Új privát üzeneted érkezett!

Zsófi
Először is gratula! Másodszor nyugi! Megnéztem Vicus uh képét, és szerintem neki jobban felnagyították az egészet, ezért látszik jobban. Azaz, az ő petezsákja közelebbről látszott. Amúgy mit írtak, mekkora a petezsák??
gtünde
 
 


Sziasztok Csajok!

MINDENKINEK NAGYON BOLDOG, BÉKÉS KARÁCSONYT KÍVÁNOK!

Ksmamik!
Vigyázzatok magatokra! :D

Viki!
Könnyű, gyors születést kívánok nektek! Hallgass az ösztöneidre! Ne hagyd magadat akármire rávenni. :D

Zsófi!
Gratulálok a foltocskádhoz! :D

Gyugyi!
Köszi az ajándéktippeket! :lol: A barna, mintászoknit megfogadtam! :wink: :lol: Cica monyon le!

Vicuska!
Kis bújós csajszikád igazi anyuci kislánya! :D

Ditke!
Lakás még csak kezdeget készülni. Párom most is ott vés és fúr, meg bont.
Majd januárban kezdődik az újítás. Igyekszünk békességben tölteni az ünnepeket! Sajnálom pirit! Majd januárban sikerülni fog! :wink:

Zsu!
Pirit nálad is sajnálom. :cry:

Csatlakozom egyébként Ditkéhez és Zsu-hoz. Ma nekem is megjött. :(
Pedig annyira bíztatók voltak a tünethiányok. Se pocigörcs, se cicifájás, se sárkányosság, se puffadás nem volt. Ezért sem írtam, mert minden idegszálammal bíztam benne, hogy Karácsonyra ezt a legszebb ajándékot kapom és adom. :( De nem. Holnap reggel szerettem volna tesztelni.
Most már ezerrel csak a Karácsonyra koncentrálok.

Puszi!

Mindenkinek millió drukk!
kolibri28
 
 


Kukackám drága, gratulálok, én is látom a foltocskáidat! :D És ne parázz kérlek, minden rendben lesz. Ezek szerint a vuk család hozzád is beköltözött. Azért remélem hamarosan átküldöd egyik topiktársnak. :wink:
fenci
 
 

 
 

Zsófi
Hogy megnyugodj, találtam a neten egy 6 hetes UH képet. Ezen sem látszik sokkal több.
Kép
gtünde
 
 


Nagyon Békés Boldog Karácsonyt kívánunk mindenkinek!!

Kép

Ezt meg már tavaly is feltettem, de még mindig nagyon tecc. :D :
Kép
gtünde
 
 


Kép

Bekukk :)

Kukac :)
Buhertam Neked én is!
Kép
Kép
Ott van/nak, nyugi! :wink:

Tüncsi :)
Ez a kép még mindig k***a jó!!!! :lol: :lol:

Vicuska :)
Somlóira nem vállalkoznék..... Imádom,...... de megcsinálni!? :shock:

Kolibri :)
RMPPB! :evil:
Igazad van, tessék a karácsonyra koncentrálni. Együtt lenni, mosolyogni..... Aztán majd jövőre! :wink:

Ticsi :)
Remélem, már minden oké és békében, láz nélkül várjátok a holnapot!

Krisz :)
Bótozol?
Lehet, hogy mégse jön meg szilveszterre.... Te se foglalkozz most vel! :)
Mi is élősködünk ilyenkor. Csak sütni szoktam, de azt szeretek. Kész holnapra a feketeerdő!

Mi vót még? :roll:

Húzok hajat mosni....
Lányom holnap frizurát vasal nekem és ő fog kisminkelni. :shock: Valami tussal meg spirállal rémisztget! :lol: :lol:

Akivel nem "találkoznék" holnap, annak
BOLDOG, BÉKÉS KARÁCSONYT!

Kép

KépKép
zapáné
 
 


Köszönöm lányok, olyan aranyosak vagytok, meg is nyugodtam, sőt mérges is vagyok magamra, hogy elbizonytalanodtam, szegény babám mit gondol az anyukájáról? :shock: :lol: Szóval helyreállt a lelki békém. :lol: Már csak a gyomromnak kéne! :lol:

Én is Nagyon Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek!!!!

KépKép
zsófikukac
 
 


Iwiwen ki huncutkodott?

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


zsófi :) szupiii, szerintem is lesz legalább még ott Egy valaki :)

kolibri! tudom mit érzel, nagyon sajnálom, én is elterveztem már olyan sokszor, h na majd szülinapra, névnapra karácsonyra pozitiv lesz a tesztem, de még sajnos nem jártam sikerrel. most is tervezgetek h szilveszteri bejelentés lesz, de ugy se jön össze mert akarom :( 2009 a mi évünk lesz!!!

Békés Boldog Karácsonyt Mindenkinek!!!!

KépKép
dike
 
 


Sziasztok csajok!

Ma még a csajoknak vásároltunk, aztán takarítottunk, fát díszítettünk, kajákat és piákat gyártottunk, most lettünk kész mindennel.
Éppen időben, nálunk reggelre jön a Jézuska...

Mindenkinek békés, boldog ünnepeket kívánok!!!
Vendég
 


Vicuska :D

Ha holnap nem lenne rá időm:

Boldog névnapot!!!
Kép

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Békés Boldog Karácsonyt mindenkinek :)
Vendég
 


Sziasztok!

Zsófi :D

Gratulálok!!! Nyugi ott van(nak)!

Vicky :D

Boldog névnapot!

Vicuska :D

Szerencsére már nem dolgozom holnap. :lol: Megyünk az Arénába A Disney műsorra. 8)

Tüncsi :D

Nekem is nagyon tecc a kép!

Ticsi :D

Pusz a családnak!

Ha holnap nem jönnék Mindenkinek Kívánok Békés Boldog Karácsonyt!
Kép

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Békességes, boldogságos pálinkásat!
Kép

Nem tudok aludni. :) Fordultam a másik oldalamra és bevillant, hogy karácsony van! Kipattantak a szemeim! :D Itt pötyögök a sötétben, mindenki alszik még..... Nálunk is reggel jön a Jézuska!!! Itt a sok kis csomag mellettem a fa alatt!!! :) :) :)
Istenem, pár évvel ezelőtt ilyenkor apró tappancsok csattogására ébredtünk, ahogy jöttek át reggel a járólapos előszobán..... :) Persze hajnali fél hatkor!!!! :shock: :lol: :lol: Most meg durmolnak. Öregszem...... de sebaj!!! :wink:

Reggel azon gondolkodtam, hányadik karácsonyom is ez Veletek? Talán a negyedik? ....és még hány lesz? Mikor a topikunk neve már az lesz, hogy "..... nekem már nem jön meg ....." :lol: :lol: :lol:

Régen éreztem magam ilyen mosolygósan karácsony reggelén.... isteni érzés.... bőgni tudnék..... :)
(... az elmúlt két évben karácsony előtt lettek Angyalkáim..... )
... de most jó.... olyan békés-áldott ......
:) :)

Mutizok még valamit!
Leesett a görbuszom!!! (Nyugodtam za*****tok ma!!!! :wink: )
2008. december
Kép

....éééééés: 2007. december
Kép

Boboka :)
Itt is egészségetekre! :wink:

Kép
BOLDOG KARÁCSONYT!!!!!

KépKép
zapáné
 
 


Sziasztok!

Hajnali 5-kor felébredtem, és várom, hogy ébredjen a család.Ugyanolyan izgatott vagyok, mint kisgyerekkorukban... :wink:

Az apróbb ajándékokat felakasztottam a fára, kíváncsi vagyok, észreveszik-e.

A fiúk este 11 körül jöttek meg a szaunából, iszonyatos papírzörgést csináltak, reggelre szépen megszaporodott az ajándékok száma a fa alatt. :lol:

Már készen van a friss kenyér, begyújtottam a kandallóba, bepakolom a kalácsnakvalót, aztán igazán ébredezhetnének már...

Kíváncsi vagyok, mit szól a család a naptárakhoz, mindenkinek névre szóló, saját fotóik vannak rajta.Persze van közös, nagy családi is.

Mindenkinek békés, boldog ünnepeket kívánok, névnaposoknak sok boldogságot!
Vendég
 


Boldog karácsonyt mindenkinek!!!!!!!

Kép

Vicus!
Kép

Zsófi és Kukackák!!!
Én is kettő látok!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Boldog Karácsonyt kívánok
Kép Kép Kép

Vicuska
Kép

Kép
gaby25
 
 


sziasztok!

vicuska! sok boldog névnapot!!! :D hő 37.1

KépKép
dike
 
 


sziasztok!

Köszönöm a jókívánságokat!

Kukac, gratula a Kispöttyökhöz! Tudom, hogy nehéz, de bízzál bennük, minden rendben lesz!!!!!!!!!!!!! Gondolom a mostani uhunak egyébként is "csak" az volt a célja, hogy kizárja a méhenkívüli terhességet, majd a következőn hallgattok szívhango(ka)t is és gyönyörködtök :wink: :lol:

Fenci, alvás: nekem leginkább a fordulás a gázos, a kis 10 kg-s súlyzómmal a derekamon, néha azt hiszem, mindjárt kettétörik. :lol: Szóval tarts ki, lesz ez még így se :wink:

Zsu, köszi szépen :D gyomorégés változó, egyszer már elmúlt, most újra elővett, szerintem a málnalevél-teától (amit a szülés miatt iszom...)

Piriket sajnálom lányok :cry: :evil:

Vicuskának nagyon boldog névnapot!!!!!!!!!!!!!!

és

Áldott, békés, boldog ünnepeket, és jövőre teljesüljön mindannyiótok álma!

Kép
vickybabe
 
 


Boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!
Kép
Vendég
 


Nagyon Boldog, Békés Karácsonyt kívánok mindenkinek!!!

Vicus!
Boldog Névnapot! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!

Borulj a Földre téli álom, ölelj át minden gyermeket!
És mindenütt a nagyvilágban örüljenek az emberek!
Harangok tiszta, zengő hangja kísérjen minden éneket!
Csituljon el szíved haragja, várjuk a legszebb ünnepet!
BOLDOG KARÁCSONYT!


Vicuska

Nagyon sok boldog névnapot!!!!!
Vendég
 


Helloka!

GYUGYI!!!!!!! Rohadt jót röhögtem ezen a nekünk már nem jön meg szövegen!!!!!!!! :D Én is el tudom képzelni, és tök jó lenne!!! :D Majd akkor már az unokákról fogunk írni... :D

Vikik, boldog névnapot utólag!

Kukac!!! Ott a baba (vagy többen...)!!!!!!!! :D 1 hét múlva már egyértelműbb lesz, remélhetőleg füllel is észlelhetően! :D

MINDENKINEK NAGYON NAGYON BOLDOG, BÉKÉS ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK!!!!!!!!!!!!!

Sok sok puszi Mindenkinek!!!

Viki és Bendegúz
sleepin
 
 


Sziasztok!

Idöm nulla!
Viszont jöttem, hogy Mindenkinek Nagyon Boldog, Békés Karácsonyt Kívánjak!

puszi: Susy
susy75
 
 


ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ

Bocsi!

VIKIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

SOK BOLDOG NÉVNAPOT!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Mindenkinek áldott és nagyon boldog karácsonyt kívánunk!!!

Kép

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


sziasztok!!! párom éjszakás 7re ment, olyan rossz most egyedül itthon...igaz nézem az újjjjj tévét,amit a jézuska hozott :)

KépKép
dike
 
 


sziasztok!
Kép
MINDENKINEK NAGYON BOLDOG ÉS BÉKÉS KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK: Tündi, Bence, Balázs, Jani!

A Vikiknek nagyon sok boldog névnapot!
tündi23
 
 


Csak egy gyors bekukk: mindenkinek nagyon boldog karácsonyt! :)
Vendég
 


Csengettyűszós-pálinkásat :!:
Kép

Mit hozott a Jézuska?
Képeket akarok!!!!!!!! :D :D :D

Kezdem.....
Az öcsém, a húgom és én! :wink: :lol: :lol:
Kép

Kép

KépKép
zapáné
 
 


Reggelt!

Segitség!
Nem működik a Chicco motorpálya egyik motorja!! :evil: :evil: :evil: :evil: Az utolsót hoztuk el! Mi van ilyenkor??????????????? Nekem nem kell más helyette, jobban mondva a törpének, meg van érte őrülve!!!!! Keritenek nekem a földalól is vagy le kell vásároljam???? De ha nem kell más ???Akko mi van?
Vendég
 


Lamásza :)
Honlapjukat nézted már? Ecccer LEGO alkatrész kellett nekünk és legóék intézkedtek. Szerintem elég nagy és neves cég, hogx ilyen blamázst ne engedjenek meg maguknak... Ott keress valami elérhetőséget, ügyfélszolgálatot! Oszt telefon! :wink:

KépKép
zapáné
 
 


Gyugyi!


Köszi!
Valamit megpróbálunk, mert a kicsinek nagyon bejött! :? :? :?
Közben Márk 10 ezer forintos robotja is feladta, a Tescoval könnyű vajon????
Vendég
 


Sziasztok!

Mától nyugis napoknak nézünk elébe...
Bevallom, már el is fáradtam.
24-én reggel itthon ünnepeltünk, aztán délelőtt mentünk a barátnőmékhez,utána jöttek Ők.
Este anyukáméknál volt mindenki, mi is, sógornőmék is a babával.
Tegnap meg itt volt mindenki ebéden.
Csináltam egy csomó kaját, rántott pulykamellet, rántott gombát, zabpehelybe forgatott pulykamellet, (ez nem igazán jött be :roll: ), aztán sajtos pulykát, és gombás husit.
Köretnek rizst, krumplit, meg volt húsleves.Minden finom lett, -a zabpelyheset kivéve, jó napja volt a kutyinak-, és az a legjob, hogy maradt mára is.
Aztán tegnap este megint átmentünk a barátnőmékhez.
Ma a lányok mennek a másik mamához, Vivi csak holnap jön haza, Betti ma hazajön, mert holnap megy a barátjáékhoz.
Mi meg csak punnyadunk itthon.
Jó lenne elmenni egy nagyot sétálni az erdőbe a kutyival, ebéd után rá is beszélem Apánkat...

Lamásza, biztosan van megoldás a Tescoban is a raklamációra,nagyon kellemetlen ez, elrontja az ember örömét.Remélem, sikerül minden kicserélni működőképesre!

Majd én is teszek képet, de még úton van a fényképező!Bár inkább csak Barnikát fényképeztük. :wink:

További békés ünneplést!
Vendég
 


Miért nem teszi ide a vonalzómat? :roll:
Vendég
 


:lol:
Vendég
 


Pálinkásat :!:
Kép

Tegnap mi is körbejártuk a családot.
Likőrös napom volt!:lol: Tojcilikőr meg bélisz!:wink: Megbeszéltük a Zapával, hogy karácsonykor én iszom, szilveszterkor meg ő.

Kölkök kint aludtak tegnap az uncsitesóéknál, kettesben voltunk......
:oops: :wink:

Lamásza :)
Láttam, kerestél. Csak a gép volt bekapcsolva, nem voltunk itthon.
TESCO becseréli az elromlott ajándékokat, én is vittem már vissza. Kell a blokk és nem problémáznak.

Tavi :)
Jó punnyadást. Várom a képeket!

KépKép
zapáné
 
 


LAPTETŰ! :shock: :shock: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


Jó reggelt mindenkinek és kicsit megkésve Boldog Karácsonyt kívánok minden kedves topiktársamnak! :D

Mi ma is punnyadunk. Szerdán bátyjáméknál voltunk, tegnap anyóséknál feküdtem, mától ismét idehaza. :oops: :wink:
fenci
 
 


sziasztok,

mi is megvagyunk, egyelőre egyben, bár tegnap voltak kétségeim, hogy szülünk, elég brutál fájások jöttek. Szenteste kettesben, tegnap egyik család, holnap a másik. De ma pihiiiiiiiiiii :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
vickybabe
 
 


Napot!

Nem csodálkozok a forgalom hiányán!

Életem legjobb karácsonyán vagyunk túl!

Én nem is emlékszek, h volt valaha ilyen...nem vesztünk össze, nem kaptam idegbajt, hátfájást a sok főzéstől...nem kínlódtunk az ajándékokkal, mert nem voltak ajéndékok úgy igazán.

A két gyeröknek vettünk, oszt csók.

Feldíszítettük a fát csak lájtosan, nehogy a nagy leszedje, ettünk, ami jól esett, jáccottunk, és csináltuk, ami teccett.
Tegnap ugyan itt voltak a nagyszülők, de hoztak kaját, halat...azt nem vok hajlandó megpucolni...szal nagyon jól telt miinden, igaz nem volt meg a gagyományos karácsonyi rituálé...de majd idővel, ha nőnek a lurkók újra bevezetem a menetrendet.

Keresztlányom nem akar kibújni, már a 2. napot húzza rá...újévre gyúr... :lol:

Lamásza

Mi is jártunk így utolsó darab csúszdával a nyáron az osánban...ippen csak a csavarok hiányoztak, meg az átkötőrúd...sztem ők nagyon jól tudják mit tesznek ki, csak gondolják van olyan, aki nem viszi vissza!
Mi isszavittük, és ténylerg szó nélkül cserélnek.

Gyugyi
Ma józanocc? :lol: :lol:

Mingyá teszek képet, csak letölt, feltölt, kicsinyít

Kép
ticsimû
 
 


Vicky

Nálad mizu a 2 lepénnyel?

Kép
ticsimû
 
 


Kép

Kép
Mindjárt alszok!

Kép
Nem, nem szabad, még lemaradok valamiről!

Kép
Jujj, de szép, csillog, villog, húúúúúúúú

Kép
Nesze neked anya, ezzel kell minden nap jáccani, főzni majd jövőre fogsz!

Kép
Én majd a háttérből zenélek! Rendicsek?

Kép
ticsimû
 
 


Annyira ráérek!

Megbuhertam még Zsófi képét!

Kép

Ha azt mondjuk, hogy a fehér foltokban általában petezsák szokott lenni akkor a nagy fehér folt, a nagy piros körben tuti rejt még minimum 1et, és mi van a kis piros körben lévő fehér foltban? Mert ott is sejlik vmi!

Zsófi neked rejtély ez a méh!

Nagyon kivi vagyok mi lesz a végösszeg!

Mikor mész?

Róka?

Kép
ticsimû
 
 


Enyém kérdés..
Vettünk Árpinak legot a gulliverben...kétféle, de ugyanaz a márka, unico. Állításuk szerint kompatibilis...gondoltam tök jó lesz később bővítünk, és előbb utóbb nagy adagban építkezünk majd, errre nem férnek össze. tizedmilliméter a különbség, de egy legónál pont elég ennyi, sztetek? így hogy vegyek hozzá kieg kockákat, vagy egyáltalán aljat? hol lehet ilyenkor reklamálni? gyártó honlapja?

Kép
ticsimû
 
 


Helloka!

Ticsikém, köszönöm a képeket, Árpiról kérek közelebbit is, had csöpögjek! :D Ádám pedig rengeteg sokat változott, már látszik, hogy fogja fel a dolgokat! :D Jó husiban van!!! :D

Apa bejött az előbb, hogy hol van munkáskesztyű, azóta se látom... nem mondta miért kell... :shock: :roll:

Naszóval nálunk óriási ajándékozás nem volt, nagyrészét már megkapta előre... :oops: Pont 1 nappal karácsony előtt érkezett meg az új cipője (jó nagy még), így az a fa alatt volt. Meg még apróságok... Aztán Anyóséknál is volt ajándék, meg Dédiéknél (Neki dédi, nekem nagyi). Meg voltunk még Párom Nagybátyjáéknál. Ma szegénykém kidőlt Anyósom kezében, úgy ahogy volt elaludt, így kézben autóztunk haza, gyorsan levettünk róla amit tudtunk és most huny. Úúúúgy sajnáltam, hogy így kifáradt. De nem nyafizott, nagyon jól bírta. :D

Mindjárt jövök még, csak Apa hív...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sleepin 2008.12.26 15:15-kor.

Kép
Kép
sleepin
 
 


Na folyt. Szóval tegnap ott volt Bendus unokatesója is, aki fél évvel idősebb Nála, és képzeljétek el, hogy 1-2 cm-vel magasabbak vagyunk és min. fél kg-val nehezebbek is. a tenyerünk ugyanakkora, mint az Övé. Persze Ő kislány. :D Nagyon meglepődtem, amikor megláttam. Amúgy iszonyatosan aranyos, kedves, barátkozós, abszolút nem irigy, nagyon nagyon ügyes kislány. Már mond szavakat. Pl.: hinta (de dallamosan a hinta palintára), meg hoppá (amikor eldobja a labdát), meg vau (egyértelmű mire mondja). :) Imádom!!! :D

Szóval voltak történések, majd a blogba lehet részletesebben leírok mindent! Most egyenlőre úgy néz ki, holnap délutánig nincs semmi program, VÉGRE!!! Pihizünk itthon kicsit. Szerintem már a gyereknek is elég volt ez.

Na majd jövök képekkel is!!! Cupp addig is és pihizzetek is!!!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin!

Sok leszek, de csak neked, csak miattad...nem tudtam választani... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Nekem ez a kedvenc.
Kép
Remélem a fogorvosnál is lesz ilyen bátor.
Kép
Kép

Kép
ticsimû
 
 


Az utolsó alól lemaradt a megtanított csíííííííííííííííííííííz. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
ticsimû
 
 


Ticsi :lol:
Elhiszem, hogy csodás karácsonyotok volt, ilyen gyerekekkel!
Nagyon aranyos mindegyik, zabálnivalóak!

Zsófi :lol:
Az tuti, hogy nem egy baba van ott!
Én is 3-ra tippelek Ticsi buherja alapján! :lol:

Vicky,lehet, hogy újévi bébi lesz? :wink:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?