Új privát üzeneted érkezett!

Most meg a másik topikban azt mondják, hogy felesleges bemenni, mert úgysem csinálnak semmit... :roll: Hát lehet. Én már nem tudom. Semmit nem tudok.. :evil:

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Most meg a másik topikban azt mondják, hogy felesleges bemenni, mert úgysem csinálnak semmit... :roll: Hát lehet. Én már nem tudom. Semmit nem tudok.. :evil:

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Reni: nekem elalszik cicin de közbe szivja is ,te hogy tartod ébren?mert nekem nem ébred fel hiába keltem és utánna kilopom a cicim a szájábol de 10perc mulva ébred és tátog hogy éhes.
hát hogy hogy birom?fáradt vagyok de még nem vagyok depis :lol: remélem nem is leszek bár sokszor van rossz kedvem.De lejár hozzám a hugom néha és akkor dumcsziunk egy nagyot :lol: na megyek majd jövök jok legyetek és fel a fejjel :lol:

000kata
 
 

 
 

Ma 10:05-kor megszületett Aida kisfia, Noel, 3360gr és 54 cm. :lol: :lol: :lol: Gratulálok neki itt is és sok-sok boldogságot kívánok nekik!

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Aida juj gratulálok nektek nagyon sok boldogságot és sok tejcsit kivánok!!!

000kata
 
 


Kata:Én úgy tartom ébren nappal,hogy beszélgetek vele meg ha sokáig nem szívja akkor rászólok,hogy egyél fiam vagy kiveszem a cicit a szádból :lol: Ez beszokott válni :D De persze,ha nem reagál és fél kómás akkor kiveszem a szájából.Meg,ha már egy órát cicizett akkor nem adom neki oda hiába sír.Tudom kegyetlenűl hangzik,de muszály,mert akkor egésznap etethetném.Én hozzám hugom sajna elég ritkán jár és,ha meg jön is akkor a párjával és így sajna nem tudok vele nagyon beszélgetni :cry: Meg mindig sietnek :cry: Anyum jön hozzánk minden szombaton vele szoktam beszélgetni,de sajna nem elég,mert utánna egészhéten szinte egyedűl vagyok.No majd csak elmúlik ez az időszak is :) Else hiszem,hogy mindjárt 1 hónaposak leszünk :shock: :D Hogy repűl az idő :shock: :)

Aida:Gratulálok Noel babához!!!Jó egészséget és sok-sok tejcsit kívánok!!!

Ancsa:Ti,hogy vagytok?

gröni,dawn és a többiek merre vagytok??Remélem minden rendben van veletek csak épp nincs időtök a babáktól jönni.Azért remélem nem végleg tűntetek el!!!

Szép napot mindenkinek!!!

Kép
Kép
reni_24
 
 


hahó!


reni:

hétköznap nekem is ez van, h pisilni enni alig tudok, nekem Regi nappal alig alszik de. szinte semmit, a nap nála 5-6közt kezdődik, du.4ig a legfárasztóbb nekem, utána jól alszik már.

szóval én azt csinálom, h a hordozóban viszem magammal még "oda" is, meg ugy eszek, h közben lököm a lábammal, v a vállamon van és félkézzel:) már egész belejöttem és reggelente szopi után egy gyenge kávét is engedélyeztem különben nem birnám. a du. alvásánál én is lefexek vele, igy jól birom az estét, éjjel meg ugye alszunk áltban sokat.

viszont a lökés vivés is fárasztó igy most karira egy elektromos hintát kértem neki, meglátjuk.

amugy ha apa itthon van se sokkal jobb a helyzet mert ő nem sokáig tudja lekötni nemtom nálatok ez h van, remélem később azért majd jobban besegít..


na megyek mert jönni akar a géhez

andy

Kép
andy30
 
 


Helló, Köszi a gratokat!! Ma jöttünk haza.

Kép Kismanóval:
Kép

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


hahó!

aida:

nagy gratula! nagyon szépek vagytok a képen:)


Boldog karit mindenkinek!


andy

Kép
andy30
 
 


Itt van még pár kép rólunk :D

Kép Megszülettem

Kép Anyával első szopi előtt

Kép Apával pihenés

Kép Már3 napos vagyok

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


csillag száll az esti égen,
utat mutat sötét éjben.
A szeretet ma újra éled,
halkan szól mostminden ének.
Körül ölel, mint a bársony,
legyen boldog a karácsony.


Boldog karácsonyi ünnepeket kiván:
Timi és Sanyika

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Békés karácsonyt mindenkinek!

És a szüléstörténet:

"2008. december 20-án szombat éjjel 1-kor felébredtem, hogy párom bejön aludni. Éreztem megint azokat a bal oldali, lenti fájdalmakat, amikre már itt a fórumon is panaszkodtam sokat. Ugyanolyan volt, éreztem, hogy ott lent mintha a belem kitüremkedne. Nem volt benne semmi szokatlan, egyszerűen már kétségbe voltam esve, hogy miért nem lehet a terhesség fájdalommentes. Párom tanácsolta, hogy menjünk kórházba, biztos bélgörcsöm van és majd adnak valami gyógyszert. Akkor még nemet mondtam, de utána csak nem szűnt ez a fránya fájdalom és már nekem is elegem volt belőle így mondtam, hogy egyefene menjünk. Bár attól tartottam, hogy bent tartanak, de akkor már mindegy volt. Elindultunk. Az autóban olyan egészen furcsává értek ezek a görcsöcskék, de még mindig bélgörcsre gyanakodtam, hisz maradt bal oldalt, lent és a méhem sem volt annyira kemény. Párommal még arról is volt szó, hogy visszafelé hol tankolunk. Beértünk a kórházba, akkor már egészen fájt (persze bal oldalon lent). Mondtam is páromnak, hogy WC-re kéne mennem, annyira bélgörcsre gyanakodtam. A szülőszobához mentünk, mert az ügyeleten nem igazán lehet éjjel 1-kor találni senkit. Ott egy szülésznő szépen betessékelt és szólt az ügyeletes orvosnak, de aztán végülis ő vizsgált meg. A méhszájjal kezdte és mondja: "Ühüm, bő 2 ujjnyi, majdnem 3 a méhszáj, lehet gyorsan értesíteni fogadott orvost, szülésznőt". Párommal mi meg összenéztünk, hogy most mi van? Pláne én néztem, mert bal oldali bélgörcsre emlékeztető fájásokról nem gondoltam, hogy szülési fájások. No akkor szóltunk a szülésznőnek, orvosnak, EDA-s doktornőnek. Felraktak CTG-re. ez olyan 3 körül lehetett. Ott már egészen fájt a dolog, szenvedtem rendesen, de a fájdalom jellege fura módon nem változott (bal oldali). A szülésznő volt ott a leghamarabb. Majd jött a kádban vajúdás, de hamarosan befutott az EDA-s doktornő és ki kellett szállnom. :( Az EDA-t szépen bekötötte, akkor már egészen vágytam rá, hogy enyhítsünk ezeken a fájdalmakon. Beadta, hamar éreztem hogy picit csillapodott. És itt jött a neheze... Egy, maximum két fájást csillapított és utána ugyanolyan viharosan jöttek az akkor már kb. 1 perces fájások. Ja nekem azok a lightos 10 percesek elmaradtak, kb. 3-4 percesekkel kezdtem rögtön. Közben megjött az orvosom, megvizsgált. A baba feje még nem volt beilleszkedve, pedig a méhnyak elsimult a méhszáj pedig majdnem 5 ujjnyi volt. Ki tudja miért, talán az EDA-tól a következő fél órás vajúdás semmit nem ért. Méhszáj nem akart eltűnni, baba feje sem ment lejjebb. Oxitocin infúziót akartak bekötni, azt én megtagadtam és abban egyeztünk meg az orvosommal, hogy akkor felkelek (EDA-s orvos is belement) és sétálgatok. Ja közben volt burokrepesztés is még valamivel előbb. Sétálgattam és így pikk-pakk eltűnt az utolsó kis rész a méhszájból, tehát a tágulási szak, alig 2-3 óra volt igazából. Utána jött a rémálom... :( A baba feje nem akart beilleszkedni, nekem szörnyű fájdalmaim voltak, nagyon röstellem, de egy-egy fájás alkalmával egy kisebb ordításféle is kijött a számon. Az EDA ekkor már olyan volt, mint lónak a nyugtató, a beadás utáni 1 fájás picit finomabb, majd ugyanolyan fájások. Pár órás szenvedés után jött egy másik orvos megvizsgálni, hogy mi van, de akkor már azt mondta: "Hé, gyerekek, hát itt a koponya." Akkor kezdtem el nyomni, teljes erőmből a fájások alatt. Ez olyan 8 körül volt. Volt hogy semmit, volt, hogy 1 millimétert haladt lefele Nolika. :( Pedig én úgy nyomtam. Ekkor már kaptam oxitocint is és nem is utasítottam el Noli érdekében. 2 órás kínszenvedés után, hasba könyöklős módszerrel a hátunk mögött 3/4 10 körül betolták a vákumot, a szobában kb. 12-en összegyűltek majd innentől gyorsan zajlott minden. 10:05-kor Noli kipottyant 3340 grammal, 54 cm-rel, 9-es apgarral makk egészségesen. Gyors megnézés után (a vákum miatt) megkaptam a pocimra a kis tündért. Sírtam Nolival együtt amikor kibújt, párom pedig velünk. Később kiderült, hogy párom a kitolás alatt már legalább 2 órája ott síratott, ahogy látta, hogy erőlködök és hogy fáj, mégsem halad a dolog. A végén a szülőágyra borulva rázta a sírás és én pedig két könnyem között csak azt mondogattam: "Nézd, ott van Noel!". Csodálatosak voltak azok a pillanatok. A páromat mintha kicserélték volna, minta apa és imádja kicsi Nolit. Minden olyan tökéletes és mégis félelmetes és kétségbeejtő. Én sajnos nehezen tűrtem a szülést, többször könyörögtem az orvosnak a császárért, a végén többször kiabáltam és az EDA sem hatott nálamn (mint kiderült kinél mennyi ideig tart, nekem 5 percig sem tartott a hatása), mégis ha az első hármasban töltött pillanatokra gondolok, azt hiszem megérte."

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida: gratulálok gyönyörű a kis Noel baba.nagyon szépek vagytok együtt.látod csak othon vagytok karácsonyra. :lol:

kellemes és békés karácsonyt kivánok mindenkinek!!!

000kata
 
 


No mindenki karácsonyozik!? El vagytok tűnve.

Ancsáról hír?

Kata, nálatok mi újság? Hogy telnek az ünnepek?

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida!

Gratulálok nektek és sok boldogságot kívánok! Nagyon szépek vagytok együtt a képeken!
Hogy telnek az első napjaitok otthon? Te már jól vagy? Gátseb?

gwini
 
 


Aida: jol telnek az ünnepek :lol: és jol vagyunk köszönjünk.az éjszakák még mindig a régiek :roll:
ti hogy vagytok?milyen érzés anyának lenni?éjszakák hogy telnek?Gátseb?

000kata
 
 


Kép Kép

000kata
 
 


Kevin nagyon édes! ;)

Jól telnek a napok, általában fél éjszakát fen töltjük. :( Gátseb fájogat, meg a hasam is görcsölget, főleg ma egész sokat. Azért már sokkal jobban vagyok, mint az elején. :)

Anyának lenni felemelő és kétségbeejtő egyszerre. :D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


aida: örülök hogy jobban vagy.Az éjszakák majd kialakulnak.kevin is még mindig 2 óránként kel.Tejcid van bőven?szopizik Noel baba?olyan édes és mennyi haja van.szerinted kire hasonlit?
Rakj fel még képeket.Hogy tlnek az ünnepek?párod otthon van veletek?

000kata
 
 


Oh tejem túl sok is van sajnos, sugárban jön szegényem fulladozni is szokott úgy jön. :( Meg sokat, nagyon sokat bukik és mohó is.

Azt mondják orra tiszta apja, szeme az enyém. Majd később még meglátjuk. :D

Párom itt van szerencsére és hatalmas segítség. :) Kórházban is bent feküdt velem és én nem is tudom mire mentem volna nélküle.

Itt vannak képek, ha érdekel. :)
http://indafoto.hu/aidafoto/noel_megszuletett

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida: bent feküdt veled a párod?de jó,még ilyet nem is hallottam.hogy hogy?bent lehet?és akkor 3an voltatok egy szobába?
Az jo hogy sok tejed van,inkább legyen sok mint kevés.Megnéztem a képeket nagyon tündéri Noel baba,nagyon szép :lol: Nekem az a kedvenc képem amin alszik oldalra fordulva,ami kint is van a neved alatt.Nagyon tündéri.
Hogy telnek az ünnepek.olyan jó hogy karácsonyra otthon tudtatok lenni

000kata
 
 


Igen családi szobában feküdtünk, egy szoba, fürdőszoba volt a miénk, hármunké.

Most már túl vagyunk a sok látogatón, így most már nyugisabb a dolog itthon. :)

Ancsáról mit tudsz, írt vissza?

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sajonos Anycsáról nemtudok semmit.Remélem jol vannak és hamar jelentkezik.

Reni , beagle, Andy többiek merre vagytok??????????????

Éjszaka kevin óránként kel olyan fáradt vagyok :cry: nemtudom mikor áll be nállunk hogy alszik több órát egyszerre.

000kata
 
 


Szegény.. :( Nálunk fordított a helyzet. Túl aluszékony. 4.5 órát is képes aludni, keltegetni kell. De ez még a megmaradt pici sárgasága miatt lehet.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Kép Kép Kép

000kata
 
 


Kis tündér húsos baba! :D

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


köszönjük :lol:

000kata
 
 


Sziasztok

Neharagudjatok,hogy rég nem írtam már, de annyira összekuszálódott az életünk mióta kiderült,hogy Liza milyen beteg.
És közbe beteg lettem én is, szóval pocsék minden.
Jelen pillanatban még keresgélek alkalmi munkát magamnak, vagy bármit, amiből tudnánk több gyógykezelést finanszírozni Lizának.

Annyi a jó hír, hogy itt helyben Tatabányán van egy rehabilitációs központ, ahol csinálnak ilyen DSGM gyógytornát, de sajnos hetente csak 1 alkalommal mehetünk oda, mert annyira sok a beteg kisgyerek,hogy nem tudnak ott több kezelést vállalni nekünk. És azt is csak január első hetében, minden héten Pénteken tudjuk csak igénybe venni. :(

De majd ott aki tartja a Lizának a gyógytornát, megpróbálok vele beszélni,hogy hol lakik, magán vállal-e ilyen kis beteget és mennyiért, és remélem nagyon, hogy összejön majd, légyszi drukkoljatok. Köszönjük.

Visszaolvasni nem volt még időm, neharagudjatok :roll:

A babák Mind-mind nagyon gyönyörűek, szépek,édesek. :lol: :lol: :lol:

Amint lessz egy kis időm,megpróbálok vissza olvasni és ujra bekapcsolódni hozzátok.

Kép

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


És kép Lizáról

Kép

Kép

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


Sziasztok!

Boldog Új Évet kívánunk mindenkinek! :lol:

Ancsa!
Gyönyörű szép ez a kicsi lány! Kitartást kívánok nektek és remélem, hogy meggyógyul a kis Liza. :cry:

gwini
 
 


Ancsa, örülök hogy helyben is találtál ilyet! Gyönyörű a kicsi lány. Mielőbbi jobbulást mindkettőtöknek!

Én pedig BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK!!

Kép

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Először is BUÉK minden anyukának, babának,és apukának.

Nagyon rég nem jártam itt, ennek oka hogy Dórink hasfájós lett. Olyan keveset sírt egy héttel ezelőttig, hogy el sem hittük, hogy ilyen "jó" babánk van. Sajnos most az estéink eléghúzósak. Túl vagyunk az espumisanon, infacolon, mecsek baby teán, lábtornán. Érdekes mert hol ez hat hol az hat. Tehát nem tudom kijelenteni egyikről se hogy nem jó.
Ezt leszámítva minden rendben velünk. 3060g-mal jöttünk haza és most 4190g-ot mértem este.

Ancsa: Örülök hogy jelentkeztél. Liza gyönyörű kislány, Sok erőt, kitartást kívánok Neked, és mielőbbi gyógyulást a babának.

Aida: Nagyon szép Noel baba, és szerintem nagyon hasonlít rád. A szülésed nem volt könnyű ahogy olvastam. Szuper lehetett hogy a párod is veletek volt benn a kórházban. Nekem a kórház rémálom volt, minden este bőgtem benn,alig vártam hogy jöhessünk haza.

Kata: Nagyon édes Kevin, és tényleg szép nagy a pocija a fürcsizős képen.Reniről tudsz valamit, mert ahogy visszaolvastam nem láttam tőle semmi beírást.

Szóval minden baba nagyon szép. Mindenkinek mégegyszer Boldog Újévet.

Búcsúzóul pár kép rólunk.
Ja és újévi fogadalmam hogy jövök rendszeresen.
Kép Kép Kép
Vendég
 


Kép Kép
Vendég
 


beagle, csodálatos baba!! :)

Hova lett mindenki? Kata és a többiek?? Topik kihalt?

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


beagle: dóri nagyon szép baba.nagyon szépek vagytok együtt a képeken. :lol: Reméljük hamar elmulik ez a pocifájos időszak.A tejeddel hogy álsz?lett végülis?

Aida: nem hal ki a topik csak mostanába olyan kába vagyok.kevin mmár nappal sem alszik csak 5-10 perceket és nem is értem hog y miért.Ma is hajnal 4 ig fent volt :shock: tegnap 2ig. :cry:
szegénykémnek szürcsög az orra,remélem nem lesz beteg. :cry: a ocija is fáj.

Ti hogy vagytok?

000kata
 
 


Sziasztok

Jöttem hírt adni magunkról.Remélem az ünnepek jól teltek mindenkinek.És boldog új évet :D Sajna mi az ünnepeket végig szenvedtük :cry: 6 napig szinte alig aludtunk :cry: Krisztiánom kicsit beteg lett :cry: De már hál istennek pár napja megint alszunk éjszaka :D kopp-kopp.Még kicsit szurtyogunk remélem hamar elmúlik.Remélem majd többet tudok jönni mostmár.

Gyerkőcök nagyon édesek :D

Kriszről pár friss kép :D

Kép


Kép


Kép


Kép


Kép


Kép


Kép

Remélem mindenki jól van.

Szép napot

Kép
Kép
reni_24
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a dícséreteket.
Kata: tejjel nem állok sajnos jól. Dóri már nem szopizik egyáltalán. Amit lefejek azt kapja cumisüvegből meg tápszer pótlást. Sajnos több a tápszer mint az anyatej, de már túl vagyok az önmarcangoláson. Volt részemrőlelég sírás emiatt.
Azért nem ciczünk,mert semmit nem szopizik ki belőle.. 20 perc szopi után mutat a mérleg 10grammot... szóval beszüntettük, mert közben meg a cicit szétrágta. Ő a kezdetektől fogva nem szopizott normálisan, csak az elején azt hittem velem van a baj.

Reni: szép baba nagyon Krisztián. Remélem hogy meggyógyultok hamar.

Ja Kata, voltatok koponya és hasi ultrahangon? kellett fizetni érte, kellett beutaló? mimég nem voltunk, de tervezem.
Vendég
 


hahó!

tényleg jó rég voltam itt, de ah látom ti is.

Először is BUÉK mindenkinek, és a babák gyönyörűek mindenhol!


Ancsa:

ez szuper hir! de örülök! most már csak meg kell fűznöd a gyógytornászt h vállaljon. tuti sikerülni fog.. pénzért mindent :?

reni:

nekem is mindig szürcsög Regus, de nemtomez betegség-e mert más baja nincs. szoktam leszivni neki, de alig jön vmi, csak az a kicsi ami kivülröl is látszik és szépe fehér nem sűrű zöldes ami kórósnak számit, és utána uúgy szürcsög nemsokára, tehát nemtom. védőnő mikor jön épp nem szürcsög sosem, tehát nem tudja ő sem. én azért aggódok, és nemtom szivnom kéne-e neki gyakrabban, félek mélyebbről jön és betokosdhat v vmi, nem értek hozzá, most heti kb 4szer szivom le, mikor már nagyon szürcsög (amugy éjjel csinálja áltban meg még horkol is hozzá gyakran :roll:


kata:

kitartást, biztos beáll majd, nem a pocja fáj? nekem szerencsére Rehi éjjel jól alszik, 1x max 2x kel fel, és könnyen vissza is alszik és már 3 hete minden este 8kor pontban elalszik, ez már ugy érzem rendszerré nőtt, 7kor fürcsi, utána félóra evés, majd 8kor már szundit is:) tegnap meg pl 8tól hajnal fél4ig durmolt egyhuzamban.

viszont nappal nem alszik!max az ölemben de meg du 1-1 órát, de az nem az igazi.mind1,inkább igy legyen mint forditva.

ja és annyit eszik, h a doki szerint vissza kéne fognom(persze nem teszem) de tény h heti 40dkg-kat és iszonyat pocija van, néha alig kap levegőt evés után :roll: mingyá dobok is képet.
nnyi történt velünk az ünnepek alatt

még annyi történt velünk az ünnepek alatt, h az őssejt miatt vércsoportmeghatározást kellett kérni és mivel nem csinálták meg születéskor, 31-én bevittük és képzeljétek a vénájából vették egy egész fiolányit, tök sokáig tartott, elvitték nem mehettem vele és csak azt hallottam h keservesen sir(én meg a folyosón zokogtam) utólag láttam h vénás volt, amugy aszittem csak pár csepp lesz az ujjacskájából olyan szörnyű volt! tudom, h van akinek ettől sokkal több baja van, és minden elismerésem is előttük, ez a legnehezebb egy anyának!

Na, akkor jön pár kép, aztán megyek aludni én is, mert holnap már a párom dolgozik, ugyh kell az energy:)


andy

Kép
andy30
 
 


na képe a vérvételről és a pociról

Kép

Kép

Kép

végül mi ketten

Kép

Kép
andy30
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek boldog , Sikeres Új esztendőt!

[color=red]Látom megszületett Aida Kis Noel babája! :D
Olvastam , nem volt könnyű! :roll:
De , nagyon szép baba, gratulálok!
[/color]

Beagle..neked is sok gratula, szép formás babócád van neked is!

Kata, Andy...nagyon szépek a képek, helyesek a babák!

Mi jól vagyunk. szépen teltek az ünnepek!
Norbika már a 68-as rugikat hordja. Szemlátomást nől a haja,
tök kisfiús már!Olyan édes! Én is tettem fel új képeket a www-re.

Annyit gügyög és mosolyog. :lol:
Hasa már nem fáj , sokat bukik, de más baj nincs.
Most ennyi mert ébredezik , mennem kell.
Puszika és mégegyszer Búék. :lol: Kata

Kép

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


beagle: voltunk ultrahangon nem kellettt fizetni érte.de kell hozzá beutaló a gyerekorvostól meg időpontot kell kérni.Mennyiket eszik Dóri baba?

Andy: nagyon szép regi,szép nagy pocija van.Mennyiket eszik?Kevinnek is szürtyög az orra sajnos,vettem neki orrsprét.és kiszivom a noziját.és nem is sir olyan ügyes :lol: Milyen össejt?a köldökzsinorvér?hogy zajlott és mennyibe került?

L.Kata: nagyon szép Norbika és milyen nagy már

Reni: nagyon édes Krisz.

000kata
 
 


hahó

000kata:

hát ez az h tök sokat eszik mármint a dokinéni pl le is tolt kicsit miatta h fogjam vissza. 100-120akat eszik átlagban ennél inkább többet max 140 kevesebbet ritkán és két hete napi 7szer azelőtt 8-10szer is. heti 40 dkg-t hizik eddig. doki szerint bántja a pociját de nem fáj neki jobban mint az átlagnak, viszont látom h más babákhoz képest milyen húsos:) de azt mondják anyatejjel nem lehet elhizlalni.

őssejt:

120 egyben befizetés majd évente 14000 a tárolás, sztem nem gáz.


holnap megyünk hallásvizsgálatra már megint a kórházba meg megkapom a véreredményt is majd gondoljatok ránk úgy izgulok bár ez most sztem nem fog neki fájni de akkor is..

na megyek alszok kicsit mert tegnap éjjel 3x is fent voltunk kicsit fáradt vagyok


andy

Kép
andy30
 
 


ja regi sem sir a porszivósnál olyan drága:) viszont én anyatejet szoktam neki cseppenteni állitolag annál jobb nincs semmire még szembe is mehet meg fürdővizbe a bőrnek

Kép
andy30
 
 


Sziasztok!

Minden baba fantasztikus igazán büszkék lehetünk rájuk.

Ancsa, ha olvasol minket írj légyszi, hogy hogy vagytok,pár sort.

Kata:ok köszi az infót,kérek beutalót. időpontra mentél, nem kellett várni? Nem sírt a vizsgálat alatt Kevin?
Dóri sajnos inkább tápszeres mint anyatejes baba, mert azt a 20-30milit amit le tudok fejni, öntöm a tápijához. Most napi 6x kellene 120g-ot ennie , de ő nem eszik 6x csak 5x.És akkor vagy 120at vagy 150et, attól függ mennyi tejcsit tudok hozzá önteni. Mi már kari óta átaludjuk az éjszakát, tegnap is éjfél után elaludt és 9kor ébredt, ezért nem jön ki csak 5 kaja. DE aggódom mert előző héten csak 11dkg-t hízott, sztem 15 dkg min kellene híznia. Szóval ahhoz képest hogy tápis nem dagi :D még.
szóval sztem mi nem úgy működünk mint az anyatejes babák, mert tejcsivel nem aludná át az éjsakát se sztem.

jaj kiabál.
rohanok
jó éjt nektek.
Vendég
 


andy: ezt még nem hallottam hogy anyatej az orrba.Kitöl hallottad?majd mesélj h mi volt az orvosnál.

Beagle: időpontra mentem kb 5 percet vártunk,sirt szegény.de az egész tartott egy percig én nem voltam megelégedve ahogy csinálta. :cry:

rólunk: ma elvittem Kevint orvoshoz hogy nagyon szürcsög és nyügi.kicsit piros a torka.Kapott orrcseppett,de semmi komoly.

000kata
 
 


Aida: merre vagy?

000kata
 
 


kata: hogy lehet 1 perc alatt mindent megnézni?
szépen bántak Kevinnel.többektől hallottam hogy vannak olyan dokik asszisztensek akik olyan durván bánnak a picikkel.
Nem tudom csináltassam e inkább magán úton. Nem olcsó,de ha a 4dmozira annó rászántuk,akkor erre is. Ez nagyon fontos.
Vendég
 


sziasztok

Ritkán tudok csak jönni,neharagudjatok.
Liza is kicsit náthás, porszívózzuk a nóziját, muszály, de nagyon nem szereti a drágám. Holnap megyünk orvoshoz, méreckedünk is, na meg megkapjuk a 2 hós oltást,plussz egyet,ezt én kértem külön.

Látom mindenki nagyából jól van :) ennek nagyon örülök.
A babák pedig egyszerüen gyönyörüek :lol:
mennem kell,felébredt a királylány,majd jövök még :arrow:

Kép
Bán.Barnabás 2002.12.11.
Alexandra Vivien 2000.09.12
ancsa2727
 
 


oookata:

védőnő mondta az orrcsepp anyatejet és szembe is mehet ha gond van mindenre jó!sőt legjobb

az uh az hasi?mér kell? nálunk nincs. elvigyem magánba?

bocs csak ennyi mert a hasamon alszik:)

Kép
andy30
 
 


andy: nállunk a korházba ahol szültem mindenkit viszzarendelnek.De nem kötelező.Ellehet vinni magánba ot 10-15ezer forint.De van ahol ingyenes csak beutaló kell.Kérdezz rá a gyerekorvostól vagy a védőnőtöl.

000kata
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?