Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! Bár már írtam,de akkor
MINDENKEINEK BOLDOG ÚJ ÉVET!

Pelus: Apa mondta a múltkor,hogy az ismerőse tud eldobható de bio pelenkát.Nem tudom miben nyilvánul meg,de ígérem jövőre utána járok :lol: (idén már nem zaklatnám ezzel az illtőt.).

Én már voltam vásárolni,a saláta készítést vállaltam,és más apróságokat is. 8-an leszünk,,és a 4 fiút beöltöztetjük. :lol:
Mondtam is a Kedvesemnek,hogy majd láthatja a gyerek,apukája benne volt a buliban. :lol: :lol:

Aki szintén bulizik,annak jó szórakozást,aki csendesebben-jó pihenést!!!

Panndi! Nagyon sajnálom,hogy ennyire 'odavagy'!!!
Őszintén veled érzek!Küldöm a pozitív energiát,hogy 'gyógyítson' erőt adjon!!!! GYÓGYULÁST!!!!!!!!!!!!!!

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Sziasztok!

Annus: Én sem használtam textilpelenkát, megmondom őszintén eszembe sem jutott :? De egyszer számolgattam, hogy csak a pelenka több százezer forint, amíg szobatiszta lesz a törpe. Nagyon gáz. És tényleg nem valami környezetbarát. De kényelmes, szerintem Én most is eldobhatót fogok használni, lehet hogy lusta vagyok???

Dóri: Jó ötlet majd annak idején az SMS-ezés.

Panndi: Én nem nagyon akarok beleszólni, és Én sem szívesen mennék kórházba pici gyerek mellől, de lehet, hogy egy infúziókúra dobna az állapotodon valamit. Mindenképp beszélj dokival szerintem, nehogy baj legyen.

Anita: Igen, egy napra vagyunk kiírva. Bár egy picit előbb is jöhetne. Patrik 5 nappal előbb született, és az pont jó volt, hogy nem kellett kivárni a kiírt időpontot.

Aki bulizni megy, annak jó bulizást, és mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok!

Szilvi

Kép

Kép
sissy29
 
 


Sziasztok!

Panndi,
vigyázz nagyon magadra, csak Annust tudnám ismételni!!!

Annus,
Te jó isten, ennyit főzöl? :shock: Mi szerencsére mehyünkát ismerős párhoz, csak csendesen eliszogatunk (már aki...), így a főzőcskét is megúsztam :) :)

A biopelus témakör tök jó, hogy feljött! Rákerestem neten,ezt a Motex típust anyagilag nem lehetne bírni hosszú távon asszem :(
majdnem 100 Ft-ra jön ki egy darab...
http://babbio.hu/shop_artdet.php?shop_id=3314&cikk=bo23

http://www.zoldello.hu/index.php?id=ter ... &nyelv=hun

Van ez a Sensan baby pelus is, ez is bio, az ára barátibb viszont, a 3-5 kilósnál 1130 Ft a 35 db, majd bizit kipróbáljuk, ha végre ott leszünk :)
http://babyfun.axiomarket.hu/item/kukor ... 3-5kg-35db

emese1979
 
 

 
 

Ja, és a lényeg lemaradt :)
Nagyon boldog újévet mindenki mamának, babának és papának is!

emese1979
 
 


Sziasztok!!!!

Panndi jobbulást!
Mi is főzésbe vagyunk,jobban mondva apjuk.A lencselevest ő szokta,de szerintem idén a rétest is ő fogja.Segít amiben tud.Mi meg pihizünk a csajokkal. :D
Grétiti úgy elvarázsolta a karácsony,még mindig karácsonyi dalokat kell hallgatnunk.
2 napja nagyon imádja Hannát.Puszilgatja a hasam,meg mellém fekszik és simogatja,meg fecseg neki.Olyan aranyos,imádom.
Szilvi,én nem bánom,ha végig viszem,mert ugye Gréti 36 hétre jött.
Tinu,elhiszem hogy rossz egyedül .Remélem beválik a munka a férjednek.Drukkolok.Remélem januárban az én férjemnek is sikerül.
Jó bulizást mindenkinek!!!

Vigyázzatok magatokra és a babákra.
Majd jövök még.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Hát ha már addig nem jönnék:

BUÉK mindenkinek.

Kép
Kép
tinu
 
 


Minden kedves kismamának és pocaklankónak
Boldog Új Évet! :P

Kép
Vendég
 


Boldog új évet kívánunk mindenkinek!!!

Jövőre veletek ugyanitt! :lol:
Vendég
 


BOLDOG ÚJ ÉVET MINDENKINEK! Puszi: Vanni
vanni
 
 


Annyit a mosható pelusról, hogy az én egyik kedves barátnőm is eldobhatót használt (megvette sok-sok pénzért - mert zat ugye egyszerre kell...), aztán (kislányuk 17 hónapos lesz nemsokára) feladta. Legalábbis úgy tudom. De majd kérdezem tőle, hogy pontosan hogy is volt. Én akartam tőle kölcsö kérni, hogy kipróbáljam, de végül döntöttem anélkül, mert valóban sok szempontból könnyebb már nekünk a mosható pelussal is (jobb minőség, mosógép, jó mosóporok), de mégis idő megy el az áztatással, a kaki letisztításával, stb., és abban biztos voltam, hogy ez csak úgy fér bele nekem, ha semmi egyéb gondom nem lesz... Jó, hogy nem vágtam bele, az elején tuti nem tudtam volna vele foglalkozni, csak idegesség meg minden ilyesmi lett volna belőle... :)

Majd még megírom, havonta mennyibe kerül nálunk az eldobható, most nem tudom.

Üdv mindenkinek, majd még jelentkezem.
Vendég
 


Ja, ezt elfelejtettem, ide akartam rakni az előbb. :)

http://www.icq.com/img/friendship/stati ... 961_rs.swf
Vendég
 


Kívánok mindenkinek nagyon boldog új évet és nagyon jó egészséget

Kép

Persze nem hiszem, hogy május környékén lesz nálunknál boldogabb ember a földön! :)

A bulizóknak jó bulizást, a pihenőknek jó pihenést!:)

Puszi Évi

Kép
Kép
evemama
 
 


sziasztok!

Én is Boldog Sikerekben és egészséges babákban teljes Új évet kívánok mindenkinek!:)

A lencsefőzeléket már megfőztem, most a sütőtök sül, ugye az is pénzhozó állítólag, arra meg szükség lesz pelenkaügyileg is. Moshatón én is gondolkoztam, de Éduával is eldobhatót használtunk és jó volt úgy is :)

Hoztam egy tegnapi pocis képet végre :)

Kép

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Mindenkinek Békés Boldog Örömökben Gazdag Új Évet Kivánunk Mindenkinek!!!!

Kép

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Edua!
Megnyugodtam h másnak is van már pocija!Így a 22.héten 8)


Évi!
Örülök h jelentkeztél!!!Remélem h jól vagytok!Pont az elöbb gondoltam rád :wink:

Képzeljétek!Sógorom hugának megszületett a kisfia a mai nap!!!!De csak annyit tudok h 3500 g :lol:

Nálam épp megsült a ferdinánd!Töltött kápit megettük ebédre,vagyis megkóstoltuk!(raktam is el a fagyóba,mert úgyis kell majd májusra feltölteni kész kajákkal!)
Megjött a vendégünk is,csak azt nem értem mrt kell 2 emberre 24 üveg sör :roll: Nekem meg csak 2 l almalé jut 8)

annus11
 
 


Csajok, elkőször is BUÉK mindenkinek egy szép, egészséges, gyönyörű babával gazdagabban!
A magam részéről itt vagyok Szegeden, mindjárt indulok egy házibuliba, még a sminkesemhez is elmentem, ha már nem ihatok semmit, és mégsem illik a köldökig dekoltált buliruhámban nyomulni, akkor legalább a fejem legyen szép. Majd tényleg teszek képet jövő héten. A sminkesem egy zseni egyébként.
Remélem mindenki jöl fog szórakozni.
Tinu, drukkolunk a férjednek!
Dóri, az sms szerintem is tök jó ötlet!
Panndi, jobbulást, aggódom miattad....
És mindenkinek tényleg sok puszi, ne haragudjatok, hogy nem írtam mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Ma már bennem maradt egy egész piritós, és két nagy pohár limonádé :) Haladás ;)

Mi is egész nap készültünk, vagyis inkább Apa szegény: lett majonézes krumplisaláta, franciasaláta, tormás sonkatekercs, kaszinótojás, fasírt, sült malac, baconba tekert sajttal töltött virsli, lencsefőzelék, sajtos rúd. És az a legrosszabb az egészben, hogy még a betegségem előtt bevásároltunk, én ezt mind nagyon nagyon szeretem, és ma többször is kifordultam a konyhából tőlük :? Pedig úgy vártam már. Na sebaj, hátha holnap már csúszik le belőlük (már ha hagy a jónép :lol: )

Boldog új évet mindenkinek!
Vendég
 


Panndi!
A lényeg h vmi már marad meg benned!!!!Remélem azért ma még lecsúszik 1 pirítós :lol:

Jaj nálunk annyi a kaja...ha vki holnap éhezne jöjjön erre,mert nem tudom hova teszek ennyi kajcsit :roll:

annus11
 
 


Békés,Boldog,Egészségben,Szeretetben és Sikerben Gazdag Új Évet Kívánok!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok Kismamik!

Ez úton szeretnék Minden Kismaminak És Minden Ici-Pici Pocaklakójuknak És Családjuknak Nagyon Boldog Békés Szeretetben Gazdag Új Esztendöt Kívánni!!!!!!

A Bulizóknak Jó bulizást!!!!

Most csak ennyit!!!!

További Jó Idötöltést és mindenkinek Sok-Sok Drukk!!!!!

Sziasztok!!!!

Kép


Kép
picihencso
Hatvan
 
 


Helló!

Lassan itt az idő... Sztem mi már nem jövünk ma, mert lefektetjük lassan Samut, aztán vlsz. elhúzunk itthonról. De még nem biztos, csak én szeretnék, lehet, hogy párom meggyőzhető... Majd meglátjuk.

Üdv nektek, jó szilveszterezést, aztán legyen jó a ma éjjel, meg a következő év is! :)

Panndi, örülök, hogy alakul... Drukkolunk, hogy legalább holnapra maradjon vmi neked is, meg maradjon is benned... :)
Vendég
 


Panndi örülök,hogy maradt benned már egy kis kaja.Holnap már több fog!!!
Szofi,várjuk a képeket!
Anyuék most mentek el.Grétit lefektetem,mi meg ágyban szilveszterezünk tovább.De rosszra ne gondoljatok. :D

BOLDOG ÚJ ÉVET MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Az sem rossz, amire gondolhatnánk... ;)

Nem mentünk mégsem el...

De akkor tényleg elköszönök mára, BÚÉK!
Vendég
 


Sziasztok!

MINDENKINEK NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET, SZÉP ÉS EGÉSZSÉGES BABÁT ÉS SOK BOLDOGSÁGOT KíVÁNOK 2009-RE!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Jó reggelt!!!!

Még mindenki alszik????
Mi kettőig néztük a tv-t,aztán alvás.Ittam egy korty pezsgőt is,nem esett valami jól.Csak sajnáltam apát,nem akartam,hogy egyedül ünnepeljen. :D
Grétike átaludta az egészet.Kivételesen a mi ágyunkon aludt,mi meg gyönyörködtünk benne.Meg beszéltük,hogy 1 év múlva már 2 kis manó alszik így.Olyan jó lesz.Ma reggel megnéztem a Grétiről készült uh-ás videót.Ott 25 hetes volt,apa videózta.A hasam akkora volt,mint most 21 hetesen.Olyan édesen úszkált a kis picikém.
Megyek pihizünk .Szép napot!

B.U.É.K.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita!

Már mi s fenn vagyunk!Csak edig lustiztunk,reggeliztünk stb.
Jól eltelt nálunk is a szilveszter.Végül 2 vendégünk volt,mi is olyan 2 körül bujtunk ágyba.Én is ittam 2 korty pezsgőt!Amúgy eddg jól indul a 2009es év!Igaz fél órát telóztam anyósommal....utána szörnyülködtem is,hogy akkor most egész évben ez lesz? :shock: :lol: De jót beszéltünk,érdeklődött hogy vagyok,mit kaptunk a babának stb.Meg kell mondjam ő szokott a legtöbbször érdeklődni,meg már nagyon várja az unokát!(mivel csak 1 fia van,így máshonnan nem is várhatja :lol: )

Mondtam is reggel a férjecskémnek h idén apa lesz!Készüljön :wink:

annus11
 
 


Helló, BUÉK!
Na, én is felkeltem, be kell vallanom, hogy nem régen... De jó volt a buli, én is ittam 2 korty pezsgőt, meg egy korty bólét. Eddig én vezetek az alkoholizálásban! Vagy ivott valaki esetleg 1 dl. bort, hogy lekörözzön? :D Jól bírtam, még táncolgattam is, fél 3-ig maradtunk.
Panndi, csak így tovább!
Puszi mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Mi is kb. 11 körül keltünk, csak pihizünk :)

Panndi,
reméljük ma már még több minden benned marad majd, és 1-2 nap alatt helyrejössz rendesen!

Remélem mindenki szilvesztere jól telt!! Mi egy baráti párhoz mentünk át, a lány csinált tatárbeefsteket, amit én imádok, csak most ugye nem lehet :( fél3 körül én naív, gondoltam hívok taxit, a végén hazahoztak kocsival minket, mert perzse ilyenkor taxit hívni = a lehetetlennel.

A Nat. Geo.-n pont most lett vége egy műsornak az ikerterhességekről. Hát, a kettes ikrek természetes úton jöttek világra, mutatták, ahogy kibújtak, nem bizti, hogy látnom kellett volna :shock: A 4-es ikrek meg 29 hét néhány napra jöttek a világra császárral, egyenként 1 kilósok alig voltak a picik, és mind a 4 kislány volt :)

emese1979
 
 


Boldog Új évet Kismamik!

Mi most értünk haza a barátnőméktől.Lehet,hogy időben én vezetek?! :)
Fél 5-ig fent voltunk,végül is 8-an(babuval 9-en),éjfél előtt volt a Pasi beöltözés(csajnak, :lol: ),hatalmas nevetésekkel,éjfél után Activitiztünk hajnalig.Mivel senki nem nagy pezsgőzős,így a többiek az épp aktuális poharukkal,én az ásványvizemmel :oops: :D kocintottunk éjfélkor.
Jó kis társaság volt!
A mai napra már csak ejtőzés....

BUÉK!!!

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Helló!

Én már 9kor felkeltem, mert Samu azért éhes volt már... :) Ő szépen átaludta a durrogós éjszakát, mi fent voltunk 2ig, aztán aludtunk.

De jó volt, hallgattunk rádiókabarét, aztán beszélgettünk, majd aludtunk. :)
Vendég
 


Ja, nem ittam. De máskor sem szoktam... :)

Mmint alkoholt... :)

De éjfélkor virsliztünk 1et párommal, anyáék meg lefeküdtek a koccintás után. :)
Vendég
 


Sziasztok!

örülök, hogy az eddig bejelentkezőknek jól telt a szilveszter, remélem, hogy a többiek is jól érezték magukat.

Mi végül itthon maradtunk, mert a keresztapa influenzás lett, így átjött anyósom, sógornőm, meg a 10 éves fia, itt is aludtak, reggel 10-kor mentek el. Hoztak tüzijátékot meg lencsét, mi adtuk a pezsit meg a virslit.
Annus, remélem nem úgy telik az idei év, hogy állandóan itt lesznek???!!!! :roll:

Panndi, tudtál valamit enni a sok jóból? és maradt benned valami?

Szofi, én egy fél pohár pezsgőt ittam és 2 cl jagert... :oops:

Anita, nálunk állandóan Apa beszél arról, hogy jövő ilyenkor már több, mint fél éves lesz a kicsi és milyen jó lesz, hogy ketten lesznek. Én még mindig nem gondoltam bele teljesen, pedig már csak 4 hónap és kezdődik a móka.......
Vendég
 


Sziasztok!

Háááát, összesen pár falatot tudtam enni, de ma is összesen kb annyit :? Nem tudom, mikor lesz ez tökéletes, báááár, lehet, hogy ma még egy vacsira befizetek :) Én már jobban vagyok, most Apa beteg :?

Megyek is, örülök, hogy jól telt a szilveszter mindenkinek!
Vendég
 


sziasztok!! :lol:

Mindenkinek nagyon boldog új évet szeretnék kivánni!! :D :D

A mi szilveszteri bulink jól indult, 9-kor hivott a barátnőm, hogy mehetünk szülni, mert én fuvaroztam a szülésznőt! :D
A kis keresztfiam 2009.01.01.-én 04:33-kor született, és ő lett a megye első babája! Ma már a TV, és az újságirók is voltak nála! :P :P
Szóval ennél jobban nem is kezdődhetett volna az új év! :lol:
A fájások közti időben a szülésznő (aki szintén barátnőm), meghallgatta a picikémet, hogyan ficánkol odabent, mert én még mindig nem igazán érzem a mocorgásokat! :D :D

Puszi

KépKép
ancsika80
 
 


És ime egy pocifotó végre rólam is, illetve a húgommal közösen!
(tele vagyok karácsonyi finomságokkal)
Ja , és én vagyok a dagibb!


Kép

KépKép
ancsika80
 
 


Hát ma mai nap is eltelt.Sokat lustálkodtunk.
Böbi,ne is mondd,már tényleg 4 hónap van......Pont ma gondoltam bele,elkapott a fészekrakó vágy.Szívem szerint mindent gyorsan elintéznék,nem tom mi van ma velem.Lassan kezdek beparázni,tartok attól,hogy olyan sokkal jön hamarabb,mint Grétó.
Ma már azon agyaltam,miket kéne venni,mikor és hol.Kiságyat kinéztem,meg az apróságokat.Egyedül a babakocsival vagyok hadilábon.Nem tom milyet kéne venni,van pár ami tetszik.Vélemények,tapasztalatok?????Van már olyan aki megvette???Ha igen hozzon fotót,meg írja le milyen.Anno Grétivel egyszer nézelődtünk csak és megvettük.De akkor nem is érdekelt.Bergont vettünk,de ma már ingyen sem kéne.
Na jó lelövöm magam,
Ancsika nagyon csini kismamik vagytok.Akkor jól indult az évetek!!!Gratulálok.
Panndi,örülök,hogy jobban vagy.,remélem a vacsi bennmaradt. :)
Megyek alszom egy kicsit.

Puszi

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Boldog újévet mindenkienk!

Nem a legjobb belépő erre az évre, de volna egy aggasztó kérdésem. Hátha ti hozzá tudtok szólni, mert erről sehol nem olvastam (pedig van pár tucat könyvem, és itt van az internet is).

Szóval.
Ha lefekszem hanyatt, és megpróbálok felülni, de megállok mondjuk félúton befeszített hasizommal (öööö, bocsi, helyesbítek: hasizom maradékkal), akkor a hasam kellős közepén kb 5cm széles sávban, függőlegesen lefelé (mellkastól alhas irányában) kidudorodik a hasam. Egy viszonylag magas, puha dudorcsíkról van szó. Ez mi? Gondolhatjátok, hoyg az egész családom találgatásokba kezdett (sérv, hasizom szakadás/repedés), és ha eddig nem voltam kellő képp megrémülve, akkor most már lehetek... :cry: Igaz, jövő héten megyek dokihoz, de gondoltam, hátha neketek is ilyen /vagy pont hogy egyikőtöknek sem.... :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Pingi nem akarok marhaságot írni,de véletlen nem a méhedet látod??
Ahogy kidomborodik,benne meg a pici lány???Ha valami gond lenne,szerintem lenne más tünet is.
Én nekem is,ha úgy ülök fel,olyan furi formák jelennek meg a pocimmból.Ezért szoktam úgy lefeküdni és felülni,hogy oldalasan.
Bocs ha zavarosan írtam le.
Szerintem nincs semmi baj,nyugodj meg.

Jóéjt

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


A baj valóban vlsz. minimum fájdalommal járna együtt... De ettől még jó lenne a dokitól kérdezni. Amúgy nekem is az jutott eszembe, mint Anitának... :)

Ja, és hogy jobban érthessük, miről van szó, nem tudnál képet rakni róla? Vagy ez morbid???

Jó éjszakát mindenkinek, remélem, ma kicsit előbb megy pihizni mindenki... :)
Vendég
 


Jó reggelt! :)

Milyen nagy csend van..... (volt tegnap.) mi is 2.30-kor feküdtünk le, egy házaspárnál voltunk, 2,5 éves kisfiuk van... Én 2 korty vörösbort és 1 korty pezsgőt ittam...

Végre belepillanthattam egy fiús ház napi rutinjába. Érdekes tapasztalás volt. Olyan édi volt, ahogy fogat mosott, vagy 4-szer tett pici fogkrémet a keféjére, aztán volt ami lecsusszant, nem tud még köpni a drága:) aztán az esti vizének a felét a párnájára öntötte, és kétségbe volt esve, hogy akkor most mi legyen? :) A játékai közül hiányoltam a plüssállatokat, csak építőkocka és mindenféle vonat, Thomas stb és traktorok voltak... Hát, bele kell majd jönni, de én nem csak traktorozni akarok! Az altatás is hoszú volt, majdnem 1 óra... szerintem ez sok, ennyi időt én nem fogok tudni rászánni, előbb fogok elaludni ugyanis:)

Én is érzem a babát! :) Rugdosott is, még a férjem is érezte, amikor a pocimra tette a kezét.. :)

A fészekrakás rajtam is van. Kifestettük a hálószobát és az átjárót a gardrób-dolgozó szobában. Szép lett nagyon:) Ma már a lefestett polcokat is visszapakolhatjuk:)

Nekünk már 4 babakocsit ajánlottak, amiből 1 már nálunk van, de az nem lesz nyerő az első időben, mert nem lehet lehajtani teljesen, hacsak nem kapunk olyan hordozót, amit bele tudok tenni, és az egyik kereke akad, 15ezer ft is lehet a javítása, már beszéltem a Quinny szervizzel. Majd teszek fel képet mindegyikről a netről, majd a babáskismamik, légyszi mondjatok véleményt, hogy melyiket hozzuk el...

Kiságyat 2-t igértek, szerintem mindkettőt elhozzuk, hogy ha az "amerikai" konyhában, vagy a nappaliban serénykedek, akkor le tudjam tenni "szem elé" a picit. Babás mamik, van akinek 2 kiságya van? Matracot újat kell venni majd venni ugye? tényleg annyival jobb a kókuszmatrac? Egyáltalán lehet utólag venni? én nem is gondoltam volna, hogy újat veszek, de az unokatesóm mondta, hogy az csere,merthogy ugye éri azokat sok baleset...

Panndi, örülök, hogy jobban vagy! Most aztán tömd meg a bendőd:)

Ancsika, aranyosak vagytok nagyon a hugoddal.. ő hány hetes terhes?

Heni, te milyen vékony vagy... a párod is mondjuk:) Egyébként mikor a mondatok végére 3 felkiáltójelet teszel, az olyan, mintha kiabálnál folyamatosan. Olyan érzésed van, hogy kiabálnál legszivesebben? :) Csak mert olyan szerénynek ismertelek meg eddig:)

Farkas, tényleg apróka a hasad a képen... de Gyöngynél szépen kigömbölyödött! Neked mikkor indulr be nagyon? Érdekes, mennyire mások vagyunk. de a kép is csalóka szerintem, vagy nem? Nekem már akkor állítólag, mintha 6 hónapos lennék. Mint Mozzának majdnem. pedig csak 20 hetes vagyok.

Zdori, elképesztő, hogy van, aki rádiókabarét hallgat sziveszterkor! :) Olyan nosztalgikus... :)
vanni
 
 


Sziasztok!

Még egyszer boldog új évet mindenkinek! :)

Annus, köszi, hogy eszedbejutottam, pedig igazán nem jövök sokszor, de most, hogy elteltek az ünnepek, majd igyekszem! :)

Panndi, te még mindig hánysz? :( Nincs erre valami gyógyszer? )Pl. B6 vitamin, gyömbér) Vagy most "csak" beteg voltál?? Remélem hamar rendbejösz, nehéz lehet így!!!

Pingi, szerintem ne aggódj, az én pocakom is ilyen amikor felülök, szerintem az átcsoportosult izomzat az!

Böbi, nem semmi, milyen csini kismama vagy! :)

Ancsika, nagyon édesek vagytok a tesóddal!! nagyszerü lehet, hogy együtt növesztgetitek a pocakokat! :) Szép nagy már a tied! :)

Nálunk elég csöndesen telt a szilveszter, mivel a nagyok nagyinál, a kicsik nem nagyon értették, nekünk pedig más sem hiányzott, mint egy kis lazítás! :D DVD-ztünk, ittunk egy kis pezsgőt, hot-dogoztunk, és pihentünk! :)

Képzeljétek karácsonyra hozott a Jézuska egy lábtartós szoptatós hinta-fotelt, nagyon kényelmes, ebben olvasgatok esténként, és persze álmodozom, hogy milyen lesz majd kis Balázzsal a karjaimban! :)
A pocakom egyre nagyobb, sajnos sokszor ég már a gyomrom, és légszomjam van, a lábaim durván visszeresek lettek, pedig még csak a 22. hét. :( Mivel már feküdni sem tudok kényelmesen, ezért vettem egy szopipárnát (használt, de mintha új lenne és töredék áron jutottam hozzá), lányok én csak ajánlani tudom, nagyon szuper!!!!

Kép
Kép
evemama
 
 


Kidobott mielőtt ellköszönhettem volna! :shock:

Szép napot, sok mocorgást mindenkinek! :D

Puszi: Évi

Kép
Kép
evemama
 
 


Evamama jó hogy jöttél!!!Gratula a fotelhez,biztos jó.Én kaptam szopipárnát,csak összeesett benne a gyöngy,felkéne tölteni.
Vanni,várjuk a képeket.Nekünk 1 kiságy és 1 járókánk volt.Abban volt a konyhában.Matracot,mi házilag csináltunk,szivacsból.De nagyon szupi lett,kényelmes.Szerintem az lesz Hanna új ágyában is,ha veszünk.Mert végülis Grétike kap heverőt,az ő rácsos ágya megmarad.Csak fehér a színe,de lehet rendbe rakjuk és ez marad.Kicsit fontos nekem,mert még az apukám nőtt fel benne. :) Szerintetek gáz???Egyedül az nem tetszik benne,hogy csak 2 állásba lehet állítani a matracot.Majd látjuk.
Babakocsi téren meg vacilálok,hogy olyat vegyek amihez van mózes meg minden,vagy csak egy travel systemet.Mert végülis jó idő lesz már májusban,tehát elég lenne csak úgy tudom,azok nem fektethetők vízszintesre.Az meg hogy eleinte mindig a hordozóba legyen,nem is tom.Szerintetek??
Megyek főzök,ma csak milánói lesz.De nem is baj,én elteltem az ünnepek alatt.
Remélem a karis képeket a héten eltudom hozni anyutól és tudok felrakni.
Szép napot!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!

Évi!
Örülök h jól telt nálatok is a szilveszter!Én majd most fogom a szopipárnát megcsinálni,remélem jó lesz!Néha én is olyan nehezen kapok levegőt....pont tegnap panaszkodtam erre.Én arra gondolok h mivel alacsony vagyok,így relatív kisebb hely van neki,mármint függőleges irányba,és már eléggé fent lehet a méhem....

Vanni!
Mi is úgy kapjuk a kiságyat,abban kókuszmatrac van.Nekünk csak azért nem kell újat venni,mert unokaöcsim nem is aludt a kiságyában szinte soha....szóval télleg új!De érdemes újat venni,mi majd matracvédőt is teszünk rá,így remélem sikerül megvédeni a balesetektől :wink: Ha van helyed jó ötlet a 2 kiságy!Én azon gondolkoztam h egy járóka is szűkösen férne el nálunk....így majd csak a földön lesz a baba :lol:

Pingi!
Én bár nem nézem felüléskor a hasamat,de szerintem se lehet túl nagy baj :wink: Én is már úgy kelek fel h oldalról,most már a lehajolás se megy úgy,tehát csak szépen leguggolok :wink: Múltkor is kérdezte a férjem h mit csinálok,mondtam neki h hát felállok :lol:

Szofi,Emese,Fabri,Farkas,Ancsa,Dóri!

Örülök h nektek is szépen telt az új év első napja!Amúgy nekem még van 1 üveg gyerekpezsgőm is,de azért h megigyak belőle 1 dl-t ,nem bontottuk fel :lol:

Ancsa!
Gratula az újévi babához!!!!Jó a kép a tesóddal!Szépek a pocik is!Jópofa az a felső is,igaz csak egy részét látni!
Vki nem tudja esetleg h hol lehet kapni ilyen jópofa kismami felsőt???Amin vmi terhességre utaló dolog van?Na ez nem volt vmi érthető :oops:

Anita!
Az elmúlt napokban nekem is csak ezen jár az agyam....számolok már visszafelé!!!!Ez már a 23.hét :shock: :shock: Ki is nyomtatom a listámat,hogy mit kell venni.Tegnap pl törölközőket,takarót nézegettem meg ilyen apróságokat....hát sajna ezek ára se épp aprópénz,így jobb körülnézni :wink:

Apcim meg mindig mondjah mozog a hasam :lol: Ma reggel is ezzel kezdte,látszik hogy úszkál a drágám :wink: :lol:

Na dugulok!!!!

annus11
 
 


Jut eszembe!

Úgy döntötte hog megrendelem neten a mkrogyöngyöt a szopipárnához! 1600 Ft/kg.Egy párnához állítólag 55 dkg kell.Lehet különböző kiszereléseket kérni,de szerintem 1 kilót veszek,jó lesz tölteni!És amjd személyesen elmegyek érte,így nincs rajta a postaköltség sem! :wink:
Viszont lehet h nővéremhez viszem megvarratni,ha mást nem a belső részét,mert nekem nincs a gépen lock,így az eldolgozás kissé sajátos....csak nem akarom h kiszóródjon a sok kis gyöngy :roll: Bár eddig nem bomlott ki egyik varrásom se...na majd konzultálok még ezügyben :wink:

annus11
 
 


Sziasztok!

Nekünk 1 kiságy volt és 3 (! :) ) járóka. Az egyik járóka a nagyszülős-dédis szinten (az műanyag, 1x1 m-es, és nyáron abban volt kint Samu a teraszon is), egy fa gurulós (ezt bárhova lehetett könnyen tenni, mert gurult ( :) ), szóval időnként a mi szobánkban volt - problémás időszakban, időnként az erkélyen ebben levegőzött), 1 mx75 cm-es, 2 szintbe állítható matraccal, és egy 1x1 m-es fa járóka a nappaliban nálunk az emeleten. Ebben a nagy fában van még mostanság is viszonylag sokat napközben. Szerintem, ha a baba szereti, megszokja, akkor még a kis helyen is roppant praktikus, mert nagyon jól "be lehet rendezni" a baba számára, és nem érheti baleset... :) A gurulós járóka lesz majd tesó ágya, a járókának eleve csak nagyon vékony matraca van, de több székre tehető ülőpárnából összearrtam rá egy matracot, az lesz a matrac benne. Amúgy a nagy fa járóka kölcsönbe van nálunk, a másik kettőt a vaterán vettem nagyon jutányosan. Érdemes nézelődni sztem, időnként nagyon jó vásárokat lehet csinálni... :)

Ez a matrac kérdés szerintem nagyon túl van bonyolítva. Mi a legolcsóbb kiságyat vettük az IKEÁ-ban, ahhoz nem járt matrac, de ott egyébként (őrült drágán...) lehet bármilyen új matracot venni. Mi egy barkácsboltban vettünk matracot az ágyba, és teljesen megfelelt. Csináltam hozzá huzatot. Nem érte semmi baleset, mert használtunk gumilepedőt is, de különben sem volt túl sok éjszakai baleset nálunk. De ha van matrac az ágyhoz, sztem érdemesebb vhogy kipucolni a meglévőt, mint venni egy újat... Persze nyilván attól függ, mennyire lehasznált... A kókuszmatrac meg fogalmam sincs, mitől volna az ár-érték arányt is figyelembe véve sokkal jobb... De mi már csak ilyen csórók vagyunk... :)

Babakocsi nálunk egy no-name cucc van (kaptuk...), de szuper. Lehet vízszintbe heylezni, ültetve is lehet benne tolni a babát, fékezhető, jól gurul... Mi kell még? :)

Bocs, kicsit belementem a részletekbe...

Mi is készülődünk Pindur érkezésére, vettünk ma szőnyeget. Asszem 2x3 m-es, 5000 Ft. Ha vkit érdekel, Sulák szőnyegek az Auchanban most ennyiért eladók.

Szép napot mindenkinek! :)
Vendég
 


Évi, én is örülök, hogy jelentkeztél! :)

Kitarás!
Vendég
 


Sziasztok

Köszönöm a megnyugató szavakat, közben nézegettem még, és olyasfajta kinézete van, mintha a "hasizmom" oda középre rántaná össze a zsírfelesleget. Na mindegy, majd csüt. a doki megmondja...ő bizti látott már ilyet.

Amúgy nekem is egyre nehezebben megy a mozgás. Ez különösen szokatlan érzés, néha meglepődök: mi az hogy nem tudok felállni??? És nagyon hamar elfáradok, úgyhogy nálam ez a fészekrakó ösztön darabosan működik...hiába akarok otthont csinosítgatni, gyakran meg kell pihennem.

emese:
tegnap én is kutakodtam a neten,és találtam egy oldalt ahol darabokban ugyan, de videon lehetett nézni a baba fejlődését. Az utolsó video-darabon, pedig a szülést is mutatták. Totálban.

http://www.gyerekabc.hu/fejlodes-es-viselkedes/fejlodesi-folyamat-csecsemokorban/59-fejlodesi-folyamat-csecsemokorban/172-a-baba-fejldesenek-merfoeldkoevei-a-beszed.html

Ezen a linken van, ha esetleg valakit érdekel, nem csak a szülés miatt, amúgy is sok érdekes dolgot lehet olvani a videokon pedig látni.
Korábban láttam már erről filmet, de most különösen nem jól érintett. Én eddig is és most is fantasztikus dolgonak tartottam/tartom a szülést, de azért a látvány elég rémisztő tud lenni.

ancsika:
nagyon aranyos ez a kép, és szuper a pólótok. :D

vanni:
a párom nővérének most múlt egy éves a kisfia, így nekem is volt párszor lehetőségem bepillantani egy fiús ház rejtelmeibe. Nekem is az első feltűnő dolog az volt, hogy mindenhol autók...a kisfiú gyakorlatilag nem is hajlandó mással játszani, csak aminek kereke van, és annyi játéka van, hogy nekünk ennek a negyede is sok lenne. Pont gondolkodtam is azon a múltkor, hogy hogyan fogom megértetni a rokonsággal, hogy nekünk kicsi a lakás, és nem kell a sok kacat, és hogy ne hozzanak sok-sok bugyuta játékot. Na de ez még odébb van.

Babakocsiról jut eszembe, hogy nekünk tapasztalatként csak annyit adtak át, hogy bármennyire is csodás színű kocsikat lehet venni, saját érdekünkben ne vegyünk világos színűt, mert el sem hinnénk milyen gyorsan koszolódik.
Én igazából a Kismama magazin hirdetésében láttam egyet ami formára és praktikumra is nagyon megtetszett: Tako Drifter + hordozó
A Takonak amúgy is jó kocsijai vannak ahogy elnéztem, de nem sok helyen lehet kapni. És külön szimpatikus hogy lehet venni hozzá hordozót, ami a kocsira rászerelhető/levehető, és az autóba is jó.
www.babavilagnet.hu => itt lehet megnézni a kocsikat, fent van az is hogy hol vannak boltjaik.

evamama:
Olyan lábtartós szoptatós fotel van az egyik baráti párnál, akik azt mondták fantasztikus találmány, és megéri a pénzét. (Bár ők kapták...biztos így azért könnyebb ilyet mondani :lol: )

annus:
hogyan csinálod meg a szopipárnát? Szerinted menne nekem is, akinek a varró-tudása gyakorlatilag a nullával megegyező? Mert ha ugyarra gondolok amire te/ti, akkor ha jól láttam egy olyat megvenni újonnan egy egész vagyont elvisz. Na jó, ez túlzás.
De én mondjuk amúgy is ki vagyok akadva az árakon, hihhetetlen, hogy mennyire dárga minden. És megmondom őszintén, hogy kicsit kihasználva is érzem néha magam, mert ezek a baba-mama boltok tudják, hogy kismamák és kisbabák mindig lesznek,és mindig lesz aki megveszi a méregdrága cuccokat. És esetleg az ember könnyebben ki is adja azt a sok pénzt, mert a gyerekétől nem akar sajnálni semmit...

Én januárban egy hetet még dolgozok, utána sok időt fogok azzal tölteni, hogy mielőtt beszerzem a dolgokat körülnézzek több helyen az árak tekintetében...hátha tudok valamennyit ezzel spórolni.

Na jó, könnyen írok kisregényt, csak aztán benneteket idegellek ki :oops: :oops:
El is hallgatok, folytatom a pakolást.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Bocsiiiii
Nem jó linket tettem be a vastaggal írott részbe :oops: :oops:
Mostanában annyit bénázok, de minden téren: nálam az ügyetlenség, mint terhes - tünet maximálisan bejött. :oops:

http://www.webbeteg.hu/index.php?page=news_full&type=42&menu=eletmod&news_id=166&cim=A-magzat-fejlodese-a-kilencedik-honapban

Ez a jó itt.
A másik a beszéd kialakulásáról szól, és a párom nővérének találtam.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Pingi!

A www.szopiparna.hu ról 4000 ér lehet pánát rendelni!Én szabásmintát rendeltem(ha érdekel vkit szóljon!!!),meg most onnan rendelem a töltetet is.Így picit olcsóbb lesz,mert a többi hozzávalót szerintem jó áron be tudom szerezni!
Az árakon én is ki vagyok akadva....ezért is nézelődök már most,és ha vhol látok vmit elfogadható áron akkor azt megveszem! :wink:

Dóri!
Hát ha nem kapnánk ezeket,én is az ikeában venném a kiságyat!Amúgy is ikea fan vagyok :oops:
Kókuszmatracot se bizti h vennék,mondjuk az árát nem tudom,de bizti nem olcsó!A matracvédő meg szerintem praktikus!A mi matracunkra is kellett volna tenni,már megbántam h nem vettem anno...fogalmam sincs mitől lett foltos...valószínű h a nyári nagy melegben jól leizzadtunk :roll:
Meg azt hallottam még a matracról h talán keménynek kell lennie,mert az jó a babának...de ebben nem vagyok bizti,semmi ilyennek nem jártam utána,azt fogom használni amit kapunk!
A babakocsink meg vmi chicco....a pontos típust így nem is tudom,de majd rákeresek!

A járókát én nagyon szeretném...nem paráznék annyita a abban lenne a baba...főleg h pl nyáron tárva nyitva van az ablak,ami nálunk ajtó!Tehát nem normál ablakok vannak,hanem "földig érő ablakok"...igaz h van egy kis rács,na de nem túl biztonságos egy babának!Így valószínű h helyet kell neki keríteni...remélem a gyerek is megmarad majd benne :wink: :roll:

annus11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: