Új privát üzeneted érkezett!

szóval 3 hete még csak plussz 3 kilónál voltam és nem 4 hanem 3 kiló jött fel 3 hét alatt.nagyon egymás mellett vannak ezek a fránya gombok.
de azért remélem érhetően pötyögtem.

Kép
Kép
ettike
 
 


[quote="mezsó"]
írta:
mezsóRemélem aida valakinek küld egy sms-t ha fejlemény áll be náluk mondjuk ma este a kórházban! :)


Nem is tudom kinek írhatnék sms-t... :roll: De majd megkérem a másik topikból a lányt, hogy ide is szóljon be, ha van vmi.

Nem mentünk ma kórházba, mert a másik topikban azt mondták, hogy felesleges mert úgysem csinálnak velem semmit, max. befektetnek.. az meg nem kéne. Ma megint volt barnázás, felhívtam az orvost. Ő szerinte még mindig jöhet a nyákdugó vagy a méhszáj nyílása is okozhat ilyet, így nem szükséges bemenni. Hát akkor maradok és pihenek, szenvedek. :) :(

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.04.09 18:08-kor.
Vendég
 

 
 

[quote="nono26"]
írta:
nono26mezsó: Szonja is 128000 kg.


Tyűha!! :D Nem semmi. :D Én is csak 56 kg vagyok...

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Mezsó! Azta!!! Egyébként nem arra írtam, hogy gömbölyű, hogy hány kiló, ugyanis a képen nem látszik rajta a több, mint 12,5 kg. Csak arra gondoltam, hogy gömbölyű a mosolya. De egy hangyányit ledöbbentem. Nekem Levi nem volt kicsi, 1 évesen volt 11800 g. Mennyivel született? És mikor lett ennyi? Komolyan nem néz ki ennyinek. Biztos jó hosszú is. Szopizott?

Aida! :lol: :lol:
Nekem nyugodtan. Priviben ment. Én amúgy is éjjel nappal be vagyok kapcsolva, és nem is némítva, Isten tudja miért, de amióta van mobilom, azóta sosem kapcsolom ki. Lehet, hogy mobil- és net-függő vagyok? :lol: :?

Nono! Most éppen nem szeretnék többet, de nem hiszem, hogy bármikor is azt tudnám mondani, hogy ez volt az utolsó. De az tuti, hogy nem adnám a fiaimat semmiért. Sajnálom a kórházas és majdnem kórházas betegségeket :( Remélem, Szonjánál semmi komoly.

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Hú, alig győztelek benneteket visszaolvasni :D de jóóóóóóóóóó, hogy ennyit írtatok:D

Ettike:tényleg jól eltűntél :( , örülök, hogy azért rendben mennek a dolgok. Gratulálok a cukorterheléses eredményedhez!! :D
A vérnyomi miatt szerintem ne aggódj, nincs két egyforma terhesség - biztos vagyok benne, hogy ezúttal elkerül téged a vizesedés/toxémia :wink:

Nono26: üdvözöllek :D (2 hónap múlva én is 26 leszek :wink: )

Rennye: a novemberi munka után mit sikerült találnod? Vagy dolgozol most egyáltalán?
Azt meghiszem, hogy édesek voltak a kicsik a karácsonyi műsoron :wink: olyan gyorsan nőnek!!!!!!!!!!! :roll:

Mezsó: tényleg nem semmi a súlya van a kicsinek :wink: a képről nem mondanám meg:) Arányos, csinos kiscsajszi :D

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


aida: ha már a dokid ilyen ráérősen áll a dolgokhoz,akkor ne hagyd magad emberek által befolyásolni.Tegnap is azt írtad,hogy nem telefonálsz a barnázás miatt,mert a másik topikban azt írták ne tedd...most meg nem mész be a kórházba mert a másik topikban azt mondták ne menj!!Miért nem döntesz arról,hogy mit csinálj a legjobb belátásod szerint?Úgy ahogyan te szeretnéd?

rennye:
3650grammal,és 53cm-vel született. Most 12800gramm és 82cm. :wink: Óriás bébi,ne is mondd!! :lol: :lol: Apa is 193cm,én 185cm volt kitől örökölnie.Már nézték a véréből a növekedési hormonját,és magasabb mint kellene!Másfél hónapig volt elegendő anyatejcsim... :roll: De jó étvágyú melleslegesen. :)

ettike:
hát tessék visszafogni a sós sültkrumpliból :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


sziasztok
mné zsuzsi: szép a fülbevaló :lol:

reni24: aranyos a fiad :wink:

sajnállom mindkettötöknél a hasfájást. szerencsére nálunk ilyen god nincs :lol: :lol: :wink:

mezsó, nono: üdv itt

ettike: gratula a jó cukor eredményekhez :)

aida: kitartás, már nincs sok hátra

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Sziasztok!
A decemberi topicból jöttem hírt hozni Aidáról :)

Noel Baba ma 10:05-kor 3340 grammal, 54 cm-rel nehéz, 9 órás vajúdás után vákumos szüléssel, hatalmas gátsebbel megszületett!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Gratulálok Aida!!!!!

Azért reménykedtem hogy könyebben megúszod a szülést....

annus11
 
 


Aida:Gratulálok Noel babához!!!!Jó egészséget és sok tejcsit kívánok!!!Sajnálom a nehéz szülést,de a kis csöpség mindenért kárpótol!!!Majd gyere a képekkel amint tudsz :D

Kép
Kép
reni_24
 
 


Timi:Köszönöm :D

Sajna már mennem is kell,mert gyerkőcöm már ébredezik is.Nappal elég keveset alszik :cry:

Kép
Kép
reni_24
 
 


Sziasztok!

Na végre már!!!Éljen Aida és a pici Noel!!! :wink: GRATULÁLOK,JÓ EGÉSZSÉGET ÉS SOK BOLDOGSÁGOT,SOK TEJCSIT!!!ÉLJEN!!!!!!

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mi ma reggelre betegeskedünk...Elvittük gyorsan Blankát a gyerekorvoshoz,és hát diétáznia kell,ez az ő esetében abból áll,hogy csak tea és tápszer.Azt mondta a doki,hogy jelenleg akut tünetet nem lát Blankánál,de a pociját fájlalja,és reggel volt egy öklendezése,na meg hőemelkedése.Lehet bujkál benne valami vírus,mert közben a torka is hurutos...szóval...valami nem oké nála.

Kép

Kép
mezsó
 
 


és nagyon nagyon nyűgösek vagyunk... :?

Kép

Kép
mezsó
 
 


22 éves vagyok! , és 1 hete estem teherbe, Nem tudjuk megtartsuk e a babát, tudjuk , hogy egy gyerek nagy felelősség... szerintetek megtartsuk?


Köszönöm a válaszokat!
luja
 
 


Luja: ezt nektek kell tudni.Van-e megfelelő háttér,stabil-e pároddal a kapcsolatotok...ilyesmin kell elgondolkodnod. Mik a későbbi terveid belefér-e a gyermek.

Kép

Kép
mezsó
 
 


Luja!

Én is csak azt tudom mondani hogy ezt nektek kell eldönteni!Az biztos hogy felelősség és egy életre szól!De ami igazán fontos h készen áll e a kapcsolatotok egy babára,anyagilag tudjátok e vállalni,lesz e esetleg segítségetek stb.Az biztos h lesznek akik nem fognak eleinte támogatni,nem örülnek majd a babának,de ne miattuk ne tartsátok meg!
Esetleg örökbeadáson nem gondolkoztatok?Nagyon sok olyan pár van akiknek nem lehet babájuk,pedig mindennél jobban szeretnének!
Én biztos h nem tudnám elvetetni....Annak ellenére h tudatosan vállaltuk a babát,ha elötte becsúszott volna akkor is megtartjuk!

Jól gondoljátok át,mert visszcsinálni már nem lehet!!!

Amúgy az 1 hete estél teherbe az azt jelenti h 1 hete tudod h terhes vagy?Dokinál voltál már?Ha az utolsó menszi első napjától számolsz,akkor onnantól a 6.hét környékén már dobog a pici szive is!

annus11
 
 


Sziasztok!

Most hívott Aida, de látom, Ti már tudjátok a jó hírt :D Azt mesélte, hogy a méhszáj hihetetlen gyorsan kinyílt, mondták is, hogy villámszülés lesz, aztán a kitolás húzódott el nagyon. Én mondtam Aidának, de ide is leírom, hogy minden elismerésem az övé, hogy ilyen vékonykán meg tudta szülni Noelt, aki azért az Ő alkatához képest nagy baba. A vákuum a legkevesebb, a gátsebet sajnálom, de idővel begyógyul. Ja, és nagy fekete hajacskája van!! :D

Úgyhogy még egyszer:
GRATULÁLOK AIDA! ISTEN HOZOTT NOEL BABA!!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Luja! Ne haragudj, de ha ezt 16 évesen kérdeznéd, még nagyjából megérteném, na de 22 éves vagy!! Itt van pl Alexa (asszem :? ), aki 19 évesen szülte meg a kisfiát és hihetetlen boldogok. Szerintem tartsd meg a babát.
Na persze azt tudni kell rólam, hogy hihetetlenül abortusz-ellenes vagyok, mert nem hiszem el, hogy (néhány nagyon extrém esettől eltekintve) egy baba akkora gondot tudna okozni, hogy meg kell Őt ölni. (És mondom mindezt úgy, hogy mi nem vagyunk hűde toppon anyagilag, de ez akkor sem lehet kifogás) De természetesen ez a Te döntésed, és a párodé, nektek kell tudni, mit tudtok bevállalni és mit nem.

Blankának jobbulást!!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


rennye: köszi! :) Hát 15.45 óta alszik...előbb felébredt,adtam neki pici teát,erre visszaaludt...ebből is látszik,beteg a lelkem.No,de megyek felébresztem lázmérésre,mert azt nem árt tudni...és nem tudom este így hogy fog aludni...

Kép

Kép
mezsó
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.04.09 18:09-kor.
Vendég
 


Mezsó!

Kúpot használtok, vagy Nurofent, esetleg Panadolt? Csak azért kérdezem, mert nekünk a Nurofen jött be. Én pl Norbinak 3 hónapos kora óta nem használok kúpot, és sokkal hamarabb lemegy a láza, gyorsabban gyógyul. Levinél Panadolt használtunk, de aztán egy nagyon dícsért gyerekorvos tanácsát megfogadva áttértünk a Nurofenre, azt mondta, inkább ibuprofen hatóanyagút adjak, mint paracentamolt. És tényleg sokkal jobb volt. Na, de pont neked okoskodok :oops: :lol: :oops:
Meg a Cebion cseppet szoktam adni, mert kiűzi a bacikat. Most már befejeztem.....

Nyugodt éjszakát, és továbbra is jobbulást!!

Kép

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


rennye: nagyon köszi a jókívánságot! :wink: Aranyos vagy. :wink: Meg ez az egérke is. :wink: Nurofent használunk már a kezdetektől fogva.Szegénykémet iszonyatosan sajnálom.Délután aludt egy hatalmasat,és mire felébredt 39fokos láza lett...Ülőfürdőztünk,ez levitte 38.3-ra kapott Nurofent,meg lázcsillapító kúpot,hát várom a hatását.Mert ha nincs akkor jön a repeta a fürdőből.És holnap kellene mennünk tesóm kisbabájának a keresztelőjére...Már beszéltünk és mondta hogy megérti ha inkább itthon maradunk.Amúgy úgy látszik lánykámon,hogy a torka ami fáj,mert a tápszert is alig alig tudja nyelni... :cry:

Kép

Kép
mezsó
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.04.09 18:09-kor.
Vendég
 


Hú! Nono! Szegény Szonja! Nem semmi magas láza volt. :shock:
Ja, azt el kell áruljam, hogy úgysem hagylak békén, amíg nem raksz képet a gyerekekről! :lol: :lol:

Mezsó! Akkor Blanka valószínűleg azért is aludt akkorát, mert épp belázasodott. Sajnálom Őt, remélem hamar kilábal.

Többi picurka remélem, jól viseli ezt a nyamvadt időt!!

És persze a maradék kismamánk is :wink: Lassan kifogyunk a pocakosokból!! Olyan sokan nem jönnek irogatni mostanában, hogy hirtelen csak Annus, és Kriszti jutott eszembe, mint várandós kismama :oops: Van még valaki?

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


nono: húú tényleg annyi lázcsillapító gyógyszert neveztél meg,hogy már majdnem megijedtem én is!! :shock: :shock: :roll: Kamilla tea alatt a filteresre gondolsz?Mert jelenleg az van itthon.Meg citromfű tea is van.Amúgy még nem aggódok a kiszáradás miatt,mert egész nap ha teával kínáltam mindig megitta.Az valahogy csúszik,csak a kaja/tápszer/nem...Kaját sokat így nem evett,viszont a folyadékbevitel rendben van szerintem...40fokos lázunk nekünk is volt már 3hónapos korában,egy rendkívül agresszív módon jelentkező húgyuti fertőzés miatt...azzal egyből kórházba kerültünk,és 1 egész napig infúzión volt a lelkem. :?

egyébként legutóbb most este 10kor mértem neki lázat,és a sok küzdelem eredményeképpen lement 37.5-re!! :D :D Úgyhogy biztonság kedvéért még adtam neki 1kúpot meg 1 adag Nurofent,hogy nyugodtabb legyen az éjszaka/meg egyébként a 37.5 ellenére olyannak érzem mint egy hősugárzó,ontja a meleget magából... :cry: /.Remélem nem is lesz semmi gond.Meg megkínáltam teával,és 330ml-t benyomott mint a szélvész.Szóval szerintem iszik ő! :)

Kép

Kép
mezsó
 
 


S.O.S

fiam a héten nagyon elkezdett nyáladzani és mindig be akarja kapni a kezét. a könyvek szerint ez a fogzás jele. de szerintem ez még korai, még 2 hónapossak se vagyunk
délután aludt, kb. 20.00 órakor kezdte el a hisztit, üvölt, mind akit nyúznak, vörös a feje és könyes a szeme. szopizik, lenyugszik max. negyed órára aztán megint elölröl kezdi.
MOST ILYENKOR MI VAN?

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


timirosicka: Simán lehet a fogzás! Minden gyerek más és más.Az igaz hogy korainak tűnhet,de egyértelműen a fogzás jelei.Az én lányom ugyanezt a viselkedést anno 2 és fél hónaposan kezdte el,és 5hónaposan bújt csak ki az első foga...Szóval attól hogy már nyűgösködik,attól még lehet hogy csak 3-4hónap múlva nő ki az első foga.Nézd meg hogy duzzadtabb-e neki az ínye.Általában alul középen nő ki az első fog,ott kutakodj.Mivel a fogzás elleni dolgokra az van írva hogy 3hó fölött szabad használni csak,én csak a Dentinox gélt kenegettem eleinte...Nurofent fájdalom csillapítására nem adhatsz még annyi idősen mint amennyi Sanyika. :( Hűtőrágókát is beizzíthatsz neki már,had rágicsálja.

Rólunk:
Blanka jól aludt szerencsére,8.15-kor úgy kellett már felébresztenem,hogy megmérhessem a lázát van-e.De nincs!!!Még hőemelkedés sem! :wink: És már benyomott egy adag tápszert is,ami nála 270ml!!Mint a szélvész olyan gyorsan! :wink: Úgyhogy így megyünk tesóm babájának a keresztelőjére! :wink: Így csak este leszek...

Szép napot mindenkinek! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


[quote="mezsó"][ írta:mezsób]timirosicka: Simán lehet a fogzás! Minden gyerek más és más.Az igaz hogy korainak tűnhet,de egyértelműen a fogzás jelei.Az én lányom ugyanezt a viselkedést anno 2 és fél hónaposan kezdte el,és 5hónaposan bújt csak ki az első foga...Szóval attól hogy már nyűgösködik,attól még lehet hogy csak 3-4hónap múlva nő ki az első foga.Nézd meg hogy duzzadtabb-e neki az ínye.Általában alul középen nő ki az első fog,ott kutakodj.
[b]

timirocska: detto nálunk is mint mezsóéknál. Szval ne aggódj! Csak fogzik a drága. A kis fogcsírák beindultak de sok idő mire az ínyén látszik is valami!
Örülök h Blanka jobban van!
Vendég
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.04.09 18:10-kor.
Vendég
 


mezsó:Örülök,hogy Blanka jobban van már.Remélem hamar meggyógyúl!!

luja:Mivel én is erősen abortusz ellenes vagyok én is csak azt tudom neked mondani,hogy szerintem tartsd meg a babát.De mint a lányok is írták nektek kell ezt eldönteni,hogy betudjátok-e vállalni.Bár megmondom őszintén,hogy mi is a nagy semmire vállaltuk be a picurkánkat és egy keresetből vettük meg a dolgokat a babánknak nehéz az biztos,de nem bántuk meg,hogy bevállaltuk,mert egy gyereknél nincs szebb dolog a földön!!!!!És mi 3 hónaposak voltunk amikor teherbe estem,ha párom nem vállalja én nélküle is megtartottam volna,de hál istennek együtt vagyunk és a fiúnk születése még erősebbé tette a kapcsolatunkat és,hogy bent volt párom a szülésnél végig még mélyebb lett a szerelmünk!!!Remélem,hogy valamelyest tudtunk neked segíteni a bölcs döntésben.Én 24 éves vagyok.

Tegnap este Krisztiánom nagyon nyűgös volt üvöltött torka szakadtából bármit csináltam vele nem volt jó neki :cry: Aztán elfáradt szegénykém és végűl kb.2órás szenvedés után végűl elaludt.Kb.fél 11-kor aludt el és fél 4 körűl kelt fel először.Szerintem a pocija fájt neki,mert amikor tisztába raktam nem sírt tetszett neki,hogy emelgetem a popóját pukizott is párat :D És olyan aranyos,mert már új hangokat is ad ki :D És egyre többet mosolyog ránk :D Olyankor persze állandóan elérzékenyülök :oops: :D Egyszerűen Imádom!!!!Még,ha nyűgös is!!!! :D

Reni:Bizti édesek lehettek a gyerkőcök a karácsonyi előadáson.És tényleg milyen gyorsan nőnek :shock: :D Remélem már meggyógyúltatok ti is!!!Gyerkőcök várják már a Jézuskát? :D

Mindjárt itt a karácsony :D Életem legszebb karácsonya lessz!!! :D Teljesűlt a tavalyi karácsonyi kívánságom.Ami persze az volt,hogy idén karácsonykor már babával ünnepelhessünk és a Jézuska teljesítette is :D :D

Timi:Sajnálom,hogy Sanyika nyűgös :cry: Remélem,hogy hamarosan elmúlik neki.Bár,ha tényleg fogzik akkor egy kicsikét nyűgösebb lessz amíg ki nem bújik a fogacskája.Remélem már jobb a helyzet!!

Annus,ettike:Hogy vagytok?

Többiek:Hogy vagytok??

Sorry csak nem jutnak eszembe a nevek kicsit szita az agyam :oops: :lol:

Szép napot kívánok mindenkinek!!!

Kép
Kép
reni_24
 
 


nono26:Nagyon édesek a gyerkőcök :D Nagyon szépek vagytok :D Gratulálok a gyerkőcökhöz!!!

Kép
Kép
reni_24
 
 


Sziasztok!

Timi! Ez teljesen normális 2 hónapos kor körül (is). Helyezkednek a fogacskák, és ez okozhat fájdalmat szegénykéknek. A hűtőrágóka jó megoldás lehet, ahogyan azt Mezsó tanácsolta.

Jaj, Reni! Annyira édes lehet Krisztián! Levi nagyon várja Jézuskát, Norbi még nem igazán érti miről van szó, de majd szerdán rádöbben :lol: Tegnap megvettük a fát, már azért is nagyon izgatottak, mikor díszítjük fel (együtt fogjuk a gyerekekkel). Levi számolja, hányat kell még vacsizni-pancsizni Karácsonyig. A "mennyit kell még aludni" dolgot hanyagoltam a délutáni alvás miatt, mert úgy túl sok lenne :? :D

Nono! Köszi a képeket, nagyon szépek a gyerekek!

Mezsó! Örülök, hogy Blanka jobban van, nem lázasodott be reggelre és evett végre (nem is keveset)!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok!

Na megjöttünk...hát Blanka nem mondom,hogy jól van sajnos,mert ma délután mértem már neki 38.8-at...így megint túl vagyunk hűtőfürdőn,kúpon,Nurofen-en...18.45-kor mértem utoljára akkor volt 37.8.Hagytam annyiban,nem vittem megint hűtőfürdőzni.Majd fél9kor mérek neki megint,s ha kell akkor fürdetem,meg akkor kaphat újabb adag csillapítókat.Tesóm ma belenézett a torkába,hogy milyen/háziorvos/és pirosnak+manduláit duzzadtnak látta. :cry: Holnap megyünk vissza a gyerekorvoshoz.

nono: édes nagyon Márk! :wink:

Megyek is most mert nyűgösség van... :cry:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Jaj, de sajnálom :cry: Pedig azt hittem, már a gyógyulás útjára lépett....

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Hát nagyon úgy néz ki,hogy ott még nem tartunk sajnos. :( Sőt én már azon aggódom,hogy ha holnap elmegyünk is a dokihoz,és ő ír is fel gyógyszert,akkor azt ki és mikor ellenőrzi le Blankán,hogy hatott-e??Mert 23-ára tuti még nem lesz tőle javulás,után 24,25,26-a ünnep,két ünnep között meg ki tudja van-e doki??Csak bízni tudok benne,hogy dokinak kell lennie,mert betegek mindig vannak...

Kép

Kép
mezsó
 
 


Nálunk úgy szokott lenni, hogy 5 napig kell egyvégtében szedni az antibiotikumot, és utána doki. De szerintem nálunk csak ügyelet lesz. Az sem a kerületben természetesen....

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


rennye: az még rendben is van,hogy ha ügyeletre kellene vinni egy ellenőrzésre,de tudni kell hogy Kecskeméten a gyerek ügyelet a helyi gyerekkórházban van,és a kecskeméti gyerekkórház a magyar eü-i ellátás szégyene.Voltunk már 9hónap alatt egy párszor és tele vagyok negatív tapasztalattal...pozitív egy szál se...szóval...nem szívesen vinném oda,ha nem muszáj. :? Még jó hogy hordhatom a veséjével Szegedre is...nem tudom mit csinálnék ha itt "gondoznák"!!!

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!

Bocs a zavarásért. Eladnám az alig használt Medela Mini Electric mellszívómat.
Jellemzői:
Medela elektromos mellszívó, amit kézinek is lehet használni. Bababoltban vásárolt, 8 hónapos, garanciális, alig használt állapotban, összes tartozékával, dobozában, számlával eladó. Az elektromos részét lehet adapterrel vagy elemmel is működtetni. Az mellszívó motor eredeti ára: 19900 Ft, a kézi szívó és tejtároló résznek 6500 Ft volt. A kézi része egyszer sem volt használva.
Itt egy link, ahol meg lehet nézni a képeket a mellszívóról:
http://www.teszvesz.hu/item512986704_me ... szivo.html
Küldj privit, ha érdekel vagy kérdésed van. :)

Kép
blani28
 
 


....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.04.09 18:11-kor.
Vendég
 


Na végre valaki életjelet is ad magáról!!!Szia nono! :wink:
Sajnálom hogy Márk is beteg lett... :cry: Jobbulást neki hamar hamar! :) Nem is tudtam,hogy szívzöreje van,bár valami rémlik,hogy már pocakosan is talán látták hogy valami nem lesz oké vele??De reméljük valóban benő az a lyukacska!!Veséjével mi a helyzet?Neki is tágulata van?

Rólunk: este 9körülre már csak hőemelkedése volt Blankának...Ma még hőemelkedést sem mértem neki.Viszont kezd taknyosodni,és nyűgös eléggé...sokat sírdogál.Majd délután lesz doki 3-tól,elviszem és utána többet fogok tudni én is!De azért szépen iszik,tápszert is szépen eszi,szóval nem kell félni kiszáradástól szerintem!

Kép

Kép
mezsó
 
 


Aida:utolag is gratulálok
Mindenkinek szép napot

Kép
kriszpiri
 
 


Sziasztok!

Jó rég nem voltam....de egyszerűen nem jutok el odáig,h írjak. Nagyon hasfájósak vagyunk, alig alszunk, de még bírom. Most kísérletezek,h mivel javulhatna a dolog....

Remélem mindenki jól van! látom új tagokkal is bővültünk! Üdv mindenkinek!
Éjjel jövök és visszaolvasom az oldalakat, megyek, megint hiszti van..

Kép
pocimaci
 
 


Syasztok!

Rólunk:Hát már rég voltam itt fent!Már hiányoztatok!De Kristóf igencsak betegeskedett és még beteg is! :cry: Köhög és óránként szívattam az órát,mert annyira tele volt.És sajna még mindig kell,de már legalább nem óránként!Most már azért már éjjel is alszunk,és csak egyszer kelünk fel!

Babások ti hogy vagytok?

Lányok tinektek meg kitartásst!

Kép
alexa116
 
 


Sziasztok!

Aida: :D gratulálok!!! Biztos vagyok benne, hogy nagyon ügyes voltál:remélem Noel baba hamar elfeledteti veled a szülés fájdalmait, és kellemes élményként emlékszel majd később vissza :roll:

Nono:tündériek a gyerkőceid :D

Mezsó: jobbulást Blankának!

Pocimaci: :D örülök, hogy jelentkeztél :D Mivel próbálkozol/ próbálkoztál a hasfájásra?

Alexa: remélem azért lassacskán rendbejön Kristóf, és nyugodtan telnek majd az ünnepek :wink:

Ma voltam az utolsó terhestanácsadásomon, meg volt nst is:minden a legnagyobb rendben 8) Legközelebb 25-én kell mennem nst-re, remélem akkor találkozom az orvosommal is :roll:
Mostmár azért szurkolok magunknak, hogy a Karácsonyt még itthon tudjuk együtt eltölteni :) Mostmár egyre kíváncsibb vagyok, melyik lesz a nagy nap :D - azért még van egy kis idő kiírásig...

Kellemes karácsonyi készülődést mindenkinek!!! :D

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


alexa: örülök hogy Kristófod már jobban van. :wink: További gyors gyógyulást neki. Az orrszívásért picit irigyellek,hogy tűri.Blanka is tűrte amikor olyan pici volt mint Kristóf,de már ha meghallja a porszívó hangját,már akkor tiszta pánikba van.Egy kész harc mire kiszívjuk az orrát.

bfkrisztina:
köszi. :wink: Remélem javulunk már előbb utóbb...Drukkolok hogy pocaklakód maradjon Karácsonykor odabent. :D

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!

Kriszpiri, Pocimaci, Alexa! De jó ismét "látni" Titeket!
És akkor már tudom, hogy még Kriszpiri is itt van, mint pocakos. Jó rég jártál mifelénk :wink:

Babáknak jobbulást!

Úgy látom, nekünk szerencsénk volt a pyelon-tágulattal! 7mm-es volt már a 20 hetes uh-on is, meg miután megszületett, akkor is. Erre azt mondták, határeset. Aztán 5 hónapos korára kinőtte (Norbi) :D

Remélem, hogy benő a szívlukacska Márknak!

Ezek szerint Blankának még megvan a tágulata? Meddig kell még járnotok vele? Azért eléggé rosszul hangzott, amit írtál a kórházról :?

Én ma elvittem a gyerekeket fülészetre, mert Levinek be van sülve a fülzsír :shock: Szoktam nekik nézegetni, és nem értem, hogyan történhet ilyen, hiszen nem használunk fültisztítót amivel betuszkolnám. Na de a lényeg: a dokinak annyira remegett a keze, hogy komolyan attól féltem, hogy kiszúrja a dobhártyáját, és természetesen nem tudta kiszedni.... Arról nem is szólva, hogy egyfolytában ráförmedt Norbira, mert oda ment, ahova nem kellett volna. De ugye Levi az ölemben, babakocsi nuku, Norbi meg eléggé szófogadatlan..... Kiakadtam a dokira, mondanom sem kell. Levi meg elsírta magát, mert ahogy megpróbálta kiszedni a fülzsírt, fájt szegénynek. Egy jó szava sem volt hozzá. Minek GYEREKorvos az ilyen?!

Kriszti! Drukkolok, hogy bent maradjon még Karácsonyra a kisfiú. Nevét letisztáztátok?

Nincs véletlenül felesleges karácsonyi hangulatotok? Kérnék belőle egy csipetnyit!!

Befogtam..... :lol:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok! Még mielőtt bekövetkezne,amit Rennye írrt csatlakoznék hozzátok énn is pocakosnak:) Ettikét már az áprilisi topicból ismerem...Én most vagyok 23 éves és el sem gondolkoztam azon,h nem tartjuk meg. Így Luját csak bíztatni szeretném,ha van párja,aki mellette van,akkor mindenképp! Nekem sajna volt már megszakításom,mert a fiúval nem volt épp jó a kapcsolatunk ,gyereket meg magunk miatt nem akartam rontani. És akkor szépen fogalmaztam:( Meg másik részröl elég sok pár van,aki szeretne gyereket,munkatársam most jár lombikprogramra és ne adja ég,ha most nem lenne megtartva nem jön össze,amikor meg szeretnétek...Tehát csak bátorítani tudlak! Szép napot,kitartást!


u.i.: kicsit olvashatalna volt,most javítottam
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára dharma 2008.12.22 20:58-kor.

dharma
 
 


.........
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.04.09 18:12-kor.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?