Új privát üzeneted érkezett!

Egy cikk a (passzív)dohányzásról és a gyermektelenségről....

http://egeszseg.origo.hu/cikk/0851/9933 ... eles_1.htm

babszika
 
 


Sziasztok!

Éviről még semmi hír?


Zsuzska!
Ha febr.14-én születik meg oroszlán, akkor pont 30 év lesz közöttünk. :)

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Évi,
Mennek továbbra is a drukkok!++++++++++++++++++++++++++++

Boni,
Tényleg olyan Zsigi az első képen, mintha nekünk integetne! :D

Monic,
Vigyázz Magadra! Aranyos lehetett a férjed!
Én is szeretem az erőset, de most jut eszembe, hogy valamiért már vagy 1 hónapja nem is ettem semmi erőset. :roll:

Zsuzska,
Kitartás, azért már nincs olyan sok hátra! Ha Te február közepén szülsz, akkor majd meglátogatlak akkor!

Kata,
Gratula a 4-eshez! A másik is meglesz majd! Drukk a többi vizsgához! ++++++++++++++++++++++++++++

Linácska,
Nagyon klassz az UH kép! Már tiszta baba-formája van!
Nálunk a SOTE-n az ebéd után 1,5 órával mértek cukrot. Lehet, hogy 1/2 óra múlva már jó lett volna az eredményed, és szerintem a 6,8 nem is olyan magas.

Ma megint voltam vérvételen, és védőnőnél is. Nagyon megdícsért, mert a novemberi mérlegelés óta nem híztam semmit. Meghallgattuk Réka szívhangját, és nagyon szépen vert, és még a vérnyomásom is jó volt. Szóval ma nagyon elégedett vagyok, csak elfáradtam, mert mászkáltam a városban. Néztem kiságyakat, babakocsikat, és holnap folytatom.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 

 
 

Csajok!
Nem tudom, hogy vagytok vele, de engem ez a hideg teljesen kikészít. Még arra is olyan nehezen veszem rá magam, hogy Liliért elmenjek az óvodába. Imádok Kecskemétre járkálni, de ma az is nehezemre esett, de a gatyám muszáj voltam felhajtatni.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Kata,

gratulálok a 4-eshez, a másik is biztos sikerni fog.
Az NCIS em volt édrekes, mert ez egy ismétlés volt, annak a dupla epizódnak vetítették az első részét ami közvetlen azután történt, hogy Kate Todd ügynök meghalt (tudod, ő volt Ziva elődje). Úgyhogy nem maradtál le semmiről. :wink:
A szoba színe nagyon szép lett. Bár jóval élénkebb mint amit elképzeltem, de így jár az aki mást küld a festékboltba maga helyett.
Holnap kezdődik a parkettázás, az tuti az lesz amit kinéztünk, mert én magam megyek megvenni :lol:

Nemone,

gratulálok neked, nagyon ügyes vagy, hogy nem híztál semmit! Jó vásárolgatást! :wink:

Zsuzska,

lehet, hogy nekem is egy megérzés, hogy ki szeretném mosni a kórházas cuccaimat? :roll:
Gondolom nagyon jól érzed magad otthon.
Nagyon szép lesz, ha Valentin napon születik majd meg a kisfiatok. És az mindjárt ittvan.

Linácska,

nagyon utálom a hideget én is. Nálunk ma bent is hűvös volt mert a festés miatt le kellett venni a radiátort. Meg amúgy is fázom, mert fáradt vagyok, álmos, a gyomrom továbbra is rossz...
Reggel megyek a dokihoz.

Babszika,

Bálint napon születtél? Addig bőven babás leszel. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita,

lehet, hogy jobban járnék ha a 24 rából 23-mat aludnék. Persze most a gyomorfájás miatt nem tudok feküdni sem, éjszaka is már ülve próbáltam aludni nem sok sikerrel.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Éviről délutáni infóim vannak, egyenlőre még 3:1 :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


ILBA
Köszi az infot Éviről!

ZSUZSKA
Minden elismerésem a tiéd, én a combomba nem biztos hogy bemerném adni, pedig a hasba már drogos szinten megy! :roll:
Ahogy olvastam kirázott a hideg, hogy miken mész keresztül, sajnálom és remélem azért hamar elmegy az az 5 hét!

LINACSKA
Pötty Kata már most nagyon tündéri szép baba!

VANDA
Remélem baba miatt! :wink: Irj, hogy mi volt a dokinál!
De nekem nem ........ úgyhogy jöjjön már ez a rohadék! :twisted: Kezdek nagyon mérges lenni! Ha nem jön ezen a héten a jövő héten én is megyek dokihoz norcolutért, nem fogok megint 3 hónapig várni. :?

MONIC
Szegénykém. Remélem ezennel vége a pechsorozatnak, jobbulást!

NEMONE
Nagyon ügyes vagy! Én bezzeg felrángattam magamre ünnepek alatt is pedig sütit nem is ettem csak a szülinapi tortámból egy szeletet, de viszont annyit punnyadtunk, hogy egyik fekvő pózból a másikba kerültünk folyamatosan, szinte még az étkezőasztalnál is félig elfeküdtünk a székben! :lol:
Biztos jól esett a dícséret!

Én most jöttem meg a kozmetikustól és levágattam a frufrumat a fordrásszal.
Pénteken hosszabb kezelésekre megyek, rábeszéltek egy dekoltázsmasszázsra, remélem nem lesz drága, meg lesz hajfestésem is, de az szerencsére még mindig ingyen. A köv. már fizetős lesz. :cry: Apcikám meg sértődösködött hogy nem vártam itthon, mert hogy én csavargok....... persze neki sem jó az üres lakásba hazajönni, pedig a szárma itthon várta frissen főzve! (lehet, hogy nehezére esett kiszedni a fazékból) :lol:

dita75
 
 


BABSZIKA
Köszönöm a cikket hogy feltetted ki fogom függeszteni a munkahelyemen és meg fogom mondani a főnökömnek, hogy ha nem jelöl ki az irodámtól kurva messze egy dohányzásra való helyet akkor pápát mondok nekik! Eleve nem bírom a füstöt!

Hát ez a Dániel a vacsoracsatába, még rosszabb mint a múltkor, egy falat nem menne le a torkomon nála, szegény asztaltársakat nem irigylem! :?

dita75
 
 


Sziasztok!
Rég jártam itt, nem sok időm volt sajnos. És nagyon hiányoztatok!!!!!
Évi már kórházban van? De jó, mindjárt jönnek a porontyok:))) Csodálatos lesz és alig várom a jó hírt!

Kata, gratulálok a 4-eshez, ez igen! Tudsz te!!!!!

Linácska, Pöttyöcskéd csodaszép!!!!:))

Na, még visszaolvasok és meglátom kivel mi újság. Puszika mindenkinek!!!!
Vendég
 


Dita

a férjem már tegnap is annyira kiakadt a Benkő Dánielen, hogy komolyan azon gondolkodik, adjunk más nevet a kisfiunknak :shock: :roll: Aztán a mai alakítás még jobban betette a kiskaput...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


El is megyek fürdeni és aludni, hátha reggelre csoda történik és jobban leszek.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Feltettem a muffin receptet ;)

Pussz! Most rohanok!

hofeherke
 
 


Monic! Ez aranyos :lol:

Linácska! nagyon édi baba, a mieink is így néztek ki ebben az időszakban :wink:

Csajok, én november vége óta csak 1 kg-t híztam. Nagyon büszke vagyok ám! :wink:

Ma voltunk a védőnőnél, 110/70-es volt vérnyomásom (ez nálam már szinte magas) amúgy minden más rendben.

Dita! nekem éppenhogy korábban jött meg! :roll:

Írjatok, ha tudtok valamit Éviről, nagyon drukkolok, hogy minden ok. legyen. Szerintem császárral szül, nem?

Kata! Gratula a vizsgádhoz!

Szezsó! na ugye? Gratulálok a picikéhez és sok örömet kívánok hozzá. :)

nellike
 
 


Linácska, sajna a Sotén nem foglalkoznak azzal hogy az éhgyomri és a kaják előtti cukor jó, ha megadott szénhidrát mellett 6,5 felett van, inzulint kapsz, és nézik napi kétszer a vizeleted.
De nem fáj annyira, meglehet szokni.


Ditus, bizti cép lettél.

Kép
pgsuska
 
 


Zsuzska,
Pöttyért mindent. Ha kell, hát kell. Pénteken megyek olyan terhelésre, hogy csak a megadott ch után nézik, akkor majd kiderül.
Vizeletet nézett tegnap a védőnő, abban nem volt semmi.

Na megyek csicsikálni, holnap megyek Pestre. Ott alszom a cukorterhelés miatt. Aztán azt hiszem, hogy ha gond van, átjövök Kecskemétre, mert nem akarok sűrűn Pestre rohangálni.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska,


Ha vizeleted jó akkor a megadott CH mennyiség helyes és elég a szervezednek. Tényleg mennyi CH-ára vagy beállitva???

Kép
pgsuska
 
 


Sziasztok!

Éviről hír????

Monic!
Vmit félreértettél.... A férjemet Bálintnak hívják, de én holnap ünneplem a szülinapomat..... :?
Bumi viszont Bálint-napon született..... :roll:

Nellike!
Tök jó vagy hízásilag!!!!!!

Nemone!
Te is ilyen jó vagy???
Hogy csináljátok hogy nem híztok??? :shock:

Dita!
Azért az nem semmi, h nincs kijelölt dohányzóhely! Ezért fel is jelenthetné bárki őket!!!! :x

babszika
 
 


Jó reggelt!

KAta gratulálok, kitartás a többihez is!

Évi remélem még húzza egy darabig ha enm akkor +++++++++++++

Monic a Benkő Dániel egy ... de a ti Danitok nem ő lesz

:wink: remélem mára jobban leszel már!

Ditus biztos szép lettél!

BAbszi remeélm eljuttok a nászútra

LÁnyok milyen ügyesek vagytok, hogy nem híztok!

:lol:

tegnap este nagyon kiakadtam!
http://index.hu/politika/bulvar/sim0107/
Vendég
 


Zsuzska,
elvileg 160 g, de mondták, hogy vacsira ne 40et egyek, csak 30-at, és legyen pótvacsora 15 g, szóval 165g. Ez néha kimarad, nem tudom, mi tenne jót. Szívesen innék egy pohár tejet, de nem tudom, hogy az mennyire jó olyankor este.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Vendég
 


Jó reggelt csajok,


Basszus ma mértem meg magam. Fogyok rendesen. Inzulin odavág. 10 hetes mérés és a mai mérés között 3,5 kg különbség van. A végén annyival kilóval fogok szülni amennyivel terhes lettem. Beszarás.

Linácska, azért fontos betartani mindig az előirt szénhidrát mennyiséget mert sajnos megjelenhet az aceton a vizeletben, és azt baromi nehéz onnan kiüzni. Irigyellek a 160 g diétád miatt. Nekem 220 gramm van. Amugy volt egy csaj akivel együtt feküdtem a kórházban és ő is kb. akkora mint Te és annyi a testsúlya mint Neked csak ő már 31 hetes terhes. Neki is 160 grammra volt beállitva és mindig nega volt a vizelete, de ő mindig ügyelt arra hogy megyegye azt a mennyiséget. Szegény sokat bajlódott vele állandóan változó cukor értékek jöttek neki elő. Ő napi ötször kapott inzulint és 2 különféle inzulinfajtát. Kapott gyorsan felszivódót és talán éjszakait is. Nekem csak egy fajta van az Actrapid, ez egy gyorsan felszivódó. Ugy néz ki hogy beállitotta, de a reggelivel még mindig küzdök hogy 6,5 alá nyomjam. A többi ötössel kezdődik. Hála Istennek.

Kép
pgsuska
 
 


Linácska,

Én is imádom a tejet de nem merek inni egy kortyot sem. Ezt öt hetet valahogy már kihúzom nélküle. :wink:

Kép
pgsuska
 
 


Szasztok csajok!

Twist
Most hogy kisfőnök lettél nem tudsz feljönni néha a munkahelyedről a netre? :wink:

Nellike
Grat. hogy nem híztál még csak 1 killát!
Én már előre félek, hogy ha most babátlanul ennyit hízom mi lesz terhesen! :roll: Örülök, hogy a babák jól vannak. Nálam még mindig nincs piri! :twisted: Én is örültem volna ha hamarabb jön, szerencsés voltál.

Monic
Nem a név határozza meg a személyiséget. Ez a pasi egy állat!
Nem is értem hogy tehetnek be mostanába ilyen gusztustalan műsorokat a televízióba! :roll:
Remélem mára már jobban lettél!

Boni
Reggel a kollégám olvasta fel ugyanezt a cikket én meg kiabáltam apa után, hogy irány haza kekszelni, és a macskát átminősítjük belső körletesnek! :lol: Tegnap is délután aludtam vele egy órát. A lábamnál feküdt tök jó meleg volt tőle a lábam! :lol: Aztán arra ébredtem, hogy a nagylábujjamat nyalogatja! :shock:

SUSKA
Én is kérek inzulint! :? :roll:
Gondolom nem bánod, hogy nem hízol, csak ne ilyen áron lenne!
:?

dita75
 
 


Sziasztok!

Ditus!

Nem akarod megpróbálni az Aviva tornát? Akár 1 órán belül mensit eredményezhet. Nálam bevált. Megcsináltam a megfelelő gyakorlatokat és másnapra teljesen fájdalommentesen megjött a mensim!!! Ráadásul 4 nappal korábban, mint szokott. (40. napra, pedig a doki azt mondta, a PCO miatt akár fél évre is kimaradhat.) " napja, mikor visszamentem hozzá, így nézett rám: :shock: . És ezzel elkerülhető lett nálam a műtét is. Ráadásul a torna a petevezeték elzáródásait is nyitja. Egy próbát megér. Nem? :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Ditus!

Küldtem privit.

KépKépKép
bikfy
 
 


BIKFY
Köszi tündér vagy! Ki van nyomtatva nekem a könyv amit Csibi küldött, csak tegnap már nem volt kedvem semmit csinálni olyan fáradt voltam, most meg természetesen reggel otthonfelejtettem, de délután megyek haza és egyből kinézem a gyakorlatot és meg is csinálom, mert már sík ideg vagyok. :twisted:

dita75
 
 


Merre van mindenki??


Nemone, ti nem jöttök ma szülésfelkészitőre a Sotéra?? Mi megyünk a férjemmel. Négytől van. Ha esetleg ott vagytok akkor jelezd, gondolom felismersz!!!!!!!!


Eddig birtam Sote nélkül. Egy teljes napot. Lassan már nyugodtan odaköltözhetek. :wink: Azé tudnék jobb helyet is :oops: :wink: :wink:


Moncsi, mizu Veled?? Danikád rugdos még intenziven????? Gondolom Neked is hamarabb fog jönni a bébid ha ilyen tempóban nő!!!! :wink: :roll:

Kép
pgsuska
 
 


Rég tettem már fel képet, na most igy a kórház után, mindjárt 33 hetesen Oroszlánnal :lol:

Kép Kép Oroszlánnal 33 hetesen

Kép
pgsuska
 
 


Sziasztok!


Ditus!
Az avivás menzi meghozó már nálam is bevált, úgyhogy hajrá!
Egyébként az inzulin az az egyedüli hormon, ami hízlal, úgyhogy ne akard.

Zsuzska!
Szép nagy pocid van már.

Éviről hírek?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok,

Zsuzska,

nagyon ügyes vagy, hogy még fogytál is. Úgy néz ki, én maradtam az egyetlen túlsúlyos kismami a topicban :oops: :lol: :lol:
Egye fene, megtartom a címet. :wink:
:lol: :lol:
Danika az utóbbi napokban nagyon aktív volt, aztán éjszaka megpihent végre, azóta a gyomorfájdalmam is elmúlt, emiatt erősen gyanakszok arra, hogy az egész galobát ő idézte elő :shock: :roll:
Dokihoz természetesen nem jutottam el, mert ezerrel folyik a perkattázás, és mivel a párom ma nem ért ráígy én mentem parkettát venni...
De holnap már tényleg megyek márcsak azért is mert a testvéremneik is mennie kell, és én viszem. Már hét elején le kellett volna vetetnem a vért az ismételt toxo plazmához is :oops: :oops:

Dita, Bikfy,

az Aviva meghozó gyakorlata tényleg nagyon jó, én évek óta alkalmazom és mindig 1 napon belül megjött ha csináltam. Olyan is volt, hogy a barátnőmmel az irodában mindketten csináltuk ebédszünetben, mert egyikünknek sem akart megjönni a piri :lol: :lol: :lol:

Dita,

nekem még attól is meg szokott jönni ha cickafark teát iszok 3-4 napig. Mert ha a ciklus végén iszod akkor meghozó jellegű mert vérbőséget okoz.

Danika szobája olyan csodaszép lesz :D :D Mondam is apunak, hogy ebben a szobában öröm lesz kisbabának lenni. :lol: :lol:
Képet nektek csak akkor teszek fel ha minden kész, és mivel a függönyt jövő héten varatom és a goblein képeket is csak akkor tudom vinni a keretezőbe lehet, hogy jovő utáni hét lesz belőle.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Babszika,

akkor tényleg nagyon összekevertem a dátumokat :oops: :oops:

Zsuzska,

nagyon szép a pocakod. :wink: Én nem bánnám ha 1-2 héttel előbb szülnék mint a kiírt időpont.
A lombikos szüléskalkulátor szerint így is március 3-án szülök, mivel 4 nappal előbb volt a peteérésem mint a nagy könyvben leírt 14. ciklusnap :roll:
Anyukám szülinapja február 25. és ő nagyon drukkol Danikának, hogy akkor jöjjön. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Zsuzska,
szép pocakod van. Nekem terhesség elejétől kb. 2.5 kiló ment le eddig. Mondjuk Lili 6-jához képest, semmi. Pedig akkor nem diétáztam, és nem is voltam még csak terhességi cukros sem.
Én a reggelit, tízórait, uzsit meg a vacsit könnyen tartom, de az ebédet nagyon nehéz számolgatnom, ezért a vége mindig valami hús, annyi krumplival, amennyit lehet. De nem birok megenni 20 dekát, kicsi mindig marad.

Reggel megyek terhelésre, szurkoljatok, bár nincsenek hiú ábrándjaim...
És reggel 6-kor indulhatok, na ettől már most kivagyok. Szét fogok fagyni :cry:

Twist,
amúgy te mit dolgozol, amiben vezető lettél?

Monic,
szerintem azért még messze vagy a túlsúlyos kismamától, az olyan 20-25 kiló plusznál kezdődik, nem?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Csajok! Én nem azt mondtam, hogy eddig híztam 1 kg-t, hanem azt, hogy nov. végétől! Nagy különbség, mert előtte igaz, hogy nem mértem magam, de szerintem a lombik stimu miatt eleve túlsúllyal kezdtem a terhességet, amit ugye(mivel sikerült szerencsére) le sem tudtam adni. Amúgy nem tudom, hogy mennyivel kezdtem, mert épp befejeztük a fürdőszoba felújítást, és csak nov. végén került elő a mérleg, akkor is a garázsból. :roll:

Zsuzska! Szép a pocód nagyon:)

Majd én is rakok fel pocakfotót, mert kb. akkora, mint nektek, pedig én a félidőnél se járok :oops: A védő néni szerint rendben van ez így, de akkor mekkora lesz később???

Dituska! Nekem valahogy a 23. napon jött meg (nagyon erősen) a 28. nap helyett. Érdekes, hogy neked nem akar jönni a piri... :roll:

Évikéről nincs hírek?

nellike
 
 


Nellike,

az is nagyon szép teljesítmény, hogy az ünnepek alatt csak 1 kg került rád. Ráadásul neked 2 babád van. Úgyhogy kijár neked a gratuláció :wink:

Linácska,

nekem a 13 kg hízás azért sok mert a védőnő a szülésig 15-öt engedélyezett és mivel a baba is most indul meg nőni, biztos, hogy át fogom lépni ezt a határt.
Drukk a holnapi terheléseshez++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Bocsi de kora délután sms-eztem Évivel, de utána annyi munkám volt, hogy nem tudtam megírni! Annyi a lényeg, hogy még mindig 3in1 de a dokinéni szerint pár nap de akár pár óra múlva is jöhetnek a bébik. Mindenkit puszil és hiányzunk neki!

Csináltam a röviditett változatát az avivának de sztem nem biztos, hogy teljesen jól csináltam, mindenesetre a gyomromtól lefelé zsibbadok mint állat! A derekam meg leszakad! :roll:

dita75
 
 


Dita,

én csak konktétan a meghozó mozdulatokat szoktam csinálni egymás után amíg el nem fáradok.
De jó, hogy még egyben vannak, még az is lehet, hogy kivárják Évi szülinapját?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


BUMI
Remélem én is leszek olyan ügyi mint ti és holnap már jönni fog.

MONIC
Irigyellek a felújítás miatt. Bár magát a felújítást nem szeretem igazán, csak a megtervezését, a kivitelezés már apa dolga szokott lenni! :wink: :lol:
Biztos nagyon szép lesz, mert amit eddig láttam a kecótokból az mind nagyon szép és ízléses volt! Drukk a dokkerhez neked és a tesódnak is!

ZSUZSKA
Nagyon formás mami vagy! :lol:
Igazán vehettetek volna még az első inszem előtt egy lakást a sote mellett!
:lol:

NELLIKE
Alig várom a pocakfotót! Évinek is nagy volt már a legelején, pedig ő is vékony volt mint te! Örültem volna egy 23 naposnak, mert minél hamarabb kezdhettünk volna. Ma mindent megteszek amit csak lehet, du aviváztam, mindjárt nézek cickát hátha van itthon, akkor teázok, apa meg már épp befürdik, úgyhogy hamarosan búcsúzom is! :wink: :wink: :lol: :lol:

dita75
 
 


MONIC
Van egy ún. pánikgyakorlat arra gondolsz? Azt nem teljesen értettem a leírásból hogyan kell jól végezni! Tök béna vagyok az ilyesmihez. Táncos múlttal .......... akkora szégyen, mindjárt elsüllyedek.... kiestem a formából..... ez van! :oops: :roll:

dita75
 
 


Dita,

én azt úgy csináltam, hogy jól összehúztam magam és amikor kinyomtam akkor hagytam hadd húzódjon a hajam egy nagyot.
Esetleg a forró fürdőt is ajánlom mert az is meghozza a mensit, sőt a szerelmeskedés is. Én bizony nemegyszer kértem fel apát a nemes feladatra, hogy segítsen meghozni a mensit és általában legkésőbb reggelig meg is jött, ha meg nem akkor repeta :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita,

Az én párom nagyon nem szereti a felújítást, ha tehetné már csak a kész házba toppanna be. Tegnap is hisztizett amiért a radiátort le kellett szedni, mert persze utána egész délután azt állítgatták, hogy ne csöpögjön.
Viszont apukám imádja csinálni, és ráadásul olyan szépen dolgozik, hogy én csak ámulok-bámulok. :wink: Most adtam össze a felújítás költségeit és a festés+ parkettázás kereken 50 ezerben van, ami szerintem nagyon baráti. A parkettával nagy szerencsénk volt mert pont az volt az akciós amilyet mindig is szerettünk volna.
Persze a függöny, szőnyeg, babaholmik viszik majd a pénz rendesen, de Danikámért mindent.
És azt is elmondhatom, hogy Danika is segített a felújításban, mivl vele mostam az ablakot :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Dita,

ha beírod a keresőbe, hogy Váradi Viktor és rákattintassz a Pixel Design-ra akkor alőjön egy esküvői fotózás honlap. Utána rámész arra, hogy fotógaláriák és jobbra legalul kiválasztod, hogy Petra és Norbi 2008.03.08. (drága ikertestvéreim esküvői fotóiból válogatás) akkor a lakásunkból több képet is láthatsz, mert a menyasszony nálunk öltözött, így ahogy őt fényképezték a nappalink is látszik rendesen (és itt-ott én is feltűnök meg a két kutyám is :wink: ).
Aztán ha van kedved nézd meg a fotógaláriáknál a KATA és PÉTER 2008.08.16-ot is, mert a Hajdú Péternek és a Sarka Katának ugyanaz volt az eskülvői fotósa.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára monic80 2009.01.08 19:11-kor.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Úgy látom megint velem van tele a topic :oops: , úgyhogy el is megyek apával a Tescoba beszerezni egy-két dolgot. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Évi,
Akkor továbbra is mennek a drukkok! Jaj, nagyon izgulok már miattatok, remélem minden rendben lesz majd!+++++++++++++++++++

Monic,
Biztos nagyon szép lesz Danika szobája, már nagyon várom a fotót róla! Örülök, hogy ma jobban vagy!

Zsuzska,
Nagyon csini kismami vagy! :D
Akartam menni szülésfelkészítőre ma, de elkezdtem pakolászni, és éppen a könyveket rakosgattam amikor leesett, hogy ma csütörtök van, és éppen akkor kezdődik a tanfolyam. A jövő héten viszont tuti megyek, legalább egy szülőszobalátogatáson szeretnék ott lenni.

Nellike,
Az nagyon szuper, hogy ikres kismamiként november óta csak 1 kg-t híztál! Én is várom a pocakfotót! :wink:

Ma mégsem mentem vásárolgatni, mert rájöttem, hogy kedden mennem kell a dokihoz, és vinnem kell egy 6 pontos profilt, így úgy döntöttem, hogy ma mérek egész nap, és pakolásztam. Akkora felfordulást csináltam a lakásban, hogy csak na, de legalább a komód már majdnem üres, és a könyveket is sikerült elpakolnom. Amúgy hihetetlen, hogy mennyi felesleges sz@rt gyűjtögettünk össze az évek alatt... :?

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemone,


Ma volt szülőszoba látogatás. Nagyon izgalmas volt. Épp mielőtt beléptünk volna a szülőszobába előtt toltak ki egy császáros kismamát. Aztán jött ki a büszke apuka és a rohant oda hozzájuk a lányuk anyukája tesója, és kihozták a kisbabát polyába. Nekünk több sem kellett úgy sirtunk a párommal, de rajtunk kivül senki más nem sirt csak mi. Aztán bementünk és a szülésznő mesélt vagy egy órán át. Mi állandóan a könnyünkkel küzdöttünk. De nagyon jó érzés volt ott lenni. Lestelek hátha talizhatunk végre, de majd a jövöhéten. A jövöhét programja: Családjogi törvények, társadalombiztositási törvények rendeletek. Sajnálom hogy ma nem voltatok.

Kép
pgsuska
 
 


SUSKA
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat a felkészítőn! Hamarosan a saját babátok miatt erednek el a könnyeitek, na az egészen más lesz mint a mai! :wink: :lol:

NÉMÓKA
Te is be tudsz lendülni valamibe amit elkezdtél. Ügyes vagy a pakolászással.

MONIC
Az én párom sem szereti a felújítást, de nincs mese, csinálnia kell! :) Majd holnap megnézem a fotókat, most apci mindjárt jön vissza a zuhiból megnézzük a barátokat aztán alszunk!

Jó éjt!

dita75
 
 


esti vidámság!


"Gondoljatok csak bele, 1990 előtt születettek, azaz MI, kész csoda, hogy életben maradtunk. Nekünk még nem volt gyerekülésünk az autóban,sőt még biztonsági öv se nagyon, viszont bizton tudhattuk,hogy a gyerekágyak
festékében akadt bőven ólom.A gyógyszeres és vegyszeres üvegek könnyedén nyithatóak
voltak,nem volt semmi furfangos védelemmel ellátva, de még a fiókok és ajtók sem voltak felszerelve biztonsági nyitóval, és mikor bicajozni mentünk, nemhogy könyökvédőnk és sisakunk nem volt, de még rendes biciklink sem.Egész nap kint voltunk, a szüleink pedig csak sejtették, hogy élünk
és megvagyunk, hiszen még Matáv telefon se nagyon volt, nemhogy
mobil.Nyáron a derékig érő fűben és közeli kiserdőkben játszottunk, mégsem lettünk kiütésesek és nem tört ránk allergiás roham.Nem tudtuk mi az a pollen, és a parlagfűről azt hittük, hogy a sárkányfű, egyenes ági rokona.Ha elestünk, megsérültünk, eltört valamelyik végtagunk, vagy
csak szimplán betört a fejünk, senkit nem pereltek be ezért.Étkezési szokásaink Schobert Norbi mércéjével mérve nap mint nap tartalmazták a halálos dózis többszörösét, de még egy
Mc'Donaldson edződött átlagos amerikai elhízott kisgyerek is helyből nyomna egy hátra szaltót attól, amit mi leküldtünk kaja címszóval. Gondoljunk a zsíros kenyérre,a kolbászra, a disznósajtra (ki tudja mit tettek bele), az iskolai menzára (ki tudja mit NEM tettek bele) és mégis itt vagyunk. A kakaóban nem volt A,B,C,D és E vitamin, viszont "Bedeko"-nak hívták és már ez is elég volt a boldogságunkhoz. Szobi szörpöt ittunk, ami hírből sem ismerte az édesítőszert, viszont tömény cukorból készült. A limonádét még magunknak kevertük és mosatlanul ettük a fáról a gyakran éretlen gyümölcsöt,a WC pereme alatt pedig a baktériumok ezreinek a kolóniái telepedtek meg a még háborítatlan nyugalomban,a pre Domestos korban.
Ezek voltunk mi.
Hősök?
Talán.
Hősei egy letűnt kornak, amelyen a mostani fiatalok értetlenül mosolyognak."
Vendég
 


Sziasztok!
Linácska, köztisztviselő vagyok és csoportvezető lettem, 3 ember tartozik alám. De inkább a sok melót érzem, alig van időm bármire is és nagyon fáradt vagyok. Sajnos pl. nem tornáztam egész héten, mert hazaérek, kutyázom, mosok, kaját készítek és aztán összerogyok. De majd idővel biztosan belejövök és ügyesebben megszervezem a dolgokat. Így elsőre mindent magam szeretnék megoldani, nem szeretnék másokat terhelni....ami nem jó ötlet... mert én megszakadok.

Évinek nagyon drukkolok, hogy minden okés legyen vele is és a babákkal is+++++++++++++

Katám, gratula a vizsgádhoz, annyira ügyi vagy!!!!! Gyorsan jönnek egymás után a vizsgák és minden akadályt ügyesen veszel! Csak így tovább!

Zsuzska, nagyon megható lehetett látni, ahogy örül a család a kisbabának. Aranyosak vagytok, hogy sírtatok. Tényleg, amikor Oroszlánka meg fog születni, akkor hogy szeretnéd, hogy kik legyenek ott a családból? HOgy tervezitek?

Boniko, tegyél fel légyszi Zsigis képet, biztosan nagyon édes sapiban és téli rucikban!:) 5 hónapos, aranyos lehet, szívesen látnám a fotóját!:)

Puszi mindenkinek, lépnem kell
Vendég
 


Sziasztok!

Tudja valaki, hogy Évivel mi újság?
Vendég
 


Sziasztok!
BONI
Ezen én is jót kuncogtam pedig bőven 90 előtt születtem! :lol:
De tényleg így volt. Reggel felültem a bringámra és valamikor este cuppantam haza 7 óra felé amikor már éhes voltam! :lol:
Napközben annyira el voltunk a játékkal, hogy eszünkben sem volt az ebéd, de valamelyikőnk nagyijánál mindig volt valami süti azt azért bekapdostuk ha véletlenül arra jártunk a cangával! :lol:
Tusfürdő helyett szappan volt. Egyszer azzal mosták ki a szemem a suliba mert bemertem festeni! :shock:

TWIST
Sajnálom, hogy ennyire elfáradsz a munkában, majd belejössz és akkor gyorsabban fog menni.
Éviről tegnap délutáni hírem van akkor még egyben voltak!

dita75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: