Új privát üzeneted érkezett!

Tök jók a képek! Tényleg milyen gömbölyű már mindenki!
Lassan a takarítás végére érek!
Még a fürdő, és a wc van hátra... mindig ezt hagyom utoljára, kinem állhatom..... :p
Közben mosok, teregetek, és a vasalt ruhákat pakolom el.

Annyira várom már hogy holnap újra lássam a kisbukfencemet! Most a napokban nem volt valami aktív, legalább is nem éreztem!
Viszont 3 napja volt egy olyan erős megmozdulása, hogy szerintem még látni is lehetet (de sajna pont nem néztem) de komolyan még a szemeim is kikerekedtek! hogy úúúúúh igen ezt akarom már érezni nap mint nap!!!!

Egyre jobban húz a szívem engem is egy 4D ultrahangra! Még nem mertem a páromnak mondani! Nem tudom hogy Ő mit reagálna! MErt igazság szerint Ő nem nagyon akarja!
De lehet titokban elmegyek, és akkor a DVD megkapja szülinapjára február 03-án lesz!
Szerintetek mennyi idősen érdemes elmenni ilyen UH-ra???
De ha már elmegyek nem akarom Őt sem kihagyni az élményből! Bevetem a női mivoltomat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Aranyosak vagytok hogy azt mondjátok hogy nincs rajtam felesleg!
Dehogynem! Már magát a terheséget is +20kg felesleggel kezdtem!!!!!!!!!!!!!!!!!! 168 cm vagyok és 80kg-mal lettem kismami! most 84,5-85kg vagyok! Szóval gáz!

Sziasztok! Szép estét mindenkinek!

Kép
emelandrea
 
 


Sziasztok,

Látom lassan mindenki be jelentkezett!Köszönöm a képekre a bókokat!

Nagyon szépek a pocis képek, Amina, Gyöngy és Gréti pedig kis tündér bogárkák!
Nagyon nő már tényleg mindenkinek a pocija és szépen kerekednek!

Jaj ma én is meg kaptam az Afp eredményt nem tudom bisztosan mélyk eredményt kell nézni de szerintem nem lett túl jó.Dokihoz majd csak 6-án megyek úgyhogy addig iygulok még picit.De mondjuk az is igaz hogy én szerintem nem volt még 16 betőltőtt hetem sem mikor levették a vért.
Az Afp 0.65 MOM ez az első érték, 0.99 MoM és a 3-ik pedig 2.35 MoM,

Hát én még az ünnepek alatt nem mertem rá álni a mérlegre majd az Új Évben.
Bisztosan jött fel pár kiló most, annyit ettem.

Jázmin kapott egy doktor szettet és azóta is a pici babát vizsgálja a pociban, és mondja hallja ahogy játszik odabent! :D

Szép estét nektek!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Sziasztok Csajok!!!!

Én is benézek egy kicsit!!!

Hogy milyen szépek ezek a pocik meg gyerekek!!!! Imádni valóak :) Nekem még sajnos nincs olyan nagy pocim ezért a képeket nézve picit irigykedtem rajtuk!!!! :) Nagyon jóóók!!!!!

Képzeljétek tegnap délutántól annyira görcsölt meg éget a gyomrom hogy azt hittem bele halok nagyon fetrengtem ráadásul még meleg is volt nagyon a szobába ami még tetézte a rosszullétem!!!De hál Istennek bevettem 1 Qamatelt és elmúlt!!! Majd én is teszek fel pocis képet de ma is egész nap aludtam :) Nem tudom de mostanába olyan fáradékony meg lusta vagyok állandóan fekszek meg alszok! Már nekem rossz!!! Még jó hogy itthon van Apája és valamennyire kiszolgál :D ha megkérem!!!!!!! Holnap hívom én is a Docens Urat az AFP eredménye miatt de én csak 12-én megyek érte nem szaladgálok azért Pestre!!!!!

A Pocis képeket majd pótlom addig teszek fel én is magamról nektek képet!!!!!!

Kép


Kép
picihencso
Hatvan
 
 

 
 

Andi!Nekem azt mondta a doki, hogy ha diagnosztika a cél elsősorban,akkor a 18-20 hét között érdemes menni.Ha mozizni akarnak a mamik,akkor a 32.hét környékén.
Mi mindkettőt szeretnénk,így megyünk majd még kb 10 hét múlva is.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Ági Cuki lehet Jázmin ahogy mondja hogy hallja a kistesót odabent!

Emese én is ugyan így jártam a múltkor csak nekem 3x is elúszott amit már megírtam úgy hogy végül feladtam :)

Nekem azt írja ki az avatárnál hogy nem lehet a kép 80x80 pixelnél nagyobb! De honnan tudjam hogy hány pixeles 1 kép?????????

Kép


Kép
picihencso
Hatvan
 
 


Sziasztok!
Nagyon szépek a képek! :)

Helyesek a lányok-fiúk, és a mamák is! :)

Hát, az én pocimról nem mondja meg senki, hogy miféle dolgok és élők gömbölyödnek benne... :)

Szofi! Sajnálom a rossz élményt, de abban biztos vagyok én is, hogy kiderült volna, ha baj van. Majd legközelebb tök jó lesz! :)

Ági! Sztem azok az értékek jók. De a többiek is bizti meg tudnak erősíteni. :)

Heni! Ha kívánja a szervezeted a pihenést, akkor pihenj. És ne legyen lelkiismeretfurdalásod! :)

Aki szeretne menni 4D-re, és megteheti, menjen, biztos nagy élmény! De Apát sztem nem jó kihagyni belőle... Együtt csoda szép lehet megnézni a manót! Szóval, Andi, hajrá! Ja, és mostanában érdemes, mert még nem túl nagy, és nem csak alkatrészeit lehet megfigyelni egyszerre a képernyőn, de már legnagyobb részt tényleg hasonlít arra a kis emberre, aki meg fog születni.

Na, kedves hölgyeim, további jó beszélgetést, nekem most mennem kell. :)
Vendég
 


Heni! Az avatar képedről annyit, hogy a képre, amit fel szeretnél tölteni, klikkelj rá jobb egérgombbal, ott lesz a menüben, hogy Tulajdonságok. És ha bal egérgombbal arra klikkelsz, akkor megjeleníti, hogy szélessége-magassága hány pontos (ez a pixel) a képnek. Így láthatod mekkora.
Vendég
 


Kép Én és Drága Kisfiam!!!!!

Kép Kisfiam Dominik

Kép Én és a Kedvesem

Kép És Én 35 kg- osan

Sajnos álló képet nem tudtam magamról feltenni mert nem engedte a feltöltést!!!!
És akkor még a Pocis képekkel lógok majd holnap szerintem készítek úgy is sütkérezni fogok!!!!!!! márra Búcsúzom tőletek!!! Minden jót nektek!!!!!! És Megy a Sok-Sok Drukk!!!!! Jóéjjt!!!!! Sziasztok!!!!!!

Kép


Kép
picihencso
Hatvan
 
 


Dóri Nagyon szépen köszönöm a tanácsodat és a segítségedet!!!!!!

Kép


Kép
picihencso
Hatvan
 
 


Mennyi szép pocis kép :)

Engem elkapott a calici vírus, tegnap délután óta hányok, megy a hasam, hőemelkedésem van, 59 kiló lettem újra :shock:
Vendég
 


Panndi nagyon sajnálom,mindig kifogod!!Gyógyulj minél hamarabb!!KITARTÁS!!!!!!!!!
Ági,nekem van egy táblim az Afp értékről.0.8-és 1.4 mom között normálnak számít.A tied picit alacsonyabb,de én úgy tudom,az még belefér.Szerintem ne izgulj.!!
Picihencso,nagyon aranyos a kisfiad!!!!Te is az vagy.

Szép estét.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Szép estét!

Egy kis humor,ami a terhességem óta történt velem:
Bók a Kedvesemtől: Olyan szépen gömbölyödsz,eltűnt a derekad,már olyan szép cső alakod van! :lol: :lol:
És,persze nem sértésnek szánta a Drágám,hiszen nap,mint nap mondja,hogy neki így vagyok szép. 8) :D :D
De a csőalakon azóta is csak nevetünk..

Ismerőseim 3 és 6 éves gyermekei(kislányok): 3 éves bejön a szobába(játék közben babakocsival),derekára teszi a két kezét,és mondja: 'jaj,olyan nagy már a hasam,bizti a baba' :lol: :lol: Tőlem ezt még nem hallotta.
6 éves kínálgat csokival,chipssel,keksszel.Miután nem kértem,azt mondja, "nyugodtan ehetsz,mert az ilyen ételeket a gyerekek szeretik,biztosan a te gyereked is.Csak jól rágd meg,mert neki lent a pocakodban még nincsen foga,és ha leküldöd,akkor ne legyen neki nagy falat." :lol: :lol: :lol: Hihetetlen,hogy dolgozik a fantáziájuk. :D

Szép estét Nektek!

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Panndi!Jobbulást Neked!

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Igen-igen, Panndi, gyorsan gyógyulj!

Meg a torokfájásra is gyors enyhülést!
Vendég
 


Ági,
az sokat számít, hogy még nem töltötted be a 16. hetet, alacsonyabb ilyenkor az afp jelenléte a vérben. Az uh a mérvadó úgyis!!!

Heni,
az utcsó képen nem is látszik, hogy csak 35 kiló vagy! Dominik nagyon szép baba, most felülről vigyáz a testvérkéjére!

emese1979
 
 


Panndi,
ezt a vírust én kb. 1 éve kaptam el. Persze akkor jóval egyszerűbb volt minden, de a doki csak legyintett, és azt mondta igyam a normaflore-t... majd végigmegy rajtam. Mielőbbi jobbulást!!!

emese1979
 
 


a mikrogyöngyökről ezt találtam egy kreatív hobbis oldalon, igaz, babzsák fotel kapcsán, de asszem a töltet ugyanaz:

"A styroporgyöngy beszerzésére és mennyiségére vonatkozó tippek a Kérdezz-felelekből:

1. Batka, 2005-11-15 15:34:02 (1145)
polisztirol gyöngy
Sziasztok!
Lemértem a polisztirolgyöngy tömegét :) Csak hogy meglegyen itt is:
1
liter = 16 gramm.
(Vagyis az én tüzépem árai majdnem elérik a Blupét, ami 1500
Ft/kg, míg a Nikecell hivatalosan 720 Ft/kg-ért adja, de tőlük csak helyi
viszonteladók révén lehet vásárolni).
Karácsony körül lesz időm fotelt varrni, majd
küldök képet (olyasmit szeretnék, mint az Amőba király modellje, de sajna abba sok
töltelék kell. . . ).

2. Kicsit utánajártam a babzsák foteloknak, mivel szeretnék egyet, de a boltban őrült drága. Úgy látom a legnagyobb probléma mindenkinek a töltőanyag beszerzése. A granulátum szerű anyag neve: "Nikecell Előhabosított Polisztirol Gyöngy" 2-es szemcsemérettel (3-6 mm). 5 Kg-os kiszerelésben nylonzsákban szállítják. Egy zsák kb 0. 4 köbméter. Budapesten csak egy cég tart belőle raktárkészletet: Bau system kft. Soroksári út. 164. (gyártelep) 280-1278 Ny: H-P 8-16 SZO 8-12 Minimális vásárlási mennyiség 1 zsák, azaz 5 kilogramm. Ez pont egy fotelra elegendő. 1 zsák ára 3600+ÁFA, azaz 4500 Ft. Ez 900 Ft/kg, lényegesen olcsóbb a Blup áránál, ők ugye 1500 Ft/kg adják. Manngo Ja, érdemes odatelefonálni, mielőtt odamegy az ember, mert néha kifogy nekik a készlet és akkor 2-3 nap mire megint van árujuk. (Manngo)

3.Hungarocell golyót építési anyagokat árusító boltokban lehet kapni, könyyűbeton adalékanyag néven. (Kovaryo )

4.A Praktiker áruházakban(legalábbis a budaörsiben biztos) lehet kapni ilyen hungarocell golyókat. Nem ál-információ, biztosan tudom, mert ott dolgozom. Sok sikert! (Szuecsi)

5.A hungarocell golyók ügyében semmi jóval nem tudok szolgálni: tavaly az Euroszig Kft-től vettem (Budaörs, Csata u. ), de ma azt mondták telefonon, hogy nem foglalkoznak vele kis tételben. Legalább egy teherautónyit (több köbmétert!) kellene rendelni. (Hajni)

6.Nikecell Hőszigetelőanyag-gyártó és Forgalmazó Kft. 8184 Fűzfőgyártelep, Pf. : 60 Értékesítés:Tel. : 88/451-464, 596-210, Fax: 88/450-495
Budapesti képviselők: 30/300-7049, 30/560-9894
Üzlet: Bauxitem / Budapest, XI. Soroksári út 164.
Amit kérned kell: "Nikecell előhabosított polisztirol gyöngy" (720, -Ft/kg) Előtte érdemes telefonálni!

7.1071, Bajza u. 1/a - Tel: +36 1 321 3897 , web: http://blup.hu/reload.html
Ára 1500,-Ft/kg

8. Batka, 2005-11-04 23:08:31 (1104)
tüzép
Alexa, ez egy pécsi tüzép (Lambda), nem tudom, ez mennyit segít. Én felcsaptam a
telefonkönyvhöz adott arany oldalakat, és sorra hívtam az építőanyag-kereskedéseket
(nem árt, ha Nikecell viszonteladók). Szerencsémre már a másodiknál kiderült, hogy
tartanak ilyet. Amit kérni kell: Nikecell előhabosított polisztirol gyöngy. Ez úgy néz
ki, mint egy csomó szétmorzsolt hungarocell tábla, ömlesztve egy hatalmas
fóliazacskóban. Viszont ne hidd, hogy olcsón megúszod: a Blup Paradiso foteljébe (105
cm átmérőjű kör alap, 120 cm magas oldalfal) a honlapjuk szerint 7 kg töltet kell! bár
tény, ez egy nagyobb fajta fotel. Sok sikert! Köszi!
9. . Batka, 2005-11-03 15:42:15 (1097)
foteltöltelék
Kedves Kati és hűséges olvasók, akik már készítettek zsákfotelt!Megmérte már
valaki, hány kiló egy liter polisztirol gyöngy?Azért lennék erre kíváncsi,
mert a helyi tüzépen literre adják (170 liter = 4000 Ft vagy 420 liter = 9750 Ft), a
Blupban meg kilóra (1500 Ft/kg), és ki szeretném számolni, hol olcsóbb, illetve,
hogy hány liter kell egy fotel megtöltéséhez (hogy hány kiló kell, azt már nagyjából
tudom a leírások alapján) - ugyanis úgy kell megrendelni a dolgot."

emese1979
 
 


Sziasztok! De belehúztatok!.. .

Emese1979: Én a Praxisban voltam, Dr. Hajdú Krisztina genetikusnál. Nem a babamozi miatt -itt nem is az a divat-, hanem kimondottan az okból, hogy minden ok.-e a Babóval. (Mint írtam már korábban, az első UH egy hiperszuper magánrendelőben volt a Várfok-Vérmező u. sarkán, és elírták az adatokat -hiába nyugtatgatott azóta 3 doki, én totál ideg voltam.)
A doktornő elég katonás, de vérprofi, és nekem ez volt a lényeg.

Én is rengeteg rendelőt megnéztem, de a többség inkább a babamozira megy rá, és nem is genetikus végzi a vizsgálatot, hanem szonográfus. Nem mindegy! A rózsadombiban meg ráadásul u.a. a hölgy van, aki anno elírta az első adatokat nekem. Kösz, inkább kerülöm...

Amúgy ha a babaneten regisztrálod magadat, 1000 Ft kedvezmény van. (Én nem emiatt mentem oda -lsd. fent.)
A doktornőhöz mentem volna amúgy "hivatalosan" is, mert az ÁEK-ban is Ő végzi a genetikai UH-kat.
Mikor az előzőnél megtudtam, hogy a szuper magyar egészségügyi modernizáció hatására egy nap 80(!) genetikai Uh van egy orvosra, úgy döntöttem, kigazdálkodjuk valahogy ezt a pénzt.

Tényleg felháborító, hogy egyre sz..abb a helyzet!
Az ÁÉK (volt MÁV) Uh készüléke idősebb a lányunknál, azaz: 13 éves készülék!!! -Olvastam, hogy az lenne a normális, ha 2-3 éve cserélnék a kütyüt.
Totál arra mennek rá, hogy ha normális -és nem extra!- ellátást akarsz, azért is fizess plusz pénzeket! :((

Holnap megpróbálok pocakos képet gyártani én is. Amúgy tényleg azt tapasztalom, hogy minél többedik baba, annál nagyobb a hasam. Na meg majd a méhösszehúzódások.. De nem akarok senkit ijesztgetni, hisz' az messze van még... ;)
szkitty
 
 


Szkitty,
köszi a tippet :) Ez aza Praxis, amelyik a Bartók B. úton van? Kiírtam néhány rendelőt, ez is szerepel rajta. Nekem is fontos, h valaki hozzáértő üljön a gép előtt :)

Reny,
köszi Neked is a Biovitalt, az is szimpi :)

emese1979
 
 


Sziasztok!
Tök jók a képek! Nagyon szép, helyes mindenki.
Akik a 4D-ről érdeklődtek, én a Magzati Diagnosztikai Központban (Örsnél) voltam, és egy szakképzett orvos, Dr. Timmermann Gábor vizsgált meg. A gépük kivételesen modern, korszerű. 15 perc volt a vizsgálat, de ez csak a 3D része volt, a 4D erre jön plusszban, amit nekem 3 hét múlva csinál meg. 22-23. héten érdemes menni, mert már elég nagy, hogy mindene látszon, de még van helye a mocorgásra. Én nagyon meg voltam elégedve! 10 e a vizsgálat+2 a DVD. Apa bemehet, és mindketten egy óriási, kb. 1m átmérűjű plazma TV-n nézhetitek már közben a vizsgálatot.
Telefonszámot is tudok adni, ha kell a bejelentkezéshez (természetesen egy percet sem kellett várni).
Szép estét mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Hencsó! Nagyon aranyos a kis családotok.Tényleg nem is látszol így olyan picinek.:)
Fabri! Micsoda szövegeik vannak ezeknek a piciknek!!!Nagyon jót mosolyogtam azon,amit leírtál.
Panndi! Szegénykém!!!Tényleg mindig elkap valami nyavaja.Vigyázz magadra és jobbulást kívánok.
Olyan fura álmom volt az éjjel. Be kellett mennem a kórházba,mert azt mondták nemsokára szülök. Én meg tiltakoztam, hogy dehát még egy csomó időm hátravan. Aztán a doki minden érzéstelenítés nélkül csinált egy kereszt metszést a hasamon,amit nem is éreztem.Bekukucskált és azt mondta maradhat még a nagylány pár napot. Lááááány!!!!!???? :shock: Megijedtem és elkezdtem üldözni a dokit a kórházban, hogy mi az hogy lány,nekünk fiunk lesz.És teljesen kétségbe voltam esve.(pedig valójábanugye nagyon lányt akartam mielőtt kiderült a kisfiú) Szóval nagyon rossz volt.Ott a kórházban is találkoztam mindenféle elemekkel.Ezeket már nem is részletezem. Hát jó volt utána felébredni!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok!

Na tegnap rám is rámjárt a rúd.Délután Maszatkám úgy döntött h csinál magának helyet....Azt hittem beszarok...mindent szana szét taposott odaben....nagyon aktív volt őkelme!
Aztán estére elfogott egy írdatlan torokfájás...de nem köhögtem,semmi .Egyszer csak elkezdett fájni,aztán már fájt a fogam,az állkapcsom minden.Nem tudtam aludni se,ha feküdtem még rosszabb volt.Végül egy fél algopirin mentett meg.Mára kutya bajom,ki érti ezt!Még a torkom se kapar...
Ja és közben meg az járt a fejemben h már csak 17 hét van hátra,és kezdek visszaszámolni,ja és h hamarosan itt a baba :shock:

Panndi!
Neked jobbulást!Remélem h pár nap ús túlleszel rajta!

Kutyafüle!
Örülök h megoldódott a probléma! Nekem rögtön visszaírt a csaj...lehet h elutaztak vagy az email lett volna rossz...passz.Én direkt meghagytam a régi gatyákat,hátha visszaférek majd jövőre!

Emese!
Én voltam a Péterfyben 4D-n,meg a Baross utcánál.10 ezret fizettem,ebben már benne volt a DVD is!És télleg figyelni kell rá h ne csak mozozzatok,persze az is fontos,de elötte azért egy hozzáértő állapítsa meg h minden oké :wink:
És köszi a gyöngyös hozzászólásokat.Én is olvasgattam...na de most menjek egy tüzéptelepre :shock: Meg ugye nem kéne 5 kiló!
Praktikerben pedig én nem találtam,pedig ott is voltam.

Fabri!
Aranyosak lehettek a gyerekek!Amúgy pont olvastam vhol hogy ha hátulról nem látszik h terhes vagy akkor jó a helyzet! :wink:

Heni!
Ja igen!Annak is meg kell felelni!!Tehát egyszerre kell teljesülnie h 80x80 as és h 6 kbnál nem nagyobb!!!

Anita,Farkas,Heni!
Szupik a képek!!!!Várjuk a további pocakos képeket is!!!

Ági!
Én már azt se értem mért van 3 érték.....A 0,9 az a korrigált?Mert akkor az nem rossz!


Andi!
Szerintem érdemes elmenni 4Dre!Így jobban el tudja képzelni ő is h mi zajlik odabenn!Apcim nagyon élvezte mindig!És pont tegnap kérdezte h mikor megyünk megint!!Ne hagyjátok ki szerintem,nagyon klassz lesz!Mi már a 12.hetin is voltunk,és már akkor is nagyon cuki volt a baba!!!Azóta persze még formásabb lett,a18.hétre már télleg emberibb formája volt :lol: Ha a 30.hét után mentek,akkor télleg csak részleteiben fog látszódni!

annus11
 
 


Sziasztok!

Szofi, engem érdekelne a 4D telefonszám, köszi! Pont kapóra jött, mert az Örs környékén szerettem volna keresni.

Andi, szerintem mindenképpen apával menj el, esetleg lepd meg szülinapjára egy meghívóval. Én 21 és 31 hetesen voltam, 21 hetesen még látszik egészben, 31 hetesen pedig részleteben, pl az arca, de az már teljesen olyan, mint amikor majd megszületik. Én most csak a 30. hét környékén megyek, mert az arca érdekel a legjobban.

Panndi, jobbulást! Én 8 hónapos terhesen, Szicíliából hazafelé kaptam el, kellemes volt a repülés átszállással.... De a babának semmi baja nem lett, nekem a doki azt mondta, hogy ne is diétázzak, egyek mindent, ahogy addig, valamennyi úgyis marad benned.
Tudsz Zsófi mellett pihenni valamennyit? Pl nappal, amikor alszik? mert az alvás fontos, fontosabb, mint a kaja.

Annus, szerintem kisfiad lesz! :wink: Állítólag Ők erősebben rúgnak.

Hajna, nagyon nevettem a gyereenek, főleg, hogy jól rágd meg! :lol:

Tegnap mozi helyett a Vörösmarty térre mentünk, csülköt ettünk tormával. Szétfagytunk, de megérte.
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi hogy csak most írok, de a kis netezős sarkomból minden ki lett pakolva hogy a szép nagy karácsonyfánk elférjen. :?
Ezért nem jöttem, most gyorsan összedugtam minden kábelt hogy ide is beköszönjek meg emileket nézzek stb. :D

Utólag is mindenkinek nagyon Boldog és Békés ünnepeket kívánok!

Velünk minden ok, nagyon jól sikerült a karácsony, Márknak az összes ajándéknál jobban tetszett a fa, azt csodálja azóta is, úgy örült neki hogy 24-én kb 1 órát táncolta körül karácsonyi zenére, édes volt.
Na azért azóta az ajándékok is toppon vannak, még a levegőre se akar kimenni, egyfolytában játszunk.
Volt egy nekem nagyon szívmelengető dolog is, sógornőmtől kaptam a babaszobába lányos faldíszeket, és már itthon voltunk, mikor Márk kérdezte hogy mi az, mondtam neki hogy kié lesz, és hogy hova tesszük erre kivette a kezemből és megpuszilta! és azt mondta de szép! :D

Sajna most másnak nem tudok mit írni, mert még nem olvastam vissza, azt se tudom mikor jövök újból, mert most szétszerelem a cuccot, ezért már most mindenkinek BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!!

vigyázzatok magatokra, sziasztok!

K.
krém
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára adraci 2009.11.21 16:13-kor.

Kép

Kép
adraci
 
 


Sziasztok!

Velünk minden oké leszámítva a szokásos dolgokat, amit már nagyon unok( fehérfolyásféleség). Sajna a 12. hét óta 3 kúpkúra sem tett rendbe, úgyhogy most rendeltem valami 3 baciluskultúrából álló hüvelykúpot és azt fogom használni. Ha ez sem jön be doki megint írhat valamit :(

Kicsi nekem is egyfolytában rugdos, én szinte egész nap érzem és éjszaka is :) Már a férjem is látja kívülről a rángásokat :)

Pocakképet holnap csinálok, majd rakok fel.

Hízással kapcsolatban saját mérleg szerint 58 kg-mal kezdtem és most 61,5 kg vagyok 162 cm-es magasságomhoz :)

Én is szinte egész nap fekszek, doki rám is parancsolt és így szerencsére nincsenek is összehúzódásaim :), már csak a jan.-t kell túlélnem munka terén és aztán elmegyek tp-re :)

Pocak nekem is most nagyon sokat nőtt, ismerősők is el vannak hűlve rajta, de holnap meglátjátok ti is :)

Panndi jobbulást :)

Mindenki nagyon csini kismama, a csöppségek meg nagyon aranyosak :)

További szép napot!

Ildi

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Sziasztok!
Ma még egésznap takarítottam,meg pihiztem felváltva.
Gréti még náthás így ő is anyásabb.Hanna is nagyon sokat mozog,olyan ari.
Majd mi is megyünk valamikor 4D -re,bár apa nem rajong az ötletért annyira.Szerinte az árát jobb lenne valami olyanra költeni,amit használni tud a kicsi.Lehet van benne valami.Majd látjuk.
Szép napot!!!

Boldog Új Évet mindenkinek!!!Jó bulizást!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!

Na Én sem jöttem egy pár napot. Most tudtam végigolvasni mindent. Olyan arcüreggyulladásom volt, hogy baromira fájt az egész fejem, pont karácsonykor. Antibiotikumot is kell szedni, remélem nem lesz belőle gáz.

Bezzeg enni azt tudtam. Most is 68,5 kg-mal kezdtem a terhességet, mint Patrikkal (178 cm vagyok), és karácsony előttig csak 3 kg-t híztam, most meg már hirtelen +6kg :shock:
Patrikkal +20 kg lett a vége. Ezt most nem szeretném.

Mi a Kárpát utcában voltunk sokat 4D-n és nagyon profinak találtuk.

A mi kislányunk ücsörög a pociban (az uh-on is ezt mondták), és legtöbbször a húgyhólyagomon mászkál. Nem túl jó érzés :)
Pocin keresztül sajnos még nem sikerült Apának megmutatnom a mocorgást.

Megyek tanulni. 3 vizsgám lesz januárban, jó lenne megcsinálni. De a fórumot szívesebben olvasom :D

Szilvi

Kép

Kép
sissy29
 
 


Szilvi,még eddig nem is figyeltem,hogy mi egy napra vagyunk kiírva!
Hanna is ü la pocakban,és tényleg elég furi érzés,hogy mindig a hólyagon játszik.
Nekem tegnap este érezhetően átfordult,de kb egy 20 perc múlva vissza is.Pedig az a kis idő olyan jó volt,mert nem feszített semmi ott lenn.Mikor fordult,szinte lehetett látni is.Rémisztő volt!
:)
Megyek pihizek ,mert bezabáltam.Apa most hozott egy nagy hambit.

Szép estét!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!

Hú, Sissy, de jó, hogy már jobban vagy! Hajrá a vizsgákra!

Lányok, további szép ünnepléseket, boldog, áldott új évet, képzeljétek, holnapután már azt az évet írjuk, amikor megszületnek, akiket várunk! :)

Azon gondolkoztam, hogy hogyan lesz majd, mikor már kezdődnek a nagy izgalmak... Lehet majd vkinek sms-t írni, aki előreláthatólag sokáig otthon lesz, hogy tudja tájékoztatni azokat, akik várják a híreket a többiekről? Én szivesen megtenném, de jelenleg már május közepére vagyok kiírva. És ahhoz képest is korábbra számítok... Vagy hülye felvetés? :)

Szép napot!
Vendég
 


Ja, nekem fogalmam sincs, hogy milyen pozícióban van a babó, igaziból nagyon ritkán érzem a mocorgást, de akkor nagyon (szóval nem értem, máskor miért nem, lehet, hogy tényleg lust a manó...), meghullámoz engem, ahogy ő jól belül mocorog... :)
Vendég
 


Sziasztok!

Dóri!
Naná h majd ha aktuális lesz akkor aki akarja megadja vkinek a mobilszámát és majd dob neki smst :wink: Én meg igyekszem haza a kórházból hogy aktualizáljam a táblát :lol: :lol:


Lenne egy kérdésem elsősorban azokhoz akik már a 2. stb babát várják.Használt vki mosható pelenkát?????Én nagyon filózom rajta hogy nem kéne e a mosható változatot használni.Már utána olvasgattam,persze ennek is vannak hátrányai,előnyei.És itt is tök sok féle van már,kicsit ennél is próbálkozni kell h mi idomul a legjobban a baba alkatához.Egyik pillanatban nagyon tetszik,a másikban meg csak plusz macera.
Viszont szimpi h ellentétben az eldobhatóval,nem telik évtizedekbe,évszázadokba a lebomlása.... :roll:

annus11
 
 


Sziasztok csajok!
Csak egy gyorsat megint!
Annus, Panndi, jobbulást nektek!
Böbi, a telefonszámok: 273 1913; 273-0794 Csak mondd, hogy 3D/4D UH vizsgálatra szeretnél bejelentkezni! Ha akarod, mondd azt is, hogy Dr. Timmermann Gáborhoz, akkor tuti OK lesz a doki!
Puszi mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Annus: én nem használtam moshatót, de az unokatesóm igen. Ha szeretnéd, megkérdezem tőle, amit szeretnél. Mi érdekel ezzel kapcsolatban?

Kép
Kép
tinu
 
 


na végre pihi, volt ma is mászkálás :(

Annus,
anyummal pont a textilpelusokról beszéltünk. Amikor a hugom meg én még picik voltunk, csak mosható volt, öcsémnél jött be az eldobható. Anyum annyit mondott, hogy a foltokat jó sokáig kellett dörzsölni (nem vagyok benne biztos, h pl. egy vanish kiviszi..), sokszor átöblíteni, mert ha mosószer maradt benne, irritálta a bőrt. A textil fölé meg került a gumibugyi, ami alatt jól bepálott a bőr. Szóval nekik megváltás volt az eldobható, de gondolom 25-30 év alatt azért fejlődött az is! :)

Köszi Lányok mindenkinek a 4D-s tippeket! Sztm januárra kinézünk vmi dátumot, aztán elmegyünk apjukkal :)

Anita,
a hamburger szóra összecsorhott a nyál a számba, pedig most tömtem magam tele almás-banános turmix-szal :shock:

Dóri,
sztm jó ötlet az sms üzi majd!! Így legalább nem maradunk le semmiről :) :)

Asszem ma korán megyek majd aludni, hajnal 5-kor arra keltem, h a gyerek moscorgál, aztán nem is tudtam normálisan visszaaludni.
voltunk játékboltban is délután, néztük a legókat :) a párom meg én is nagyon szerettük régen, majd a gyereknek is szeretnénk, dehát vannak árak!!!

emese1979
 
 


Dóri,az sms jó ötlet!!!Legalább tudjuk mi a helyzet!!
emese,ne is mondd a hambit.Hirtelen olyan jól esett,azóta is kínoz.Remélem Hanna nem küldi vissza,de nagyon kerülget.
Annus,én nem használnék mosható pelust.Mikor Grétit szültem,az egyik szobatársam is azt használt az első picijével.Hát amiket mesélt!
Náluk ott lakott az anyukája de még így is éjszakáztak a mosások miatt.Én itt 2 pici mellett akkor mosnék éjjel nappal,pedig nekem anyu sem velünk lakik.Szerintem biztos jó,de macerás ,és időigényes.Akinek nincs segítsége szerintem egy pici mellett nem hiszem hogy jutna ideje rá.Persze alvás helyett ha mos,akkor igen.Ez csak az én véleményem,remélem nem bántok meg vele senkit. :)
Tinu jól vagytok??Férjed elment??Tünci aranyos a képeken. :)
Megyek elteszem magam holnapra.
Délelőtt sütöm a réteseket,bár csak itthon leszünk 4-en!!De kívánom. :oops:
Ja!Míg elnem felejtem.Ma jöttek anyósék,és nem jött velük sógornőm.Kérdezem merre,mire ők,:Elkapta a hányós,hasmenős vírust.Utólag kiderül após már 2 napja túl van rajta,anyós meg még most megy bele.De azért körbenyalták a gyereket. :evil: :twisted: Feltudnék robbanni.Grétinek sem hiányozna,meg nekem sem a 3 napig tartó hányás hasmenés.Bocs hogy így kifakadtam,de azt hittem megfojtom őket!!!

Tényleg dugulok!!
Jó éjt

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Bocsánat, megint csak rólunk.

Voltunk ma 4D-n, már tuti, hogy Zsófinak kishúga lesz :lol:
Ééééés egészséges :)

Én továbbra is rossul, nem bírok enni semmit, ma egy szelet sonkát ettem este, ki is jött rögtön :? Vasárnap ettem utoljára, három kiló ment le azóta :? Elég gyenge vagyok, nehéz Zsófit emelgetni, inni is alig bírok :(
Vendég
 


Sziasztok!

Panndi!
Vasárnap óta? Ííííí! Szegényke! :( Szedsz azért valamilyen terhesvitamint, vagy kalciumot, hogy a pici kapjon azért valamit, ha te nem is tudsz enni?
Nagy gratula a Kiscsajhoz!!!! Jókat fognak majd Zsófival játszani! :)És nincs 4D kép?????????Rakj, ha van! :))))

Dori!
Az sms jó ötlet szerintem is, én is benne lennék!

Szofi, Farkas!
Dr. Timmermann a Péterfyben praktizált ( a Péterfy site-ján megtalálható a szülész nődokik közt, van saját oldala is), én is nagyon jókat hallottam róla!

Annus!
Textilpelus? A környezet-tudatosság fontos, de én biztos nem lennék képes tárolni/fertőtleníteni/mosni/vasalni több tucat pelust/nap. Ami engem zavar, az az hogy még nincs olyan pelus, ami könnyebben bomlik le, és nem lehet szelektíven gyűjteni/kidobni...vagy van már ilyen??????

Tinu!
Cuki Tündi új fotója a vonalzódon! :)

Én változatlanul elég szarul, szinte non-stop mocorog Kisnyuszkó, vicces... azt olvastam, hogy ilyenkor kb. napi 20 órát alszanak...aha....:)

Kép
mozza
 
 


Hozok majd képet, amint picit összekapom magam, ígérem!

Azt hiszem, most lefekszem, Zsófi alszik, Apát meg elküldtem a szomszédba kártyázni :)
Vendég
 


Na Sziasztok Lányok!

Én is ide értem! Végre Pihi! Ma is jól kitettem magamért a Párocskámnak aki hálából jól felidegesített a kritikájával! Na mind1! Ilyenek ezek a férfiak!!!!! Ma Rakott kelkáposztát csináltam ami szerintem isteni lett bár igaz még csak a hús kóstoltam elkészítés közben! Meg sütöttem voooolnaaaa sajtos Pogácsát de aztán Sajtos Tallér lett belőle :D:D Mind1 de azért fini lett csak túl nyújtottam :D :D :D Hát igen ez a kezdők sorsa :D De nagyon elfáradtam4 Most relaxálok egy nagyot és Alfába teszem magam és most már minden percet a picinek szentelek mert ma egy icikét-picikét hanyagoltam szegényt!!!!!

A 4d-ről annyit hogy én is gondolkoztam rajata de így hogy megcsinálták az amniót szerintem felesleges bár én is szivesen moziznék mert Imádom nézni mitörténik odabent a pociban de én inkább így már másra költeném azt a pénzt!!!!! Bár még azért én is erősen gondolkozok rajta de ha mennék akkor biztos Anyukámmal mennék mert Apáját nem nagyon érintik túl mélyen az ilyen dolgok!!!

Nagyon szépen köszönjük a dicséreteket amiket a képek miatta kaptunk!!!!!!

Pannid! Nagyon sajnállak!!! Jobbulást Nektek!!!!

A Pocis kép készülőben csak sajna ma sem volt rá időm pedig eszemben volt!!!! :( De igérem mihamarabb meglesz!!!

Mindenkinek további Kellemes estét és Jóéjt Kívánok!!!

Sziasztok!!!!!!

Kép


Kép
picihencso
Hatvan
 
 


Ja És Panndi Gratula a Kis Hercegnőhöz!!!!

Dóri Én is benne lennék abban az sms dologban tök jó ötlet bár szerintem én beviszem magammal a laptopomat és egyből tudok veletek majd beszélni mert most eléggé úgy fest a dolog hogy tervezett Császár lesz ismét!!!!!!! De majd az idő meghozza a döntést meg persze Babóca :D

Na Puszi Jók legyetek vigyi magatokra és a kis Gézengúzokra!!!!!

Kép


Kép
picihencso
Hatvan
 
 


Sziasztok!

Nem voltam most pár napig, nagyon lemaradtam.

Emese
Köszönöm! Mi a 4D Genesisnél voltunk. Aranyosak, alaposak és tökéletes minőségű felvételeket adnak.

Szofi
Más is panaszkodott az orvosra. Én nem bánom, hogy nem mentem sehova, ha rossz lesz az AFP-m akkor sem megyek.
4D-re majd a genesishez megint.

A képek nagyon jók, tetszenek. :)

Én eddig 5 kilót híztam, de nem hízhatok túl sokat, mert magas súlyról indultam, nem fogytam vissza a szoptatás alatt. A védőnőm azt mondta, hogy ikrekkel 30 kiló is feljöhet, hát nekem nem. :)

Én is voltam orvosnál, minden rendben van. 2 hét múlva megyek genetikai uh-ra.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Emese

Tudtommal a 4D Genesisben szonográfus van, de ők is nagyon értenek hozzá. Nálunk csak a genetikai uh-t végzi genetikus, a többit az orvosom vagy a szonográfus.

Annus
Én nem használtam moshatót.

Mi holnap GYergyóba utazunk egy remek társaság lesz, több gyermek.

anika

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Nagyon komolyan gondolkoztam a mosható megoldáson Samuval, mert úgy számoltam, vlsz anyagilag (na meg környezetvédelmileg...) joban jönnénk ki. De letettem róla, és most úgy gondolom, jól döntöttem. Bár nem voltam környezetbarát... De messze nem használok annyi eldoható pelust, mint textilt kellene (gyanítom, hogy az átlaghoz képest eldoható pelusból is keveset használok), és módfelett megkönnyíti a baba ellátását, hogy csak meg kell fogni, és ki kell dobni... De akinek van kedve, türelme, energiája, az tegye, hogy moshatót használ. Én felmértem, hogy nem lennék rá képes...

Ok, Annus, igyekezz majd a táblival! Nem is lesz majd fontosabb dolgod ennél... :)

Anika! Jó utat, plusz bulit!

Panndi! Azért próbálkozz az evéssel néha... Gyógyulj hamar!

Kedves mindenki, jó éjt! :)
Vendég
 


Annus:

http://www.babanatura.hu/hatterinfo/szamoljunk.php

Én megmondom őszintén, kisgyerek és suli mellett úgy gondoltam, nem éri meg nekem azt a havi plusz pár ezer forintot. Ha meg nem vagyunk itthon, úgyis eldoható kell.
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek, estére jó bulit annak, aki tervezi.

Mozza, a DM-ben van ökopelus, saját márkás, de nem a babylove.Kinézetre, tapintásra (nem hófehér. nem "selymes")tényleg öko, de ez a fogalom lehet, hogy csak a gyártástechnológiára vonatkozik, lehet, hogy a lebomlás kb annyi, mint a többinek.Én egyszer vettem, a kisfiam bőre bírta, az ára annyi, mint a többinek, egy nagy hibája volt, kicsi a nedvszívóképessége.
Találtam linket, részletesebben leírják, mit tud.

http://www.dm-drogeriemarkt.hu/content/ ... Alana.html
zili
 
 


Sziasztok!

Jaj tegnap este gyönyörködtünk Maszatkában!Annyira úszkált,hogy látszott a hasamon ahogy hullámzik!Na én se hiszem h 20 órát aludnának ilyenkor...Csak azt enm tudom ha fiú lenne akkor nem igazán lusti baba,ha meg lány akkor meg jó erőben lesz :wink:

Pelus!
Hát egyenlőre én is csak gondolkozom rajta.Elég modernek már ezek is,nem olyan mint amibe minket raktak anno!Mosást elvégzi a gép,azzal sincs gond.A tárolás az már ciki,büdi pelusokat jerülgetni.Na meg ah olyan a helyzet úgyis kell az eldobható....szóval eddig nálam is az eldobható vezet!
És igen,van a biopelus,de én is pont ezt hallottam h a nedvszívóságga kisebb!De ebből is vannak drágábbak is,azok kb dupla áron mint a sima eldobható!


Panndi!
Ezt az oldalt ismerem,de azért köszi!Ma már jobban vagy?Dokival nem beszéltél?Inni tudsz eleget?Mert fontos h nehogy kiszáradj!!!!!Nehogy aztán vmi baj legyen!

Dóri!
Ja persze,ha itt lesz a baba akkor is csak a táblin fog járni az agyam! :wink: De amúgy télleg igyekszem aktualizálni hogy ki mikor született!

Anika!
Nektek jó utazást!!!

Picihencsó!
Én épp nagy főzésben vagyok.Fő a csülök,aztán készül majd a töltött káposzta,édességnek meg Ferdinánd!
Virsli már van dögivel,de még kell körözött is!Idén lencse csak zacskóslevesből lesz,de remélem a hatás nem marad el emiatt :lol:

Mozza!
Nekem is most sokat mozog...reggel ha felkelek akkor szokott egy picit,majd csend egy darabig.És ebéd után meg szinte folyamatos...kis megszakításokkal :wink: És este is a mocorgásra alszom el...

Tinu!
Unokatesód milyen fajtát használ?Neki bejött?Mennyire volt több dolga vele?Ha én használok akkor viszont télleg úgy szeretném h 90%ban az van,csak ha muszáj akkor jön az eldobható.

annus11
 
 


Jaj elfelejtettem írni h
BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK!!!!!!!!!

annus11
 
 


Pandi: jobbulást és minél előbb minél kalóriadúsabb kaját egyél, ha majd tudsz! Csoki, zsírszalonna. :lol: Na de komolyan, riasztóan hangzik, amit írsz.

Mozza: már írták az ökopelust, én nem próbáltam ki, mert csomóan azt mondták, hogy főleg az újszülöttek popsija még nagyon érzékeny, úgyhogy inkább használtam kezdetektől márkás pelust. A mai napig, ami anyagi csőd (Liberót használunk), mert Tüci annyit iszik, főleg este (vízzel alszik el és vissza, ha felébred), hogy pl. tisztába teszem fürdés után. Mielőtt elalszik még egyszer, és ma éjjel is még kétszer vagy háromszor (most nem emlékszem, mert olyan sűrűn ébredt).

Anita: igen, a férjem már Sanghajban van egy hete kb. Vagyis egy hete indult el. Jó szar így egyedül, de ez van. Remélem, a munka legalább beválik min. középtávon (a férjem eddig a leghosszabb ideig is kb. fél évet dolgozott egy helyen és nem azért mert született bolygó hollandi, hanem mert csak olyan béna munkahelyeket talált, ahonnan mielőbb mindig el akart jönni).

Annus: jó, megkérdem az unokatesóm. De az ő elmondása szerint nem olyan nagy energia a mosható. Neki most lesz februárban kétéves a nagyobb és a kicsi meg hat hónapos, szóval kicsi a korkülönbség, fárasztó, de a kicsinél sem váltott eldobhatósra. A büdi pelusok, mármint az igazán büdik úgyis csak hozzátáplástól várhatók. Addig nem is gáz a kakis pelus sem. Jellemző, hogy mi is. kb. 3 hónapja vettünk szagzárós szemetest, mert már nem bírtuk a szagot (kb. minden kakis pelust ki kéne vinni a ledobóba), de eszünkbe sem jutott az első 6 hónapban.

Kép
Kép
tinu
 
 


Bocsi de csak ennyire jöttem fel!

Kép


BOLDOG ÚJ ESZTENDŐT KÍVÁNOK MINDANNYIOTOKNAK ÉS PICINY CSALÁDJAITOKNAK! NA ÉS PERSZE A POCIBAN CSÜCSÜLŐ, ÉS IZGŐ MOZGÓ KIS BABÓKÁKNAK!

Kép
emelandrea
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: