Új privát üzeneted érkezett!

Szia Nóci!
Grat a babucihoz! Nem lesz semmi baj, a szívecskéje meg 6 hetesen kezd el dobogni :wink:
Ezek szerint jó lehetett a minitali Pendiékkel. Irígy :oops:

Képet a Melléklet feltöltése -re kattintva tudod feltenni :wink:
Vendég
 


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Na mivel Nócika kisajátította az eddig laptetűimet, és jól bebabásodott, ezért a várom a köv jelentkezőt :lol: Ki lesz a köv. babázó? :wink:
Vendég
 


Bridget: Jó, hogy jöttél. Fantasztikus helyen vagytok. Pihenjetek jól és szeressétek egymást.
:)

Nócika. A kicsi barnázás nem baj. Ne vérezzél az a lényeg. Az utró az jó lesz nem lesz baj.
Majd az támogatja a babádat.
Nem kell rosszra gondolni. Az iwiwen megcsodáltam az első sztárfotódat:) Nagyon szép.

Kép
csucsu05
 
 

 
 

Sziasztok Lányok!

Végre fel tudtam jönni. :) De mostmár a saját gépemen. :)
Ugyanis a szülinapomra (igaz, addig van még egy hét) megkaptam a rég áhított laptopot. Tök jó, hogy az ágyból tudok írni. :) Apácska ma telepítette fel nekem. felrakta a skypet is. :) Hát annélkül nem lehet gépem. :)

Tele vagyok élményekkel. itt volt ugye a Karácsony, jobbnál jobb ajándékokkal, és ugye voltunk Nócikáéknál is. :) Nagyon jól éreztük magunkat. :)
teszek fel egy képet magunkról. :) Egy képet találtam magunkről, a többin, most hogy végignéztem csak a fiúk vannak. :) Persze Nócika párja fojton takarja magát. :) Nem szeret fotózkodni. :)
Szóval nagyon nagoyn jól éreztük magukat :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.01.06 09:09-kor.
Vendég
 


Kép [img]

na remélem sikerült!!! :shock: [/img]

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Jaj de kis ügyike vagyok!!! Köszi Kitty! Csak ez kellett hozzá!!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


sziasztok! vagyok ám én is!
Vendég
 


jajj de szép az a kép! Végre már van ilyen képed is! :)

én még mindig a visszaolvasásnál tartok :)
Vendég
 


Kitty
szerintem is a tesztkép a legjobb Nócika képei közül. :)

Bridget
örülök, hogy jól érzitek magatokat. a leégéssel azért vigyázz! gyönyörű helyen vagytok! irigy-irigy :) hihetetlen, hogy milyen szép helyek léteznek a Földön :) Kérjük majd a képeket!

Nócika
itt vagyok, csak ugye a gépünk szét lett szedve. :)
Isti tegnap szétszedte hazaérés után, hogy ma milyen cucc kell még hozzá.
Ma meg délelőtt megvettük a laptopot, meg a nagy géphez a dolgokat, és ugye teepítés volt. De lestelek skypon amikor Isti csinálta, de nem válaszoltál. Nem baj, majd máskor.
Nagyon jó volt nálatok. Tényleg nagyon jól éreztük magunkat. A vonat visszafelé már nem késett. persze csak oda tud késni, amikor várnak az emberre. Ez Murphy törvénye. :)
nagoyn kösznjük a vendéglátást!!
Kép
Az jó, hogy a petezsák látszódik. A szivecskéje meg tényleg még korai, hogy látható legyen. Mire visszamégy, addigra már látszódni fog. De a doki úgyis vigyáz rátok. de azért te is nagyon vigyázz magadra!!!! a bogyót s tessék szedni szépen. Mindjárt megpróbálom felrakni a képedet!
Aztán elmented, majd itt lenn a melléklet feltöltésénél megnyitod, és tallózod, felrakod. Ha kiírja azt, hogy "ha megjelenik ez az üzenet...." akkor jól csináltad! de csak kérdezz nyugodtan, és segítek.

Csucsu
Mi újság? hogy állsz mensivel? mikor is van idő? Illetve mikor nem lesz idő?
Vendég
 


Nócika, szép az uh felvétel! :wink:

Pendi, szépek vagytok! Hú, laptop? :shock: Azt én is szeretnék már régóta :oops:
Vendég
 


szia Kitty!

Hogy vagy?
Vendég
 


Pendi: bocsesz nem tudtunk dumcsizni skypon. :( Most is éppen csak kiszaéadtama fürdőből. Lánykám pancsol javában.
Nagyon jó ajit kaptál:)

Nócika, Pendi: aranyos a közös képetek:)

Kép
csucsu05
 
 


Szia Pendi, köszi jól. Az elmúlt napokat végigaludtam, nem is csináltam semmit :oops:
Holnap meg ebédet tartunk anyóséknak, meg párom mamájának.

Ti hogy vagytok? Hol szilvesztereztek? Mikor kell dolgoznod legközelebb?
Vendég
 


Szia Csucsu!

Köszönjük a kép dícséretet! :)
Látszik, hogy jól érezzük magunkat! :)
Ja, és azt nem is írtam, hgoy Peti olyan villás reggelit kanyarított, hgoy megnyaltuk mind az összes újjunkat!
na meg mikor odaértünk, akkor már kaptunk is nagyon fini ebédet, fini ragulevest, meg sajtos paradicsomos husit. Azt meg Nócika csinálta. Ki is fogom próbálni én is, mert nagoyn fini volt.
Vendég
 


Szejjasztok!

Pendi! Örülök, hogy tényleg jól éreztétek magatokat! Mi is szintén jól éreztük magunkat! Olyan jó volt igy talizni!! Emlékszelmég a sircsire???

Kity! Mi megyünk elvileg a kerianyumékhoz! Ott lesz az egész kollektiva na jó nem az egészt de egy része!

Csucsu! Köszönjük a képdicséretet! Nagyon ari vagy!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Csucsu
Ja és nem gond, hogy nem tudtál maradni. Semm baj. Szabina az első! Nekünk majd legközelebb összejön! :)

Kitty
Jól tetted, hogy aludtál! Legalább kipihentél egy adagot az elmúlt napok hetek fáradalmaiból!
Mi lesz holnap? Mármint az ebéd misatt. Vagy csak úgy?
M itthon leszünk. Jönnek tesómék, meg barinőmék. Nem lesz nagy valami, csak megvárjuk az éjfélt, és lefekszünk. :)
És ti? Mentek valahová?
ja,é s elfelejtettem reagálni erre:
[quote]K írta:italáltam, hol laktok Cool Anyuék is abban az utcában, csak a sportpálya felé, a kertész mellett Laughing Jó közel laktok egymáshoz

az tényleg itt van. Mlyen véletlen még ez is. :) Már eleve az, hogy egy ilyen topikon pont egy városbélim van itt. :) Mert ugye véletlen, hogy pont ide jöttél ennyi topik közül. De én annyira örültem.Csak mostmár jó lenne összehozni a babanet talit nálunk is. Mert Nócikáék messzebb laknak, és velük már taliztunk, mi meg itt lakunk szinte egymás melett, és még nem taliztunk. :) na de majdcsak vége lesz a vizsgáidnak! :)
Vendég
 


Nócika

[quote]E írta:mlékszelmég a sircsire???


Naná, hogy emlékszem :) még most is mosolyt csal az arcomra! :)
Vendég
 


Nóci, neked most úgyis lájtosan kell bulizni. Vigyázz is a picikédre :wink:

Pendi, csak úgy lesz a kaja. Halászlé lesz - a változatosság kedvéért :oops:

Szilveszter most úgy néz ki, mégis itthon és mi tartunk bulit (plusz 6 embernek). Ahova úgy volt, hogy megyünk, a csaj kicsit érdekes, és ő dirigál, így lefújta... :? Pedig már csak náluk nem volt házavató (luxuskecót építettek amúgy).
Na, de sebaj, jó lesz az itthon, aztán jön, aki akar :)
Vendég
 


de egy "rendes" lány! :(
Még jó, hogy megbeszéltétek....
nem szeretem az ilyet. ha valamit megdumáltunk, akkor legyen már az úgy!
Vendég
 


A srác szeretné, meg már tavaly is mondta, hogy idén már kész lesz a ház, és náluk lesz a szilveszter. Csaj meg lefújta, mert mindig az van, amit ő akar - a pasi meg tűri :shock:
De hát ilyen is van...

Idén már nem is dolgozol?
Vendég
 


ez a csaj nálam biztosan kihúzná a gyufát... sajnálom azt a srácot

nem, nem melózom. Szabadnapos vagyok holnap. Majd 3-án dolgozom csak.
Vendég
 


Nálunk is kiszokta...

Akkor legalább ki tudod pihenni a szilvesztert, újévet :D

Nekem 5én vizsga, de nem vészes, majd jövőre tanulok csak :oops:
Vendég
 


akkor még addig hajrá van. utána már te is pihenhetsz egy kicsit végre.
Vendég
 


most megyek aludni. Hosszú volt a nap. :)
Jó éjszakát !

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Én meg már kitakarítottam a fürdőt, nehogy anyósék vmi rosszat mondjanak rám :lol:
Fő a halacska is, azt párom főzi 8)

Ti mit csináltok ma?
Vendég
 


Sziasztok!

Kitty
te nagyon ügyes vagy! :)
csak nem szólnak már meg. :) vagy olyanok? Nem lehet ott olyan kosz! Különben is: ahol nem laknak, ott biztosan nincs vizkő, meg kosz. de ahol laknak, előfordul ilyesmi. :)

én bevásárolni voltam holnapra. Vettem kölyökpezsgőt, karajt (mert kiderült, hgoy nem lesz elég), virslit, meg ceredit stop tablettát, meg beváltottam a spar pontjaimat csirkevágó ollóra. :) Most értem haza, pedig elindultam már 9-kor. ne tudd meg ennyien voltak a bácshúsba. Ott álltam legalább egy órát. aztán a spár is tele volt.
A rossmannba kivételesen nem voltak ezren.
Most rendeltem ebédre egy pizzát. Ill 2-t, mert apácskának is. Ti pizzázni itt? Mi a Pista-pizzából szoktunk ált. rendelni.

nem tudom, hogy mikor tudok majd holnap jönni, ezért inkább még ma kívánok mindenkinek nagyon boldog, babás új évet!
Kép
Vendég
 


na de jó!!!Nem lett jó a kép :evil: :evil: :evil:
na újra:

Kép
Vendég
 


Kitty
[quote]T írta:i pizzázni itt?


na ez igazából Ti szoktatok pizzázni itt? akart lenni :)[/quote]
Vendég
 


Sziasztok! én is itt!

Délután megyek dietetikushoz nem sok kedvel! az egész napom tuti rá fog menni! :? De nem gond! Minident ki birok az én kis manócskámért! Bármit az Ő kedvéért, mert tudja, hogy az anyukája meg az apukája már nagyon várja!!!!! Jaj csjok én ugy várom a 12.-ét! Nem parázom csak várom!! De szerintem bárki igy lenne az én helyembe! Minden eggyes uhu olyan mint egy randi! Hiába vagyunk éjjel nappal eggyüt ő bent én kint mégis olyan mint egy álom! Egy olyan édes álom!!! Ami nagyon nehezen válit valora! De kivánom, hogy ezt mindannyian olyan hamar érezhessétek mint én!! Ez kimondhatatlan!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Ma atmentunk a masik szallasra...hat nem voltam elragadtatva :? :roll: Eleg gazos ahoz kepest,hogy dragabb,mint az elozo.Bar a tengerre nezo lakosztalyunk van itt bombol a zene mellettunk mert valami part bufe van itt :x Marha jo mondhatom :evil: A kaja meg uhh meg se birtam enni :twisted: Nem voltunk elragadtatva na foleg azutan a szep utan :roll: De ez van...holnapra mar keszitik az asztalrendet a tengerpart mellett es van szinpad is lesz musor 8) Setaltunk ma apavan a parton de jo volt jo sokat 8) :) Most megyunk vacsizni mert en is nem eszek :x Na pusza csajok legyetek jok es teljen jol az ev uccso napja :!:

Kitty
Gratula a laptetuhoz :wink: A kis Kitty-d meg tenyleg naon tecc 8) Jo,hogy pihentel...a nagy rohanas utan megerdemeled :wink:

Noci
Mar jo nagy a petezsak :shock: Csak amulok...lassan szulsz :lol: A barnazas meg jah allitolag meg belefer...az utro meg babasegito :wink: Uhus kep gyonyoru de mar iwiwen en is megkuksiztam 8)
[quote]S írta:ziasztok! én is itt!

Délután megyek dietetikushoz nem sok kedvel! az egész napom tuti rá fog menni! De nem gond! Minident ki birok az én kis manócskámért! Bármit az Ő kedvéért, mert tudja, hogy az anyukája meg az apukája már nagyon várja!!!!! Jaj csjok én ugy várom a 12.-ét! Nem parázom csak várom!! De szerintem bárki igy lenne az én helyembe! Minden eggyes uhu olyan mint egy randi! Hiába vagyunk éjjel nappal eggyüt ő bent én kint mégis olyan mint egy álom! Egy olyan édes álom!!! Ami nagyon nehezen válit valora! De kivánom, hogy ezt mindannyian olyan hamar érezhessétek mint én!! Ez kimondhatatlan!


Ez nagyon szepen hangzott :) :) :) :) :) :)

Csucsu
Koszi megprobaljuk jol erezni magunkat 8) Tenyleg neked is kb meg 1het lehet hatra a nem piriig :?: Nem jossz mostansag... :roll:

Pendi
Huuuuuhuuuuu :lol: Uj laptop :shock: Ez ma dofi :lol: 8) De jo a fotooo 8) :) Gondolom,hogy tele vgy erzesekkel :) Milyen szep is az :wink: Es a vonalzijaid latni,hogy nagyon sok az enerdzsid 8) Most olvasom milyen menu vart Nocieknal :shock: meg meg a villas reggeli is :o irigy-irigy :twisted: :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Igen még egy hetem van.
De majd meglátjuk nem gondolok semmire.

Nem jövök mert tegnap is vendégségben voltunk. Mostmár itthon leszünk szóval nyugisabb lesz a napunk. Igy már tudok jönni sürübben:)

Mi nem megyünk szilveszterezni. Szép csendes esténk lesz. :)

Kép
csucsu05
 
 


Pendi, nem olyanok (vagyis a szemembe tuti nem mondják), meg kosz sem volt, csak én vagyok olyan :oops: Amúgy jól sikerült, már el is mosogattam, este meg megyünk vacsizni a Sóstó Csárdába egy ismerős párral :wink:
Pizzázni ritkán szoktunk, akkor meg a Köztársaság u.-n lévőbe megyünk. De ide kihozzák ingyen, így néha rendelünk.

Nóci, majd írd meg, mit mondott a dietetikus!

Csucsu, csendben is szép a szilveszter :wink: Az a lényeg, hogy együtt legyetek :D
Vendég
 


Csucsu
Na akkor nalatok is porogtek az esemenyek 8) Closti-t meg szedsz nem? :roll: Nekem is egy hetem van :wink: De en se kondolok semmire 8)

Kitty
Elvezd ki a tanulasmentes napokat 8)

Jo ejt csajok megyek aludni :roll: A buli meg mindig megy mellettunk :x :twisted: :evil: megkerdeztuk meddig hajnal 2ig :shock: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: es reggel 10kor kezdenek ra :twisted: :twisted: Ugyhogy ha lehet holnap megyunk vissza oda ahol voltunk vgy egy masikba :evil: A bogarakrol nem is beszelve mar vgy 5-ot talaltunk csak az agyban :shock: :twisted: :twisted: :twisted:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: igen szedem a clostit ez volt a 3. hónapunk. remélem sikeres lesz.


Pendi: mégsem leszünk itthon. Ma hivotta barátnőm azaz a Szabina kerianyuja és csinálnak bulit.
Mentek volna ők bulizni de aki hivta az vissza mondta mert össze vesztek a párjával. Igy ők hoppon maradtak. Erre körbe hivta az ismerösöket igy 14-en leszünk +a gyerekek.
Ha pedig este a gyerekek álmosak az anyukája bevállalta , hoyg átviszi az ő házukba aludni őket.
Igy vagy ott alszunk vagy én leszek a sofőr majd meglátjuk milyen lesz a buli.
Inni nem akarok mert hátha babás vagyok. Na jó egy pohár pezsit azért iszok.

Ja és csajok nem is irtam a jó hírt. Most szereztem be a gynevac injekciót. bedatjuk a férjemmel állitólag csodákra képes. Férfiaknak is jó. Pendi a férjednek lehet jó lenne. Gyulladás csökkentő és nőknek meddőségre jó.
Meg sok mindenre. Állitólag csodaszer. Gyógyszertárban kapható.
10naponta kell bedatni.
Nekem kapásból 3iosmerösöm ez alatt vagy után lett terhes sőt olyan is van akit lombikra küldtek de előtte az injekció ideje alatt babás lett:)
Hallottatok már róla??A neten lehet róla olvasni csak be kell irni a keresőbe.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu
En mar olvastam rola 8) De azt nem tom,hogy kell szedni :roll: Szurni kell? :roll: Tudod a szinfalak mogott azert szoritok 8)
Es latod megis csak lesz egy kis buli igy ev vegere :wink:

Noci
mi volt a diata.... dokinal? :roll:

Bocsi csajok,hogy mostansag csak bebeugrok de nem tok hosszabb idore jonni :roll: :oops: :? Jah es meg annyit,hogy bar szeretek tengerparton nyaralni melegben es palmafak kozott de a tel szerintem legyek hideg es havas :roll: en azert vgyok irigy...mert Tokyoban most is volt vgy 10fog es semmi hooo :( Szal csajok...mindenki epp a legjobb helyen van :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csajok ti latjatok a vonalzim :shock: mer en nem :twisted:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Kép

Nócika
annyir szépen írtál a babádról, hogy az embernek könnyek szöknek a szemébe. :) Biztos vagyok benne, hogy minden rendben van. Ha baj lenne, akkor már az előző vizsgálat kiderítette volna.
Mentek valahova este? Vagy csak otthon lesztek?
Tényleg! Cicuri előkerült? Ő nem merte megmutatni magát. :) :)
Ja, és majd egy postacímet írj, hogy hová küldjük a lemezt, a képekkel. :)Képzeld, csak ez az egy kép lett csinálva, amin ketten vagyunk. Az összes többin a fiúk vannak. :) Na nem baj, mejd legközelebb kifigyelünk erre. :)

Bridget
Te jó ég! Micsoda szállásotok van!??? Hogy hogy bogarak az ágyban??????? Úr Isten!!!! Remélem nem fizetitek ki a számlát!! Ez azért felháborító egy ilyen nívós heylen. Én tuti, hogy már hangot adtam volna /nem túl barátságosan/ a véleményemnek.
"Bocsi csajok,hogy mostansag csak bebeugrok de nem tok hosszabb idore jonni
Ne viccelj már! :) persze, hogy nem baj. Te most "nyaralsz" végre együtt lehettek a pároddal, és nem velünk kell foglalkoznod. Azért nagoyn ari tőled, hogy még így is gondolsz ennyit ránk! :)
A vonalzód meg tényleg nincs meg.... :(

Csucsu
Neked nagyon szorítok! Még egy hét. Remélem az év jól indul nálatok, és a jövő karácsont már 4-ben töltitek!
Merre voltatok vendégségben?
a szilveszteri buli, meg tök jó. Végre elmentek ti is egy kicsit bulizni. Már épp rátok fér. :) Biztosan jó lesz. az ismidnek meg nem lehet egyszerű, hgoy pont így szilveszterre vesznek össze a párjával. Húúú de nem irigylem.
Egy pohár pezsgő azért nem árt. Nézd meg amikor tök részeg csajok maradnak terhesek, akkor sincs semmi baj. Te meg úgysem iszol annyit. :) Kell koccintani az Új évre. Jó szórakozást nektek!
A ginevacról meg már hallottam, de nekem nem voltak jó infóim róla. A barátnőm szúrta magát. De úgy tudom, hogy ezt csak receptre lehet kapni. Itt nem osztogatják olyan lelkesen. Ha meg is kapnánk, a párom nem biztos, hogy szúrná magát. utálja a tűt. Mentős létére. :) Tudod, őt ne szurkálják, ha nem muszáj. :)

Kitty
Jó, hgoy jól sikerült az anyósékkal a kajcsi. Ápolni kell a kapcsolatokat. Én csak azt kívánom, hogy az én anyós-meny kapcsolatomnál a tietek csak jobb legyen. :)
Én a Sóstó csárdában csak egyszer voltam, de nekem annyira nem jött be. Valahogy nem éreztem magam ott jól. A Matézába szoktunk néha elmenni, de nagyon ritkán. Pl házassági évfordulón, meg esetleg szülinapon.


Zsu
Neked kívánom az új évre, hogy a januári inszem végre meghozza a várva várt babát!!!!!! Nagyon szorítok!

Melus, Kata

Nektek kívánok nagyon sok erőt, és kitartást a babákhoz! Vigyázzatok magatokra!

ma van az év utolsó napja. :) Nálunk már megkezdődött a készülődés estére. :) pedig nem lesz nagy buli. De azért mire itt van a teljes gyereksereg, leszünk 6-an. Aztán a barátnőmék még nem tudják, hogy jönnek-e.
Én már megindítottam a jövő évre a jótettemet. :) Tesómék gépe ugye totál meghibbant, és mindig kikapcsol. Én jó testvérként :)felajánlottam a vadi új laptopomat, hogy tudjon tesóm gyakorolni az 5.-ei számtek vizsgájára. Odaadom neki, de gondolhatjátok, hogy mintha a fogamat húznák. :) :) :oops: :oops: :oops: De nekem nem annyira "fontos" mint neki.

Nem hiszem, hogy ma már tudok jönni, ezért mindenkinek
NAGYON BOLDOG, BABÁS ÚJ ÉVET!

Kép
Vendég
 


Csajok atkoltoztunk vissza a masikba ahol eloszor voltunk :wink: Ugyhogy mindketten happy-k vgyunk es mar minnyart itt a vacsi ugyhogy en megyek is 8)

Kép
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Csajok: NAgyon BOLDOOG ÚJ ÉVET Nektek!!
Köszönöm , hogy vagytok nekem és remélem jövőre mindenki családja gyarapodni fog. :)


Bridget: tök szupi hogy visszamentetek. Igy a nyaralás is jobb lesz:)
Igen szurni kell . Majd a körzetis növér beadja.
10naponta kell.
5injekció egy kúra.

Kép
csucsu05
 
 


[size=18]Boldog, babákban gazdag új évet :D [/size]
Vendég
 


Kitty
Ugy legyen jol mondod :wink: es akkor iden majd ti is kezdtek valamikor? :roll: Asszem meg te kerdezted,hogy miert nem irtam az ajikrol...hat nem volt idom :roll: tudod mi 26-an mar utaztunk nem volt sok idom netezni es keresgetni kepeket az ajijaimrol :? De majd ha hazamentem potolom 8)

Csucsu
Jaj ne is mond egy megvaltas volt onnan eljonni :wink: Most meg egy megszebb szobaban vgyunk kilatas a tengerpartra 8) nagyobb is :wink:

Pendi
Nem tom mondtam-e mar de csini a vonalzid 8)

Nekunk megvolt tegnap a szilveszteri vgy 10fogasos vacsi :shock: degeszre ettuk magunkat :oops: aztan jott az ejfel pezsi es tuzijatek 8) Aztan en ngyon almi voltam mar hajnal 1korul merthat a masikban nem sokat aludtunk :x Ugyhogy bar apa birkozassal kezdte volna az ujevet en ngyon almi voltam es kimaradt :oops: de azert meg ma is az ev elso napja van ugyhogy bepotoljuk :lol: :wink: Hat roviden ennyi :roll: Menyasszony nem lettem pedig egy pillanatra beugrott mi van ha netan majd most :roll: de nem :? Nem is baj mert jon az majd :wink: Na most csinalt apacska sok-sok fotot :lol: majd lesz mit mutiznom 8) Remelem mindenkinek jol telt a szilveszter :wink: Beszamolot kerek mindenkitol!!!

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek Nagyon Boldog Új évet kívánunk!!! Én és a párom is :)
Kép

Bridget
Jó, hogy átköltöztetek a másik szállodába. Így sokkal élvezetesebb a nyaralás :) Nem is jó, ha nem megfelelő a szállás. REmélem jól érzitek magatokat!
Várunk vissza! De addig is érezd magad nagyon jól! Majd kérünk beszámolót, képeket az útról, és persze a szilveszter éjszakáról! :)
a 10 fogásos vacsi nem rossz. Pláne, hogy nem neked kell után összemosogatni, és pakolni. :)
Az összebújás, meg nem csak nálad maradt el. azt hiszem, a többségnek már nem volt energiája olyan későn. :) az a lényeg, hogy az új évet már jól indtottad. :)
A lánykérés meg biztosan meglesz majd. ha nem is most, de biztos vagyok benne, hogy eljön annak is az ideje. Csak tart ki ez ügyben is.
A vonalzi dícséretet köszi, de úgy emlékszem, hogy már megdícsérted. :) De nem baj. :)

Csucsu
[quote]K írta:öszönöm , hogy vagytok nekem

ez olyan aranyos volt! :)
Kép
Mi is köszönjük, hogy szakértelmeddel, és kitartásoddal folyamatosan választ adtál a kérdéseinkre. Nagyon sokat segítettél nekünk a tapasztalatoddal.
Hogy sikerült a buli? Jó volt? Szabina meddig bírta? Nem volt nyűgi?

Kitty
hogy sikerült az éjszaka? Jöttek a barátok? Vagy ti mentetek? Bocsi, de már nem emlékszem. De már nem is emlékezhetek, mert ugye az már tavaly volt. :)

Nócika
Hogy sikerült a buli? Meddig bírtad? Nem fáradtál el nagyon korán? Az éjszakát is kibírtad hányinger nélkül?

Mi kb 2ig voltunk fenn. 7-kor volt vacsora, amit a párom főzött. Nagyon fini sörben párolt kakukkfüves bőrös karaj volt főtt-sült krumplival, meg párolt gombával. Nagyon jó lett. Éjfélig néztük a tvt, meg lógtunk a gépeken. Aztán éjfélkor koccintottunk, és 2-kor lefeküdtünk. Párom be is aludt :(, de remélem az új évet "izgalmasan" indítjuk. :) Na meg ami fura volt, hogy vártuk a nagy visszaszámlálást, de nem volt. ahogy vége lett a filmnek az RTLl-en, rögtön kezdődött a himnusz. Fel sem ocsudtunk, de már szinte vége is volt. Épp akkor keztdtük el bontani a pezsgőket, mert azt hittük, hogy van még időnk. Én jól eldurrantottam himnusz alatt a gyerekpezsgő kupakját, mert nem tudtam jól leszorítani, Isti meg kilocsolta a konyha padlójára, úgyhogy épp csak a végére értünk be a tv elé. :) Az év első perceiben padlót mostunk. :) Remélem azért nem az egész év lesz ilyen. :)
Ma megfőztük a lencsét, és az éjfélkor nem megfőzött virslit sütöttük ki hozzá. Most mindenki punnyad, én meg végre idejutottam a géphez, mert eddig a nővérem meg a húgom vette birtokba. :)
Vendég
 


Remélem mindenkinek jól telt a szilvesztere. Mi nagyon jól éreztük magunkat. annyit nevettünk, hogy már fájt a szám. Pedig én voltam a sofőr igy nem ittam de én a kölyökpezsgőtől is jó kedvű voltam.:)
Irtó jó szilveszterünk volt.
Szabina 10kor már majdnem elaludt de be volt zsongva a tűzijáték miatt. Igy éjfélkor a gyerekek is velünk koccintottak és utána volt tűzijátékunk is. Gyerekek élvezték nagyon és mi is.
Aztán még kicsi játék és mindkét gyerek 1kor kidőlt. Mi még buliztunk táncoltunk majd fél4kor eljöttünk. Szabinát betekertük egy vastag plédbe úgy vittük ki a kocsihoz. Fel sem kelt.
Aludt mint a bunda.

Csajok boldog babás újévet mindenkinek:)

Kép
csucsu05
 
 


[quote="csucsu05"]C írta:csucsu05sajok: NAgyon BOLDOOG ÚJ ÉVET Nektek!!
Köszönöm , hogy vagytok nekem és remélem jövőre mindenki családja gyarapodni fog. :)


Bridget: tök szupi hogy visszamentetek. Igy a nyaralás is jobb lesz:)
Igen szurni kell . Majd a körzetis növér beadja.
10naponta kell.
5injekció egy kúra.


Jaj bocsi a nagy sietsegben csak azt olvastam el ahol a nevem van :oops: :oops: :oops: Ez tenyleg ari volt most latom Pendi hivta fel ra a figyelmem :oops: Nana,hogy gyarapodni fogunk mindenki :wink: :lol:

Pendi
Igen jo,hogy atjottunk sokkal elvezetesebb igy :wink: Es ngyon szepen koszonjuk a jokivansagokat a parod neveben is :wink: Nana lessz itt leanykeres nagy lagzi es akkor ti is mind meglesztek hivva :) (Budapesten lesz no para :lol: :wink: )

Szal ma eleg kaki ido volt :? EZert csak elveztuk a tenger gyonyoret a dekkunkrol apaval egy agyban ketten o olvasott en meg pihiztem rajta 8) Aztan kibereltunk egy mocit(motort) 8) es elmentunk a Nagy Budha szoborhoz na meg kicsit korbejartuk ezt a reszet a szigetnek 8) En imadom...mindig elcsodalkozom azon egyes embereknek milyen eletuk van mennyivel rosszabb,mint egyeseknek otthon es megis milyen boldogok :roll: Aztan apaval elrobogtunk a tesco-ba 8) imadom azt is annyi minden kis bolt van ott 8) Vettem egy atlatszo szintelen napszemcsit 8) azert,hogy a bogarak ne szalljanak a szemembe :roll: persze nincs sok de a huzat is meg minden :lol: Na szal aztan visszajottunk a szallasra.Anyunak kuldtem sms-t meg a batyamnak ugyanis itt a magyar telom is hasznalom na meg mostmar majd japanban is mert vettem hozza toltot.Az enyem otthon felejtettem :? Ezert nem tudtam hasznalni eddig :roll: Aztan vettunk 1orast masszazs-t a spa-ban ami irto klafa volt 8) aztan haza tusolas es birkoztunk egyet apaval :lol: :lol: 8) :oops: Megadva neki az ujevi kezdest :lol: :lol: :lol: :lol: Na most meg mar olyan keso,hogy szoba szerviz-en kertunk vacsit apa meg kesz van mar alig bir fentmaradni :lol: Anyuval es batyammal is beszeltem :wink: Felhivtak :) Mi volt meg :?: :roll: Semmi nezzuk a tevet meg varjuk a kajat jah es 11:20 van este 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


[quote="csucsu05"]R írta:csucsu05emélem mindenkinek jól telt a szilvesztere. Mi nagyon jól éreztük magunkat. annyit nevettünk, hogy már fájt a szám. Pedig én voltam a sofőr igy nem ittam de én a kölyökpezsgőtől is jó kedvű voltam.:)
Irtó jó szilveszterünk volt.
Szabina 10kor már majdnem elaludt de be volt zsongva a tűzijáték miatt. Igy éjfélkor a gyerekek is velünk koccintottak és utána volt tűzijátékunk is. Gyerekek élvezték nagyon és mi is.
Aztán még kicsi játék és mindkét gyerek 1kor kidőlt. Mi még buliztunk táncoltunk majd fél4kor eljöttünk. Szabinát betekertük egy vastag plédbe úgy vittük ki a kocsihoz. Fel sem kelt.
Aludt mint a bunda.

Csajok boldog babás újévet mindenkinek:)


Na majdnem elcsiptelek :lol: csak olyan sokaig irtam mert apa mindig felbeszakitott meg beszeltem ugye a csaladdal ugyhogy volt vgy fel ora tuti meg a masik fel amig megirtam :shock:

Orulok,hogy ilyen jol telt a szilveszteretek nagyon radfert most :wink: Es kivanok neked is babaesot a 2009-re 8)
Amugy itt is volt egy kiscsaj aki mar a vacsi alatt kiult a szivacsagyra es 5perc alatt bealudt :lol: pedig csak 7-8ora lehetett :roll: Ugyhogy o lemaradt a tuzijatekrol :lol: De edi volt nagyon :lol: Milyen ruhaban volt a janykad?es te? :roll:

Na ez megint beletelt egy jo 40percbe mert kozben megjott a kaja ettunk :lol:

Megyek aludni jo ejt csajok 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: De jó, hoyg ilyen jól érzitek magatokat! Csak az a kár, hgy egyszer vége lesz ugye?Nem baj most majd tudsz miből erőt meríteni. Lánykám most nem volt "estélyiben" Egy világos kord szoknya volt rajta rózsaszin felsővel és harisnyával. na meg a kopogós cipővel.

Rajtam egy fekete gatya és egy fekete flitteres egyszerű felső.
Semmi extra nem volt. Hajunkat befújtuk piros lakkal csillogtunk egész éjjel:) Na meg az ágyneműnk is reggel:)

Kép
csucsu05
 
 


Igen ngyon....kellett ez mar nekem ngyon...allandoan depiztem tokyoban :roll:

Csinos volt akkor 8) me mondod,hogy nem :roll: es az az egyszeru sima flitteres felso se hiszem,hogy olyan 1szeru lett volna :lol: fot van? 8) A csillogot ne is mond en is mar azert nem teszek magamra mert tele lesz az agy meg az egesz lakas :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:

Na mentem csucsuzni :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Idén még nem is írtam :lol:

Bridget, jól tettétek, hogy átmentek a másik hotelbe. Ha már ennyi pénzt kifizet az ember, akkor pihenjen, ne a bogarakat zavarja el az ágy körül :shock:
Júl. elején végzek a sulival, addig biztos nem lesz semmi baba témakörben, utána majd meglátjuk, de először szeretnék munkahelyet.

Csucsu, jó lehetett a buli - kölyökpezsgővel is. Szabina édes lehetett, hogy bealudt.

Pendi, amit az újévben először csinálsz, azt fogod egész évben :lol:
Itt is szeretném megköszönni, hogy tegnap felhívtál nagyon jól esett :D

A mi nem szervezett bulink meg tök jóra sikeredett. Kb fél 9kor jött át egy barátunk, utána 9kor még jöttek, meg párom tesói is, utána meg csak jöttek, és jöttek :shock: Tizenvalamennyien voltunk össz. A fiúk számítógépen játszottuk, a lányok (hárman voltunk) tv-ztünk, pezsgőztünk, társasoztunk. Újévkor koccintottunk, meg hívtunk még barátokat 8) Az utolsó vendég 4kor ment el, gyors rendrakás, alvás. 1kor keltem aztán fel, egy csomó poharat el kellett mosni, párom meg felporszívózott :wink:

Du meg jöttek anyumék, mikor ők elmentek, akkor átmentünk anyósékhoz is, nemrég értünk haza.
Vendég
 


Sziasztok!

Mi is mindenkinek nagyon boldog és sikerekben és babában gazdag boldog ÚJ Évet kiván MIci Maci És kis Manó!!!

Drágáim! Hát mi kerianyuméknál voltunk! Volt még ott több kolléga is és ugy családostól töltöttük eggyütt az Ó év utolsó napját! Majdnem 4 óra volt mire hazaértünk! Gondolhatjátok? Mas egész nap aludtam! Lefeküdtem amint hazaértünk fürcsi minden nélkül!! :oops: :oops: Keltem majdnem 9-kor megszurtam magam akkor a cukrom csodaszép volt 4,6 ettem majd 1 óra mulva ujjabb szúrás akkor már 7,9! Na ez már gáz! De ha 10 fölé megy akkor kell mgam inzulin injekciózni! Na ettől nagyon félek! Ma szurtam magam elösször vagy 10 percembe tuti telt! Ugy paráztam! Apácska ugy nézett, de türelmes volt! Kedden megyek vissza a korházba kontrollra a Bajcsiba! Aztán szurkálás után aluttam megint szal kb fél 11-től fél 2-ig utána irány anyuékhoz lencsét enni na az nagyon fini volt majd haza aludni! Felkeltem 18 óra körül át anyuékhoz pezsizni meg virslit enni! Aztán haza jöttünk és fürcsiztem! Most itt ülök, de majd leragad a szemem!
Rettenetesen hányingeres vagyok! Nem jön ki pedig lehet jobb lenne! Vettóünk még tegnap a patikában B6 bitamint! Komolyan mondoom ez valami csodaszer! Már tegnap kissé kiborultam, mert olyan rosszul vagyok! És bevettem és szó szerint táncoltam kb egy fél órára rá annyira jól voltam! Ma hogy egész nap aludtam semmit nem éreztem, de most miota itt ülök a gépnél azota érzem, hogy környékez a rókacsalád! Csajok azért mert kibukok néha ez akkor is nagyon jó érzés! De a barni nem akar mulni! Félek! Remélem nem lesz semmi gebasz, mert azt nem hiszem, hogy épp ésszel fel tudnám fogni! Ne harizzatok, ha nem jövök túl sürün, de nem igazán vagyok a toppon! Most is ezt leírtam, de visszaolvasni nem igazán birok! Nincs erőm! Ne haragudjatok! Nem tünök el csak ritkábban fogok lehet jönni!

MIndenkinek babában gazdag boldog Új évet kívánok!!
Brid! Neked meg ezekhez külön szurkolok, hogy minél elöbb ne csak anyuci lehess hanem boldog ara is!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Kitty
Orulok,hogy a megnemtervezett buli ilyen jol telt 8) Tarsasozni en is imadok es ugy vagyom mar egy magyar party-ra ahol mindenki magyarul beszel...eszunk iszunk buli van tarsasozas :roll: Remelem majd jovore... :roll:

Noci
Szal ezek szerint csekkolgatni kell a vercukrodat :shock: Hat az nem egyszeru :oops: egyik barim csinalta hat nem voltam ra irigy egyaltalan :roll: DE te ugyi vgy es megtod csinalni :wink: Barni ugyben nem tom mi a helyzet csak azt tom amig nincs verzes addig nagy gaz sincs :roll: De remelem elmulik maaa :twisted: A rokacsalad meg most nalad tanyazik aztan majd kuld tovabb :wink: Meg 1 erdekes dolgot akartam irni :idea: Tudod azt mondjak ha a csaladban elmegy valaki akkor ott jon egy baba is valahova.na pont meselted keresztanyud en meg kombinalva arra jutottam,hogy bar az o nem tarthatta meg a babot a lelek hozzatok koltozott at...nem tom ertheto vgyok-e :roll: Nem akarom,hogy felreertsz :oops: De akkor most azon gondolkodtam valakinek elkell tavozzon a csaladunkbol es akkor nalunk is jon a baba :?: na jo ez csak koltoi kerdes volt...de amugy tuti van benne valami :roll:

Jelentes
Na megyek kicsit masfele is szetnezek ma megint nem a legpompasabb ido van :? de nem baj mert ma robogoval korbemegyunk a szigeten ami 1ora vgy kicsit tobb 8) Plussz meg megallunk majd par nevezetessegnel ugyhogy kb 3orat vesz majd igenybe ha nem tobbet 8) Majd du 2korul indulunk amugy az idoeltolodas itt es M.orszag kozott csak 6ora elre :idea:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?