Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Bocsi, hogy így eltűntem. Ma de. volt még egy átadásom. Ráadásul minden közbejött, és csúsztam vele egy hetet. Elég húzós volt az elmúlt pár nap... Még az ajándékokkal is le vagyok maradva. Sütit ma de. a barátnőmnél sütöttünk -ez évek óta így van, mert beszélgetünk végre egyet + együtt gyorsabban is megy :)

Voltunk 4D-n vasárnap -ez kari ajándék volt :)
Nagyon tetszett! Előző 3 gyermekünknél még nem volt 4d -illetve nem tudtuk kifizetni...- nekem irtó meglepő volt, hogy még az ujjperceit is meg lehetett számolni a Picinek! Végre megnyugodtam, hogy minden ok. :) Nagyot mosolyogtunk Párommal a doktornénin, mikor közölte, hogy "igaz, nem lehet jól látni, mert mindig elfordul a baba, de valószínűleg kislány". -Előző UH-on a dokibácsi szerint "valószínűleg kisfiú". Szóval: maradjunk a BABA szónál. Egészséges, és ez a legfontosabb! :)

Még ki kell találnom holnapra v.mi karácsonyi menüt. Hal nem lesz, mert úúúútálom, ha büdös az egész lakás. Valami húsi, ami hidegen is ehető + saláták. nem szeretnék estére hulla lenni.
Most megyek vásárolni. Előtte veszek egy nagy levegőt... ;)

Pusz Nektek!

BÉKÉS, BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK MINDENKINEK! :)))
szkitty
 
 


Sziasztok!

szülinapoztunk egyet,ésvégre itthon.A takarítássalmost végeztem,még ami vissza volt,ajándékvásárlásbefejezve,mézeskalács meg a többi majd holnap mert kivagyok mint a liba.

Annus, egyetértek veled én is örökmozgó és a párom már ki van akadva hogy pihenjek többet, de én nem bírok megülni a seggemen:)
Babó szokott belémrúgni hogy ő most már pedig pihenne odabennt, na azért olyankor szótfogadok.

Picihencsó:Nehéz dolog ez.Majd ha lesz időm megírom nálunk mi történt.Bár az happy enddel végződött.

Kellemes, békés karácsonyt mindenkinek!Ne hajtsátok túl magatokat :wink:
harhaj
 
 


Sziasztok,csak egy gyorsra mert hulla vagyok már...

Végre készen vagyunk a bútorral beszerelve...be pakolva bele minden azt egész nap csináltam a tegnap ma pedig egész nap takaritottam és főztem...a töltött káposztához már nem is volt erőm majd holnap délelőtt.A lényeg szép lett minden de én már nem birok álni a lábamon.

Szofi, szóval akkor a sejtésed igaz volt és fiad lesz!!! :D Gratulálok!!!

Heni, én csak annyit szeretnék neked üzenni hogy, kivanom a legjobbakat neked és ennyi szenvedés útán ezentúl csak szép dolgok tőrténjenek veled!

Látom mindenki nagy készülődésben van, ez abból észre venni hogy, csak másfél oldalt kelett visza olvassak!

Én sem hiszem hogy jövök holnap.Úgyhogy

Kellemes Karácsonyt Kivánok nektek és az egész családotoknak!!!
Kép

Szép estét

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 

 
 

Helló csajok, én már a finisben, ajándékok becsomagolva, én megfürödve-hajmosva, még becsomagolok (ugye megyek Szegedre), aztán befejezek mindennemű kellemetlen ténykedést.
Végre van egész látványos hasam, majd csinálok képet (Kb. akkora, mint Annusnak 12 hetesen - no mindegy :shock: )
Andi, én HR Vezető vagyok egy szálloda láncnál, és kisfiam lesz!
Dóri, kitartás, Ági neked is, Szkitty, meg mindenki, akire holnap még háziasszonyi tettsorozatok várnak!
PUSZI!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Ma becsomagoltam az ajándékokat. Majdnem mindenkinek megvan, akinek meg nincs azokkal csak a két ünnep között fogok találkozni.
A felnőtteknek könyvek, a gyerekeknek játékok. :)

Milyen sokan tudjátok már a nemüket. Én még nem tudom, reménykedem, hogy kislány és kisfiú, de valójában teljesen mindegy.
A genetikai uh-on talán kiderül, ha nem, valamikor februárban szeretnénk menni 4D-re. Megyünk akkor is, ha kiderül persze.

Ma nem sokat ettem, én is szenvedek, mintha magas lenne a gyomorsavam, de ez sokkal későbbi tünet, furcsa nekem. Bár ikreknél nem lehet tudni, annyi minden más. :)

Annus
Segíts fejlécet készíteni! :oops:


Szeretnék mindenkinek áldott, békés KArácsonyt kívánni!
anita

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Kép

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Mindenkinek áldott karácsonyt kívánok!

Még maradt holnapra nem kevés tennivaló, de nem baj. Mi mindig is picit utolsó pillanatos emberek voltunk... :)

Jó éjszakát!
Vendég
 


Kép
Boldog Karácsonyt kívánok Mindenkinek :)

Csillagfényes álmaid váljanak valóra
Legyen ünnep lelkednek minden nap és óra
Kerülje a bánat örökre el házad
Érjen annyi boldogság,mit ember csak kívánhat.

sok puszi:Moncsi....szurkolok Mindenkinek
mónika36
 
 


Jó reggelt! :)

Már én sem jövök ma, kezdem az ajándékcsomagolásokat, és a mézeskalács felszalagozását, ás az ünnepi vacsi előkészítését, hogy napközben tudjunk együtt lenni a párommal....

Ezúton szeretnék én is Boldog, kellemes, szép karácsonyi ünnepeket kívánni mindenkinek!

Kép
vanni
 
 


Na mi is nekiindulunk a következő turnusnak!!!

Szeretnék mindenkinek nagyon-nagyon boldog karácsonyt kívánni!!!!!

annus11
 
 


Már én sem leszek ma,indulunk anyuék!

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket mindenkinek!!!

Vigyázzatok magatokra!!!!!!!!!!!!!!!!

Puszi

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Békés reggelt Anyukák!
Tegnap voltam dokinál, majd leírom, most rohanok, mert hozzánk jön a család ebédre. Rengeteg dolog van még. Neki kell állnom főzni.
Rég voltam, de olvasok ám!!! Szombaton megyünk 4D-re!!!!

Nagyon Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek! Pihenjetek sokat Kismamik!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Sziasztok!

Andi,
nálunk kislány lesz, Csenge (jelen állás szerint) :)

Kívánok én is mindenkinek nagyon-nagyon békés, boldog karácsonyt, az úton levőknek vagy útra kelőknek biztonságos odaérést!

puszi,
Emese

Kép

emese1979
 
 


Kívánd, hogy mindaz, amit ma éjjel gondoltál
Ugyanúgy igaz legyen holnap s holnapután,
Kívánj igazi ünnepet, kívánj igazabb életet,
Békés karácsonyt mindenkinek!


Mindenkinek áldott, békés karácsonyt szeretnék kivánni!!!

Ancsa, és Julcsi a pocakból

KépKép
ancsika80
 
 


Mi is kívánunk mindenkinek BOLDOG KARÁCSONYT!

Mi tegnap este feldíszítettük apával a karácsonyfát, reggelre volt nagy meglepi Majának. Apa mondta neki, hogy Maja, a Jézuska hozta a karácsonyfát. Erre Maja, Apa vette, Apa csinálta a karácsonyfát :-)
pumuklii
 
 


Sziasztok!

Úgy látszik, már csak én bóklászok erre. Nekünk is már anyósomnál kellene lenni, de karácsony örömére sikerült úgy összevesznünk a férjemmel, hogy már bőgtem.
Betörtek a házban 2 lakásba is és ráterelődött a gaynú az építtetőre és az egyik szomszéd hozott nekünk új zárat, hogy ha elutazunk 4 napra, s.o.s. cseréljünk zárat, de az én kétbalkezes férjem még erre is képtelen és velem veszekszik. pedig direkt ezért vettem műfát idén, hogy a pancserságából ne legyen veszekedés. na mindegy, van 2 egészséges kislányom, ennek örülök, csak ez számít. Meg hol van ez a probléma szegény Picihencsóhoz képest....

Megyek, befejezem a pakolást, ha Gyöngy felébred gondolom indulunk, bár már semmi kedvem ehhez az egészhez.

Mindenkinek békés, boldog karácsonyt kívánok!
Vendég
 


Ja, és boldog hófordulót Majának! Jó a dumája a kiscsajnak! :D
Vendég
 


Áldott ünnepet kívánok (most jutottam csak a géphez...) a Megváltó születésnapján!
Vendég
 


Jó reggelt !!!

Mi is 23-án éjjel díszítettük apával.Grétike ott aludt 2 méterre a fától. :D
Reggel,majdnem sírt örömében.Örült a babának is.
Aztán délután elmentünk anyumék és csak este jöttünk haza.Ott megkapta a dédiéktől is a jézuskát.Kapott kacagó bucibabát,nagyon nagy plüssmackót és egy nevető,világító orrú nagy pónyt.
Ma még anyósomék jönnek délelőtt,mi meg délután megyünk a dédiék.Még ma is kap dolgokat!
Én is kaptam kismamafelsőt,meg egy csomó hasznos holmit.
Majd később valamikor dobok képet.
Hanna éjjel nagyon aktív volt a pociba.De ahogy éreztem,még ő is medencevégű fekvésben van.Gréti ilyenkor már fejvégű volt,és mindig abba a pozicióba tért vissza.
Itt esett egy pici hó,legalább lát a gyerek idén. :D
Mindenkinek jó karácsonyozást!!
Vigyázzatok magatokra!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!

Nagyon boldog karácsonyt kívánok Én is mindenkinek!!!!

Vanni: Én már régóta érzem a mocorgást csak elég ritkán és van hogy 2-3 napig egyáltalán nem. Most már egyre inkább érzem, de csak belülről, ha odateszem a kezem, akkor kívülről nem érzem. De ne aggódj, az elsőnél is elöl volt a lepényem és akkor csak a 21. héten éreztem először, addig semmit. Már Én is izgultam, de nem kell. Nemsokára megérzed Te is.

Szilvi

Kép

Kép
sissy29
 
 


Sziasztok!!


Békés,Boldog Karácsonyi Ünnepeket kívánok mindenkinek!!!
dius02
 
 


Sziasztok!

NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT MÉGEGYSZER MINDENKINEK! és köszi a sok szép lapot és jókívánságot! Moncsi, neked különösen, hogy eszedbe jutottunk.
Böbi, remélem nem mélyült el a konfliktus, és már régen kibékültetek! Az én uram se egy műszaki-barkács zseni, nem hoinném, hogy tudna zárat cserélni, de nem is azért szeretjünk! :wink:
Anita, Te már ilyen fejvégű fekvéseket érzel? én még a gyerkőcöt se igazán... Jó, mondjuk én háromszor akkora vagyok mint Te, bennem biztos jobban "elveszik"! :)
Csajok, olyan furcsa, hogy a kicsi Csanád jövőre már itt lesz velünk!!!
Puszi!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Jó reggelt!

Na én befejeztem a karácsonyozást!!!!Itthon vagyok és pihizek!Apcim dolgozik...csak 29én jön haza :(

Én is kaptam csuda jó dolgokat,kaptam többek között egy pólyát!Bizti hasznos lesz az első gyereknél...

Tegnap Maszatka olyan forgolódást levágott!Én nem tudom megállapítani h milye hol van..ahol esetleg vmi keményet érzek az a feje lehet???na mindegy is még :lol:

Ja és otthon megtaláltam a Spock könyvet!!!Igaz 1980as kiadás...de nagy hülyeség csak nincs benne :wink: És közben kaptam egy kismama könyvet,most nem tom pontosan a címét,abban is jó dolgok vannak :lol:

Nálunk is esett egy kis hó,épp Szolnokon voltunk és 25én reggel fehér háztetőkre ébredtünk,annyira szép volt!

Az én férjecském ezermester!Mondjuk egy zárcserét én is megcsinálok :wink:

Na majd még benézek,hátha más is unatkozik a mai nap 8)

annus11
 
 


Sziasztok,

Én is vagyok vele szeretek menni ösze visza de az idén a legjobb mégis mikor itthon ülhetunk csak mi!És hát még igaz vendégek jönnek mennek de túl vagyunk a karácsonyon is szép volt, szenteste apumék voltunk a tegnap meg anyosék.Ma pedig egész nap csak itthol lustizunk! :D

Jázmin is kapott sok szép ajándékot nagyon őrul mindennek! :D

Én is érzem mostmár bisztosan ahogyan a baba mocorog, olyan jó érzés!

Az én férjm is megcsinál mindent de azért van ennek hétrénya is sokszor csak birjam kivárni amig van ideje valamit meg csinálni!
É s az idén mi is mű fenyőt vettúnk...nagyon szép lett!

Teszek én is képet!
Kép,
és egy pocis kép ismert én még nem raktam...
Kép

Szép napot nektek!

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Na csajok, látszik, hogy karácsony van, nincs gondom a visszaolvasással.
Annus, jó pihit, én is ma főleg ezt nyomom... Este megyek a hagyományos karácsonyi csajpartymra, aztán holnap vissza Pestre, de még nem haza, hanem anyósékhoz...
Ági, nagyon szép a családotok, jók a képek!
Sok puszi mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Nálunk is megvolt a kari, 24-én itthon voltunk párommal, megvacsiztuk, pihi volt. Tegnap mentünk anyósékhoz meg az én szüleimhez, ma meg mentem uncsitesómékhoz (anyumék 6-an vannak tesók, aztán karácsony másnapján összejön az egész család, evés-ivás egész nap, de már itthon vagyok. Persze anyum első dolga volt elbüszkélkedni, hogy most már neki is lesz unokája :)

Annus,
babás könveket én is kaptam :) ilyenkor könnyű ajándékot venni egy kismamának asszem :)

Ági,
Jázmin gyönnyörű kislány!! Főleg az első képen a kis ruciban :)

emese1979
 
 


Sziasztok!!
Nálunk is eltelt a karácsony.Olyan hamar.Tegnap délután a dédiék voltunk,aztán este eljött hugom a barátjával.Ma meg ebédre jöttek anyumék.
Még most mentek el,de Jól elvoltunk.
Ági nagyon jók a képek.
Hétfőn megyek vérvételre.
Én el sem merek menni a védőnőhöz ünnepek után.Kicsit túl zabáltam magam.Napi 8-10 töltelék káposzta,na meg a sütik. :oops:
Pedig mindjárt még eszek vacsira is.Azt nem tom unni,anno Grétivel is ilyenkor híztam a legtöbbet.
Viszont néztem régi képeket és Grétivel 2006.februárjában,vagyis olyan 26-28 hetesen volt ekkora pocim,mint most Hannával.Majd rakok fel képet!Ha meglelem.
Szép estét.
Puszi

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Ági!

Szupi a kép!Szép kis család vagytok ti is!A kislányod is egy tündér!

Szofi!
Csajparty?Ez jól hangzik!Na anyósom még hátra van,de ilyenkor náluk nagy a hajtás,szerintem csak jövőre jön!

Emese!
Nekem amúgy is könnyű vásárolni,de egy kismamának meg aztán télleg egyszerű!!!Annyi hasznos dolgot lehet vanni!

Anita!
Én szilveszterre csinálom a töltött káposztát,lehet h majd az nálam is besegít! :lol: Mert h még mindig nem sikerült híznom....Igaz a kiskönyvemben már fél kiló hízás van,de én a saját mérésemet veszem alapul.Mert a védőnő levonja a ruha súlyát,de azt csak saccolja.....Az a biztos ha nincs rajtam semmi,szépen reggel mérlegelek!
Én csak január végén megyek a védőnőhöz,remélem akkor már lesz rajtam 1 v 2 kiló!

annus11
 
 


Sziasztok!

Végre sikerült egy nyugodt pillanatot elkapnom... Nálunk még holnap is karácsonyozás lesz, aztán a gyerekeket a szüleim elviszik 6 napra. Talán akkor majd sikerül egy picit pihennem is...

Annus! Te miért akarsz folyton hízni? Én az első 3 gyerkőccel félidőig egy dekát sem híztam, a vége meg mindegyiknél 7 kg lett. Most viszont már 3 kg-nál tartok, és egyfolytában lelkiismeret-furdalálásom van, hogy mennyit eszem. Az előző gyerkőcöknél sosem voltam kívánós, és fele ennyit nem ettem! Most egymás után benyomok 6-8 szelet bejglit (normál állapotban egész nap eszem ennyit), ebédre ma 3 szelet húst (egyet szoktam alapállapotban...)-totál ledöbbentem magamtól! :oops:

Babóca egyre többet nyüzsög. A héten színházban voltunk. Pontosabban elmentünk, aztán kijöttünk, mert nem bírtuk. Szegény baba is totál kiborult -nemcsak mi. Az Operettben voltunk, az Abibélre nagy nehezen sikerült jegyet szereznem, de hatalmas csalódás volt! Olyan borzasztóan hangos volt az egész, hogy alig bírtuk ki a szünetig! Drága párom -akinek abszolut hallása van, és rém érzékeny a füle...- teljesen kiakadt,nekem a fejem és a fülem fájdult meg annyira, hogy 2 órán át zakatolt. Babóca pedig úgy adta tudtunkra nemtetszését, hoy folyamatosan dörömbölt, egészen addig, amíg végre csönd lett....
Egyszerűen nem értjük, minek kell egy amúgy jónak induló darabolt így el...ni?!?? SZerintük csupa süket ember jár színházba?!?? Na mindegy, csak kiakadtam az egésztől. (Nem beszélve arról, milyen borzasztó drága volt a jegy...)

Azért + élmény is volt. Ma az idősebbik Fiammal kettesben elmentünk megnézni a Padlást, a Vígbe. Én kb.4x-re látom, de még mindig élvezem. :)

A hasam akkora, mint a korábbi terhességeimnél a 7. hónapban volt. Mi lesz később?!? Irtó furcsa, mert nekem eddig mindig szabályos, labda alakú hasam volt, és sem mell alatt, sem popsira nem híztam, most meg mindenhová...

na már megint szómenésem volt. Bocsi.
Jó éjt!
szkitty
 
 


Sziasztok Kismamik!

Hát, nekünk is vége a karácsonynak, ma dolgozunk mindketten a párommal, aztán megint 3 nap szünet...
Hú, én is annyi finomságot ettem, hogy tuti élvezte a baba is... de azért kicsit most jó, hogy nem 3 szor eszünk naggyon tartalmasat... kicsit pihen a szervezetem:)

Ági szépek vagytok a képen! És tündérke a kislányotok!

Én is teszek képet hamarosan, csináltunk egy pár karácsonyi pocak képet..

Kitty, komoly, olyan, mintha 7 hónapos lenne? Esetleg arc nélkül fotót tehetnél fel...

Szilveszterkor ti dorbézolni fogtok? Pl szerintetek a baba mennyire értékeli ha a mamája táncol? :)
vanni
 
 


Vanni!

Mi szilveszterkor itthon leszünk.Örülök h végre nem kell menni sehova!Szerintem táncolhatsz nyugodtan,persze ne most mutassátok be a feldobálós trükköket :lol: Úgyis fogod érezni ha sok lenne :wink:
Alig várom a képeket!Bizti azok is vmi művésziek lesznek!Bárcsak nálunk is tudna vki jól fényképezni....na meg kéne egy dublőr is :lol: :lol:

Kitty!

Én még moziba se merek elmenni,mert nekem az is olyan hangos....majd meg süketülök mire kijövünk....régebben jártam színházba,akkor még nem volt olyan hangos....lehet a dolbi digitalt bevetették ott is :wink: :lol: A padlást én is imádom....Na meg is kérdezem tesóméknak milyen bérletük van :lol:
A hízás meg csak azért aggaszt,mert vhogy nálam a terhesség szoros összefüggésben állt a hízással...Vhogy mindig ezt képzeltem el,meg ezt láttam mindenütt!A családban is mindenki a terhesség alatt szedte fel a sok plusz kilót,azt hittem nálam is ez lesz.Na persze még lehet :wink: Amúgy a 3 kiló se sok!Lehet ennyit számít h sokadik gyerek :lol:

annus11
 
 


Annus

Én azt javaslom mégis csak az újabbat szerezd be, mert folyamatosan frissítik a könyvet, és majdnem 30 évvel ezelőtt egy csomó dolgot másképpen csináltak.
Itt a pólya esete, nekünk nem volt, mert ma nem javasolják a védőnők, mert nem tud szabadon mozogni benne a baba és gyakran csípőficamot okoz.
A szoptatásról régen az volt a felfogás, hogy órára pontosan és 20 perc elteltével le kell venni a mellről. A mai felfogás, az igény szerinti szoptatás és addig szopizzon a baba, amíg neki jól esik.
Az etetésről pedig pláne teljesen más most a felfogás. Régen már 4 hónapos kortól adtak mindenfélét a babának, ma pedig minimum fél évig ugye a kizárólagos szoptatást javasolják.

Apor alatt én sem szerettem a hangos helyeket. Voltam népzenei koncerten, azt nem bántam és jazzkoncerten, de rockkoncertre nem mertem elmenni. :)

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Sziasztok!!
Mi is itthon leszünk szilveszterkor.El sem tudnám képzelni máshogy,hiszen nekünk már itt van Grétike.Még soha nem volt éjjel nélkülünk.Pedig anyumék el lenne,imád ott lenni.Nem is tudnék nélküle bulizni.
Azt hiszem,elég lesz az a pár nap míg szülök és kórházban leszek.De akkor az apja vele lesz.
Képzeljétek,hugomtól és a barátjától kaptunk közös ajándékot,én és a férjem.Törölközőket és az egyik közé egy apró rózsaszín kiszokni volt elrejtve.Úgy meghatódtam.Gondoltak Hanna babára is.Mi is vettünk neki csörgőt karira.Gréti bontotta ki neki.

Szép napot.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


El is felejtettem írni.Hogy kár volt örilni,hogy anyósom elfogadta az ebéd meghívásom.
Írtóra nem ettek. :twisted:
Sőt!Én délre hívtam őket és kb 2-re értek ide.Mivel az élettársa 1-ig dolgozott.De nem szólt ide sem hogy később jönnek.Olyan rosszul esett.Meg kínáltam őket hogy akkor együnk,de nem mennek haza,majd otthon esznek. :evil:
Lányok,nekem ma reggel esett le,hogy durván 4 hónap és bármikor jöhet Hanna.Még annyi dolgom van addig.Még azt sem tom miből mit vegyek .Ma valahogy kiakadtam ezen.
Már néztem is babcuccokat a neten.Eldöntöttem,hogy cumit,cumisüveget mam márkájút veszek.Grétivel avent van,de olyan egyszerűek.És ezek sem tökéletesek. :(
Férjem is remélem mehet dolgozni oda,ahol ígérték neki januártól.

NA megyek pihizek kicsit.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!

Nálunk most van vége a karácsonyi ünnepeknek.24-én itthon 2/felesen :lol: ,25-én anyumnál a tesómékkal,és 26-án anyóskáméknál voltunk,ahonnét ma értünk haza.

Ági!Nagyon szépek vagytok a képen,gratulálok a Családodhoz!

Hízás:Azt hiszem,én vezetek :oops: .Nem igazán voltam rosszul,a 6-7-8. hetet leszámítva(akkor is csak inger...),és azóta is tiszteségesen eszem.Igaz előtte én nagyon visszafogtam a kaját(ugye a nyári lagzink miatt),de most a napi 5-szöri étkezés,nálam csúcs.5 kg-ot híztam,most vagyok 60kg, a 160 cm-es magasságomhoz. :oops: Tehát lassan vissza kell fognom magam,nem szeretnék +30-cal kijönni a kórházból... De nem stresszelek emiatt.Igaz,mindenki csak ámul,milyen nagy a pocakom. :oops: :lol:

Képzeljétek,attól függetlenül,hogy még nem 100%,h.kislányunk lesz,a Család simán már le Hannázza a Kicsikénket. :lol: :lol:

Szóval Hanna mégiscsak meglepett egy kis karácsonyi ajándékkal(ha már nem teljesen mutatta meg magát),26-án este két tisztességeset rúgott az anyukájába.Így az eddigi mocorgás most már 'rendes' mozgássá fejlődött.Olyan boldog vagyok tőle,és ma hajnalban is produkálta magát,isteni jó érzés. :D :D

Jan.5-én délelőtt a köv.vizsgálat,és délután megyünk 4D-re.

További kellemes napot Nektek!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fabri 2008.12.28 08:31-kor.

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Sziasztok Lányok!

Most úgy ahogy sikerült végig olvanom az elmúlt napokat!

Úhh ezek a nagy kajálások....... :P már nem kellenének, de ahová megyünk szilveszterezni, ott megint terülj terülj asztalkám lesz.... :)

Hogy vagytok?

Jók a képek amiket felteettek! Majd én is teszek pocakos képet! Sőt elővettem egy pocis képet még a nagyfiammal..... hát megkell mondjam úgyan abban a cipőben járok mint jó néhányatok! Már most 19 hetesen akkora pocim van mint párhéttel a szülés előtt anno! :shock:

Kisfiam remélte hogy a kistesó is kap majd valami ajit karácsonyra... de én még nem mertem neki venni semmit!
De a húsvéti nyuszi már hoz! :) :)
Kedden megyek UH-ra én is! Sőt azt hiszem hogy rábeszélem az apát, hogy menjünk el 4D-s UH-ra mi is! Ő nem akara, konkrétan nem mondta miért de nem akar!

Fabri, szerintem én tartom a csúcsot a hízás területén 5-6 kg rám is rám szaladt már :oops: de úgy látszik jó nálam mert nem ment tovább..... :?
Meg már lehet mondtam, hogy Balázst ennyivel szültem mint most ahogy teherbe estem!!! Szóval gáz! De majd csak lesz valahogy!

frankoneanita sajnállak! Én most egész türhetően éreztem magam anyósoméknál...., de otthon a szüleimmél most nem annyira... tiszta ideg voltam (tudom ideges ember nincs csak hülye) De hát ez van!

anika78 bár tudnék majd szoptatni! Nagyon vágyom rá!!!!

annus11 hát nem tudom mennyire számít az hogy hányadik gyerek, de én az elsővel híztam 21-22 kg-ot..... remélem több nem lesz a másodikkal, mert nem is tudom mit csinálok! Vissza kell fognom magam! :)

vanni, hát táncolni azt nem fogunk szilveszterkor, de játszani, és jókat beszélgetni ja és enni.... :? azt biztos fogunk! :)
Ti hová mentek?

Na lányok megyek! vigyázzatok magatokra, és a babókákra!

Pusz: Andi

Kép
emelandrea
 
 


Sziasztok!
Voltunk 4D-n! Elég bosszúsan indult, mert odaértünk és közölték velünk, hogy nem vagyok beírva. „Biztos hozzánk jelentkezett?” Na mondom tényleg ennyire buta fejem van? :evil: Végül megoldották úgy, hogy vártunk másfél órát és 11 helyett fél egykor már be is tudtunk menni. Még szerencse, hogy egy bevásárlóközpontban voltunk, legalább tudtunk nézelődni. Na de babóca aztán elfeledtetett velünk minden bosszúságot! Úgy néz ki tényleg kislány lakik a pocakban! :lol: 316gr és az Uh szerint napra pontosan fejlődik. Nagyon cuki volt, bevackolta magát a hasam aljára, a hasfalam és a méhlepény közé és ott gubbasztott. Rugdosott i s rendesen, de inkább a méhlepényt, mert én nem éreztem semmit. Dörzsölte a szemecskéjét és ivott a magzatvízből. És képzeljétek el teljesen úgy néz ki, mint Amina. Az orrocskája egy az egyben olyan, mint Aminának. Nagyon édi. Rakok két képet. Az egyiken épp kézzel-lábbal rugdos.
:D Kép Kistesó Kép Rugdos

Kép
Kép
g_reny
 
 


Ja karácsony! Nálunk minden szupi volt, sikerült megfőzni is amire ideértek a vendégek. :)
Egy kép Amináról: Kép Az őszinte gyermeki öröm

Azóta is Furberries a kedvenc! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Sziasztok Csajok,

Most anyóséknál lebzselünk, nem is merek már mérlegre állni, de ez a karácsony tuti hozott 2 kg-ot... Na mindegy, holnap az otthonin, mert az itteni kapásból néggyel többet mér, és az első frász után arra jutottam, hogy az azért mégsem lehet...
Reny, nagyon jók a képek, Andi menjetek el 4Dre egyszer, csodás élmény szerintem...
A csajparty nagyon király volt. Kaptam egy gyönyörséges felsőt, van is róla kép, majd felteszem, a pocakom is szépen látszik. Én is egyre többször érzek valami mocorgás-félét. Szerintem a baba az... Olyan mintha ilyen kis izomrándulás-dobbanás lenne belülről... Valaki érez ilyesmit??? Rúgás még nem volt - gratula Hajna!!!
Na megyek is, puszi mindenkinek!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi! Az izomrándulás, dobbanás abszolút a babád lesz! Én is még csak hasonlókat érzek! Ráadásul ugye ma a 4D-n kiderült, hogy sokszor a méhlepényt rugdossa. Szóval amikor én azt hiszem, hogy úristen már két napja nem mozgott, akkor tutti, hogy a méhlepénnyel focizik. Azért ezt megnyugtató volt látni. :D

Kép
Kép
g_reny
 
 


Sziasztok!
Lányok ne keseregjetek!!!A karácsonyi zabálással eddig én vagyok a csúcstartó.Én eddig 7-8kg-t híztam. :cry: :cry: :cry: Én nagyon szomorú vagyok,és vissza is kell fognom magam.Mert nem is érzem jól magam.Feszül a hasam,mert minden hasra és fenékre-combra ment. Meg elkezdem végre a kismamatornát is.Én 54kg-ról indultam 170cm-hez és 65kg-os végsúlyt szabtam ki magam elé. De mostmár ez túlzás.És még a hízás java ugye hátra van. :cry: :cry:
Sebaj,összekapom magam,és a régi kajamennyiségem igyekszem majd követni,mert én bizony tényleg kető helyett ettem. :cry: :cry:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok!

Végre vége a Karácsonynak. Nagyon elfáradtam. Az ajándékok utáni szaladgálás már 24-e előtt kimerített. Utána meg a sok készülődés és mászkálás a családhoz. Na meg a sok kaja. Elég volt ennyi.

Én is kaptam anyuméktól kismama gatyókat, meg 3 tök jó felsőt. Kaptam anyóstól és húgomtól babás könyveket. A nagy gyermekkalauzt és a Terhesség ABC-jét. Jó könyvek. Plusz egy utónévkönyvet és egy terhestorna dvd-t. Lesz mit olvasgatnom és néznem :o

Szofi! Én is ilyen izomrándulásos érzést érzek és már egyre gyakrabban. :lol: Most a 3 nap alatt is szinte minden napszkban éreztem ,ha éppen nyugton voltam. Kár,hogy még a párom nem tudja tapintani. Pedig úgy szeretném én is. De majd eljön az is.

Hétfőn ultrahangon láthattam a picit újra, de sok mindent nem láttam belőle, mert messze volt a monitor,amin én nézhettem.
Sajna kép nincs róla, mert a kórházban volt és nem tudnak képet adni :( Meg apa sem jöhet be :( De január 13-án majd a dokinál megnézzük mind a ketten. Már alig várom. :D

Mindenkinek további szép napot! Zsuzsi

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Sziasztok!

Hát igen, ennek a karácsonynak is vége :) Végre csináltam rántott husit, mert kb. 4-5 napja fájt rá a fogam, csak szenteste mást főztem, az utóbbi napok vendégségében szintén nem volt :(

Szofi,
bizti Csanád az, amit érzel, hasonlókat érzek én is. Úgy látszik babucitól ez volt a kari ajándék :)

Amina nagyon aranyos a képen, az őszinte gyermeki örömmel a kis arcocskáján :)

emese1979
 
 


Sziasztok Lányok!

Ne haragudjatok,de úgy esett hogy mi is elutaztunk a családdal , és most már itthonról írok nektek :) Nagyon aranyosak vagytok hogy biztattatok és bátorítottatok Köszönöm mindannyiótóknak! Most már úgy tűnik minden rendben lesz! Bízzunk benne! :) Megbeszéltünk mindent a párommal és megnyugodtam!!!!! Megváltozni nem nagyon fog szerintem de én visszább tudom magam fogni hogy ne érdekeljen a dolgai hát ha ennek lesz sikere!!!

Harhaj:Kíváncsian várom a te történetedet végül az enyém is heppy end-el végződött vagy is remélem hogy azzal fog!!!!!!!

Farkas: Hát Neked sem lehet a pároddal könnyű bár nem ismerhetem és így nem is akarok róla véleményt írni de legalább tudom hogy nem vagyok egyedül!!!!!

Ne haragudjatok hogy nem tudok mindenkinek visszaírni/válaszolni de már háromszor fogtam neki és mindig mire a végére jutottam volna kitörlődött az egész szöveg és kezdhettem előről míg végül feladtam!

Remélem Mindenkinek Békés Boldog Karácsonya volt és szégyenlem magam hogy nem tudtam én is Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánni Mindannyiótoknak csak így utólag :(

Kép


Kép
picihencso
Hatvan
 
 


Sziasztok!!!

Látom télleg kezd lemenni az ünnep!Egyre többen jönnek mesélni!Én 1 napig bírtam a pihit :lol: Ma már kimentem tesómékhoz szülinapozni 8)

Na megyek vacsizok!

annus11
 
 


Azt elfelejtettem mondani nektek hogy 1 hét alatt majdnem a duplájára nőtt a pocim és a PocakManó a hét elejétől egyre erőteljesebbet rúg és már az időszakok is beálltak nála reggel amikor felébredek aztán délután 3-4 körül majd este amikor már nyugalomba helyezem magam!!! És már az én családom is Sugizza a drágát pedig nálunk a külső nyomokon kívül semmi sem utal arra hogy Kis Hercegnő!!! :) :) :)

Kép


Kép
picihencso
Hatvan
 
 


Helló!
Most csak röviden, majd még jövök az életben. Örülök, hogy mindenkinek viszonylag jól alakult az ünnep, leszámítva a kisebb súrlódásokat, zárcsere sikertelenségeket, és nem beteljesedett ebédmeghívásokat...

Mi nem tudtuk a takarítást ünnep előtt megcsinálni, tegnap egész nap ezt tettük... :) De most kész.

Hajrá a babák észlelésében!

Szépek a képek, Amina, Jázmin nagyon szépek!

Nálunk is voltak evészetek, de nem ettem igazán többet mint máskor - nálam még dívik a hányinger-hányás... :)

Mi leginkább pénzt kaptunk, ezt kértük az autó miatt, hogy most az az ajándék nekünk, amennyivel tudnak, segítsenek be. :)

Anyósék holnap... Hát, nekik vettünk sok-sok pénzért dolgokat, pedig nincs is pénzünk, de így sem lesznek boldogok... :(

Mindenkinek továábra is drukk, reméljük hamar hallunkpozitív híreket, de bármilyenekkel várunk mindenkit!

Mára ennyit, asszem. Megyek vacsizni.
Vendég
 


Sziasztok!


Reny

Aranyos a kép a kislányodról és gratulálok a kislányhoz. :) Örülök, hogy tettél fel ultrahangos képet!

Kutyafüle
Még nem biztos, hogy nagyon sok lesz a vége, 13 nyugodtan belefér, és ha nincsenek vérnyomás problémáid és vizesedések, akkor a többi sem tragédia, majd lemegy.

Éreztem pici bizsergéseket vagy két hete, de most pár napja semmit. Mindegy, biztos semmi baj, majd első mozgásnak úgyis azt számolom amikor határozottan érzem. Apornál is azt vettem figyelembe.
Én holnap után megyek orvoshoz. Kíváncsi vagyok csinál e uh-t, mert 1 hónapja nem láttuk a babákat.

Nekünk nagyon szép volt a Karácsony. Nem tudom meséltem e, hogy a tartó több mint 100 éves és minden évben megforgatjuk a fát gyertyagyújtáskor. Lekapcsoljuk a villanyt, csengetés, majd bemegyünk a sötét szobába, mindenki ünneplőben. A fa forog és egy régi dallamot játszik, égnek rajta a gyertyák, megható látvány. Apornak is tetszett. :) Van még egy nagyon szép tárgyunk otthon. Ez is ősrégi, a tartóval egyidős. A kisasztalon szép gipszfigurákból ki van téve az istálló az állatokkal, Jézussal, Máriával, Józseffel és a 3 királlyal. Lehet lefotózom nektek. Nagyon szép.
Az ételek fantasztikusak voltak. Egyedül a húsos Waldorf saláta nem ízlett nekem, a fűszerezése. Persze az én íZlésem nem annyira mérvadó, mert a terhesség miatt válogatós vagyok. Mindenki mésnak igen.

anita

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Jó reggelt Kismamik!:)

Lassan visszaszivárgunk, én is :)

Hízás, hát, én a versenysúlyomhoz képest 3 kilóval vagyok több... most már örülök, hogy lassan elfogynak a sütik. oops:

Kutyafüle, a torna jóóóóóó! Nekem azért is segít, mert így jobban vissza fogom magam a túlzott evéssel. Tudnék, csak ugyanakkor minek tornázom, ha annyit eszem?

Ma festünk, nem lesz egyszerű, de már nagyon időszerű... párom nyáron nem volt hajlandó ezzel töltenie a szabit.. én glettelni fogok egy pici részen, és ecsettel amit elérek... ő majd akrobatikázik... :) Még soha nem festett, mindíg én csináltam... na majd meglátjuk...:) (Farkas, nálunk is inkább én vagyok, aki neki esik a mosógépnek, ha elromlik, a párom meg tartja:) Mondjuk zárat én sem tudok cserélni.. Annus, te hol tanultad? :) De neki inkább a kamera illik a kezébe sajnos... dekiporfűrésszel sem tud egy deszkát egyenesre vágni... Sebaj, vagy megcsinálom én, vagy megfizetjük, ha nagyon olyan a meló.

Még mindíg irigykedem a rugdosásokért... én kis kaparászást és buborékszerű kis pukkanásokat érzek néha...

Anika, várjuk a képeket!

Én is teszek fel a masnisból:)

Kép
vanni
 
 


Kép

ez lemaradt... :)
vanni
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: