Új privát üzeneted érkezett!

Mikor lesz valaki Régi felhasználó?

Én már középhaladó lettem, tök jó!:))) :wink:
Vendég
 


Na, ez egy jó kérdés!
én már nem is emléxem, h mióta vagyok régi.... de ha jól emléxem a hozzászólás száma a mérvadó.

babszika
 
 


Azt hiszem, hogy vagy az 500. vagy az 1000. hozzászólástól lesz valaki régi felhasználó :roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 

 
 

Hát, akkor én az 1000-re szavazok.
Az tűnik logikusabbnak :roll:

babszika
 
 


Drága csajszikáim! Most megint egy időre érzékeny búcsút veszek, mert max. olvasni lesz időm titeket. Végetért a téli szünet :(

Aki még vár a csodára mihamarabbi babásodást! A kismamiknak meg minden jót, egészséget, és könnyű szülést!

Üdv!

hofeherke
 
 


Megjöttem én is, a mai pihenés valahogy nem jött össze.
Anyuéknál voltunk, ott ugye nincs net. Délelőtt fodrásznál voltam, utána vásárolgattunk, és kaptam egy meleg gatyót. Remélem még kb. 2 hétig lesz jó rám :lol: Aztán meg jövő télen.
Komolyan, a csütörtöki minimális barna óta, minden olyan, mint előtte, kivéve, hogy tudok a miómáról, így olyan nehéz pihenni-feküdni, hogy igazából nem érzek semmi bajosat. Remélem Pötty már rég kitúrta azt a valamit a lakjából, vagy másfele növeszti magát.

Na gyorsan vacsizok, mert már késtem 20 percet :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Mara!
:? Nem hangzik túl jól. Azért aamikor tudsz, azonnal gyere!!! :wink:

Linácska!
Nincsenek nagy igényeid... 2 hét :lol: :lol: :lol: :lol:
Én tudom, h Pötty erős (főleg, ha fiú) :wink:

babszika
 
 


Linácska,

örülök, hogy jól vagy. Pici Pötty biztos nagyon ügyes volt :wink:

Mara,

sajnálom, hogy holnap már suli. :cry: Azért ha lesz egy kis időd jelentkezz :wink:

Én összepakoltam a gyerekszobát, millió játékot, plüss állatot, ruhát válogattam szét.
A szegény gyerekeknek is gyűjtögettem játékokat és ruhákat, ők kapják majd a férjem lányának régi ágyát is.
Már csak azt nem tudom, hogy hova pakoljuk a sok zsákot és dobozt a szobából. De megoldjuk ezt is :wink: :roll:
Indulhat a szobafelújítás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok Lánykák!

Most értem nemrég haza Pestről, játszani voltam a húgommal a Széf című játékban. A tesóm jelentkezett és behívtak bennünket, ma volt a casting. Tök jó volt. Ez volt az első kanyar, kiderül, mehetünk-e majd tovább. Vicces volt, remélem bejutunk és nyerünk, hamarosan kell a pénz a babakelengyére. :lol:

Ma a Camponában vásárolgattunk, hát amikor elmentünk egy bababolt mellett, majdnem megszakadt a szívem. Úgy örültem volna neki, ha már vásárolhattam volna, na nem baj, majd pár hónap múlva.

Marácska!
Gyere amennyit csak tudsz én nagyon csíplek, szeretem a hozzászólásaidat, hiányoznál ha nem lennél.

Anyooka és Twist!
Ugye ti voltatok a Mensmentisben? Mesélnétek róla valamit? Illetve mindent, ami csak eszetekbe jut. Hol van helyileg? Mikor kell bejelentkezni, mennyi idő múlva lehet menni, mennyi pénzbe kerül, mit vizsgálnak egy PCO-snál? Itt rendel ez a Tűű doki? Meséljetek nekem mindent, légyszi!

Ditus!
Hogy megy a zsuga? :lol:

Mindjárt visszaolvasok, megnézem, kinek kell még írni.

Ja, Zsuzska!
Nagyon szorítok, kitartás!

