Új privát üzeneted érkezett!

Ezek a csajok nagyon tündériek!
Emma ahogy alszik, Zsófi a komoly nézésével Írisz meg milyen szépen kerekedik :D
Matyi kezdi sajnálni, hogy errefelé nem divat a többnejűség :lol: :lol: :lol:
Képzeljétek egyhuzamban aludtam 6 órát! :D Matyi 8 után csak 3kor ébredt és kivételesen én sem ébredtem fel egyszer sem :D

Az előbb értünk haza vásárolni voltunk a faluban, aztán benéztünk a Mindenki karácsonyára de nagyon meleg volt bent és Matyi ne bírta a kendőben így hazajöttünk.

KépKép
winchi
 
 


köszönjük!

winchi!
valami megint volt, mert Zsófi is szépen elaludt tegnap, mint egy jókislány, 10kor, utána éjfélkor evett és reggel9ig aludt tovább.

én meg egy csomószor felébredtem és megnéztem nincs e valami baja.
most is alszik már vagy 2 órája...
lehet, hogy csak aktuális a változás, hiszen már fél éves.
Vendég
 


gégéé!
írd meg légyszi a kúp nevét!
nekem is kellene valami... még mindig fájok... sztem elég heges vagyok még belül...
Vendég
 

 
 

cikatridina



neked vannak belső varratok?

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Nana kérem! Matyi úrfi! nemsokára lesz ám vetélytársad, úgyhogy kösd föl a gatyádat :D:D:D:D:D:D

Picizsófi nagyon nagyon édi és szép!!!

Emmácska meg milyen picike és gyönyörű!!! :) az én gyerekem is ilyen mini lesz???? hihetetlen!!

Karácsonykor babázhatok majd én is, mert jönnek öcsémék a 2 hós dominikkal :D!!

Trundike: Apa segít a főzésben, úgyhogy szerencsére nem kell egyedül csinálnom :D! Mindenben segít amiben csak tud, főleg mostanában. Nem tudom Veletek volt e olyan, hogy elfelejtettétek, hogy várandósok vagytok?! néha velem ez van :shock: , lazán csinálnám a dolgokat és apának kell rámszólnia, h álljon meg a menet!

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Hú Zsófi szemei...ÓÓÓriásiak!!! :lol:

Szösz:
[quote] írta:risz mekkora adagokat eszik meg?
--------------------------------------------------------------------------------


Fogalmam sincs,sose mérem.csak heti egyszer mérjük a súlyát fürdés előtt de azt is csak a védőnéni kívánságára. :roll:

Van hogy mindkét cicim totál kiszivja van hogy csak egyet és bealszik,van hogy egésznap nyűgös és csak a cicin lóg...nagyon változó.

Ma megkaptam az anyasági lóvét,meg a decemberi családi pótlékot Íriszre. :lol:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


ááá ezt nem szereti Kép
Kép egyetlen fiam Kép egyetlen fiam
Kép első karácsonyom
Kép csini "nagy"lányom

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Sarmon: nagyon szépek a gyerekek!!!!! hova készültek, hogy ilyen csinik? Írisz magát a fürcsit nem szereti vagy azt ha az arcához ér a víz?

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


hulla vagyok, nehéz már a hasam és ma megint sokat mentem. enni továbbra sem tudok, de sebaj! igyekszem inkább gyümit enni :). most sül az uccsó karácsonyni mézes ... ajándékok fele van kb. becsomizva ... és képzeljétek néha olyan ütemesen érzem bálintbabát, mintha csuklana :D!

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


sarmon!
gyönyörűek a gyerekeid!

gégéé!
hát sztem nem voltak belső varratok, csak esetleg néhányan. inkább olyan repedéseim vannak amik nem véreztek, így nem varrták, de a helyüket nagyon érzem, ha... :oops:
Vendég
 


húúúú!!!
holnap megyünk haza!
hosszú út lesz...
úúúúúúúúútálooom!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Végül vettünk gyerekülést a Brendonban. Recaro márka lett, jó drága...15 kg-tól jó.
Köszi mindenkinek a segítséget!

De cukik a babák!!!!Annyira gyönyörűek! Már én is babázni akarok!

[b]Mindenkinek kellemes karácsonyi ünnepeket kívánok![/b]


Kristaly
kristaly
 
 


Sziasztok!

Zsófi gyönyörű! Ezek a szemek!!!

Írisz is szépen hurkásodik!

Emmácska is tündér!

Már nagyon fáradt vagyok, egész nap sütöttünk Levivel, este meg nem tudott elaludni, 10-kor jöttem ki, addig szenvedett szegény. Egy csomót meséltem meg énekeltem neki, de mindig kérte, hogy még egyet anyuci! Dorka most aludt el a kezemben, úgyhogy megyek én is aludni!

Jóéjt mindenkinek!
Vendég
 


sarmon nagyon szépek a lurkók:) és Írisz csudapofikat vág :)

el sem hiszem, hogy nekem is van gyerekem :)

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


ma leszünk egy hetesek :)
juhúúúúú :)

KI AZ ÁGYBÓL HÉTALVÓK:)

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Jó reggelt!

Lányok:kb 5 óta fenn vagyok, majd este én is 8-tól alszom ha tudok.

Sarmon: Gyönyörűek a gyermekeid!!!

Mancsa: Hogy csinálod nem is értem. Én mindig félve kezde bele dolgokba mert nem tudom Biankám mikor igényli a társaságom, vagy mikor kell kicsit megbabusgatnom. Így kicsit nehéz nekem, ráadásul míg az én Barnusom 4 éves múlt a te kis Levid "csak" 3 éves.

Gégéé: 3-kor írni??? Te kis Duracell nyuszi!!!

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Kép szuszu

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Gégéé nincs nagyon betakarva Emma?

Wicca karácsonyi ünnepség volt az oviba,oda öltöztek fel így.
Írisz onnantól kezdve bőg hogy elkezdem levetkőztetni,fürdik beletekerem a türibe,felöltöztetem majd cicit kap...és itt nyugszik meg.Végig ordit. :roll:

Ma meg tuti megint a hasa fáj.Kb hajnal 4 óta orditott,nyögött,kínlódott,tekergett...Most aludt el. :roll:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Sziasztok!

Sarmon Matyi nekem is az első egy hónapot végigordította fürdéskor már kezdtem aggódni hogy vízimádó családban mit kezdek olyan gyerekkel aki nem szereti a vizet. Aztán mintha elvágták volna imád fürdeni már akkor visít ha kiveszem a vízből :lol:

A nagy gyerekeid is gyönyörűek

Gégéé ennyire beburkolod Emmát? Hány fokban alszik a kicsi? Alszol te egyáltalán? 3kor irni? :D

Matyi is nyügi volt már tegnap is semmi nem volt jó és éjszaka megint kétszer evett, szerintem ezt az erős hidegfrontot érezte meg. Lehet hogy a többi gyerkőc is?

Ma jön 18 éves sógornőm babázni én meg sütök.

KépKép
winchi
 
 


nem tudom, így szeret lenni, full jókat alszik...

csak akkor keltem fel éjszaka egyszer, amúgy aludtam 7 órát simán :)

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Sziasztok!

Végre van internet :D :D :D Valami gond volt a dobozba ami a folyosón van bezárva és ezen ültek 4 napig mire valaki idejött megnézni :evil: Persze az egész 2 percig tartott!

Gégéé:Gyönyörü Emma baba mikor a Hannus pár hetes volt ő is igy bebugyolálva aludt most már nem mert akkor melege van úgyhogy már hálózsákba alszik mert lerúgja a takarót!
Szegényem nem volt egyszerü az a hét de túl vagytok rajt!És irigy -irigy a sok tejciér.

Sarmon:De édes Írisz a karácsonyi szerelésbe :D
Jázmin nagyon csini :D Mózes is nagyon helyes hihetelen hogy egyidősek vagyunk és már ilyen nagy fiad van :D
Vendég
 


Este mikor kigyúlnak a karácsonyi fények, a gyermekkori álmok egy percre visszatérnek. Ekkor a szemekben a szeretet fénye lángol s a gyertya fénynél még a csillag is táncol. A rohanó világban megkopnak a fények, halványak a hitek és halványak a remények. Nem szeretnék mást, csak hinni a szóban, őszintén szeretni és bízni a jóban. Boldog Karácsonyt! :D :D :D
Vendég
 


Gégéé: Nagyon édi a baba :) Miért ébreszted fel? Használd ki és csucsuljatok! :) Vagy nagyon sárga és ennie kell?

Sarmon: Sajnálom a pocak fájást! Kitartás!

Lara és természetesen Mindenki:

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket szeretnék kívánni én is!!!

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


szia lara, de jó hogy van netetek megint :D

trundike azért ébresztettem fel, mert már 2szer is lefejtem a soros ciciből, de így is szétdurrant, mire jött a kajci :)

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Gégéé:Küldtem neked e-mailt majd ha lesz időd nézd meg :D

Anyany:Nagyon édes Zsófi a képen :D
Jó utat nektek,már bizti ott vagytok,elkéstem :oops:

Trundike:Bius szopizik?

Hogy álltok a karácsonyi készülödéssel?Vendégek lesznek?
Nálunk idén nem lesz vendégsereg 24-én itthon leszünk 3-an aztán csütörtökön Anyóséknál pénteken meg Anyuéknál leszünk.
Voltunk még eggyet a karácsonyi vásárba forralt boroztunk Apával :D Hannus meg aludt egy nagyot jól betakargattam milyen hideg van kint.
Vendég
 


Gégéé! Kórházi story folytatása? Persze, ha időd engedi! :)

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Kép Kép Kép Kép
bende
 
 


Nézzétek!

Én ezt kaptam karácsonyra! Vasárnap csinálta meg először, azóta ide oda pörög, már csak a kiságyban, meg a járókában lehet egyedül hagyni.

Gégéé! Sziaaaaa! Emmácska! Sziaaaaaa! nagyon- nagyon szép baba vagy. Gégéé! hasonlít a szülésünk, de nekem a kitolás 15 perc volt, a varrás pedig átaludtam, a vérszegénységgel meg még most is küzdök. Én mindezek ellenére visszavágyom a magentásba. Én is a nővérpulttal szembeni szobában voltam, jó volt, de persze itthon még jobb. Sajnálom, hogy 1 nappal később jöhetettek haza, nálam is eltört a mécses majdnem, mikor a vérképre vártunk. Nekünk is bizonytalan volt a hazajövetel. Már annyira készültem én is, nagy bőgés lett volna, ha mégis maradnunk kell.

Anyany! sajnálom, hogy nagyon régen talákoztunk és most egy ideig ugye megint nem fogunk. Ez a hülye idő az oka mindennek. teljesen kiszámíthatatlan. Ma mi sem mentünk le, mert nagyon fúj a szél. Zsófinak nagyon nagyon boldog félévességet.

Sarmon! szépek a gyerkőcök, gyerekkoromban én is egy pémztárgépre vágytam. Sajnos akkor még nem nagyon lehetett kapni. De ha beszabadultam a szüleim munkahelyére, orrvérzésig nyomogattam a szalagos számológépet.

Kristály! néztek azokat az üléseket, amiket belinkeltem. Sajnos a recaroról sem hallottam tól jókat, közepesen végzett a teszteken.

Szösz! mi újság, hogy van Réka baba? Újévben már csatlakoztok hozzánk sétálni?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bende 2008.12.23 17:31-kor.
bende
 
 


Lara! már hiányoltalak... nem értettem, hogy miért nem jössz. Nálatok van hó?
bende
 
 


Wicca! várjuk ám az úrfit. Én sem mindig éreztem azt hogy pocakos vagyok. A páromat most kértem meg először, hogy tegye fel a függönyt. Nyáron 8 hónapos terhesen a karnist is én szereltem fel, meg a függönyöket is. Persze mikor hazaért az ember, nagyon csúnyám nézett.
bende
 
 


Próbálok, mindenkinek reagálni meg visszaolvasni, mert az elmúlt napokban szinte nem volt semmire időm. Párom nagyon keveset van itthon. Pénteken szombaton alig láttuk, vasárnap már egy kicsit többet, tegnap megint szinte semmit, ma meg csak délelőtt.
Niki eléggé nyűgös, szerintem a szél beteszi nála a kiskaput. Félórákat alszik, ráadásul éjjel is nagyon sokat fenn van. Még két ilyen éjszaka és karácsonykor sehova nem lesz kedvem menni. :(

Trundike! nálatok mit kapnak a gyerkőcök karácsonyra?
bende
 
 


S. Zsófi! klónoztátok a lányokat? :D egyformán gyönyörűek.

Mancsa! nem vagy nagyon fáradt két pici gyerkőc mellett?

Ancsi! csodaszép mézeskalácsokat bűvöltél. De persze Dorka azért lekörözi őket.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bende 2008.12.23 17:45-kor.
bende
 
 


Bocsi, ha valakinek nem írtam. Ígérem pótolom és most már gyakrabban leszek.
bende
 
 


Bende! De jó, hogy előkerültél! Nagyon ügyes Niki!! :D Réka még csak a fejét forgatja, de mi ennek is nagyon örülünk!
Igen, januárban csatlakozunk a sétákhoz, remélem jobb idő lesz. Én is már nagyon utálom, vagy az eső esik, vagy a szél fúj! :(

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Minden Anyukának, Babának, és Leendő Anyukának!

Békés, Boldog Karácsonyi Ünnepeket Kívánunk!


Kép

Szösz és Réka Baba

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Sziasztok!

Bende: Nagyon ügyes Niki! És egyre ügyesebb lesz, mindjárt elindul és akkor futhatsz utána :D:D:D:D!!!

Mi is Mindenkinek Békés, Nagyon Boldog Karácsonyt Kívánunk!
Kép

Holnap nem leszek, megyünk anyósékhoz! Puszi Mindenkinek!

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Gégéé: Örülök, h jókat tudsz aludni, puszi Nektek! Ugye megtartod azt a jó szokásod, hogy mindennap feltöltesz Emmácskáról 1 képet?!?!? pussz

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Géggé Emma gyönyörü gratulálok!
Bende akkor nemcsak minket visel meg a szél.Niki csodaszép és milyen ügyi :lol: Tegnap 1-kor tudtam lerakni utána 6-kor kelt pici bobiskolás 7.30-ig végül 2-kor aludt el 7-ig. Persze mikor fent van sokat sírdogál.
s. zsófia
 
 


KÖSZÖNÖM:))

ezek a koraesti órák kicsit nyüszisen telnek nálunk mindig...
ma nagyon vicces dolog történt! Apa hallotta a rottyanást, és rendkívül buzgón, kikapta a gyereket az ágyból, és nekilátta átpelusozni...hát kapott ő is egy nagy rottyot...beszólt a bébiőrbe, hogy menjek, mentem, hát kaptam én is egy rottyot, közben pisilt is, még jó, hogy lány...és vigyorgott teli pofával...hehehehe...annyira röhögtem...
wicca hamarosan te is babázol!
jaffa hova tűnt?
bende, köszi, puszi:)

Mindenkinek Boldog Karácsonyt!

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


"Fújhat bármiféle szél, válhat gonosszá a tél, az este békét igér.
Lassan itt a pillanat, talán ma felenged a fagy az összes jég szív alatt.
Kinn a hóesés minden lábnyomot befed, ahogy a hit a sok sebet,
És a fák felett valahol ott lebeg a halk csengőszó. "

BOLDOG KARÁCSONYT MINDENKINEK! APUKÁKNAK,ANYUKÁKNAK, BABÁKNAK, POCAKOSOKNAK! :)

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Sziasztok!

Tündi: csak olyan sütinek állok neki, ami gyors, egyszerű és bármikor félbehagyhatom a szopizás kedvéért. Muffin, kókuszos tekercs meg valami őzgerincformában készült nemkellsütni süti ( a nevét nem tudom, de finom), a krémeseket anyukámtól meg anyósomtól kaptam+ még sokszor elvitték Levit játszani, így tudtam takarítani. Esténként meg apa segít, ha itthon van, akkor övé a leány, míg elaltatom Levit, aztán elzavarom őt is aludni, Dorkával meg netezek kb éjfélig. Nem tudom mi van most Levivel, de egész héten 1/2 9-kor keltünk, nem szokott ilyen sokat aludni, de nekem jólesik.

Úgy várom már Levi arcát, ahogy bontogatja az ajándékait!
Szösz: Rékababa nagyon édes!
Gégéé: gratulálunk az egyhetességhez!
Anyany: Nektek is a félévességhez!

Úgy megy az idő, 3 hónapja még a pocakomban volt!

MINDENKINEK BÉKÉS BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNUNK!
Vendég
 


Gégéé: még nagyon messzinek érzem!

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Bende: de igen fáradt vagyok, de sokat segítenek anyuék, meg anyósomék, meg elszáll a fáradtság, ha rám mosolyog a lányom vagy Levi átölel és belesúgja a fülembe, hogy szeretlek anya!
Niki nagyon ügyes, nemsokára szaladhatsz utána!

Wicca: én is sokszor elfelejtettem, hogy pocaklakóm volt, mindenhová bemásztam, felmásztam, pörögtem, aztán hallgattam a páromtól, hogy nem vagyok normális miért nem vártam meg őt, segíteni akart!

Gégéé: úgy látszik a lerottyantásból senki nem maradhat ki! hihihi
Vendég
 


Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok Mindenkinek!
Legyetek Boldogok! (annira, mint én ;))

sok puszi: Évi&Emma

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Kép

Évi&Emma

KépKép
gégéé
 
 


Gégéé:Jaj nagyon édes pici rénszarvas :D :D :D :D :D
Nagyon sokan itt a fórumon ebbe az évbe kaptuk az élet legszebb ajándékát :D :D :D :D
Boldog karácsonyt!Puszi
Vendég
 


Nagyon Boldog Karácsonyi Ünnepeket Kívánunk mindenkinek és a családotoknak is.Sarmi és családja

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Minden Kedves Babának, Pocaklakónak, Anyának, Apának és az összes családnak nagyon nagyon boldog karácsonyt kívánunk!
bende
 
 


Kép

Látod, így kell szaloncukrot kötözni....
Kép

Ez a karácsonyfa....
Kép

A legcsodálatosabb ajándék, amit valaha kaphatunk
bende
 
 


Gyönyörűek a babák!! Én is akarom már!!! :D!

Gégéé és ha még van (előttem rejtve) más is aki az Éva keresztnevet viseli: Nagyon Boldog Névnapot! Gégéé micsoda ajándék karácsonyra és névnapra :D!!! Sok puszi

Szép napot!
Vica
wicca
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?