Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Szöcske! Csodaszépek a babák!!!
Jobbulást neked!

Boni! Köszi. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Szöcske, örülök, hogy kiengedtek, gyors erősödést Neked! Norbi és Kira pedig nagyon szép babák!

Hanna! Köszi :) Ahogy olvastam a blogodat, Neked is igazából két fiad van, egy kint, egy (még) bent :wink:



Kép

 
 


Mó! :lol: :lol: :lol:
Ezt majd nem árulom el a Lacának. :)
Mekkora már a pocid???

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 

 
 

Szöcske!
De jó hogy otthon vagytok!!!!
vovanda
 
 


Szöcske, örülök, hogy hazaengedtek már. Mihamarabbi jobbulást kívánok neked, és boldog anyaságot a babácskáiddal. Tej miatt ne aggódj, mások is tápszeren nőttek fel, mégis normális emberfia lett belőlük. :wink:

skrisz72
 
 


30 hét + 2 nap...

[törölt kép]


[törölt kép]
vovanda
 
 


Vanda, szép kis poci! Búcsúbuli?

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezés! Köszönöm a rámgondolást, a drukkokat!
Sajnos a macera hamarabb kezdődött, reménykedtem, hogy kicsit később fog, de hát ez van... :roll:

Tegnap kiengedtek, itthon vagyunk! Vérzéske továbbra is van :? , de nem lehet vele mit tenni... vigyázunk...

Bébike jól van, hétfőn 61mm-s volt, ügyesen mozgolódik (az volt kereken a 12.hét).
Holnap megyünk a kombinált tesztre.

Puszi Mindenkinek!
angel37
 
 


Angel, szuper! Úgy aggódtunk mindannyian. A lényeg, hogy a baba jól van. Gratulálok a 12. héthez! :lol:

skrisz72
 
 


Halihó!
Bocsika, vizsgáim voltak, azért tűntem el kissé.. :?

Köszönöm a bókokat óriáskobakú utódom nevében :D Valóban fantasztikus élmény volt látni így már emberkeformában...... nagyjából felfoghatatlan :roll:

Drága Angel!
nagyon örülök, hogy otthon lehetsz végre, nagyon aggódtam érted, ne tessék ilyet csinálni többet!!!! :) Milyen instrukciókat kaptál??
Én január első hetében megyek integrált tesztre.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Vanda!
Húú, nem semmi pocak.. :D

Szöcske!
Mielőbbi gyógyulást kívánok, a babácskák csodaszépek!! :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Skrisz!
Karácsonyi buli. Van egy kollégánk aki másodállásban Mikulás és vőfély (plusz még Miklósnak is hívják), kihúzzuk egymás nevét kalapból és ő meg kiosztja. Jókat szoktunk röhögni.

Angel!
Tarts ki, el fog múlni!!!
vovanda
 
 


Szöcske
nagyon cukik a gyerkőcök! Lénána is ilyen angólpólyás baba volt. :P Jobbulást neked! Mi az h. kilátszódnak a bordáid?-így lefogtyál felül, a lábad meg még vizes? ...nekem nincs kint a bordám, viszont a lábaim még mindíg vizesek.Tájékoztass mire juttok a kivizsgálással, nekem is utána kellene mennem azt hiszem.
Angel
üdv újra, pihizzetek sokat.
Vanda
csinos jókedvű kismama vagy! :lol:

Kép
katica_75
 
 


Katica!
Köszi. Padig már nagyon hamar fáradok.
vovanda
 
 


Drága Szöcske!

Rengeteget gondoltunk Rátok "odaátról"! Szívből gratulálunk a csodaszép Babócákhoz, Te pedig gyógyulj és erősödj meg gyorsan!!! :D

Angel,
mega-nagyon szorítunk Értetek!!!! :P

Mindenkinek a Legeslegjobbakat!

tillidian
 
 


Csajok!
Csütörtök este hazahoztuk a piciket, és jött a pánik. Férjem aludt kb. 4 órát, aztán elment dolgozni, este hazajött, éjszakázott velük, ma pedig kidőlt a sorból. Tegnap én voltam ramaty, 48 órája nem aludtam, segítségünk a szomszédnéni volt. Gyerekorvos, védőnő csak másnap jött ki, magyarul magunkra maradtunk kb. 2 napig itthon. Már alakulunk, egyre ügyesebb vagyok. Mindent írnom kell, mert elfelejtek dolgokat. Székletük nagyon kemény, a tápszertől, írtak gyógyszert nekik. Kezdenek beállni az itthoni rendre, kb. 40-50 ml-t esznek 8x. Fürdetés nagyon gáz volt, csúsztak, a férjem nem merte őket megfogni.Aggódtunk a hőmérséklet miatt, de elindultunk bele az ÉLETbe. Hát, minden nappal jobb és könnyebb lesz. Majd teszünk fel képeket, ha a férjem eszmélni fog, kb. 4 napon belül.
szöcske
 
 


Szöcske :!:
A 4 óra alvás rengeteg ám :shock: Gratulálok hozzá. Nekem az 1-6. héten nem sikerült 4 órát aludni :wink: Üdv. az ikres anyukák táborában. Nekem kb. 3. hónap után lett jobb.... Kitartás, ügyes leszel. Az első és második hét nagyon nehéz, de aztán minden beáll, napirend lesz és működni fog. Én még mindig írok mindent :wink:
A kialvatlanság a legrosszabb... próbálj segítséget szerezni!

Angel :P Lois :P
Olyan jó Titeket itt látni :D

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Szöcske, szokták mondani közhelyesen, hogy minden kezdet nehéz. Pláne két kicsivel! Reméljük hamar belerázódsz, és helyreáll a rend. Aludj akkor, amikor a kicsik is alszanak. Így szert tehetsz némi extra órákra. :D Azért remélem nagyon boldogok vagytok, ha még pánikoltok is egy kicsit. :lol:

skrisz72
 
 


Szöcske!
Ha már most baj van a kakival a táptól, inkább próbáljatok ki másfajtát. Ja, és kérhetsz nekik anyatejet is, nem lesz elég, de a semminél több. Nyugi, belejöttök, nem lesz semmi baj. Ha gáz a fürcsi, elég ebben a korban 2-3 naponta is, amíg kicsit blejöttök.

És bocsánat, de muszáj felvágnom:

[törölt kép]
vovanda
 
 


Halllihóóóó! :D
Na akkor láttatom magam Fannikám :D

Szöcske!
Hamar belejöttök a dolgokba, ha más miatt nem akkor azért mert muszáj :roll: Persze gőzöm sisncs milyen lehet két ilyen csöpp babával hirtelen egyedül ha nincs segítsége az ember lányának (teszem hozzá nekem sem lenne.. :( ), de biztos vagyok benne, hogy minden napról napra könnyebb lesz :D

Vanda!
Nagyon szép megható kép :) Mennyire lelkesek a nagytesók a kistesókra?? (Bocsi az esetleges indiszkrécióért... :oops: )

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Aludj akkor, amikor a kicsik is alszanak.

Krisz, ezen olyan jót nevettem :lol: Többnyire természetesen nem egyszerre alszanak a babák, ha ketten vannak :lol: Sírni viszont remekül tudnak egyszerre :roll:

Lois :P
Helyes-helyes :wink:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Egy ideje megint csak olvastam...

Szöcske! Drukkolok, hogy megerősödj és mielőbb belejöjjetek a napirendbe :)

Fanni! Ijesztgetsz? :wink: :D

Vanda! Húúú, komoly pocak :wink:

Hanna! Növöget, növöget... lassan 100 cm...



Kép

 
 


Lois!
Nem akarlak nagyon kiábtándítani, de Manót igazából a csíkjaim érdekelték. :oops:
Kistesókért annyira nem lelkesedik, sőt, mérges-féltékeny hangulatában már azt is kijelentette, hogy nem szereti őket. Ez meg érthető, az ő szempontjából csak két trónbitorló érkezik. Majd alakul, de a drámára már készülünk.
vovanda
 
 


Sziasztok!

Szöcske! Kitartás. Nem lehet most könnyű nektek.

Vanda! Nagyon szépek vagytok!

Mó! Na, akkor mutiiiiiiiiiiiii!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Lois, boldog szülinapot itt is!
Kép

skrisz72
 
 


Lois!
Elnézést.

Boldog születésnapot!!!!!!!!!

Kép


Krisz! Várjuk az uh-ról a képet. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Ismét csak egy gyors bejelentkezés :oops:
Aztán remélem fogok tudni jönni majd többet...

Pénteken megvolt a 12. heti genetikai vizsgálat, rendben vagyunk, down-ra az esély 1:4578, tarkóredőcske jó, orrcsontocska a helyén! :D
A helyzet amúgy változatlan, fekszem sokat, tényleg érzem, hogy jobb úgy...
Ma egyébként 13+0

Lois,
Sok boldog szülinapot! :) :)

puszi Mindenkinek!
angel37
 
 


Angel! Örülök, hogy jelentkeztél.
Kitartás a fekvéshez. Megéri feküdni.
Gratula a 13. héthez!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Friss hírek: babócák 2200-2200 grammosak, szívhangok, köldökzsinór áramlás, magzatvíz rendben.
Doki bácsi nem is nézett méhszájat. Azt mondta, feleslegesen nem bolygat, mindent rendben lát, jövő héten találkozunk. Forgolódásnak nincs jele, de doki bá szerint még belefér, hogy megforduljon.

Angel!
Tarts ki, meglátod, hamarosan elmúlik a vérezgetés. Nem lesz baj!

Lois!
Boldog szülinapot!!!

Hanna!
Minden rendben? Babaszoba?
vovanda
 
 


Vanda! Szuper hírek!!!!!
Örülök, hogy minden ok. Szép nagyok a babák!

Nálunk a babaszoba romokban még.
Remélem, ma befejezzük. :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Angel, szuper! Ez a legszebb hír ezekben a hetekben. :lol:

Vanda, hát tényleg ikrek. Még a súlyuk is azonos. :wink:

skrisz72
 
 


Kép

Szép egészségesek vagyunk. :lol:

skrisz72
 
 


Skrisz!
Pont ez a ritka, Hogy ennyire egyformák. Még egypetéjűeknél is az az általános, hogy nem egyforma méretekkel születnek.
vovanda
 
 


De nehezen értem ide....
Köszönöm lányok a köszöntéseket, nagyon jól esik :roll:

Vanda!
Drukkolok nektek, hogy könnyen menjen az összeszokás.... barátainknál született néhány hónapja kis tesó a nagy 3,5, na náluk azt mondtam, hogy a Panna (nagy tesó) ha nem gyilkolássza le a kishúgát, akkor senki, (folyamatosan utálkozott, hisztizett a terhesség alatt, teljesen kétségbe voltak esve a szülei) és a kis csaj teljesen rám cáfolt, beleszerelmesedett teljesen a kistesóba :) Szóval még meglephet titeket a kispasi :wink:
Babócák igen méretesek, gratulálok hozzá!!! :D

Angel!
Nagyon örülök, hogy jól vagytok :D Annyira jó lenne ha tudnál jönni, hiányzol nekem :( Persze csak ha teljesen biztonságos!! Ágyból nem tudsz netezni?? :roll:
Szuper hogy túl vagytok a kombinált teszten, én is pont ma kértem időpontot :) Hol csináltattad??

Hanna!

Hajrá szobaprojekt...én bele sem merek gondolni, mennyi minden vár még rám... :oops: ti nagyon hatékonyak vagytok :)

Skrisz!
Gratulálok, gyönyörűűűűűűűű!! 21 mm??? :D (nem világos minden amit az Uh-n látok... :oops: , mi az a dátum?? )

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

ANgel örülök, hogy jól vagytok!

kitartás a fekvéshez Hanna is sokat feküdt és mindjárt külön :wink:

SZöcske remélem szomszéd néni tud továbbra is segíteni! kitartás!

Skrisz grt gyönöyrű uh-képhez! :lol:

Vovanda azta mekkora pocak! remélem nem marad meg a féltékenység... kíváncsi vagyok a tényleges súlyuk is marad e ennyire egyforma...

Mó szép méret :wink:

Luis utolag is Boldogat!



és végül Nektek családjaitoknak Áldott, Szeretetteljes Békés Karácsonyi Ünnepeket kívánunk! és további gondtalan pocakosodást!


Kép
Vendég
 


Lois, szerintem az UH gép dátuma. Nincs beállítva... :oops: :lol: :lol: Január 20-án megyek tarkóredőt nézni és akkor megcsinálják a kombinált tesztet is. Te mikor mész? Neked kell a korod miatt hasbaszúrós vizsgálat?

skrisz72
 
 


Sziasztok!
Köszönöm, Csajok! :)

Lois,
Sajnos nem tudok ágyból netezni... de ha jól csipogják a karácsonyi verebek, akkor meg lesz ez oldva! :wink:

Az Istenhegyi Géndiagnosztikán csináltattuk a kombináltat. Nekem megérte, másfél óra alatt tényleg eredmény van (ha a kórházban nézetem, még ez is két hét plusz izgulnivaló), és megkaptuk dvd-n az egész UH vizsgálatot! :)
Bementünk volna a kaáliba is utána, de nem volt aznap se Harcika, se a doki, így majd vmikor máskor...

Krisz,
gratuláció a fotóhoz! :)
Ha ez a kombinált izé rendben van, akkor már nem kell hasbaszúrós! :wink: Én is megvagyok már 35...

Vanda,
szépen együtt haladnak a kicsik! :wink:

Viktóriáknak sok boldog névnapot! :wink: :) :)

És mivel nem vonalzózunk, ma 13+1
angel37
 
 


Lois!
Bocs, hány éves vagy?
35. felett szokták javasolni az amniocentézist, de ha a többi eredményed jó, akkor nagyobb a vizsgálat miatti vetélés kockázata, mint annak a valószínűsége, hogy Down-os babád lesz.
vovanda
 
 


Boni!
Köszönöm!
Szuper a kép, remélem az forralt bor a kezedben :roll:

Skrisz!
Én 12.-én megyek. Kislány vagyok még az amniohoz :oops:

Angel!
Szóval ágynetezést hoz a Jézuska?? Az kafa..... :D .....n is ott tanyázom épp, nekem a szülinapi manók hozták :D
Én is az Istenhegyire megyek, bár pont most kezdték el csinálni ezt a vizsgálatot itt nálunk is, de a védőnőm finoman lebeszélt róla.

Ja azt nem is írtam, hogy átestem a védőnő-tűzkeresztségen, mindenféle szörnyűséges "támadónéni" attitűdre fel voltam készülve, és teljesen pozitív csalódás volt, nagyon kedves, alapos, tájékozott, képben volt minden engem érintő témában, értelmeseket kérdezett. Mondjuk ma még elzargatott vérvételre, amihez nem volt sok humorom, de még a kórházban is teljesen ünnepi volt a hangulat és gyorsan végeztem, hogy odaérjek a fodrászhoz :roll:

Vanda!
Na jó, annyira kicsi lány már nem vagyok (immár 2 napja 32 :cry: ), de ha annyi lennék akkor is ki lenne golyózva az amnio, pont az említett kockázat miatt.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Kép

skrisz72
 
 


Drága Csajszik!
Nagyon boldog karácsonyt kívánok Nektek!!!!!!
Kép

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois!
Nagyon helyes!

Boldog karácsonyt mindenkinek!!! :lol:
vovanda
 
 


Békés Boldog Karácsonyt Kívánunk!


Kép

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok Csajok és Bentlakók!
:)
Boldog Karácsonyt Nektek!

Lois,
szuper, hogy védőnéni nem banya! :wink:
Enyém is teljesen okés.
angel37
 
 


Lányok :P
Boldog karácsonyt mindenkinek!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok

Mindenkinek - Kismamiknak Apukáknak Pocaklakóknak Babáknak - Nagyon Boldog Békés Karácsonyt Kívánunk!

Áron Ákos Apjuk Erika

Vovanda
Nem belekoty. nekem 34 évesen javasolták a hasbökit, pedig az eredményem alapján a Mágus azt mondta (Istnehegyis) hogy felesleges, na de mindegy, már régen túl vagyunk rajta

Kép

Kép
erika13
 
 


Erika!
Ezek szerint kórházi gyakorlattól függ ez is. Debrecenben az ikreseket pl. szinte automatikusan szurkálják. Én Nyíregyházára járok, szóba sem került.
vovanda
 
 


Sziasztok

Vovanda
szerintem inkább dokifüggő
én amúgy Pesten a II-es Klinikán szültem mindkétszer (csaszival)
Ákosnál 32 évesen nem küldött a dokim (ekkor még nem volt a papíron, hogy ICSI) - Áronnál 34 évesen már sajna rajta volt - így ez volt a pár indok közül az egyik hogy miért - amúgy pedig csak azért mentem bele mert nem akartam dokit és kórházat cserélni, mert én itt a helyi Egomi kórházban semmi pénzért nem szültem volna, amúgy pedig úgyis mindkétszer pestre küldtek volna

Amúgy pedig irigy vagyok a szépséges pocakodra és persze a többiekére is!
Remélem, nem tartotok telhetetlennek, de én imádtam babás lenni!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


MINDENKINEK KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET ÉS VARÁZSLATOS BOLDOG ÚJ ESZTENDŐT!

Kép

Kép
nuszo
 
 


Szia Lányok :P

Bonikám :P , de jó ez a kép!

Vanda :P
Szép súlyok. Képzeld, nekem mindig kb. fél kg-val nagyobbra mérték az egyiket, végül pedig teljesen egyforma súllyal születtek :wink:

Lányok :P
Én 34 voltam, mikor fogantak a fiúk és 35, amikor születtek. Nekem spec. elég volt a genetikus UH-s véleménye, még kombinált tesztet sem csináltattam :oops: Egyszerűen tudtam, hogy egészségesek... nem lehetett máshogy...

Lois :P
Utólag boldog szülinapot!

Angel :P
Naaaa és megkaptad, amit a madarak csiripeltek?

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: