Új privát üzeneted érkezett!

MONIC
Megnéztem a képeket, nagyon szép voltál és a testvéred is. nagyon hasonlítotok egymásra. A nappali is nagyon ízléses, az a kerek izé a plafonon tök jó bár nem vagyok benne biztos, hogy az-e amire gondolok! :oops:
A Sarka - Hajdú eskülvő is pazar volt ahogy látom! :roll:

Pirijelentés: PIRI SZTRÁJKOL! :twisted:

dita75
 
 


na jó bebugyolálkt kép következik

Kép Kép

ez új sapi próba Kép

és tegnap odaadtam neki csőröspoharat 1perc múlva Kép Kép

és lebuktak Tipp Toppal Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Felétek is ilyen hideg van?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

 
 

Csajok, most megyek masszázsra aztán jövök, :lol: :lol: :lol: :lol: Végre

Kép
pgsuska
 
 


Sziasztok Lányok!

Bumika!
Nálunk is kutya hideg van, nincs is kedvem dolgozni. Brrrrrr... :twisted:

Boni!
Zsigi olyan gyönyörű! Ilyenkor mondom azt, hogy ha fiam születik, az se baj. :wink:

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de engem szétnyírt ez a hét. A sok pihenés után most nagyon nehéz újra belerázódni a melóba. Estére meg olyan fáradt vagyok, hogy ülve elalszom. Ma a 12. napon vagyok, de ha így haladunk a szerelem terén, akkor erre a hónapra is fátylat boríthatok. Ha ma délután haza érek, megiszok 6 liter kávét, és felpöckölöm a szemeimet. Csak segít!

KépKépKép
bikfy
 
 


Képzeljétek, tegnap délelőtt megszülettek a barátnőm tesójáéknál a kisfiú ikrek. Természetes úton!!!! A csaj, kb. 50 kiló, vékonyka volt, és mégis nagyon ügyes volt a szülésnél. Ők is jó sokáig küzdöttek a gyerekért, aztán spontán lett ikres mami. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Boniko, nagyon cukik a képek, köszi!!!!!!!!!:))))))) Hihetetlenül aranyos ez a Zsigi baba!

Bikfy, gratula a barátnődnek, igazi hős, hogy természetes úton szülte az ikreket.
Vendég
 


BONI
Nagyon édes ez a fiúcska, nagyon jól áll neki a sapi, és milyen ügyesen tud már csőrözni a pohárral! :lol:

BUMI
Nálunk olyan hideg van, hogy reggelre egy csepp vizünk nem volt, és hazament a párom délelőtt megnézni hogy mizu és el van fagyva a vízóra és ömlik belőle a víz. Ki kell majd fizetnünk a vizet ami elfolyt meg vagy 10ezer a javítás meg az új óra! :twisted:
Nagyon hiányzott!

SUSKA
Ma én is megyek kozmetikushoz és arc-dekoltázsmasszázs lesz, még sosem volt, de állítólag nagyon jó érzés! Rámfér mert az idegeim kivannak nagyon!

BIKFY
Az élet majd minket is kárpótol a sok küzdelemért! :wink:
Grat az ikrekhez a barátnődnek!

dita75
 
 


Lányok!
Most elköszönök, megyek a dolgozómba. Tudom, hogy hiányozni fogok Nektek, de ne sok könnyet hullassatok értem. Pusz! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


BIKFY :cry:

Vikimamival mi lehet??? :roll:

dita75
 
 


másik fórumba írt! :roll:

BIkfy :cry: :lol:

gratulálok ikrekhez!
Vendég
 


Sziasztok!!

Jelentem, 1. injekció beadva! :wink:
Olyan kis ügyi voltam, h ihajj :lol:

Zsigi!
Eszéletlen édes!!!!!
Mit édes?! Komoly pasi!!!!!

Monic!
Nekem is bejön az a sárga "izé"!!!!!!

babszika
 
 


Dita, piri sztrájkol? Hányadik napnál tartasz?

Babszika, hogy álltok a szavazásban? Meglesz a nászút?

Lányok, szeretnék kérdezni valamit, sokat segítene, ha elmondanátok a tapasztalataitokat.
Szóval, még mensi előtt vagyok és tudom, hogy korai, de mindig nagyon kíváncsi vagyok: teszteltem cseppentős teszttel, amit itt rendeltem a babaneten. És 20-as erősségű. És nem lett pozitív a hatóidőn belül. Azaz valószínűleg, ez a reális eredmény.
Azonban kb. 3/4 óra múlva megjelent egy száradási csík-szerű második valami. Lehet-e vajon baba is, vagy ez a tesztfajta ilyen félrevezető?
Azért is gondolom, hogy ez csak száradási csík, mert mindig megjelenik és csak ezen a fajta teszten. Tegnap vettem másfajtát és azon negatív lettem. Szóval, van remény, vagy nincs szerintetek?

Kép

Kép
Vendég
 


Twist!
Én nem értek a tesztekhez, de száradási vagy ahogy én mondom szellemcsík már nekem is volt....

Elég rosszul állunk, mert nem igazán fair a játék.... de mi annak is örülünk, h 70-ből most épp 13. helyen vagyunk!
A lényeg, h az nyer, aki több email címet gyárt..... én meg erre nem vagyok hajlandó.

babszika
 
 


Babszika, azért a 13. hely is nagyon szép. Tényleg fárasztó lenne több e-mail címet gyártani, és látod, ezek szerint biztos van, aki nagyon ráér ilyesmire. :-(

Az én ügyem úgyis kiderül 3 nap múlva. Lehet, hogy másfajta tesztet kéne használnom.... Jó lenne a Clearblue pl. de nagyon drága. Azt próbáltam ki tegnap és csont nega lett. És 10 óra múlva sem lett pozitív. Szóval, az megmutatja a frankót!
Vendég
 


Sziasztok!

Twist,
nekem ilyesmi az egyik Gariel teszten volt. Én sok helyen olvastam, hogy volt akinek időn túl lett csak pozitív és volt is baba. De inkább ne éldd bele magad semmibe.
Nagyon drukkolok!

Monic,
akkor ügyesek voltak a fiúk és szép színt választottak :lol:

VÉGE A HÉTNEK :lol:

i.kata
 
 


Na, folytatódik a tavalyi pechszéria.
Most meg a bal oldalon látszott egy 18mmes ciszta. És még a jobb oldalon is látszik egy 14 mmes. F@sza mi?
Megint mennenm kell 1-2.cnen, lesz egy vv, meg egy uh. Ha a hormonok rendben, és a ciszták mérete 12 mm alá megy, akkor esetleg kezdhetönk. Hsa nem, akkor fogigátlót kell szednem.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


bumi!
most megvuduzom a cisztáidat!!!!!! és el kell tünniük!!!!! :wink:


Twist!
igen, a CB tesztről még nem hallottam rosszat. :(

babszika
 
 


Katám, igen, vége a hétnek.))) Vizsgáid vannak még hátra?
(Én szinte mindig ilyen átverős teszteket fogok ki, már egy csomószor reménykedtem, hogy összejött, mert ez a száradási csík megzavart. :evil: Tök bosszantó!)

Bumi, nagyon sajnálom, hogy már megint ciszták:(((((((((((((((((
Tűnjenek el gyorsan!!!!
Vendég
 


Bumi,
ezt nem hiszem el!!!! Ciszták mondjanak le, de nagyon gyorsan! :evil:

Twist,
tegnap 4, ma 5 :lol:

i.kata
 
 


TWIST
Asszem 37-38. napon vagyok! :roll:
Remélem a teszt jó, és babás vagy. Nekem még sosem volt semmilyen második csík. Totál nega volt most kedden is!

BABSZIKA
Tényleg elég távol vagytok a nyeréshez, pedig elég sokan szavaztunk rátok! :?
NE hari most jut eszembe hgoy elfelejtettem Boldog Szülinapot kívánni neked, még 8 napon belül vagyok :wink: voltatok valahol megünnepelni? Grat a 1. szurihoz! :lol:

BUMI
Látom te is elég peches vagy, mi sem tudunk kezdeni tegnap hiába tornáztam, kekszeltem és forró fürdőztem semmi! :roll: Ma még iszok cickát este, mert nem volt otthon csak palást, vennem kell a DM-ben! Miért történik ez velünk???? :shock: :? :roll:

dita75
 
 


Kata!
Gratu a vizsgákhoz!

Ditus!
Épp mondani akartam, hogy lehet ott a gond, hogy megbeszéltük, egyszerre lombikozunk, és babásodunk. :lol:
Egyébként én már mindenre gyanakszom. most épp azon tűnődöm, hogy okozhatja e ezt a változást a metformin.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


BUMI
Hát a methez nem értek!
Én a műtétemre gyanakszom, meg apára, mert ő már hetekkel ezelőtt falra festette az ördögöt, mert a lapar után is ez volt és emlékezett rá! :roll:

ÉVI HIREK
Még mindig 3in1. méhszáj már 7 cm fájások nincsenek, burok is még tartja magát. Babák most éppen mindketten medencevégűek, tegnap még keresztben voltak. Pörögnek mint a motolla, még mindig bízom benne, hogy befordulnak. Puszi mindenkinek!

dita75
 
 


Dita!
Köszia köszöntést!

A durva a szavazásban, h ma nekem is beszart és nem hagyott szavazni.... de már nem idegesítem magam rajta.
Egész nap egy csomó üzit kapok az ismiktől, h nem bírnak szavazni... másnak meg fél óra alatt 100 lesz.... ez van.
ha csak csalással tudnak nyerni, hát legyen.

Itthon ünnepeltünk. szolíd, semmi extra.

Bumi!
én azon meglepődnék, ha a mettől lenne cisztád! hisz az a lényege, h eltüntesse őket! :roll:

babszika
 
 


Babszika,
én tudtam szavazni nemrég.

Dita,
köszi az infót Éviről. Ezek szerint még izgulhatunk :lol:

i.kata
 
 


Babszi!
csakhogy már nem tudok mit gondolni, mert met szedés előtt soha nem volt, pedig az inszemek miatt mindig uh-ztak.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Ráadásul ez nem is olyan cizsta. Ez úgy keletkezik, hogy tüszőrepedéskor bevérzik.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


:shock: :shock: :shock:

babszika
 
 


Kata, nagyon ügyi vagy! És tök nehéz lehetett most az ünnepek körül tanulgatni stb. És minden elismerésem neked!!!!!!!!!

Kép

Dituli, ugye neked most az a jó, ha megjön a piri? Azt írtad, ha jól emlékszem. Akkor nagyon szorítok, hogy végre megérkezzen a várva várt...

Évinek mennek a drukkok!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Megvagyok én is. Reggel jól megszenvedtettek. Az első vérvétel még ok volt, de 2. ra nem találták a vénámat, úgyhogy kétszer kellett szúrni. Hát boldog voltam nagyon. Úgyhogy most már muszáj, hogy jó eredményeim legyenek.

Babszika,
én már ilyen szavazásokba bele sem megyek, csak informatikus kérdése, hogy generáltat egy valag e-mail címet, aztán ráküldi a szavazatokat. Így jártunk Lilinél is, egy csomó szavazatunkat nem fogadott a szerver, másnak meg lett 1000.

Bumi,
és stimu nélkül lesznek cisztáid??? Mettől szinte biztos, hogy nem lesz.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Évi! Pusszantás! Kitartás, még befordulhatnak! :wink:
Azért ha már most megszületnének, akkor se lenne semmi baj velük, úgy értem már nem lennének koraszülöttek nagyon és ez remélem Évit is megnyugtatja. Azért drukkolok, hogy még egy pár napig maradjanak csak szépen odabent! :)

Hát Bumi! Nagyon sajnálom! :( Ez tényleg bosszantó lehet. Küldök én is cisztaűzőket! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Twist! Érdekesek azért azok a tesztek. Nekem sosem volt még szellemcsíkos se (babák előtt), pedig mindig úgy fürkésztem, de kontroll csíkon kívül semmit se láttam. (pedig nagyon akartam és úgy se.) Szerintem most már várj hétfőig, és ha nem jön meg, vagy nem érzed, hogy meg akarna jönni tesztelj megint! Drukkolok nagyon! :)

nellike
 
 


Twist, köszi kérdésed, nálunk ugy van megbeszélve hogy a férjem lesz bent, de lehet anyukám is ott lesz valahol és kint várakozik.
Pont tegnap volt egy előadás a Sotén amin pont ez a teszteléses dolog volt a téma, hogy nem szabad tesztelni a piri előtt mert akkor megemelkedik a hcg és terhes gyanus teszteket gyártunk. Ha nem jött meg és utána pár nappal csinálsz tesztet annak már nagyobb az esélye egy héttel vagy tiz nappal utána már biztos. Doktorbácsi ezt mondta nekünk.


Kata, gratula, ügyi vagy hogy tudtál tanulni.


Babszika, hajrá, ügyi voltál.



Évi, nagyon drukkolok nektek,++++++++++++++++++++++++++



Ditus, én is szoktam járni arc dekoltázs masszázsra, imádom azt is.


Bumi, sajnálom a helyzeted, nem szabadulsz ezektől a cisztáktól, basszus. :cry:

Kép
pgsuska
 
 


Ezek nem olyan ciszták. Ez úgy alakul ki, hogy érik 1 db tüsződ, megreped, de nem szabadul ki rendesen a pete, megtelik folyadékkkal, bevérzik, stb. Ez bárnikél előfordul.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


LINACSKA
Sajnálom, hogy megkínoztak! Drukk az eredményekhez!

TWIST
Héfőn elmegyek dokihoz, mert akkor már kb. a 40. napon is túlleszek! :roll: Hétvégén ha hagynak a fiúk akkor tornázom mint állat, és iszom a cickát, keksz már nem lehet ha itt van a gyerek! :cry:

KATA
Grat a jó jegyekhez!

dita75
 
 


Linacska!
Hát, ez vmi hihetetlen, h már sehol nincs tisztesség és fair-play.... Mi a férjemmel sportolók voltunk és bevallom, h rosszul vagyok a csalás gondolatától is.
Már az is eszembe jutott, h töröltetjük magunkat, de az ismik tök lelkesek sezrencsére! :roll:
Így nem adom fel... bár tudom, h nem nyerhetünk.

A szúrásokat sajnálom!!!! De drukkolok!!

Dita!
Én most már aztán küldöm hozzád pirit!!!!!!! (nekem 3 napig szokott tartani) :roll:

babszika
 
 


BABSZIKA
Várom! :roll: :?

dita75
 
 


Babszika,
én nem vagyok egy nyavajgós, érzelgős típus, de ezt a vérvételt, mármint azt, hogy nem sikerült annyira rosszul viseltem, hogy komolyan sírva fakadtam. Magam sem értettem, hogy miért. Három szúrás az nekem sok és kész :lol:

Twist,
nekem Pötty tesztje még halványabb volt, mint a te mostanid, igaz a várható mensi napján csináltam, és rögtön elő is jött. De szellemcsíkom még soha nem volt, bármennyire is szerettem volna.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linacska!
nekem is volt már olyan, amikor majdnem sírtam.... kihúzta a tűt és ömlött a vérem.... szóltam h ez így nincs rendben... közölte, h majd eláll (de rám sem nézett) és viszlát.... kimentem és .... :cry:

babszika
 
 


Csajok!

Ti hogy jelölitek a fertyn az injekciót????

babszika
 
 


Sziasztok,

Én most megyek (mennék) először inszemre, tegnap voltam a 10. napon uh-n, van 3 domináns tüsző és a doktor szavait idézve sok-sok-sok pici. Holnap kell visszamennem uh-ra, hogy megnézze nőttek -e a kicsik, mert ha igen, akkor nem lesz inszem. Túl sok a pete.
Volt már valakivel így? Ha igen mi történt?
Kicsit lelombozódtam, hogy akkor megint egy újabb hónap....

Pannanna
pannanna
 
 


Pannanna,
üdv közöttünk! Én Évi77 esetére emlékszem, amikor neki is sok lett a tüsző, elmaradt emiatt az inszem és a doki még mondta is neki, hogy védekezzenek, nehogy többes ikerterhesség legyen a vége. Persze nem védekeztek és most várjuk a híreket a kórházból, mert bármikor megszülethetnek az iker babái :lol:
i.kata
 
 


Sziasztok!

Pannanna: Nekem is mindíg ezt mondják, de sosem nőnek a kicsik, csak a nagyok. Így van inszem. Viszont el kell hogy keserítselek, mert a sok kicsi bizony a PCO-ra utal. Nem emlegettek neked eddig ilyet?

Kata: Éviéknél nem úgy volt, hogy volt vagy 3-4 nagyobb, meg néhány közepes is. Én kicsikre nála nem emlékszem, de már régen volt.... lehet én tévedek.

hofeherke
 
 


Mara,
azt nem tudom miből hány volt, de több volt a tervezettnél, az biztos. Pannanna is növeszthet még domináns tüszőt :lol:
i.kata
 
 


Köszi a válaszokat!

Hófehérke: a PCO nem látszik ultrahangon? Az utóbbi időben több uh-n is voltam. 1 hónapja volt HSG is - ott esetleg kiderült volna a PCO. Vagy nem? Nem nagyon értek hozzá...

Pannanna
pannanna
 
 


Pannanna: Nekem mindíg csak ezt mondták több apró tüsző. vagy készülődő tüszők. Aztán ettől függetlenül elkezdtem az inzulinrezisztencia után nyomozni és kiderült, hogy van nekem. Ez kb. a második inszem utánra lett hivatalos, és onnantól kezdve már a dokim sem azt mondta, amit korábban, hanem azt, hogy PCO-ra jellemző petefészek... sajnos. Ha a kis tüszők úgy helyezkednek el egymás mellett az UH-n mint egy gyöngysor, akkor tuti PCO. Azért remélem nálad nem erről van szó!
Drukkolok, hogy holnap minden rendben legyen!

hofeherke
 
 


Pannanna,
orvosa válogatja. Nekem 6 domináns tüszőre is megcsinálták. Nem is lettem babás. 3-mal sem. Egy spontán egy tüszős, car spermaeredményes hónapban meg igen. :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Pannanna!

Mivel stimulálnak? Azért kérdezem, mert nálam ilyen a clostilbegyt szedésénél/után fordult elő. Attól is lehet, hogy sok neked az a gyógyszer vagy az adag, amit kaptál és több indult meg, mint kéne inszemnél. Ugye ha lombik stimu lenne, ott nem lenne baj, mert leszívnák a többivel együtt az éretleneket, de inszemnél más a helyzet. Ha túl sok érik, lehet, hogy nem csinálják meg a beavatkozást, de az is elképzelhető a kicsik maradnak továbbra is nyugvók és éretlenek ezért aztán "csak" a 3 dominánssal kell számolni. Nem biztos egyáltalán a PCO, persze jobb az óvatosság. Kérdezd meg a dokit, hogy kiderült-e volna már az eddigi vizsgálatok során a PCO. Mivel én hipohonder vagyok és az elején beképzeltem magamnak mindenféle betegséget, amiről hallottam én is megkérdeztem. Az én dokim nekem azt mondta, hogy az már kiderült volna és kizárja.

Évinél is ilyesmi volt, ezért lehet, hogy Pannának is az inszemre lesz néhány domináns, meg egy-két közepes méretű tüszője. (mondjuk abból is lehet ikerterhesség) :) :wink:

nellike
 
 


Azt mondta a doki, hogy a kaáliban úgymond nem "merik" megcsinálni 4 fölött.
Ha a kicsik is megnőttek holnapra, akkor köv. hónapban nem kell majd szednem clostit, és anélkül csinálja majd az inszemet.
Hát nagyon remélem, hogy nem PCO...

Az inzulinrezisztencia milyen relációban van a PCO-val?

Nektek hanyadik inszemináció és melyik intézetbe jártok? - persze csak ha kérdezősködhetek.

Pannanna
pannanna
 
 


Nellike: clostit szedtem.
Nemrég kezdtem el olvasgatni ezt a fórumot az elejétől, és épp ott tartok, hogy kétségek között vagy, hogy méhen kívüli terhességed van -e. Persze lassan haladok, hisz rengeteg oldal van. Megkérdezhetem mi a helyzet Veled azóta?

Pannanna
pannanna
 
 


Sziasztok,

Babszika,

utólag is nagyon sok boldog születésnapot kívánok!

Kép

A szavazás miatt ne keseredj el, nagyon szép helyen álltok és becsületesen. Tőlem a napi két szavazat mindig megy, a mai kettőn már túl is vagyok, engem eddig mindig engedett szavazni :roll:

Kata,

gratulálok a csodás vizsga eredményekhez! A 4 és 5 hihetetlen szép! Nagyon ügyes vagy, gondolom rendesen el is fáradtál. Ha van lehetőséged akkor pihenj a hétvégén :wink:

Dita,

a narancssárga izé a nappali mennyezetében süllyesztve van. és a karika benne rejtett világítás. Apukám csinálta az egészet tavaly januárban, a rejtett világítást azért kaptuk, hogy legyen gyerekcsináló fényünk :lol: :lol: :lol: Az egész mennyezet többszintes, és körben is van rejtett világítás nem csak a narancssárga körben.
A gyerekszoba is elkészült, legszívsebben ott aludnék. Holnap hozzuk bele a kihúzható ülőgarnitúrát, lehet, hogy este már ott alszunk apával :wink:


Twist,

nekem sem volt még soha szellemcsíkom, millió fajta tesztet csináltam és mind csont nega lett.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: