Új privát üzeneted érkezett!

segitség!!!!!!!!!!!!!!!



nem jó a dentinox,panadol.fogzásra kérek valami jó tippet mert ma csak üvölt.még aludni se bir mert közben is sir.még nem láttam soha ilyenek.



köszike
Vendég
 


Lekri!
Nekem a Nurofen jött be.Este fürcsi után,vagy napközben,ha nyűgös,sírós volt adtam neki.Én nem kenegettem az ínyét,mert úgyis egyből lenyalta,azt meg nem hagyta,hogy masszírozzam neki,mert sírt a fájdalomtól.

Kép
ágnes27
 
 


lekri: én is Nurofenre voksolok!Plusz mi használtunk Viburcol kúpot is,ez homeopátiás szer!

Kép

Kép
mezsó
 
 

 
 

köszönöm netek :) :)
Vendég
 


Bumm, reccs, mi ez a zaj? Asszem' megjött a mennyből-angyal! A szobában keringett, verdesett a szárnya, csendben leszállott a karácsonyfára. A fa persze idén sem bírta el, a családom romokban ünnepel...
kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kivánunk Mindenkinek
Vendég
 


Ezúton kívánok mindenkinek nagyon boldog, békés, gyerekkacajokkal és mosolyokkal teli karácsonyi ünnepeket!

Kép
emi29
 
 


Kép

Meghitt, Boldog, Békés Karácsonyi Ünnepeket kívánunk!

Kép

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


lekri: ez a kis versike haláli!! :lol: :lol: Nagyon tetszett! :wink:

nici:
klassz a karácsonyi képeslapszerűséged! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


lekri: egyébként mi újság a fogfájással??Kipróbáltál valamit a javasoltak közül?Hatottak?

Kép

Kép
mezsó
 
 


Kép

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon nagyon boldog karácsonyt kívánok Nektek!

Ünnepek után jövök! :)

Andi

Kép

Kép
Kép
Kép
felsoa
 
 


Boldog karácsonyt mindenkinek!

Kép

Kép

ugyan nem Bogi, de aranyos!

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Kép

Békés Boldog Karácsonyt kívánunk mindenkinek!Blanka,Peti és Timi

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mindenkinek szeretnék kellemes karácsonyt, sok ajándékot és rengeteg szeretetet kívánni.

Lányaim ünnepi köszöntője:
http://elfyourself.jibjab.com/view/kyI72p2PhyvPUC7WmMZu

Kép

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Kép

Minfenkinek Boldog Békés Karácsonyi ünnepeket kívánok és ,hogy minden álmotok valóra váljon!

Kép
kritta
 
 


Nem tudok mindenre reagálni,mert sokakt kihagytam. :)
Régről köszi Pumpó a tippet,hogy az alma savas. :lol:
Emi örülök,hogy kijött a kis alkatrész!
Timi nagyon aranyos család vagytok!
Lekri szépek a fiúk!
Meszó tényleg jó hallani rólad!
lituka sajnálom a caládi zűröket :(
Pumpó én megértelek bár rossz,ha v.ki ilyen szemszögből látja a dolgokat,mint én is.

zorroné annyir ajóű nektek,h ennyi helyre tudtok menni babával is :x
Mi eljöttünk Anyósomékhoz(220 km),de tegnap nem tudtunk tartani vacsorát,mert az ebédlő mellett van a szobánk (panellakás) és Fruzsi már 7-től alszik és addig nem aludt el amíg zörögtek a többiek. Én már idegileg kész vagyok az össze-vissza keléstől,nem tudok aludni már este és éjszaka is csak forgolódom.Az,hogy vizsgázni fogok már csak délibáb lett! :(
ja, itt 23 fok van és szinte légszomjam volt éjszaka és fájt a fejem.Annyira elegem van (már) tudtam,hogy nem lesz tuti a Karácsony,de ,hogy itt fogok egyedül ülni a gép előtt azt nem gondoltam.
Az apja hamarabb elaludt,mikor Fruzsit altattam.
Rájöttem,hogy bennem van a hiba egyszerűen képtelen vagyok boldognak lenni,mindig rágódom valamin.
Elnézést,h ilyeneket írtam. :oops: :oops: :oops:

Kép
kritta
 
 


kritta: sajnálom,hogy nem úgy telik a Karácsony ahogyan kellene!!Ne rágódj mindig valamin!! Vagy írd ki nekünk ide! :wink: Hátha jobb lenne!!

Mi Karácsonyunk is érdekesen alakul...én totál lebetegedtem,fáj a torkom,folyik az orrom,hőemelkedésem van,izom és csontfájdalmam... :? :? De Blanka legalább már jobban van a betegségéből!!Csak most nehogy elkapja tőlem!
Blankának eddig a Jézuska hozott egy tanuló telefont/tőlünk/,és sütifaló kincsesbödönt/anyuéktól/,és egy étkészletet/tesóméktól/.Mi párommal közösen kaptunk egy digitális fényképezőgépet,ami régi nagy álmunk volt! :wink: :D :D :D :D :D Akartam is ma jönni képekkel,de majd holnap este...Nem gondoltam,hogy ilyen késő lesz mire idejutok/mondjuk már aludtam egyet,csak ideültem még/.További szép Karácsonyt mindenkinek! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!

Nekünk nagyon jól sikerült az idei karácsony, szép békésen telt el, attól eltekintve, hogy 23-án éjjel volt egy kis véres pecsételésem, ami aztán barnába ment át és délelőtt már alig volt, elmentem aznap uh-ra, és hála Istennek a baba jól van, már 5 cm, megcsinálták a 12 hetes uh-t! Egy kis bevérzés volt a méhszájnál, valószínűleg a szex...:) Úgyhogy el lettünk tiltva 6 hétre egymástól....:(((

Mindegy, lényeg a baba most!

Ma volt a szülinapi családi ebédem, az is nagyon jó volt!!!

Na, ha már nem jönnék, boldog új évet!!!!

Dobok képet!! Kép Kép

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


klarka: örülök,hogy végül nem lett semmi komolyabb baj!!Tessék vigyázni magatokra! :wink: És örülök,hogy jól telt a Karácsony is... :wink:

Blanka még anyóséktól kapott egy tanuló kutyust is és egy hápogó plüss kacsát,egy rózsaszín melegítőt. :wink: Párom bátyjának családjától meg egy kejfelJancsit,és egy felhúzható zenélő kutyát,ami emelgeti a fülét,mozgatja a szemét amíg zenél :D

Holnap elutazunk 5napra,úgyhogy ma sűrű napunk lesz tele pakolással... :? amit nagyon nagyon utálok!!!!! :? Blanka ruháinak egy része még csak most mosódik úgyhogy nem tudom hogy fog megszáradni :( :( Internetes kütyümet elviszem magammal,bár nekem nincs laptopom,de a társaságnak akikkel megyünk több is van,majd megpróbálok még jönni... :)

Kép

Kép
mezsó
 
 


utólag is ... Áldott Karácsonyt és boldog új esztendőt babáknak mamáknak papáknak!


Kép

Klarka
Neked meg gratulálunk! Nem semmi! :)
Vigyázz magatokra!

Mamacka és családja

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


sziasztok

remélem mindenkinél a szeretetről és a békességről szólt az ünnep és nem a betegeskedésről,esetleg a veszekedésről.

Mamacka
nagyon jó kép a fiúkról.nagyon szépek :lol: :lol:

Klarka
örülök,hogy pocilak jól van és a fiúk nagyon szépek és hasonlitanak egymásra nagyon :) :)

Mezsó
remélem már jól vagytok?:)jó utazást

nálunk elég jól teltek az ünnepek.a fiuk nagyon sok mindent kaptak és mi is.bár nehéz volt Kristóffal de ma reggelre kibújt a 2.fogacska is.remélem most pihenünk egy kicsit.


kinek mit hozot a Jézuska? :wink: :lol:
Vendég
 


Mezsó!Köszi a bátorítást!Jobbulást kívánok!
klarka gratula nektek és örülök h ok lett minden!
Azért nem semmi lesz majd 3 db 4 év alatti gyereked!

Egyszerűen nem bírom a kevés alvást :cry: idegbeteg leszek tőle.
otthon nehezményeztem a 2* kelést éjszaka,tegnap óránként szopott talán a front miatt,meg megint eldugult és most kúpoztam.Val.szeg itt sötét a szoba és felriad éjszakánként többet.

mamacka örülök h jól vagytok!Nagyon helyesek a sráck!
lekri gratula a fogakhoz! Én már előre félek :( :oops: :oops:

Mi kaptunk pihenőszéket (18kg-ig)jó) amit nem éreztem
szükségesnek főleg mivel még kúszni sem tud Fruzsi momentán.
Viszont vaterán vettem tök jó hintát :D

Kép
kritta
 
 


lekri: hát már csak a nátha tombol nálunk ezerrel!!Blanka is és én is náthásak vagyunk... :roll: De láztalanok,úgyhogy merem mondani hogy mindent összevetve végülis egész jól vagyunk már! :wink: Gratulálok az új fogacskához!!VÉGRE!! :D :D Kívánom hogy tényleg kis pihenője következzék a kisembernek fognövesztés terén!!!

Na én szaladok is,mert holnap korán kelünk,addig pihenni is kell,holnap viszem a netes kütyümet,de ha valami miatt mégsem tudnék már idén jönni,akkor biztos ami biztos:

BÉKÉS,SIKEREKBEN,EGÉSZSÉGBEN GAZDAG BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK!!!

Kép

Kép
mezsó
 
 


Kritta: még neked...ne stresszelj előre a fognövesztés miatt!!Minden gyerek más és más.Valaki meg se érzi,valaki meg szenved tőle,semmi se hat.Nem tudhatod előre lánykád melyik csoportba tartozik!!Mi már 6foggal büszkélkedünk,én is féltem tőle,hogy milyen lesz a fogzás,de felesleges.Az első fogát 3hónapig növesztette mire áttört,az volt a gyötrelem,de a többi 5fog utána már fel sem tűnt,hogy azért nyűgösebb picit.Legutóbbit csak akkor láttam meg,hogy növesztette mikor már fehérlett az ínyén. :lol:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!

Mamacka: Hogy vagytok? Örülök, hogy újra itt! Szépek a fiúk, ügyesen ül Andor! :)

Lekri: Gratulálok a 2 foghoz! Remélem, a többivel nem lesz ilyen szenvedés!

Kritta: Remélem, már jobban alszol, ne rágódj éjszaka, azzal úgysem tudsz megoldani semmit. Ezt magamnak is szoktam mondani, én is hajlamos vagyok rá. :oops: :( Ráadásul Bogi is sokszor kel még éjjel, nem vagyok sosem kipihent, igaz, tegnap-tegnapelőtt direkt korán feküdtünk, így elviselhetőbb volt.

Klarka: Vigyázz magatokra. Szép nagy már a pocilakód! Nagyon szépek a fiaid! :)

Mezsó: Örülök, hogy jobban vagytok! Remélem, azért tudsz jönni.

Nici: Jó a képeslapod, szépek a lányok nagyon! :)

Bogi sok ajándékot kapott: babákat, tanuló telefont, rucikat, textilpelusokat (át akarunk térni rá), kádba való játékokat jó sokat, nagyobb kiskádat.
És még fog kapni dédijétől is, csak szegénykém lebetegedett, így később kapja meg (még én sem tudom, mit).

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Sziasztok!

Utólag is Kellemes Karácsonyt, és előre Boldog Új évet kívánok mindenkinek!!!

Gyorsan eltelt ez a 8 hónap!!!

Fogunk még nincs, kúszik-mászik de csak hátrafele, viszont folyamatosan dumál, röhög!
Mondja már a Papát (és érti is), a babát, brommog, és kiabál!

Sajna több, mint két hete tiszta takony a Marci (én is), úgyhogy azóta semmit nem alszunk, állandóan kell az órrát szívni.

Már hulla fáradtak vagyunk, ráadásul Apa dolgozik a két ünnep közt. Ma fél 2-től voltunk fönt.

Szerencsére a karácsonyon túl vagyunk, egész jól sikerűlt, csak a Marcinak a napjai voltak nehezek.

Rakok még képet a kis rosszcsontról, meg egy videót, most ez a legújjabb atrakciója!

Ja, és 12kg! És kb 90cm! Hát egy kicsit nagynövésű...

Tegnap kinézte az Apa kezéből a töltött csirkecombot, úgyhogy megkapta a csontját, nagyon ízlett neki. Csak úgy cuppogtatta!

A videó:
http://uk.youtube.com/watch?v=hMlfeXUAds8

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
marcianya
 
 


Sziasztok!

Köszi a köszöntéseket!

Segítsetek! Ki az, akinek volt barnázása így az elején?
Írjatok tapasztalatokat!!

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Klarka,
én barnáztam és véreztem is pont a 12. héten. Nagyon megijedtem és felhívtam a dokit, de azt mondta, hogy ha nincsenek görcsök, akkor valszeg minden rendben. Nem tartott sokáig a vérzés csak két napig.
Szerintem pihenj minél többet, és ha úgy érzed, akkor a biztonság kedvéért menj el a dokidhoz.
Szorítok, hogy minden rendben legyen!!!

Marcianyu,
hatalmas fiad van! Látom tetszik neki az ajándék :)

Kép
emi29
 
 


Klarka
unokatesom mind a 2fiunál barnázot amig volt a sex.az elsőnél 16héten abbahagyták a sexet.nem is volt semmi utána
a 2.nál is kezdet barnázni.ott a 10.héten leálltak a sexel és ott se volt több barnázás.most van 2szép egészséges fia.

Marci anya
90cm?jól irad?az hatalmas.enyém gyerek 90cm volt 2évesen és már akkor hatalmasnak számitot:)
de nagyon édes Marci és ugyes is:)
Vendég
 


Marcianya: Nagyon szép "kis"fiú Marcibaba! :o A videóról Bogi le se vette a szemét. Lehet, hogy tetszik neki? :D Most is itt röpköd az ölemben. :lol:

Klarka: Én is barnáztam, nagyon megijedtem, priviben többet.

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Ha nem jövök már az évben:

Eredményekben, egészségben, boldogságban gazdag új esztendőt kívánok mindenkinek!

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Mindenkinek utóllag is kelemes ünnepeket,
és
EGÉZSÉGBEN GAZDAGSÁGBAN TELI BOLDOG ÚJ ÉVET KIVÁNOK!!!!

Kép
geni
 
 


Fogfájás: minket csak néha néha enyhén viselt meg, már 4 fogunk kinn van de valóban a dentinox nem segít csak átmenetileg enyhén max, én panadol baby sirupot adtam Rubennek.

Klarka: én is barnáztam ne aggódj nállam kétszer is jelentkezett amikor elvileg menses időm lett volna, pihenj sokat, mi is tiltáson voltunk.

Kép
geni
 
 


Klarka
Én is barnáztam az 5.-6. héten.2 hét szigorú pihenés következett,és kb. ez alatt a két hét alatt el is múlt.

Kép
ágnes27
 
 


Kép ajándékok Kép Jé!Egy fa!

Kép
ágnes27
 
 


Utólag...Áldott Karácsonyt és Boldog Új Évet Mindenkinek !
Gyógyulást a betegeskedőknek !
Mi jól vagyunk, Máténak már 6 foga kint van, áll mindenhol és próbál úgy közlekedni (ahogy olvasom, nem vagyok egyedül :) ), 1 percem sincs, de amióta rájöttem, h.mennyivel értékesebbek az óráim így, minthogy takarítok,mosok,főzök,netezek, azóta nagyon jól érzem magam a földön :).
Klarka - pihizzél, vigyázz magatokra !
Édesek és nagyok már a gyerkőcök. Az uccsó képem még egyelőre nekem is csak télapós, úgyhogy azt már nem rakom fel. :oops:
Jók a videók ! :wink:

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is ám :) Nagyon jó volt a karácsony, a gyerekek élvezték, mi meg azt hogy őket néztük :) Mi apával kaptunk egy laptopot a fa alá, persze mire kifizetjük, jövő karácsony lesz :) De azért örülünk neki :)

Én kaptam 2 db tortás könyvet, régi álmom volt mindkettő, remélem lesz tehetségem is hozzá :)

Szenteste mi magunk voltunk, másnap jött az egész család hozzánk. Kicsit megterhelő volt, de úgy véltük, még mindig jobb, mint ajándékokkal megrakva jönni-menni Pesten és vidéken.

Itt voltak anyuék, tesóim, nagyikámék, (akik már 4x-es dédik :)) És anyósomék.

Mindenki jól érezte magát, rengeteget evett ivott :) 1 kisebb vitát leszámítva anyós is meglepően normális volt :)

MIndjárt kicsinyítek pár képet :)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Mi is pörgős napokon vagyunk túl!! A karácsony hála isten jól telt! Itthon is voltunk, jöttünk-mentünk sokat is, jól érezte magát Zsófi és mi is! Apa is szabin van még! :P :P Úgyhogy nem sokat tudok még jönni! De majd pótolom januárban!

mezsó! mi is sütifaló bödönt vettünk Zsófinak!! Fisher Price-os.
Kapott ő is telefont, könyveket, formabeodobókat, óriás plüss macit...stb még sok mindent!

Én egy szép arany gyűrűt kaptam férjemtől!

klarka! én is barnáztam az elején elég sokat!!! pihi+utrogestan!!!! ja és no sex...

Az éjszakák nekünk is nehezebbek kb. másfél hete már kétszer kel megint enni+ cumi is kell 1-2-szer. nem tudom mi lehet, de itt is sokan írtátok, hogy a jó alvó babák "elromlottak". talán fejlődési ugrás van. tényleg sokat változott Zsófi is. pl. elkezdett tök másként "beszélni". talán hamar túljutunk rajta.

Kép
gabo001
 
 


Ha nem jönnék:

Boldog újévet kívánok!!!
PUSZI

Kép
gabo001
 
 


Sziasztok!

Nagy a pangás, látom :)
Mindenki ezerfelé karácsonyozik :)

Mi is jártunk mindenfelé, látogattunk vidéken nagyszülőket .. stb.

Hoztam is 1-2 képet a szentestéről :)
Mi Anyukáméknál töltöttük, Anyu-Apu, Mamám, Hugim és Párja, és Mi hárman :) Szuper volt!!!


Alízzal :)


Kép



Csajok ...

Kép


Drágáim :)


Kép


Mese nincs ... ő már sztár :D


Kép


Nemcsak látszólag az övé az összes csomag ... :D

Kép


2008 legédesebb ajándéka a fa alatt :) Alízunk :)



Kép

Kép
szösszenet
 
 


Sziasztok!

Szépen eltelt nálunk is a karácsony. Voltunk itthon, és mindkét nagyszülénél. Sok játékkal gazdagodtunk, jó pár még nem is való Emmának, ezeket eltesszük későbbre (ja, hogy hová, még nem tudom...).

Andris, Atti, Áron, Andor, Marci, Miki, Aliz és a képeslabos babák, családok! Nagyon szépek vagytok! Köszi anyukátoknak a képeket!

Mutatok én is párat:

Kép Kép
Kép

Nagyon boldog, sikeres 2009-es évet kívánok mindenkinek!
Kép

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Sziasztok!

Szösszenet: gyönyörű kislány Alíz nagyon nagyon szép!!!!! Ti is helyesek vagytok!

Ágnes: Bence is jóképű kis legény úgy látszik minden babának a karácsonyfa jött be leginkább idén.

Atizka: Emma is nagyon szép!
És még a többiek akiket kihagytam.

Még nem töltöttem fel a képeket de majd én is rakok, mi is itthon töltöttük a szentestét kivételesen hármasban sok játékkal lettünk gazdagabbak, de már csak annak örülnék a legjobban ha Ruben használná is sok olyan van ami még nem köti le majd szerintem csak később ,na mindegy nem kell egy darabig játékra költeni.

Kép
geni
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1230670150.4469.jpg[/img] Tegnapi meglepetésem!!!! [/img]

Kép
geni
 
 


Képzeljétek nem is tudtam hogy sikerült feltöltenem még egy 3 hónapos képet Rubenről ahol apuci karjaiban alszik ezért nem is szóltam senkinek, tegnap kaptam egy e-mailt hogy a drága pici fiam megkapta a szerkesztőségi különdijjat a picibaba honlapján rendezett versenyen.
ÚGY ÖRÜLTEM!!! Ez a legnagyobb ajándék nekem!

Kép
geni
 
 


sziasztok

majd jővőre jövök karis képekkel és reagálok is mindenkinek.most csak ennyi mert megyünk el itthonról:


Álmodtál egy boldog évről
Reménykedtél, igaz szívből.
A remény mára tovaszállt,
Az álmod is már messzejárt,
de vár az Újév ismét téged,
Reményt hoz és büszkeséget.
Vágyat ébreszt, s újra éltet,
Boldogabbá tehet téged.
Életed, még meseszép lehet
Boldog Újévet kívánunk nektek

a mi kis családunk
Vendég
 


Boldogságban, szeretetben, egészségben, gazdagságban, gyereknevetésben bővelkedő újévet kívánok mindenkinek!
Kép Kép Kép

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


na elköszönök mert lassan indulunk.jók legyetek.



(remélem sikerül,mst kptam iwivemre)



_______.o*:I..i..I
________O:.. _I: .
_______*_!_:_.o*
________i_o!._:.
_________:_.I:.
________I_.._Io
_______¶¶§§§§¶
_______¶¶§§§§¶
________¶¶§§¶
________¶¶§§¶
________¶¶§0¶
________¶¶§§¶
________¶¶§0¶
________¶¶§§¶
________¶¶§§¶
________¶¶§§¶
________¶¶§§¶
_______¶¶§§§§¶
______¶¶§§§§§§¶
_____¶¶§§§§§§§§¶
____¶¶¶§§0§§§§§§¶
___¶¶¶§§§0§§§§§§§¶
__¶¶¶¶§§§§§§§§§§§§¶
_¶¶¶¶§§§§§§§§§0§§§§¶
¶¶¶¶§§§§§§§§§§§0§§§§¶
¶¶¶¶§§§§§§§§§§§§§§§§¶
§§§§________________§
§§§§________________§
§§§§________________§
§§§§________________§
§§§§________________§
§§§§________________§
§§§§________________§
¶¶¶¶§§§§§§§§§§§§§§§§¶
¶¶¶¶¶§§§§§§§§0§§§§§§¶
¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶
_¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶

_¶¶¶¶¶¶¶¶____¶¶¶¶¶¶¶¶____¶¶¶¶¶¶¶¶____¶¶¶¶¶¶¶¶
¶¶¶¶__¶¶¶¶__¶¶¶¶__¶¶¶¶__¶¶¶¶__¶¶¶¶__¶¶¶¶__¶¶¶¶
¶¶¶¶_¶¶¶¶___¶¶¶¶__¶¶¶¶__¶¶¶¶__¶¶¶¶__¶¶¶¶__¶¶¶¶
____¶¶¶¶____¶¶¶¶__¶¶¶¶__¶¶¶¶__¶¶¶¶__¶¶¶¶__¶¶¶¶
___¶¶¶¶_____¶¶¶¶__¶¶¶¶__¶¶¶¶__¶¶¶¶___¶¶¶¶¶¶¶¶¶
__¶¶¶¶______¶¶¶¶__¶¶¶¶__¶¶¶¶__¶¶¶¶________¶¶¶¶
_¶¶¶¶_______¶¶¶¶__¶¶¶¶__¶¶¶¶__¶¶¶¶__¶¶¶¶__¶¶¶¶
¶¶¶¶________¶¶¶¶__¶¶¶¶__¶¶¶¶__¶¶¶¶__¶¶¶¶__¶¶¶¶
¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶___¶¶¶¶¶¶¶¶____¶¶¶¶¶¶¶¶____¶¶¶¶¶¶¶¶
_______¶_¶______¶_¶___________¶__________¶_¶ BÚÉK!!!
Vendég
 


Mamapajtik!

Ezúton kívánok Nagyon Boldog Új Évet nektek!

Kép

Kép
emi29
 
 


Sikerekben, egészségben gazdag, békés, boldog új évet kívánunk Mindenkinek! :)
Kép
Kép Kép

[img:4c8f9159cc]http://kep.ivpicture.hu/9393.t.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://ticker.7910.org/an1cnVrNw0N0010MDAwOTY5MGx8Mzc0MDY5NmphfEFsZXhhbmRyYQ.gif[/img:4c8f9159cc]
[img:4c8f9159cc]https://lilypie.com/pic/080510/DU5s.jpg[/img:4c8f9159cc][img:4c8f9159cc]http://b1.lilypie.com/EDGjp2/.png[/img:4c8f9159cc]
nici
 
 


Nagyon boldog új évet kívánok Nektek!!!!


Andi

Kép
Kép
Kép
felsoa
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?