Új privát üzeneted érkezett!

Denika amióta nem szedem a clostit azóta van szerintem ilyen összeviszsaság. Én se akarok szedni clostit, 7 kilót híztam tőle.

Egyébként azt hiszem nem kell tesztelnem, mert terhes vagyok. Hahahahahahahah! Hülye vicc mi? Szerintem most már tuti meg fog jönni rendesen.

Nándi baba gyógyulj meg hamar!

timejka
 
 


Timejka,
héé, nem ér viccelődni ilyesmivel! Már majdnem a szívemhez kaptam, hogy micsoda babaeső van itt a héten :lol: Örülnék, ha nem csak viccelődnél az ilyen jó hírekkel! :wink:
timejka írta:Egyébként azt hiszem nem kell tesztelnem, mert terhes vagyok.


Zsuzska,
nektek is B.Ú.É.K! Gyors 1 hetet kívánok!

i.kata
 
 


Tudjátok ki tűnt el nagyon?
Akszinya, Vele mi lehet?

i.kata
 
 

 
 

Jól van Kata! Értettem!

timejka
 
 


Timejka,
csak vicceletem :lol:
Tényleg akkorát dobbant a szívem, ahogy olvastam amit írtál. :lol:

i.kata
 
 


timejka: Az enyém is nagyot dobbant. Legyen igazad.



vicky79
 
 


MOnic én is eltűnődtem, de még jó, hogy van másik :lol:

Dita na majd ha vége az ünnepeknek jövök a szaros pelussal(addig itthon férj, és vele foglalkozom fiamon kívül

Viki nagyon szorítok Nándi babának! remélem minden rendben lesz! d mér ne lenne átérzem szegény Czinke aggodalmát!

és ha holnap nem térnék be Kép
Kép
Vendég
 


BONI
Alig várom! :lol: :lol: :lol: Apa múltkor látta a nyakig cajos képet Zsigiről és mesélt ő is egy-két történetet milyen jó is az amikor a gyerek nem látszik ki belőle!
Bár ő már régen vette ki a részét ebből a dologból, de remélem hamarosan új tapasztalatokkal gazdagodhat ezen a téren! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


KATA
Már sokszor gondoltam rá, hogy üzenek neki az iwiw-n keresztül, csakhogy onnan is eltűnt! :shock:

dita75
 
 


Dita,
Akszinya az iwiw-en is eltűnt? Ott nem is néztem. Mostanában egyre többen törlik magukat... :roll:

i.kata
 
 


KATA
Lehet hogy nem törölte magát csak minket törölt, de már nem emléxem csak arra hogy Melinda volt, de hogy milyen???

dita75
 
 


Dita,
a nevére már sajnos én sem emlékszem. Mindegy, biztos máshogy alakult az életük.

i.kata
 
 


Jó reggelt!

Lányok! Én nem akartam, akakrok mártírkodni h nem hiányoltok, de tényleg így van.
Pörögtök rendesen, olvasom is, néha írok is. Aztán még sem tűnik fel senkinek. Na de mindegy.

Twist!

Köszönöm a kedves kérdést. Laló FP csigát kapott, könyveket (bár ezeket most éppen eszi), utzóágyat és sok pénzmagot.

A lényeg h Czinkiék ma remélhetőleg hazamehetnek. Szegénykém kicsit parás volt még tegnap este is, de inkább csak a kórházi környezet miatt.
20150601134430
 
 


Jó reggelt!

VIki Zsigi annyi FP játékot kapott, hogy a következőt ingyen kellene kapni
volt már neki Daloló mesekönyv, most kapott
a sütifaló bödönt,(az imádnivaló) egy autót ami magától megy és farmon élő állatok vannak.. egy olyan edénykét amit ha meglökünk a benne levő szinesgolyókat elkezdi rázni...szóval a rokonok feltankolták

leporellot kapott tőlünk meg a kippKOpp bábut a karácsonyi könyvvel

mamáktól meg pénzmagot

:wink: eszik már mást is Bubu?
mi ettünk sütőtököt, burgonyát sárgarépával... nagyon szépen eszik kanállal tátja a száját ezerrel

Czinkét puszilom!

na fiam megébredt rohanok tovább :lol:
Vendég
 


Boni!
Mi is már mindent eszünk, mármint amit neki lehet. A szilvát és a barackot imádja. Főziből is mindent, ami almával van keverve el lehet neki adni.

Mi még nem akartunk sok játékot venni, mert még annyira nem köti le. Van amikor egy túrórudis papírral fél órákat el van, mit neki a több ezer Ft-es FP. :lol:
20150601134430
 
 


Boni, Viki,
most hogy írtok az első karácsonyról elkezdtem gondolkodni, hogy én nem is emlékszem, Lili kapott-e valamit. A férjemet is gyorsan megkérdeztem, de ő sem emlékszik. OK, kapott sok ajándékot, macit, zenélő forgót, meg még nem is tudom mit, de azt inkább születése alkalmából. JÓ, ok, 4 napos volt Karácsonykor :lol:

Jelentem ma reggel másfajta kiflit ettem, valami rozsosat, és csak 6,8 volt a cukrom. Alakul ez, elhatároztam, hogy símán kihúzom ezt a hátralévő 7,5 hónapot inzulin nélkül :lol:

Kata,
Akszinya szerintem anno írt a PCO-s topicba is, de most ott sem láttam.

Csibi,
vigyázzatok magatokra pici Nándikával!!!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Kép

hofeherke
 
 


Sziasztok!

Most már én is elmondhatom, h az első inszemre készülünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

MA még fogadtak a BMC-ben.
Egy cisztám sincs szerencsére, szóval a pcos-om is jól halad!!!!!!!! :wink:

Viszont rögtön lenne kérdésem.
Hogyan is kell beadni a Merionalt? napi egy ampulla
A hasamon összecsípem a hájam :lol: és beszúrom vhova?

Azt olvastam, h kell felszívó tű, meg beadós. Ti is így csináljátok?

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ. Vki légyszíves okosítson ki, emrt du. kell mennem a gyógyszertárba és addigra tudnom kéne, h milyen tű kell, meg egyebek... :?

Ja és persze:
Kép

babszika
 
 


Babszika,
ebben én sajnos nem tudok segíteni, mert ilyet nem kaptam. De a gyógyszertárban nem fogják tudni megmondani???? Az tuti, hogy valami vékonyat kérj beadni :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Babszika!
Szia, én még új vagyok. Látom, te is PCO-s vagy. Az a kérdésem, hogy hogyan sikerült eltüntetned a büdös dögöket? És miért mész akkor mégiscsak inszemre?

Amúgy kívánok az egész csapatnak sikerekben gazdag, boldog új évet!!!

KépKépKép
bikfy
 
 


Viki Zsigit is jelenleg a KejfelJANcsi köti le egyedül, de az nagyon! :lol: de 2 hónap múlva asszem minden játék kipróbálásra kerül, most még Apa játszik vele :lol:

szilvát, körtét még nem próbáltam.. de ami késik :lol:
Vendég
 


Sziasztok,

Babszika,

Merionalt én sem kaptam, de annyira emlékszem, hogy a felszívótű hosszú és vastag, a beadótű vékony és rövid, de sajnos nem vagyok biztos benne :roll:

Viki mami, Boni mami,

ezeket a FP-s játékokat nagyon dicsérik, sőt a tv reklámokban futókért is nagyon odavagyok. :wink:

Linácska,

örülök, hogy jobb a cukrod.

MINDENKINEK KÍVÁNOK BOLDOGSÁGBAN, SIKEREKBEN, BABÁKBAN GAZDAG BOLDOG ÚJ ÉVET!!!!!!!!!!!!!!!!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Köszi csajoK!
Bíznék én a gyógyszertárosokban, de aki kiszolgált, nem volt épp a topon :lol:

bikfy!
Szedem a metet, diéta és mozgás....
Azért megyek, mert sajnos így sem jön össze nekünk.... vagyis jött!

babszika
 
 


Puszi Csajok!
Nagyon Boldog Új Évet kívánok nektek! És kisbabát jövőre mindenkinek, akinek nem sikerült idén!!!!


Kép
Vendég
 


Babszika, gyönyörűek az esküvői képeitek, szépséges menyasszony voltál, megnéztem a blogodat! :wink:
Vendég
 


De aranyos vagy :oops: köszönjük!!!! :oops:

babszika
 
 


Babszika: Mikor mész inszemire? Te is januárban? Biztos, hogy most nem sikerült a babóca? Mivel látom, hogy a 28. napon vagy. Lehet, hogy dobni kéne egy tesztet:) Szép zárása lenne az évnek, ha poz. lenne.... :wink:
Vendég
 


Igen, januárban.
Tesztet tuti nem dobok, mert csak az utóbbi 2 hónapban volt 28 napos a ciklusom, előtte 30 volt.
Ráadásul "kinőttem" a teszt-vágyat.
Annyi negát lttam, h én kb akkor tesztelnék, ha 40 nap után sem jönne meg :lol:

No, most elmegyek ebédelni, aztán jövök

babszika
 
 


Sziasztok!

Babszika: Én kaptam Merionalt. Nekünk a következő tűk váltak be: felszíváshoz 18G 1,2x40 (1,2 mm vastag, 40 mm hosszú), beadáshoz 26G 0,45x12 (0,45 mm vastag, 12 mm hosszú). A Braun márkájú tű nekem jobban bejött (jobban volt köszörülve a hegye), de végülis bármilyen jó, a méret a lényeg. :) Jah, és 2 ml-es fecskendő. Hajrá 1. inszem! +++++++++ :wink:

BUÉK!!!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Sziasztok!

Viki, Boni,
Azok a FP-s játékok tényleg jók. Réka baba az első szülinapjára fog kapni a nagyszülőktől egy tanuló kutyust (már megvették :roll: ). Amúgy a Tesóm is mondta, hogy mindkét gyerek a lehető legegyszerűbb dolgokkal játszottak el a legjobban!

Babszika,
Hajrá inszem!
A Merionalhoz kell egy vastag felszívótű, és egy vékony beadótű, nekem 0,4x19 adtak, ami bevállt. Ja, és persze vegyél 2 ml-es fecskendőket, és alkoholt is a fertőtlenítésre.

Monic,
Akkor nem lesz 30. heti pocakfotó? :roll: :wink:

Szilveszter éjjelén válassz egy csillagot,
ha bármi bánt neki elmondhatod.
Meggyógyítja szívedet, lelkedet,
tegye szebbé a 2009-es évedet!

Nagyon Boldog Babás Új Évet kívánok Mindenkinek!
Kép

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Úgy néz ki, hogy nekünk nem kell túl sokat várni arra, hogy kitaláljuk a baba nevét. A fiú név megvolt, még Lilinél, az maradt, a lányon vacilláltunk. De Lili ragaszkodik egyhez. Nem is mondtuk neki, de közölte, hogy pici Pötty kislány, és Kata baba. Bármi mást mondunk neki begurul, és közli, hogy Kata. :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Köszi csajok!

Mindent feljegyeztem, szóval felkészülve megyek a gyógyszertárba :wink:

Jól fog telni a szilveszter:
el is képzelem magunkat
ülünk a kanapén, olvasgatjuk a tájékoztatót, megnézzük a tűket és egyszercsak benyit vki (nem mintha nyitva lenne az ajtónk).... no, sosem mossuk le, h kábszeresek vagyunk :lol:

babszika
 
 


Ha már nem jönnék, akkor Boldog Új Évet kívánok Minden kedves Fórumos társamnak!

Kép
20150601134430
 
 


BABSZIKA
A gyógyszertárosokba ne bízzál, tök hülyék az ilyesmihez!
Én egyszer az ügyeleten kaptam vagy 10 beadótűt, az nagyon jó volt, de olyat még egyik gyógyszertárban sem kaptam.
Remélem sikerült bevásárolni, és bízom benne, hogy te ügyesebb leszel mint én voltam anno! :oops:

LINACSKA
Kata milyen boldog lesz, ha ezt elolvassa! :wink: :lol:
Én nevemet bezzeg senki nem akarja! :twisted: Némócskánál már majdnem, majdnem ......... de aztán mégse! :?

MARA
Szenzációsak ezek a disznók! :lol:

VIKI, BONI
Engem sem kérdez senki, de gondolom már észrevettétek miért! :oops: :oops: :oops:
Én úgy tervezem, hogy nem fogom elhalmozni az ikreket, már csak a ti leírásotok alapján is úgy látom, hogy a gyerekeket legkevésbé a csomag tartalma érdekli. A nővérem, ismerősök gyerekei is a dobozzal meg a csomagolópapírral napokig eljátszanak a játékra rá sem néznek! :lol:
A két unokahúgom mindig kipakolta a konyhaszekrényt és a fakanállal meg az edényekkel nagyszerűen elvoltak! :roll: :roll: :roll:

Na megyek vissza zsugázni, mert az első kőrben apa nyert, most én úgyhogy jön a visszavágó! :wink: :lol:

dita75
 
 


valamit elfelejtettem! :oops: :oops: :oops:

Kép

Kép

dita75
 
 


Babszika!

Tényleg nagyon szép menyasszony voltál, de szerintem én már láttam valami más fórumon a képeidet. Láthattam? Ugye milyen jó néha visszaemlékezni ezekre a boldog pillanatokra?

Bocsi, de én egycsomó mindent szeretnék még kérdezni tőled. Ugye nem baj? Ki javasolta, hogy szedd a metet? Nőgyogyi, vagy felkerestél valaki más szakembert? Engem a dokim rögtön műteni akar... :cry:
És a ciszták elmúlta után meddig próbáltatok teherbe esni? Illetve másként kérdezem: mióta nem sikerül?

Én is diétázok, tornázok, de a doki nem is említette a metet. Pedig amíg nem próbálom ki, nem engedem magam műteni.

Puszi Mindenkinek, és BUÉK!!!

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,
tudom, nem engem kérdeztél, de nálunk Lili 2,5 hónap metszedés után összejött. Akkor nem vizsgáltak, nem volt vérvételem, semmi, egyszerűen felírta a nőgyógyász, hogy ez jó szokott lenni.
Most már több, mint egy éve szedtem, de ebből ugye pontosan egy évig el volt záródva a petevezetékem, szóval az nem ér. A műtét utáni 4. hónapban fogant Pötty. A Kaáliban már 2 napos babás voltam, és abban a petefészkemben, ahol a tüsző ért, találtak 9 aprót még, amit addig senki nem mondott. Magyarul: nem reménytelen az ügy. Ja, és nem igazán mozogtam, szinte semmit, diétát csak alapelveiben tartottam, a Metet mondjuk szedtem rendesen. Egy év, -18 kiló, és egy babócska :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lányok,én is mindenkinek Boldog Új Évet Kívánok!
:P :P :P :P :P :P :P :P

Én most jöttem haza a kórházból,sajnos vasárnap nagyon erős hasmenés után pici vérezgetés kezdődött és sajnos görcsöltem is.
Kaptam Meromycint(ismeri valaki?) és feküdnöm kellett.Hála Istennek
elmúlt,de most meg már az antibiotikum miatt megy a hasam.Kicsit félek is,pláne,hogy a kórházban annyi borzasztó dolgot láttam!( pl. tegnap a mellettem levő ágyon vetélt el egy szegény nő,annyit szenvedett,hogy borzasztó!)
Lányok,fel a fejjel,a Ti problémáitok (cukor stb.) tudom,hogy nagyon rosszak,de ilyen helyen viszont sorban történnek a tragédiák.Egy egészséges gyereket kihordani és megszülni tényleg egy Isteni csoda,kívánom,hogy mindannyiunknak sikerüljön!!!!

Voltunk UH-n,minden rendben!!!!! :D :D :D :D :D :D
f.ancsi
 
 


Sziasztok!

Dita, Linácska,
Ditának igaza volt. Ahogy olvastam, hogy Lili mihez ragaszkodik, egyből fülig ért a szám. Szerintem ha most Kata lenne a neve, akkor nem lenne sok névrokona a saját korosztályából, vagy igen?

Babszika,
én 6 ciklusban kaptam merionalt. Nem tudom a tűk méretét, de első ciklusban egyetlen tűm volt, jó rövid és baromi nehéz volt vele felszívni. Aztán a 2-tól már volt egy rövid-vékony és egy hosszú-kicsit vastagabb. Így 100x könnyebb. Gyorsan belejössz majd. :wink: Sok siket hozzá!


MINDEN KEDVES TOPIC(sors)TÁRSNAK NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!


Kép

i.kata
 
 


Sziasztok!

Babszika! Remekül leírta Denika a méreteket, én csak annyit tudok, hogy zöld (vastag) tű kellett a felszíváshoz, keveréshez és Rózsaszín (vékony, kicsi) a beadáshoz. A köldök alatti/környéki területre érdemes beadni, úgy ahogy mondtad. Felcsippentés és bőr alá beadás .( Vékony tűvel meg se érzed. hajrá! :wink:

Viki! csak tessék szépen ide is írogatni! :wink:

Nándika! Drukkolunk, hogy minden rendben legyen veled és hamar a kis ágyikódban aludhass újra! :)

BUÉK mindenkinek! :lol: :lol: :lol:

nellike
 
 


Sziasztok!

Sikerült mindent beszereznem. És azt sem tudtam, h ennyire olcsó a tű..... :shock:

bikfy!
A Mensmentisben adtak receptet. Addig a kutya nem foglalkozott velem. Állandóan azt mondták, h fogyjak le.... :evil:
2006. január óta próbálkozunk.
2007.aug-ban kaptam a metet.... Szóval, sajnos én nem estem azok közé, akiknek hamar összejött. De jelzem, h én vagyok a MM-ben a rekordtartó inzulinilag! (előttem senkinek sem mértek 386-ot)
A műtétnk ne engedj!
Csak javasolni tudom a pcos honlapot, mert onnan lehet leginkább okosodni!

f.ancsi!
Jobbulást neked!!!!!!!!!!

Még1x köszi a segítséget!!!!!!!!!!!!

babszika
 
 


dita75 írta:VIKI, BONI
Engem sem kérdez senki, de gondolom már észrevettétek miért! :oops: :oops: :oops:
:wink: :lol:


nem étem :oops:

Ancsi vigyázz magadra!
Vendég
 


CSAJOOOOOOOOOOK!!!

2009 van!!!!!! :)

BABSZIKA
A BMC-sben tettem fel egy videot a beadásról! Remélem így szemléltetve még többet megtudtál és nagyon ügyes leszel!

ANCSI
Jobbulást! Sajnálom hogy ilyen körülmények között kellett lenned, borzasztó lehetett főleg terhesen átélni mindezt! :cry:

KATA
Tudtam én! :wink: :D

BONI
Arra utaltam, hogy kérdezés nélkül leírok mindent ami eszembe jut, de szóljatok rám ha néha sok vagyok! :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:

Itt marha nagy durrogtatás van! Tavaly mi is tüzijátékoztunk, szerencsére idén ez kimaradt az életemből!

dita75
 
 


Jó reggelt!
Fiúk még alszanak. Este 11kor olyan durva tűzijáték és petarda eső volt. Nem tudom Lacusom hogy csinálta, de meg se riadt rá. Én piszkosul féltem és mérges is voltam.

Laci apuval sorozatokat néztünk, aztán aludtunk egy jót. Szokás szerint a magyar tévében semmi nem lett volna.

Hogy egy jó pasival induljon az év:

Kép MC Laci :)

Kép
20150601134430
 
 


Jó reggelt 2009 es évben!

Ditus étem már :lol:


Viki LAckófickó nagyon drágaság!

Én is mérges voltam, mert a felettünk levők rakétáztak, buliztak, de szerencsére ZSigmondnak sem okozott gondot :lol:

mi apával az idióta filmeket néztük, amjd a popdarálót aztán koccintás és a pezsgőtől beájulás következett :oops: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon pozitív, sikeres, boldog új esztendőt kívánok Mindenkinek!!!

Linácska!
Annyira tündér vagy!!! Köszönök minden információt. Nagyon jól jönnek ám ezek. Most leginkább azt érzem, hogy nem a megfelelő dokinál vagyok. Nagyon kedves, segítőkész, bár évek óta járok rendszeresen vizsgálatra, ő volt az első, aki felfedezte a PCO-mat, stb. Szóval jónak tartom, de talán ez mégsem az ő szakterülete. 5-én majd megpróbálom ezeket vele megbeszélni. De az olyan jó érzés, hogy másnak is volt ilyen gondja és most már lassan kétkislányos mami. Lilinek szerintem is igaza lehet. Tuti Katátok lesz. És úgy örülök neki!!! :lol: Én is két lányt szeretnék. Még jó, hogy most a férjem nem látja, hogy mit írok. :oops: Ő abszolút fiú párti.

KépKépKép
bikfy
 
 


Ancsika!
Jaj, látom nálatok sem egyszerű az élet, de most már remélem, minden rendben lesz.

Katám!
Képzeld, mi már most tudjuk, hogy hívják majd a kislányunkat. Illetve ebben évek óta egyet értünk. Nálunk is abszolút befutó lenne a Kata, ha nem ilyen hülye lenne a vezetéknevünk. Sajna az is k-ra végződik. És ez így hülyén adná ki magát. Ezért lesz ......., na de ezt előre nem árulom el. Még várnotok kell pár hónapot, majd ha terhes leszek, elmondom. Nyugi, már nem sokáig várakoztatlak benneteket. Tudom, hogy ez az év itt mindenkinek sikeres lesz!!! :lol:

Nellike!
Aztabetyárbütykösmindenit! Már a 13. héten is túl vagy? Hát még csak most derült ki, hogy nektek is sikerült. Hogy rohan az idő! Mindjárt babázhattok!!! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK! :lol: Zebrát is kívánok, aki szeretné :wink:

Köszönöm Mindenkinek az örülést :-) Hétfőn lesz UH, már alig várom :-)

Dita, Viki: nálunk is nagy zaj volt az éjjel :-D a legszebb álmomból ébredtem. Mondtam is Apának reggel, hogy nekünk meg most kellene lemenni tüzijátékozni, amikor az éjszakai műszak épphogy nyugovóra tért :lol:

Viki: Lackó mindig mosolyog? :-)

Puszilok Mindenkit!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Babszika!
Neked írom a 400. hozzászólásomat!!! :wink: Szóval, neked is köszönök minden infót. Hidd el, ezek nagyon hasznosak nekem. Mint ahogy te is írtad, mikor a mensmentisbe eljutottatok, csak onnantól foglalkoztak veled igazán. Én is ugyan ezt érzem most. Szeretem a dokimat, de úgy érzem, kísérletezik rajtam. Egyszerűen nem az ő szakterülete. Csak akkor szerintem ezt illene bevallani. :x És nem beparáztatni a jónépet, hogy a férjét 4 napon belül látni akarom, magát meg már januárban megműtjük. Plusz ezen kívül még titokzatoskodott egy sort, na ettől vagyok én ilyen ideges. Most azt se tudom, meg kellett volna ijednem, vagy sem. Még szerencse, hogy itt a lányok bíztatnak, ráadásul most derül ki, hányan szenvednek ezzel a szarsággal. Na mindegy. Szóval minden infót örömmel veszek. Biztos foglak is még kérdezgetni, ezért előre is bocsi!!! :oops:

Dita!
Eddig én sem értettem ezt a mondatodat, de így már okés. Én se hagyom, hogy kérdezgessetek, sajna nekem is szófosásom van. De nekem te abszolút nem vagy sok, szeretem olvasni monden mondatodat. Csak írj, írj és írj! Puszika!

KépKépKép
bikfy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: