Új privát üzeneted érkezett!

Angi,
még nem tudom, a héten megyünk hozzá valószínűleg, hát lesz néhány kérdésem. Az okés, hogy a legeredetibb ár változott, mert a pince nagyon megdobja, na de azért elég duresz, ha tízmilliókat téved a tervező.
Ti most kezdtétek a terveztetést?

Zsuzsó,
más gond nincs a pasival, tényleg nagyon alapos, meg tetszik, amit csinált, csak a költségvetést nem sikerült tartani...

Meséltem Malacnak. Csak a mese végén tűnt fel, hogy a "szőrös fiú" valójában "szűrös fiú". Kicsit fáradt vagyokKép.

pusz

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Zulu,
Ez tenyleg gazKép Ennyit nyom a pince? Mondjuk nekunk nem lesz, de jo tudni.
MeseKép bocsi, nekem is sikerul neha ilyet produkalnom.

Tervezest nem reg keztuk, 2 napja kaptuk meg a terv elso vazlatat, eddig tecc. Koltsegvetest meg mara igerte.

Angi
angela2
 
 


Angi,
bocsi, félreérthető voltam, nem csak a pince miatt lett drága. (De azért tudunk faragni az árból, mert a tervező többnyire a legdrágább anyagokat tudta kiírniKép, és azokat ki lehet váltani.pl.nem szükséges ürömi mészmárga a homlokzatra, 12000/nm-ért.)
A mi pincénk elég egyedi eset, mert az építész nem akarta részben alápincézni, csak egészben, és így kicsit nagyra sikeredett, mivel egyszintes a ház, viszonylag nagy alapterülettel.
Akkor ősszel kezditek az építkezést?

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 

 
 

Zulu,
Ja igy konnyen osszejon az a tizmillios tevedes, csak eppen nektek kell majd fizetniKép
Nem tudjuk pontosan mikor,mert nekunk meg ez lesz egyedi eset, hiszen mi kulfoldon lakunk, szoval olyan kivitelezot kell keresni, aki minden reszmunkat felvallal. Aposom fogja kovetni az epitkezest, o nyudijas es mar alig varja, hogy elkezdjukKép

Mi is kacerkodtunk a reszben vagy teljes alapincezessel, kesobb esetleg atalakitva egybreszet basementte, de aztan letettunk rola. Hasonlo okbol, mert egyszintes haz nagy alapterulettel es gondoltuk, hogy igy a gatyank is ramegy majd.

Megkerdezhetem mekkora az alapteruletetek?
Mikor kezditek az epitkezest?

Angi
angela2
 
 


Csajok!

Köszi a szabis infókatKép Én is úgy gondoltam, hogy megszakítom a Gyedet és kiveszem az összes szabit (van vagy 2 hónap) aztán táppénz. Nekem azért nem kicsivel több a fizum, mint a minimálbér kétszerese (amiből ugye most a gyedemet számolják), így gondolom, megéri a hókuszpók. Csak a férjem van teljesen beparázva, mert szerinte kész istenkísértése ezt most megtenni a cégünknél a leépítések közepén. Én hiába mondtam neki a 3 hónaposnál idősebb terhesek védelmét, ő azzal jött, hogy attól még kirúghatnak, aztán majd pereskedhetek az igazamértKép Szerintetek ilyen megeshet???

Tervezés: nálunk a férjem szokott mindíg olyan árat saccolni az építkezésre, amit simán meg lehet szorozni kettővel, hogy megkapjuk a végét. Hiába mondom neki, hogy az én pesszimista hozzáállásommal legalább időnként kellemesen csalódhatnaKép A pince egyébként tényleg nagyon sokat dob a költségekenKép

Virga,
nem irígylem azt az agyonféltett kislyánytKép

Azúr,
én pont ebben a cipőben vagyokKép: ha GYED alatt szülöd a 2.-at, akkor a minimálbér kétszeresének 70%-ából számolnak, ha a bruttó fizud meghaladja a minimálbér kétszeresét. Ha az első gyerek után járó GYED-ed több, akkor nyilatkozat alapján az első csemete 2 éves koráig az utána járó GYED-et veheted igénybe és csak onnan ketyeg a min.bér kétszeresének 70 %-aKép Remélem, érthető voltKép Ja, és ha a 2. babával több GYED-et akarsz kapni, akkor sajna 180 napra vissza kell menned dógozni, és ebbe minden tévhit ellenére a táppénz nem számít bele, utána néztem, mert nekem most pont jól jött volnaKép

Zulu,
én valahogy nem csípem a téli sportokat, mert zima is jár hozzá, aztat meg szííívből utálomKép De azért le a kalappal előttetek, hogy két gyerekkel is így nekivágtokKép
Zaklatott Mac nagyon édesKép

Zsuzsó,
azért én még drukkolok a normál szülésért, jó?KépKépKép

Nekem most elég ramaty kedvem van, talán az idő, a bezártság, vagy a hormonok, szinte mindegyKép
És most már úgy néz ki, lesz pereskedés gyerektartás ügyben, jó szaftos, mert a macának semmi sem elégKép

Timi üvölt, mennem kell...

Momo


Momo
momo
 
 


Réka, sajnos a férjem kidobta a szórólapot, de ha rákeresel Debrecen+Nagyerdő+Élményfürdő szavakra, biztosan megtalálod!

Bocsi,
Kata
kata01
 
 


Momo,
Nem rughatnak ki! Egyreszt mivel ott a baba a pocakodban, masreszt mert akkor is van valami "vedettseg" (nemtom milyen szinu karszalaggal jelzik ezt), ha gyed-rol, gyes-rol mesz vissza. Talan fel ev, de ebben nem vagyok biztos. Ugyhogy nyugodtan vedd ki a szabidat, tuti tobb, mint 2 honap, mert mondjuk evi 25 nappal, es 2 evvel szamolva az mar 50 nap, 2 es fel honap! Timi meg mar elmult 2, es ha kozvetlenul a szulesi szabi elott veszed ki (mashogy nem is nagyon lehetne), akkor mar majdnem 3 eved van benn! En nem hagynek ott 3- 3 es fel havi fizut! Kép

Megszallt az ihlet, es nekialltam rendbetenni a konyhat! Lemostam a szekrenyek ajtajat is, es igyekeztem kozben nem arra gondolni, hogy holnap mar ugyanugy tele lesz mocskos praclinyomokkal! A kezemrol viszont most rohad a bor, mar amugy is tok szaraz volt a borom, be voltak repedezve az ujjaim. Nem tudjatok hogy lehetne helyrehozni (nem Niveara es Atrixra gondoltam, azok itt mar nem segitenek!)?

Zulu, Angi,
En is olyan hazat epitenek szivem szerint, ami egyszintes, nagy alapteruletu, pincevel! Azt miert mondjak, hogy az elso hazat az ember az ellensegenek epiti? Nektek hanyadik lesz? Kép

Jeeee, Zulu, most latom, hogy vannak kepek...gyanus, szerintem amikor utoljara olvastam, meg nem volt benne...de jok, es tenyleg nem ismertelek volna fel! Egyaltalan te ulsz ott amellett a kisgyerek mellett? Kép

Tegnap volt lomtalanitas, ismet kielhette a Deak csalad regi szenvedelyet! A gyerekeim (es en is) jobban elvezzuk, mint barmilyen mas esemenyt! Begyujtottem egy Chicco 2002 babakocsit, Dani talalt egy Adidas stopplis cipot, Gyurinak meg egy jo nagy beszelo-szirenazo rendorautot turtunk ki a halombol! Ez utobbit ma poenbol falhoz vagta a gyerek, azota nem szol, de eppen ezert fogadtam meg, hogy Gyuri uj jatekot nem kap, mert az is gyorsan erre a sorsra jut!

Az elobb Miki itt randalirozott a labamat rangatva es malom modjara kavarva a billentyuzet fele. Raszoltam, hogy "nem nyomsz escape-et", erre a fiuk felkapjak a fejuket az asztalnal: "szexkepet?!?!" Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Mano2,
Boldog szulinapot Dorkanak!

Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Zsuzsi,
SzexkepKép
Lomtalanitas, anno aposom kb 5 evig dolgozott kint, mit mondjak eleg sok mindent begyujtott ezen ido alattKép

Angi
angela2
 
 


Sziasztok!

Franyó! Manó2! Judó!
Ankának, Dorkának és Hunornak nagyon boldog szülinapot kívánok. <!--attachment: 1__ves_torta-67022.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*26.3*torta*1+%e9ves+torta%2ebmp --><center><pre>
Képtorta
1 éves torta.bmp (26.3 k)</pre></center><!--/attachment-->

Beu!
Neked is nagyon boldog szülinapot. Kép

Franyó!
Gratula a barátnődnek Bálinthoz.

Na puszi mindenkinek, most mennem kell, mert a szörnyeteg férjem nem hagy békén engem......borzasztó

Magdi
gallainémagdi
 
 


Lányok,
még mindig nem tudom felvenni a ritmust, benyaltam a hasmenéses vírust, tegnap éjjel óta tartKép Ráadásul Kevin ma nem evett semmit, csak cicizett (nesze neked hozzátápi) oltári kimerült vagyok a tea+ropi kombinációtól, az egésznapos szopitól, wc-re rohangászástól, meg egyáltalán.
De legább beindul a fogyikúrám:-/
De holnaptól már istibizi jövök, összekaparom magam, mert hiányoztok ám!!Kép
Na, azért még 1 képet van erőm felrakni NektekKép
pusza
Elli
Kép
ellimami
 
 


Angi,
180 körül, nem tudom pontosan, fene sem érti ezt a netto-brutto cuccotKép. De a pince nagyobb lesz, mert nem követi a ház kiszögeléseit, sebaj, majd tartok benne erobikotKép. Rettegjen a sómennorbiKép!

Zsuzsi,
na ez az, első kecó! Majd a harmadik!Kép
Most jövök rá, Malacka is inkognitóban van.Kép
Szexkép tecc, döbbenet, már most igazi pasikKép.
Tortáskép is tecc!Kép Malac már ott tart, hogy különböző hülye elméleteket gyárt, hogy miért nem eszik, ez még kiborítóbb, mint mikor szimplán otthagyta a kaját. A mai rizottó pl. naggggyon ejős volt, hogy mitől, az számomra nem derült ki. Biztos kis zöld emberkék titokban teleszórták chilipaprikával Malac adagját, másra nem tudok gondolniKép.
Szerencsére Mac eszik a bátyja helyett is, apósom ki is nyilatkoztatta a síelésen, hogy ha ez így megy tovább, el fog hízni. Na ja. Még a végén tízkilósra duzzad kétéves korára, hallatlan!Kép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Nicsak, egy exDagimadár!Kép Végre!
Elli, komolyan, kész férfit hoztatok vissza a síelésből!Kép
Anyájának jobbulást!Kép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Virág,
FogacskaKép

Zsuzsó,
Drukk, hogy ne császár legyen!

Zulu,
KépekKép
Szőrös fiúKép

Zsuzsi,
Hú, hogy is hívják azt "a norvég formulás" krémet, talán Neutrogéna?
SzerzeményekKép
SzexképekKép

Elli,
Jobbulást!
KépKép

Köszi mindenkinek a biztatást. A halasztással az a gond, hogy az 1 év a minimum. És hát már nem vagyok fiatalka, ráadásul mindenféle bajom van. Szóval így lehet hogy egyke marad Roni...

Végetérhetne ez a nap végre!
Tegnap írtam, hogy felhúzott a munkaügyisünk. Igazam keresve beszéltem egy másikkal (ismerőssel), aki segített. Na, ma reggel megpróbáltam meggyőzni a munkaügyist. Naná, hogy nem sikerült.Kép Nem is durrant szét a fejem, de nem sok hiányzott! Újra telcsi az ismerősnek. Most már paragrafusokat is felírtam. Alig leteszem a telefont, hív a munkaügyis. Talált egy pontot, ami szerint nincs is gond.Kép Még jó, hogy nem hagytam rá! Végül kis fenntartással (hiszem ha látom az átutalást)Kép
Csörög a telefon, a párom hív. Rángat a kocsi. Kocsi szervízbe, ahol megállapítják, hogy valami trafót kell cserélni motormosás miatt.Kép Még jó, hogy a kereskedésben lemosták a motort, amit nem lett volna szabad. Ráadásul, még nem biztos hogy ennyivel megúsztuk. Vagy saját költségre javíttatjuk 80% költségátvállalással, vagy (ha rá akarjuk verni a kereskedésre) kérünk a káresetről egy szakvéleményt és fizetjük az egészet. Patthelyzet. A kedvezőbbet választottuk és most imádkozhatunk, hogy ne legyen több baj (még 3 ilyen kütyü van benne).
És ezzel még nem ért véget a nap, bár nekem már így is sok volt.
Délután elkezdett viszketni a bőröm, piros és dudoros lett. Párom haza, én a bőrgyógyászhoz. Csalánkiütés. De mitől? Talán a diétás lekvár, (amiből alig ettem) ma kóstoltam először. Esetleg (de nem valószínű) a gyógyszer, amit a pajzsmirigyemre szedek. Kaptam Zyrtecet, mintha javulna kicsit.

Most már kidőlök.

Maci_2
maci_2
 
 


Angi,
Pliszszentlászlón építkezünk - pontosabban szeretnénk, de azért még messze a szebb jövő.
Azt nem teljesen értem, hogy miért tilos indítani csaszi után, amikor az is megerőlteti a méhet, ha magától beidnul.
Ildi,
köszi az infókat. A topikokat ismerem. Igen, nekem is pont ez a problémám. Danánál tiszta sor volt, farfekvés, első gyerek, rövid köldökzsinór. Most is ugyanúgy döntenék - ha nem, akkor sem menne rendesen. Szép lett, okos lett, nem bánom, hogy nem vajúdtunk 15 órát, miközben lógott volna a rövid köldökzsinórján és nem tud leszállni.
De most nagyon bánt, hogy azt sem tudjuk, mihez képest nézzük, de azért már kezd késő lenni.
Andy78,
én nyáron a Kismama keres-kínáljában találtam egy elég jót.
Zulu,
hát igen. Mi is belefutottunk egy ilyenbe, aki nem volt hajlandó tudomásul venni, hogy sajnos a büdzsénken nem fogja álmai házát megtervezni. A mostani maga is fiatal és építkezik + kivitelezőkkel is dolgozik. Szóval, bíztatóbb ilyen szempontból. Mi valszeg részben pincézzük alá, mert lejtős a telek, és egy része adja magát.
Nem tom, hogy lehet, de az én lánykám is annyit eszik, hogy az egész család a csodájára jár. Azt most már talán van 8kg, de nem biztos.
Momo,
köszi. Én is bízom a normál szülésben, most már egy kicsit le is nyugodtam. Annyi minden történhet még akár ma éjjel is.
Ami az építkezés költségvetését illeti, nálunk is hasonló a helyzet. Én teljesen be is vagyok parázva, hogy nem fog kijönni a történet, de a férjem egy örök optimista...

Fú, de hosszú lettem. Most kötötték be végre az ADSL-t
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Sziasztok!


Nagy sokára hazaértünk a teke pályáról.
Szerencsére így délutánra jó munkát végeztek a hótakarítók, na meg a napocska.

Dorottya kapot egy kis puncs tortát, meg egy kis édes plusskacsát.Na meg egy csokor virágot.
Fényképet holnap rakok fel mert bosszúságomra az összes elem lemerült a köszöntés felére, még jó hogy kéznél volt a jó öreg videókamera.

Anyósék is átjöttek, pedig szombat délutánra vártuk Őket hoztak ajándékot, virágot a Dorkának, cipőrevalót, és nekünk csináltak rántottpulykát, karfiollal...Mondták, hogy szombaton is átjönnek még...

Pedig ezt na 3 ban akartuk megünnepelni...
Így jártam...
Jók legyetek
Manó2+Dorka aki már szunyál...
Holnap rakom a képeket...

Kép
Kép
dorka2
 
 


Maci2,
Jujjj, ez a nap! Kitartas!
Csalankiutes okat probald meg kitalalni! Szerintem nem tul jo, ha barmilyen kiutest, ami nyilvanvaloan belulrol ered elnyomnak kulso kenceficekkel! Lehet barmitol, talan meg a dietas lekvartol is!
Mikit is mintha kiutotte volna valami. A szaja korul picit piros volt, a homlokan meg picit ragyas. Annyi mindennel megetetik, ra sem tudnek jonni, hogy mi lehetett. Talan a parmezansajt?

Zulu,
Gyuri ujabban "enni kerek" felkialtassal probalja huzni az idot este, meg oviba indulas elott (mar amikor epp jarunk, tehat nem most). Nem egy nagyevo most sem, de lenyegesen javult az etvagya! Tegnap a spenotot egyedul kanalazta be. Kb. a felenel jart, amikor melysegmeronek hasznalva a kanalat magaban dormogott: "Na, mar nincs sok hatra!"
Most ott van nekem Mikiralyfi, aki ma a "vadi uj" babakocsival jarokeretezett, de persze elobb megmaszta, es allva ugralt benne. Es utana le is tudott maszni meglepo modon!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Maci2,
Tenyleg borzalmas egy napKép

Elli,
Kevin nagyon edesKép
BetegsegKép Mi csaladilag kinlodunk veleKép

Zulu,
Hat az tenyleg nagyKép SomennorbiKép
Mac szovegKép

Zsuzsi,
Gyuri melysegmereseKép Nalunk is az ovitol javult a helyzet, bar most megint irto sovany, mert a betegseg(kb.4 napig) alig evett valamitKép
Ja az enni kerek szoveg nalunk is meno volt egy ideig lefekves elottKép

Zsuzso,
Koltsegvetesileg nalunk is a ferjem a bizakodoKép

Most kaptunk e-mail a munkahelyen, hogy vigyazzunk, mert sokan megbetegedtek az utobbi napokban. Ja mintha ezt nem tudnam/ereznem, mellesleg hogy vigyazzunk huzzunk szkafandertKép

Angi
angela2
 
 


Sziasztok!

Szulinaposoknak nagyon sok boldogsagot!

Maci_2 koszi a hianyolast, Bori pentek ota lazas, mas baja nincs doki neni sem tudja mitol lehet. A penteki meg a szombati lazat meg rafogtuk az oltasra. Foga is kibujt mar ami miatt lehetett volna.

Zsuzsi repedezett agyonsuvickolt kezedet neugranormonnal kendd be es huzz ra ejszakara egy cerna kesztyut. Nekem ilyen esetben ez szokott hasznalni. Ilyenkor szokta mondani a parom Es a gumi kesztyu mire valo? Csak en nem tudok gumikesztyuben suvickolni.

Epitkezok de jo nektek! nekunk meg a telek hibadzik, Kicsit magas a merce, mert most egy erdo mellett lakunk egy zsakutcaban, nincs atmeno forgalom. De ilyen jo helyen nem fogunk telket talalni, vagy ha igen azt nem tudjuk kifizetni.Kép.

Kepek nagyon szupik!

Most megyek mert meg dolgoznom kell.

Udv Ari+ csakszopizogyumitsemevo Bori
ari
 
 


Sziasztok!
Sajna nem sok időm van olvasgatni, így ha jövök akkor mindig csak zanzásítva írok, bocsi ezért, de remélem nem bajKép

Julcsinak, Ankának, és Dorkának Boldog SzülcsinapotKép (remélem nem hagytam ki senkit)

Zsuszófi
Ha olvasol. Anyukádnak köszi a választ. Manócska a jelentkezését leadta.

Évi24
Kenyér nyam-nyam. Kenyérsütőre irigy-mirigy.

Beu
Fényképezőhöz gratula. A kép tutiKép Úgy látom Lőrinc a nagy tanítómestere a pakolásnak, na a csajomat nem engedem a közelébe, pedig jó pasiKép

Zsuzsi
Trió frankóKép Itt azért más a lomtalanítás fogalma, pedig én is hogy szeretném!

Toffi
Tesi tagozathozKép

Clarissa
5. fogacskaKép

Kenguru Gold nekünk is bejött.

Virga
Kicsit furcsa a szomszéd.

Heni
Szerintem át kell vennie, mert a gyeden lévő is uolyan állományban van, mint aki aktívan dolgozik.

Rólunk csak annyit, hogy a mai mérlegmérés szerint Eszter 2 hét alatt 33 dkg hízott és 2 cm-t nőtt. Eszik is a drágám rendesenKépKépKép
Na meg azon akadtam ki tegnap elég rendesen, hogy a cégünknél leépítés van és egy kismaminak, aki elment gyedre v gyesre (ezt sosem tudom) megmondták, hogy nem veszik vissza! (Szóval gondolom annyira igen, amennyire kötelező, de ellehetetlenítik.) KedvesekKép

puszka
Bogár

Bogár
Kép
Kép
bogár
 
 


Sziasztok!


Teljesen felhergeltem magam itt reggel, hogy ennyire tartják tiszteletben az anyósék a kérést, hogy szombaton jöjenek felköszönteni a Dorkát.
Ugyan a tortafújásról lemaradtak.Már megint kezd veleük teli lenni a hócipőm. Lányok de kár hogy nem lehet felemelni a házat és odébb lerakni.
Ne költözzetek anyős mellé fogadjátok meg a jó tanácsot...Még akkor se ha nincs semmi baj vele.

Építkezők: Mi most építkeztünk, azaz szeptemberbe költöztünk, még a kert rendezés, a dryvit szigetelés kerítés elkészítése hátra van, de ha tudok valamiben segíteni szívesen.

Andy78: Ne aggódj Dorka a Dorottya beceneve

Tündér: Én is Szegeden laktam 2 éves korom után, és 14 évesen költöztünk fel Pestre.

Jók legyetek
olyan szomorú vagyok...
Manó2+Dorka

Férjem elvitte az autóm, még elmenni se tudok itthonról, a citroennel nem merek elindulni, az olyan nagy. Sétálni is tök körülményes, az anyósék telkén át mert nállunk a kerítés, kapu ha hozzáérsz összedöl, így nem egyszerű a babakocsit se kivarázsolni.Elegem van.....

Kép
Kép
dorka2
 
 


Manó2Kép

Részvétem.
Tudom milyen, mert én vele lakom.
Mármint az enyémmel.

Heni
heni1979
 
 


Na, jó reggelt!

Nyavajám még megvan, kicsit jobb, ritkább a wc-re rohangászás, de nagyon gyengus vagyok. Anyu adott át bio rozslisztből készült kenyeret, most nagy óvatosan 1 szeletet reggelizem belőle, mert már úgy érzem, átmegyek lufiba (belül üres, de amúgy nagy kiterjedésűKép)
Kevin este még bevágott 250 g tejpépet, azóta meg nem hajlandó enni (most próbálom éjjel nem cicivel, hanem csak vízzel visszaaltatni, sikerült, szóval nem cicizett, és most sem kér se cicit, se tejpépet...Ki érti?)
A pörgésbe való visszakapcsolódásomat hátráltatja továbbá, hogy megígértem férjuramnak, hogy este, ha ő itthon van, nem "verem a gépet"(az ő szakkifejezéseKép) Szóval most Kevin kicsit elvan, gyorsan olvasok/írok.
Na, nézzük az aktuális oldalt, aztán ha még lesz valami aktuális az uccsó archívokból (sajnos nagyon hamar "elévülnek" az oldalak, mire visszaolvasok, már hatan reagáltak 1-1 kérdésreKép)

Először is az összes "igazi"(első) szülinapos babónak boldog szülinapot! Szerintem nagyon klasszak az "ilyen volt-ilyen lett" képek, első szülinaposoknak tegyük kötelezővé!!!Kép (Bár én most 9 hósan is meg akarom csinálni, amikor már ugyanannyi időt volt "kint" Kevin, mint "odabent"Kép)

Andy78
Elkeseríthetlek? Utazóágy használtan majdnem reménytelen, ami van, 1 perc alatt elviszik (én vagy 20 újsághirdetésre érdeklődtem a megjelenés után 2 nappal) vagy nem is nagyon van, legalábbis az általam anno megálmodott 10-12 ezer forintért. Mi most Ausztriában vettünk egyet, tök jó, 1 darabban összecsukható+szivacs, Intersparos, táskás, és 60 euró volt. Meg volt kinn a Kikában olyan, ami csak "félbehajtható" tehát nem táskás, az is hasonló árban volt. Talán itthon is van ilyen, nemtom.Bocs, csak tapasztalat, én rengeteget próbálkoztam, de azért drukkolok nekedKép

Zulu
Szőrös fiúKépKépKép Elhízott kétévesKép Majd adok én neked exezni! Kép Sajna tegnap annyira sz*rul voltam, hogy nem tudtunk elmenni méreckedni, de majd hétfőn, és akkor majd megírom, hogy "ex"Dagimadár legalább 10 kiló 8,5 hósan (legalábbis a derekam szerintKép)Na, jó, mindenki szerint apadnak a hurkái, de nem csoda, végig nyomul utánam a kéróban, mint egy kis kukacKép

Zsuzsi
SzexképKépKép Ezek a mai fiatalokKép

Maci2
Hááát, kijut nektek mostanában a jóbólKép Drukk a szebb napokértKép

Angi
Jobbulást neked is. A párom széntablettát dugdos az orrom alá. Vajon lehet szopi alatt?

Na, egyelőre ennyi, megpróbálok még megnézni 1 archívot is.
Pusza
Elli
ellimami
 
 


Pussz csajok Kép

Ha el tudok ma lógni anyuhoz (idő engedi), akkor csak este leszek.
Minden kicsi és nagyocska betegnek jobbulást kívánok Kép

Ellike,
Szenet tuti lehet... az az ég egyadta világon mást nem csinál, mint a relatíve nagy felületével "operál", de nem vegyszer.. csak mivel vizet köt meg.. lehet, hogy a tejed is kevesebb lesz átmenetileg Kép

Bogár,
Hmm... azért az a 33 deka és 2 centi az rendes teljesítmény Kép Gratula hozzá Kép

Andy78

Kérdezd meg őket, milyen és mennyiért - újakat árulnak, de diszkont áron, hátha akad valami értelmes... egyébként kint vannak a Havanna u -ban.

pelenkázós és sima kiságy, pierre cardin babakocsi, sportkocsi, hordozó, emeleteságy, galériaágy, etetőszék, járóka, utazóágy, autósülés, fürdetőkád legolcsóbban. gyerekbútorok kiságyak emeleteságyak a legolcsóbban a gyártótól T : 20 371 3335 20 329 3242 a2222@freemail.hu

Nos többileányzóim és kiscsajok/kispasik, majd irkálok este. Pussz :


Klár
clarissa
 
 


Sziasztok,

Csak átfutottam a termést, úgy tűnik mostanában ritkábban tudok jönni, mint szeretném. Hiába no, Orsi igényli az éneklést, labdázást, építőzést, mindenben szeretne segíteni, amitől ugyem minden feladat min. 3x annyi időbe telik, mintha nem segítene Kép

Nálunk a helyzet csupán annyiban változott, hogy végre eldöntöttük, hogy milyen lesz a családi autónk. Mindent körbejárva végülis a Scenic-nél maradtunk Dinamic Plus felszereltséggel. Árában majdnem mint a 307 SW, de most a rönónál olyan hitelakció van, hogy asszem két milláig 0% THM, 2-3 milla között 6%, és így tovább sávosan, mint a szja. Remélem érthető? Egyetlen dolog kavart csak be, hogy az a szín, amibe a férjem beleszeretett, már nem rendelhető, így aztán metálfekete lesz. Viszont ajándékba kaptuk a metálfényezést, egy rőmer duo plus isofixes gyerekülést és még 100 rugót. Ráadásul a Twingót is elég jó áron számították be, szóval szavam sincs, nagyon rendik voltak. És persze Orsi mindenkit elbűvölt a szalonban. Még a főnököt is, gondolom ezért kaptuk a gyerekülést ajándékba, ami egyébként 74 ezret nyomna alapból. Annyi negatívuma van a pözsóhoz képest, hogy ebbe hátra nem lehet tenni pótülést, hogy 7 személyes legyen, meg nincs tolatóradarja.
Szóval most nagyon elégedettek vagyunk, és áprilisban át is vehetjük. Már alig bírom kivárni, persze mivel Orsi szülinapja előbb lesz, azt egy kicsit jobban várom. Már most készülök fejben, hogy mit kéne sütni-főzni a vendégseregnek, meg milyen ruhácskát adjak rá, meg hol vegyek videokazit a kamerába stb.

Most meg nyüszi van, úgyhogy húzok foglalkozni egykémmel.

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok,

tegnap vacakolt a Babanet, így egy csomó betű bennem maradtKép.

Zsuzsi,
néztem a tegnapi Szülőszobát, otthonszülés volt, hát, mit is mondjak, marhára irigy vagyok!Kép
Én ugyan soha nem fogok otthon szülni (önszántamból), több okból sem, de nagyon tetszett a tegnap bemutatott szülés, nyugi volt, semmi kapkodás, baba valami tündér, és az első cicikélés, a SAJÁT ágyukban, húúúú, csak úgy sárgultamKép.
Viszont találtam még egy indokot az otthonszülés ellen: képtelen lennék abból a lakásból elköltözni, ahol a gyerekeimet megszültemKép.

Heppi,
de jó, grat a jó vásárhoz!Kép

Ellikém,
okés, de azért vigyázz, nehogy nagyot koppanj a mérickénKépKépKép! (Bocsesz, de ezt nem bírtam kihagyniKép)

tsók mindenkinek, Tavasztündérnek meg beverem az orrátKép!

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


SziasztokKép

Elvittem Kleopátrát az ovibaKépKép Nagyon klassz lett a jelmez, kíváncsi vagyok, mi marad belőle délutánraKép
Zsombi alszik az erkélyen, remélem, még legalább egy órátKép

Tegnap voltunk másik tesitagozatra felvételizni, mert Apának ez a suli jobban tetszik. Állítólag dicsérték nagyon a lyánytKép (én nem tudtam kivárni, hogy végezzenek veleKép)

Rendőrség: nyáron le kellett volna zárni az ügyet, de az ügyészség nem engedi, így ápr. 10-ig meghosszabbították a határidőt. Viszont nem egyszerű az egész, de ez hosszú. Hiába szövevényes, vádat emelni nem lehet. Az, hogy felismertem az egyiket, semmit sem ér, azt mondta, hogy a környéken lakik, ezért ismertem fel (és ezért kapok szívinfarktust, amikor mésfél-két havonta összetalálkozunk az utcánKép)
Nyomozók viszont nem semmik voltak, két nagyon fiatal srác, egy olyan irodában, hogy ott komolyan ülni nem lehetettKép. Legalább nem éreztem magam annyira sz@rul..

Klár
Mi papírt még egy cm<sup>2</sup>-t sem kaptunk, semmiről. Nem igaz, van egy szál másolatunk a feljelentésről. De az akta már kb. 15 cm vastag. Onnan tudjuk, hogy nincs az ügy lezárva, hogy 3-4 havonta behívnak és feltesznek 1-2 kérdést. Most megkérdeztem, meddig megy ez még, talán megvárják, hogy elfelejtsek mindent és akkor le lehet zárni??? Válasz: ezt nem én és nem ők döntik el, hanem az ügyészség.Kép

Heppi
Új kocsi jól hangzikKép, biztos jó lesz.

Elli
Jobbulást!!!
10 kilós KevinKép
Kép nagyon klassz, igazi pasi van rajtaKépKép

Bogár
Gratula a nagy Eszti-gyarapodáshozKép
Nem akarom a céget védeni, de legalább előre szóltak a kismaminak. Nálunk nyílt titok, hogy aki a két gyedesből másodiknak megy vissza, az lapát. És nekem a másik csajszihoz képest van 10 hónap hátrányom. Szóval vagy visszamegyek május körül (13 hónapos Zsombival), vagy...Kép

Ari
Lázas BoriKép, még tart?
Telek-kereső... Én is úgy szerettem volna, ha építkezünk, de enyém Apa nagyon nem mert belevágni... most már én sem mernék.

Zsuzsi
Szexképek KépKép
Brokkolis is jóKép, ez minden gyerek álmaKép
"Na már nincs sok hátra" - nem is díjazod, hogy megette?Kép
Zyrtec: kapszula v. tabletta, anyám is szedi mindenféle allergiára (vagy nem tudom mire)
Az én ujjaim is kirepedeztek, én Oriflame-s univerzális balzsammal kentem, de ha lett volna itthon Neutrogena, azzal kentem volna. ÉS nekem ilyenkor muszáj gumikesztyűben mosogatni, különben hiába kenem. De így legalább be lehet újítani tányérokat, poharakat...Kép, vagy a párom többet mosogatKép
Gyesről-gyedről vissza is csak 30 nap a védettség (vagy 15?)

Maci_2
Szörnyű napKép
"Nem vagy fiatalka" - ne idegesítsKép Te vénasszonyKép

Zsuzsó
Drukk, hogy úgy legyen, hogy mindkettőtöknek a legjobb legyen!!!KépKép

Momo
Nem rúghat ki a cég, ha mégis megteszi , akkor Munkaügyi Bíróság és 1000 %, hogy Neked van igazad. Ott a munkavállalót védik, és még ilyen-olyan címszókkal egy csomó plusz pénzt is be lehet söpörni + muszáj visszavennie. DE: nem szabad semmilyen papírt aláírni!!!

Azúr
Klassz, hogy Artúr ilyen jól fejlődikKépKép Válogat a tornagyakszik között???Kép
Köszi a gratut.
Jelmez szerintem klasszKép (hamarosan lesz kép), mondtam Apának, hogy jövőre is lehetne Kleopátra a sulibanKép

Zulu
Inkognitós képKépKép
Zaklatott csajszi édesKép
Síelés leírás: rövidecske, de jóKép

Egyelőre ennyi fért bele, úgy hallomKép
Bocsi, hogy ilyen regény sikerült megint, lehet, hogy jobb is, hogy Zsomesz felébredtKép

PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Sziasztok lányok,
Még ide nem irtam eddig, csak a friss kismamiba, de sok ismerôs nevet látok. Az én kis macsekom 4 hónapos lesz hétvégén. Igazából nem is vele van a gondom, hanem magammal. Igaz, hogy a szülés után 10 kg-val lettem könnyebb, de azota meg sem mozdul. Igaz, hogy az étvágyam is elég nagy /lehet, hogy a szoptatás miatt, nem tudom/. Tudtok tanácsot adni, mit tegyek, hogy tejci is legyen, de fogyni is szeretnék olyan 5-6 kg-ot. Vagy amig szopi van, addig igy maradok??
Köszönöm,
Buboreka
Ja, rakok ide egy képet a fiamról Zoltánról, hogy ôt is megismerjétek.Kép
buboreka
 
 


Helló Csajok!

nem semmi termés lett itt sitty-sutty!

Most sajna nincs idöm mindet visszaolvasni, de jövök még ma és pótolom.

Dolgozatom tegnap este befejeztem, lefüztem, és ma Apa elpostázza.... huh, egy kövel kevesebbKép

Na menek mert sarjam hiányol

Tsók
Tündér
tündér
 
 


Ja még annyit, hogy minden szülinapos babókának boldog szülinapot kívánok! Kép

Puszka
tündér
 
 


Nem bírok szakadni el..Kép na ez szép magyaros lettKép

Tegnapi szülöszobát láttátok? Vélemények?
tündér
 
 


SziasztokKép

Nagy az én bánatomKépKép

Megvették tőlem az Avent Isis mellszívómat, csak van rajt egy minimális repedés, amit nem vettem észre elküldés előtt.
A csaj azt mondta, hogy kéne neki a papírja, mert kicserélik neki garanciában.
De itt "vidéken" nem tudtam, hogy van hozzá garancia, és amikor vettem, nekem nem adtak, én meg nem kértemKép
Szóval nekem egy Avent Isis mellszívó garancia papír kellene, akár a lejárt is jó.
Aki tud HELP!!

Köszi
Heni
heni1979
 
 


Tündér,
ahogy Zulunak is, nekem szintén nagggyon tetszett az otthonszülésKép Önszántamból persze gyáva lennék hozzá, ráadásul utálom a magyarázkodást, meg a huzavonát a különcködés folyományaként, lásd anyakönyvezésKép És azért az nekem már nem menne, hogy a két nagyobb ott kukkoljon a kistesó születésénél, ahogy a bejátszott filmekben láttuk.

Toffi,
ez mind szép, de én pont egy pereskedést nem akarok még a nyakamba a 3 gyerek melléKép
Szandi után meg kapkodnak majd a sulikKép Gratula neki a jó szerepléshezKép
Rendőrségi ügyKép Mi a telkünk miatt voltunk visszajáró vendégek, mert évente kb 6x betörtekKép Mit ne mondjak, egyenruhásék nem az egyetemi diplomájukról híresekKép És ami az emberi hangnemet, meg az együttérzést illeti...inkább nem mondom.

Manó2,
anyóstól én is ragaszkodtam a min.100 km távolsághozKép Viszont tavaly lecserélte a trabiját egy Renault Thaliara, így most gyorsabban ideér, asszem, messzebb kéne költöznünkKép

Maci2,
ha te vénséges vagy, akkor az én mindjárt 34 évem mi???? Fogadjunk, hogy itt még nem tartaszKép Fel a fejjelKép
Autó elég bosszantó, remélem, ennyivel megússzátokKép

Heppi,
akkor mégse fogjuk összetéveszteni az autóinkat?Kép Nem baj, gratula hozzáKép

Elli,
jó kis fogyókúraKép Nekem a hányinger is nagggyon beváltKép
Méreckedéssel tessék ám eldicsekedniKép

Zsuzsi,
valamilyen zsíros kézkrém gumikesztyű alatt tényleg műxikKép
Én se akarom benn hagyni a szabimat, csak mindenki ijesztget, hogy maradjak a s...men, mert pórul járokKép
A lomtalanításokat apám is imádja, hat lóval se lehet visszatartani ilyenkorKép Néha azért kicsit túllő a célon a guberált termékekkelKép

Férjem tegnap beparázott, mert a hiradóban megint a kocsik regisztrációs adóját feszegették (emelni akarják), de ma a kereskedésben megnyugtatták, hogy ez minket már nem érintKép
Zsebi tiszta zakkant, valami front van??? Már nagyon unomKép


Momo


Momo
momo
 
 


Heni!

Nekem megvan csak az enyem nincs lepecsetelve a boltban. egy sima fenymasolt papir du bemegyek a munkahelyemre es lemasolom es elkuldom, ha az jo neked.
Cimet irjal a profilomban levo cimre.
Ari
ari
 
 


Sziasztok!


Lányok nyitottam egy "Anyós probléma" topicot, jó lenne egy kis véleménycser. Itt nem akarom untatni a népet ilyennel.

Még mindig kivagyok, már a férjemmel is összevesztem.
Jók legyetek
Manó2+Dorka

Manó: merre jársz ugye nincs baj?

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sziasztok!

Heppi:gratula a kocsihoz!

Gyed,gyes, munkahely: nekem is 30 nap védettség rémlik visszamenéskor. Viszont van az indexen egy szakbarbár fedőnevű figura, gyed,gyes... valami nevű topikban, aki nagyon profi és jószándékú és sokat tud segiteni, kinek hogyan éri meg visszamenni, nem menni stb. (abszolút nem vagyok indexes, de ezt a figurát javasolták, és emiatt regisztárlatm oda, kaptam is választ tőle, azóta is küzdök a h*lye ex-munkaügyis nőcikékkel (ex-munkahelyem fizeti a gyedemet))

Zsuzsi, házépités:azt szokták mondani, 3 házat kell épiteni, mert a 3. már olyan is lesz, amilyenről álmodsz. Az első egyértelműen tanulópénz, rakás hibával, megalkuvással, pénztelenség miatti minimálprogrammal. A másodikat nem tudom, miért. mindenesetre azt tartják, a harmadik már tényleg okés, abban jó lakni. Mi megálltunk az elsőnél, van is bőven sajnálkoznivaló benne.

Maci2:csatlakozom előttem szólókhoz, az egy dolog, hogy tünetmúlasztás zyrec-kel, de jó lenne tudni, mire reagált a szervezeted! Egy évKép, utálom az orvosokat, ha nincs bajod, találnak, ha van, nem tudnak érdemben kezelni.

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Heni,
hol van megrepedve? Azért kérdem, mert az egész cucchoz már nem találom a jótállást, de már nekem is kellett tavaly új szívófejet és stimuláló pumpát is vennem, azoknak még megvan a papírja, igaz, 2003 végén lejárt a jótállás. Ha gondolod, a szívóharangét el tudom küldeniKép
Azért még keresem az eredeti papírt is...

Momo


Momo
momo
 
 


Momo,
na ja, képzeld, mennyire lenne háborítatlan a szülés a két boszival!Kép
Macusnál is front van, már háromszor szerelte le a szuperbiztos gyerekzárat a szekrényrőlKép. A legjobb, hogy miután kiszórta az összes ruhát, odajön hozzám, jeletőségteljesen rámnéz, és azt mondja, "neeeem!"...

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Zulu,
Macus ténykedéseKép


Momo


Momo
momo
 
 


AriKép

KüldtemKép

MomoKép

Köszi a segítséget, Ari küldi a papírt.
Jó kérdés, hogy hol van megrepedve, mert én nem láttam, csak a csaj mondta.

ZuluKép

Nekem minden itthon fellelhető gyerekzárból van itthon +2db.
Vajon miértKép

Háborítatlan szülés???
Én háborítatlan 2 óra egybefüggő alvásról álmodom.

Heni
heni1979
 
 


manó2!

Dehoyg van baj, itt vagyok csak megmondom őszintén már nincs időm követni ezta topicotKép cska néha olvasok bele.
De ezek szerint nem kaptad meg tagenap az SMS-t amit küldtemKép csak boldog szülinapot kívántam Dorkának meg írtam hogy Emmán a sárga fodros ujjú blúzocska van és hogy pont jó a rá a méret és hogy nagyon csini. pedig azt hittem még nagy lesz.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Heni
KépKépKép (az utsó mondatért)

Momo
Persze senkinek sem hiányzik a per, ezért írtam, ha visszamész, semmiféle gyanús papírt nem aláírni... mert utána már nincs esély...

Otthonszülés: a kórházmentesség vonzó, de miért hallgassák a szomszédok, hogy szülök? Pláne a fürdőszobában...Kép Egyébként nem szülnék itthon, ha nem muszáj, parázok az előre nem látható gikszerektől.
A műsor (vmennyire) tetszett (nem a család miatt nem voltam elájulva), de az a dúla-pasi nagyon nem szimpi. És G. Ági olyan zilált (?) volt. Azért egy kérdésem lett volna apukához...

Megyek, rendet rakok a csatatéren Kép
Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Elli!
Exdagimadár nagyon édes Kép!
Most olvasom, hogy nem is ex Kép. Levi 13 hónaposan 10 kg!

Zulu!
Sielős képek aranyosak. Bevallom őszintén én még soha nem sieltem és szerintem nem is fogok. A téli sportok valahogy nem vonzanak.

Tündér!
A Törpicuros dolog még valamikor tavaly októberben történt, az archivumban megvan szerintem. Volt két mondatom, amivel Törpit annyira megbántottam, hogy soha többet nem jött erre Kép.

Zsuzsi!
Lomtalanítás miatt irigy vagyok. Bizony én is gyűjtögetnék, ha érdemes lenne Kép. Bár anyósom néha elég jó dolgokkal állít haza, pl. szuper zöld üvegek, amikbe majd tudok virágot tenni a konyhámban, ha végre lesz polcunk.
Szexkép Kép. Pasik Kép!

Zsuzsó!
Drukkolok, hogy ne császár legyen. Én is szeretnék majd hüvelyi szülést a császárom után. Remélem összejön majd.

Manó2!
Igazat adok neked, a túl közel lakás az anyóshoz tönkreteheti a legjobb kapcsolatot is. Én tényleg szeretem anyósomat, de amikor 7 hétig mindennap nálunk volt Levi születése után kicsit besokaltam. Szerencsére most nem jár át mindig, pedig 10 percnyire laknak.

Szülőszoba: én eléggé idegenkedem az otthonszüléstől, bevallom őszintén, de kivételesen megnéztem a tegnapi adást.
Eddig csak olyan filmbejátszásokat láttam, ahol a szülő nő teljesen meztelen. Valaki elmondhatná nekem, hogy miért Kép? Egy kis póló is ennyire zavaró lehet? Ne értsetek félre, nem vagyok prűd, vagy ilyesmi, itthon én is szoktam meztelenül mutatkozni a család előtt, strandon is levettem a bikinifelsőmet mindenféle gond nélkül (régen, most már megkímélem az embereket a súlyfeleslegem túlzott kiteregetésével Kép), csak érdekelne, hogy ez miért van vagy teljesen véletlen, hogy az általam látott nők meztelenek vajúdás közben.
Nekem olyan furcsa egyébként a WC-n vajúdás is,meg a mosógépre görnyedés is, nem igazán tudnám elképzelni, hogy a mi itthoni fürdőszobánk alkalmas lenne a szüléshez.
De összességében tetszett a tegnapi műsor, jó volt látni, mennyire nyugodtak voltak, hagyták a babát a saját ritmusában megszületni. Bár itt is volt egy mondat Kandász Andreától ami nagyon nem tetszett, csak már nem emlékszem mi volt az.
Kíváncsi vagyok Ti mit gondoltok Kép.
Pusza, Virág és Levi
virga
 
 


Toffi!
Most látom Te is írtál a Szülőszobáról Kép.
Nekem is ziláltnak tűnt G. Ági, sőt az egyik korábbi bejátszásban feltűnt a kézremegés is. Tényleg furcsa, hogy egy férfi dúla akar lenni, de végül is miért ne? Lehet, hogy csak előítéleteink vannak Kép.
virga
 
 


Sziasztok!

Manó2
Dorkának boldog szülinapot Kép

tegnap voltunk a Monet kiállításon a Szépművészeti Múzeumban. Még jó, hogy volt előre váltott jegyünk, így "csak" 50 percet kellett sorban állnunk. HIhetetlen sokan voltak.

Ti szeretitek a kicsit nyers sültcsirkét? Én sem... tegnap hozta anyós, most azt eszem, nem annyira jó... Kép

Dani megint evett egy kis virágföldet, kimostam a száját, de ki tudja, mennyire sikerült Kép Pedig tényleg csak 1-2 percre hagytam magára, amíg a szobájában kinyitottam az ablakot. Aztán desszertnek még lenyomott egy kis karton papírt is Kép

Ovlastam mindent, de nem igazán tudok most reagálni, talán emlékezetből próbálok néhányra.

Heppi
gratu az új autóhoz

Zsuzsi
szexképen és "már nincs sok hátrán" még most is röhögök Kép

Zulu
neeeem-en is KépKép hát lehet rájuk haragudni?

Maci
látom, még 1 év babyproject nélkül Kép tegnapi napod Kép

Toffi
rendőrségre járás Kép
már várom a Kleopátra fotót Kép

Manó2
anyósod Kép

Hirelen ennyi, most kiteregetek, még próbálok jönni.
Ja egy kérdés: hétvégén ünnepeljük após 60. és nagyapós 90. szülinapját. Nincs valami ötletetek, mit lehetne a 90-re adni? Praktikus dolgok már nem kellenek, mindene megvan, 1 üveg borral meg nem akarjuk kiszúrni a szemét...

Andi
psandi
 
 


Toffi!
Hát ha már itt tartunk én is gyáva vagyok, inkább a kórház. A dúlapasi tuladonképp mit csinált?
Számomra nem derült ki.
Fürdőszoba, társasház, valszeg a szomszédok nem voltak elájulva a dologtól...
Varrás, repedés, stb egyéb szülés utáni teendők?
Na mindegy, nekik így volt szép és felejthetetlen ezt tiszteletben tartomKép
Bár nem vagyok az apuka, de mit kérdeztél volna töle?

Momo!
Szerintem se írj alá semmit. Engem tavaly januárban tettek ki a melóhelyről, amikor is 2 hónapos terhes voltam....Kép
Persze ügyvéd, stb, akkor pocakosan (veszélyeztetett voltam) nem rizikóztam, mondanom sem kell nagyon gennyül bántak el velünk. Ja a párom is ott dolgozott eccere tettek ki minket.
Mindegy elmúlt, megegyeztünk, de azóta is kiráz a hideg ha erre gondolok...

Manó2!
Nyugi, és békülj ki a pároddalKép

Zsuzsi!
LomtalanításKép

Ma tényleg van valami a levegeőben mert Ilang is elég nyügi.
Megyünk járunk egyet.

Tsók
Tündér
tündér
 
 


Tegnapi Szülőszoba
valahogy én sem szeretnék itthon szülni, nem érezném magam biztonságban.
Meg kcisit vicces volt, hogy hárman bemásztak a fürdőkádba, asszem én így nem tudnék ellazulni. És tényleg, pont a fürdiben, a szomszédok mit gondolhattak, mi történik? Kép
Virág, én is "csodálkoztam" a meztelenségen. Remegett a G. Ági keze??? a haját mindenesetre összefoghatta volna...
Pasi dúla nekem is fura volt, bár ha belegondolok, hogy a legtöbb szülészorvos is férfi. Egyébként ő vajon mit csinált, azon kívül, hogy felvette kamerával a szülést Kép A múlt heti műsorban is jelen volt dúla a kórházi szülésnél, és ott sem nagyon láttam , hogy milyen szerepet vállalt. Vagy talán ők a vajúdás alatt segítenek, nem tudom.
De mindezek ellenére csodálatos volt látni, ahogy kibújnak a babák, az a rész mindig könnyeket csal a szemembe Kép
Tényleg Zsuzsi, Neked miben volt jobb az otthonszülésed a kórházinál? SEmmi félsz nem volt benned?

Andi
psandi
 
 


Otthonszülés: a műsort nem láttam az elejétől, de úgy rémlik, a dúlapasi dumált. Lehet, hogy megnézem megint a korridoron...
Hárman egy fürdőkádban, tényleg tömegnyomor... sőt, négyenKép
Engem már terhesség alatt is idegesítettek dolgok, pl. nyaklánc, bizonyos helyzetekben én sem szeretem, ha ruha van rajtamKép, de szülésnél örültem, hogy az a kevés rajtam lehetett (itthon viszont lehet, hogy én is levettem volna). Én nem mutogatnám magam egy ország előtt, akár szülök, akár nem...
Kérdésem csak annyi: A rákszűrést ki csinálja náluk???

Bömbi van!
Toffi
toffifee
 
 


Itt vagyok megintKép

Nem úgy fejeztem be, ahogy akartam. Szóval annyira mondta az apuka, hogy azért választották az otthonszülést, hogy ne vizsgálgassa a párját egy idegen orvos. Nekem meg akkor pont ez jutott eszembe. Egyébként vili, hogy orvos nem kísérheti az otthonszülést, de G. Ági nem tudott volna pecsétes papírt adni másnapi dátummal? Vagy tényleg nem is praktizálhat? (mert akkor nincs pecsét...)

Ha jól rémlik, akkor a dúla vajúdás közben segít. Akkor enyém Apa dúla<sup>2</sup>Kép

Megyek KleopátráértKép
Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Köszike a válaszokat az utazóággyal kapcsolatban. Remélem nekem szerencsém lesz és tudok venni olcsobban mintha boltba vennék.
De ha nem lesz más választás akkor megveszem neki valamelyik áruházba.

Otthonszülés: Én nem mertem volna itthon szülni, most utólag is belegondolva Márk nem is biztos, hogy életbe maradt volna ha itthon szülünk. Ugye ő vákummal született. Én nem tudom emberek ebbe nem gondolnak bele mivan akkor ha nem tudja valami oknál fogva megszülni a gyereket, hogy akkor mit csinál. Mert otthon nincs vákum gép vagy amivel tudnak segíteni a szülőnek és a babának egyaránt ha valami közbejön.
Dehát ez az én szerény véleményem.

Most megyek
Sziasztok
Andy
andy78
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?