Új privát üzeneted érkezett!

Szenteste:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

25-26-a:
Kép Kép Kép Kép

29-e:
Kép Kép Kép

Szilveszter:
Kép Kép

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


ooops, az ölelgetős 2x ment fel, viszont 2 kimaradt :wink:
Kép Kép

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


30-án de. elmentünk a patakhoz sétálni. Nagyon szép volt a táj :D
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Maja a lufikról átragasztotta magára a matricákat. Azt hittem bepisilek a röhögéstől :lol:
Kép

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 

 
 

Katuséknál bandáztunk:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Eldugultam :oops: :roll:

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó!
Ez már végre valami!!!!!!!!!!! Nagyon szuper, hogy ilyen sok képet raktál fel magatokról. Csodálom, hogy bírtad a karácsonyi áradatot, le a kalappal. Oviba lehet, hogy én is megyek de csak kísérem apát/Tamát így lehet, hogy találkozunk. Majd dobok egy sms-t, hogy mikor megyünk csakhogy ha találkozunk akkor segítsek neked elszakadni az ovitól, el sem hiszem, hogy ezt én teszem meg mert én nagyon ki voltam mikor a Tami ment oviba. Taminak már mondtam, hogy ott lesz a Maja is!!!!!

Kata!
A mesélést inkább kihagyom. Majd ha látom az alagút végét akkor mindent!!!! mesélek.

Katus!
Ennél szebb kari ajándék nem is kell mint amit az Ancsitól kaptál.

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Boldog új évet Mindenkinek!

Ábel kérte adjam át, hogy köszöni a köszöntéseket :D
Elnézést, hogy nem egyesével, de most olvastam végig így együtt köszöntünk minden kicsit és nagyot, kezdve Vikivel :D

Az ünnepek nálunk is elég felemásra sikerült. Szép szenteste, másnap kellemes látogatás anyóséknál, a másik oldal fáradtság, sérülés (kis házi baleset vizes padló miatt), autó totális lerobbanás (vihetjük a bontóba, keresünk újat)... emiatt kipróbáltuk Ábellel a vonatozást. Oda-vissza Nyíregyházáig egészen jól bírta, csak igen fárasztó cuccokkal, ajándékokkal Picurkával.
De legalább Ábel nem volt beteg :-) Nagyon profin bontogatta az ajándékait, szerintem legjobban a csomagolópapírnak örült :-)
Adri, alvásról szó sincs :( így fizikailag, idegileg és lelkileg is kicsit megviseltnek érzem már magam.
De azért minden szép és jó :-)

Emőke
birdie
 
 


Anikó,
Maja matricás csúcs :lol: :lol: :lol: :lol:

Katus,
képtelenség neked mailt küldeni.... mit szólnál egy gmail-eshez is? :wink:

Szandra,
ne már, tőled már csak jót szeretnék hallani :!: :!:

Emőke,
mi ez az autós ügy, remélem nem baleset?

Most ennyi, hiába népszerű vagyok :lol: :lol:

Anita
putyu
 
 


Drága Évi!! Boldogságos születésnapot kívánunk!!
Kép

Anikó!! Szuperek a képek, tényleg, és a matricáson nem csodálom, hogy nevetél: csúcs gyagya :lol: :lol:
Bandázgatunk, bandázgatunk???? :lol: :lol:

Emőke! Akkor nektek sem minden szuper az új évben? Sajnálom :cry:
A vonatozás izgi lehetett!! Ekkora úton, húúúúú

Katus!!

Tényleg ez a legszebb ajándék, hogy Ancsi jól van, nagyon örülök :lol: Mondjuk a többi ajándékod is szuper!!! :lol: :lol:

Igen lányok részletes volt a beszámoló :lol: :lol: Piros pont!!! De a hiányzó beszámolókat még kérjük :lol: :lol:
Nemhiába: a pedagógusok a leglelkiismeretesebb házi feladat írók??! :lol: :lol: :lol: És a Szandra!!!!! :lol: :lol:

Puszi nektek!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Évi!

Nagyon boldog szülinapot kívánunk mi is!
Kép

Maja, Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Szandra,
Hogy hogy csak kíséred a Tamit? :shock: Kezdek megijedni, hogy mi lehet Veled :( Azért remélem találkozunk, bízom , hogy segítesz majd. Nagyon tele van a gatyóm :(
Valóban áradat volt nálunk karácsonykor, de nagyon jól sikerült mindegyik nap. Jókat ettünk-ittunk, jó volt a hangulat. Annyi volt csak a hátulütője, hogy 4 napig nem jöttem ki a konyhából. De túlélhető volt ez a része :roll:

Emőke,
Sajnálom hogy ilyen felemásra sikerült a karácsonyotok :( A vonatút nem semmi! Én biztos nem mertem volna neki indulni. A kis házi baleset Veled történt? Minden oké már? Kocsit találtatok már? Bár gondolom nem ilyen egyszerű :(

Anita,
Hogy van a hátad? Voltál végül dokinál?

Gyöngyi,
Köszi :) Hát igen, a pedagógus már csak ilyen :lol:
Ja-ja, muszáj volt előmelegíteni a szilveszterre :lol: :lol:

Anett,
Láttad a képet Tomiról, ahogy nézi a meglepinket? Nagy volt az öröm!!!! Na és persze a Te montázsod tetszett Neki jobban :D Keretet sajnos nem kaptam (még) :?
Hogy telt a Ti karácsonyotok?

Többiek,
Várjuk a képeket és a beszámolókat!

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Évi,
nagyon boldog szülinapot!! :D

Kép

Anita
putyu
 
 



Évi, boldog születésnapot kívánunk!

Anita, nem nem szerencsére nem baleset csak már igen öreg járgány volt (13 éves) és kapott még 2 évet a műszakin. Tavaszra terveztük az autóvásárlást, de megadta már most magát a motor. Még a tescoig el lehet vele menni innen a lakóparkból, de távolabb már nem. :cry:
Igen, Anikó nem igazán egyszerű megfelelőt találni. Használt, megbízható autót szeretnénk. A pontosabb paramétereket a párom tartja számon :-)
A házi baleset egy megcsúszás volt, csak elég jól sikerült, becsúszott a lábam a mosógép alá, a körmömnek annyi, másnap ügyelet, tetanusz és sebészetre küldtek levetetni, ha lett volna autó. Mindez anyukámnál. De másnap már jöttünk vissza, itt elmentem a háziorvoshoz, aki szerint nem kell vele semmit csinálni.(csak csendben jegyzem meg legalább egy eset lenne, amire két orvos u.azt mondja, talán jobban bíznék az orvosokban) Ahhoz képest még nincs teljesen rendben, de javulgat.

A vonatozást Ábel nagyon élvezte :-) Mindent kipróbál, ha 1 méteres körzetben vagyok, anya szoknyája mellett bátran viselkedik :-) Nem is sírt, oda úton aludt is, vissza már le kellett kötni,(csendben énekelgettem neki) de nem az a teljes IC-t felkiabálós gyerkőc volt szerencsére :-)

Huh, Gyöngyi igazad lesz a pedagógus beszámolót tekintve, első papír alapján én matek-fizika tanár lennék/vagyok :-)

Emőke
birdie
 
 


Emőke! Most, hogy írod, nem is tudtam, hogy Te is tanár lennél, de valahogy úgy gondoltam :oops: :lol: Beletrafáltam :lol:

Anikó!!
Tényleg azt el is felejtettem írni, hogy látszik mennyire tetszett Tominak a montázsos kép! :lol: :lol: Sanyinak is megmutattam, annyira jó!!! :lol: :lol: Szuper lett!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


sziasztok,

Évi nagyon boldog szülinapot!

Dénesandinak és Ábelnek is utólag kívánok nagyon boldog szüli/névnapot!

előre szólok, hogy nem vagyok pedagógus! :D

igazából egy gyors kérdésem lenne, aztán majd ígérem jövök hosszabban is:
főleg Gyöngyi a Te véleményedre vagyok kíváncsi:
Eszter tegnap óta tiszta takony, sokat tüsszög, folyik Neki, mint a víz, amúgy jókedvű, eszik, stb.
ha holnap reggel esetleg nem folyik ennyire és továbbra sincs láza, akkor szerintetek bemenjünk a bölcsibe?
még a beiratkozásnál mondta a gondozónő, hogy náthásan nyugodtan be lehet vinni, mert az télen elkerülhetetlen, csak félek, hogy le van gyengülve az immunrendszere (mondjuk jön a foga) és összeszed valami extrábbat.

köszi előre is,

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a név- és szülinapi köszöntéseket! Jövök majd én is, csak most próbálom feldolgozni, hogy holnaptól ismét a szürke /napközben Apa nélküli/ hétköznapok jönnek :cry: Pfújjjjjjj :!:

Én is kívánok minden közelmúltban ünneplő név- és szülinaposnak minden elképzelhető szépet és jót!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Wiki!
Én nem vinném a helyedben, egyébként is ez egy új helyzet lesz Eszternek, nehezebben fogadja el ha még beteg is. Bár én azok közé tartozom akik ha egy pici baja is van a gyereknek akkor nem viszi. Én egy napig tuti megfigyelném otthon, hogy mi lesz belőle, tényleg csak a foga miatt vagy erősebb megfázásról van szó. Persze mindezt csak akkor tudod véghez vinni ha van lehetőséged otthon maradni!!!!!!!! Ha dolgoznék akkor biztos vinném oviba egy kis megfázás miatt mert az más tészta akkor.

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Először is:

Nagyon szép évet kívánunk mindenkinek!





Köszönjük szépen aki gondolt ránk Tamara napon... és mi is boldog napot kívánunk az ünnepelteknek!

Számíthattok rám a következő napokban, mert beadandókat kell írnom :lol: :roll:

A karácsony nálununk is mindig nagyon sűrű. Mi már 23.-án elkezdtünk "szentestézni" négyesbe, mert az igazi napokat innen 180 km-re a tágabb családdal és barátokkal együtt töltjük minden évben. Sőt már 21.-énn és 22.-én barátokkal nekifogtunk a közös ünnepelésbe.
A munkáim is elég sokáig eltartottak + elkezdtük a fenti fürdőszoba felújítását, ami még most sincs kész.

Anita!

Azóta is nagy hálával gondolunk ám rád! :P Ma elmegyek a kulcsomért... Beteg voltál?

Anikó!

Izgultam ám mit szól Tomi, örülök, ha tetszett neki. Amikor bejött a stúdióba nem vette észre, hogy ezt csináljuk? Nagyon szép a tál amin a mézes volt, te készítetted?

Ildi!

Tegnap érkeztem haza, rendelem a képeket... Mégegyszer bocs! Majd kárpótóllak valahogy... :wink:

Szandra!

Én veled vagyok.... :P

folyt. köv.
kállai
 
 


Sziasztok!

Na akkor mesélek: 2-án a sógornőm véletlen leforrázta a hátam ami elég nagy területet érint (itt jön az, hogy ha vékonyabb lennék nem lenne ekkora a sebem mert alapból kisebb lenne a hátam is :wink: ). Úgy történt, hogy adtam rá az Edóra a csizmát a konyhában így guggoló pozícióba voltam és a sógornőm kávét főzött "kotyogós" kávéfőzőben (6 személyes, hogy ha már egyszer seb akkor legyen nagy :) ) ami éppen akkor lett készen és levette a tűzről, félre tette de sajnos az első lapra ami meg is csúszott és az én szép hátamra esett. Kicsit meleg volt....
Ma voltam a 3dik kötözésen de minden alkalommal csak saját felelősségre jöhetek haza mert olyan nagy terület, hogy nagy a fertőzés veszélye. Mivel a dokik már nagyon mondogatják, hogy ennek nem lesz így jó vége és a KEDVES barátaim is minden áron meg akarnak szabadulni tőlem :wink: :lol: így holnap kénytelen leszek befeküdni de minden képpen megpróbálok alkudozni valamit a dokinővel, hogy minél kevesebb időt kelljen ott töltenem mert eddig ott tartunk, hogy 1 hét :cry: . Fájdalmaim nem nagyon vannak állítom, hogy mikor van egy erős migrén az ezerszer rosszabb inkább a lelkem fáj de az nagyon, hogy itthon kell hagynom a csajokat.

Na mindegy majd holnap már okosabbak leszünk...... :roll:

Anett!
Jó hogy haza jöttetek.

Anikó!
Kitartás, Maja ügyes, okos nemsokára majd a Tami is megy és tökre jó lesz, hogy ott lesznek egymásnak.

Pusssz mindenkinek

Szandra

szandrakiss
 
 


ufff, Szandra :cry: Mihamarabbi jobbulást!!!

Emőke
birdie
 
 


Szandra,

GYógyulj meg hamar! Szegénykém, ez tényleg nem tréfa! :(

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Szandra!!

Szorítunk, gyógyulj rendesen!!!! :!: :!:

Viki!!

Bocsi, kicsit kések a válasszal!! Hogy sikerült az első nap???
Szóval én Szandrával értek egyet. Mi is mindig befürödtünk ezzel a "kicsit taknyos mehet" dologgal. Nem szívják a noziját, hiába tudta a Marietta is egyedül fújni, nem olyan erővel fújta, nem annyiszor,mint kellett volna: arcüreg gyulladás lett belőle. Ha fogzik egy gyerkő eleve gyengül az immunrendszere: ezt mutatja a nátha is. Erre könnyebben ráfertőződik. Nem beszélve, hogy nyűgösebb, jobban kell az anya és az otthon. De mindig van olyan gyerek, aki rácáfol az átlagos tapasztalatra :lol: És persze a muszáj nagy úr!! Ha dolgozol, akkor nem igazán teheted meg, hogy minden náthára otthon fogod a gyereket és maradsz vele. Ez csak az teheti meg, aki otthon van a kisebbel. De valóban megéri minden egyes "kis" náthán jól kikúrálni, mert erősődik tőle az immunrendszere. Ha jár a közösségbe, akkor könnyebben lehet masszívabb a fertőzés. De hogy hogyan lesz ez Eszternél azt ki kell tapasztalnod!
Mikor kell menned dolgozni????
Nyomasd ilyenkor a lányba a C vitamint, az echinacheat, esetleg homeos immunerősítőt, mézet, stb.


Anikó!!

Nektek milyen volt az első nap???? Kibírtad??? :lol: :lol: Majának hogy tetszett az ovi!!! Írj, mert felhívlak!!! :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Húú, képzeljétek: már én is rájöttem hogyan lehet útólag újraírni egy régebbi hsz-t :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Szandra,

mielőbb gyógyulj meg! gondolunk Rád, jelentkezz, ha itthon vagy!
és köszi!

Anikó,
sokat gondoltam ma Rád! várjuk a beszámolót!

Gyöngyi,
köszi! mi a homeos immunerősítő neve?

voltunk ma bölcsiben :oops: , ugyanis éjjel is már tiszta volt az orra és indulásig sem kellett törölni/fújni/szívni és szerencsére igazam lett, ma összesn 3x töröltem meg, úgyhogy ezek szerint a sok c-vitamin+baby luuf bejött + hát utána olvastam a hsz-eket is! :)

szóval 2 órát bírt ki Eszter, aztán jól elfáradt, úgyhogy hazajöttünk. nagyon jól érezte magát, nekem vannak kételyeim a bölcsivel kapcsolatban, remélem elmúlnak...

amúgy elvileg 2 hétig szoktatom be és csak utána megyek dolgozni, de ha esetleg eltolódik vagy beteg lesz, akkor maradok tovább itthon. szerencsére rugalmasak a munkahelyemen+ a barátnőm is, aki helyettesít.
úgyhogy a héten még nem alszik ott, vagyis nem tudom, mert szerintem még nem bírja ki ebéd utánig, úgyhogy de. beiktatunk majd egy extra bölcsis alvást.

képek:
Kép
Kép

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Sziasztok!

Jézusom Szandra :shock: !

Akkor nagyon vigyázz most már magadra! Car dolog a kórház de inkább most, minthogy később baj legyen.

Bocsi de most ismét csak ennyire futotta... :oops:

Puszi mindenkinek!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Nem feküdtem be, adtam magamnak még egy pár nap haladékot Mercinek köszönhetően 8) , KEDVES barátaim neki köszönjétek, hogy itthon maradtam :lol: :wink: . Mindenkinek köszi aki hívott és annak is aki nem legalább nem zavart :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: .

Most Firstözünk ezerrel, majd pár nap múlva meglátjuk.

Szandra

szandrakiss
 
 



Szandra, tegnap este gondolkodtam éppen azon, hogy megírom, hogy nekem a leégetett ujjamra tök jó volt a First, de nem mertem, mert gondoltam, ez komolyabb problémának tűnik annál, mint az én nyamvadt ujjam... :roll:
Szóval ez tuti hatásos lesz!!!
Addig pedig kitartás!!!

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 



Szandra!
Nekem nem Firstöm van, Phlogosamot használok,folyton megégetem magam, elég ha már csak ránézek a sütőre...
Ez hab állagú, de nem szokott csípni, inkább hűsít.
Ki fogom próbálni a First-öt, m mindenki annyira elégedett vele.
Pihengess, gyógyulgass, s ha nem v biztos a döntésed helyességében, bármikor változtathatsz rajta!

Anita!
Mi újság? Kislányom hiányolja a Nagylányod. Nem akartok vmikor vmi pesti progit csinálni? ;)

zsanett
 
 


Szandra, és a panthenol? Azt leégett és száraz bőrre is lehet kenni...

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 



na az biztos, hogy nincs :)

Marci tök taknyos... éjjel is szívtuk az orrát, ma napközben is folyamatosan. Egyébként eszik, jókedvű, remélem, nem lesz komolyabb probléma. Addig meg marad a szippanytúzás. :roll:

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Szandra Drágaszágom!!!!!! :lol: :lol:

Igen, megdicsérlek!! :lol: :lol: Az a baj, hogy egy harmadfokú égésnél nem elég az otthoni szerek bármelyike, sajnos.
Mert ügyi ezt kórházban kellene kezelni :roll: :roll: tuti bármit raksz rá csípne, ez nem egyszerű háztartási seb. De én hiszek a First-ben, bár ilyen irányú tapasztalatom nincs vele, nem véletlenül használják a honvéd kórház égési osztályán. Szóval bízzunk a first-ben!! :lol: :lol: :lol:

Viki!!

Örülök, hogy jobban lett a kiscsaj!! :lol: Két hetetek van beszokni az jó!! És szuperek a képek, hangulatos a bölcsi!!! :lol: :lol:

Kata!

Jobbulást Marcinak is - tuti nem lesz nagyobb baja!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


kertvárosi krimi: képzeljétek, tegnap délután az unokatesóm (aki az ikerszomszédunk is) autójáról, amivel a ház előtt parkolt, lelopták a rendszámokat... Mindez délután történt, úgy, hogy ők is itthon voltak, és mi is. A másik oldalunkon most húztak fel egy házat, éjjel oda is (már másodszor) betörtek, elvitték az összes kőművesszerszámot, és minden mást, amit mozdítani lehetett. Nagyon gáz.
Szóval ha tudtok, ne parkoljatok az utcán, és zárjatok el/be mindent... :(

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Mondtam már, hogy utálom a havat! :evil: :oops:

Kata,
sajnos nekem ezzel nem mondtál újat :( vannak ilyen unatkozó jópofa emberek.....
Marci orrfolyása?


Szandra,
HOGY VAGY? Remélem ér vmit a first!?

Zsani,
nem akarunk, hideg van :oops: gyertek ti valamelyik délután....

Anita
putyu
 
 


Ibolya!

Kép

Anita
putyu
 
 


Ibolya, boldog születésnapot! [b][/b]

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Ibolya,
Nagyon boldog szülinapot kívánunk Neked!

Kép

Maja és Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Szandra,
hogy vagy?

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Ha-hó csajok!
Merre vagytok? Tessék írni! HIÁNYOZTOK!!!!

Botond az oviba :)
Kép Kép
Boga a szerelmével :wink:
Kép

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Ma is voltunk a kórházban és végre látott a dokinéni is és azt mondta szépen gyógyul így csak egy hét múlva kell mennem vissza, lehet itthon kötözni :D .

Úgy néz ki a First tényleg ott van a toppon.

Írjatok, írjatok hagy olvassak!!!!!!!!!

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!

Szandra,
nagyon örülök a jó híreknek! :)

Anita,
nagyon szupi kis képek, add át Bogának, hogy szerencséje van, hogy ilyen öreg vagyok, különben rástartolnék a pasijára :D :D :D

Velünk semmi különös, tegnap temetésen voltunk (anyósom testvérének az anyósa halt meg, 2 gyerek, 5 unoka és 5 dédunoka az "életműve", ráadásul nem volt nagyon beteg, otthon húnyt el, fura ilyet mondani, de ilyet és ennyit kívánok csak magunknak. Utána volt tor is, Ancsi addigra felébredt, és ezen az ebéden is jó volt a hangulat, mint ahogy Kriszta mama élt) , este színházba mentem (Spiró György A koccanás című darabját néztük a Katonában, szórakoztató volt, bár korántsem könnyed, de sokat röhögtünk, jók a színészek is). Fél 12-re értem haza, bazi hideg volt, de amikor kerestem a vonatot, eszembe jutott Miki és az ő sztorija, úgyhogy 3-szor is megkérdeztem, hogy ugye megáll Vecsésen a vonat :D :D :D

Ancsi reggel 10-ig hagyott pihenni és regenerálódni, most is alszik. Áldott jó gyerek, imádom. Vagy ezt mondtam már? :D

Mi van Veletek? Évi, Adri? Viki? Eszternek hogy tetszik a bölcsi? Reni? Összeszoktatok már? Emőke? Mi újság kocsifronton? Gyöngyi? Anett? Andik? Ibolya? Ildi? Hm? Anikó, Maja felforgatta már az ovit? Judit?

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Szandra, ez jó hír!! Nagyon örülök.

Anita, aranyosak a gyerkőcök :-) Csatlakozom Katushoz, jól tud választani a leánykád :-)

autó ügy nálunk folyamatban, keresünk kitartóan, sajnos csak hétvégén tud kokrétan nézelődni Feri, így el fog tartani egy darabig. Addig csak reménykedünk, hogy kitart a 3 henger és még el tudunk menni vele bevásárolni.
Képzeljétek Ábel olykor-olykor már négykézlábra áll és hintázik, előre-hátra. Nagyon édesen "műveli" :-) Bármit megközelít egyébként már hason, de ezt azért még nem nevezném mászásnak, talán kezdetleges kúszás :-) Alvásügyileg inkább nem nyilatkozom, úgyis tudjátok miről beszélnék :-)
Két napja kipróbáltuk a céklát is. A sima cékla-krumpli nem jött be neki igazán, ma a tízóraiból megmaradt alma-banán keveréket is hozzá tettem, így szó nélkül megette. Alma-banán-sült tök-krumpli-cékla és ezek tetszőleges keveréke eddig a menü. szerintetek jöhet már a pacal pörkölt? :-))

Emőke
birdie
 
 


Anikó!

Nagyon boldog szülinapot!


Kép

Jót kivánok én is néked,
Ez természetes dolog,
Csakhogy a jó annyiféle,
Hogy alig választhatok.
Petőfi Sándor

Anita
putyu
 
 



Anikó drága! Bocsánat, de délelőtt még nem tudtam :oops: :oops:
Boldogságos szép születésnapot kívánok!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 



Anikó,

Mi is boldog szülinapot kívánunk :D

Kép

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Nagyon szépen köszönöm a köszöntéseket!
Nagyon jól esett, hogy gondoltatok rám :D

Tomi ma elvitt a Halászba vacsizni. Isteni volt! Amúgy is gurulok, de most aztán végképp :lol:

Jó éjszakát!
Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?