

Napocska
napocska
 
 


Ha van meg kerdesed gyere at kerdezni a http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/61/61.html?1078232406 topicba aminek a cime Útmutató a babanet társalgó használat..., hogy ne a szerkesztonek szant uzeneteket szaporitsuk. Megnezten tudsz oda is irni addig is mig gond van regisztracioddal.

Napocska
napocska
 
 


Én is anyuka vagyok,3 gyerekem van.Én úgy hallottam hogy a chat az párkeresőknek van,nekem meg már van párom.Maya
ceruza
 


Van olyan hely ahol a chat a parkeresoknek van. De azok kimondottan parkereso oldalak. Itt 99% anyukak beszelgetnek gyerekeikrol a chaten. Egy oriasi elonye van forumhoz kepest, nem marad meg evekre visszamenoleg a beszelgetesed nyiltan mindenkinek olvashatoan.
Nekem is 3 gyerekem van Kép
Napocska
napocska
 
 


Itt vagy még Napocska?Csak még 1 kérdésem lenne mi a cime ennek a chat-nek?
ceruza
 


Napocska, ezen az alapon szólok a barátaimnak, akikkel régóta együtt szoktunk bulizni (de nem siekrült fórumot készítenünk, így most egy vacak körmél-rendszer van), hogy jöjjenek, nyitunk itt egy topikot, és majd itt mindig megdumálhatunk mindent, és vicces képeket is ide lehet feltenni, nem kell küldözgetni, stb. Jó lesz?

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Adrienn

Szerintem jogotok van megtenni, es max paran csatlakoznak meg hozatok. Sehol nem szerepel babanet leirasaba, hogy csak es kizarolag gyerekes temakrol lehet irni. Amig egy tema beszelgetes nem fajul el durva beszolasokig addig szerintem nyugottan itt lehet. De ne felejtsd el ez itt mindig itt marad es evek mulva is barki olvashatja, mig korleveleitek jo esellyel nem kerulhetnek fonokeitek szomszedaitok kezebe.
De van egy jobb ajanlatom. Keszitsetek sajat ingyen forumot. Akar nem nyilvanosat is, igaz oda kepet betenni nehezkes, de szovegeket siman lehet.
http://forum.supergamez.hu/ egy olyan hely ahol tudtok ilyet csinalni. De biztos van meg sok mas lehetoseg is ahol tudtok szemelyes forumokat letrahozni.

Napocska
napocska
 
 


VAnnak íratlan szabályok is. Ennek itt nem véletlen BABAnet a neve. Nem hozhatnék ide egy társaságot, vagyis egyet még igen, de ha vérszemet kapna mindenki, és mindenki itt fórumozna mindenféléről... Szerintem ez nem fair. A részükről. És balekság itt engedni ezt. Meg zavaró is. És tkp. legjobban az zavar, hogy pofátlanság tőlük. Nagyon. Ha legalább egy mélben megkeresték volna a szerkesztőt, hogy szabad-e. Akkor nem lenne az embernek olyan kalózkodás, vagy einstand érzése.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


A Teddy Bear beach-et fürdőszobába javaslom. Üvegfestéssel, vagy csempefestéssel is lehet, aki ért hozzá. Vagy pénzért (pici pénzért is megcsinálják.) Nyáron én is kerestem képet ilyen célra. Azóta elkészült a fürdőszoba, tök jó lett, majd megkeresem a nyáron nyitott topikot, és felrakom a képet, amit egyébként végül a csempefestőkkel együtt ötöltünk ki, mert a neten hiába kerestem három héten át. Mindjárt megkeresem. Bár képet feltenni még sosem tudtam. Hogy is kell? Egyszerű fényképről van szó, persze itt van, a gépen.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Adrienn

Nem elosszor nem ertek veled egyet. De felesleges errol nekunk eszmet cserelni. Vegulis azt hiszem hulye voltam amiert elkezdtem ujra irogatni. Majd az adminisztratorok eldontik mi az ami serti a babanetet. Igazabol az az irasom csak azert szuletett, hogy a szememet szuro szerintem nem helyen valo informaciokat helyre tegyem.

Napocska
napocska
 
 


Juj, most látom, hogy rossz helyre írtam be egy hsz-t! Bocsánat!
Mindjárt átteszem a megfelelő helyre. Tiszta ciki. Elnézést.

Szabó istvánné
adrienn
9100 Tèt Hunyadi ut
 
 
 


Nem tudom, én egyszerűen a cirkusz topik megjelenésekor eldöntöttem, hogy bele se nézek többet, és bizom benne, hogy az összes normális babanetezőnek lesz annyi esze, hogy nem szól ott abba bele, és akkor talán előbb utóbb megunják, addig meg messze nem zavarnak annyira, mintha minden más topikban tennék ugyanezt.
Mondjuk fentiből adódik, hogy gőzöm nincs most mi folyik ott, csak a legelső oldalt néztem meg, azóta max a hozzászólól névlistáját futom át az elmúlt napok alapján.
Szerintem ez nagyon kényes dolog lenne, eldönteni, mi mehet a BABAneten, mi nem, hol van a baba határa. Van itt már sok off téma. (Na, mindjárt nosztalgiázok is, emlékszem,anno én nyitottam egyet, direkte azzal a cimmel, hogy: off, ami nem csak baba - vagy valami hasonló.

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Először azt hittem, hogy rossz topikba léptem....

Kedves Szerkesztő,
a Keres-kínálban nem lehetne a topikokat teljesen abc-be tenni? Az elején van egy csomó, ami nincs abc-ben...

Köszi
Szila
szila
 
 


Szerkesztök, lehetne kérni egy archiválást a 2003-as nyárvégi babák topciban?
köszi
Barbi

Kép
Kép
barbi
 
 


Nem igazán szoktam ilyen és ehhez hasonló vitákba állást foglalni, mert nem (én sem) az vagyok, aki eldönti, hogy mi fér bele a fórum profiljába.
Persze, ez a BABAnet. Imádom a gyerkőcömet és minden gondolatom körülötte forog, de azért nyilván érdekelnek más dolgok is. Ezt a fórumot szeretem és szoktam meg, így minden bizonnyal itt fogok a hobbijaimról is társalogni és nem fogok elmenni egy vadidegen helyre. Ha holnaptól (csak a példánál maradva) meg szeretem a horgászást, miért kellene elmennem máshova???
Régi téma ez is, de ha már a topik-nyitáson példálozunk, sokkal zavaróbb, hogy szinte ugyan abban a témában nyilnak új topikok feleslegesen, vagy nem oda illő tartalommal terhelnek egy-egy topikot.

A cirkuszos topikról még annyit, bár én sem értem mire jó, de "átléphető". Egészen addig, míg nem mennek be más topikokba OFF-olni, tombolni. Ha nekik (vagy neki?) ez örömet okoz... Voltak ennél itt sokkal rosszabb dolgok is Kép
phaedraa
 
 


Napocska ha bent vagy,gyere a chetbe.Maya
Ceruza
 


Nem tud nekem valaki segíteni, hogyl találok rá Raffai Jenő-re kapcsolatanalízis ügyében???

Köszönöm előre is
judit
fodrok
 


Nem volt időm átnézni az összes hozzászólást, ami kimaradt, arra délután.
Ceruza, ha jól sejtem, neked válaszoltam mailben.
Cirkusz: mit kéne rajta archiválni?
Cirkusz ismét: én azt gondolom, amíg a hozzászólók nem akarnak más topikokban is ezzel a stílussal megjelenni, addig ez egy játék, ami nem mindenkinek tetszik, de amivel szerintem senkinek nem ártanak.

Dr. Raffai Jenő: raffaij@dunaweb.hu , tel: 06 30 900 2039 (nyilvános felhasználásra kaptam, de elég régi)

"nincs itt senki": csak én vagyok itt, és sajnos kevesebbet mint kéne, de én nem a társalgó szerkesztője vagyok, hanem a babaneté (sajnos a többi teendőmmel is folyton elmaradva)
Szerkesztő
Társalgó Adminisztrátor
 


A cirkusz nagyon sokáig iszonyat hosszú volt, aztán-lehet, hogy automatikus arch. folytán?-végül lerövidült, és csak az utolsó pár hsz. maradt.
névtelenül
 


(Fél)automatikus az archiválás. Ez sem lehetett hosszabb, mint a többi, talán a sok magvas gondolat miatt tűnt annak.

Létrehoztam egy csoportot "Lakóhely szerint" névvel (ha valakinek van ötlete hangulatosabb elnevezésre, köszönettel fogadom), oda át fognak kerülni az ilyen jellegű topikok. Remélem, mindenki meg fogja őket találni.
Szerkesztő
Társalgó Adminisztrátor
 


Gabi,
valaki az iment regisztralt "áfonya" nicket. Nem kulonosebben zavar, csak hatha keveredes lesz belole. A rendszer nem tiltja a hasonlo nickek regisztraciojat?

-Afonya
afonya
 
 


Gabi!
Bocsi, volt itt egy hülye kérdésem.KépKépKépKép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Itt volt Kata h*lye kérdésére egy válaszomKép

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Afonya!
Szerintem inkább neked kellene megkérni "áfonyát", hogy változtasson nicket. Látom még csak 1 hsz-a volt, talán megteszi.
A rendszerek (nagyon sok helyen) általában nem tiltják az ilyet. Elég egy karaktert megváltoztatni.Kép Nagy hiba, de így van.

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Ildi!
Köszi!Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kata,
de az meg olyan izeKép Eloszor ir a babanetre es egybol letamadjak... még ha szepen is kerem, ertheto indokkal, hatha felreerti. Volt mar ra pelda, azota ovatos vagyokKép
afonya
 
 


PIldi,
akartam mar irni, en a te helyedben pedig beregisztralnam az a nicket, amivel egy masik topicban utanoztak Teged. Sose lehet tudni.

-Afonya
afonya
 
 


Afonya, kérd meg, hogy legyen mondjuk Afonya2!
Süti2 is van! Kép

Süti
süti
 
 


Áfonya!

Nem megoldható. Az azonosító az, ami védett.

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Igy, látod?

Bocsi, természetesen visszacsinálom utána.

Ildi
pildi
 
 


Gabi, bocsi, hogy ez a te topikodban ment, de egyébként megfontolandó, hogy valahogy ezt is ki kéne védeni!

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Ildi,
ezt tudom, de nalunk /afonyaeknalKép/ még az azonosito is majdnem ugyanaz.

-Afonya
afonya
 
 

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?