Új privát üzeneted érkezett!

TAVI!!! Bende is január 9-ei!!! csak 17 évvel később született! :D

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin!

Kezdődik az Adams family!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Te Zsu!!!!!!!!

Érdekes az alsó vonalzód 8) 8) 8) 8) 8) 8) :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 

 
 

Sziasztok!!!

Köszönöm mindenkinek! :lol: Először egy babát mondott a doki, aztán kicsit fordított az uhun és mondta, hogy ott van mégegy. A férjem is látta őket, de szegény azért sokkot kapott a kettőtől. Nyugtatta is a doki, hogy most van 2, de előfordulhat, hogy csak 1 baba marad meg. De persze ez nem fordulhat elő, mert ha ott van ott is marad mindkettő. :lol:

És íme a fotó, a képen nem ugyanakkorák, de élőben igen:
Kép

KépKép
zsófikukac
 
 


Susy :D Én azt olvastam, hogy van összefüggés a pocakbéli és a külvilági viselkedés, kezdeti aktivitás között. Nekem babó 2 óránként bejelentkezik nappal, éjszaka nem szoktam felébredni a mozgására. De ha 5 másodpercre hátra fekszem, abban a pillanatban jelez, hogy vegyek vissza a lendületből, mert ez neki nem kényelmes. :lol: Szóval én is aktív babóra számítok. :wink:

Mofly :D Így ahogy mondod, most már TI jöttök!!! :P

Vicus :D Kellemes hétvégézést, aztán óvatosan a szaunával, tudod! :wink: Vigyázz magatokra!

Ticsi :D Kellemes szépülést. Az én séróm már kritikán aluli és még milyen lesz... :lol: :lol: melírom lenövése szülésre kicsim lábméretével fog vetekedni... :lol: :oops: :lol:

Zsu :D Micsoda hírek! És milyen protokoll lesz? Hasonló az előzőekhez? :roll: Bevallom az apróbetűs részt ki kellett másolnom és be Word-be majd felnagyítani az 5,5-ös betűméretet 15-re, hogy el tudjam olvasni. :oops: Alig várom, hogy angyalkáid elküldjék a tesóbabát Nektek, nagyon-nagyon drukkolok, nagyon megérdemlitek Ti is! :wink:

Kolibri :D Milyen tatyót kaptál? :wink: Köszönöm, most már kezdek jobban lenni, megkezdtem a magammal való megbeszélést és azóta nyugodtabb vagyok. :wink:

Sleepin :D Mit kap a kiccsávó szülinapra? :P
fenci
 
 


Kukac :D Gyönyörűek a babáid a fotón! :D :D SZUPER!!!! :wink: Na milyen érzések kavarognak benned? :wink:
fenci
 
 


Fenci!
Fel sem fogom! :lol:

Vicuska!
Hát egy nappal hamarabb volt nekem a vérvétel, lehet másnap már duplája lett volna. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófiiiiiiiiiiiii

Hát perzse hogy ott is maradnak !!!! :lol: :lol:

Éljen éljen éljeeeeeeeeeeeeen!!!!
Vendég
 


Helló!

Zsófikukac, gratulálok a picikhez, annyira örülök nektek! És mindkét zsákocskában jól látszik a kis babakezdemény is, olyan szép! Vigyázz magatokra, a férjed meg igyon egy kupica itókát, hogy megnyugodjon! :lol:
esthajnalcsillag
 
 


Akkor most már drukkolhatok egy vegyes párosért?????????

Kép
Vendég
 


Esthajnalcsillag!!

Én iszok helyette is egy kis puncsot jó????????????? :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Kukac :)
Gyönyörű!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D

Mi megjártuk a dokit, kapott két szurit, meg befecskendezett a szájába folyadékot. Most az ágy alatt duzzog. :lol: :lol:

Innom kell az ijedtségre!!!!! :wink:
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Lamásza, küldj légyszi nekem is, és koccintunk! :wink: :lol:
esthajnalcsillag
 
 


Esthajnalcsillag!!!

Kép

Elküldtem!
Vendég
 


Zsófi
Hatalmas gratula!!! Szuper! Nagyon örülök Nektek! :)

Dike, Mofly
Francba! :( Na, de úgyis ez az uccsó menzitek sokáig!
gtünde
 
 


nagyooooon fáj a hasam :cry:
bejelentkeztem a természetgyógyászhoz február 12.re volt időpont :shock:
a dokimhoz pedig majd csak 5.én tudok bejelentkezni.

zsófi, olyan szupiiii jó látni a két kis petezsákot!!! :)

KépKép
dike
 
 


Zsófi, Zsófi, Zsófi, Zsófi!!! :lol: :lol: :lol:
Éljenek az ikreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeekkkkkkkkkkkkkk!!!

31.cn.Nálam semmi, hőm 37,2 volt reggel 8-kor.Szúrkálás nagyjából megszűnt.

Tegnap vettünk apával szilveszterre bulis cuccokat...le is fotóztuk. :oops: :lol: A paróka megoldás a pattis fejemre és nyakamra...mert főleg az arcom oldalán vannak...ápol és eltakar. :D

Kép
vizkriszisback
 
 


Zsófianyu
neked boldogabb új éved már nem is lehetne! Bár az idei vége se rossz:) Nagyon gratulálok! Akkor gyűjtsétek a neveket:) A béábik adnak annak a fránya endónak. Tessék lmami tanácsaira hajazni, ő majd bíztat és kisegít:) Sírtatok örörmötökben?

dike
kár, hogy ilyen sokat kell várni a dokikra, de reméljük, megéri.

gyugyi
írtad, hogy nagy volt a macsek petefészke, mindjárt megnézed. Én azt hittem, a nagy petefészkeit nézed meg :shock: aztán leesett, hogy a macsekot. :oops: Akkor nálatok már csak Andi jön számításba utód-kérdésben?

Krisz
neked most akkor hosszú ciklusod lesz? mondtad, hogy pé későn volt. Jó dolog ez a paróka:) Nekem az orromra is kéne:)

mi maradunk itthon szilveszterre. peti fent marad éjfélig, játszani szoktunk, legalább jut rá idő. Ugyse ihatok, de majd petivel gyerekpezsgözünk.

susy
nagyon szép a fiatok, és hízott is láthatóan. Kis husibébi:)
Vendég
 


Sziasztok!

Itt vagyok!

Lamásza :D

Máris leveszem. :lol: Bár ha belegondolok,fent is maradhatna jövő Karácsonyig. 8)

Zsófi :D

Ikrek? Juhéééé!!!!!!Mégegyszer gratulálok!

Fenci :D

Nem akartalak megbántani(felizgatni), gondolkodtam is, hogy leírjam. :oops: De vhogy kijött belőlem. :oops:
Hasonló lesz szerintem, mint a májusi. de majd 13-án megmondom. Az biztos, hogy 28 napig kell szedni a fogigátlót.

Gyugyi :D

Az már jó, hogy duzzog a macsek. Nem? :D

Forró fürdő után már kiolvadtam. 8) A forralt bor nem ütött ki(pedig jó sokat ittam), holnap csinálok magamnak olyat, ami nincs ennyire felhígítva. :lol:
Pusz és Jó éjt!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Krisz :D

Nagyon csini vagy!!!!!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Krisz!
csinos ruci :lol:

Gyugyi!
macsek remélem holnapra már nem duzzog, hanem 2 pofára eszik :D

Dike!
sajnálom... :( a jövő év biztos nektek is babát hoz :lol:

Zsu!
örülök h rajta vagytok a lombikon újra!!!!!!!!!!! :P :P imádom a forraltbort 8)

Kata!
mikor hozol uh fotót a babádról? :roll:

Kolibri!
akkor lemaradtam a szülinapodróL? :shock: :roll: :oops:
Isten éltessen!csincsin 8)

Kukacka!
lehet jövőhéten már 3-at fognak látni :lol: :lol:
na jó, ez csak vicc volt,nagyon örülök nektek :wink:
Vendég
 


Hellóóóóóóóóóóóóóó!

Most jöttem meg a céges évzáró buliból.
Nagyon jól sikerült, ettünk, ittunk, táncoltunk is, és hulla vagyok, csak Zsófi miatt néztem be!

Gratula az ikrekhez!!! :lol: :lol: :lol: Nagyon szépen látszanak az uh-n!

Sleepin, emlékeztem, hogy valamelyik baba jan 9-én született, ezek szerint Bende! :lol: Boldog szülinapot Neki előre is!

Lelépek, mert holnap megint munka... :?

Jó éjt!
Vendég
 


Találtam egy helyes szilveszteri sms-t, ezt eddig még nem ismertem:

Ha olykor meg is gyötör az élet, azért most örülj a jónak, a szépnek!S szívedben csendüljön mindig az ének: Hogy vannak, akik szeretnek téged!Boldog új évet!

Szerintem ebben minden benne van...
Vendég
 


kukac
Kép az ikrekhez :D apa csak számított rá egy kicsit :P :wink:

Gyugyi
duzzogós cicusnak küldök simit :)

Kobzoszsu
nyami forraltbor :P :wink:

Krisz
dögös :D

Dike Kép

Kolibri
naptár ide vagy oda, 1 nap nem a világ vége :lol: gondolt rád apa :D

Vicuska
wellness hétvége jeeeeeee :D te remdszeresen érzed már babót? én még csak néha néha

Fenci
te mikor kezdted rendszeresen érezni a mozgást? :roll:

Mindenkinek BUÉK
Kép Kép

Kép
gaby25
 
 


Lamásza!
Persze drukkolhatsz! De bármi lesz, örülünk Nekik! :lol:

Vicus!
Hát már tegnap mondtam T-nek hogy akkor most ne keressen tovább. :lol:

Zsu!
Fincsi forraltbor! :lol: Én is szeretem. Illetve szeretném. :lol:

Kata!
Hát igen, most kinyírjuk az endót. És olyan csodálatos, hogy ebben a kis drágáim segítenek. :lol: Fiúneveink már vannak. Máté és Mátyás lesz.

Gaby!
Nem nagyon számítottunk rá, mert nem volt magas a hcg-m és az első uhun is csak egyet látott a doki. De nagyon örülünk. És van 8 hónapunk, hogy megszokjuk a gondolatot. :lol:

Na megyek tanulni, azért keltem fel. :roll: :evil:

KépKép
zsófikukac
 
 


Pálinkásat :!: Pezsgőset :!: :!:
Kép

Az év utolsó napja!!!!!
Amilyen borzalmas volt az eleje, olyan boldogságos lett a vége!!! :D :D :D
2008, a fogyás éve. :wink:
Kép

Tavika :)
Dolgozol? Nem kellemes..... Bár ma munkanap van, tudom.
(Ilyenkor jó pedagógusnak vagy diáknak lenni! :wink: )
Jó az sms!

Gaby :)
BÚÉK Nektek is! Gyerekpezsgőset! :)
Simit átadom!

Vicuska :)
Macsek depis. De már iszik magától!!! Nem kell a szájába spriccelnem. (Hú, ez elég perverzen hangzott!!! :lol: :lol: ) Veszünk neki ma a müllerben valami extra drága pépes kaját, hátha. Bár tegnap már az alutasakos cucc levét kilefetyelte. A kis ínyenc! :lol:

Zsu :)
Igyál helyettem is! Ma antialkesz napom van. Az idén többet nem iszom!!! :lol: :lol:

Kata :)
Hát ezen jót röhögtünk! :lol: Bizony, a család nőtagjainak 66%-a ivartalanítva van!!! :wink:

Krisz :)
Jó a cucc! Le se vedd, kell még hozzá egy ostor, aztán..... :oops: :wink: :D

Dike :)
Hasad jobb már? AlgoflexM? Nálunk bevált. Vagy nospa-nospa-algopyrin. Mentősöktől régen ilyen koktélt kaptam, mikor mensigörcsöm volt. Jó cucc!:lol: :lol:

Megyünk bótba virslit venni.
Este meg buli!!! Remélem, jó részeg lesz mindenki, én meg majd röhögök rajtuk!:wink: :lol: :lol:


Na, pusszantás!

Kép

KépKép
zapáné
 
 


Zsófi!

Hatalmas gratuláció!



Mindenkinek SIKEREKBEN GAZDAG BOLDOG ÚJ ÉVET kívánok.
A babásoknak sok örömöt a csöppségekben,a leendő babásoknak pedig kitartást.Leszünk mi is babások. :)
Vendég
 


Zsófi!

GRATULA!!!!!!!!!!!!!!!

Nagyon örülök Nektek!!! :D

Krisz!

Te jössz! :wink:

B.Ú.É.K!!!!!!!!!!!!!!!!!
csipcsab
 
 


Zsófi
úgy gondoltam, hogy lombiknál azért van esély az ikrekre, így azért számítani lehet rá :P :wink: ügyesek lesztek :D

Kép
gaby25
 
 


Kép
Vendég
 


Az előző képet, a babásoknak ill. kedves babaváróimnak, meg babákravágyóknak szeretettel!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Ezt viszont alkesz barátosnémnak, aki ma alkeszmentes napot tart!

Kép
Vendég
 


Csajok, előszedtem a tesómék régi babakocsiját, és azt néztem nem lehet 100%-ig ledönteni, az baj? :roll: meg lábzsákot kéne venni hozzá gondolom, mert az nincs rajta. Tesóm a mózeskosarába rakta Gabcsit, de valami hiányzik azt nem lehet rárögzíteni, viszont kocsiba jó lesz, remélem nem büntetnek meg, mert USA szabványos az is :? de pár hónapra nem akarok venni mózeskosarat, mert ez is megfelel

Kép
gaby25
 
 


Szép jó reggelt!

Csipcsab
Ja, az endos fogatból én. :wink: :lol:
Gondolom ti meg nem kapálóztok a következő babó ellen. 8)

32.cn.Már megint rémálmom volt. :? Már csak félig rémlik de tuti vmi ismerős csaj elszerette a párom én meg üvöltöttem vele meg meg is ütöttem. :oops: :lol:
Tegnap nálunk megvolt az előszilveszter, a szomszédokkal iszogattunk kicsit, pókereztünk is...fél 2kor feküdtünk.
Ma 9-kor keltem, hőm 37,2 volt akkor.

Pkata
A játszás meg a kölyökpezsi se rossz, főleg, hogy ilyen édes okai vannak. :D
Hát úgy tűnik hosszú lesz a ciklus, de hogy mennyire????Nekem sose volt ilyen. :roll: Mindig volt 14. nap pé és utána szépen jött piri ahogy illik.Most ugye a 20.cn en volt egy 12 mm-es tüsző, gondolom az beérett vmikor...de nem tudom mikor mert hőt csak nem tudom mióta nézem megint, csak azért néztem, hogy mostmár mindig lent marad? :roll: Fent van, de cici nem fáj, a pattikra rászoliztunk tegnap...mostmár azok is jobbak egy fokkal mint pár napja. :)

Zapáné
Tényleg, úgy tűnik nektek az ivartalanítás a mániátok! :lol: (CSak viccelek, ugye tudod? :oops: )
Először nem értettem miért nem iszol ma, de rájöttem most Zapa iszik. :?

Gaby
Félidős vagy!!! :lol: Küldök pocaksimit, majd beélénkül az a kis lurkó! :D

Kukac
Mondtuk mi, hogy több is lehet. :D Tényleg legközelebb még lehet több is, hisz ők is osztódhatnak...vagy lehet egy mégjobban elbújt. :wink: Nagyon ügyes kukackismami vagy!!! :D

Tavirózsa
Örülök, hogy jó volt a buli!A mai mégjob legyen!!! :D

Zsu
Köszi.A forraltbort én is szeretem, párom nem...nem bírja a szagát. :roll: Remélem az angyalkáid küldik a tesót-tesókat jövőre!!!Megérdemlitek!!!Hajrá!!! :D

Pusszantás mindenkinek!!!!Majd még benézek, de addig is búék!!!! :D
vizkriszisback
 
 


Gaby!

Az nem jó az újszülöttnek, ha nem 100%-ig dönthető, 6 hónapos kortól ajánlják az olyan babakocsikat!
Vendég
 


Lamásza
sejtettem, hogy nem az igazi :( pedig örültem nem kell babakocsira költeni :?

újszülöttnek autóba ez milyen? http://www.vatera.hu/concord_baboo_bizt_ules_hordozo_0_13_kg_116451162.html
ez jobb mint amit tesóm itt hagyott, abba nincs szűkítő meg napvédő, viszont drágán nem akarunk másikat, ez jó árban van, ha sikerül nyerni a licitet :)

Kép
gaby25
 
 


Sziasztok!

Kép

Ès jövöre Veletek ugyanitt!!! :P :P :P
susy75
 
 


Sziasztok!

BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK!!!!
Kép
Kép

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Zsu!!!!!!!!!

Laptetű :lol: :lol: :lol: :lol:

Gaby!
A hordozó jó, van benne szűkitő is látom, ezek mind újszülött kortól vannak. Nekem is maxi cosim volt :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok! :lol:

Gaby!
én 1 hete érzem jobban a babát, előtte csak halványan :lol:

Gyugyi!
örülök h a kis duzzogós jobban van 8)

nekem sikerült jól megfáznom mára :( :evil: iszom a mézes citromos teát dögivel, negrót szopogatok, vitamint eszek....más ötlet? :roll:
az hagyján, h a szilveszteri bulinak valszeg lőttek , de péntekre meg kell gyógyulnom :twisted:
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Úton van a keresztlányom...má 2-3 percesekkel gyötri a mamát!

Kérem a drukkkokatí!!!!!!!!!!!!!


Még jövök, csak KVT :evil: :evil: :evil:

Kép
ticsimû
 
 


Sziasztok csajok!

Nagyon boldog új évet kívánok mindenkinek! :D

Zsu :D Dehogy haragudtam meg, ne butáskodj! Laptetű szerencsét hoz majd Neked 2009-ben. :wink:

Gaby :D Én is úgy tudom h újszülöttnek vízszintesig dönthető kocsi kell. Mi olyat kapunk sógoréktól aztán majd pár hónap múlva veszünk újat, mert ez meg csak vízszintest tud. Én 18. hét óta érzem egyértelműen a manókát, de vannak lustibb napjai is ( mint pl az elmúlt 3 nap).

Krisz :D Dögösen nézel ki a ruciban. :wink:

Gyugyi :D Méé nem iszol ma??? :shock: Vezetsz? :roll:

Vicus :D Nálam az osc... golyó csodákat tett, jobbulást!!!

agyam kihagy, máá nemtom mi volt még... :oops: :roll:
fenci
 
 


Gaby :)

Írtam a másikba pár szót a babahordozóról, olvasd el!



Mindenkinek Boldog Új Évet kívánunk!
Gabi+Albert[/b]
Vendég
 


Még az jutott eszembe, hogy ma talán Vickyék is hazamehettek???!!?? :oops: :roll: :D Gyere mihamarabb ha így van, várunk a képekkel és a beszámolóval! :wink:
fenci
 
 


Fenci!!!

Ez nekem is eszembe jutott!!!! 8) 8) 8) 8)

Lassan megyünk bulizni!!!!! :twisted: :twisted: :twisted:
Vendég
 


Te jó ég, bejelentkeztem tegnap, hogy Bende is január 9-ei (köszönjük előre is a köszöntést Tavi!!) és én hülye elfelejtettem, hogy GRATULÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁLOK ZSÓFI AZ IKREKHEZ!!!!!!!!!!!!! :D Bocsánat. Tegnap elég zilált voltam, kaptam egy telefont és gyakorlatilag hazsnálhatatlan. Kártyafüggetlen, és nem tudnak engem hívni, smseket nem kapom, holott minden rendesen be van állítva. Most már ott tartok h kivágom az ablakon. szerintem visszaviszem... Hátha kicserélik másra. Inkább ráfizetek, de ezt a telefont látni sem bírom. Pedig úgy dicsérik mindenhol. :cry: És szép is... :cry:

Lamásza... elfelejtettem megint, pedig be is volt karikázva az újságban... msneztem, és totál kiment a fejemből, aztán meg hozták a telefont... de a végét megint láttam. :)

Aztán aztán...

MINDENKINEK BABAESŐBEN, VAGY MÁR PELENKÁBAN, AVAGY BIZONYOS MEGFIGYELŐINKNEK PEZSGŐBEN GAZDAG NAGYON NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Zsófi hatalmas nagy gratula !!!! Kép Vigyázz Rájuk!

KépNektek!!!!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Íme Vickyiék kisfia. 1 órája értek haza a kórházból.

Kép

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Sziasztok!

Pinkiné!
Köszönjük Levente fényképét és az infót! :D
Gyönyörűséges kisember! :D Kis pirinka!
Peti baba már viszont nagyon megnőtt! :D

Zsófi!
Köszi a sztárfotót az ikrekről!
Szép fiúnevek vannak! :D Biztosan találtok lánynevekből is egy párat! :D

Vicuska!
Jobbulást kívánok! Csak érezzétek jól magatokat!

Fenci!
Nem tom ezt a tatyót hogy nevezik. Női táska, de nem retikül. Én nagy csónakokkal járok, mert a fél irodát és a fél lakást hurcolom. Ezért gyakran cserélődnek.

Ticsi!
Remélem már világrajött a kerilányod is! Boldog szülinapot neki is!
Ma Ádámot ünnepeljük!
Isten éltesse sokáig!
9 éve nagyon vártam már, hogy kíbújjék már! :D

Gyugyi!
Akartam már írni, hogy nagyon csini vagy! Büszke lehet rád a család! :D

Mi itthon maradunk. Hármasban szilveszterezünk. Ádámnál mos barátok vannak, mert kis szülinapi party-nk van. :D
Utána csak tv-zünk. Már amit érdemes megnézni. Én már inkább aludnék, mert fáj a torkom és fáradt vagyok.

Akik buliznak ma, Jó szórakozást!

Mindenkinek : Boldogságos, babaesős, kívánságteljesülős, szeretetben gazdag boldog ÚJÉVET kívánok!
kolibri28
 
 


BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!
Kép

Kép
mofly
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?