Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Biliztetés: Én sem akarom erőlteni a dolgot a bölcsibe is azt mondták a jelentkezésen, hogy ne erőltesem, mert akkor nekik nem sikerül rászoktatni. Azért nyáron probálkozni fogog akkor már 18-19 hónapos lesz, hátha megérti, hogy a bili az nem játék, hanem odakell pisilni meg kakilni.

Na most csak röviden ennyi
Majd még jöv
Sziasztok
Andy
andy78
 
 


Sziasztok lányok!

Most olvastam a jó hirt, Ladányi Kata Annácskája ma megszületett 14 óra 15 kor császárral, 3600 grammal és 58 cmrelKép
Gratula nekik és sok boldogságotKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Franyó: Boldog szülinapot a nagylánynakKép Képek édikKép
És Zsuzsónak meg grat a kicsilányhozKép

Réka
Nemrég estünk át mi is egy vöröspopós horroron: Bepanthen, 3 nap, és rendbejött.
Egyébként mi kb f8kor fürdetünk, és 7kor minden este kibontom Kevint a pelusból, és
ráadok egy igazi "nagyfiús" bugyit. Gyakran pisil (sok bugyit vettem, ilyenkor cseréljük, a szőnyegnek eddig nem ártott az a kis rózsavízKép) és csak elvétve (eddig talán összesen 4-5x) kakil, de azt is felfogja a pamutbugyi, gumis a combja is. Ilyenkor szellőzik egy picit a popója, és mindig nagyon jól érzi magát!!Kép
A bilizés édi lehetettKép

Zulu
A fenébe...eddig legalább LÁTSZOTT rajta, milyen bazinehéz. Most már ez sincs nekemKép Brühühü.

Azúr
Én a felüléskor fogom csak a pohárból ivást elővenni. Mostanság Kevin már tudja, mikor eszünk-iszunk, és olyankor persze neki is kell: na, ilyenkor szoktam esetleg ölbevenni és babaitalt kínálni neki a poharából. De csak ha érdeklődik, olyankor, amúgy varázsitató és cumisüveg jáccik.

Momo
PelenkásokKép Hát igen, összeszámoltad már, hány évet pelenkázol majd egyfolytában? Kép
Meg azon is gondolkodtam, kis családotok kapcsán, hogy 3 gyerekülés (ráadásul abból kettő 9-18 kg, 1 hordozó) hogy fog elférni hátul? Szerintem nincs az a kocsi, amiben ez megoldhatóKép

Andi
Remélem, reggelre nyoma sem lesz Dani nyavajájánakKép

Zsuzsi
KépekKép Ilyenkor kicsit örülök, ogy Kevin még csak kúszik, bár így is tud produkálni dolgokat, de mégse ugrál az asztal tetejénKép KatalógusnézegetésKép kész pasi a kölök.

Norka
Kiscsaj édiKép

Ma szembesültem vele, hogy hülyeség volt gyönyörű színes bodykat venni KevinnekKép Tiszta kajafolt jó néhány, pedig már áztattam is, Vanish, Vanish Oxi...semmi nem menti meg őketKép Afene.

Bocsi, de még mindig nagyon élvezem a digigépemet, bár már 2 hónapos, de még tart az újdonság varázsa...(télleg, Beu, tudod már kezelni a tiédet?) Szóval nem ússzátok meg a képet, de most már szaladok, tudjátok, én elvileg este nem netezhetekKép
pusza
Elli
Végre sikerült dokumentálni a 2 fogacskátKép
Kép
Így vigyorog a képembe, ahelyett, hogy enne:
Kép
ellimami
 
 

 
 

Sziasztok,
csak egy gyors bejelntkezes. Kép
Elkezdtem szerda estetol olvasni, de baromi lassan megy. Ezert csak nehany reagalas. Kép

Koszi a baratainknak a drukkot, a legfrisebb hir, hogy kb. 2 het mulva hazaengedik a babajukat a korhazbol, mert allitolag nagyon jol reagal a kinti vilagra. KépKépKép

Zsuzsó,
Gratulalok Abigelhez, sok bolodgsagot es jo egeszseget kivanok Nektek! KépKép

PsAndi,
drukk a gyors gyogyulashoz! Kép

Kepeket vegigneztem, tunderiek! KépKépKép

Na, a siturarol annyit, hogy sajnos, a pech-szeriank folytatodott. Kép Kimentunk Ausztriaba, tok jo szallas, fantasztikus kornyek. MAsnap felmentunk a sipalyakhoz, szakado ho, jeges szel, palyak letakaritas nelkul, kb. 15 cm-s ho a palyakon mindenhol. Mentem egy kort (igencsak remego labakkal Kép), majd Apajaval csereltunk, addig ui. O vigyazott ZSombira. Alighogy leert, a sibakancsa tropara tort. Zsombi eddig vizhatlannak hitt overallja atazott, gyerkoc ordit, az en sibakancsomat valszeg kihiztam, mert szoritott ezerrel, a melegedobe meg befeszkelte magat szvsz az osztrak bagosok valogatottja, mert vagni lehetett a fustot. Ekkor dontes, vissza a szallasra. Lefele menet, auto fustol, viz forr. Kép Masnap dontes, nem megyunk addig sielni, amig rossz a kocsi, elso az auto. Szerviz kereses, semmi sincs nyitva (szombaton), telefon, igeret, majd kuldenek automentot. Automento delutan 3 ora kesessel megerkezett, termosztat kinyiffant, a szerelonek az eppen nincs, ezert kiszedi a rossz termosztatot, mi meg futes nelkul jojjunk vasarnap haza (mindezt 100 euroert!). Ekkor hocsuka megtelt, vasarnap reggel felkeltunk, osszecsomagoltunk, polar cuccba bujtunk, bekeszitettunk sapkat-salat, es elindultunk haza....vegul este 6-ra hazaertunk, de a 8-as uton alig lehetett haladni, olyan hoatfuvasok voltak. Kép
4 nap alatt EGYETLEN EGYSZER csusztunk le egy palyan, de kulonben jo volt! Kép MAjd legkozelebb vagy palyaszallasra megyunk, vayg kivarjuk, amig gyerkocot beadhatjuk siiskolaba...Kép

Gombóc
gombóc
 
 


Sziasztok!Kép

Gombóc,
nem is tudok mit írniKépKép! Hol voltatok egyébként?

Elli,
jujdeédes, látom a kis egérfogacskákat!Kép
Na azért azt elhiszem ám, hogy nehéz cipelni a srác sejhaját, Macuskám is ólomnehéz a téli szerkójábanKép.

Réka,
én Melania-t vettem, az is jó hírű gyerekcipőügybenKép.
Konkrétan:
Kép

Kép

Momo,
nahát, meg sem érdemled ezt az áldott nőszemélyt!Kép

Azúr,
nálunk nem volt különösebb oktatás pohárügyben, időnként megpróbáltuk, aztán egyszer csak mentKép. Érdemes kifelé pöndörülős (jól megaszontamKép) poharat venni, nekünk pl. egy ősrégi kávéscsésze az oktatódarab.

Kisvuk,
olyan rég írtál, mi van veletek?Kép

Klarissza,
navégre, nem ehhez vagyunk szokva, hogy alig teccik írni!Kép

Franyó,
édes a kis dumagép!Kép Mac is egyre többet beszél, pontosabban ismételeget utánunk dolgokat. Legtisztábban az "ebetttte!" és az "addide!" működik, ez utóbbi kristálytisztánKép.

Andi,
de jó, örülök, hogy nem lázas már DaniKép. Taknyadzás meg csak elmúlik gyorsan!

Timici,
Te is rég írtálKép.

Képzeljétek, Macus két napja totál dackorszakos tüneteket produkál, ha valami nem úgy történik, ahogy őnacccsága elképzeli, először csak rikoltozik, hogy "addide!", aztán jön a hátrahajlós jelenet, ha még erre sem reagálunk, akkor konkrétan lefekszik, és ordít. Ennyire koraérett? Vagy ilyenek a csajok? Malacka anno megkímélt ettől, pontosabban viszonylag gyorsan átestünk néhány nehéz hónapon két éves kora körül, de arra számítottam is. Most meg itt állok egy 15 hós hisztérikával, segítséééég!

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Gombóc!
Szegények! Nem fagytatok meg hazafelé?

Elli! Helyes a srác, fogacskás képen elég érdekes arcot vág. Valami nagyon nem tetszik neki.Kép Még emlékszem, mikor valaki írta, hogy csak fehér bodykat vesz, azt jól lehet hipózniKép

Andi, Franyó! Hogy vagytok?

Franyó! Micsoda? Az emberek lecikiznek??? Szóhoz sem jutok. Miért zavarja őket, ha kenguruban van Anka? Én még nem adtam kölcsön Lőrinc kenguruját, hátha szükség lesz még rá. Akkor mit mondanának az emberekKép Úgy látom a csajok nagyon ügyesek beszéd terén!

Persze, ha már Dani is ilyeneket mond!Kép Akkor csak simán Lőrinc lusta, nem a fiúk általában.Kép Bár a nemmel már ő is próbálkozik.

Heni! Milyen leesésgátlód van?

Réka! ha elindulunk programozni, szólok. Már csak a jó időre várok.

Momo! Tényleg nem semmi a három gyerek pelenkázása! Timit be fogod adni oviba, vagy mindhárom csemete otthon marad?

Nadine! Jól emlékszem, hogy a video Zsaniról a tár.hu-n volt? Oda hogy kell videót tenni?

Na, akkor én is egy képet. Vagy többet, majd meglátjuk.Kép

Kép
Kép
Kép
Beu
beu
 
 


Zulu!
Ebetttte mit jelent? Cipőcske aranyos. Hol is vettétek, valami kedvező vásárt csináltatok, ha jól emlékszem. HisztérikaKép Bár neked biztos nem annyira vicces.Kép

Engem is érdekel, milyen márkák a menők cipőben. Melaniát mentettem.

Beu
beu
 
 


Zulu,
Murau-ban voltunk. Kép

Beu,
Lorinc annnnyira de annyira igazi kisfius! Kép

Bocsi az OFF-ert, de ezt most kaptam, es tok jot vihotam rajta KépKépKép :
"Igazán makacs madár a sün. Csak akkor hajlandó repülni, ha belerúgok."

Gombóc, az atfagyott alomkoros Kép
gombóc
 
 


Gombóc!
KépKépKép
B.
beu
 
 


Beu,
hát elvette! Mi más is lehetne egy kistestvér első szavaKép.
Cipőlelőhely a Duna Plaza földszintjén van, a parkolóház felé vezető átjáróban.
Ez a kölök...Kép Nem jutok szóhoz! És hozzá azok az igazi szösziangyal fürtök!Kép

Gombóc,
azt nem kérdezem meg, hogy milyenek a pályák, jó?Kép Bár azért a ratrakolatlan 15 centis hóért irígyirígy! Nekünk olyan jutott, hogy a pálya tetején síkjég, mert lefújta a szél (mit szél, hurrikán!) a havat az aljába, ahol viszont mindenki kedve szerint bujdokolhatott a dűnék között. És hogy még teljesebb legyen az élvezet, mindehhez olyan köd társult, hogy minden egyes csúszásnál volt bennem némi izgalom, vajon megtalálom-é Apasast mégegyszer ebben az életbenKép. Mondjuk ahova mi járunk, az igazi extrém hely, most volt olyan nap, hogy a környező ÖSSZES síterepen vakító szánsájn, egyetlen árva felhő volt az égen, stabilan a mi csúcsocskánk felett. Este vicsorogva néztem a kocsiból, ahogy megy haza mindenki, boldog, napbarnított képpel, és szeretettel gondoltam a pasimra, aki minden évben elmondja, hogy a Tuxon van a legjobb hóKépKép. Na ja, aki szeret vakon síelni, -20-ban, orkán erejű széllökések közepette, annak tényleg nagyon tudom ajánlani ezt a helyet. És az a döbbenet, hogy Malacka mindezt lelkesen tűri!
SünKépKépKép.

na jóéjt mindenkinekKép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Na csóóókcsajok Kép

Megvagyok még, bár tegnap éjjel majdnem hóember lett belőlem : itt volt a sógornőm, és hát a muníció természetesen mindig akkor fogy el, mikor már semmi nincs nyitva. Párom kinéz az ablakon úgy hajnali fél 1 fele, és közli, hogy szakad a hó. És hát ez az az eset, amikor tti én megyek el vásárolni, mivel perverzül vonzódom a hóeséshez... hát szép fehér példányként kerültem haza Kép
Utána édes lányom tartott nekem műsort - előadta a "nemakarokaludnicsakállniakiságyban" c. kb. 8 felvonásos drámát. Kísérletek történtek ciciretétel, tea, karbanringatás és egyéb tárgyakban... végül nagy nehezen 3-kor elaludt a lelkem.
Én meg ugyebár mára katt-matt, mivel 8-kor azért reggel keltünk cicizni, és utána 11-ig egyetlen percet nem aludt a drága. Csak én - akartam-majdnem-etc.
Most asszem a mennyezethez vannak kikötve a szemhéjaim. Kép
Elmaradásom mail illetve itt olvasásügyben behozhatatlannak tűnik Kép Pedig nem olvasok lassan...

Viszont ma megcsináltam egy adag narancshéjat félig, majd holnap befejezem, mert moszkauert akarok gyártani a páromnak (egyik kedvence), és még sosem csináltam Kép
(...bár megvallom, volt már pár dolog az életemben, amit azelőtt szintén nem... oszt utána rákaptam KépKépKép)

Gombóc,
én már rég mondom, hogy agyon kéne csapni Murphyt Kép

Zuluka,
...igenis, életjeleket fogok adni naponta minimum KépKép beep-beep-beep Kép
Tökyóóó a cipellőtök Kép

Beu,
Édes a Lőrincsorozat Kép


Elli,
Ezt a grimaszt KépKép


Momo,
Ezt nem kellett volna elmesélned - én még az egérnek is biocsapdát állítok csak ha van (na itt a negyediken nem szokott lenni), és ha megtelik, akkor a lakót valahol szabadon eresztem... nem tudnék állatot bántani, és sajna az is tiszta, hogy mi a menhelyi állatok nagy részének sorsa KépKép

Egyébként hogy vagy ? Pocilakó ? Kép Rosszullétek ?

Ikertesómami,
Igen eltűntél az utóbbi időben.. Kép Nem mered írni, hogy újabb bilipróba volt ? Kép

Na most asszem ennyi. Betegeinknek jobbulást Kép

Teszek fel képet, sajna a minőség még mindixar, de legalább az egyiken látszik, hogy nálunk is megy a "mindennelmatatás Kép

Ez itt pl. a nagyinál a kelesztőtál Kép
Kép

És ilyen az, mikor 2 pillanatig semmi nincs a kezünkben (ritka pillanat)
Kép

Ciao :


Klár
clarissa
 
 


Melyiktek keresett utazóágyat ?
II. 29-i hirdetés Kép - bébihordozók kategóriában

http://www.babaszoba.hu/services/smallad?cid=7;t=1
clarissa
 
 


Elli,
nekem se nyertek a színes bodyk Timinél, de már okosabb vagyokKép
Hát hol éltél te eddig? Pont ezekről a nyavajás gyerekülésekről regéltem nektek, hogy egymás mellé képtelenség beszuszakolni őketKép Azért maradtunk a Peugeot 307 SW-nél, mert ott be lehet tenni a csomagtartatóba a hátsó sor egyik ülését, és így már nincsenek is egymás mellett. Timi egyébként már múltkor a szalonban lestopizta a csomagtartót, úgy ült ott rátapadva az oldalablakra, mint a tapadókorongos GarfieldKép Szerintem elférünk majd, igaz, a hosszabb utak csomagja bizti, hogy csak egy utifutóban, vagy tetőboxban férnek majd elKép
Kuncogó Kevin nagyon helyes és már tényleg oda a nagy hurkásságaKép

Gombóc,
sítúraKépvagy ha halványan szabadKép Azért legközelebb kívánom, hogy sikerüljön jobbanKép

Zulu,
cipőcske szuper, mennyi vót? Hisztis MacKép Lányoknál ez mán csak így van, higyj a tapasztaltnakKép

Beu,
ha akarom, ha nem, Timi is marad, mert hülye kis falunkban aki otthon mereszti a fenekét még pár kölökkel, annak nincs férőhelyKép Szóval meggebedésem folyamatban vanKép
Lőrinc pakolóművészete elég horrorKép De ettől függetlenül álmaim pasijaKép

Klár,
nem akartalak én szomorítaniKép Nekem is óóóriási lelkem van, de már nem győztem az állatmentést, pár éve feladtam, azóta a tudatlanságba igyekszem burkolózniKép
Lánykád is jó úton halad anyapattogtatás terénKép

Szaladok...
Momo


Momo
momo
 
 


BeuKép

L.Rossi leesésgátlónk van.
Meg vagyok vele elégedve, és nem vészes az ára a többihez képest.

Heni
heni1979
 
 


Sziasztok,

Haladni veletek és Orsi mellett nem könnyű Kép Bevallom csak és kizárólag felületes olvasás van engedélyezve.

Viszont van egy felajánlásom Kép Mivel Orsi már két hete profin közlekedik két lábon, a héten kapott egy szandit. Elsőször nagyon meg volt illetődve, hogy ez nem úgy működik, mint mezítláb, de hamar rájött az ízére. Egyetlen "bánatom", hogy 21-es kellett neki - nagy kakitaposó lábai vannak, vajon kitől örökölhette????
Szóval van egy "téli" cipőcskéje, amit nem tud hordani, mivel az 19-es, Siesta. Igen-igen megkímélt állapotban van, mivel Orsi kizárólag a babakocsis sétákon hordta, tehát gyakorlatilag még csak nem is használta. Anno 8ezerért vettem, de most bárkinek szívesen felajánlom 5ezerért. Belül bolyhos, mint a réigebbi féle melegítőké, tehát szerintem így tavasz felé közeledve már járni tudó babáknak ideális lehet.

Kép

Ja, és még megvan ez eredeti doboza is, postán is szívesen elküldöm, ha valaki jelzi mélben.

Úgy tűnik, hogy lányom ma ennyit engedélyezett netezni Kép

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Clarissa V: Köszike az utazóágyas infót már küldtem is a lánynak üzenetett.

Ladányi Kata: Nagyon sok gratula Anácskához. Sok tejcit kivánok nektek.

Zulu: Jó a kisszandi.

Lányok a képek szuperek a gyerköcökről.

Na most lépek sziasztok
Andy
andy78
 
 


Klár,
látom nem tétlenkedik a nőKép! Moszkauert én is imádomKép.

Momo,
4.900 pénz volt a topán, az elég baráti szerintem a manapság. Atyaég, azt mondod, hogy ez a hiszti most már mindig így lesz? Kalapom lengetem a kétlányos anya előtt!Kép

Megyek, mert szétszednek a gyerekeimKép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


SziasztokKép

Angi
Álldogáló leányzóhoz gratuKép
Zabbantó fiadnak csak örülj, nem örök élet ez a korszakKép
A kérdésre a válasz: szerintünk a lányok, Apa szerint a fiúk, így én azt mondtam Apának, a lányok az okosabbak, a fiúk meg csak azt hiszikKépKép

Andi
Jobbulást Daninak!!!
Szerintem már nem bizti, hogy anyóstól kapta...
(én viszont nem vagyok nagy anyósvédő, mint NorkaKép)
"szeretlek anya" jóKép én is úgy fordítottam volnaKép

Klár
Gratula a vezetgethető AncsihozKép
Moszkauer hogy sikerült??? Imádom. Van is receptem, de még én sem mertem nekiesni. Nálunk csak nekem jön be, de van egy barátnőm ő is imádja.
Ancsiképek nagyon jókKép

Egyébként szombat óta Zsombit is lehet vezetgetni, eddig nem lépett, de már igenKép És tegnap voltak vendégek, amikor mentek el, integettek, mondtam, hogy Zsombi még nem integet. Kb. 10 perc múlva Apja rászólt, hogy ne pakolja ki a fiókot, Zsombi felült és elkezdett integetniKép Mi meg lefagytunk KépKépKép
Vendégekről még annyit, hogy egy barát házaspár volt, babájuk lesz (ezt már tudtuk), és pont a szülinapomra van kiírva KépKép Viszont kicsit ideges is vagyok, mert SM-es a leendő anyuka...

Réka
Én sem gondolkoztam a válaszonKép Naná, hogy a nők, nem???Kép
BilidologKépKép

Zsuzsi
Nem semmi a kép, tegnap este már megnéztem és megmutattam Apának, nagyon tetszett neki isKépKép

Zulu
KiporoltukKép
Kaptam kenyérsütő gépetKép és egy új frizurátKépKép és megvolt a nagy-nagy bevásárlás is, mellékesen.
Ilyen (olyan) emberek mindig lesznek KépKép
Szandi is MElániában nyomult, sztem Zsombi is abban fog, nem csalódtam.
Cipőcske nagyon klasszul néz kiKép

Beu
Idén még nem úsztunk, megvárom, hogy lecsengjen az influenza.
Sztaniolpapír átalakulás nélkül kijönKép
Képek nagyon klasszakKép
Ilyen rumlit Zsombi is szokott...mindigKép
Lőrinc szívja az orrát???Kép

Norka
Csajszi tényleg zabálnivalóKép

Azúr
Szombaton mi is benéztünk a Mária nagykerbe, vettem is Zsombinak pár ruhátKép
57 vagy??? Bakker, én is annyi szeretnéééékKép (centi stimmel)
Pohárból ivás: szeintem próbálgassátok, idővel majd megtanulja Artúr.

Nadine
Ez tök jóóóóKép

Kisvuk
Miért változtattál??? Vagy nem publikus? (egyszer beszéltük a cserepes házban, azért?) Akkor oké.
Mi van veletek?

Franyó
Ankának is jobbulást!!!
Dumagép AnakaKép De édiKép

Momo
Szegény kutya, tipikus "nem kell, dobjuk el" megintKép, pedig olyan jól néznek ki együtt.
PelenkarengetegKép

Elli
Vigyor nem hízlal?Kép
Képek jókKép

Gombóc
Ezt a pech-sorozatotKép. Nem próbáljátok meg 1-2 hét múlva újra, Elliéknek bejöttKép
SünmadárKépKép nem rosszKép

Megyek, mert lejárt a mosógép, éhenhaltam, Zsombi nem bír magával stb...

Timici
Ha bejutok a postára, akkor megy Neked egy levélKép

Szép napot mindenkinek Kép
PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Sziasztok,

Momo gyorsan lecsapott a cipőre, úgyhogy szorri, ha vkit álomban ringattam Kép

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Toffi,
igen csak még bővült a kör.Kép Jól vagyunk. (Kopp-kopp)

Klár,
az én anyukámnál is kuvasz van. Csak ő szeretni a cicákat, hmm kinyírni. Decemberben érdemes New Yorkba menni? Úgy emlékszem azt írtad, hogy éltél ott.

Momo,
amióta írta, hogy milyen kocsit vesztek figyelem az utcán de még nem láttam. Biztos vak vagyok.
Hogy van a pocid? Nagy már?
Küldök mailt a név miatt.

Elli,
képek aranyosakKép

Beu,
képek szintén.Kép

Zulu,
jól vagyunk. Zajlik az élet. Kicsit besokaltam. Tél, bezártság, férj, stb....Kép Klassz a cipő.

Siesta cipő
A Bababörzén eddig kint volt a Siesta és sokkal olcsóbban lehetett venni (igaz nem idei modell) szandált, cipőt. Május 9-én lesz.

Biliztetés:
a lányom 2,5 éves múlt és még pelenkás. Nem erőltetem. Viszont vettünk egy családi WC-ülékét és azóta a wc-be pisil. Nagydolog még sajna nem megy. Olyan ez az ülőke, hogy ha csak a tető kisajtaját hajtom fel alatta van a gyerekülőke ha az egész tetőt akkor a felnőtteknek van. Érthetően írtam le? Nem kell szűkítővel bénázni (nem is szerette a lányom mert félt, hogy beleesik) és főleg nem kell bilit mosni.

Kisvuk
tkriszta
 
 


Sziasztok

Beu
OFF: Igen a tar-ra tetem fel. Én általában Windows commanderrel, vagy Total commanderrel töltöm fel az anyagot. Ezt a WEB könyvtárba tettem, majd megnyitottuk az index.html-t szerkesztésre. Ezt már webes felületen a web adminisztrációnál és ott beírtuk: < a href="zsanibaba.wmv" target="_blank"> Zsani videója </a> . Ez egy egyszerű link. A zsanibaba.wmv a fájl neve, a Zsani videója a leírás. Utána csak az kell beírni a keresőbe, hogy www.tar.hu/felhasználónév/fájlnév. Ha van kérdésed szólj.

Bocs a többiektől, hogy nem írok, de most hiányol a lány, délelőtti szundira rendeli a cicit

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Na csóók csajok Kép

Baaaaa....mberger, hát moszkauert még csak ma este fogom csinálni Kép (Na szép, kiadtam az infot, aztán majd csak győzzem az ajtónyitogatást KépKépKépKépKép)

Most elmegyünk a nagyiékhoz, ott lelkileg felkészülök erre a mai menetre - sütés, párom hosszúnapos... Ancsám még jókedvű, de ki tudja, mi lesz it estére... huhh Kép

Mindenesetre megígérem, hogy ha sikerált a sütés, akkor dobom fel a receptet Kép

Csóóóóxeeee mindenkinek :

Klár
clarissa
 
 


Kisvuk,
még az én Timim is pelenkásKép Engem azért kicsit aggaszt a dolog, mert semmi hajlandóságot nem mutat a WC dologra, pedig nagyon pöpec stabil fellépős ülőkéje is van. És sajna már hallottam olyan 3 évesekről is, akik még nem jutottak el a szobatisztaságigKép És ha folyamatos a kistesó utánpótlás, akik vígan rotyogtatnak a pelusba, ugyan mitől lenne kedve a nagylyánynak a bilihez/WC-hez?Kép Ez nekem egy kicsit ördögi kör egyelőre...
Levelet kíváncsian várom, de a profilomban levő cím nem jó, a veszter2@axelero.hu műxik...ha kérhetném ideKép

pusssz
Momo


Momo
momo
 
 


Andy - elfelejtettem : ha mázlid van, akkor az ágyat egy kb. 20*20*60-as hasábba lehet összecsukni, és az aljáról a merevítő lap fogja össze ebben az állapotában, mint egy palást.

Klár
clarissa
 
 


Sziasztok!

Nem értem, hol jobban van Dani, hol rosszabbul. Láza már nincs, csak jó erős hőemelkedés du/este 37,7 Kép Most már nagyon szeretném, ha meggyógyulna, úgy sajnálom szegénykét Kép Így főleg ilyen időben sétálni sem merem levinni, múlt szerdán voltunk utoljára...

Réka
vacs, mozi.... kicsit irigy Kép

Franyó
mi az, hogy beszólnak a kenguru miatt?!?!?! nem értem, mi közük hozzá?!
dumáló Anka Kép már semmi tünet?

Elli
én ís úgy sajnálom azt a kevés szép színes bodyt, ha folt esik rajtuk. A VAnish oxi nekem sem jött be, de a szappan igen, de már nincs kedvem hosszú percekig sikálni, így marad a folt...
KEvin nagyon édi Kép

Gombóc
sítúra Kép hát ezt jól kikaptátok Kép
süni KépKép

Beu
Lőrinc nagyon ari Kép szeretsz pakolni utána? Kép
már én is nagyon várom a tavaszt, hogy kimozdulhassunk végre úgy igazából, és lehessen játszóterezni meg állatkertezni, stb

Klár
Kiscsaj is tündéri Kép

Toffi
mi, hogy SM-es?

nem válaszolt senki a homeos-mentolos kérdésemre Kép akkor mégegyszer: szóval homes cucc bevétele után csak mondjuk 1 óráig, vagy egész nap nem lehet mentolosat?

Andi
psandi
 
 


Toffi
nem vagyok paraszt, csak vhogy lemaradt az 'az" szócska a mi után Kép (pedig a nézetben még megvolt)
szóval, mit jelent az, hogy SM-es?

A
psandi
 
 


Sziasztok!

Ladányi Katának ismeretlenül is gratulálok a babához!!! Kép

Elli,
én írtam régebben, hogy csak fehér bodykat veszek Ankának Kép. Akkoriban még megvolt az a szokása, hogy evésnél beletúrt a szájába, és mindent összekent. Most már ez nincs, egész tisztán tud enni. Csak azért írom, hogy nyugi, ez csak átmeneti időszak! (Kérdés, hogy meddig tart Kép, mondjuk húszéves korában már biztos vehetsz neki színes ingeket...)
Jók a képek!! Az a huncut mosoly KépKépKép!!!

Szegény Gombóc,
ez rémes lehetett Kép, de a sünis vicc jóóó Kép!!

Zulu,
nagyon aranyos a kiscipő! Én rögtön tudtam, mi az "ebette", én is második gyerek vagyok! Kép Anka igaziból még nem beszél ám, egyedül a "nem"-et tudja szerintem, hogy micsoda. De próbálkozik. Most épp állandóan "dodó" és "todó" minden. Ja, és hiszti, hát az nálunk is van bőven.

Beu,
képek szuperek KépKépKép, tényleg, milyen kis angyalkás haja van Lőrincnek!!!
Nem igazi cikizés volt ám, csak aggódó arccal kérdezgetik, hogy nem nehéz-e nekem a gyerek, és amikor mondom, hogy egyáltalán nem, akkor csodálkoznak, és azt mondják, hogy pedig milyen nagy. A rosszallást csak én érzem ki általában, persze lehet, hogy én üldözési mániában szenvedek Kép. Egyszer egy bácsika azt mondta a buszmegállóban, hogy nagyobb a gyerek, mint a mamája. Ezen jót nevettem magamban, Anka 9 kilójára és a saját 56-omra gondoltam Kép. A centikről nem is beszélve.

Klár,
ééédes a csaj!!! Kép Sütire én is kíváncsi vagyok... majd számolj be, hogy milyen lett, na meg kép is jöhet, hadd csorgassuk itt a nyálunkat!

Momo,
már olyan rég raktál be képeket a boszikról, naaaa, lécccciiii...

Toffi,
integető Zsombi Kép, lépegetéshez gratula!!! Tényleg, mi az az SM-es?

Kisvuk,
engem is érdekelne, hogy miért kellett nevet váltanod...

PsAndi,
Szegény Dani Kép... Ankának is megint hőemelkedése volt reggel, pedig tegnap már semmi... Aztán délelőtt megint semmi, én (gonoszAnya) elmentem vele Tücsökzenére (mentségemre: itt van kb. 5 percre, és fél óra az egész), de ott megint éreztem, hogy picit melegebb Kép. Nátha nincs egyelőre...
A homeos dologhoz én nem értek Kép.

Lányok,
normális az, hogy a Tücsökzenén minden baba ül az anyukája ölében, és figyeli a mozdulatokat, énekeket, tapsol, ha kell, Anka meg fel-alá mászkál?? Érdeklődve megnéz mindent és mindenkit, de tojik rám és a mondókáimra Kép. Kiszereli a kulcsot a faliszekrények zárjából, letépázza a bohóc orrát, de hidegen hagyja a hőc-hőc-katona Kép. Ja, és amikor berakják középre a csörgőkkel teli kosarat, hogy mindenki vegyen egyet, akkor neki a kosár kell Kép. Egyébként nem hisztizik, nem kiabál, nem rosszalkodik, csak csendesen elfoglalja magát mással... Jó, igaz, hogy a legtöbb gyerek idősebb nála, amelyik meg fiatalabb, még nem tud járni... Ez lehet az oka, hogy ő az egyetlen, vagy tényleg más, mint a többi???? Egy icipicikét se foglalkozik velem, úgy otthagy, mint eb a Szaharát... Itthon persze, ha ketten vagyunk, ugyanolyan matricagyerek, mint bárki más, de ha még valaki itt van, akkor én már nem is vagyok fontos (csak legyek ott, ezt folyton ellenőrzi a szeme sarkából Kép). A múltkor, mikor elmentem itthonról, bezzeg ment a "mammmammmamm", meg az ajtóramutogatás...

Na, nem sírok itt, igazából én élvezem, hogy ilyen kis érdeklődő, kíváncsi, barátságos a gyerek, csak elgondolkoztam, hogy más-e, mint a többiek...

Pusssz
Franyó
franyo
 
 


Helló Lányok!

Húú megpróbálok visszaolvasni ha kislányom engediKép

Ellimami!
Kevin nagyon aranyos!Kép

Momo!
PakolásKép Koszos konyharuhákKép
Hátrahajló méh: nekem is és Anyukámnak is
ez van, állítólag. ehhez képest egyböl terhes lettem, ja és Anyu is velem. Akkor ilyenkor mi van? Szerintem ennek nincs is jelentösége, vagy csak igen csekély, nemde?

Zsuzso!
Gratulálok pici lánykádhoz! Jó egészséget és sok tejcit kívánok!.)

Beu!
Irigy-irigy: sem elötte sem utána fájásokért!Kép
Csokievö LörincKépÉdesek a fotókKép

Toffie!
Szétpakoló sarjakKép
Tiedapa pénzköltés-irigy! már én is szeretnék egy kiadósat vásárolgatni...Talán nyárra konszolidálódik a helyzetünk...Kép
Szandi a filozófusKép

Heppi!
Májusi tesóprojektKép Mingyá itt van!Kép

Franyó!
Kiscsaj nem semmi a medvével! Nagyon drága!Kép

Virga!
Levi leleményessége nem semmi, ami a dolgok eltüntetését illeti. Jót röhögtem mert elképzeltemKép Majd nem vigyorgok, ha ez nálunk is elkezdödik...Kép Zenebölcsiben voltatok?

Zuszi74!
Nem semmi Miki-boy! Hát nem csodálom, hogy nem lógsz a netenKép HajmeresztöKép
Ja és mit néz a katalógusban? Melltartókat, na szép, nem lehet elég korán kezdeni!KépKép

Angi!
Áll a baba, áll! Gratula!Kép

Franyó (mégeccer), Manó2!
Boldog szülinapot a gyerköcöknek, Ankának és Dorkának!Kép

Andi!
Dani hogy van? Szerintem az influ elég sokáig fertöz, még akkor is ha már tünetmentes valaki, de hozzáteszem nem vagyok orvos!Férjed kibulizta magát? A "gyeledje nyányá-édesKép

Réka!
Ügyes-bilis Dani, mégha nem is tudatosan csinálta amit csinált!Kép
Puszi-nyusziKép
Vacsi-mozi-vásárlás Apával kettesben - irigyKép

Zulu!
TájfunkáidKép
4900-ért nagyon jó áron vagy egy cipellö!
Duna Plaza nekünk sajna nagyon messze vanKép Esetleg Camponában, vagy a Mammutban nincs ilyen bót?
Macus: dackorszakKép

Andy78!
Fogacska, hófordulós Márk-baba!Kép

Norka!
Ez a kiscsaj zabálnivaló!Kép Miben van a képen? Hintában?

Klár!
MacskanyúzóKép Járkálás, ügyes a kiscsaj!Kép
Hajmosás eltolva, nálunk is ismerösKép Elég sz*ul tudom magam ilyenkor érezni... Nem csodálom, hogy fejeled a klaviaturát, éjjel 2-kor már a légy sem repül...Kép Fotók tündériekKép
Moszkauer-nyami!!!!

Azur!
Láttam az oroszlánkölyköt nevelgetö kutyust. Hihetetlen az állatvilág nem? Nyugi, nem csak te lettél megfontoltabb, legalábbis én így nevezném, nem öregedésnekKép Én is 3x körülnézek mielött
átmegyek, söt a vezetésben is óvatosabb vagyok. Persze ez nem jelenti azt, hogy 40-el megyek, csak nem elözgetek mint az örült, nem mintha eddig ezt tettem volna! Tolató autó, nem semmi! Szóltál neki valamit? Persze finoman és nöiesen! Ha a gyerekemröl van szó anyatigris lesz belölem!Kép nemsokára ülö AtrtúrKép

Gombóc!
SielésKép
Repülö sünKépKép

Heni!
Milyen az a leesésgátló? Lehet, hogy tudatlan vagyok, de még nem léptünk ebbe az életkorba... A márkát látom, de ezt hova kell felszerelni? Kiságyra, lépcsőre?

Kisvuk!
A bababörze biztos május 9-én lesz?

Rólunk: szombaton volt Ilang elsö vizsgája, úszáson, átkerültünk a kettes csoportbaKép
Ma megyünk védönöhöz méreckedni, hát kiváncsi vagyok...
Ilangot, az asztal alól szedem össze, arról nem beszélve hogy a szobainassal is összebarátkozott már, Apacuka egyik nyakkendöjének annyiKép
Lopkodja amit elér, mert ugye még nem mászik csak "fókázik, meg hentereg, de azt szélsebesenKép
Újabban azt mondogatja, hogy be-be, erre mi megkérdezzük töle, hogy betojtál? Mire ö: be-be...hehehKép

Na menek mert ezt a hozzászólást cirka 1 órája írom és éhesek vagyunk már és délutánra pörgés várható és még vasalnom is kell Apacukának ingeketKép

Na tsók, szép napot, este még valszeg jövök!

Tündér
tündér
 
 


SZIASZTOK!

MUNKAHELYRŐL JELENTKEZEM.

Minden rendben van nállunk, mind a két nagyszülő eljött és felköszöntötte a kicsi Dorkát. Anyós is átjött szombaton is, hozott eszterházi tortát, és egy kis babát, aki zenél de olyan hangos szegény, hogy baromi rossz hallgatni.

Anyukámtól egy götz babát kapott, és egy kardigánz, pulcsit, na meg egy kirakósjátékot.Na meg egy csokitortát.

Így most ennyi volt.
Jók legyetek
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Tündér,
a Kismama újságban van, hogy május 9.

Kisvuk
tkriszta
 
 


Andi, Franyó
SM: szklerózis multiplex. Szóval semmi jót nem jelent sajnos.

Andi
Homeóshoz én sem értek. Ilyen-olyan kiadványokban az van, hogy étkezés előtt x idővel, után x idővel lehet bevenni a bogyeszt, ill. hogy min. fél óra kell fogmosás előtt ill. után. Én amíg szedtem, arra az időre vettem mentolmentes fogkrémet.

Franyó
Érdeklődő AnkaKépKép elképzeltemKép szerintem teljesen normális, amit csinál. Majd lehet, hogy később már ő is az öledbe fog ülni és figyeli a mondókákat, most még ezek szerint a környezetet kóstolgatjaKép

Voltunk tanácsadáson, Zsombi fogyott 20 dekát. Igaz, hogy beteg volt és akkor nem evett, de akkor is soknak tartom. Doki néni próbált megnyugtatni (nem nagyon sikerült neki). És kb. egy hete annyira harap Zsombi, hogy kezdek lemondani a cicizésről. Sajnálom szegényt, de már minden harapásnál meg kell néznem, nem hiányzik-e belőlem egy darab.

Jógyerek Zsombi összetört egy olvasólámpát, amíg eltakarítottam az üvegtörmeléket, azalatt kihúzkodta a frissen bontott törlőkendős dobozból a kendőket... és leszakította az angol szótáram borítóját... még nincs is kész a házim Kép

Megyek...
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


SziasztokKép

Visszaolvasni nincs most időm, ugyanis a du-i alvás cirka fél óra volt mindkét gyerekem részérőlKépKép
Mi lesz velem este???????

GombócKép

Tegnap Apájánál jöttetek be az országba Rábafüzesnél.
Azaz nem tudom, hogy pont nála-e, de az ő csoportja dolgozott.

TündérKép

A leesésgátló ágyrs való, amikor már nincs kiságyrács.
Ezt le tudod hajtani, és napközben le tud mászni az ágyról
Így néz ki:

Kép


Az alsó részét a matrac alá kell tenni, és az ágyra csavarozni.

Heni
heni1979
 
 


Helló!

Heni!
Köszi az infót és a képet!

Ilang ma még semmit sem aludt, úgyhogy nem sok nyugodt percem voltKép

Na mostmár tényleg megyek.
A freemail behalt, szétrobbanok a méregtöl!

Tündér
tündér
 
 


TündérKép

A freemailes leveleidet meg tudodo nézni a
http://www.mail2web.com
honlapon.
Beírod a mailcímet, és a jelszót, és már adja is a leveleidetKép

Heni
heni1979
 
 


Sziasztok!

Elszállt reggel amit írtam, így most jutottam megint ide, megpróbálom leírni a lényeget, ha Dani enged, mert mostanában mindenhova felmászik és persze lejönni csak fejjel előre tud. De hihetetlen, hogy egy ilyen kisemberben mekkora erő van. Ami a nyakáig ér neki (pl. szék) arra már felhúzza magát. És persze mászik tovább, mert meg kell közelről mutatnia, hogy hol a lámpa.
És képzeljétek, tegnap elénekelte a "Lánc, lánc Eszterlánc..." első két sorát és teljesen jó dalammal, csak halandzsa szöveggel. Apája, akinek füle is van hozzá, teljesen el volt ájulva.

Zulu!
Ugyanilyen cipőt vettünk mi is, csak kékben és kezdő anyukaként tépőzárasban.Kép

Franyó!
Én is először a könnyebb, de nagyobb kocsit néztem, aztán mivel a Seicento-m csomitartója a limit, a kisebb győzött.Kép
Az én gyerkőcöm is mindig mást csinál, de én pont ilyen voltam, nem aggódom.

Beu!
Szőke angyalka nagyon édesKép

Elli!
Kispasasod egy tündér, olyan édes ahogy vigyorogKép
Popsinál én is mindent kipróbáltam már, a Sadocream egy darabig használt is, de aztán újból előjött. Szerintem a brokkoli az oka, azt főztem neki és rég nem evett már ilyet. Ja és itthon szinte egész nap pelus nélkül van mostanában, így a napi termés 7-8 body és ugyanannyi harisnya.

Ikertesómami!
LYánykád egy tündérKép
És nem tűntem el, sőt még kérdeztem is, hogy szerinted kire hasonlít Dani, mert nagyon érdekelneKép

Toffi!
ZSombi alkotKép FogyásKép NEkem is mondták, hoyg ne aggódjak, de hát ezt mondani könnyebb.

Andi!
Remélem Dani hamarosan rendbejön, csak kiláébal most már ebből a nyavalyából!+++++


Holnap kell mennünk a Schöfibe 10 hós kontrollra, remélem utoljára. Drukkoljatok léci megint, hogy ne a sarlatán dokinéni legyen.

JA és egy kérdés, lehet, hogy evidens, de nemtalálok sehol ilyen infót: mikortól lehet gombát adni a gyereknek?

Most megyek, mert jön a barátnőm pletyizni és a gyerkőc meg közben tépi le a ruhám.

réka
muki
 
 


RékaKép

Hivatalosan gombát másfél éves kortól adhatsz, de az én lányom 10 hónaposan addig ordított míg nem kapott a Bence gombalevesébőlKép
Nem lett semmi baja.

Heni
heni1979
 
 


Sziasztok,

Na vegere ertem a lemaradasomnak. Nalunk kitort a tavasz, igy egesz hetvegen koboroltunk, eredmeny ejszakankent lanyka csak 1x kelt gondolom annyira kimerultKép

Momo,
Folyamatos pelenkazas, hat ....
Gyoztes cipotulajdonosKép

Zulu,
Cipello tetszikKép
Hisztit mar az en nem egeszen 9 hosom is tud produkalni, a gond csak hogy Apat be is eteti vele.

Zsuzsi,
Miki melyiket valasztotta?

Andi,
Gyogyito puszik Daninak.

Elli,
Nagyon aranyos aket fogacska, es a mosolyKép

Gomboc,
SielesKépbar kicsitKép

Reka,
Drukk,hogy jol menjen minden a kontrollon

Klar,
Tunderi a lanykaKép

Beu,
Latom unalmasan telenk napjaidKép

Franyo,
Kepek aranyosakKép

Toffi,
Valasszal egyetertekKép
Zsombi integetesKép

Lanyka nalunk is integet tegnap ota. Tegnap Apa kozolte, hogy a lany mar egyertelmuen ramutat ha kerdezi hol a papa es mondja is.
Demonstracio kovetkezoen zajlott:
Apaja felteszi a kerdest, mire lanykam elkezd integetni neki papapa... kiseretebenKép

Munka van,

Angi
angela2
 
 


Most már úgysem ronthatom tovább a helyzetem, megmutatom, hogyan szenved gyermekem a bilin:

Igazi pasi módjára olvas:
Kép


ÉS ha valami vicceset olvas:
Kép


Ez meg csak úgy tetszik:
Kép

Réka
muki
 
 


Heni!

Köszi az infót!
Csak mert tegnap grombakrémlevest csináltam, növényi tejszínnel és úgy nézte, de nem mertem neki adni.

Réka
muki
 
 


JA és a mi cipőnk:

Kép

Most már lelövöm magam,

Réka
muki
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a dicséreteket szőke fürtös, magát angyalnak mutató kisördögöm nevében.Kép

Franyó! Már délután írtam, hogy szerintem Lőrinc is így viselkedne, de közben kikapcsolta a gépet.Kép

Tündér! Ne irigykedj, császár lett a vége a fájásnélküliségnek.Kép

Réka! Annyira édes Dani! Én is rácsodálkozom, hogy Lőrincnek milyen bikaereje van. Vagy a pici Julcsinak, mikor felhúzza magát a járókán. A minap az enyém gyerek egyetlen mozdulattal négy darabra tört egy vonalzót. Az egyenes műanyagot, tudod. Cipő nagyon cuki. Milyen könyvet olvastok?

Angi! Tavasz!!!!! Annyira, annyira irigyellek!

Heni! És milyen hosszú a leesésgátló? És mibe kerül?

Toffi! Komolyan aggódsz Zsombi súlya miatt? Nem látszik alultápláltnak. Azt hiszem fiainkat nem fogjuk sűrűn összeengedni.Kép Vagy csak valami dühöngőben.Kép

Megyek, mert rácuppant a gépre megint. Na, megúsztuk (én és a gép), elment a gyerek szekrénybe.

Alvásilag tragédia ami van, este leírom.
Beu
beu
 
 


BeuKép

Van 115 cm-es 6000Ft-ért, és 155 cm-es 8000 Ft.ért.

Heni
heni1979
 
 


Réka
asszem Orsoly írta régebben, hogy gomba csak 2 év felett és hogy a felnőtt szervezetnek is nehéz megemésztenie

később bővebben
Dani jobban van KépKépKép

Andi
psandi
 
 


Andi!
Hurrrrá!KépKép
Infót köszi!

Beu!
A szavak című könyv első részét olvassuk. A második képen lehet látni a borítóját. Dani nagy kedvence, például a macinak mindig puszit ad benne. Jó nagy és érthető képek vannak benne. Mit csinált Lőrinc a szekrényben?

Tud valaki valamit erről az új számítógépes vírusról?

Réka
muki
 
 


Andi,
de jó, hogy jobban van Danid!!! Kép

Réka,
nahát, énekelő Dani Kép, de ügyes!!! A képeken pedig zabálnivaló!!! Nekünk is megvan az a könyv, most kapta a szülinapjára Anka! Az állatos is megvan, azt meg még karácsonyra kapta! Kép Szerintem is szupi kis könyvek!

Pusssz
F.
franyo
 
 


Sziasztok!Kép

Franyó,
Anka viselkedése teljesen okés.Kép Ő mindig is vagány kiscsajszi volt, nem csodálom, hogy nem ücsörgött békésen a tücsökzenénKép. Neki elég, ha Te ott vagy a közelében, amig felfedezi a világot, biztonságban érzi magát anélkül, hogy a szoknyádon csücsülne. Nálunk Malac ilyen, mindig itthon éli ki matricaigényét, ha kiruccanunk, akkor bátran beleveti magát az élet sűrűjébe, néha persze ellenőrzi, hogy a közelben vagyok-e, de alapvetően egy önálló kis emberke.

Réka,
képek szuperjók!Kép Igazi férfiKép. Szandi nagyon szép, én is néztem ezt, de aztán a csattos mellett döntöttemKép. Meg volt még egy versenyző, világoskék, apró virágokkal, de az nem volt a méretünkbenKép.
Gombát én is kétéves kortól tudom, a nehezen emészthetőség miatt. De gondolom egy falat nem a világKép.
Holnapra drukkdrukkkdrukk!!!!!

Beu,
"...elment a gyerek szekrénybe"KépKépKép Életkép BeuéknálKép.

Angi,
tavaszért esz a sárga irigység! Itt jégkorszak vanKép. A játszón még a járda is tiszta hó volt ma, ráadásul jól letaposva, szegény Mac csak csúszkált egész délelőtt.
PápázásKépKépKép.

Toffi,
biztos fogyott Zsombi a betgség miatt is, na meg lehet némi mérési pontatlanság, esetleg a múltkor kaki előtt, most kaki után lett mérve, vagy kaja előtt-kaja után, esetleg kaki előtt ámde kaja után, stbKép. Én legalábbis mindig ezzel vígasztaltam magam, ha kedvezőtlen eredményt kaptunkKép.

Jut eszembe:
Ellikém,
csak nem elbújdostál?Kép

Tündér,
úszóvizsgához gratu!Kép
Mammutban is van egy üzlet, ahol van Melania cipő, jó áron, a DM szintjén, talán Leonardo a neve . A sarokban van, rendes cipőbolt, de tartanak tökmagokra valót isKép.

Kisvuk,
átérzem a helyzetetKép. De mindjárt itt a tavasz!Kép

Momo,
Malacka az égvilágon semmi hajlandóságot nem mutatott a bili-wc kérdéskör iránt, már szétaggódtam a fejem, végül a 3. szülinapja előtt másfél hónappal egyik percről a másikra szobatiszta lett.
Nálunk a szoktatás abból állt, hogy ki volt téve egy bili a fürdőben, plussz nyáron lekaptam róla a pelenkát. Nem sokkal később ágytiszta is lett.
Nyugi, nem marad a csaj pelenkás, de ha igen, nekünk akkor is kell!Kép

na puszka, megyek vasalniKép.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Réka! Időnként beül. Szeret ott lenniKép
Félre tréfa! Egyrészt pakol, másrészt kukucskálósat játszik.
Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Jól eltűntünk. 1) szinte 2 hete elmentünk Andris szlovákiai sítáborába 3 napra. 2) utána szállóvendégek voltak 3) este korán feküdtem, itt voltak anyámék, így napközben meg elintézetelen elintéznivalókat intéztem el.

1. pont nagyon jól sikerült, akkor volt az a gyönyörű szép napos idő. Amint a fotóból is látszik, Julka megkapta a sínapszemüvegemet, olyan fényözön volt, és tűrte isKép elég sokat aludt az 1000 m szintkülönbségnek hála, a bébiőrnek meg azért hála, mert így este lemehettem társadalmi életet élni a bárbaKép És elég sokat síeltem, mert eszébe juttattam Apának, hogy szombaton megy a 2 naggyal egy egész hétre, így ő sörözgetett a pálya szélén a hortyogó Julka mellettKép Viszont Julka elkapta a táborban divatozó hasmenéses vírust, szerencsére már csak itthon kezdődött, tőle meg elkaptuk mind. Még hőemelkedésünk sem volt, csak 1 napig közelharc folyt a WCértKép

Kép

FranyóKép utólag is boldog szülinapot Ankának!Kép Szerintem tök jó, hogy elmászkál idegen helyen is, biztonságban érzi magát, ha te is ott vagyKép

MyssniaKép boldog szülinapot Szilárdnak!Kép

GombócKép amióta gyerekek vannak, nálunk csak a pályaszállás játszik. Jövőre, meg azután meg azután... még nagyobb szükség lesz a közeli szállásra, mint most. Kép hogy nektek nem sikerült.

BeuKép pakolós képben kicsélhetném Julkára Lőrincet. Amíg az egyik helyen összepakolok, a másik fiókból-szekrényből pakol kiKép Angyaliak a fürtökKép

LányhisztiKép láttátok volna ma reggel a drága szinte 8 éves lányomat, amint rájön, hogy az este előkészített nadrághoz nincs kedve, amit előszedett nem megy a polójához, és különben sincs egy rendes cuccaKép Akkor nem vigyorogtam, mert szinte menetrendszerű ez a reggeli öltözéses cirkusz.

Holnap megyünk mázsálni, azt hiszem, 7,5 kiló körül tartunk, majd meglátjuk, mit mond a dokinéni.

Urszila
urszila
 
 


Urszila!

De jó, hogy megvagy végre! Jó a kép nagyon. Én nem vágyom a téli sportokra, de ezt most megirigyeltem. De szigorúan csak bundazsákban fekve szeretnék ott lenni.Kép Végre egy szülő, aki azt mondja, hogy hasonló a gyermeke. Egy ideig azt hittem, minden gyerek ilyen pakolós. Aztán lassan kiderült, hogy a többség kevésbé. Mindegy, legalább érdeklődőek.Kép


Alvás. Kezdek aggódni. Eddig meg sem kottyant, hogy felkelt éjszaka háromszor, esetleg többször, szopott, visszaaludt. De ami most van, azt nem értem.
Vacsi 7-fél8 körül. Fürdés nyolctól, utána szopi, közben bealvás. (Ha mégsem alszik el közben az nagy baj, de az már egy külön történet.) Fél 9-től 11-ig, 12-ig négyszer, ötször, hatszor (tegnap pl.) sír fel. Van mikor hátsimivel, van, hogy ringatással, végső esetben szopival lehet visszaaltatni. És van, hgoy sehogy sem. Olyankor legalább egy óra fészkelődés, dumcsizás a sötétben a mi ágyunkon, többnyire apával. És az a borzasztó, hogy azért kel fel, mert bántjk a szelek. Amikor felvesszük, még félálomban van, és csak vonaglik a kezemben, nyög, szenved, kiáltozik, és időnként préseli magából a pukikat. Nem tudom mitől van, kajával semmi összefüggést nem fedeztem fel. Aztán mikor mi is lefekszünk, elalszik másfél-két órára, aztán kel, szopi, alvás. Hajnalban megint. Van, hogy éjjel is megcsinálja, hogy nem alszik vissza, vagy hajnalban. Mit mondjak, hatkor gyereket altatni egy órán keresztül! Azt nem értem, hogy ha rögtön kap szopit, vagy felébred rendesen, és kikerül ebből a félálom állapotból, akkor nem bántják a szelek. Lehet, hogy pszichés???? Nappal pedig olyan kis kiegyensúlyozott, vidám gyerek. Azon gondolkodom, hogy én rontok-e el valamit. De nem tűnik elhanyagoltnak. Csak az esték, éjszakák, csak azokat tudnám feledni. Ami még rossz, hogy én úgy tudok elaludni, hogy olvasok az ágyban, és félálomban kapcsolok villanyt. De most, hogy a gyerekkel kell aludni, ezt nem lehet. Fekszünk a sötétben, én nem vagyok álmos, ő meg szenved. Tegnap éjfélkor a hatodik felsírás után magunk közé vettük, lámpa le, cici, elalvás. Ezután egyszer ébredt, szopizott, és fél kilencig aludt. Bezzeg nem bántották a szelek a nagy ágyban. Kép Na de nyolckor azért nem fogunk családilag nyugovóra térni.Kép
Most jó napja van, úgy látom, tíz óra múlt, és még csak egyszer kelt fel.

Na, bocs, hogy regényt keseregtem ide, de hátha van valakinek hasonló tapasztalata. Sírni hagyás nálunk nem megy, homeós szerek egytől-egyig kudarcot vallottak. Az is lehet, hogy meg kéne beszélni valami belgyógyásszal.

Beu
beu
 
 


Beu,
ha a ti ágyatokban nem szelel, akkor szerintem hagyd a belgyógyásztKép.
Malac is így működött (szegénykém, ma már tisztára állatorvosi ló szerepet osztok ráKép), egy időben, mikor pont akkora volt, mint most Lőrinc, úgy aludt el este, hogy a mi ágyunkban elaltattuk, aztán mi még a konyhában elvoltunk, és a szokott időben bekúsztunk mellé. Aztán sikerült odáig felfejlődni, hogy a saját ágyában aludt el, és mikor mi lefeküdtünk, átjött hozzánk. A mai napig ez a gyakorlatKépKép. Ő is számlálhatatlanul sokat ébredt, amig külön próbáltam altatni, az együttalvás hozta meg a nyugisabb éjszakákat.

Urszila,
navégre!Kép Julka nagyon trendi a napszemüvegbenKép. Nagyon tetszik a bébiszán! Nálunk Apasas Malaccal szívott, míg én vidáman csúszkáltam, direkt nem síeltem, snowboarddal nem lehet hóekézniKép. Na jó, az is igaz, hogy mikor a ded megunta a banánt, akkor rendszerint én ücsörögtem vele a hüttébenKép.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?