Új privát üzeneted érkezett!

csucsu ez az év nektek is sikeres lesz!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Én is igy érzem. Hisz Szabina is páratlan évebn fogant és született:) Tehát nekem ez az év nyerő :)

Kép
csucsu05
 
 


Gabi: nagyon csini vagy. Hát a pocid szerintem most sem lesz kicsi :lol: szépen gömbölyödsz :lol:
Csucsu: hajráááá, ez az év a babások éve lesz :lol:

KépKép
csige-bige
 
 

 
 

Csige : Igy bizony:)

Kép
csucsu05
 
 


Na én ma turibanjártam...kemény 3700 Ftér vásároltam :lol: 20 db cuccot a babának!!!!
Képek a blogomban!

annus11
 
 


Annus megnéztem. Nagyon jó kis ruhák, és ügyes voltál.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Én ruhákat egyenlőre nem vásárolok, mert van amit kölcsön adtam az unokatesómnak és azt ahogy növi ki a kicsi Alexandra kapom is vissza. Bár mivel nyári baba lesz vennem kell majd tuti bodykat meg napozókat meg ilyeneket, mert azok nem nagyon vannak. Meg gondolom azért a 3. gyerek után csak elhasználódnak. De még a ruhákkal ráérek.
Amit vennem kell mindenképpen az a kiságy, és a szekrény. Cumisüvegek, fürdőkád állvánnyal. Mert nálunk az emeleten zuhanyzó van, illetve a nagy fürdő hát abban nem tudnám fürdetni, így kell állvány külön. Bébi őrző. Légzés figyelőt kapunk az unokatesómtól. Aztán lehet hogy kihagytam valamit.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi!

Tesómtól én is kapok ruhákat...csak úgy vagyok vele,hogy ha más nem akkor legalább a turiban vásárolgatok ocso pénzért,így kiélem a babaruha vásárlási lázamat!Mert mikor vegyek babaruhát ha nem akkor mikor nekem jön a baba!Szóval ha nem venék egy darabot se,valószínű akkor is tudnék mit adni a gyerekre! :wink:

Tehát most már jó lenne ha megmutatná magát a baba,hogy tudjak pár igazi pais/csajos ruhát vásárolni!!!Most már addig lehet nemi s megyek a turiba,mert lassan kicsi lesz a szekrény! :lol:

annus11
 
 


Annus hát nekem is megmaradt még az első 2 után egy csomó ruha a 3. nak, de olyan rossz érzés volt nekem, hogy szegénynek nincsenek saját ruhái hanem a másikéban jár, hogy muszáj voltam venni. Akkor sokat kiselejteztem sok ruhát, mert azért el is használódott belőle sok. Most kb 1 zsáknyi van abból ami az enyém volt. De főleg rugdalózók, meg body, na de akkor hordta még Réka, aztánaz egyik unokatesóm babája, most a másik. Gondolom hogy mire visszakerül, csak abból islesz olyan ami már nem annyira szép, az max itthonra jó. Meg egyik sem volt nyári gyerek, tehát inkább csak téli meg őszí cuccok vannak, amik most jók lennének rá, de azt nem adhatom rá, mire meg oda kerül a sor hogy kellene téli addigra meg nem lesz jó rá. Szóval mindenképpen vennem kell, de én is megvárom a nemét, hogy ne vásárolgassak feleslegesen. És hát amik vannak azok lányos cuccok, és ha most fiúcska lesz akkor megvagyok lőve:))

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


nálunk se kell sok mindent venni a kistesónak....marad a mátétól és kapunk is majd........
csucsu.....máté is páratlan évben fogant....akkor reménykedem hátha nekünk is sikerűlni fog......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nira: Reménykedni kell mert az előre visz. remény nélkül nincs lét.
Szóval higgyj abban, hoyg ez az év sikeres lesz:)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu te mindíg olyan jó pozitív példát tudsz mutatni...........kösziiiiiiii!!!!!!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: Fontos, hogy pozítív legyen az ember:)

Kép
csucsu05
 
 


igen tényleg fontos de sajna nem mindíg sikerűl....de probálok előre nézni pozitívan!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


nIta: Mindig nem si lehet az ember nagyon pozítív. Van amikor én sem vagyok de hálistennek nekem ez 1-2óra max fél nap és utána újra pozítív vagyok:)

Kép
csucsu05
 
 


nálam néhaa eltart egy egész napig is.....de mostanába hála ritkán van......elhatároztam hogy nem görcsölök....élem életem ....aztán majd csak egyszer jön a baby......... :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita: persze másra is kell gondolni mert az ember beleörül ha csak a baba lebeg a szeme előtt. És neked ott van a Máté is tehát az erőt ad mindenhez.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu:Kíváncsi vagyok már nagyon rád!!!! 8)

Nekem 19-én megcsinálja a dokim(az új),a lapart! :D
Most várom,hogy megjöjjön 2 napja barna van!

Kép

Kép
syl100
 
 


Sziasztok lányok. Látom van egy kis pangás.
Syl: drukkolok neked, hogy mindent rendben találjanak és utána gyorsan jőjjön a baba.
Nitácska, Csucsu ti hogy álltok. Nitácska neked most megjött vagy még vársz? És te Csucsu?
Mi még mindig betartjuk a két napot a férjemmel és be is fogjuk a menziig, mert akkor legalább elmondhatom, hogy mindent megtettünk. Tegnap este voltam dokinál, begyulladt a bal fülem. Kaptam antibiotikumot, de olyat, amit terhesek is szedhetnek. Nem nagy kedvem volt most antibiotikumot szedni, de mondta a doki hogy muszáj. Remélem elmúlik. Képzeljétek bementem a doki melletti gyógyszertárba és ha már ott voltam, akkor megkérdeztem, hogy milyen terhességi tesztük van. Volt nekik Gabriel teszt. Egyből eszembe jutott, hogy eddig egyszer csináltam Gabriel tesztet és pozitív lett. Egyből vettem kettől. Jó ha van otthon és hát a városban még sehol sem kaptam ilyet. Egy kicsit mosolyogtam rajta, hátha most is meghozza a szerencsét.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige: a gabriell mutatta kia lányomnál is , hoyg terhes vagyok. És ebből kiindulva én tegnap előtt csináltame gyet. Ami halvány csikos. De másnap egy másikat csináltam és az teljesen nega. Tehát most várok. Mert szellemcsik is létezik. És azért szabad szemmel látható a csik a gabriellen de nézni kell azért erősen. Viszont a reggeli pisiből készült csont nega. És a gabriellt nem is első pisiből csináltam. tehát most úgy vagyok várom pirit. mai closti mellet is késik. Na meglátjuk bár én a másodiknak hiszek most hisz a reggeli első vizelet a mérvadó. És a gabriell 25 amásik 20-as erősségű volt.

Kép
csucsu05
 
 


Csige: Van Miklóson egy gyógyszertár a piacnál azt hiszem Aradi utcában ahol van olyan tezst, hogy ha terehs vagy kék csikos lesz. Tök jó és megbizható teszt kazettás 600Ft.

Kép
csucsu05
 
 


Csige!

Gabriellhez sok szerencsét!!!

Csucsu!
Kíváncsi vagyok h lesz e ++++ a teszted!!!!Mikor tesztelsz legközelebb????Csuriban kezem lábam!!!

Syl!
Remélem a lapar meghozza a szerencsét nálad is!!!

annus11
 
 


Csucsu: nagyon drukkolok neked, akkor napokon belül ki fog derülni. Remélem sikeres lesz 2009 első hónapja neked :lol:
Köszönöm a tippet, most vettem két Gabrielt, de ha majd még szükségem lesz rá, akkor kipóbálom azt is. Remélem nem :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


csucsu nem olyannal teszteltél tavaly? :roll:
csige én most a ciklusom 17.napján tartok....még van idő a menziig....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hú, akkor nagyon együtt haladunk. Én ma vagyok a 19. napon már csak egy hét és kiderül, hogy mit sikerült alkotnunk ebben a hónapban vagy mit nem :shock:

KépKép
csige-bige
 
 


Csucsu én in nagyon drukkolok neked. Egyébként nekem most a tesztekkel kapcsolatban a tapasztalatom az, hogy a Gabriel alig mutatta ki hogy terhes vagyok, pedig az egy jó teszt. Viszont a clear blue amit a dm-ben vettem, rögtön azonnal pozitív lett és elég erős. És utána pár nappal is sok különbség volt a két teszt között. Mikor újra megcsináltam.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Ez volt egy 10 . és 11. dpo.
Kép

Kép

Itt meg egy 13. dpo Gabriellel
Kép Kép

Az utsó képen szintén 10. dpo és az alsó 10-es erősségű

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Nita: nem ez volt nekem pozítív tavaly. az a netes teszt volt a csikteszt ami olcsó. Ez a gabriell elvileg egy jó teszt kezettás.
De ki tudja milyen minőségű már. Hisz gabi is írta neki alig mutatta ki ez a babát.

Gabi: Hát meglátjuk. Piri még sehol de tesztelni nem akarok. Várok ár napot.
Elvileg lehet szellemcsikos is egy teszt. A gabriell halovány volt nagyon szabad szemmel éppen látható. amásik teljesen nega. Szóval én most úgy veszem jön a piri. hasam fáj de már 1hete mintha meg akarna jönni. És menis előtt nekem 1nappal szokott csak fájni. Ma pedig nem is mensis fájdalmam van volt hanem csak a bal oldalamon szúrkál. És ebben a hónapban az uh is a bal oldalon mutatott tűsszőt. Most ez vagy véletlen és akkor mérges leszek vagy baba.
De egy biztos most nem élem bele magam mert ha megjön akkor könyebben viselem.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu:+++++++++++++++++++++

Kép

Kép
syl100
 
 


Syl: Köszi :)

De most úgy vagyok a pirire voksolok aztán igy nem koppanok.

Kép
csucsu05
 
 


Én amikor a gbriellel teszteltem, akkor már egy hete késett. Nem első pisiből, hanem délelőttiből csináltam és hát lógúgás volt. Azonnal megjelent a két vonal és majdnem olyan erős volt a terhességi csík mint a kontrolvonal. Hát majd meglátjuk, hogy most mit hoz a hónap.
Csucsu nagyon-nagyon drukkolok neked, hogy az a szellemcsík legalább kilenc hónapigg ott legyen még, de legalább nyolc és fél hónapig :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Gabi a clear blue milyen erősségű? Én úgy emlékszem hogy a gabriel is elég erős érzékenységű.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige: a gabriell 25-ös. Most néztem.

Kép
csucsu05
 
 


hát érdekes. Nekem bazi erős csíkom volt, holott a doki azt mondta annakidején hogy a ciklus végefelé fogant. Hát nem tudom. Csucsu hamarosan kiderül neked, mennyire érzékeny :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


csucsu értem....lesz még neked is nem szellemcsíkos hanem igazán pozi teszted......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Csige: Van akinek nem mutatja ki csak mikromár a doki is látta.
De persze ettől még nem mondom azt, hoyg nekem nem mutatja ki és közben terhes vagyok.
Isten ments mert nem akarom magam áltatni.
Lesz ami lesz.

Kép
csucsu05
 
 


A gabriel 25-ös. A régi clear blu az 50 volt, de ez egy új fajta már, és érzékenyebb, nincs ráírva.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi: Mégis a Gabriell halványabb volt pedig 25-ös. Ez amúgy a festék tartalomtól is függ. Valami ilyesmit olvastam , hoyg az sem mindegy mennyi benne a festékanyag.

Kép
csucsu05
 
 


Szerintem az sem biztos, hogy mindenkinek ugyan olyan mértékben nő a hcg a szervezetében. Én jövő hét vasárnapnál előbb úgy sem tesztelek, viszont addig is gyúrom apát :lol: vagyis inkább ő engem. Nálunk én vagyok a puhányabb. Mondtam is neki, hogy ha sikerül, akkor hagyjon majd egy kis pihit :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Csige: :) Hát pihi az kell majd mert úgysem fogos annyira kivánni legalábbis én nagyon passziv lettem terhesség alatt és az elején féltettük is a babát.

Kép
csucsu05
 
 


Igazából én is féltem a nyáron amikor kiderült hogy babás vagyok, hogy nehogy valami baja legyen. Ez ugye az egész együttlétre rányomja a bélyegét. Szóval akkor most ki kell fárasztanunk egymást :lol: Hát már lassan a határt súroljuk :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


sziasztok leanykak:)

Hajam tepem. A Clostitol a tekegolyo-szindromam egesz honapban vegig kisert. Tegnap kellett volna megjonnie, 6 napja enyhe gorcseim vannak, 3 napja barnazgatok picit. Ma nem birtam tovabb, teszteltem, negativat. Viszont a mensi nem jon, pedig mindig oramu szoktam lenni....

A legrosszabb az egeszben hogy 2 napja anyut vittem izotopos vizsgalatra es csak utolag tudtuk meg hogy 6 oran keresztul nem lehettem volna a kozeleben anyunak mert a kontrasztanyag sugarzo. :(

Van meg egy tesztem, kettot vettem, talan varok par napot.
A melleim szuntelenul sajognak.

Lehet hogy mind-mind csak a Clostitol van ez a sok (eddig nem tapasztalt) szimptoma?

Kerlek irjatok ha tudok valami megnyugtatot, lassan nem marad hajam....

udv mindenkinek:)

sünciboglya
 
 


Sünciboglya: Leheta clostinak is ilyen hatása. Nekem ma reggel megjött:( Sajnos. Pedig a hasam szúrkált már egy hete, melleim nagyok lettek és eresek. MÉgis megjött. Csak arra tudok gondolni a clostitól vannak ezek.

Kép
csucsu05
 
 


Sajnálom Csucsu, pedig nagyon drukkoltam neked.
Hát én nem ismerek ilyen tüneteit a clostinak. Nekem most a hóközi rosszullét a fülgyuszi miatt volt szerintem. Nekem csak hóközben van tekegolyó érzés. Szóval nem tudom.

KépKép
csige-bige
 
 


Ó Csucsu!!! :( a fene.... :evil:
Akkor megint együtt visszük a hónapot,nekem is vagy ma vagy holnap megjön,mert már 4.napja barnázok!!!

Olyan szar érzés,hogy annyira szeretnénk kistesót Rékának,és kitudja mikor lesz még!!!
A kor külömbség meg csak nő meg nő közöttük!Gondolom ezzel ti is így vagytok!

Én is már ettől a hónaptól a szabimat töltöm,március első munkanapján kellenne munkába állnom,majdnem mint neked!
Csak nálunk annyi a külömbség,hogy én Rékát majd csak szeptembertől adom oviba,meg már a munkahelyemre sem megyek vissza,mert nagyon messze van ,nem tudom megoldani! :?
Itt a közelbe meg semmi munkalehetőség nincs!

Kép

Kép
syl100
 
 


csucsu:(:(:( Nagyon sajnalom!!!!!

Hat, elegge hasonlitanak a szimptomaim a tieidhez....

sünciboglya
 
 


... egyebkent nekem elegem lett, bejelentkeztem a Devai Intezetbe.... Februar 3.-an megyek konzultaciora!

sünciboglya
 
 


Sünci: nekem is elegem lett. Én holnap hivoma dokimat az inszem miatt. kiharcolom már nála.

Syl: Nekem is nagyon messze vana melóhelyem. 5-órát kell utazzak majd. ÁÁÁ szörnyű. És a kistesót mégcsak nem is sejtemmikorjönne össze. Mert ha tudnám, hoyg 3hónap akkor addig kibirnám a napi 5óra utazást. De igy annyira elegem van.

Kép
csucsu05
 
 


Hát Csucsu én is így jártam a költözés után. Mi is úgy terveztük, hogy költözésre más a pocimban lesz a baba és hát otthon tudom maradni, de sajnos nem így lett. Vagyis pont költözés után lettem terhes, de ugye nem maradt meg a baba. Így ugye járok melózni a mai napig. Váltani nem akarok, mert ugye számítok rá, hogy hamarosan babás leszek. Sajnos így én is napi 4 órát utazom és hát ebben a hidegben nem egy leányálom :(
Sünci: ti mennyi ideje próbálkoztok?
És ti Csucsu? Az az igazság az inszem nekem is eszembe jutott már, hogy ha nem sikerül a clostis hónapok alatt, akkor beszélek a dokival, de én még nálunk korainak tartom. Most volt egy éve hogy próbálkozunk, és ugye ebből három hónap kiesett a vetélés után és a két hónap pedig a terhesség. Szóval szerintem nem olyan vészes még akkor sem ha én úgy érzem.

KépKép
csige-bige
 
 


Újra laptető :lol: most már jöhetne a szerencse :lol:

KépKép
csige-bige
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?