Új privát üzeneted érkezett!

Encu
Nagyon nagyon sajnálom :( :( :( :cry:

szisszka
 
 


Szisz! Köszi... :cry: :oops:

Kép
Kép
encu
 
 


Tesóka, :cry:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 

 
 

Tesóka! Igen, nagyon :cry: , de készülünk a következőre és azzal minden rendben lesz!!! :roll:

Kép
Kép
encu
 
 


Tesóka, ez a beszéd :wink:
Mikor kell visszamenned a dokihoz?

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Tesóka! Pénteken vagy hétfőn, attól függ, hogy vagyok. A dokim csak hétfőtől van, bár szerintem nem ő fogja csinálni (ha kell) a kaparást. Aztán meg ha jól tudom, 6 hét múlva kontroll...

Kép
Kép
encu
 
 


Encu! Nagyon sajnálom a babát :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Encu!
Nagyon sajnálom.
Én így voltam Flóra előtt, mert 8hetesen ment el a baba február 8.-án és március 21.-én már hathetes voltam Flóramanóval!
Úgyhogy fel a fejjel mindennek megvan a miértje és drukkolok, hogy egy nagyobb mensivel megoldódjon!
Szeretünk és ha bármi van hívjál vagy gyere ha dumcsizni akarsz!

Kép
gabriel79
 
 


Lányok, köszi, nagyon arik vagytok!

Gabó! Neked külön köszi a telefont, azt hiszem ez kellett...Máris jobban vagyok, mint voltam. És újult erővel készülök a következőre!

Lányok! Mindenkinek BÚÉK!!! Sikerüljön minden úgy a jövő évben Nektek, ahogy szeretnétek!!!!!!!

Soksoksok puszi!!! :D

Kép
Kép
encu
 
 


Tesóka, örülök, hogy jobban vagy!

BÚÉK :D

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Encu


Sajnálom :cry:
anha
 
 


Lányok


Kívánok Mindenkinek nagyon boldog új évet :D
anha
 
 


Mindenkinek Nagyon Bolodg Új Évet Kívánunk !!! :lol:

szisszka
 
 


Boldogságos Új Évet Kívánunk!
Mindenkinek minden vágya teljesüljön!!!!!!!!!!!

Kép
gabriel79
 
 


Ja elkezdődött a fogyim! :oops:

Kép
gabriel79
 
 


Gabó, sok sikert a fogyihoz! :wink:

Tesóka, hogy vagy???


Hihetetlen, hogy mindig van valami. Szentestére tiszta pötty lett a Peti, először kicsapta valami az arcát, de ilyen volt a Ricsivel is. Beszüntettem a tejet és a csokikat, mostanra kezd múlni. Aztán kipöttyösödött a teste is, valószínű a tortában lévő tejszínre allergiás. Ami ma igazolódott, mert ma ettem megint tortát és kezd ismét pöttyösödni. Aztán tegnapra elkezdett folyni az orra. Rátüsszentett a Ricsi, ma már szívnom is kell rendszeresen. A Ricsi meg ezerrel fogzik, kibújt neki amikor korházban voltam a 17. és most jön a 18. foga. Nagyon szenved vele, és elviselhetetlen ismét, nem jól tűri a fájdalmat pedig ezerrel gyógyszerezzük...Ja és megkapta hétfőn a prevenár másodikját a Ricsi, be is lázasodott tőle, ráadásul ő is elkezdett taknyosodni, de úgy néz ki hogy a sok c-vitamin segített. És még két hónap van tavaszig :twisted: aáááá :twisted:


Ki hogy szilveszterezett? :D Babák jól viselték a durrogásokat? A Ricsi majdnem sírt, nem bírt tőlük aludni.


Jajj már akartam írni, a bébiőrünk veszi egy másik család bébiőrjének az adását. Rendszeresen hallgatjuk őket, ha épp egyszerre kapcsoljuk be. A múltkor beleszolt egy baba, hoy anyaaa. A frász jött rám hogy a Peti? :shock: :shock: :lol: :lol: Ma már otthon volt apa, anya, és a három gyerek. Belehallgathattunk a reggeljükbe miközben reggeliztünk :shock: :lol: :twisted:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Tesóka!
Nem lehet egyszerű az életed.. :shock: :wink: De az jópofa, hogy halljátok a másik babások adását :lol: :lol: Ha van valami pletyi, azért írd le ;)

Szegény Ricsike..ezek a fogak.. Én folyamatosan adogatom a Chamimilla vulgarist, biztos, ami biztos és szerintem nagyon jó!

Kicsit jobban vagyok...

Gabó! Drukk a fogyihoz!!!

Zsuzsa! Hogy vagytok? Rég írtál magatokról..

Szisz, Niki, Barbi, Csillu!!! Merre vagytok?!?!?!

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok!

Boldog új évet mindenkinek, kívánjuk, hogy minden bejöjjön nektek, amit szeretnétek!

Encu!
Ne haragudj, hogy csak most reagálok, de eléggé zűrös volt az utóbbi pár napunk!
Sajnálom, ami történt veled, remélem nem marad semmi utóhatása, te lelkileg hamar helyrejössz és belevethetitek magatokat ismét a babóvárásba...

Karácsonykor hazautaztunk a szüleimhez, ott voltunk szilveszter napjáig. Mi hazajöttünk Viktorral 31-én, a gyerköceink ha minden igaz ma dél körül itthon lesznek, ugyanis teleltek még egy pár napot a nagyszüleiknél. Nem bántam meg, hogy ott hagytuk őket, mert ránk fért pár nap egyedüllét és falun kevesebb tűzijáték és petárda volt. A mellettünk lévő parkban kb. 4-től mentv a durrogtatás... :roll: :roll:
rnecsi
 
 


Szép napos reggelt mindenkinek!

Asszem éhhalált fogok halni, de erős vagyok! :lol:

Flóra nagyon köhög pedig most gyógyult meg.Lehet ez az utóhatása!

Csilla!
Nagyon jól tettétek, mert nektek is kell a kikapcs!

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok!

Csilla! Rátok fért már egy kis pihi!!!

Gabó! Kitartás a fogyihoz!!! :)


Mi megvagyunk, jókat alszunk, Vince is este 8tól reggel 7ig nyomja a szunyát, pedig már 11 foga van, és kibújóban még egy pár. Szilárd ma 8ig aludt reggel, hogy fog felkelni, hétfőn már oviba megy... :lol: Vince nagyon akaratos, kivívja magának a figyelmet, imádja a bátyót, mindig megy vele bírkózni... Egyébként nálunk is a könyv a sláger.

Szép idő van, bár jobban örültem volna egy kis hónak, hogy tudjunk szánkózni...tavaly olyan sokat szánkóztunk :roll:

Kép

Kép
sbarbi
 
 


Sziasztok!

CSilla, szuper lehetett gyerekek nélkül egy kicsit, irigykedem :oops: :oops: :lol:
Rátok fért már egy kis nyugi, ne hogy emiatt rosszul érezd magad! :wink:


Barbi, de jó lehet ennyit aludni :lol:
A hónak én is örülnék. :D

Gabó, Flórának jobbulást!

Tesóka????????????



Képzeljétek, hajnalban véres tejcsit hányt vissza a Peti. Minden tiszta vér lett :shock: :shock: Aztán délelőtt már ugye a vértől feketét kakilt :shock: Kiderült, hogy a porszívós orrszívótól! Nem használhatom neki, most vettünk kézit de szerintem az szart sem ér :roll:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Tesóka! Vagyok...csak nem tudok mit írni... :shock: :?
Minden rendben velünk, Karcsikának is jönnek a fogai, meg pörög ezerrel... :)
Én meg gyógyulgatok...

Kép
Kép
encu
 
 


Na, merre vagytok...?

Kép
Kép
encu
 
 


Sziasztok


Hát nem nagyon tudok mit irni . tuléltük az ünnepeket . monthatom egész jo volt .

Konél (8 kg 70 cm .

És hát sajnos nem fejlödik semmit azon kivüll hogy ordit meg eszik semmi mást nem csinál . Most már kb 1 hete már nem is mosolyog apszolut semmire nem reagál halja a hangokat de nem koncentrál
és nem tud semit megfogni stb most megyünk valamikor a petöintézetbe . állapot felmérésre
ugyanis apszolut nem tartja magát ojan mint ha nem lenne gerince . cseklik nyeklik csak . szoval nagyábol egy 2 honapos beba töbet tud nála sajnos . és itt már tulmegy már a türelem anyuka még pici dumán .Nagyábol röviden enyi .
anha
 
 


Na

most ment el a dr há a Kornél nem hogy nem felödik hanem még vissza is eset az álapota azt monta

Konkrétan a kornél jobb álapotba volt mikor hazajött a korházbol 6 honapal ezelött mint most van . :cry: :cry: :cry: :cry:
anha
 
 


Zsuzsa! Rettentően sajnálom!!! :( Nem mondta, hogy mitől lehet, vagy hogy mit lehet csinálni?...

Kép
Kép
encu
 
 


Sajnos nem

látam az arcán hogy me van döbenve és nem igazn tud mit mndani

megyönk Szerdán egy neurologus hoz ki állitolag szupi
talán már ö öszinte lesz velünk...........
anha
 
 


Zsuzsa! Tiszta szívből drukkolok, hogy bíztató híreket mondjon!!! Fel a fejjel! (tudom, mindenki ezt mondja és unod, de akkor is! Nem szabad feladni!!!)

Kép
Kép
encu
 
 


jelen pilanatban

most még az is kétséges hogy járni fog valaha aztán mivel apszolut nem fixál ne követet neki se ezért ese biztos hogy müködik szoval csupa rossz
anha
 
 


köszi


tudod nekem a rosz hir is már jo csak mondjanak végre valamit
anha
 
 


Igen, tudom, miről beszélsz! Én is utálom, ha valaki mellébeszél nekem. Mintha nem lennék elég erős vagy elég okos, hogy felfogjam, amit mond.
Én ma megyek dokihoz, ma tudom meg, hogy kell-e kaparni, vagy sem...

Kép
Kép
encu
 
 


hu szortok hogy minden renbe legyen
anha
 
 


Szerencsére nem kell kaparni!

Kép
Kép
encu
 
 


Na az jó


mit montak lehet egyböl probálkozni
anha
 
 


gabó


most olvastam nyilik egy magánbölcs ovi
anha
 
 


Zsuzsa! Azt mondta a dokim, hogy várjuk meg az 1. menzeszt, aztán lehet próbálkozni. Ja, meg hogy hagyjam abba a szoptatást, ha terhesgyanús vagyok. Meg amúgyis, mert már elég nagy a gyerek ;)

Kép
Kép
encu
 
 


Encu

értem akkor ezek jo hirek azért az érdekes hogy valakinél gond a szoptatás valaki meg majdnem az egész terheség alat szoptat :shock:
anha
 
 


Lányok


Én teljesen kész vagyok tegnap ota
alig alutam egyfojtába bögök mint egy kisgyerek . :cry: :oops:
anha
 
 


Zsuzsa! Rettenetesen sajnálom! :(:( Mikor mentek neurológiára?

Kép
Kép
encu
 
 


Encu elvileg holnap

megyünk
a rose magánklinikára
a hol megnézi egy jo hirü dr néni
anha
 
 


melesleg ha jol láttam fél vagyonért néz rá 20 rugócsak hogy megnézi
anha
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa, nagyon sajnálom hogy így alakulnak Kornéllal a dolgok :cry:

Csak azt nem értem, hogy hogy tud egy 8 hónapos baba visszafejlődni úgy hogy egy orvosnak sem szúr szemet???? :shock: :roll: A gyerekdokinak, a védőnőnek nem tűnt ez fel hogy valami nem okés a Kornéllal? És a többi dokinak? :shock: :evil:

Kornél agyvérzésével mi a helyzet? Remélem jól emlékszem, ugye kapott ő agyvérzést a születésekor? :oops: A nem mozgás meg idegrendszeri problémára szokott utalni, kiváncsi vagyok mit mond a doki akihez mentek! Remélem jó hírt fogsz majd nekünk ezzel kapcsolatban írni! Ha meg tényleg mennetek kell a Pető Intézetbe, az nagyon jó intézmény! Ismerőseink között van egy lány akinek olyan komoly mozgásszervi problémája van hogy menni sem lenne képes és ott mégis valahogy rábírták a szervezetét hogy tudjon menni. Elég érdekesen, jó nagy kilengéssel és csálésággal közlekedik szegény lány meg botokkal, de egyedül megy.

Zsuzsa, Neked meg sok-sok erőt küldünk! Minden anyuka rémálma ez, nagyon sajnálom hogy pont Nektek kell ezt átélni :cry: Szörnyű lehet átélni, de Te erős vagy, muszáj annak lenned! Rajtad kívűl úgy látszik senkire sem számíthat Kornél :shock: Hihetetlen, hogy nem számíthat az orvosokra az ember, hagyják leépülni az embert. Remélem most már ráleltek végre arra a dokira, aki ténylegesen elkezd majd Kornéllal foglalkozni és szépen rendbe is hozza és újra írhatod, hogy megint mosolyog Kornél! Szívből kívánom hogy ha lassan is, de végre elkezdjen fejlődni a pici fiatok!



Tesóka, annyira örülök, hogy rendben vagy!!!!!!!!! Reggel-délben-este, sőt még éjjel is gondoltam rád hogy ne kelljen beavatkoznia a dokinak :wink:
Talán lehet neked is márciusban lesz meg utoljára és a picijeink között is egy év lesz :wink: :lol: Vagy februárban? :wink:
A szopival meg igaza van a dokidnak, de persze a döntés a tiétek!



Képzeljétek el, már 68-as rucikat adok a Petire mától :D :D Pöttömke egy hósan már több mint 5 kiló volt :lol: A teste gömbölyödik de a kezei és a lábai olyan kis kurták :shock: :lol: És ma megkaptam végre a csak nekem járó igazi első mosolyt! Már volt egy mosoly, de akkor a Ricsinek szólt az szerintem :lol:
A pumpás orrszívó azért mégse olyan szar, ki lehet azzal is szívni. Mondjuk nem olyan alapos, de remélem nem lesz komolyabb baja ey kis náthánál a Petinek hogy nem jön le rendesen a takony :roll:

És még egy szupi hír, úgy néz ki nyáron kívülről szigeteljük a házat! Ami azt jelenti, hogy végre el lesz takarítva a ház körüli gané!!! :D :D Remélem nem kiabálom most el, de már nagyon elegem van ebből a putriból :(

Megyek mert hív a Ricsi. Szegényre alig jut időm, ez a legrosszabb most. Egész nap a mama fenekében van, tőle megkapja azt amit most elvesz a Peti. Olyan rossz, amikor mondja a Ricsi, hogy anyának nem kell a Ricsi, Peti kell és hasonlók :cry: Na most elszomorodtam, megyek megszeretgetem :)

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Moni


Igen Kornélnak volt agyvérzése . És hát igen nem tudom hogy mért nem vették észre edig


Én is soka várok a dr töl fölleg enyi pénzért :oops:
anha
 
 


Zsuzsa! Sokat gondolok Rátok, hogy kapjatok jó sok jó hírt! Majd gyere, mondd mint mondott a dokinéni!

Többiek? Merre vagytok?

Gabó! Te kaptál anno méhösszehúzó cseppeket...?

Kép
Kép
encu
 
 


Encu
Vagyok vagyok, de csak olvasó-üzemmódban, ebben az évben még nem sikerült kipihennem magam egyszer sem :?
Marci rosszcsont (tanácsadáson azt mondták, h nem rosszcsont, csak fiú), baromira hisztis... de nagyon :shock: ezt nehezen viselem, nagyon lefáraszt agyilag. Közben tanulunk járni, Marci kb úgy jár mint Jack Sparrow kapitány :lol: de nagyon cuki :lol:
Ma megint megyünk tanácsadásra, (basszus több mint egy hónapja, minden héten). Ma épp bárányhimlő oltást fog kapni Marci, aztán délután lesz egy utam pestre...
Icipiciny szabadidőmben pedig angolt tanulok vadul, ja és tegnap este sikerült megfejtenem egy fél keresztrejtvényt :lol:

szisszka
 
 


Sziasztok!

Szisz!

Sok sikert a járáshoz! :wink: Édi lehet Marci :lol:
Ahogy írod, hasonlítanak a gyerekeink egymásra ... :lol: Én már nem lefáradok a Ricsitől, hanem kikészülök :oops: Tegnap néztem a győzike ismétlését, és egy az egyben a Virág. Régen kiakadtam ezen a kislányon, most meg van egy ugyanilyen rosszcsont kölköm :lol: És állítólag a Ricsi sem rossz, csak eleven kisfiú :roll: :lol:

Miért jártok hetente tanácsadásra? 8)


TEsóka!

Miért kell méhösszehúzót szedned?


Zsuzsa,
majd gyere az infókkal! Drukkolok nagyon!
Mivel még Kornél nincs egy éves :
http://felicitas.qwertynet.hu/hu/index. ... ba_csomag/
:wink:

Dóri 2011.01.31.
Peti 2008.11.28.
Ricsi 2007.02.07.

Eladó babás dolgaink, ruhák:
https://picasaweb.google.com/109901046313515431113
momi
 
 


Szisz! Édes lehet Marci! :) Nyugi, ez a hisztizés a korral jár ;) Karcsika is el-elkezdi, de akkor látványosan nem foglalkozom vele és abbahagyja, elfoglalja magát mással :P

Tesóka! Azért kell szednem azt az izét, hogy minden cucc kijöjjön belőlem. De hatásos, az biztos, mert amikor dokinál voltam, már alig véreztem, szinte semennyire, most meg szinte fekete vér jön belőlem (bocsi a túl részletes leírásért, de ez van... ) :oops: De legalább tök tiszta leszek :) És jöhet a BABA!!!! :)

Többiek???

Zsuzsa! Mi volt a dokinál???

Kép
Kép
encu
 
 


Encu!
Én nem kaptam semmit csak szép szavakat! :lol:

Zsuzsa!
Felháborít, hogy a 21.sz-ban még ilyen előfordul!

Szisz!
Jajj, de édi lehet Marci.
Flóra mikor kezdett járni akkor az egyik lába befele a másik meg kifele fordult, azt hittem soha nem fog rendesen menni! :)

Móni!
Ricsi igazi eleven kisfiú, szerintem inkább legyen egy gyerek ilyen, mint szótlan, befeléforduló! :wink:


Flóra teljesen rákattant a mamira.Mivel anyukáméknál (gázmiatt) bezárt a gyár egy hétre levittük manókát, ráadásul nemtom mit kaptam el,de úgy fáj a torkom, hogy a fülem is sajog a nyirokcsomóim pedig a nyakamon és a cicimen is be vannak durranava!Így hát jobb is, hogy Flóra kicsit távolabb van, mert úgy érzem hónapok óta csak pinpongozunk ezzel a vírussal! :roll:

Megyek be is veszem a gyógyszereket és hunyok!
Mindenkinek szép álmokat!

Kép
gabriel79
 
 


Ja afogyi egészen jól megy már -2kg!

Kép
gabriel79
 
 


Sziasztok


Elöre is bocsi de nem biztos hogy egyértelmü leszek


A dr nél tutam hogy nem kapok jo hirt de azt hogy enyire arra nem számoltam


Szoval kornél sajnos nagyon gáz ja ojan nehéz leirni
szoval nem normális szelemileg sajnos teljesen 0 ez aszt jelenti hogy lehet hogy sose jog járni beszélni egyáltalán semmit . mert az agya sérült az agyvérzés miatt és mivel a szem közvetit minden ingert ezér ez nem müködig azt monta a dr néni hogy heteken belül ki kel csalni a figyelmét valamivel mert ha az nincs akkor nem tudunk vele mit csinálni most lesz neki egy ct amin megnézi végre hogy mekora a baj lehet e egyáltalán fejleszteni mert ha nem akkor semi nem lesz belöle konkrétan igy hangzott Anyuka Max 2 honapon belül meg tudom önnek mondani tudunk e gyereket csinálni Kornélbol vagy sose . Persze a remény ott van . meg a csoda . de most itt konkrét eredmény kell . és mivel ügye nem érdekli semmi mert nem tud figyelni igy nincs meg a huzoerö arra hogy mondjuk megeröltese magat hogy nyuljon játékért késöb el is mászon érte stb . szoval heteken belöl de max 2 honapon belül kiderül menyire sérüllt ja és egéséges normális gyerek sose lesz .

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
anha
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?