Új privát üzeneted érkezett!

Tünetek:nekem sincs szinte semmi, igaz Márkot még szoptatom igy a melleim vaszinűá azért nem mfeszülnek.
De néha úgy szeretnék vmit érezni,hogy tutira érezzem,hogy minden rendben.
Vendég
 


Sissi,
üdv itt. A cukrom nekem is rossz, mától már mérem. Igaz nem az éhgyomri, csak a kaja utáni. De már nem terhesen is ilyen volt, most vigyázok ezerrel.

Holnap láthatom PiciPöttyöt, már annyira várom, remélem minden ok vele, mégha én semmit sem érzek belőle.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


[quote="nócika"]S írta:nócikaziasztok! Ha nem bánjátok csatlakozom!

Nekm közel 2 évembe került mire sikerült zebrás tesztet produkálnom!

Azt tudtam, hogy én mindenképp az Istvánban szeretnék szülni ezért olyan orvost kerestem aki oda bejáratos! Az eggyik kolléganöm ajánlotta nekem Dr Boros Juditot!


Szia nócika!

Nagyon örülök Neked! Csomó közös tulajdonságunk van! :)
1) Nekünk is csak 1,5 év után jött össze a babánk - nekem PCOS miatt, valamelyest ez is cukor-problémának tekinthető.
2) Én is az Istvánban fogok szülni (ha nem jön közbe semmi egyéb).
3) Nekem is Boros Judit a dokim.

Csak kb. 1 hónap különbség van köztünk...

Drukkolok a dec. végi vizsgálathoz - nagy élmény lesz, azt garantálom! :)

Kép

Kép
hmbori
 
 

 
 

Sziasztok csajok!

Az a baj, hogy én csak hétvégén tudok fórumozni (illetve amikor szabin vagyok) - viszont egy hét alatt annyi minden történt, hogy lehetetlen lenne mindenkinek válaszolnom - nézzétek ezt el nekem.
Örülök, hogy mindenkiben ott a babó, ki jobban, ki rosszabbul viseli, az a lényeg, hogy növekszenek! Mindenkinek kitartás és üdv az újaknak (főleg nócikának :wink: )!
Ja, és köszi Anettoo az ingyenes komplex vérvételről szóló cikket - biztos, hogy sokan nagy hasznát vesszük! :D


Szóval a múlt héten túlestem az első vérvételen... Tiszta horror volt! Annyira izgultam, hogy hiába szúrtak meg, egyetlen csepp sem jön! :( Úgyhogy következett a másik kezem... Szerencsére az jobban viselkedett, onnan le tudták venni a 3 kémcsőnyi vért... :( Brrrr, hogy én hogy utálom ezt! :oops:
De szerencsére másnap már megkaptam a leletet és a dokinő mindent rendben talált. (Nem tért ki külön az ellenanyag-teszt eredményére, ezért valószínű, az is okés.)
Úgyhogy végre! Holnap megyek a védőnőhöz és megkapom a kiskönyvet! :lol: Kiváncsi vagyok, milyen tanácsokkal fog ellátni a védőnő, milyen hasznos infókat fogok megtudni...?

(Érdekes dolog: a dokinőm is Judit, a védőnőm is Judit, ráadásul anyukám is Judit - úgy tűnik, a babánk életének elején nagyon sokat köszönhet majd a Juditoknak. Plusz poén lenne, ha a szülésznőm is Judit lenne - egyelőre még nem jártam körbe azt a témát, így bármi megeshet... :) )

Anettoo: a táblázatba időpontot még nem tudok mondani, de a 13. heti uh lesz nekem a köv. vizsgálat. Még kb. 3 hét... Milyen sok idő! De addigra már 200 nap alá megy a várakozási időm - és a babóka sötétben töltött ideje... :)

Kép

Kép
hmbori
 
 


Linacska
Nem csodálom, hogy megijedtél...
Én nem veszem észre, hogy elcsúszna a hsz-d!
Lili változatkanul gyönyörű...

Piroska
Bízzunk benne, hogy csak későbbi a babád!
Ahogy én tudom, a méretbeli különbségek a babáknál csak később jönnek ki...
Képkicsinyítés... milyen program fut a gépeden?

Sanghai, Sissi
Üdv itt!

Melinda
Nekem sincs hányingerem... :wink:


Ma voltam a védőnőnél... kaptam kiskönyvet :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A nő viszont nagyon fontoskodó... nem hiszi el, hogy nélküle is meglesz minden fontos vizsgálatom.... :oops: :wink:
Vendég
 


Lehet, hogy rosszul gondolom, de szerintem a terhesség nem betegség... én nem akarok állandóan orvoshoz, védőnőhöz rohangálni...
A kötelező vizsgálatokra persze elmegyek, de az üres "pofavizitekre" nem...
Vendég
 


Kitty:általában 1 hónapban 1szer kell menni védőnőhőz.Nekem szerencsém van egy nagyon szimpatikus védőnőnk van.Tényleg bármiért felhivhattam ha nem tudtam vmit.

Én csak jan. 5én megyek védőnőhőz, Márk akkor kapja a pneumo 2. oltását.

Majd vmikor a körzetihez kellen elmennem. Csak ahhoz az kell,hogy apa itthon legyen.
Este tudtam meg,hogy csak jan 7én mgy legközelebb dolgozni, akkor is csak 3 napot majd szabin lesz 1 hétig.Igy viszont simán eltudok menni uh-ra és a dokimhoz is.
Vendég
 


Sziasztok
Megvolt az UH és a vizsgálat is!
Minden rendben van a Bébikénkkel aki már 10.5 mm :lol:
Szépen ver a szívecskéje is :lol:

A rossz hír ,hogy a polipom annyira csúnya és úgy néz ki mintha 3felé lenne szakadva :shock: ezért dec.30án megyek még egy vizsgálatra és valamikor januárba meg is kell ,hogy műtsenek :cry: :roll:
Viszont nagyon pozitívan állok a dolgokhoz.......hamar túlesek majd a műtéten és utána már csak növesztenem kell a pocakomba a Bébikét :wink:

Én amúgy holnap megyek a védőnénikhez a kiskönyvért :lol:

Üdv és minden jót mindenkinek
Noki

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok!
Csatlakoznék hozzátok!:)
Az én számításaim szerint 6 hetes lehetek és aug.20 körülire saccolom:)De holnap megyek dokihoz és akkor minden kiderül.:)
Ha az én számításaim jók akkor a két gyermekem között pont vagy kicsit pár nappal több 3 év lesz.
Megpróálok majd visszaolvasgatni,hogy képben legyek :roll:
Minden jót nektek:Csilla

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Üdv. Nócika és Sissi!
Linacska! Köszönöm szépen a sok-sok hasznos infót! :wink:
Noki! Gratulálok a babádhoz! A műtéthez pedig nagy kalappal!!

Lassacskán mindenkinek kiskönyve lesz?! Hűű, nekem csak jan. 8. után lesz esedékes. :roll:

Kép
i.tak
 
 


Noki
gratula a hatalmas babócskához :lol: Nagyon remélem, hogy holnap én is valaki hasonlóról tudok beszámolni. Már csak 28 óra, és láthatom :lol:
És hogy fognak tudni megműteni babásan?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Húha!
Ez a vonalzó már nem jó majd ki kell cserélnem :idea:

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Szia Csilla! Üdv. a csapatban! Gartulálok! :)

Kép
i.tak
 
 


Sziasztok lányok!
Köszönöm szépen a kedves szavaitokat!
Ma voltam dokinál, Csöpp 4.2 mm, szóval télleg elég csöppnyi, de normális szívhangja van. A doki azt mondta, hogy minden rendben, 2 hét múlva kontroll UH, akkor meglátjuk, mennyit fejlődik. Olyan hihetetlen volt látni azt a kis pulzálást!!!! :) Képet is kaptunk, majd ha bescanneljük, felteszem.

Linácska, nagyon édik a képek! Főleg az a Füleses- rucis! Látod, nekem is mini a manóm még (ugye, Te írtad, h aggódsz, mert nagyon pici?)!

Noki&potyi, nekem is majdnem minden nap van görcsöm, és néha van szúrás is, bár vérzés még nem volt.

Tényleg, hogy találja meg az ember a védőnőjét? Őt is lehet választani? Vagy területileg csak egy illetékes van? Olyan hülye alapkérdéseim vannak, de hát fogalmam sincs, hogy megy ez.

Kép
Kép
sanghai
 
 


Sanghai,
én még csak petezsáknak láttam PiciPöttyöt, remélem holnap már lesz vagy 7 mm, és én is láthatom a szivecskéjét dobogni.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sanghai:védőnő körzetileg van kirendelve, utcánként vannak szétosztva.Legalábbis Bpesten.

Noki:örülök,hogy a babával minden rendben,de sajnálom,hogy műtétre van szükséged. Tényleg azt hogy oldják meg?

Linácska:irigy-irgigy az uh. miatt. :)

Üdv itt Csilla!
Vendég
 


Sziasztok!

Előszőr is üdvözlöm az újakat! : Bim-Bam, Sissi, Nóci, Csilla bocs ha valaki lemaradt!

Kitty: Nem kell azért állandóan kórázba járkálni :lol: A védőnőhőz havonta 1x, úgy tudom hogy a dokihoz a 24. hétig 4 hetente, a 24. hét után a 36. hétig 3 hetente, majd a 36. hét után a szülésig hetente CTG-re. Itt vidéken terhestanácsadásra is járni kell ahol megkapjuk a táppénzes papírt, meg a beutelókat a laborba meg a fontosabb UH-okra, mert itt nem a dokibácsi adja.

Noki Na örülök hogy minden okés veletek! :lol: Bocs hogy ilyen tudatlan vagyok, de mi az a polip???

Sanghai Itt Cegléden úgy működik hogy körzetekre vannnak osztva a védőnők, megkérdezték melyik utcában lakom és már tudták is hogy kihez tartozom. Bp.-en biztos kerületre van osztva :)

Velem sincs minden oké mert a bal petefészkemen van egy ciszta, ami elég nagy 4 cm!!! Még nem olvastam utána hogy ez milyen negatív dolgokat válthat ki. Azt mondta a dokim hogy nyugi, most még nem csinálunk vele semmit mert van úgy hogy magától visszahúzódik. De mi van ha nem!!!
Légyszi aki hozzátud szólni a témához az írjon!!!

Ma nagyon közel járt a rókakoma, éreztem hogy türemkedne felfelé de visszataszítottam :twisted:
Idáig azt gondoltam hogy biztos fiam lesz, de már kételkedek a sok hányinger miatt, ami legtöbbszőr akkor jelentkezik ha éhes vagyok ami óránként van :oops:

Kép
Vendég
 


na, most csak 1 próba hogy látszik e a képem

Kép
Vendég
 


jeeeeeh 8) sikerűlt!!!

Kép

Köszi Noki!!
Vendég
 


Sziasztok!
Először is, Köszönöm mindenkinek a gratulációt az Én szép nagy Bébikémhez :lol:
És köszönöm a drukkokat a műtéthez :roll:
Kicsit félek ,de hamar túllesek rajta....
Polippal kapcsolatba ezt találtam!
Azt hiszem így jobb elolvasni mintha Én írnám le....azt nem értenétek lehet :lol:
https://www.drdiag.hu/kereso/diagnoszti ... metrii-%0D

Mindenkinek jó pocaknövesztést és jó Karácsonyi készülődést kívánok!!!
Noki
Kép

Kép
noki&potyi
 
 


Piroska,
nekem Lilivel a 28. hétig megvolt a ciszta, most is lett. A megrepedt tüszőből marad vissza valahogy. Aztán elmúlt. Szerintem ne aggódj.

Én meg már holt ideg vagyok. Alig várom az este 8 órát, hogy láthassam Pöttyöt. Főleg azt, hogy megnőtt. Tavaly kb. ugyanígy 7 hetesen mentem vissza az orvoshoz, és nem találtak semmit és senkit...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok4

Linácska:ne izgulj,gyönyörű pici pöttyöt fogsz már látni.
Az,hogy lehet,hogy nem láttak semmit?Nem véreztél előtte?

Anyum el vitte Márkot most ledölök,majd becsomagolom az ajándékokat és este pedig apával nekikezdünk a főzésnek.

Ha esetleg nem tudnék jönni
Békés Boldog Karácsonyt Kivánok mindenkinek
Kép
Vendég
 


Linácska:most láttam ,hogy Lilinek most volt a szülinapja.Utólag is Boldog Szülinapot kivánok neki!!!
Vendég
 


Minden kedves kismamatársamnak és családjának meghitt, áldott Karácsonyt kívánok, és sikeres-babavárós-babázós Új Évet! :)

Sanghai

U.i: köszönöm a segítséget, megleltem a védőnőnket! Itt Bp-en is utcára van leosztva, és ráadásul nem a bejelentett lakcím számít, hanem ahol laksz.

Kép
Kép
sanghai
 
 


MINDENKINEK ÁLDOTT, BÉKÉS, SZERETETTELJES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET ÉS SIKEREKBEN GAZDAG, VÁRANDÓSSÁGGAL ÉS BABASZÜLETÉSSEL BOLDOGÍTOTT ÚJ 2009-ES ESZTENDŐT KÍVÁNOK!!!


Kép

Kép
judi79
 
 


Sissi,
nem véreztem, egy keddi napon volt, hogy nem nagyon találtuk a petezsákot, pedig már dobogni kellett volna a szivecskének, aztán másnap elmentem jobb UH-ra, ott szabályos volt a petezsák, volt szikhólyag, de embrió nem, aztnap délután elkezdtem barnázni, másnapra már össze volt esve meg bevérezve a petezsák. Pénteken már műtöttek is. DEEEE, ez nem ismétlődhet meg!!!

Kellemes Ünnepeket kívánok én is minden kedves Topictársamnak!!!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!
Voltam dokinál :P
6 hetes vagyok,átmérő 51mm.Petezsák:22mm,nagyság:5,8mm.És már szívhangunk is van :P
Aug.20-at mondta Ő is .Akkor ezek szerint lesz 2 oroszlánom mert a fiam is 2006-ban augusztusában szültem :lol:
A szülinaposoknak Boldog Szülinapot Kívánok!

Megpróbálok olvasgatni,de most elég nehezen megy igy az ünnepek előtt!
Mindenkinek KELLEMES ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK!!!

Csilla

Kép
Kép
bim-bam
 
 


Boldog karácsonyt mindenkinek!

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Látom mindenki boldog karácsonyt kívánt, ezért én sem szeretnék kimaradni a sorból :lol:

Boldog békés ünnepeket kívánok mindenkinek, és ne feledjétek idén már egyel többen ünnepeljük a karácsonyt :lol: !!!
Csak annyit tudok kívánni még hogy ne sokat hízzunk az ünnepek alatt 8)

Azért én majd benézek néha hátha ír valaki valamit, addig is nagy ölelés mindenkinek!

Kép
Vendég
 


Mindenkinek hatalmas üdvözlet innen luxemburgbol!
elolvastalak titeket, de nem tudom már ki mit irt, de ami eszembejut hozzászólok:
ciszta: nekem is volt egy régebbi terhességnél és mikor már egy jó nagy öklömnyi volt, akkor elkezdett visszaszivodni. állitólag terhességnél elöfordul.
Védönö: területileg ki van osztva nem választható.
Német: igen a párom német származásu mert az anyukája német, apukája magyar , kint dolgozott egymásba szerettek-3 gyerek-majd hazajöttek magyarországra. anyukája eléggé töri magyart de nagyon aranyosak. sok igy a német rokon ezért már voltunk nyáron is kint 2 hetet. de most is németbe kezdtünk, tegnap jöttünk át luxemburgba barátokhoz. itt leszünk jan 4-ig.
változatlanul barna rondaságok jönnek beelölem, de iszonyu hányingerek is rámtörnek. ma például egész délután aludtam olyan voltam mint akit kimostak....
itt ma gyönyörü idö volt szép napos. nagyon szép minden és itt sokkal nyugodtabb vagyok valamiért. meg gyorsabban is telnek a napok. remélem fejlödik és a sok barna miatt nincs baj. de ez majd csak januárban fog kiderülni.
képzeljétek itt nem állitanak karifát legalábbis nagyon ritka állitólag, mert pénzbe kerül az elszállitása is.
ja és üdvözlet az ujaknak!!!!!
puszi mindenkinek és nagyon boldog ünnepeket kivánok.

rabbe1
 
 


Voltam UH-n, hát nekem már boldog karácsonyom lesz, az tuti.
PiciPötty 7 mm-es, és szépen dobog a szivecskéje. Nekem ez a legszebb ajándék, ezt kértem az Angyalkáktól.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok.
Tegnap este óta mozdulni nem nagyon tudok a fájdalomtól :cry:
Ráadásul vérzek is és jobban mint múlthéten :cry:
A doktor azt mondta,hogy azonnal menjek be a II nőire,de az ottani doki azt mondta,hogy felesleges ,mert csak feküdnöm kéne ott is és azt itthon is tudok.......főleg karácsonykor :cry:
Kicsit magam alatt vagyok,de próbálom nem feladni.......szeretném ha velünk maradna a Bébikénk!!!!!!

Mindenkinek gratulálok aki most volt UH-n és találkozott az ő picijével :)

Békés Boldog Karácsonyt Kívánok Mindenkinek és Egészséges Babákban Gazdag Új Évet!!!

Noki
Kép Kép

Kép
noki&potyi
 
 


Noki,
akkor pihenj sokat. Biztos csak a poliptól van, nem???

És íme a mi Pici Pöttyünk. Az alsó ő, a felső a szikhólyag:
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Noki,
reméljük hogy itt az ünnepek alatt rendbejössz és elmúlik mindenféle rossz tüneted és a babának sem esik semmi baja!

Linacska,
de jó hogy te láthattad ismét a picikét meg hogy tudod a pontos méretét!

Nekem várnom kell még jan. 7-ig vagy 21-ig :evil:

Kép
Vendég
 


Sziasztok,

Mindenkinek békés, boldog karácsonyt kívánunk!

Zsófi, Meggymag és anyukájuk, Andi

Kép
danidaniel
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon boldog karácsonyt kívánok!

Linácska! Hát nekem a cukromat a nulla percest azt elhagyta a doki szal azt nem tudom még magam sem! De azt tudom, hogy a 60 percesm 8.2 és a 120-asom pedig 8.6! erre Kaptam gyogyot merkformint és napi 180g szénhidrátot ehetek meg! Semmi fehérlisztes termék! És igy lement szépen másfél hónap alatt 10kg! Szerintem ez segitett hozzá!!

Szia! Bori! Én is örülök neked! Neked magánba a dikod vagy sztks?? Nekem magánba csak késön fogad szal megyek sztkába mert én nem birom ki jan 7-ig! Szal lehet nem Ő fog végig vinni! De majd meglátom!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Boldog karácsonyt kívánok én is mindenkinek!!!!

Linacska gratulálok a pöttyödhöz!
Noki! Micsodaa?? Nem vizsgáltak meg????
Piroska! Jó nagy cisztám lett nekem is. Azt mondta az orvos, hogy a 3. hónap után szépen felszívódik. Az elején idegesített, de láttam a baba szívét dobogni és azt mondták hogy minden oké vele, úgyhogy megnyugodtam.

Kép
i.tak
 
 


Sziasztok
Remélem mindenkinek csodaszép és Boldog Karácsonya volt és van is :lol:
Én személy szerint végig feküdtem és a Párom akire nagyon büszke vagyok ,mindent ,de mindent megcsinált!
Amit lehetett fekve megcsinálgattam :lol:
Megtöltöttem a húst, megpucoltam a zöldségeket és utána ülve szépen lassan ameddig elértem az ágakat feldíszítettem a fát....a többit meg a Párom díszítette :lol:
Elmúlt a vérzésem,de nagyon nagy fájdalmaim voltak és erősen véreztem :roll:
Jót tett a fekvés és újból elkezdtem használni az utrogestant is....szerintem az is sokat segített és annak a hiánya miatt lehetett a vérzés is.
Viszont ahogy felhelyeztem tegnap délben a hüvelytablettát kijött egy kis darab valami belőlem......szerintem a polipomból egy darab lehetett......
Mivel a doki azt mondta ,hogy 3felé van szakadva......Én úgy gondolom ,hogy szeretne eltávozni belőlem és ezt a folyamatot szenvedem meg ennyire.
Természetesen ez koránt sem biztos,de amint utána olvastam a polip magától is lelökődhet terhességnél!
Bizakodom nagyon :roll: :roll:

Mindenkinek a legjobbakat kívánom :lol:
Üdv
Noki Kép Kép

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon Boldog Karácsonyt Kívánok nektek!!


Bocsi, hogy eltüntem de a lánykámnak ráhúzódott a vírusos gyulladás a bal tüdejére és semmi időm nincs, hogy gép elé üljek, remélem mindenki jól van ha lesz időm visszaolvasom amit írtatok eddig.



Üdv
Bea
beusmimi
 
 


Sziasztok!

Nagyon Bekes, Boldog Karacsonyt kivanok innen Skociabol, minden kedves augusztusi anyukanak, es azt, hogy a 2009-es ev mindenkinek izgalmas- es csodalatos legyen!

En sajnos ilyenkor is dolgozom, de mar nem sokaig. Januar vegen megyek haza, de addig meg hatravan a 8. heti UH. Ebben a kisvarosban ahol most " eldegelunk" , sajnos nincs nogyogyaszat, ezert 2 orat kell meg buszocskazni.

Mar alig varom, hogy azt mondjak minden rendben!!!

Linacska: Gratulalok! Barcsak en is itt jarnek mar... :roll:

Noki: Jobbulast es kitartast :wink:

Most elkoszonok, es bocs az ekezetek miatt, de az angol billentyun soha nem talalom :oops:

Kép
melinda81
Szentistván
 
 


Meg egy pill!

Beusmimi: Remelem minden rendben van a kislanyoddal, es veled is!

Kép
melinda81
Szentistván
 
 


Melinda,
csak pár nappal járok előtted, pontosan 3-mal kb. :lol:

Nócika,
én tavaly kaptam Merckformint, már több, mint egy éve szedem. Én kb. 20 kilót fogytam azóta, de a cukrom romlott. 85 kilósan semmi diétával 7,85 volt a két órás, 68 kilósan nyáron már 10,6. Most 66 kilósan babásan 9,9 úgy, hogy fogytam, meg diétázom. Na ezt azóta senki sem magyarázta meg nekem, hogy sikerült ez a 7,8-ból.
Neked terhesség alatt is folytatni kell a diétát? Nekem igen, és mondták, hogy az is előfordulhat, hogy végig inzulin kell, mert a Merckformint lassan el kell hagynom. Hetenként fél szemmel csökkentve. Amúgy mérem a cukrom, eddig itthon még mindig jó volt.

Ma elmondtuk anyuéknak, azt mondta, ez a 2. legszebb karácsonya. Az első ugye Lili születése volt, de ez is felér azzal. Sírtak mind a ketten.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linacska: Tudom, hogy csak 3 nappal vagyok lemaradva, de mar en is szertnem tudni mi van odabenn. :?: Tudod kicsit felek, mert meg azt sem tudom melyik korhazba kell itt mennem! :cry: Meg attol is felek, hogy esetleg nem ertem az orvos szavait.

Nem egyszeru eset, ezert is varom, hogy vegre otthon legyek

Puszi mindenkinek
:)
M

Kép
melinda81
Szentistván
 
 


Melinda,
biztosan ügyesen megoldod. És itthon mikor leszel?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linacska: A 12 hetes ultrahangot mar otthon vegeztetem, tehat februar elejen mar otthon leszek! :D

Ti hogy alltok a hanyingerrel es a szagokkal?
Nekem estenkent mar eleg rossz :?

Kép
melinda81
Szentistván
 
 


Sziasztok
Azt hiszem már kicsit jobban vagyok , ugyanis nem vérzek csak akkor amikor nagydolog van a wc-n :roll: ,de utána 1-2 óra és minden oké is lesz :roll:
A hányinger dolog az viszont 2napja jelentkezett,de nagyon :cry:
Olyan rosszul leszek,de nem jön ki semmi.....
Még este is amikor felébredek ,hogy kimegyek a mosdóba.....olyan rosszul leszek :cry:
Komolyan mondom,hogy Én egy szívós nem nyafogós csaj vagyok........azaz csak voltam.....
Engem teljesen padlóra tett a görcs a vérzés és most meg ez a nagyon erős hányinger rosszullét.
Enni is alig bírok....szinte csak szendvicseken élek :shock:
Beusmimi
Remélem már sokkal jobban van a lányod??!!
Linácsaka
Mi tegnap mondtu el a családnak,hogy jön a Bébike :lol:
Volt nagy sírás rívás az örömtől.......ugyanis senki nem tudta,hogy megyünk megint lombikra :roll:

Mindenkinek nagyon kellemes hétvégét kívánok!!
Noki

Kép
noki&potyi
 
 


Sziasztok
sajnos csak most tudtalak visszaolvasni titeket, mert az ünnep előtt bedöglött a net és csak tegnap este állt helyre. :(:(
Üdv az újaknak és gratula azoknak akik már látták a babókájukat és minden rendben vele. :)
Kitartás azoknak a kismamiknak (köztük nekem is) akik még csak várnak a szívhangra.
Én is izgulok, jan. 9-e még olyan messze van. :?

Kép

brigádi
brigádi
 
 


Sziasztok!

Túl vagyunk a karácsonyon, erre készülünk már 2 hónapja és tök gyorsan eltelt :(

Egyébként mi is tegnap mondtuk el a férjem családjának a nagy hírt, mindenki gratulált és egy pici mosolyt is sikerűlt az arcukra csalnunk, a legjobban apósom hatódott meg egy pár könnyet azért ejtett ő is :)

Bárcsak az én családom is így örülne :cry:

Beusmimi,
jobbulást kívánok a lányodnak! Remélem már jobban van!

Melinda,
te mit dolgozol Skóciában???

Noki,
örülök hogy már jobban vagy! A hányingerrel én is küzdök, reggel, este, ha kinyitom a hűtőajtót, ha a fűszeres szekrényt nyitom ki meg persze ha éhes vagyok vagyis állandóan. Az elején meg még aggódtunk hogy nincsenek tünetek :oops:

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Remélem, mindenki jól vette a karácsonyi akadályokat!

Nekem még mindig semmi tünetem nincsen...
Vendég
 


Sziasztok!

Nálunk si mindenki örült a hirnek.Csak anyukám vette a lapot a kiscipőre, a többieknek el kellett olvasniuk a kis kisérőkértyát mire leesett nekik :)

Tüetem csak annyi,hogy kevés kaját birok enni, ill megválogatom azokat is. Mosat éppen a sült krupmli a nyerő ill. vmilyen csirkés vagy pulykás kaja.

Márk nagyon aranyos volt örült az ajándékoknak.

Nem tudom mennyit leszek a köv. héten mivel hétfőn anyuméknál alszunk kedden meg már megyünk a bnőmékhez.

Mindenkinek jó pocaknövesztést!!!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?