Új privát üzeneted érkezett!

Tök cukker minden karácsonyi kép! Méééég!

Patrícia,
nálunk is volt 2szer ilyen, hogy Nórinak piros volt az arca, én a paradicsomra gyanakszom. :roll: Mindkétszer azt kapott délben. Persze lehet, hogy semmi köze hozzá, csak találgatok.

Nekünk jó volt a karácsonyozás, mert anyukámék ide jöttek, anyósomékhoz mi metünk, de csak 1 villamosmegállónyira, a vidéki rokonokkal meg nem szoktunk ilyenkor összejönni. (Nem azért, mert nem szeretnénk, csak körülményes lenne, és annyian lennénk, hogy le a kalappal.) :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


tényleg pat!
én mástól hallottam,h a sárgarépától piros lett a gyerkőc orra meg az arca.most jutott eszembe,h gabi írta a paradicsomot.mit evett a manó?

Kép
berni1
 
 


Sziasztok!

Ancsa, nagyon édes Rebus, és milyen ügyes! Ahhoz képest, hogy a fordulással megváratott, most már jól belehúzott. Lehet pakolni :wink: . Tényleg jó ez a szivacsszőnyeg! Bogika még mindig csak négykézláb hintázik, és közben hátrafelé araszol. Remélem lassan rákap a kúszásra.

A fiúk is nagyon aranyosak.

És hát persze minden manó nagyon édes.

Mi 24-én itthon voltunk anyósomékkal. A lányok tündériek voltak.
Majd 25-26. Pesten voltunk a nővéreméknél. Aztán azóta itthon nyugiban.

Nem készült sok kép, de azért keresek.

Jó pihenést.

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 

 
 

Sziasztok!
Azt nem hinném,hogy beütötte,az ágyban körben rácsvédő van, a feje alatt pelus,az arcához odaszorítja a szundikendőt! :lol: Viszont kajától sem lehet,mert nem eszik tejen kívül semmit :cry:
viszont teszek fel néhány képet! :D
Hozzátáplálódásom 1.

Kép

Hozzátáplálódásom 2.

Kép

Karácsonyfa. Anyu mindig hajnalig díszíti! :shock:

Kép

Anyóséknál.Balra az a csinos legény,Márk! :lol:

Kép

Mircsike és én! :)

Kép

Anyuéknál olyan későn jött össze a család,mivel tesómék dolgoztak,hogy nem is készült közös kép. A nagyszüleimnél igen,de azok meg még nincsenek a gépen...

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Ja,még egy,Márk kedvenc játéka:
aztán holnap hozok még,mert Mirusról is van a gépen! :wink:

Bár maga a kép homályos, a lényeg azért látszik! :lol:
Kép

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Hm...
mivel úgysincs jobb dolgom,felmentettem azt a maradék 15 képet,és le is kicsinytettem :lol:
Szóljatok ha sokk voltam! :shock: :shock: :shock:
A család a mamáméknál! Eről csak én hiányzok! :lol:
Kép

Mirus az játékokkal! :D
Kép

És végül egy, a jólfésültről! :oops: Ezt előbb csináltam,és nem tudom nem megmutatni! :oops:

Kép

Na jó,abbahagyom!Még a végén gyorsan betelik ez az oldal! :lol:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Patrícia,
akkor lehet, hogy Te ettél valamit, amitől piros lett a pofija. De ez már úgysem derül ki. Biztos semmi komoly. :wink:

Most esett le, Te '83-ban születtél? Felháborító! :lol: (Én '77.)

Az első hozzátáplálós képen, az asztalevősön olyan, mintha egy kéz még oda is nyomná a fejét, tiszta horror. :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ja, szivacsszőnyeg.
Anyuéktól azt kértünk Nórinak. Direkt mondtam, hogy csak számos vagy betűs legyen, mert a figurásból kiesnek az apró darabok, a gyerek meg bekajolja, ha nem kapnak számost/betűst, akkor inkább vegyenek valami mást. Na, hármat találhattok, hogy milyet hoztak... Nem akarok rosszat mondani Anyura, csakhát direkt szóltam. Na, mindegy, a gyerekeknek tetszik, az a lényeg. Én meg 2 órán át ragasztgattam a kicsi darabkákat. :x :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


én láttam egy jó technikát a habtapira:a hátulját ilyen barna vagy akár átlátszó vastag celluxszal ragasztotta meg valaki.azt mondta hatásos és gyors.
amúgy tudja valaki hohy hol lehetne számos vagy betüs lapot kapni?mi is azt hajtjuk

Kép
berni1
 
 


Sziasztok!

Sly! Vegre bejottek a karis kepek. Nagyon jok! :D Annyira cukik a gyerkocok!

Pat! Tetszik a hozzataplalos kep! Foleg Mira es a Rakoczit uros. :lol: Mark pedig tenyleg nagyon helyes fiu! :D

Csillus! Hogy vannak Emociek? Bogika is biztos hamarosan rakap a kuszasra, ne felj! Aztan mar nem csak Toncsi, hanem Bogi utan is rohangalhatsz. :lol:

Jo ez a szivacsszonyeg, csak jo lenne, ha Rebus rajta is maradna, es nem allandoan a konyhaba es a szamitogephez ugetne el. :? A baj az, hogy nalunk kopadlo van es egyreszt hideg, masresz, ha felul es eldol igen csak nagyot koppan a fejecske. :(

Jaj, most en is kivagyok. Rebus arca csupa-csupa potty. Raadasul semmi uj kajcsit nem kapott. Kesz. Borzalmasan csunya. :(

Gabuska! Gondolom anyud azert vett figuras szivacsszonyeget, mert azok szebbek, mint a szamosak es a betusek. Gabuska, meg egy kerdes. Te hogy itattad Livit? Nalunk Rebusbol allandoan kijon a viz. Vagy nalatok ez nem volt problema?

Kép
atina12
 
 


Atina,
a bibi az, hogy direkt mondtam, hogy ne figurásat vegyen. :wink:

Igen, ez a fóliás megoldás jó, csak dec. 25-én nem tudtam beszerezni ilyet, és amilyen paramami vagyok, 1 napig sem akartam úgy hagyni. :oops:

Húúú, a vizet nagyon sokáig kiküldte Livi. Mint minden más folyékony dolgot. 7 hónapos koráig nem is kapott mondjuk, de akkor kezdtünk járni játszóházba, és ott 40 fok volt, ezért egy kis cumisüvegben vittem vizet, amit apránként adagoltam neki, dehát sok értelme nem volt sajnos. De legalább tiszta volt a lelkiismeretem, hogy én adtam neki.

Még az jutott eszembe, hogy pöttyök lehetnek fogzástól is, vagy talán a mosószertől. :roll:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Patr! Nagyon jók a képek! Nekem a maszatos tetszik a legjobban! A nagyszülők nagyon fiatalok! Ugye az idősebbek a dédik?

GAbuska! Nekünk is állatos habtapi van és én is összeragasztgattam. Nekiültem, hogy hamar megvan az, de én is elmolyoltam vele vagy két órát. Azóta Roli megnőtt és szépen szétszedegette.

Pirosságra és pöttyökre nincs egyéb ötletem.

Nagyon hideg van, úgy nem szeretek ilyenkor sehova menni, pedig boltba muszáj lesz.

Ma már főznöm is kéne, de mit? (ez csak a napi költői kérdésem volt)

Kép
szly27
 
 


Szly,
nekem ma anyukám vásárolt be, mert a derekam 2 napja lumbágó szerűen fáj. Ez még nem lenne baj, csak attól félek, hogy az utcán áll be, és nem tudok megmoccanni, akkor mit csinálok a két gyerekkel meg a cuccokkal. :?

Én vadast csinálok, krumplikrokettel, meg zöldborsó főzit, mert azuramZoli nem szereti a vadast, és még van tegnapról krumplis tésztánk is.

Ja, egy pontosítással még tartozom, Nóri nem a la natúr kapta a paradicsomot, hanem üveges paradicsomos krumplit.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 



Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Na Jázmin alszik, Roli megfürdetve, issza a kakaóját. rám még vár egy fejés és egy fürdés.

Gabuska! Nagyon aranyosak a lányok a videón! Nekem főiskolás koromban csípődött be a derekam. 3 napig alig tudtam felkelni, méghogy felkelni, az ágyban alig tudtam fordulni. Öltöztetni kellett. Nem is tudom mi lenne, ha ez most megint elővenne! Remélem hamar rendbejössz!

Na megyek dolgomra!

Jó éjszakát!

Kép
szly27
 
 


Hali!

Kerestem képeket.
Toncsi és a Tűzoltó hóember :shock: , Hogy ez kinek az agyából pattant ki?
Kép

Kép

Kép

Bogica velem
Kép

Egy cseppet maszatos az angyalkám :)
Kép

Továbbra is nagyon jók a képek.

Pat, olyan ismerősek a szüleid! Mivel foglalkoznak? De lehet, csak az utcán láttam már őket :roll: .

Nekünk betűs habtapink van, de sokkal kisebbek. Bogica nagyon szereti harapdálni.

Gabuska, nagyon édesek a lányok!

Ancsa, köszi, jól vannak tesómék szerencsére. Lányok nőnek, Kriszta már nagyon nagy lány!
Ti mikor tervezitek, hogy eljöttök Dubaiból? Anglia?

Szilveszter? Mentek valamerre? Mi bepróbálkozunk. Barátaink tartanak bulit, nagyi vigyázna a lányokra. Kíváncsi leszek, mit szól Bogi a fagyasztott tejcsihez :shock: :? . Mindenesetre Egerben leszünk, úgy hogy csak egy telefon, aztán tűz haza.

Ma plázázni voltunk, Toncsi egész idő alatt rohangált, minden boltba berobogott, alig győztem hajkurászni.

Lányok alszanak, holnap apa nem lesz itthon :? . Megyek pihizni.
Jó éjt

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Erdélyből jelentkezem, sikerült itt is mobilinternethez jutni végre. Igaz eddig hiába lett volna, úgysem voltunk itthon:) Ma tartunk egy pihenőnapot, aztán tekergünk tovább. Csanád jól viseli a pörgést, csak nincs ideje audni, mert nem akar lemaradni semmiről :) Sajnos éjjel még mindig sűrűn szopizik.

Nekem is az a bajom, hogy mindenki mindennel meg akarja etetni azzal az ürüggyel, hogy kívánja.

Szépek a képek, látom nőnek a babák és ügyesednek:) Gratula mindenkinek! Túl sok van, hogy külön felsoroljam :oops:

Húha, mennyi baja van-volt mindenkinek a szemével!

Bocsi, tovább nem győztem olvasni, remélem akik betegek voltak azok meggyógyultak!
Nem tudom jövök-e még, így mindenkinek boldog új évet kívánok!

KépKép
Kép
el..né
 
 


Csilla! Nagyon szépek a lányok! Ahol veled van Bogi, tiszta olyan, mint Toncsi kicsinek!

Joli! Örülök hogy jelentkeztél! Érezzétek jól magatokat!

Mi nem megyünk sehova Szilveszterkor. Szerintem én még az éjfélt sem várom meg. Viszont Roli már várja a tüzijátékokat! Most is emlegette.

Kép
szly27
 
 


Csillus, edik a lanyok! :D A maszatangyalka kulonosen. :lol:
Gabuska, hat nem t'om. Lehet a furdeto a ludas, azert olyan csunya Rebus arca. Probalok beszerezni valami zsiros kremet, mert nagyon szaraz is, hatha segit. :?

Mi nem megyunk szilveszterkor sehova. Itthon fogunk szilveszterezni. Bar a kozelben lesz egy nagy tuzijatek ejfelkor, lehet azt megnezzuk, csak nem tudom Rebust hogy visszuk el. Itthon ugye nem hagyhatjuk egyedul. Sajna nincs aki meg csak fel orara is vigyazna ra. :roll:

Ha nem jonnek mar, akkor Mindenkinek Nagyon Boldog Uj Evet! :D

Kép
atina12
 
 


Sziasztok!

Livi ma azzal ébred reggel, hogy: szilveszter van, anya akkor díszíted már a lakást? :lol: :lol: :lol:

Mindenkinek boldog új évet kívánunk, olyan legyen az év, amilyennek szeretnétek!

tavaly szilveszter :lol: :lol: :lol:
Kép Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Nagyon édi a képeken Livi! Az a póz! :shock:

Én is BOLDOG ÚJ ÉVET kívánok mindenkinek!

Kép

Kép
szly27
 
 


Mivel már én sem valószínű,hogy tudok jönni (nálunk már bolondokháza van, iszonyat!!! 33 ember....nem is folytatom)
szóval:
Mindenkinek békés,boldog,szerencsés,egészséges új évet kívánunk!!!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Sziasztok!

Lassan már mi is készülődünk a bulira 8) , Pat, csak nyugi! Gabuska, Livi micsoda figurákat tud. Nálunk Toncsi ma azzal nyitott, hogy mikor koccantunk?

Toncsi 1. szilvesztere.
Kép

Kép

Itt meg Bogika szunyókál (elszedte a párnámat :roll: )
Kép

Fejegettem mára tejcsit (talán 1 kajányi :roll: ). De majd nagyi szól, ha kellek este.

Mindenki alszik :oops: , lehet én is pihizek még egy kicsit.

Nagyon boldog új évet kívánok Nektek!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Alakul a hangulat idiótáéknál :lol: :lol: :lol:

Kép Kép Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Nagyon boldog új évet kívánunk mindenkinek!

Titi, fiúk és a pocaklakó!

Kép

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Hahó! Lányok! hol vagytok?

Kép
szly27
 
 


Helló! Én itt. :wink:

Meséljetek, kinek hogy telt az óév búcsúztatás?

júli 2. ........................................................... jan. 2.
Kép Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Boldog első féléves szülinapot Nórinak!

Mi nem nagyon Szilvesztereztünk. Én és a gyerekek már 10-kor aludtunk, vagyis a gyerekek még hamarabb.
Este olyan 7 körül kimentünk az utcára és fellőttünk pár tűzijátékot. Rolinak nagyon tetszett.

Apa fél egyig fent volt, aztán ő is lefeküdt aludni.

Ha én kihagytam volna az éjszakai alvást, nem is tudom mikorra tudtam volna kipihenni magam.
Majd ha nagyobbak lesznek a gyerekek.

Kép
szly27
 
 


Boldog fel evest Noresznak!

Mi sem nagyon szilvesztereztunk. Itt Dubaiban nem is volt tuzijatek, a Palesztinaban tortent esemenyek miatt minden kinti vigadalmat lefujtak. Itthon voltunk harmasban, de en is mar este 11-kor majdnem elaludtam a tv elott. Elozo este ugyanis Rebus sikitasara ebredtem ejjel fel egykor. Szegenynek beszorult a laba az agyracs koze, de ugy, hogy ahogy feszitette csupa kek zold folt lett. Ugy megijedtem, hogy utana egesz ejjel nem tudtam aludni. Igy 31.-en mar nem birtam 11 utan a gyurodest. :cry: Hat igen, oregszem ezerrel.
De azert jo volt, mert vettunk mindenfele finomsagot, hogy elbucsuztassuk az oevet. Tuti 5 kg plussz lett rajtam. :D

Kép
atina12
 
 


Sziasztok!

Boldog félévest Nórinak!

Szegény Rebus!

Ti már lejjebb tettétek a manók ágyát?

Nekünk jól telt a Szilveszter, indulás előtt megetettem, majd 10 körül hazajöttünk egy szopira, végül mikor hazaértünk, pont akkor ébredt enni.
Toncsival koccantottunk, még ma is :wink: .

Különben jó volt elseje is, nagyinál ebédeltünk, családilag sétáltunk a hóesésben, és még pihenni is tudtunk.

Ma meg egész nap fájt a fejem, de már bevettem egy fél algot.

Bogival azóta is próbálkozunk a szilárd kajcsival, kevés sikerrel. Egy kanállal sem tudok belediktálni.
Egyszer csak rájön Ő is.

Toncsinak be sem áll a szája :D , itt futkos és csak mondja és mondja :roll: . Lassan elteszem holnapra :wink: .

Jó éjt!

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


BUÉK!!!
És Isten éltesse a fél éves Noreszt!!!
Ja és minden kép szuper!

Kép
Kép
deako
 
 


Sziasztok!
Megjött az éjszakai műszak! :lol: :lol:
Először is Nórinak boldog feledik szlüinapot!! Múltkor mikor jöttem még nem töltött be Livi képe arról a pózról.most hogy láttam,leesett az állam nekem is! :shock: :shock: Gabuska a lányok nagyon hasonlítanak rád,meg Csillára Toncsi!!!!
Csilla!
Maszatos angyalka! :lol: amúgy a szüleim vendéglátóztak, (bár anyu előtte fodrász volt),de 8 évig vérelték a Szépasszony Fogadót a Völgyben. Meg végülis az utcán is láthattad őket,nem nagy város Eger! :)

A mi Szilveszterünk??? Márk egész nap nem aludt,és bár nagyon várta a tüzijátékot,fél 10-kor kidőlt,és csak 10-kor kelt reggel.Mira??? Na ő más kategória... szépen elaludt fél 10 körül.fél 12-kor felöltöztem,már a nagykabát is rajtam volt,hogy indulunk az egyik ismerőshöz az éttermébe (csak egy koccintást terveztünk VOLNA),szóval kilincs a kezemben,Mircsike megérezte,felébredt és negyed 2-ig bulizott!!!! Kacarászott,rugdalózott!! Minden petárda és tüzijáték pukkanásra felvidult,nevetett, a tv-ben szóló zenére táncolt :shock: !!! Esélytelenek voltunk!! Életében először volt olyan,hogy éjjel ébredt és nem aludt vissza egyből!!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


vérelték = bérelték :lol:

Csilla!
Még szerencse,hogy nem tegnap fájt a fejed,egész évben fájt volna! :evil:
Ja,mi még nem tettük lejjebb az ágyat!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Ja,Inerke már nagyon régen volt felénk...vajon mi lehet velük?

KépKép
Kép
patricia83
 
 


hm... ezek szerint az éjjeli kollégák nem vették fel a műszakot,ejnye-bejnye,nyomulhatok magamban :lol: Inkább akkor lépek én is! Jó éj!!!!!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Hali!

Pat, akkor a Szépasszony völgyből ismerősek ennyire :roll: .

Mircsikének nagyon jó szilvesztere volt, hát Nektek ... :D .

Látom, Nórinak is szőkül a haja, már Boginak is (már ami van 8) ).

Deako, szívesen látnánk Titeket gyakrabban is!

Ancsa, februárban mikor is jöttök? Netán pont a szülinapomra :wink: ? Hű, Neked meg decemberben volt a szülinapod. Utólagosan is nagyon boldog 18-at :lol: .

Igen, Inerkéről és Sáráról tényleg régen hallottunk. De nem akarom már zaklatni Őket, majd jön, ha szeretne, ugye!?

Na Bogika unatkozik.

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Pat! Akkor Miranak igen csak jo szilvesztere volt! Ugy latszik megerezte, hogy most bulizni kell! :lol:

Csillus! Bogika tiszta Toncsi! Azon a szilveszteri kepen hirtelen azt hittem Bogika feszit az agyikoban. :D Ja, majd megunnepeljuk a szulinapod, mikor otthon leszunk, ne felj! :D Hanyadikat is?
Amugy jo hir, koltozunk Dubaibol vissza Angliaba. Ugyhogy aki jonni szeretne Dubaiba, van egy honapja, hogy meglatogasson bennunket. Szallas, kaja ingye. :D

Kép
atina12
 
 


Sziasztok!

Csilla, nekem marha nagy szerencsém van, Nóri mindent megevett eddig, amit adtam neki. 180 milit eszik ebédre és még szopizik is utána.

Én már rég leengedtem az ágyat a legalsó szintre, mert ott alszom a gyerekszobában a földön, egy matracon, és arról csak úgy látok be a kiságyba, ha az lent van. :oops:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hali!

Toncsival nekem is szerencsém volt anno, Ő is mindent megevett, csak keveset. Nóri baba jó étvágyú kislány :wink: .
Bogi csak szopik, és azt sem tudom, mennyit. Nemsokára megyünk mérlegelni, nagyon kíváncsi leszek.

Ancsa, mentek vissza Angliába? Hogy hogy ilyen hirtelen? És akkor nem is jöttök haza februárban :(, ja de :). Gondolom, munka miatt?
Sajnos a repülőjeggyel vannak gondok :? .

De majd Angliába :oops: 8) .

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Atina! miért mentek vissza Angliába? Apa rögtön menne Dubaiba, ahogy mondtam neki, hogy írtad! :lol: Azt mondta kérdezzem meg mennyi a repjegy! De persze meg ne ijedj, nem megyünk! De azért a repjegy árára kíváncsi lennék!

Én még nem raktam le az ágyat, de nekünk nem is volt soha sem olyan nagyon fent. A középnél kicsit feljebb avn még.

Kép
szly27
 
 


Sziasztok lányok!
Eltüntünk, mert 2 hétig nem volt netünk.. :( nagyon rossz volt, tiszta elszigeteltség...
Alig győztelek visszaolvasni titeket! Nagyon jók a karácsonyi képek is.
most csak röviden, mert megyünk fürdetni!
majd még irok!

KépKép

KépKép[/url]
neirda
 
 


Hát lányok, a mai termést nagyjából 12 másodperc alatt olvastam vissza,nem nagyon vagyunk aktívak így az év elején! :lol:
Atina!
Te örülsz annak,hogy Angliába költöztök??? Én azért kihasználom az alkalmat,és ma le is foglaltuk a repjegyeket 16-ra.Az még jó??? Vagy ez a felhívás csak a családnak szólt,Csilla által továbbítva???

Adri!
Net-kimaradás ügyileg sajnállak.Teljesen egyetértek veled, NEM LEHET NÉLKÜLE ÉLNI!!!!!!!!!!! Majd most behozod reméljük,na meg hozol képpeket is a ti Karácsonyotokról!

Gabuska!
Te nagyon gyakorlatias vagy...azért van lent az ágy,hogy beláss!Besz@rás! :lol: :lol:

Csilla!
Gyakran jársz a Völgybe vagy jártál?

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Képzeljétek ma Márk elaludt állva!!! :shock: Sétálni voltunk,Mira a kocsiban aludt,Márk meg állt az elején,és egyszercsak azt vettem észre,hogy alszik. Az utca feléről egyik kezemben a 15 kilós gyerekkel sétáltunk,úgy hogy a másikkal próbáltam tolni a szekeret!!! És a mai beszólása:
-Anya,Fiú szomorú!
-És miért vagy szomorú?
-Mert kilyukadt az orrom (és mutat az orrlyukára)!
:lol:

KépKép
Kép
patricia83
 
 


:lol:

Patrícia,
sajna mindkét gyerekemnél gyakorlatiasan kellett nézni a dolgokat, főleg az első hónapokban, mert bármelyik pillanatban félrenyelhették a felbüfögött tejet, és csak akkor voltam nyugodt, ha mindig a látószögemben voltak, főleg alváskor. Ha mocorogtak, nem tudhattam, hogy az épp csak fészkelődés, vagy helyzet van, így mindig rájuk kellett nézni. :( Mondjuk mostmár kicsit jobb a helyzet, de az ördög nem alszik. :roll:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hihi, aranyos lehetett Márk!
Egy időben virágoztam és sokat jártam a Völgybe.
Hát sajnos, mi csak sóvárogni tudunk Dubairól (esetleg néhány fénykép, aztán ennyi)
Szóval Ancsa, néhány FÉNYKÉP!!!

Tegnap lemértük Bogit. 7260 g és 70-71 cm (attól függ, hogy ficánkol). 2 hónap alatt hízott 1 kilót és 9 cm-t. Mire előszedtem az örökölt ruhákat, a felét kinőtte :shock: :? . Most csomagolom vissza őket.

Én mától már együtt mosom a ruhákat, pár napja kipróbáltam az öblítőt, nem lett kiütés. Szóval már nem lesz plusz 1 kupac ruha.

Akkor nekünk is olyan ágyunk lehet, mint Nektek Szly. Nem olyan magas szerencsére, így még én sem tettem lejjebb.

Megyek tanulni :evil:

Csilla

Kép

Kép
csillala
 
 


Sziasztok!

Pat, a meghivas mindenkinek szolt. Es 16.-an meg itt leszunk, gyertek! :D
Csillus, a munka miatt megyunk vissza valoban. George munkakorulmenyei itt megvaltoztak, igy dontottunk, megyunk es nem varunk augusztusig. Eddig ugyanis igy volt, hogy akkor pakolunk. En orulok, hogy visszamegyunk Angliaba, mar eltem ott, tudom milyen. :D Csak a hurcolkodastol felek. De majd megy az is valahogy.

Pat, Mark nagyon faradt lehetett, hogy allva elaludt. :lol: Hany orat setaltal vele, hogy igy kidolt?

Neirda, milyen volt a karacsony nalatok? Grrr... en is megorulnek net nelkul. Nalunk is sokszor benazik a net, ki tud akasztani.

Sly, szerintem a repjegy nem draga Dubaiba. Gondolom mar olyan 80000-tol lehet kapni, ha pedig szallassal egyutt foglal valaki egy hetes nyaralast, szerintem meg ennel is olcsobban kijon.

Gabuska, jo kis etkes Noresz. :D Ha ennyit eszik, akkor lassan gyurnod kell karizomra, hogy elbird. :lol:

Kép
atina12
 
 


Hihi, Csillus, szepen hizogat Bogica. :D Toncsi akkor kicsit kisebb volt ilyen koraban? Vagy nem az o ruhairol beszelsz?
Kepeket meg majd keresek. :D

Kép
atina12
 
 


Atina, hát, lehet, hogy jó évágya van, de össz-vissz 32 dekát hízott most. Pedig 1 hónapja kap már főzit meg gyümölcsöt. :roll:
Nem aggaszt, nem lesz egy óriás, puff neki, csak nem értem, hogy ennyi kaja plusz szopi, és ilyen keveset gyarapszik. Nincs még 6 kiló sem, és fél éves. :shock:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Atina!
Remélem nem ijedtél meg,csak vicceltem!!! :D Bár megjegyzem szívesen elmennénk Dubaiba. De ahogy látom,ezt is van aki unja!! :lol:

Ami Márk állva alvását illeti,nem a séta hossza maitt volt,mert azt félig-meddig a babakocsin állva töltötte,hanem későire sikeredett,és már nagyon fáradt volt.

Csilla!
Dámás voltál vagy a kékmellényeseknél voltál? Talán Blumen a neve :oops: Akkor lehet,hogy még mi is találkoztunk anno.Régen sokat lógtam ott,be kellett cserkészni az uramat! :lol: Ott volt szakács,mikor anyuék kibérelték az étteremet! :wink: Ja,és ma véletlenül egy barátnőm ismerősei között rádakadtam az iwiw-en,és be is jelöltelek!

Gabuska!
Erre nem is gondoltam.Így már természetesen nem vicces a ygakorlatiasságod! :oops:

Mircsike kezd rákapni az "egyéb kaja" ízére. Tegnap,tegnapelőtt 1-1 egész alma, ma1 egész üveg szilva...VÉGRE!!!

KépKép
Kép
patricia83
 
 


Réka,Joli hazajöttetek már??? Tessék jelentkezni!
Vonatkozik ez többek között Bernire,Évire is,és nagyon eltűnt Minni és Bacilivi!!!! Mi van veletek???

KépKép
Kép
patricia83
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?