Új privát üzeneted érkezett!

Bridget: Jó robogozást kirándulást. Nagyon jó lehet ott :) Lennék most ott én is szivesen:)

Nócika: A kis barnázással nincs baj. Pihenj sokat és meglátod nem lesz semmi baj.

Kép
csucsu05
 
 


Kép

Szép jó reggelt Lányok!!

Remélem mindenkinek jól telt az év első napja.
Nálunk a lepedőakrobatika elmaradt. :( Bealudtam... :( na de remélem nem ilyen lesz az év. :) Azért majd odafigyelünk. :)

Csucsu
Örülök, hogy ilyen jól sikerült a buli. Már rég olvastam ilyen szupi élménybeszámolót tőled. Már nagyon rád fért, egy kis kikapcsolódás. Az meg, hogy nem ittál, nem baj. Nem is az alkoholtól, kell jól érezni magad. Ez legalább tényleg szívből jött. :)
Szabina nagyon jól bírta akkor. :) Gondolom jó sokáig aludt. :)
A hajspray tök jó dolog. Utoljára tin koromba volt ilyen a hajamba, de egy buli kedvéért tuti én is befújnám valamilyen színűre. Dögös lehettél egy ilyen szerelésben. :) Gondolom apácskádnak is tetszettél.

Bridget
[quote]N írta:ana lessz itt leanykeres nagy lagzi es akkor ti is mind meglesztek hivva Smile (Budapesten lesz no para

Semmi pénzért nem hagynám ki. :)
A rossz időnek is van előnye. Összebújva feküdni egész nap.. Hmmmm de jó lehet. Mindezt a tengerparton.... Na nem is gondolok bele, mert elkap a sárga irigység. :) :) És még masszázs is??? :) na most már irigy vagyok. :) :) Húúúú de jó lehetett. Én is-én is!! :) Most végre kiment belőled egy csomó feszültség. :)
Jó szórakozást a robbogós kiránduláshoz! :)

Kitty
amit az újévben először csinálsz, azt fogod egész évben
na ettől félek én is. :) akkor nem lesz egész évben összebújás, mert ugye szépen bealudtam este. :) A többit nem bánom. :)
A telefont meg nagyon szívesen. Végre a te hangodat is hallottam. :) hallottam, hogy nagyon meglepődtél. :) Remélem, az idén már összehozzuk azt a talit. Szép volna, hogy mi vagyunk a legközelebb, és nem hozzuk össze. :)


Nócika
nem is csodálom, hogy kipurcantál. :)
Azt nem tudtam, hogy még szurni is kell magad, ha úgy van. Azt hittem, elég a gyógyszeres kezelés.
Abból a B6-ból minden nap bevehetsz egyet. Nem? Ha időben beveszed, lehet, hgoy nem is lesz baj a hányingerrel.
ha kicsit ritkábban is jösz, nem baj. inkább most pihenj többet, és nagyon vigyázz magadra! Azért gyere és tájékoztass bennünket a fejleményekről. 7-re meg nagyon szorítok. Legalább akkor gyere fel, és meséld el mi volt. Pihenj nagyon sokat!

Zsu, Melus, Kata
Nektek hogy sikerült a szilveszter? Voltatok valamerre? Bár Melus és Kata, ti a babával nem valószínű, hogy mentetek valamerre. de azért akár mehettek hozzátok. :)

Én elmentem reggel ill. délelőtt a városba, és totál ki van halva. Azt hittem, hogy mekkor a forgalom, meg ember sokaság, de semmi. Akartam nézni függönyt, de szinte minden bolt leltároz. Nem baj. majd hétfőn. :)
Vendég
 


Helló Csucsu! :)

Itt vagyok én is! :)
Vendég
 

 
 

Gratu a laptetűhöz!!! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Nócika, ne félj az inzulinozástól, nem annyira brutál! ;) Mamám is tök egyszerűen megtanulta két éve, neked is menni fog!

Bridget, én is szívesen körbemotoroznék most egy szigetet, mert itt baromi hideg van :? Érezzétek jól magatokat!

Csucsu, gratulálok a laptetőhöz! Hozzon szerencsét! ;)

Pendi, majd összejön az összebújás is ;) Nekünk se volt még idén, mert szilveszterkor jött a mikulás :oops:
Azért is lepődtem meg, mert becsuktam az ajtót, párom meg bejött, hogy kivel beszélek :shock: Aztán elmondtam, de csak így nézett :shock: :lol:
Talit idén már tuti összehozzuk, ha törik, ha szakad 8) Elvégre van még 364 napunk :lol:
Vendég
 


Szia Kitty

Miki monnyon le!!!!
Pont szilveszterre tudott időziteni? Pfff... részévtem
De azért nem rontotta el a napodat ugye?

[quote]T írta:alit idén már tuti összehozzuk, ha törik, ha szakad Cool Elvégre van még 364 napunk

ez így van!!! :)
Vendég
 


Pendi, nem tudja elrontani a napomat (még) :wink: Elég könnyen viselem, így nem volt vele gond, jól éreztem magam :)

Most látom, neked nincs is ciklusos vonalzód?
Vendég
 


na tessék! :) Mire válaszolok, mindenki elmegy :) nem baj. :) majd jöttök még úgyis, és akkor élelmesebb leszek. :)

Most elmegyek, viszek Apácskának ebédet. :) Estig melózik.
HOlnap meg én. :( Jól kezdünk. :)
Vendég
 


szia Kitty

azt hittem elmentél már.
Nincs most vonalzóm, mert átraktam szülinaposra.
Ha meg mindkettő fenn van, nem tudom felrakni ezt a cuki micimacit. :)
Annak örülök, hgoy nem rontotta el a napodat a mensi.
Vendég
 


na most tényleg megyek, mert Apácska majd az asztalt lesz kénytelen megenni. :)

Puszi Nektek!
Vendég
 


Ő az én kis Suzym ;)
Kép


Pendi, remélem nem halt éhen az urad :lol: Mit főztél neki?
Vendég
 


Kitty
nagyon édes kis jószág. :) Milyen kis aranyos, ártatlan pofija van.

Az uram nem halt éhen. :) Nem főztem, mert volt tegnapról még kaja. Lencsefőzelék volt sült karajjal.

De ma még kellene főznöm, mert holnap Apa is, én is melózunk, és kellene valam kaját vinni. Nálunk hétvégén nincs konyha. Lehet, hogy majd később elmegyek a plusba, és veszek valamit.
de nincs ötletem Nme tudsz valami gyors kaját?
Vendég
 


Nálunk elkezdett szálingózni a hó. Nem tudom fog-e esni rendesen, és marad-e belőle valami.
Vendég
 


Sehol senki??

Na én úgy bealudtam délután, hogy öröm volt nézni. Pedig főzni kell.
Gyorsan dobok fel egy kis rizses-húst, aztán elteszem magam holnapra. Úgy érzem, hogy az ünnepek nem igazán a pihenésről szoltak. Nagyon fáradt vagyok.
Vendég
 


Pendi, pedig nem is ártatlan :lol: Állandóan ellökdösi az ajtótól a papucsokat, cipőket, meg rágcsálja őket :lol: Pedig van plüssállata is, de ezek biztos érdekesebbek.

Egyszerű, gyors kaja minden tésztaétel, de az meg nem olyan jó már később (bár ha szeretitek) ;)
Amúgy meg vmi sülthusi, az is hamar megvan, és egészséges is ;)
Vendég
 


Kitty
ha én kutya lennék, tuti, hogy nekem is érdekesebb lenne az ajtó, vagy a cipő. :) Naná, hogy az jobb. ezért kutya :)

köszi a tippeket. Én is tésztára gondoltam, de aztán rizseshusi lett belőle. De legközelebb megcsinálom azt a gombás husit, amit feltettél a beszélgetősarok receptjeibe. Csak most azért nem csináltam meg, mert szilveszter este volt gomba.

Csucsu
Jót elbeszélgettem a pároddal skyp-on. :) Meg is lepődtem, hogy egyszer csak visszaír, hogy ő van ott. :) Bocsi, hogy utána nem voltam, de mint írtam bealudtam. Aztán most amikor feljöttem, már nem voltál.
Mit főztél? Legközelebb azért összehozzuk azt a dumcsipartyt. :)

na mostmár elmegyek aludni. Holnap nem tudok jönni, mert melózom.
Mindenkinek jó éjszakát.

Kép
Vendég
 


Kitty: Kutyusod édes. Látszik a pofiján a huncutság:) Amúgy minden kutya a papucsot szereti jobban és nem a sipolos játékát. :)

Pendi: na én is eltüntem. Szintén elaludtam délután. Annyira álmosító idő volt ma , hoyg alig bírtam nyitva tartani a szemem. 5-kor keltünk fel. Össznépi alvás volt nálunk egy ágyban 3-an:)

Kép
csucsu05
 
 


Kép

sziasztok!

Kb úgy is érzem magam, mint a pacák a képen. :)

Csucsu
Semmi baj, hogy elaludtál. :) Látom, nem csak rám volt ilyen hatással az idő. :) Én még mindig olyan bamba vagyok. Az össznépi alvás nagyon jó lehet. Szabina nem akar leturni benneteket? :) A kicsik mindig kezüket lábukat szétdobva alszanak. a húgom is így csinálta anno. :) De olyan aranyosak... :)

na megyek, mert össze kell szednem magam, menni kéne melózni. :evil: :evil:

Kép
Vendég
 


MOst csak gyosban mert megyunk aztan utana irok mindenkinek mikor megjottunk 8) Sorry :oops:

Mi tegnap korbementunk a szigeten 8) 2kor indultunk megalltunk egy csomo szep helyen templomnal :shock: meg volt egy mumi is utkozben :shock: :shock: :shock: Igen mummia vgy hogy irjak :roll: Es ott elotte az emberke aki ott volt megaldott vagy mit csinalt :? meg furan nezett ram :roll: Aztan mentunk tovabb vizeses...nana,hogy 20-30pers gyaloglas hegynek fel ugyhogy nem mentunk van meg egy csomo vizeses ami konnyen megkozelitheto :wink: Most indulunk minnya 8) Aztan ott vettunk valami fura krumpli es tesztabol keszult csemeget naon fini volt :shock: Aztan egy kissebb hegyen vacsiztunk 8) es olyan fel 9korul erhettunk haza :) Jah meg a varosban is voltunk :lol: A sziget varosa az egy foutcabol allo valami meg ott van nagy kikoto a nagy hajoknak 8)

Ma meg megyunk a masik vizeseshez mert ugye besotetedett meg megneztuk melyik is konnyen megkozelitheto :wink: aztan valami koveket nezunk meg vgyis sziklakat amik fura alakot vetnek vel :shock: es asszem megint valahol kint vacsizunk mert nagyon kis romantikus egyszeru kis ettermek voltak az ut menten :)

Jah es hasam fajdogal menzis fajas :x A nyavaja vinne el pirit :twisted: Elmeletben 5-en jon :roll: Remelem nem utazas alatt jon meg :? Ugyhogy szerintem ez a honap se jott be...tudom tudom amig nincs piri..... :roll: ne vigasztaljatok csajok mert mar nekem sok ez a majd kov honap sikerul duma :? Na de majd errol kesobb bovebben :roll:

Szep hetveget mindenkinek 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pendi: Szabina nem dobja szét magát. Ő átkarolja a nyakamat és úgy alszik. A tesóm fia viszont úgy alszik, hoyg mellette nem lehet aludni:)
Lehet Szabina is később szét fogja magát dobni ki tudja?:)

Ma is csináltunk rizst ahogy tőlled tanultam. ISTENI lett:)
Méga rizses húst is leírhatnád, hoyg lesz finom a rizs.

Brdiget: Megáldottak ez szuper.
Igenmegértlek hogy a következő hónapos duma sok. Nekem a legdurvább az új hónap új remények modnat. Arra én már ugrok.
De csajok nyugi a 2009-es év a mi évünk lesz:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu
Na akkor tod mirol beszelek :roll: ES gratula a leptetudho...nem tom mondtam-e mar :oops: A nyakatkarolos alvasert meg irgy-irigy :twisted: :lol:

Pendi
Kipihented mar magadat?Hat remeljuk azert csak az ev kezdodott birkozas nelkul es tenyleg nem igy lesz egesz evben :roll: :oops: Huzzatok azert bele :wink: Latom jol eldumcsiztatok Kittyvel :lol:

Kitty
Ari a kutyi naon :P Majd otthonrol keresek kepet neked az en kutyimrol :wink: Erdekes mert az enyem sose ette a cipoket :shock: Bar a legtob kutya arrol hires 8) Nekem aszontak olyankor elkell venni tole a cipot es odaadni neki a jatekat :wink:

Faradt vgyok nemreg ertunk haza majd holnap meselek :? Pusszancs mara kapcs.for. :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Pihenj jól. Biztos jól elfáradtatok. De gondolom ennél a fáradtságnál nincs is jobb mikor a pároddal voltál egész nap és kirándultatok:)
Nekem a laptetők sosoem hoztak szerencsét ezt is olyan találta ki akinek bejött biztos. Nekem már volt vagy 100laptetőm de mégsem lettem babás.
Szóval annyira nem hat meg már.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni tőletek, hátha tud valamelyikőtök.
Vettem lh tesztet, mert babát szeretnénk, de a mensim elég összevissza van.
Ez a mai tesztem. Ez most + vagy -?

Nagyon köszönöm!
Pitypang
Kép

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


Sziasztok!

Köszi a kutyi dicséretet! Bridget, várom a te kutyid képét :wink:

Pendi, azért remélem, jobban alakult a mai napod, mint a reggeled :wink:

Bridget, az áldás hozzon szerencsét! Biztos szép lehet a sziget, majd tegyél fel sok-sok képet! 8)
Kutyinak van ám mindenféle játéka, plüss, sípolós (ez totál nem érdekli), fadarab (ez egyik kedvenc).

Csucsu, csak optimistán :wink:

Pitypang, szia, üdv itt! :D Én sajnos nem értek a tesztekhez, de itt a csajok biztos tudnak majd segíteni :wink:
Vendég
 


Szia Pitypang :)
Nekem pozinak tunik :roll: bar ezt ugy lehet a legjobban megmondani ha holnap is csinalsz egyet es osszehasonlitod :wink: mert van akinek meg sotetul a csik nekem pl ez mar pozitiv :roll:

Na most rittig nem talaltam az oldalt ami meg segitene :x De keso is van itt meg epp a lazammal kuzdok meg a torokfajasommal :shock:

Nezz be a lh-s topikba is hatha ott tobbet tudsz olvasni :roll:

na megvan :twisted:
http://babatervezok.otthona.net/lh-teszt.shtml

Kitty
okes :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szia Pitypang: Nekem az ilyen még negativ. nekem a controllcsiknál erősebb jóval a tesztcsik. Holnap is tesztelj és akkor meglátod te melyik kategóriába tartozol. Azonmban az első negativ napon repedt meg a tüssző tehát akkor is együtt kell lenni.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Na itt vagyok megint. nem írtatok valam sokat.

Bridget
Ezek szerint jó az idő. Ha kirándultok biztosan. :) A templomok nézésse tök jó szórakozás. :)
Miyen emberke áldott meg? Erre majd még térj ki részletesebben, mert érdekel. Valami jós féle volt? Vagy csak állt az utcán, és kiszurt a tömegből?
Vízesés???? Húúúú de tök jó helyekre mentek ti! :) Már nagyon várom a képeket. Biztosan nagyon szép helyeken vagytok.
Megértelek, hgoy ne vígasztaljunk. Már azt hiszem senki nem bízik már ebben a "majd a köv. hónap" dumában.Én megígérem, hogy többet nem írom le. :) Csak annyit mondok, hogy piri monnyon le!!!!!!!! abban meg bízzunk, hogy nem pont az utazásra jön meg. Mert az barommira rossz.
[quote]P írta:endi
Kipihented mar magadat?Hat remeljuk azert csak az ev kezdodott birkozas nelkul es tenyleg nem igy lesz egesz evben Rolling Eyes Embarassed Huzzatok azert bele Wink Latom jol eldumcsiztatok Kittyvel

-Hát a pihenés még nem votl elég. Nem igazán érzem kipihentnek magam. :) De most megint szabadnapos leszek, és ki fogom magam aludni, ez tuti. :)
-A bírkózás meg remélem most már mielőbb be lesz pótolva, mert icki, hgoymég nem ismerem a 2009-es szexet. pedig már lassan eltelt egy hét. :) :) De apa megint megy este melózni, nappal meg nincs itthon. :( De holnap elkapom.... :)
-Igen, sikült úgy itt lennem, hogy Kitty is itt volt. Végre dumcsiztunk egy kicsit. :)



Csucsu
Jajj de édesen alszi a lányod. És te tudsz tőle pihenni, úgy, hogy a nyakadat öleli?
[quote]L írta:ehet Szabina is később szét fogja magát dobni ki tudja?

hát nem tudhatjuk :)
Örülök neki, hogy a rizs jól sikerült. Nagyon ügyes vagy. :) :)
a rizses húst úgy csinálom,hogy megfőzöm a husit üörköltnek hagymával, aztán jól befűszerezem, hozzászámolva a majdani rizst is, úgyhogy csak bátran a fűszerrel.a husit megfőzöm készre, aztán ugyanúgy mint a sima rizspárolásnál, a rizst még fenn a gázon hozzápirítom a husihoz, felengedem vízzel, /kicsit többel, mert ugye a rizseshús úgy jó, ha nem száraz. Aztán ezt is be a sütőbe. 20-25 perc, és kész.
[quote]N írta:ekem a legdurvább az új hónap új remények modnat. Arra én már ugrok

Neked is megígérem, hogy nem írom le többé a mjd a köv. hónap dumát. :)

Pittypang
Üdvözlet itt a beszélgetősarokban. :) És BUÉK!
Én sajna nem értek az lh tesztekhez, de itt vannak nálam sokkal okosabbak. :)

Nócika
Hogy vagy Szívem? Azért néha gyere, és mesélj! Mi újság róka-rudival? A B6 használ? Vigyázz magadra!!!
Azóta amióta voltunk nálatok, képzeld, mindig nézem a repcsiket, ha szökőévben jár erre egy. Mindig ti juttok róla eszembe. :)


Zsu
Merre vagy Drága??????? gyere, mert már hetek óta nem tudunk rólad semmit. Skyp-on sem látlak! :(

Kata, Melus
Hogy vagytok kismamik? Mi újság a csöppségekkel?
Vendég
 


Csak gyorsban...szal tegnap mentunk megneztunk egy vizesest 8) Na meg masztunk hegyre ennek erdekeben de jo volt :) Aztan utana esett az eso mikor mociztunk vissza :? Apaval meg minden egys hulesegen osszekaptunk :? :roll: Komolyan mar mondtam neki meg se szolalok :roll: Na aztan vacsiztunk egyet...es irany haza :arrow: Vettem antibiotikumot a torkomra mert marhara faj :x bar varni akartam vele mert a napra ugye nem lehet vele menni egyszeruen hajnal 1kor arra keltem meleg vgyok es faj a torkom :x Nana,hogy bekellet vennek a gyogyot :twisted: Ez egy olyan jofajta ami 3nap alatt levisz barmit :shock: iiimadom egy nap 2szer kell szedni :idea: Na szal hajnal 1kor ebredes es nem birtam aludni :roll: apa is felebredt es hozott nekem borogatast meg simizett :) :wink: Neki meg a pocija volt tele :roll: Aztan valami hajnal 3korul mehettunk agyba megint addig jatszottam a telomon meg bnetre is beugrottam :roll:

Felkeltem 100agra sutott a nap 8) felkeltunk apa aszongya nincs jol...szerinte megint etelmergezest kapott :shock: :x :x :x :evil: Egy olasz kajaldaban ettunk tegnap nem tom mi lehetett a rossz en pizzaztam es az sonka,gombas volt plusz hagyma es fokhgyma 8) :lol: Szal a gomba es a sonka sajt nem lehetett rossz....o valami gomba sajttal toltott csirkehust evett :roll: meg elotte valami patiszont vgy nem is tom :? A lenyeg csorikamnak megint megy a hasa faj is neki a hasa es ngyon szarul van :? Hat meg jo hogy holnap ma megyunk es nem a nyaralas elejen jott ki :roll: Ugyhogy ma meg en apolgattam :wink: Lementunk reggelizni o persze csak gyumit evett joghurttal :shock: Igen joghurttal...en mondtam neki,hogy nem kene de hat o tudja :roll: Aztan napoztunk mert 100agra sutott 8) es delutan meg berobogoztunk a varosba vettunk egy kissebb borondot mert nem ferunk el :twisted: Na persze mert o mikor jovunk kicentiz minden helyet :twisted: Azaz annal 1zoknival sem fer be tobb :evil: En meg vettem haloingeket....Kitty lanyanak Launak szep kis ruhacskakat :) Meg tokmagot es szotyit is 8) :lol: Szal kell a plussz hely...de legkozelebb majd en hozom a sajatom mert en mindig ugy jovok hogy van plussz helyem is :twisted: Elvegre en no vgyok :lol:

Na hat ennyi azota doglunk a szobaban mer kint marha meleg van...En megyek majd pedikurre itt a szallason mert japanban semennyire nem szedik le a borkemenyedest :twisted: Itt meg anno marha jol megcsinaltak nekem :wink: Szal megyek pedikur meg este lehet bepakolok :roll: aztan vacsizunk es holnapp 12kor kikell csekkolnunk :? a gep meg csak este 6kor megy :? jo mi :?: de jonnek a helyunkre ezert nem maradhatunk delutanig :roll: na majd ezt is megoldjuk valahogy :wink: Olyan meg nem volt,hogy ne legyen sehogy :lol:

Csucsu
Na mostmar,hogy te is mondtad lehet en is kiprobalom az a sutoben valo rizskeszitest :shock: 8) :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pendi
Na megint egyidoben irtunk :lol: Csak nekem egy kiscsit hosszabb idobe telik mert nezek meg vgy 3oldalt 8) :oops: :roll: Na szoval volt valamelyik templomban egy mumifikalodott szent es ahogy leparkoltunk jott oda ez az egyik ember gondolom szerzetes vgy mi de normal ruhaban volt es intett,hogy menjunk beljebb :shock: a hely vgy 6kulonallo kis epulotbol volt engem a mumifikalt ember erdekelt :oops: Udavitt minket az apoka a prospektusokhoz es adott nekunk egyet angolul leirva hol mi talalhato es minden egyeb reszlet rola :arrow: Egy masik par is ott volt aki felbuzdulvan hogy minket igy visz a ficko jottek utanunk :wink: En ugye megindultam a mumifikalodott emberke haza fele...egy kis szentely az egesz....az ember felsetalt a lepcson es int nekunk,hogy menjunk fel :shock: felmegyek es hizom embert is :arrow: A masik par is feljon...leultet mindenkit a foldre elottunk az uvegablak mogott meg ott a mumi :shock: es akkor o gyertyat gyujtott meg fustolgot es mindenki kezebe adott egy fustolgota gyertyat meg a mumi ele tette :shock: Aztan osszetette a kezet es nezte a mumit :shock: gondolom imatkozott :roll: aztan mondta vgyis mutatta tegyem ossze en is es imadkozzak :oops: hat gondolhatjatok hirtelen csakis 1keresre tudtam gondolni 8) :wink: aztan megfogta a terdem es megutogette parszor :shock: ramnezett es olyan bizsergos volt az egesz levego :shock: :shock: :shock: :oops: mindenkit megaldott...de en megis ugy erzem tobb figyelmet kaptam mint a masik lany aki szinten ott ult...valami selytelmes mosoly volt az arcan :roll: aztan lehet csak bekepzelem nem tom :roll: Mindenesetre meg az is eszembe jutott talan o mar tud valamit amit en nem :shock: :? :shock: :lol:

Hat igy tortent :)

-Igen az ido ma ngyon jo volt de en meg nyaralok szal igazolt hianyzasom van :wink:
-en is szeretem nezni ezeket a templomokat mert mas kultura az egesz es olyan erdekes :shock:
-A vizeses meg olyan elmegy volt van egy jobb is csak ugye ma apa lebetegedett nem varom el tole,hogy menjunk :roll: de en szeretem a vizeseseket 8)
-Jaj ne is mond most mar tuti belehuzok azzal a kepfeltoltessel mert ngyon el vgyok maradva :oops: egy eves anyaggal :shock:
- Majd ha megjon mondok valamit errol a majd kov.hoban sikerulrol :roll:
-Piri meg jah monnyon le mindenkinel es remelem nem csak az utazasra nem jon meg hanem meg vgy 9honapig :twisted: :evil:
-Na akkor jo pihenest most vegeztel a meloban? :roll:
-A 2009-es olyan mint a 2008-as mar ha ez megnyugtat ugy kulonosebben nem maradsz le semmirol csak max egy baborol :lol: 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Szia Bridget

Itt vagoyk én is. :) Épp Zsuzskával beszélünk telcsin. :)
Puszil !

Mindenkinek!
Zsu üzeni, hogy puszil mindenkit, és babásodni! Igyekszik minnél előbb jönni. :)
Vendég
 


En is itt vgyok 8) de lassan megyek mert pedikurre idopontom van :? en is puszilom de most mar igazan johetne es meselhetne errol az inszemrol :twisted: :roll: Na meg ugy amugy is :?

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


ja ok. Épp olvasom vissza az írásodat. na mire mindenre reagálok, eltelik egy kis idő. :)
Jössz majd vissza valamikor?
Zsunak mondtam, hogy értesítsen, ha bármit tud. Időpont akármi. Annyi biztos, hogy meg kell várnia a mensit, és utána closty, és majd 2 naponta nézik, hogy hogy alakulnak a petécskék. Aztán amikor a legjobb az idő akkor hajrá. Az kb 3-4 hét mulva lesz. De fog szolni, mert megígérte.
Vendég
 


Bridget

csak ámulok, hogy milyen helyeken jártok/játratok! Én is én is! :)
[quote]A írta:paval meg minden egys hulesegen osszekaptunk

Egy ilyen álomnyaraláson nem is lehet veszekedni. :) Min tudtok összekapni? De ilyen a ti szerelmetek.:) Heves, és szenvedélyes.
a torokfájás meg monnyon le. Talán nagyon hideg volt a fagyi? :)
[quote]a írta:pa is felebredt es hozott nekem borogatast meg simizett

Párod már milliom egyszer bebizonyította, hogy egy igazi szerető ember. :) Nagyon kis aranyos.
[quote]f írta:elkeltunk apa aszongya nincs jol...szerinte megint etelmergezest kapott

Szegény, mostanában mindig kifog valami ilyesmit.
Mindkettőtöknek:
Kép
tényleg jó, hogy nem rögtön az első napon jött ki ez. Jól elrontota volna a nyaralást.
Nem lett elég a bőrönd? :) :) Hát akkor nem volt más megoldás, hogy újat kell venni. Na de legalább elfértek mostmár. :)

Húú ez a múmiás dolog eléggé hihetetlen élmény lehetett. :) Kicsit hátborzongató! az egész olyasmi, mint amit a tv-be lehet látni azokban a kalalndfilmekben. :)

[quote] írta:n is szeretem nezni ezeket a templomokat mert mas kultura az egesz es olyan erdekes

értelek, mert tényleg jó nézni őket. Még akkor is, ha nem vagy vallásos. van bennük valami misztikus. Na meg olyan szépek szoktak lenni ezek az épületek.

[quote]M írta:ajd ha megjon mondok valamit errol a majd kov.hoban sikerulrol

okisz.

[quote]A írta: 2009-es olyan mint a 2008-as mar ha ez megnyugtat ugy kulonosebben nem maradsz le semmirol csak max egy baborol

:) :) :)
Vendég
 


Sziasztok!

Bridget, jól elkaptátok ezeket a nyavalyákat! Jobbulást mindkettőtöknek! (Múltkor én is rosszul lettem, mikor kedden étteremben ettünk :? ).

Tegnap voltam fodrásznál, vagyis ő az ismim itt a faluban, és 37 hetes terhes. Épp csinálta a saját haját, és mondta, hogy megcsinálja nekem is. Kicsit vágott belőle, meg kivasalta, és tök jó lett 8) Páromnak is tetszik :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a válaszokat, gyorsan felteszem a mai és az elmúlt napok tesztjeit összehasonlításképp.
Íme:
Kép
Mi a véleményetek?

Pitypang
Kép Kép
pitypang_
 
 


[quote="pitypang_"]S írta:pitypang_ziasztok!

Köszönöm szépen a válaszokat, gyorsan felteszem a mai és az elmúlt napok tesztjeit összehasonlításképp.
Íme:
Kép
Mi a véleményetek?


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Na ez nem semmi :shock: Hat erosodik azert azt latni de ezek szerint meg fog erosodni :roll: sajna kell meg a holnapi teszt is :roll: bar ha 35naposak a ciklusaid elmeletben a 21.cn-en lene pe :roll: Szerintem... :roll: Delutanonkent csinalod a teszteket? :roll: Fuu remelem jon valaki aki tobbet tud mondani ezugyben :? Homerozni nem szoktal?A penel az is sokat segit am :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kitty
De jó neked, hogy kifodrászkodtad magad! :) az is jó, hogy tetszett a párodnak. :)

Bridget
skyp-ra nem tudsz jönni?
Vendég
 


bridget: Hú ahogy olvastam ezt a pasis sztorit elhiszem, hogy misztikus volt. Remélem is hogy megáldott és csak a jó jön ezután.
Apának javulást szegény tényleg kifog mostanában mindent a hasával.
Te is gyógyulj meg.
Várjukmajd a képeket nagyon.

Pendi: Köszi a rizses húsi receptjét.

Csajok vissza kell olvasni annyit írtatok. Most vasalok de utána megteszem igérem.

Kép
csucsu05
 
 


Csajok
En este csak pitypang irasat lattam bocsi :oops: :oops: :oops: :oops: Most meg mar megyunk kijelentkezni szal csak otthonrol irok :roll: bocsesssz csajok :oops:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép

olyan vagyok mint a mosott rongy. Jön a hó tuti, mert aludni alig bírtam, meg apácska is fejfájással jött haza a melóból.


Bridget
Mire olvasod, te már otthon leszel. Azért gondolok rád az utazás alatt. Gyere minnél előbb a képekkel. Pihend ki magad!
Hogy vagytok? Te a torkoddal, apácskád a pocakkal?

Csucsu
bocsi, de tegnap nem tudtam maradni skyp-on. este visszajöttem, de akkor már te nem voltál. Köszönöm az emailt. :) Még nem olvastam végig.
a rizses-husi receptet meg nagyon szivesen. Biztos vagyok benne, hogy ez is olyan finom lesz, mint a rizsed. :)
Vendég
 


ja és Bridget
Nem baj az, hogy csak Pitypang írását vetted észre. :) Majd behozod a lemaradást, ha hazaértél, és kipihented magad. Ezek az írások ott lesznek akkor is. :) Most csak csomagolj ki, pihenj, és gyógyuljatok! :)
Vendég
 


sziasztok!

Nem volt ma senki. :roll:
Biztosan mindenkinek sok dolga volt. Én ma punnyadtam, meg csavarogtam egész nap. Egy baráti házaspárral mentünk el laptopot nézni, meg beültünk egy kávéra egy helyre. aztán videóztam itthon, meg boltba mentem. Most megfőztem, és kezdek unatkozni.

Ti mit csináltatok ma?

Csucsu
na mi ujs' az oviban? Szabina hogy bírta? nem volt gond? Vagy inkább haza nem akart menni?

Bridget
hazaértél Drága? Milyen volt az út? Gondolom most pihizel. Majd ha kipihented magad, gyere és mesélj.
Vendég
 


Brdiget: gondolom milyen érzés haza menni a nyaralásból. Én a haza utat mindig utálom mert az olyan rossz vége van. Na de mentek még majd nyaralni:)

Kép
csucsu05
 
 


szia Csucsu!

Nem láttam, hogy jöttél. :oops:
gyere skyp-olni :)
Vendég
 


Na szoval szep jo reggelt eloszor is

Kép

Pendi
-Tenyleg szep helyeken jartunk pedig nem egy nivos hely amugy Koh Samui :roll: En megis ngyon szeretem :)
-Apacskaval meg az egesz uton is marakodtunk :roll: Hidd el lehet min vitazni es tudod altalaban a legkisebb hulesegeken :?
-Nem a fagyitol fajdulm meg hanem a 2 jeges kokteltol 8) :lol: :oops:
-Koszonjuk a jobbulast :) Apanak mar tegnap jobban volt a hasija de elotte valo nap egesz nap a hotelben voltunk :roll: az en torkommal meg csodat muvel az antibiotikum bar meg szedem :roll:
-A boronddel meg az a helyzet en szeretek magamnak az en kis borondembe pakolni de miota mi egyutt utazunk oszerinte az en kufferom tul nagy es o azt nem cipeli :roll: igy egyutt csomagolunk az o kisebb utazotatyoiba :? amit rendesen kitom minden hezagjat es nana visszafele meg nincs hely semminek mert ugye vasarol az ember :roll: :oops:
-A mumias alakrol meg majd probalok keresni valamit a neten mert a nagy szellem jarasban meg fotot is elfelejtettem ott kattintani :x :twisted: :evil:
-Nem tudtam skype-ra jonni mert nalunk csak a haloban levo gepen van skype...a sracok nem hasznaljak :? apa melos laptopjan meg plane nincs :? Nekem is kell egy laptop 8) Tenyleg tied,hogy mukodik :?: Muti ma meg milyen...tipusszam is eleg mert megkeresem :wink:
- Igen mire olvastam azt az irasod mar itt ulok a nagyszobaban :P
-Meg nem fekudtem le pihenni mert ahogy hazaertunk mar irany megnezni a tekit aztan a konyha aztan berakni apa ingjeit mert ha jol tom ma jon a bejarono :roll: Aztan ehes voltam kaja es most itt ulok mert apa bealudt de meg meloba es en keltem...de hiaba szolok neki 10percenkent mindig aszongya meg van ido :? :roll:
-Apa meggyogyult tegnap a repteren mar evett koszonom erdeklodesed :wink: A torkom nekem meg kicsit kiszaradt a gepen dde amugy jol koszi en is jol erzem magam csak marha almi vgyok :x
-Apa gepe eleg hule es nekem csak az o irasa ugrott be a felette levoket nem lattam de azt hittem a felette levo az enyem...na mind1 ezt most ugysem tom elmagyarrazni de frissiteni szoktam es akkor felugrik ugye az uj bejegyzesek...az enyem utan!!!es onnan gorgetem lefele :arrow: de most csak 1ugrott be es en naiv azt hittem ennyi az uj iras :roll: :oops:
-Apa ha felkel akkor csomagolok es megy az ujabb gep :? asszem ma egesz nap menni fog a mosogep is meg a szarito gep is :? En sajna nem tudtam jonni mert uccso nap kijelentkeztunk a szobabol es apa eltette a gepet.Utana meg repultem haza :roll:
-Laptopot voltal nezni? :shock: Neked van szep uj...a barinodnek neztetek?Milyen aron adnak manapsag otthon egy gepet? :roll:
-Egesz jo napod volt...hanytol keztel el unatkozni? :roll: Es mit csinaltal unalom uzes kepp? :lol: 8)
-Hazaertem az ut hosszu volt es megis rovid az alvashoz...eleg razos is de itthon vgyunk :wink:



Kitty
Jaj ne is mond de tenyleg szerencsere csak uccso elotti napon :roll: Apa mar amcsiban is kifogta ezt az etelmergezest ott mondjuk rosszabbul volt :? az en torkom is mindig bekrepal...nem szabadna hideget innom :roll: de egy koktelt hogy lehet jeg nelkul inni :?: :!: :roll: :oops: :roll:
Fodraszat az jo dolog...mar en is nagyon gondolkodom egy frizura valtason...de olyan szep hosszu :roll: Amikor kivasaljak en is ugy szeretem :)


Csucsu
-MIsztikus volt jah...mondom meg fotot is elfelejtettem csinalni pedig en aztan mindenhol fotozok meg az agyba alvashoz is viszem magammal :lol: :lol: :lol:
-Koszonjuk a jobbulas kivanast vgy,hogy is kell mondani :? :roll: :oops: :lol:
-Jaj remelem a kepekkel hamar elkeszulok majd :roll: :oops: Jo sok van :shock:
-Vasalasert nem irigyellek :oops: Soakt kellett vasalni? :roll:
-Rizseshusit is megcsinaltad? :roll:
Hetvegen mi jot csinaltatok? :roll:
-En szeretek hazajonni :) Marmint ide Tokyoba is mert szep otthonunk van jo kaja megbizhato!!!Itt nem kap az ember etelmergezest :roll: Normalis emberek meg ugy amugy is megszokott kornyezet.Szal hazajonni szeretek megindulni nehez nekem :? :roll: :oops: Persze szivesen maradtam volna meg 1hetet siman 8) Ngyon jol ereztuk magunkat es meleg volt ejjel nappal maszkalas volt meg neznivalo szal azert ha azt mondtak volna maradjak nem kellettt volna 2szer mondani :lol: :lol: :lol: Ti voltatok valamerre kulfoldon nyaralni 3masban?Horvat vgy ilyesmire gondolok vagy akar messzebb is voltatok? :shock:
-Vegul skype-oltatok csajok? :P :idea:


Nociiiii aze ennyire ne tunj el :roll:
Kata,Melus kismamik hol vannak :?: :!: :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép
Bridget
-Örülök, hogy jól ment az utazás.
-Az ember tényleg a legkissebb hülyeségeken képes összerugni a port. De ezek általában nem tartósak.
-Milyen antibiotikumot ettél? Kaptál valahol? mert ugye itthon csak receptre kapható.
-Bőröndből meg lehalább van egy. abból sosem elég. Mert ugye mérettől függően mindig kell valamilyen. Csak tudd valahol tárolni. :)
-A laptop tényleg jó. nekem nagyon bejött. Bármikor elő tudom kapni, kicsi, kis helyen elfér. Pláne nem kell apácskával osztozni, amikor ő gépezik. :) A tipusa Acer Emachines 520. Nem túl nagy, de épp elég arra, hgoy babanetezzek, internetezzek, és dvd-t nézzek rajta. Kaptem hozzá táskát, és egeret is, meg tegnap vettem hozzá hangfalat is. Mostmár minden megvan hozzá. :) Csak ajánlani tudom.Itthon egy alapgép 100.000 körül van. A komolyabb gépek már ennek a duplája is lehet. Az enyém 103 volt. Ha adhatok egy tanácsot, akkor figyelj oda arra, hogy annyi usb csatlakozó legyen rajta, amennyire neked szükséged van.Mert egy elmegy az egérnek, ha használsz hozzá, egy mondjuk a pendrivenak, és van hogy az internet is usb csatlakozós. Szóval erre figyelj. Ja és legyen rajta web kamera. Te is sokat skyp-olsz, tehát, jó, ha rajta van.
-Tekit ki felügyelte amíg oda voltatok? Jól van a kis aranyos? :)
-Haza sem értél, de már házimunka? És a pihenés?
-Mennyi idő volt az út? Mikor értetek haza? És miért volt rázós?
"Apa gepe eleg hule es nekem csak az o irasa ugrott be a felette levoket nem lattam de azt hittem a felette levo az enyem...na mind1 ezt most ugysem tom elmagyarrazni de frissiteni szoktam es akkor felugrik ugye az uj bejegyzesek...az enyem utan!!!es onnan gorgetem lefele Arrow de most csak 1ugrott be es en naiv azt hittem ennyi az uj iras
bocsi, de én ezt most nem értem. :~
-A mosógép ilyenkor minig menni szokott. :) Gondolom jó sok mosnivaló gyült össze. Még jó, hogy van szárítód, és nem kell itt-ott teregetni. Nem gyűri nagyon a ruhákat? Én is egyszer elindultam, hogy vegyek egyet, aztán nem lett belőle semmi, mert anyu mondta, hogy elég sok vizet használ. Mert állítólag azzal szárít vagy mi. Legalábbis az övé ilyen.
-Hát db egy órát uncsiztam, mert nem tudtam magammal mit kezdeni. Lett volna mit csinálni, de nem volt kedvem semmihez. Videóztam, meg csavarogtam. :) Rég volt már ilyen punnyadós napom.
Várjuk a képeket majd! :)
Pihend ki magad!
Vendég
 


Tudtam, hogy valami kimaradt!

aranyos a vonalzód! :)
Vendég
 


itt vgy meg? 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kocce :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


itt, csak reggeliztem, és nem vettem észre, hgoy írtál bocsi
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?