Monic!
Fáj még a lábikód? Látod, így jár, aki félrelép... :lol: :lol: :lol:
Persze ez csak vicc, minden jót kívánok Neked is, gyógyulj meg mihamarabb.

Lányok, néhány biztató pocakfotó? Úgy örülnék, legutóbb Évi pocakját láttuk, engem egész nap tápláltak tőle a boldogsághormonok. Köszi Évi! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Babszika,

én Lili állítására szavazok, hogy Pici Pötty lány és Kata lesz :wink: :lol:
De cirka 10 hét múlva ez is kiderül.

Linácska,

megkérdezitek majd Pici Pötty nemét?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Hogy ti milyen rendik vagytok!!!!
Nekem is van pár doboz játékom, amit nem szívesen adok majd a gyerekünknek, de szépen elcsomagoltam és elajándépkozom majd a szegény gyerekeknek (most karikor nem jutottunk ki a mikulás-gyárba)

babszika
 
 


Bikfy,

mindjárt felteszem a mai 30+6-os fotót :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Babszika!

Te is Mensmentis-ben voltál? Ott derült ki a rekordod. Ugye?

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!
Tök jó lehetett a válogatás is!
Szólj, ha bekerültök!!!!!!

babszika
 
 


Nemone, Bikfy,

akkor a várva várt 30.heti pocakfotó:

Danika lakhelye 30+6-on:

Kép

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic!

Már alig várom :!: :!: :!:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jót tesz a boldogsághormonjaimnak!

KépKépKép
bikfy
 
 


Monic!
Hogy te milyen kis csini vagy!!!!!
A pocid is nagoyn szimpi - ha szabad ilyet mondani
olyan kis formás. :oops:

babszika
 
 


Babszika,

köszi a pocak dicséretet :oops: Biztos azért ilyen formás a pocak mert Danika is nagyon formás benne :wink: :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Monic!

Tényleg nagyon csudaszép vagy. :wink: Vannak kismamik, akik a végére kicsit szétcsúsznak, de itt a mi fórumunkon mindenki olyan szép, formás, jó alakú. Remélem én is ilyen csudaszép leszek.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,

azért szét vagyok csúszva én is. :oops: :oops: :oops:
Ilyen voltam 13 hetesen:

13+0

Kép

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MONIC
Holnapra boldog évfordulót!

VICKY
Csúcs ez a bútor!
Amikor úgy döntöttem lecserélem a zebramintás garnitúrámat hamar el tudtam adni a 3+2 részét (a fotel a szomszédban végezte) de az volt a ciki, hogy sem a Kikában sem a Scontoban se itt a városban vagy környékén nem láttam olyat ami tetszene. Sőt időközben elvitték az étkezőasztalt meg a 6 széket, mert azt is le akartam cserélni, és az franciaágyon kívül nem volt már hely ahová le tudtunk volna ülni! :shock: A tévénézéshez kirángattam a gyerek bőrfoteljét (amiből számítógépezik) meg behoztam a kertből a fa pihenőszéket enni meg műanyag székeken és asztalon ettünk! Az egyik össze is tört a párom alatt, mert a napon már eléggé tönkrement, meglágyult az anyaga! :roll:
Igy éltünk vagy 2-3 hónapig mert nem találtam egyszerűen egy normális bútort ami való lenne ebbe a nyomi házba! Aztán horror árakon megvettem végül ami kellett, de azóta ugyanazokat a termékeket már úgy dobálják a vevő után, sőt sokkal szebbeket és praktikusabbakat látok, hisz ha már nem kell van mindenből dögivel. Szóval ti nagyon szerencsések voltatok ezzel a ülőgarnitúrával.

KATA
Elég kényelmetlen lenne a kád lépcsőire mászva Bogyót fürdetnem, szóval nekünk olyan kiskád amit a kádba kell tenni szóba sem jöhet, vagy állványos, vagy láttam a Brendonban olyat ami úgy néz ki mint egy szekrény.

BIKFY
Apa elvert nagyon csúnyán úgyhogy mondtam neki nézze inkább a Cobrát én meg jöttem hozzátok! :lol:

MARA
De kár, hogy nem tudsz jönni, pedig így az ünnepek alatt milyen jól visszacsalogattunk magunk közé!

SUSKA
Továbbra is kitartás............. ja és remélem attól még beültethetik Valentin-napon a Bogyóimat ha te épp szülsz! :wink:

dita75
 
 


Dita!
Nekünk van étkezőnk és mégis a kanapén ülve tálcázva szeretünk kajálni :roll:

babszika
 
 


Dita!
Nekünk van étkezőnk és mégis a kanapén ülve tálcázva szeretünk kajálni :roll:

babszika
 
 


MONIC
Szuper pocak! Nemrég még totál lapos volt! :lol:
Nagyon megy az idő! :? Ilyenkor szoktam kicsit elszomorodni, hogy én még mindig nem tudtam semmit felmutatni! :(

BIKFY
Széfben lesztek! De jó!!! Az egyik kedvenc műsorom, remélem bekerültök és nyertek!

BABSZIKA
Egyszer kaptam egy levelet egy lánytól amiben elpanaszolta, hogy még sosem kaptak a testvéreivel karácsonyra semmit, mert annyira szegények. Egy csomó mindent küldtem nekik és egy felbélyegzett válaszborítékot is, hogy vissza tudjon nekem írni, mert kiváncsi voltam, hogy örültek-e a testvérei a meglepetésnek.
Nem írt vissza, és emiatt csalódott voltam.

dita75
 
 


Ditám!

Korrigáljuk már légyszi az előbbi hozzászólásodat, amit nekem küldtél. Nehogy holnap feljelentse a férjedet a NANE. -nők a nőkért egyesület.

Szóval Ditus férje áldott jó ember, és apija csak a zsugában verte el, az, hogy kék karikák vannak a szeme alatt, csak a nemalvásnak köszönhető. Egyszóval Dituséknál semmi verekedés nem történt :idea: :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


BABSZIKA
CSak a pco-sokat nézegetik ciklus végén vagy másokat is.
Engem sosem néztek csak pé környékén hogy mikor mehetünk az inszemre!

dita75
 
 


Dita!
Hát, igen....
De miért pont neked küldte? :? :shock:

babszika
 
 


BIKFY
Kép

dita75
 
 


Csajok!

Akkor leírom újra!!!!!!!!

Szóval. Mivel 28. napon szokott megjönni, ezért 31-én (a 28. napon) elmentem a BMC-be - habár még nem jött meg, mert mivel 5-éig nincsenek bent, így csúszott volna az inszemünk!
A doki megnézett és konstatálta, h nincs ciszta, így valszeg nem is lesz, amíg megjön..... gondoltuk, h max 1-2 napot csúszik....
Mivel neki is evidens volt, h ünnepek alatt nincsenek bent, így felírta az injekciókat.... Ideadta a papírokat és kérte, h akkor a 3. napon induljon..... :roll:

babszika
 
 


BABSZIKA
Azért mert régebben Ericánál táncoltam és így sok sztárral találkoztam, és mivel ezálta mindenhol VIP kártyás voltam egy csomó sztárról csináltam képeket. Sőt némelyikkel még össze is barátkoztam. A Back Street Boys-ból a Kevinnel 2 órán át dumáltam a reptéren, persze a nagy részét kézzel-lábbal, mert annyira nem vagyok jó angolból! :oops: Az N SYNC tagjaival meg állatkertben voltunk! :lol:
Rengeteg bandával találkoztam magyar és külföldi, és mivel akkor még nem dolgoztam kitaláltam, hogy a képeket sokszorosítom és eladom rajongóknak. Annyira ment az üzlet, hogy többet kerestem mint a szüleim! :shock:
A Bravo újságban és az Ifjusági Magazinban adtam fel hírdetést a címemmel együtt és így talált meg az a lány! Küldtem neki egy valag képet mert Nick rajongó volt (BSB) és a tesóinak mesekönyveket, puzzle-t meg ilyesmit!

dita75
 
 


BABSZIKA
Csak azért kérdeztem, mert gondolom a pco-soknál többször uhu-znak egy ciklusban a ciszták miatt, vagy nem?
Mivel én nem vagyok hajlamos a cisztásodásra engem egyáltalán nem néztek csak a 13. nap környékén, akkor is ugyebár azért, hogy megnézzék elég nagyok-e már a tüszőcskék!

dita75
 
 


Húúú, nem semmi voltál!! :lol:

babszika
 
 


De jó neked Ditus, hogy nem vagy hajlamos a cisztásodásra!!! Bezzeg én. Gyártom őket dögivel.

Szerintetek mi van akkor, ha elmúlnak a cisztáim, de továbbra se lesz peteérésem, ill. tüszőrepedésem? Kapok erre valamilyen bogyót, vagy szurit? Mi a teendő ilyenkor?
Ill. még valami: a PCO-soknak soha nincs egy kis kósza petécskéjük, ami megérik? Akkor Linácska hogy lett terhes? :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!
Javaslom, h olvasd el a www.pco-szindroma.hu -t

A pcosoknak ált. nem reped meg a tüsző.
Megérni, megérik. Ezért lesz ciszta.


Dita!
Lehet, h többször, de én szedem a Meforalt az IR-re és nem nagyon van cisztám egy ideje....

babszika
 
 


Képzeld Babszika volt egy srác akivel akkor jártam a PeCsában volt klubvezető. Ott beszéltem meg egy lánnyal randit aki konkrétan 55ezer forintért vett tőlem CITA és BSB képeket a srác szeme láttára! Másnap elmentem a Józsefvárosi piacra és vagy 3 szatyor ruhát vettem magamnak! :lol: (és még maradt is egy csomó pénzem) Nem fogod elhinni a sráccal azért szakítottam, mert egy hétig nálunk lakott (anyuék nyaraltak) és mindent én álltam (kaja) és felhánytorgatta, hogy neki nem vettem semmit a képekért kapott pénzen! :shock:
Akkoriban nem voltak valami hosszútűvú kapcsolataim, mert a fiúk nem bírták elviselni, hogy ilyen sokat keresek, és gyakorlatilag nme is teszek érte semmit azon kívül, hogy előhivatom a képeket és postázom! Azt hitték, hogy ha ilyen könnyen jön a pénz akkor majd rájuk szórom el, bulizásra, meg piálásra!
Én már akkor is a jövőmre gondoltam, mert amikor megvettem az első lakásomat, semmit nem kellett vennem, csak a konyhát felszerelni, mert ágyam, bútorom, tévém, videom, hifim, szőnyeg, fotel minden megvolt. Sosem buliztam el a pénzemet. Annyira voltam én is sóher! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: (de milyen jól tettem) És most pont ezek az emberek irigykednek rám akik elbulizták a keresetüket, és nincs semmmi amit fel tudnának mutatni.
Engem nem érdekel ki mit talál fontosabbnak, nekem ez volt a fontosabb...... a kolléganőmmel minden évben összevesztünk, mert én tavaly voltam életemben először nyaralni, ők meg minden évben két hét külföld, és minden hétvégén valamilyen wellnessben voltak a két gyerekükkel. Állandóan felhánytorgatta, hogy neki nincs pl. mosogatógépe mint nekem ezért ő nem teheti meg, hogy este nézi a Barátok köztöt, mert olyankor mosogat! Amikor mondtam neki, hogy két wellnes helyett már vehetett volna egyet, akkor meg azzal jött, hogy de a nyaralás élményeit nem veheti el tőle senki a mosogatógép meg elromolhat stb....... de könyörgöm akkor miért sír a szája??? Nyaraljon!!!!! Én sem sírtam amikor ők egész nyáron üdültek én meg izzadtam és dolgoztam helyette is a munkahelyen! Olyan buta néhány ember!

dita75
 
 


Bikfy!
Én is pcos -s vagyok, mellé IR-rel.
Ezek miatt nem volt tüszőrepedésem és ha volt is, akkor a hormonjaim miatt esélyem nem volt egy bébi megtartására!

Szedem a gyógyszeremet és rendeződött a ciklusom és a ciszták is elmúltak.
Persze, mellé diétáznom és mozognom is kellett. (a diétát mostanság nem tartom, de figyelek, h mit mikor eszem)

babszika
 
 


BIKFY
Én továbbra is azt mondom, hogy legalább kiderült mi a bajod, mert a pco kezelhető, és akár spontán is terhes lehetsz, lásd Czinke Nándussal!
Én nagyon ideges voltam amikor mindig széttárták a karjaikat, hogy nem tudják miért nem jön össze a baba, mert semmit nem találtak nálunk!

dita75
 
 


Dita!
Totál igazad van!!!!!
És csak gratulálni tudok, h ilyen talpraesett voltál!!!!!

babszika
 
 


BABSZIKA
Hát neeeeeeeeeeem???
33 vagyok mindenem megvan (kivéve Bogyót) de idén nyáron már mehetek nyugodt szívvel nyaralgatni (persze Bogyóval a hasamban)!!! :lol: :lol: :lol:
Mindenki előtt ott a kapu, de ha nem nyitja ki, én nem tehetek róla! :roll:

Egyre több az esélyed, hogy az első inszem sikerüljön nálatok, én nagyon fogok neked drukkolni a hónap közepe de főleg a végefelé! :wink: :lol:

dita75
 
 


Miért több az esélyem???

Ezt a mondatot jó, h írtad:
Mindenki előtt ott a kapu, de ha nem nyitja ki, én nem tehetek róla!

Én is így gondoom.

Engem/minket azért irigyelnek az emberek, mert 24 évesen (férjem 29 volt, de az én ötleteim alapján) felépítettük a saját 110nm-es házunkat (igaz, teljesen hitelből), de mégis.
Mert zavarja őket, h annyi hitelből, amiből mások csak lakást vennének, abból egy csudijó házunk van.

Hiába mondtam, h minden tmagunk csináltunk...

irigyek az emberek.... :(

babszika
 
 


Bocsi, ha az jön le, hogy nyafogok a PCO miatt, nem ezt szeretném. Csak valamiért azt érzem, hogy nem a legjobb dokinál vagyok. Egyszerűen nem ez a szakterülete. De akkor be kellene látni. Ő meg rögtön műteni akart. Ez nem tetszik, és ezért akarok minden infóról tudni, meg olyan dokit keresek, akinek ez a szakterülete. Már ajánlottak egy-kettőt, de végül mindig kiderül, hogy csak hallott a PCO-ról, de igazán fingja sincs, hogy mi az. :shock:

Azt akarom, hogy ne rázzanak le és ne nézzenek hülyének. Mert sokszor ezt érzem ám. Azt meg utálom. Ezért kérem, hogy okosítsatok ki, amennyire csak lehet. 'oszt utána meg zsebre vágom az összes dokkert :!: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Ezért írtam a honlap címét.
ott akár dokit is találhatsz magadnak!

Viszont most lelépek!
Jó éjt nektek!!!

Kép

babszika
 
 


BABSZIKA
Ezért: "Szedem a gyógyszeremet és rendeződött a ciklusom és a ciszták is elmúltak.Persze, mellé diétáznom és mozognom is kellett. (a diétát mostanság nem tartom, de figyelek, h mit mikor eszem)"

Valóban nagyon irigyek! Nálunk sajnos még családon belül is! :?
Ti is nagyon ügyesek vagytok! Mi is mindent a két kezünkkel csináltunk a házon!

dita75
 
 


BIKFY
Senki sem gondolja, hogy nyafogsz miatta! :wink:
Természetes dolog, hogy mindent meg akarsz tudni a betegségedről!

BABSZIKA
Jó éjt!

dita75
 
 


Húúú mennyit írtatok, majd reggel végig olvasom, most megyek "Elmo a fogorvosnál"-t olvasni :lol:
A barátnőmmel most beszéltem, neki van védőnő ismerőse, és mondott egy logikus dolgot. Ok, hogy itt a mióma, meg a baba, de higgyem el, elférnek egymás mellett. 5-ös ikrek is elférnek egymás mellett. Tök logikus, de eddig nem gondoltam rá. Pedig ők egyenként nagyobbak, mint 2 cm :lol:

Monic,
én már kibírnám, hogy nem tudom Pötty nemét, nekem már van lányom, amit nagyon szerettem volna, innentől tényleg mindegy. A férjem szeretne persze Levit, és ő tudni is szeretné előre. Bár ugye Lili Katát mond kitartóan, és ahogy meglátta, én bízom benne, hogy tényleg Kata. Én Larát, vagy Lorát szerettem volna, de ha ő azt mondja, hogy Kata, akkor Kata. :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


LINACSKA
A Lara lestoppolva! :lol: :lol: :lol:
Jó mesélést! :wink: :D

dita75
 
 


Megpróbálok aludni, mert holnap sajnos meló van (3 hét után elég gáz lesz megint hajnalban kelni) NEM AKAROM!!!!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép

dita75
 
 


Hű, esélyem sincs végigolvasni Benneteket! :)

Twist, a met iszonyú hasmenést bír csinálni. Hányás nálam szerencsére nem volt csak hasmars, de az nagyon durván. Ezért kell fokozatosan hozzászokni. És én is kezdhetem majd elölről :? :roll:
De Te szerintem ne gondolkodj metben, a Te értékeid tényleg nagyon határeset! Enyém inzulin a 2 órás 116 volt!!! (páromé 256... :shock: )


Bikfy, MMEC-ben én még nem jártam, mert Tűű doki akkor még az Istenhegyin rendelt amikor kiderült a PCOS-em így oda jártam hozzá, azóta viszont már ő is a MEnsben van. De hozzá iszonyú nehéz bekerülni. Viszont ott mindenki nagyon profi, tehát nem kell hozzá ragaszkodni feltétlenül. PÁrom sem hozzá jár - neki metabolikus x szindrómája van, PCOS ffi megfelelője.

Mórics Zsigmond körtéren van és ITT MINDENT MEGTALÁLSZ RÓLA
Árakat is találsz fent és ha telefonálsz nagyon készségesek. Azzal gyorsíthatod a dolgot hogy amikor bejelentkezel a dokihoz, mire mész hozzá már megcsináltatod a vérvételt ott a Mensben - fogják tudni hogy miket kell nézni - + a terheléses cukrot, inzulint. (máshol is csináltathatod, csak terheléses inzulin vizsgálatot nem írhat fel házidokker és tapasztalat hogy iszonyú nehéz máshol megcsináltatni, engem anno 3 helyről hajtottak el... Marad a fizetős megoldás nekem is)
Ha tudsz, nőgyogyitól vigyél uh-t a petefészkeidről, így azt sem kell ott megcsináltatni. :wink:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok!

Igen, jól eltűntem, de nem teljesen, mindig olvaslak Benneteket és nyomon követem az eseményeket. :) Kata, aranyos vagy, hogy eszedbe jutottam!

A második inszemináció után feladtam. Vagyis zavart az, hogy a meddőségi kezelések, orvosról orvosra járás alatt senkinek nem jutott eszébe, hogy esetleg pco-s vagyok. 176 centi, 58 kiló tényleg nem tipikus. És itt kell nagy-nagy köszönetet mondanom Évinek, aki ajánlott nekem egy nagyon kedves, alapos, lelkiismeretes doktornőt és végre fény derült a pco-ra. Rossz terheléses cukor, a tesztoszteron szintem pedig az egekben. Még jó, hogy nem nőtt körszakállam. :D Kaptam metformint (a mozgás megvan, jógázom), szóval remélem, hamar sikerül rendbehozni a hormonjaimat.

Az anyukáknak, kismamiknak jó egészséget és örömet a gyerkőcökben, a többieknek pedig sok sikert és kitartást!
akszinya
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek B. Ú. É. K!
Én is előkerültem! :)
Jó volt ez a pihenős időszak!
De ma már megint meló!
De ilyenkor ugye a gép előtt ülök, és ha van egy szusszanásnyi időm, akkor itt vagyok veletek. :) :)

Sajnos az ünnepek most is a zabálás jegyében teltek, így f@szául híztam 4 kilót. Most kezdhetek fogyizni. :)

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: