Új privát üzeneted érkezett!

Január 5-én megyek vissza a nőgyogyihoz, addig el kell tüntetnem a cisztáimat és vele együtt a PCO-mat is. Sikerülnie kell, most megint kaptam egy kis lökést a diétához.

A doki azt mondta, hogy ő úgy érzi, dől belőlem a keserűség. És a férjem is ezt mondja egy ideje. Szóval változtatnom kell, csak előre és csak pozitívan. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Most látom csak, még laptető is. Tudom, hogy Dita nem szereti, de engem mindig bizalommal tölt el.

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenkinél boldogan telt a Karácsony! :) :) :)

Ancsi!
Gratulálok a babához!


Ne haragudjatok, ha m,ostanában ritkán jövök, de szabin vagyok, kivéve a mai nap, és otthon nincs kedvem még bekapcsolni sem a gépet.
De úgy élvezem. :)
Mert már tökre függő vlettem. :)
Persze januártól megint sűrűbben jövök, mert a melóhelyen itt ülök a gép előtt és, úgyse állom meg, hogy ne kuksizzak be.

Úgyhogy ezúton kívánok most mindenkinek BOLDOG ÚJ ÉVET!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

 
 

Denika,
ha esetleg kaphatnánk egy 3D képet mi is, könnyebb lenne a tippelgetés :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Szezso,

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kata,

tanulást el kellett már kezdened, vagy még tart az édes pihenés?

Bikfy,

gratulálok a jó eredményekhez! A keserűség dolgot megértem, én is ilyen voltam. Sajnos ezt csak az érti meg aki szintén a baba miatt küzd... Szedd össze magad és légy + :wink:

Denika,

örülök, hogy jelentkeztél. szerintem is kislányod lesz :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Linácska: A 3D képek sajnos nem jól sikerültek. :( 21 hetesen voltunk, a doktornő szerint ilyenkor még nem nagyon lehet jó felvételeket csinálni, mert nagyon sovány még a baba. :roll:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Sziasztok!

Denika! Szerintem kicsilány! :) Jó, hogy írtál magatokról! :)

Szezsó! Nagyon-nagyon drukkolok én is! :wink: :) :)

Bikfy! A lényeg a lényeg, túl vagytok rajta és minden ok. Fél siker! :wink:

Én is nagyon kívánom a pizzát, szerintem sütök is valamelyik nap! :)

Linácska! Én is görcsöltem rendesen, nekem azt mondták, hogy ilyenkor még hormonális okai vannak a görcsölésnek, nem a méh tágul. Ne aggódj, semmi rosszat nem jelent önmagában a görcsölgetés, enyhe szúrkálás. Persze azért figyelni kell rá!

Mondjuk négy napja az én hasam is enyhén fájdogál néha, és nőtt is akkorát... :lol: lehet, hogy nekem már tényleg a méhem tágul? :roll:

nellike
 
 


Nellike,

13 hetesen 2 babával a méhed tágul szerintem :wink: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Szezso,

a másikban láttam a tesztedet, ez nagyon-nagyon határozott két csík! :wink: :lol: Sajnálom, hogy nem volt vérvétel.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy ismét csak így betörök :oops:

Monic: köszi :-) azért nyugodtabb lennék, ha lett volna vérvétel.

Ide is feldobom a képet, ma déli teszt, 25-össel, ET+11. kb. 14. dpo:
Kép

Dita: igazad volt, a 10-es teszt nem nagyon erősödött, viszont a fenti 25-ös most erősebb, mint az ugyanakkor készült 10-es :shock:

Nekem még mindig mensis tüneteim vannak, sőt egy kis barnázás is :roll: aggódom kicsit, de a doki emelte az Utro adagomat, 3x3-ra, így talán nem lesz gond. Jövő héten hétfőn UH :-)

Köszi Mindenkinek a drukkokat!!! :-)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso, ez nagyon jó hír:)) Ennél erősebb pozitív tesztet még sosem láttam!! Ez már tuti!:))
Most már hadd gratuláljak! GRATULÁLOK!:)))
Sőt szerintem két baba is van, mert annyira nagyon erős a második csík.

Szerintetek?
Vendég
 


Szezso,

a megemelt utro biztos elmúlasztja a fránya barnát.
Vigyázz nagyon magatokra, pihenj sokat :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Szezso!

Engedd meg, hogy én is gratuláljak, ha ez nem pozitív, akkor semmi. És szerintem sem csak 1 baba lakik odabent. :wink: Ha meg egy, akkor ez egy nagyon erős, biztos terhesség.
SZORÍTOK!

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Szezso,
Ez szuper erős teszt! Gratulálok! :D

Denika,
De jó, hogy jelentkeztél!
Mivel a ti babátok is ennyire titkolózó, ezért én is kislányra tippelek! :wink:

Bikfy,
Sajnálom, hogy összekaptatok a pároddal! :( De a katonavizsgálat eredménye jónak tűnik!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Szezso,
ez szuper! Biztos minden rendben lesz! :lol:

Monic,
még lusti van, de már jár az agyam, hogy el kellene kezdenem tanulni :oops:

i.kata
 
 


Denika,
akkor így látatlanban: kislány :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk Anyósoméktól. Álmos vagyok, mert tegnap a rétessel elcsaptam a hasam és alig aludtam. Bukik le a fejem folyamatosan :)Viszont a megfázásból már kilábaltam.

Szezso gratulálok! Nagyon szép a teszted! Én is ilyet kívánok majd magamnak szilveszterkor! :lol:

Valaki kérdezte, hogy mivel gravíroztunk. Van egy készletünk hozzá. A férjem kapta tavaly karácsonyra. Egyébként a műkörmösnél ugyan ilyet láttam, csak alacsonyabb teljesítménnyel, ő polírozott vele :P

Denika: Én is lányra tippelnék. Mostanában annyi fiú született, fogant, hogy most a lányoknak kell belehúzniuk ;)

hofeherke
 
 


Denika: Azt elfelejtettem írni, hogy nagyon szép a horgolt angyalkád! Ügyi vagy!

Ja meg azt is lfelejtettem, hogy:
Cukros kismamik. együttérzésem, de remélem a pocaklakók erőt adnak!

És szerintem is gáz ez a sok hormon. Nekem csak a második stimu utántól látszik a PCO-s gyöngysor a petefészkeimben. És nekem brutál látászavaraim voltak anno a clostitól...

hofeherke
 
 


bikfy: Gratulálok a párod eredményéhez. Sajnos hozzá kell szoknia a dolgokhoz, mert akár inszemeztek akár lombikoztok mintát mindkettőnél kell adni. Remélem azért nem kell sokszor eljátszanotok ezt az egészet. És a PCOS-sel kapcsolatban nem akarlak elkeseríteni, de ha nem pco-d van, hanem a szindróma, akkor a ciszták nem múlnak el olyan könnyen. Van, akinek csak egyik hónapban lesznek cisztái és azok a mensivel elmúlhatnak. DE! A ciszták nem igazán zavarnak be állítólag a peteérésbe, legalább is nekem mindig szép tüszőim voltak mellettük. Az jó, ha tartod a diétát és mozogsz, mert ha a hormon eredményeid jók lesznek, akkor nem lesz gond.

denika: Én szerintem meg kisfiú.

évi: Gratula az új házhoz. Hozol majd képeket a babaszobáról? Meg a ház többi része is biztos szép, azokról is.

szezso: Egyre biztatóbb.



vicky79
 
 


BIKFY
Örülök, hogy ilyen kimagasló eredményei lettek apácskának!

DENIKA
NAgyon örülök, hogy minden rendben van veletek, és szörnyen irigykedem, hogy itt mindenki olyan kreatív. Az angyalka egyszerűen szenzációs, én semmit nem tudok saját kézzel elkészíteni, örülök ha betudom csomagolni szakadásmentesen amit a boltban vettem.

LÁNY, LÁNY ÉS LÁNY!!!! Erre tippelek (a jelenlegi fiúellenes korszakomban csakis ezt tudom mondani! ) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
már csak két napot kell kibekkelnem! Isteni lesz a csend és nyugalom!


SZEZSO
Ez fantasztikus! +++++++++++++++++++ Biztos van elég hcg-d ha ilyen szép erős teszteket gyártasz!

MARA
Örülök, hogy jobban vagy, bár elrontottad egy kicsit a rétessel a nagy jólétet.
Még egy hét pihi, és 5-étől a gyerekektől majd megint elkaphatsz valami kehét. Egy barátunk felesége oviba dolgozik és rajta nem üt ki semmi kórság, de a családjának hazahordja, szegények egész évben betegek valamitől! :shock:

Elment a vendégsereg, Gigakajálás, orbitális csocsózások és számítógépes játékozások folytak itt nagyban! :lol: :lol: :lol:
Végül lett még leves is, és somlóit akartam csinálni, de arra már nem volt idő, így csináltam rakottpalacsintát. Dugig lett mindenki! :lol:

szűk családom:
Kép

dita75
 
 


sziasztok lányok!
ma regisztráltam és az első utam hozzátok vezetett :D
1 éve és 9 hónapja dolgozunk az ügyön, a férjem túl van a spermavizsgálaton, ami sajnos nem lett a legjobb :roll:
valószínűleg inszeminációra kerül sor, de teljesen tanácstalan vagyok. az én nőgyógyászomnak a meddőség és annak kivizsgálása+kezelése nem igazán a szakterülete. bejelentkeztem egy magándokihoz, de félek, hogy a gatyánk rámegy. tudom ti itt már mind ismeritek egymást, de ajánlanátok jófej dokit és kórházat, ahol tb-re csinálják az inszemet?
köszi, kpn :lol:
kpn
 
 


KPN
Az a lényeg, hogy olyan intézményt válassz ahol kimondottan meddőségre szakosodtak, ugyanis én éveket vesztegettem magán- és nem magán nőgyógyászokkal akiknek a tudománya a clostinál megállt.

A BMC-ben ingyenes minden, de annyit kell várni még egy sima konzira is,......remélem könyveket kaptatok karira és jó sokat, mert ha azt választod akkor kelleni fognak! Pesti vagy pest környéki vagy egyáltalán? SOTE-t is nagyon ajánlgatják! A szülészetek, kórházak-nál érdemes kicsit bele-belekukkantani a fórumokba. Lombik előtt én is ezt tettem, bár az én választásom 90 %-ban azért esett a BMC-re mert a nővéremék közel laknak az intézményhez, ugyanis ott fogok dekkolni nálunk a beültiig!

Sokféle szempontot figyelembe kell venni a választásnál, jól körül kell nézni, mindenkinek másak az igényei.

dita75
 
 


Mara,
én kérdeztem. Nagyon ügyik vagytok, továbbra is csak ezt tudom mondani :lol: Jövőre, ha lesz időm én is inkább hasonló, saját készítésű ajándékokat fogok gyártani (aztán lehet hogy ebből nem lesz semmi :oops: )

Dita,
jó sokan voltatok. :shock:

Kpn,
üdv itt közöttünk! Aztán tessék első inszemmel babásnak lenni!

i.kata
 
 


aranyos vagy, jó is lenne az elsőnél befejezni :lol:
pesti vagyok és berezeltem, hogy a magánrendelésen otthagyjuk az összes spórolt pénzünket.

azt mondod a BMC-ben és a SOTE-n TB-re megy az inszem?

honnan lehet ezeket megtudni? sajnos inkább ücsörgök és olvasok, mint fizetek :D
kpn
 
 


KPN
Ezen a két helyen tuti hogy ingyenes.
Én Veszprém megyében élek, és az inszemeket a fehérvári kórházban csinálták, lombikra bárhova mehetnék az ingyenes az összes intézményben!
A Dévai is asszem fizetős.

dita75
 
 


Dita,

tényleg népes vendégsereg volt nálatok. Örülök, hogy jól sikerült minden :lol: :lol: A férjed fia fogyott? Már a múltkori képen is néztem, hogy nem annyira kerek a feje.

Kpn,

üdv közöttünk. Nekem a SOTE II-n csinálták TB-re az inszemeket, de a dokim sajnos csak magánrendelésen állt szóba velem alkalmanként 8 ezerért. Maga az inszem viszont ingyenes volt. Bár egyik sem sikerült :cry:
A SOTE I-en Zsuzskának sikerült az inszeme, ha jön akkor ő tud neked felvilágosítást adni, hogy ott hogy mennek a dolgok.

Mara,

sajnálom, hogy a rétes elcsapta a gyomrodat :cry:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MONIC
Ennél többen voltunk páran lemaradtak a képről! :lol: :lol: :lol:
Nem fogyott, sőt!!!!!!!!! Olyan hurkái vannak, nekem nincs olyan!
A haja nagyon hosszú és emiatt látszik vékonyabbnak a feje!
MEGNÖVESZTEM A HAJAM!!!
Most is úgy ennék valamit, de anyu pendrive-járól letöltöttem a képeket, és amelyiken én vagyok más már oda sem fért, akkora darab vagyok, hogy az már fertelem! Tavaly nyáron is a videofelvételen akadtam ki ami Horvátban készült, és utána sikerült ledobni magamról a 20 kilót. Most pedig a karácsonyi képeket fogom ösztönzésként nézegetni, mert ez így nem mehet tovább!

KPN
Twist is SOTE I-re jár!
Zsuzskának 2. inszem sikerült a SOTE-n!

dita75
 
 


Ó már a gyomrom is rendben. Tornázgatás után tettem is bele egy kis kolbászos szendvicset, de már alig várja a pótvacsira a diétás joghurtocskát! :lol:

Dita: Tényleg népes nálatok a család! Nálunk 8-an voltunk Szent Este, de így is alig fértünk. Minden vágyam egy óriás asztal valami rendes fából, amin tésztát is lehet nyújtani és elférnek mellette vagy 8-an, ha nem többen. :)

Kpn: Üdv itt! Az inszem árán ne aggódj, mert az olyan 3000 Ft körül van, legalábbis a tb-nek ennyibe kerül. A fontosabb az, hogy a gyógyszerekért mennyit fizetsz. Más az ára a gyógyszernek, ha egy "egyszerű" nődoki, vagy ha egy meddőségi szakember írja fel, és más ha lombikra készül az ember lánya. A különbség pedig elég tetemes. Egy inszem a gyógyszertől-gyógyszerektől, a vitaminoktól, és az orvosnak adott pénztől függően 50- 100e Ft között van. Nekünk inkább 100 000 felé van az ár. Mi úgy csináljuk, hogy annak a dokinak a magánrendelésére járok, aki az inszemeket csinálja a kórházban. Így nem 2-3 orvos keze alá tartozom, és nem kell napokat sorban állni az UH-k miatt ;)
Ha a férjed eredménye nem lett túl jó kezdj el vele E vitamint és multivitamint szedetni felváltva, már ez is sokat lendít a dolgokon... folyt. köv.

Jut eszembe lányok: nem látta valaki a hétvégén a Spektrumon azt a műsort, ami a meddőségről szólt? Tök érdekes volt... Az egyik srác életmódot váltott és megduplázódott a spermaszáma. Fene se gondolná, hogy ezen múlik: na jó mi gondolnánk.... de egy átlag ember :shock:

Szóval te is elkezdhetsz kismamavitamint szedni, és a ciklus első felében felváltva vele E vitamint (növeli a méhnyálkahártyát). De ezekről már biztos olvastál.
Nálad találtak valamit? Volt laparod, vagy hiszterod? Néztek inzulinszintet? Csináltak házasélet utáni tesztet?

hofeherke
 
 


kpn,
üdvözöllek én is. Én a kecskeméti kórházban csináltattam az inszemeket, és csak a gyógyszereket kellett fizetnem. Alkalmanként 25000 Ft. DEEE! Utolsó hónapban már nem akartam hormonokat, mert lombikra készültünk, és ki akartam hagyni. De mivel a spermát félúton legyilkolászom, megbeszéltem az orvosommal, hogy mindenféle szuri, gyógyszer nélkül megérlelem én azt a szokásos egy tüszőt, és csak lőjük be hozzá a kiskatonákat. Na ebből az akcióból sikerült Pici Pötty, előtte 6 tüszőből sem lett semmi.

Csajok,
most már hogy egy hete szigorúan betartom a diétát, kezdek éhes lenni. A délutánnal vannak bajaim. Mikor délután négykor megeszem a gyorsan felszívódó szénhidrátot, akkor már egy óra múlva kopog a szemem, és a vacsora sem túl sok így. Na mindegy, már csak 8 hónap :lol:
Ja, és itt meleg vacsora van. Sokkal jobb lenne egy korpás zsemle, az tutira laktat. A pár falat krumpli a hússal meg salátával kevésbé.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Jó éjt mindenkinek!
Én mentem TV-t nézni :)

hofeherke
 
 


Sziasztok csajok,


Gáz van. Holnap reggel megyek a kórházba. Nem birnak a cukrommal. Muszáj inzulint kapnom. Minél idősebb a terhesség annál gázabb lesz a cukrom. Pár hete alakulhatott ki azt mondta a belgyógyász. De egyre durvábban tartol. Már két szelet kenyértől teljeskiörlésütől 8,8. Összepakoltam a holmimat, elvileg hétvégére már hazajöhetek. Addig is gondoljatok rám, a szilvesztert is bent töltöm, legalább a karácsonyt itthon tölthettem. Nem lehetett csökkenteni a diétát mert a vizeletem tele van acetonnal. Igy még növelték. Reggel kilencre mentünk, és most ért véget. Nemrég értem haza. Hulla vagyok, és a java, csak most kezdődik. Azért éreztem ezt csajok, és panaszkodtam nektek, mert tudtam hogy ezzel a dologgal valami nem stimmel. :twisted: :twisted: :twisted: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Jelentkezem majd ha itthon vagyok, addig is vigyázzatok magatokra és a babáitokra!!!!

Kép
pgsuska
 
 


Kpn, ha megjöttem a kórházból beszámolok neked a Sotéról ha érdekel, addig is üdv

Kép
pgsuska
 
 


Mara azt a műsort én is néztem. Mégis van valami az életmód és a kaja változtatásba.

Lehet, hogy én is terhes vagyok? Barnázgatok persze megint össze-vissza. 17. napon kezdődött 1 napig tartó barnázás, majd 2 nap teljesen semmi, majd tegnap egy kis hancur után pici vér, most egyenlőre semmi. A fene se érti.

Dita neked sincs kis családod.

timejka
 
 


Szegény Suskám! :cry: A fene enné meg, hát ez tényleg gáz! :roll:
Remélem hamar rendbejössz cukkerügyileg! :? Kitartás! Majd üzenj a kórházból!

Timejka
Az jó lenne! :wink: Teszt???

dita75
 
 


Zsuzska,
hát ez tényleg nem jó, de gondolj arra, hogy csak pár hét, és vége. Én most olyan piszok éhes vagyok, hogy csak na.
Elhatároztam, hogy holnap minden kaja után mérni fogom a cukrom... Nehogy gáz legyen. Otthon minden ok volt, de ez a melegszenyó, meg a tegnapi 8,4 azért elbizonytalanított.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Képzeljétek mégiscsak bővült idén a családunk! :shock:
Ma tudtam meg, hogy van még egy unokatestvérem: apám testvérének törvénytelen gyereke. Az iwiw-n bejelölt! Egy nagyon kicsit hasonlít is rám! :o

dita75
 
 


Dita,
Tényleg szép nagy a családod!

Zsuzska,
Sajnálom, :( de nem korai rögtön inzulinra állítani Téged? Lehet, hogy még nem sikerült rendesen átállnod a diétára... Illetve olvastam itt egy fórumot, ahol sokan panaszkodtak a SOTE-ra, hogy nagyon hamar inzulinra állítják feleslegesen a kismamákat. Persze tény, hogy a baba egészsége a legfontosabb most, de én még nem gondolnám olyan nagy eltérésnek a Te értékedet.
Remélem, hamar beállítják és utána minden rendben lesz!

Kpn,
Üdv itt köztünk! Én BMC-s voltam, és sajnos ahogy Dita is írta tényleg sokat kell várni, de bármelyik orvoshoz kerülsz mindegyik nagyon jó szakember, és megtesznek mindent, hogy babád legyen.

Mara,
Örülök, hogy jobban van a gyomrod! Tényleg én még nem is áradoztam a saját készítésű ajándékaitokról... Gyönyörűek voltak, irigylem akik kapták!

Ja, nem meséltem mit álmodtam éjszaka. Azt álmodtam, hogy Réka-baba pontban február 27-én született, de császárral. Azt nem tudom, hogy miért kellett császár, de tervezett volt. Pedig én rendesen szeretnék szülni!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Zsuzska jobbulást, mármint a cukornak.


Dita nem tesztelek, ha nem jön meg akkor jóvő héten. Nem élem bele magam, mert ebből simán mensi lehet.

Némóka a Réka-baba befordlt a helyére? Rendesen szülsz.

timejka
 
 


Nemone,

Sajna igazuk van, nincs más megoldás. Ha a magas cukor acetonnal párosul csak inzulin a megoldás. Ha csak magas cukrom lett volna aceton nélkül levitték volna a diétámat és végtelen időt adtak volna de igy nem lehet sajnos. Ezt nem a Sotén döntötték el hanem a II. számu Belgyógyászati Klinikán. Nagyon rendes dokit kaptam és felfogtam hogy ez nem felesleges sajnos. :twisted:

Kép
pgsuska
 
 


Zsuzska nagyon szorítok, hogy ne legyen nagyobb baj.

Dita nem tesztelek, ha esetleg nem jön meg - jó lenne - akor is csak jövő héten.

timejka
 
 


Timejka,
Elvileg eddig minden UH-on fejjel lefelé volt...

Zsuzska,
Oké, így már értem! De akkor is sajnálom! :(

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Bocs kétszer írtam majdnem ugyanazt

timejka
 
 


Most kerültem csak gép elé...

Zsuzska,

teljesen meg vagyok döbbenve, hogy elszabadult a cukrod!!!!!!!!!
Nagyon-nagyon sajnálom, hogy be kell feküldnöd a kórházba. :cry: :cry:
Ha pesti lennék tuti meglátogatnálak, de így vidékről marad az sms. Elmentettem múltkor a számod :wink:
Hihetetlen, hogy néhány hét alatt történt ez veled :cry: Nem csak a szíved hanem a cukrod is :cry: :cry: :cry:
Nagyon sokat fogok rád gondolni, majd írok üzenetet is. Kitartást és türelmet kívánok nektek és azt, hogy minél hamarabb hazaengedjenek.

Mara,

anyukám látta a műsort éps mesélt belőle dolgokat, főleg azt, hogy az ölben laptopozás szinte 100%-ban kiirtja a férfiak spermáját :shock:

Timejka,

szorítok, hogy egy baba okozza ezeket a jelenségeket nálad.

Dita,

olvastad Kisbutát? :lol: :lol: Akkor a priviben azt írtam neki, hogy nekem is nagyon nehezen lett meg a baba, és 5 hetesen nem mindig látszik. És hogy minden rendben lesz, és úgy is lett :lol: :lol: :lol:
Nem semmi családod van, és hogy így lett még egy új családtag :roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Jó reggelt! :)

Szezso: Kár, hogy nem volt vérvétel, de a teszt nagyon egyértelmű. :) A 3x3 utro meg egész biztos elmúlasztja azt a fránya barnát. Jövő hétfőn már látni fogod az uh-n a dobogó szivecskét vagy szivecskéket! :wink:

Nellike: Tuti, hogy a méhed tágul! Nekem is voltak nyilalgatások, ugyan csak később, de két babónál hamarabb kezd el nőni a pocak. :)

Mara: Az én angyalkám semmi azokhoz a nagyon-nagyon gyönyörű ajándékokhoz képest, amiket Ti készítettetek. Ügyesek vagytok! Idén én is ki akartam próbálni a dekupázst, de a férjem nem engedte, mert féltett, hogy belélegzem a büdös ragasztót. :roll: Végül nem is néztem utána, hogy van-e vízbázisú ragacs hozzá.. maradt a horgolás. :)

Dita: Szerintem menne Neked is a kreatívkodás! :wink: Igazából csak nyugalom és türelem kell hozzá. Az utóbbi már megvan Benned, csak az kellene, hogy legyenek olyan nyugodt óráid, amikor nem zavar senki és semmi. Majd az ikerlányaid viszik haza a klassz kis kézzel készített dolgokat az oviból, és kikényszerítik, hogy otthon is csináljatok hasonlót, akkor nem lesz menekvés. :wink:
Én ekkora nagy vendégsereget képtelen lennék kiszolgálni.. Te meg ebben vagy nagyon ügyi! :) Nem semmi, hogy gyarapszik a családod! :shock:

Zsuzska: Ez a fránya cukor! :twisted: Sajnálom, hogy a szilvesztert kórházban kell töltened..

Timejka: Nekem is hasonló barnázgatásaim voltak, mint Neked, mielőtt nem kezdtem el inszemezni, és nem kaptam hormont.. Bár Nálad ne ez lenne a probléma, hanem jövő héten egy kétcsíkos teszttel lepnél meg minket. :wink:

Kpn: Üdv itt! Én is a BMC-be jártam. Valóban nagyon sokat kell várakozni, de én soha nem láttam olyat, hogy valamelyik alkalmazott lazsálna, csak egyszerűen nagyon sok "beteg" van. Ott csak a gyógyszerekért kellett fizetni, ami nekem kb. havi 15-20e volt.

Vicky kivételével jól tippeltetek! :) Az UH szerint kislányunk lesz. :) Úgyhogy az álmok valóban jelenthetnek valamit, Némóka is megálmodta, hogy kislány lapul a pocakjában. :) Mindjárt módosítom kicsit a vonalzómat is.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


sziasztok, írtam az nlc-n is, mert most tényleg minden információra szükségem van és képzeljétek, "átléptek" a hozzászólásomon, mintha ott se lenne :evil:
viszont ti nagyon aranyosak vagytok!!!
Pgsuska, jobbulást, várlak vissza :lol:
Nemone, igen lassan én is azt látom, hogy a BMC, vagy a SOTE1 marad...

Én még a vizsgálatok előtt, éves HPV és rákszűrésem volt eddig. Peeeersze elevit, meg cickafark megy ezerrel. Ember meg az eredményhirdetés óta szedi az E-t és C-t. Gondolom a petevezetékeimen fog múlni, hogy inszem v. lombik. Sajnos az ő eredményére azt mondta az andrológus (és ezt tapasztaljuk is 2 éve :?), hogy természetes úton nehéz lesz. enyhe teratozoospermia... ami azt jelenti, hogy a hadsereg igen népes, de kevés van szerkezetileg rendben.
ma lehet, hogy kíváncsiságból megpróbálok iőpontot kérni mindkét helyre, érdekel, mikorra adnak :roll:
legyen szép napotok, húzok dolgozni és bocs a szófos@sért :P
kpn
 
 


Jó reggelt!

Szezsokám!

Gratula Drágaságom!

Czinki puszil mindenkit! Kicsit fáradtka a drágám, Nándicsek napközben keveset alszik. De jól vannak, megy a szopi is.
20150601134430
 
 


Elegem van de nagyon!!!!
Reggel komolyan csak egy korpás zsemlét ettem, és 8,5 a cukrom. Két napja tejjel együtt 8,4. Elegem van. Múlt héten, mikor még csak kezdtem a diétát, és előtte nem diétáztam, akkor teljesen normális volt. Tavaly is ez volt, hogy ahogy elkezdtem a diétát egyre rosszabb értékeim lettek. Szerintem nekem ez nem jó!!! És most még orvost sem tudok leakasztani...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Felhívtam a nőgyógyászom, aki egyébként kőkeményen inzulinos cukorbeteg, és a 8,5-re azt mondta, hogy az még nem olyan rossz, és ennyitől nem lesz baja a babának az tuti, de majd ha hazajöttünk megyek a cukorgondozóba.
Mondta, hogy szedjem újra 2x1000-rel a gyógyszerem. Azért kicsit megnyugtatott.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Zsuzska, Lina: Szegénykéim! Jól megszenvedtek ezzel a fránya cukorral...

Lina: Ma még elvileg mindenütt dolgoznak és holnap is. Ott a nyaraló környékén nincs rendelés ahova a biztonság kedvéért elmehetnél?

Viki: Bubunak hogy tetszett a karácsony? Megnézegette a díszeket? :)

Az ölben laptopozás azért nem jó, mert a hőtermelés felmelegíti a heréket. Az egyik srác poénkodott is, hogy az ö tojásai már megfőttek. Mondjuk szerintem ez egy nőnek sem tesz túl jót. Olyan mintha órákig ülne forró vízben.
Ditus: Esetleg te is rátehetnéd egy asztalra...

hofeherke
 
 


Lina: Akkor a tanácsom aktualitását vesztette... :)

hofeherke
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: