Új privát üzeneted érkezett!

Boni, Tipp Topp-ot hol vettétek??? Nagyon cuki.

Kép
pgsuska
 
 


Pannanna,

üdv közöttünk, nekem 4 inszemem volt de egy sem sikerült (nem a Kaáliban csinálták, ott amúgy nagyon profik :wink: ), aztán átmentünk a Kaáliba és az első lombikkal sikerült Danika.

Zsuzska,

hogy érzed magad? Cukrod alakul?
Én ma voltam dokinál, megkérdeztem Danika súlyát, nekem azt mondta, hogy nincs semmi gond a gyerek súlyával, mert ismeri a férjemet, hogy mekkora hatalmas ember és teljesen rendben van, hogy a fiunk sem törpicur. Amúgy 3,5-4 kg-ra tippeli születéskor.
Megvizsgált és kiderült, hogy nem is volt sem felfázásom, sem fertőzésem, hanem a szeméremcsontom megy szét a szülésre készülve és amikor megnyomta azt hittem becsinálok a fájdalomtól. AZt mondta, hogy ez teljesen természetes.
A gyomorfájást is Danika csinálja, valószínűleg lehet egy ehnye rekeszizom sérvem ami soha nem okozna panaszt nekem, de ha egy 2 kilós gyerek rugdossa akkor igen.
Azt mondta, hogy nem szülök hamarabb mint a kiírt időpont, pedig én kampányoltam a lombikos szüléskalkulátorral is :cry:
Jó érzés, hogy minden apró kérdésemet feltehettem neki. :lol:
Viszont szidást is kaptam, hogy látszik rajtam, hogy nem vagyok kipihenve, aztán csak fogta a fejét amikor elmeséltem neki, hogy még disznót is vágtunk, így a gyerekszoba átalakítás miatti munkáimról inkább mélyen hallgattam :oops: :oops:
És aztis monta, hogy azért járok ki éjszaka 4-5-ször pisilni mert napközben nem pihenek és a vesém éjszaka indul be ami még jobban fárasztja a szerezetem. Úgyhogy jó lenne ha pihennék :oops:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Panna! Volt egy méhen kívüli terhességem tavaly decemberben, ez igaz.

Aztán jött az első lombik februárban (rövid prot.) nem sikerült, júniusban fagyi babák, nem sikerült és most októberben a 2 stimuláció frissen beültetett 3 embrikéje megtapadt. Igaz, a 3. baba a 9. héten elhalt, de a másik kettő vígan növöget. :) Röviden ennyi.

Monic! Örülök, hogy minden rendben van Danikával:)

nellike
 
 

 
 

Lassan rászáll a cica orrára a méhecske! :wink: Na, kb. akkor megyünk 4D-s ultrahangra! Már nagyon várom. :) :)

nellike
 
 


Nellike,

mikor készül a beígért pocakfotó?

Dita,

válaszoltam a privire.
És jöjjön meg! Jöjjön meg mér végre!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Nellike,

kb hány nap múlva száll a cica orrára a méhecske? Kiderül a picurkák neme is :wink: Meg fogjátok kérdezni, vagy legyen meglepetés?
Mert ha megkérdezitek akkor tippelhetünk, én a voksomat egy kifiú és egy kislány mellett teszem le ahogy Éviéknél :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Az első inszemre készülünk a férjemmel! Csatlakoznék hozzátok, úgy látom sok hasznos infóhoz lehet itt jutni!
Decemberben már stimuláltak, csak a karácsony miatt nem csinálták meg az inszemet.
veszper
 
 


Monic: gratulálok Danikához, jó Neked :D

Nellike: Neked is igazán gratula :D

Ha kérdésem lenne a továbbiakban, remélem fordulhatok hozzátok :)

Pannanna
pannanna
 
 


szia Veszper
én is új vagyok itt, nekem is első lesz, vagy lenne - még nem tudom, mert úgy tűnik túl sok pete van...
Te hol tartasz?

Pannanna
pannanna
 
 


Jó látni, hogy mennyi baba sikerült már.
Panna, nekem a 11. napon volt két 15*14 körüli, és négy 8*8 körüli. Nem mondtak rá semmit. Mondjuk mindegy is lett volna,
veszper
 
 


Veszper,

üdv közöttünk, ha bármi kérdésed van nyugodtan tedd fel, régi motorosok vagyunk már a témában, biztos tudunk segíteni :wink: :lol:

Pannanna,

nemsokára neked is lesz babád vagy babáid majd meglátod :wink: Drukkolok, hogy a többi tüsző ne nőjön és akkor gond nélkül meglesz az inszem. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Nekem is egy hónapja volt HSG-m. Nálunk lassúak a katonák. Már két éve próbálkozunk.
veszper
 
 


Veszper, Pannanna,

az 542.oldal közepe táján van egy tábálázatunk, ahol össze van foglalva, hogy kik vannak atopicban, kinek hogy sikerült a baba, akinek még nem az pedig hol tart. Érdemes megnézni :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Köszi Monic! Remélem hamarosan követlek! :wink:
veszper
 
 


:) köszi a drukkot, rám fér.

próbáltam fejben leállítani a növekedésüket, remélem hallgattak rám..

Ha holnap kiderül, hogy valóban nem nőttek és mehet a dolog, akkor mi a menet? Kapok tüszőrepesztő inj.-t és magamnak kell beadni? :shock:
Hány napos katona az ideális? :)

Pannanna
pannanna
 
 


Pannanna,

nálunk úgy volt, hogy az inszem napján megmodták hányra kell odaérni. Nekem az inszem előtt csináltak uh-t, megnézték hogy állnak a tüszők. Utána a páromnak kellett leadnia a mintát amit tána kitisztítottak, egy katéterbe töltöttek aztán nekem fel kellett feküdnöm eg yszékbe és belém tették a katonákat. Ezután egy kicsit feküdni kellett (bár volt olyan is amikor azonnal hazaküldtek). Az egész inszem nem több mint egy egyszerű nőgyógyászati vizsgálat, nem is tart tovább.

Én a 4 inszemből 2-szer kaptam tüdzőrepit. Nekem anyukám adta be aki szülésznő végzettségű (hosszú tűs tüszőrepit kaptam). Aztán a lombiknál rövid tűset kaptam amit a férjem itthon könnyedén beadott nekem.
De ha nem mered beadni vagy nem tudod hogy kell akkor szerintem a háziorvos is beadja vagy az esti órákban az ügyeleten is beadják. Úgy emlékszem, hogy Kata a házidokival adatta be, Dita pedig az ügyeleten.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


twist: A barátnőmnél is negatív volt a teszt. Már nem is foglalkozott vele és mikor délután hazament, akkor meg már pozitív lett. És a fia már 11 éves!

kata: Gratulálok a vizsgákhoz.

babszika: Ügyi voltál a szurival. Sajnálom a szavazást, én csak egyszer próbáltam ilyet. A lakásunknak lehetett volna az egyik helyiségét felújítani és kifizették volna. Persze nem nyertünk.

üzi évinek: Mennek a DRUKKOK!! Ügyes vagy, hogy eddig bent tudtad őket tartani.

bumi: Nekem is minden stimu után marad 1-2 nagyobb cisztám. Mindig ki kell hagynom 1 hónapot két inszem között. Nekem a mensi mindig kihajtja.

linacska: Átérzem a vérvételes dolgaidat. Amikor a cushing szűrést csinálták a kórházban, akkor volt 1 db. 6 kémcsöves reggel, utána egy 1 kémcsöves este a gyógyszer bevétele előtt, egy elalvás előtt, aztán másnap reggel egy felkelés előtt és egy utána. És még ezt meg kellett volna ismételni aznap este is, ha nem látszott volna, hogy leviszi a gyógyszer a cortizol szintet. Már nagyon untam, de legalább megedződtem. Azóta nem zavar.

pannanna: Nekem elmaradt az 1. inszemem, mert túl sok volt a tüszőm (nekem a pcos miatt kicsik mindig vannak, de most több domináns volt a kelleténél). Ha nem lesz domináns tüsződ, akkor kapsz gyógyszert és azt szedni kell mensiig. A következő ciklusban majd másképp adagolják a gyógyszereket és többször kellett mennem uh-ra. Azóta nem volt ilyen, bár mindig több tüszőm lett és mindig maradt cisztám. Évi is így járt, de az ő dokija nem adott gyógyszert. Ahogy olvasod ikrei lesznek. Egyszerre történt velünk a dolog. Ő azért jobban járt. Nekem a BMC-ben lesz a 3. inszemem. A tüszőrepit bizony magadnak kell beadni. Ha nem megy, akkor ügyeleten beadják, de ha ez nem sikerül (ami ugye nem fordulhat elő :) ), akkor a peteérés serkentői is mind szurik a clostyn kívül.

Velem semmi különös nincs, várom a mensit én is és akkor mehetek. Vagy ....... :)



vicky79
 
 


MONIC
Arra gondoltam amit te is leírtál csak nem mertem felhozakodni vele nehogy oltári baromságot mondjak! :lol: Igaza van a dokkernek, nem nagyon pihensz, és ez abból is látszik, hogy mostanában alig nézel felénk a sok dolog miatt! :(

SUSKA
Nem csoda hogy imádod, basszus elolvadtam a kozmetikusszékbe. Annyira jól csinálta a csaj, hogy legszívesebben mindennap mennék repetázni! :lol:

PANNA, VESZPER
Drukk az inszemhez!

VICKY
Üdv a klubban! :roll:

dita75
 
 


Megcsináltam a vacsit, megettük és már itt is vagyok :)

Pannanna: Már én is nyomoztam utána, hogy az IR okozza a PCO-t, vagy a PCO az IR-t, deki ezt mond ki azt. Mindenesetre mindkettő létezik önállóan is. Ha ha az egyik van, akkor nagy a valószínűsége, hogy a másik is jellemző az emberre.
Az Ir egyébként örökletes is lehet, és a kis súlyú babák is hajlamosak rá. Szóval én arra gyanakszom az Ir-em volt hamarabb a PCO-t meg a stimulációk hozták elő. De ez csak az én verzióm. Én meg ugye nem vagyok orvos ;)
De te ne is gondolj erre! Már bánom, hogy említettem. :oops:

Veszper: Üdv itt! Remélem a sikeres első inszemesek közé fogsz tartozni Pannannával együtt!

Bumi sajnálom a cisztáidat! Remélem csökken a méretük!

Monic: Pihend ki magad egy kicsit, aztán elkezdheted mosni a köntösöd! A dokid tök rendes volt, hogy így megnyugtatott!

Zsuzska: A reggeli cukroddal boldogulsz már?

Twist: Kb egy hét múlva már nem csak szellemcsíkod lesz! ;)

Nellike: Én nálad is fiú lány párosra szavaznék :)

Ditus: Te merre vagy?

hofeherke
 
 


Köszi Dita! Drukkolok, hogy minél előbb megjöjjön, hogy aztán haladjon a lombik! Én is várom, hogy menjek a dokihoz a következő adag gyógyiért,és végre megcsinálják az inszemet.
veszper
 
 


Hófehérke, köszi, pozitívan állok a dolgokhoz! Ti már túlvagytok az első inszemen? A táblázatból nem derült ki. :wink:
veszper
 
 


Veszper: Már kettőn is. Csak lett egy P4-es rákszűrésem, és utána kell két P2, hogy induljon a mandula. Most a másodikra várok. Február végén csinálja meg a doki.

hofeherke
 
 


MARA
Itt vagyok, ragyogok! :lol: :lol: :lol: :lol:
Szépítkezni voltam, aztán a családot kajáltattam, de most már a tiétek vagyok, lévén ma nem lehet keksz :cry: de volt forró fürdőm, ittam cickát és most a jobb petefészkem kiszakad a helyéről ......... :roll:

Tök jó hogy mégis van időd ránk, nem fáradtál el ezen a héten, mert én az ünnepi punnyadás után veszettül! :roll:
(bár inkább még holnap is mentem volna dolgozni mint a párom fiát hallgatni és kiszolgálni egész hétvégén! :roll: )

VESZPER
Milyen stimut kapsz?

dita75
 
 


Dita: Hát mit mondjak. Pöckölnöm kell a szeme, hogy nyitva maradjon, de jövő hét még durvább lesz, mert jön a félévzárás... :)
Egyébként a párom egész héten tanult, és ma vizsgázott (sikeresen), meg a cégtől is egész este hívogatták így hozzá se lehet szólni. Fel is húzták, meg fáradt is. Úgyhogy inkább itt rontom a levegőt. ;)
Pedig én menni akartam vásárolni ma. A lidl újságjában láttam néhány jó cuccot amit meg kellene venni, és még nem is voltam az itteni boltban, pedig már legalább egy éve megépült. Már alig várom, hogy felfedezzem, ha már "muszáj" elmennem ;)

hofeherke
 
 


Pannanna: Itt egy videó a szuriról. Emlékeim szerint van magyar nyelvű is, de azt így hírtelen nem találtam meg:
http://www.youtube.com/watch?v=fADyj_nLKqs
Kb. 4 napos katona az ideális. Legalábbis nekünk annyit mondtak.

hofeherke
 
 


MARA
Én is szeretem a Lidl-t. Voltunk is ott kedden, de képzeld annyira ki volt ürülve, hogy alig volt gyümi, kenyérféle csak szeletelt volt még egy száraz zsemle sem ficergett a polcon! :shock: Pedig általában jól fel van szerelve..... :roll:

Én is álmos vagyok, de még a barátokat biztos megnézem. A masszázson is azon voltam, hogy bealszom, de vétek lett volna! :D

Azthiszem havonta min. egyszer el fogok menni, mert isteni érzés és nem is volt drága! :P

dita75
 
 


A kiskatonáknál ki kell tapasztalni hogy mikor jobb, mert nekünk az egy naposak százszorta jobbak voltak az 5 napos katonáknál. :wink: :D
Tehát nekünk inszem előtt egy nappal is lehetett huncutkodni bár ez is már csak a 3. inszemnél derült ki! :roll:

dita75
 
 


Dita: Az akció szerdától kezdődött. Biztos akkor jött új áru, ezek szerint kedden nem érdemes benézni hozzájuk.

hofeherke
 
 


Ez mind szép .......... de hogy kenyér sincs???? :shock: :shock: :shock:

dita75
 
 


Sziasztok!

Bumi,
Sajnálom a cisztát! :( Küldöm a cisztaűzőket!

Twist,
Hát, a teszthez nem igazán tudok hozzászólni, csak reménykedek benne, hogy nemcsak szellemcsík volt! Pár nap múlva próbáld újra!

Dita,
Sajnálom a vízórátokat, nagyon bosszantó lehetett! Főleg a pluszkiadás így lombik előtt...
Örülök, hogy kényeztetted magad egy kicsit a kozmetikusnál, rád is rád fél a pihenés!

Babsziak,
Ügyes voltál az első szurival! Utólag én is nagyon boldog születésnapot kívánok!

Kata,
Gratulálok a vizsgáidhoz, nagyon ügyes voltál! :D

Nellike,
Mikor lesz pocakfotó? :wink:
Én is vegyespárosra tippelek! :lol:

Veszper, Pannanna,
Üdv itt köztünk! Remélem, hamar bebabásodtok!

Ma megint bent voltam a munkahelyemen, de most csak 4 órára. Aztán elintéztem az ekg-t, és elhoztam a leleteimet, és nagyon le leszek tolva kedden. A vasam katasztrófa, és emiatt a süllyedésem a felső határ 4x-ese... :? De utánanéztem a neten, hogy a kóros vérszegénység miatt lehet magasabb.
Holnap mivel mégsem lesz munkanap, ezért elmegyünk a férjemmel bevásárlókörútra, és nagyon szeretnék már kisággyal, és babakocsival hazajönni. :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Némó: Jó vásárlást!
Kép

hofeherke
 
 


NÉMÓKA
Sajnálom! :cry: Remélem legalább sikerül majd holnap bevásárolni!
Ne is mond, amit félretettünk már mindenfélére el kellett költeni, mert a férjem fiának hol szemüveget kellett szponzorálni hol új játékra volt szüksége a psp-hez. Egy csomót tankoltunk, és sorolhatnám alig maradt valami! :roll: Arról nem beszélve, hogy fizetést nem is fogok kapni mert tp-en voltam és még csak most kezdte el a könyvelő intézni a tp-emet! Lesz vagy fél év mire megkapom!
Nem is tudom a férjem fia mellett hogy fog jutni majd a saját babára, pláne ha én 2-3 évig nem is fogok dolgozni. :roll:

dita75
 
 


Mara, ari vagy hogy a cukromról kérdezel, az éhgyomrival nincs gond az mindig jó volt, de valahogy a reggeli utánival még igy inzulinnal is bajlódom. A többi időpont hála Istennek beállt.


Dita, biztos isteni volt a kozmetikusnál. Én imádom ha kényeztetnek, dehát ki nem???

Kép
pgsuska
 
 


SUSKA
Amig a festék volt a hajamon a fodrászom levágta egy srác haját, és kérdezte, hogy a bambuszban jól masszíroznak-e! Én mondtam, hogy jól mert voltam a csajszinál és ráadásul egy helyen tanultunk, de ő belevitt a protokollba egy kicsit többet és az egy órára is ráhúz 5-10 perc bónuszt.
Aztán megszólalt a srác, hogy te is azt tanultad??? Akkor gyere ide gyorsan! :lol: Nem volt valami helyes srác, úgyhogy maradtam a helyemen! :lol:

dita75
 
 


Ditus: Azért nem esett rosszul az invitálás valld be! ;)

hofeherke
 
 


MARA
Csak nevettem rajta! :lol:
Tudod mikor masszírozgatom, na jó ha fizet érte az más, hisz ezért tettem le a tanfolyamot.

dita75
 
 


Dita: Nem érné meg neked munkahelyet változtatni? Masszázs, műköröm... Agyon keresnéd magad, és még az időbeosztásod is szabadabb lenne :lol:

hofeherke
 
 


MARA
Nem akarok vállalkozó lenni! A műkörmözést eleve nem tudnám már csinálni, mert azóta már egész más technika van, hisz több mint tíz éve tanultam!
Nem lehet ezekből megélni ebben a kisvárosban. Ha valamikor is belemennék akkor úgy csinálnám ahogy a barátnőm aki mesterfodrász, de mellette kitanulta még az összes többi szépségápolás titkát, manikűröz, műkörmöz, pedikűr és kozmetika, minden megy neki, szóval nincsenek üres lukjai. Az a lány aki most a kozmetikusom már 4 hónapja csinálja de nincs valami sok vendége és marha sok az üres luk a vendégei között ami kész időpocsékolás! :roll: Ha több mindenhez értesz a lukakat ki tudod tölteni! :wink: :D

dita75
 
 


Sziasztok!

Nemrég ébredtem, és mire jövök? Dita a barátnője lika miatt aggódik! :shock: Na szépek vagytok, mondhatom. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Megyek fürdeni mielőtt Bikfy tanácsokat ad a lyukak betömésére ;)
Kép

hofeherke
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

BIKFY
Már pont hiányt akartam beírni neked! :lol:

dita75
 
 


Dita,

mostmár egész jól állunk, és jövő héttől már a könyvelést egyeztetem a mérleghez szigorúan számítógép előtt, úgyhogy annyit leszek hogy meg fogtok unni :wink: :lol: :lol: :lol:

Mara,

nálatok jövő héten nincs szünet a gázgond miatt? A suli ahol dolgozom leáll hétfő-kedd-szerdán. Pedig Zsana itt van tőlünk 18 km-re ahonnak most az ország gázellátásának több mint felét biztosítják...

Zsuzska,

örülök, hogy alakul a cukrod. :wink:

Nemone,

nekünk is rengeteg mindent kell még Danikának venni. Hétfőn megy is Pestre, de nem tudok vele menni mert fél 12-re vagyok berendelve a védőnőhöz.
A vasam miatt én is nagyon aggódom, mivel a napi két szem helyett kétnaponta eszek 1 szemet, és így is gondjaim vannak a wc-n. :oops:
A pajzsmirigy miatt is aggódóm mert a szapora szívverést az is okozhatja. Jövő szerdán mindkét vért leveszik és majd kiderül.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Akkorát nevettem, hogy majdnem leestem az ágyról még apának is fel kellett olvasnom hogy min derülök ilyen jókat! :lol: most itt ül mellettem az ágyban és sztem tök idiótának tart minket! :roll: :wink: :lol:

dita75
 
 


MONIC
sose! :wink: :lol:

dita75
 
 


Ditus!

Csinálod rendesen a pánik gyakorlatokat? Még mindig semmi?

KépKépKép
bikfy
 
 


BIKFY
Ma nem csináltam, és nem is igazán tudom hogy kell helyesen csinálni! :roll:

MONIC
Ide válaszolok: Nem fogok engedni abban biztos lehetsz!

dita75
 
 


Monic!

Nálam is kizárt, hogy megunnálak. Az a baj, hogy már nem sokáig leszel velünk, hamarosan Danikázni fogsz. Mi meg majd irigykedünk. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Ditus!

Attól tartok, hogy én sem csinálom tökéletesen a mozdulatokat, ezért felkerestem Líviát, aki a módszer megírója, és januárra kaptam is időpontot, azt hiszem, elmegyek hozzá.

KépKépKép
bikfy
 
 


monic80 írta:Dita,

én azt úgy csináltam, hogy jól összehúztam magam és amikor kinyomtam akkor hagytam hadd húzódjon a hajam egy nagyot. :


lehet, hogy holnap már jobban fog menni mert ma voltam fodrásznál és talán így jobban fog húzódni a hajam! :wink: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Dita,

úgy legyen :wink:
Én sem tudom, hogy helyesen csináltam-e a gyakorlatokat, de valószínű, ha megjött akkor igen.
A tv2-n nézzük közben az Amerikai pite 5-öt. Én még soha nem láttam, apával akkorákat nevetünk rajta, hogy Danika már nem is tudja mi ez a nagy derültség. :lol: :lol:

Bikfy,

biztos jó lesz ha meglátogatod az írót. Őnála alkalmasabb ember nem is tudna neked segíteni a témában.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: