Új privát üzeneted érkezett!

Üdv a Kismamiknak!
Remélem mindenkinek olyan nyugisan és kedélyesen (forralt bort szürcsölgetve :wink: ) telik a karácsony ahogy nálam........ :lol:

Ma mondjuk kissé zilált vagyok, csomagolok, holnap észak felé vesszük az irányt, és az év hátralevő részét Lengyelországban töltjük a hegyekben. Lesz nálam gép, de ha nem tudnék netezni, akkor
Nagyon boldog új évet kívánok Mindannyiótoknak!!!

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Erika!
Elég szomorú, hogy ilyennel zsarolhatják a kismamákat. Bár velem már az első szülésemnél kesztyűs kézzel bántak, a jogászoktól félnek, plusz elég rendesen ki tudom nyitni a számat szükség esetén (bár nem szívesen teszem). :oops:

Amúgy szabadulnék már a pocaktól, se enni, se inni nem tudok normálisan, a gyomrom teljesen kikészült. :(
vovanda
 
 


Vanda, kitartás!! Már csak pár hét. Tudom, sovány vígasz, nem is tudom elképzelni milyen lehet neked, de azért kívánom hogy ne veszítsd el a jókedvedet és a türelmedet! Kárpótolnak majd a babák, ha a kezedben tarthatod őket! :lol:

Lois drága, nagyon vigyázz magatokra, meg ne fázz! Jó pihenést és szilveszterezést kívánok nektek! BUÉK!

skrisz72
 
 

 
 

Sziasztok!

Fanni :P
meg ám! :wink:

Lois,
érezzétek nagyon jól magatokat északon és vigyázzatok! :)

Vanda,
:?
kitartás...
angel37
 
 


Vanda :?
Kitartás.............................

Angel :P
Örülök 8)

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Egy picit bejelentkezünk: Norbika, Kirácska, Norbi apu, Andi anyu:

Kép

Napirendünk még nincs, egy kissé felborult az itthoni rend, egyetlen fix pont az életünkben: az esti fürdés. Nappal alszunk, éjszaka sírunk, mert fáj a hasunk.
szöcske
 
 


Szia Szöcsi! Tündéri két kis falatkád van. :lol: Lassan majd helyreáll a rend. Remélem van segítséged.

skrisz72
 
 


sziasztok!

bocsi, mostanában nem volt időm :oops: rakok táblát.
szóljatok, ha javítsak vmit! köszi.

Kép


kati
katica30
 
 


Katica, köszönjük szépen a táblát.

skrisz72
 
 


Szöcsi!
Édesek a babák! Kitartás, az eleje nagyon nehéz tud lenni.

És a szülésznőm rájött, mi bajom. Hányós-hasmenős vírus. Tegnap kínomban felhívtam, akkor mondta, hogy járvány van, nem lehet -e... Aztán leesett, hogy dehogynem, tesóm gyerekei felváltva kapták el. Ma már jobban vagyok, csak még szédelgek.
vovanda
 
 


Vanda, jobbulást kívánok. Pont ez hiányzott, mi? :?

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Fanni! Szöcske! Csodaszépek a babák!

Vanda! Kitartást és jobbulást!

Lois! Jó pihenést!

Krisz! Angel! Jó gömbölyödést.

Katica! Köszi a táblát.
Sokkot is kaptam. :oops: :oops:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Fanni :P
szuper a gépecske, még barátkozunk egymással, meg hogy hogy is tudom a legjobban használni az ágyban dögölve :wink:

Szöcske,
nagyon édesek a babák! :) :)

Vanda,
na ez soha jobbkor :roll: jobbulást!

Hanna,
bizony, nagyon elöl vagy! :wink: Közeleg az idő!
És köszi, most már kerekedem! Fura :oops:
angel37
 
 


Angel! Olyan jó kerekedni. :)
Mutiiiiiiiiii

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Kép az nincs rólam, meg feltenni se tudtam eddig soha semmit :roll: De biztos lesz, és ha lesz, mjd vhogy megmutatom! :wink:
angel37
 
 


Angel! Ok. :wink:
Nagyon kíváncsian várom.


Eltünt kismamik tessék jelentkezni!!!!!!!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hello Csajok!
Én nem vagyok annyira "eltűnt", de azért jelentkezem, innen a messziből, csak két mondat erejéig. Szuper minden, sajnos minden klassz dologról lemaradok, nem sportolok semmit, de azért jól érzem, sétálgatok, mint egy Michelin baba meg egy pingvin törvénytelen gyereke, úgy ki vagyok párnázva, mert a hideg az dermesztő :)
Sígatyát már nekem is kellett cserélnem, az előző nem jó a hasamra, ami hatalmas.... :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, csinálj szép képeket! Gratulálok a 11. héthez!

Angel, nem csinálsz vonalzót? Azt sem tudom, hol tartasz.

Hanna, picit kerekedik a pocim. Főleg estére dagad fel. :lol: Lehet, hogy csak a tegnapi 6 gombóc fagyitól??? :mrgreen: :oops:

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Lois,
igen szemléletesen írtad, hogy hogy nézel ki :lol:
A séta most elég is! :wink:

Krisz,
nem, nem lesz vonalzóm :oops: , viszont azt ígértem, helyette odaírom a hsz alá, ami persze mégse mindig kerül oda...

Szal 14+0 :)
angel37
 
 


Gyors helyzetjelentés: babák 2500 és 2300 grammosak, jól vannak. Az anyjuk kevésbé....
vovanda
 
 


Lois! Krisz! Várjuk a képeket!

Angel! :)

Vanda! Szép méretek! Jobbulást neked!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna, szerinted ez a kis pocak már a babától van? Vagy egyszerűen csak híztam másfél kilót.... :oops: :oops:

skrisz72
 
 


Skrisz!
Teljesen alkat kérdése, hogy mikortól látszik a pocak. Kollégám felesége pl. az ikerterhességet is nagyon sokáig le tudta tagadni, nekem anno egy baba is hamar látszott.
vovanda
 
 


Skrisz :D
nem a babától és nem a 1.5 kg-tól, a magas progeszterin általában az ok, és a 12. héten a kezdő pocak sokszor visszahúzódik - sok aggodalmat okozva a kismamáknak -.
A progeszteron miatt lazulnak a szövetek és a beleket tartó hártyák, és ez okoz egy látszólagos puffadtságot.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Köszi lányok, már értem. Akkor majd nem ijedek meg a 12. héten, ha lapul a hasam. :lol: Addig még progi szurit kell szúrnom...

skrisz72
 
 


BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK!

Kép

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Gondoltam itt még emlékeztek Rám egy páran ezért bátorkodom örömhírt közölni. :)

2008.11.18-án végre Én is Anyuci lettem, megérkezett a Kislányom Kincső Dorka. :)

Nagyon örülök, hogy szépen, sorban mindenki babásodik! :)

Ezzel a képpel kívánok mindenkinek nagyon, de nagyon Boldog Babás Új Esztendőt!!! :)

Szeretettel:
Kiscsillag és Kincső

Kép
kiscsillag
 
 


Drága Kiscsillag!
Ez ám a hihetetlen örömhír!!!!
veled együtt örülünk Dorka babának!

azért mesélhetnél, mert én semmit sem tudtam, derült égből, óriási hír!!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kiscsillag! Itt is csak gratulálni tudok!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Kiscsillag!Hurrá! Ez ám a meglepetés!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Mindenkinek BÚÉK!!

Jövőre jövök, ma elég sz@rul vagyok. :(
vovanda
 
 


Sziasztok!

Szöcske, gyönyörűek a babák! :)
Lois!:lol:
Angel! :)
Kiscsillag! Gratulálok!

Cupp Mindenkinek, ééés- B-Ú.É.K. !!!!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Sziasztok!
Boldog új évet!

* :lol:
Nagyon örülök Neked és szívből gratulálok!!!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Drága Kiscsillag! Szívből gratulálok gyönyörű kislányodhoz, ha valakit, hát Téged már nagyon megilletett, hogy végre anyuka légy! Orsihoz csatlakozva én is örülnék, ha mesélnél magatokról! Jó egészséget és boldog új esztendőt!

Minden babavárónak is kívánok gyönyörű, babázós új esztendőt!

dkata
 
 


Kiscsillag!

Gratulálunk Neked a kislányodhoz! Csuda szép! :lol:


Lányok!

BOLDOG ÚJ ÉVET KIVÁNUNK!

Kép

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Kép

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Mindenkinek Boldog Új Évet kívánunk: Norbert Junior, Kira, Norbi apu, Andi anyu

Köszönjük a gratulációkat, boldog babavárós, babaesős 2009-et!
szöcske
 
 


Sziasztok!
BUÉK!

Én egy jó gyermek háziorvost keresnék Bp-en a XII. ker-ben vagy környékén születendő gyermekünknek.
Van valakinek jó ötlete?

ill. mit javasoltok újszülött baba ápolásához?

BUÉK mégegyszer mindenkinek!!!!!

Kép

Kép
nuszo
 
 


Jó reggelt Csajok!

Remélem, jólt telt a Szilveszter mindenkinek.

Nuszo! Dokiban nem tudok segíteni.
Ápolás: én első időszakban a gyógyszertárit ajánlom.

Vanda! Jobban vagy?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna!
Megvagyok. Fájdogál mindenütt, de kibírom. Te hogy bírod?

Nuszo!
Akár 1 éves koráig nyomhatod a gyógyszertári cuccokat. Egy aranyszabály: Johnsont SOHA!!! Csúnya llergiát tud okozni (súlyosat) ha kaptok, használd el te.
vovanda
 
 


Vanda! Sajnálom. :(
Kitartás! Már csak 27 nap. :)
Velünk minden ok. Gyomorsav ezerrel. A Renniét én tartom el.
Illetve most már folyamatosan keményedek.
Szóval én bírom. :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


vovanda írta:Nuszo!
Akár 1 éves koráig nyomhatod a gyógyszertári cuccokat. Egy aranyszabály: Johnsont SOHA!!! Csúnya llergiát tud okozni (súlyosat) ha kaptok, használd el te.

csak bólogatni tudok. Johnsont soha, de soha, iszonyú sok babát kiüt.
Gyógyszertárit 1 éves korig felírják, indokolt esetben utána is. Van amikor mi még most is azt használjuk, ha épp rosszabb a fiúk bőre.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kiscsillag!
Mostmár tudom, hogy AZ a Kiscsillag vagy! Gyönyörü a kislánykád, nagyon sok szeretettel gratulálok, éljetek boldogságban, és legyen Neki kistesója, ezt kivánom szivből!

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Kiscsillag, én nem tudom ki vagy, de három topikban is olvastam, hogy kerestek téged, és hiányoltak. Azt hiszem a szívükbe zártak a lányok. Sok boldogságot kívánok nektek az elkövetkezendő évekre! (szerintem a többi topikba is írhatnál magadról, biztos örülnének a többiek)

skrisz72
 
 


Hanna!
A Rennie eltartásához én is nagyban hozzájárulok, megőrülnék, ha nem lenne. Meg persze keményedek, de nem csoda. Már nagyon számolom a napokat, a gyomrom úgy össze van gyűrve, hogy az borzalom. Ha véletlenül sikerül úgy-ahogy normálisan ennem, annak mindig böjtje van, nagyon rosszul tudok lenni tőle. :?
vovanda
 
 


Hello Lánykák!
Nagyon boldog új évet!!!!!
Elveszett bárányka hazatért, kitelelte magát alaposan :roll:
Szuper volt amúgy, csak nagyon fárasztó....... na és megfogadtam, hogy ilyen messzire terhesen nem autózom többet, nagyon gáz volt, émelygés a köbön :? Pedig egyébként már egyáltalán nem szoktam émelyegni :shock:
A pocak-növekedés szerintem nálam is így működik, teljesen hullámzó a mérete, a progitól van, bár azért erőteljesen érzem, hogy a méhem is nődögél, szóval szerintem, nemsoká ő uralja a paramétereimet :wink:

Kiscsillagom!
Itt is együtt örülök veled, jó hogy "előbújtál", sajnálom, hogy msn-en mindig elkerüljük egymást :(

Vanda!
Sajnálom, hogy egyre keservesebb, kitartás!!! :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, üdv itt az újévben! :lol:

skrisz72
 
 


sziasztok!
gyorsan hadarva: ma hajnalban negyed kettőkor megszülettek az ikrek: Dani 45 cm és 2300 g, Réka 44 cm és 2000 g. mivel túl kicsik voltak, császár lett belőle (Réka addigra befordult).
nem stabil az állapotuk, a koraszülött osztályra átszállították őket. valószínűleg átestek egy méhen belüli fertőzésen, ezért indult be a szülés (Danin ennek vannak jelei, ő bírta kevésbé).
Vanda jelenleg még a nem mozdulhat kategóriában van, kérlek, telefonnal leghamarabb délután zaklassátok, de leginkább akkor is csak engem (iwiw-en fent van a számom, aki nem tudja, és leküzdhetetlen vágyat érezne a telefonálásra).
amint van valami, majd jelentkezem.

(vovanda)
1szálpasi
 
 


Kép

Kép

Kép


Nagyon születés után, még szutykosan....
1szálpasi
 
 


Vanda és 1szálpasi!

Gratulálunk Danihoz és Rékához! Minden rendben lesz!

Gyors felépülést, sok tejcsit és jó egészséget ki'vánunk Nektek!

Kép
Kép
kisfóka
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: