Új privát üzeneted érkezett!

Vucuska!

Csodás érzés érezni, ahogy mocorog(nak) :)
Örülök hogy minden okés.

Lányok!

Én ma voltam dokinál a méhszájam már C2110-es azaz egy újjnyira nyitott. A doki szerint nem húzom ki jan. 23-ig. Már most sokat görcsölök, és fáj mindenem. A vérnyomásom is rosszalkodik, meg fehérjém is van a vizeletben.. Szóval manócska előbb jöhet, de a doki megnyugtatott, hogy szép nagy a baba, olyan mintha el lenne számolva a terhesség :) Úgy jártam mint Kira :) A doki szerint már most nem lenne gond, ha megszületne, de azért én bízom benne hogy a 36. hétig legalább kibírjuk :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Szia Witch,neked már volt hasi műtéted?Tudsz valamit az összenövésről?ha igen légyszi írj,szia

mó73
 
 


Momó!

Volt igen, kettő, de nekem előtte is volt összenövésem, csak úgy magától. Sajnos a szervek összenőhetnek, letapadhatnak és sok sok problémát (fájdalmat főleg) okozhatnak...
Mire vagy kiváncsi?

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 

 
 

Sziasztok!
Witch!
Képzeld nekem nem akar még nyílni a méhszáj. Pedíg már nagyon jó lenne, mert ha így folytatom, lehet császár lesz a vége. Akkora a baba, hogy a Doki azt mondta, ha felmegy a súlya 4 kiló főlé, nem fogja hagyni, hogy kinlódjak. Mennem kell UH.-ra emiatt még kedden. Aztán megmondja a Doki, hogy mi legyen. Ha meg semmi nem fog történni, akkor jan.5.-én be kell feküdnöm... :( Én nem tudom Ti hogy vagytok, de én már mindenre teljesen alkalmatlan vagyok. Se menni nem tudok, mert akkorára be vagyok dagadva, se feküdni, mert szétmegy a csípőm... Ma éjel is még 1.30.-kor fent voltam és 5-kor kelltem. Csak lődörgök... A hasam meg bármikor robbanhat úgy feszül. :? Úgyhogy most nem vagyok már valami vidám. Ez a legnehezebb rész... Biztos a türelmetlenség is közrejátszik!
Na lépek is, nem nyavajgok... :wink:

Kép
kira76
 
 


Szia Witch! Hát az unokahugom kérdezgetett tőlem,mert most lesz a 3.császárja februárba,de nagyon fél,mert már nem ajánlották neki ezt a terhességet,mivel 3.császi,meg volt előzőnél összenövése.Meg a hegszétválástól is fél,de reméljük minden rendben lesz.Neked mondott valamit a doki az összenövéssel kapcsolatban??És a fájdalom amiről írtál az mindig megmarad vagy csak a terhesség ideje alatt?köszi,hogy írsz.szia

mó73
 
 


Kira!

Nem semmi amit írsz, az alakom már nekem is érdekes, főleg hogy úgy közlekedek, mint egy pingvin, fordulni nem tudok az ágyba, aludni is csak szopi párnával, mert elborulok :oops: 1-1,5 óránként járok pisilni éjszaka is, és nehezen alszok vissza. Délutánonként is alszok 1-1,5 órát ha tehetem... Dagadni már hetek óta dagadok, a lábújjaim mint a koktélvirslik, ha megyek szúr oldalt, és görcsöl a pocak... A dagadással meg az a baj, hogy új cipőt kellett vennem, és ez is alig jön a lábamra. A térdemig dagadok...
Te így tudod, hogy 5. én befekszel? Én csak anynit tudok, hogy 23.án és 30.án megyek dokihoz, és akkor modnja meg mi hogyan lesz...

Momó!

Nekem megmaradt a fájdalom, volt a műtét előtt is... A terhesség alatt csak akkor fájt mikor manó nagyot nőtt...

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Witch,és a doki nem mondott semmit a műtéttel kapcsolatban?

mó73
 
 


Momó!

Mire gondolsz? Azt tudom, hogy tuti császár, mert manó nem fordult meg, a másik, hogy bízom az orvosomban, ő már megnézett kétszer belülről, biztosan tudja mit csinál, eddig soha sem okozott csalódást...

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Witch, Kira!
Hatalmas drukk az utolsó időszakhoz, és mindenekelőtt a problémamentes szüléshez!!! Nem semmi, hogy miket kell kibírnotok, de már nem kell sokat várni, és meglátjátok a csöppségeket, és elfelejtetek minden bajt!

Én még "csak" félidőnél vagyok, de hihetetlen ezt is leírni. Vucuska, a rugdalózás nálam is nemrég kezdődött. Általában elég nyugodt a babám, de nem aggódom nagyon, mert állítólag az apja is az volt. Múltkor moziban voltunk, na, az olyan hangos volt, hogy az elején másra se tudtam figyelni, csak a rúgásokra, pedig még a pehelydzsekimet is rátettem a hasamra, de úgy látszik, nem volt elég hangszigetelő. Meg is fogadtam, hogy mostantól nem járok multiplexbe, nem akarom ijesztgetni a kicsit.
Jól elfáradtam az évvégi munkahelyi hajtásban, az ajándékok utáni rohangálásban, meg a házkeresésben. Egyik este, mire hazaértem, teljesen bedagadt a bokám. Na mindegy, végre jön egy kis pihenés!!!

Mindenkinek Boldog Karácsonyt kívánok! :lol:

Kép
Kép
vuki124
 
 


szia Witch,nehogy félre érts,biztos ügyes az orvosod.csak az unokatesóm azért fél,mert sok rosszat hallott,de biztos nem lesz gond.szia

mó73
 
 


Vuki!

Én az elejétől nem járok moziba, egy barántőm mondta, hogy nem igazán jó...

Momó!

Nem értelek félre, félni mindenki fél :)

Lányok!

Kriszta most írt, bent van a klinikán, ctg-re ment, és magas vérnyomás miatt bent tartották, nem tudni, hogy karácsonyra haza engedik e, de a baba és ő is jól vannak...
Ha többet tudok írok!

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


sziasztok
tök jó hogy már sokan szülni készülnek, kitartást nekik
Bessynek óriási gratuláció a szép nagy babához.
Nekem tiszta parás időszakom van. A genetikai uh szerint, minden rendben, de az afp nagyon magas, volt ismétlés is, de az is nagyon magas. De a gerincet egyértelműen látta a doki uh remélem nem lesz gond. Aztán a vérvételem is tele van csillagokkal, uh mindig van min aggódni. sokat kell feküdnöm, alig vagyok gépközelbe is.
Ja a táblában szeretném beíratni a legjobb híreimet: a babáin neme egy fiú egy lány. Ennek nagyon örülünk.

Mindenkinek Boldog Karácsonyt!
juzsika
 
 


Juzsika!

Gratulálok a vegyes pároshoz :)
Ne aggódj, ez ikreknél előfordul, hogy magas az afp. Kitartás, én szorítok neked, és írom is a jó hír a táblába :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!
Bessy és családja!
Gratulálok a babuci érkezéséhez! Jó egészséget kívánok!
Witch
megy a drukk, hogy kibírjon a babuci még legalább egy hetet odabennt a jó helyen! Sok szerencsét és kitartást!
Kira!
Neked akkor azt kívánom, hogy a méhszáj nyíljon már ki:) és hogy ne legyen az a babuka négy kg-nál több:) hogy ne legyen császár a vége! Egyébként most mennyi a súlya a babának?
Krisztának,
mielőbbi jobbulást, menjen le az a vérnyomás!!

És mindenkinek problémáktól mentes, szép szülést kívánok!
Ja és természetesen, békés, boldog karácsonyi ünnepeket és boldog babás új évet kívánok mindenkinek!!!
Sünike,
hogy vagytok?

Kép
baby.81
 
 


Szia Baby!
Köszi a sok jókívánságot! :D Aranyos vagy! De azért magadról is írhattál volna, hogy Te hogy vagy... Úgyhogy légyszi! :)
Most nézem, milyen szép neve lesz a fiadnak! Jó az izlésetek! Az én fiam is Olivér! :lol: :lol:
Puszi mindenkinek! :)

Kép
kira76
 
 


Baby!

Aranyos vagy köszi :)
Kirának igaza van, írj magadról :)

Lányok!

Beszéltem Krisztával, már jobban van, bízzunk benne, hogy kedden haza engedik...

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Bocs a zavarásért. Eladnám az alig használt Medela Mini Electric mellszívómat.
Jellemzői:
Medela elektromos mellszívó, amit kézinek is lehet használni. Bababoltban vásárolt, 8 hónapos, garanciális, alig használt állapotban, összes tartozékával, dobozában, számlával eladó. Az elektromos részét lehet adapterrel vagy elemmel is működtetni. Az mellszívó motor eredeti ára: 19900 Ft, a kézi szívó és tejtároló résznek 6500 Ft volt. A kézi része egyszer sem volt használva.
Itt egy link, ahol meg lehet nézni a képeket a mellszívóról:
http://www.teszvesz.hu/item512986704_me ... szivo.html
Küldj privit, ha érdekel vagy kérdésed van. :)

Kép
blani28
 
 


Kriszta!

Szorítok, hogy az ünnepeket otthon tölthesd!

Juzsika!

Gratulálok vegyes pároshoz! :)

Kép
nika28
 
 


Sziasztok!
Békés Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek!

Kép

Kép
kira76
 
 


Kép

Békés Ünnepeket!

Kép
nika28
 
 


Boldog Békés Karácsonyt mindenkinek, és Babás Új Évet kívánok :)

Kép

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Lányok,

Mindenkinek Békés, boldog Karácsonyi Ünnepeket kívánok! :)


Kép

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Sziasztok!

Nagyon köszönjük a gratulációkat!!!

Pénteken jöhettünk haza. Majd ahogy a baba engedi jövök vissza közétek.

Magas lett a vérnyomásom (160/100) és nem tudták lejjebb vinni, ezért megcsászároztak.

Nagyon boldog, békés karácsonyt kívánunk mindenkinek!

Kép Kép Kép
bessy76
 
 


Bessy!

Még egyszer Gratulálok! :)

Nagyon édes Zorka!

Kép
nika28
 
 


Bessy!

Gyönyörű baba, gratula mégegyszer :)

Várunk, hogy leírj mindent. Biztos jó baba lesz :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Sziasztok!

Bessy,
Gyönyörű baba! Gratulálok! :D

Nagyon Boldog Karácsonyi Ünnepeket kívánok!

Kép

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Találkoztam Krisztával, ma estére haza engedik, már jobban van :)

Voltam ma dokinál, 2.5 óránként fájásom van, szombaton megint talizok vele, a CTG-mre nem mondott semmit... Csak annyit kért, ne 25.-én szüljek, mert akkor máshol ügyeletes :lol:

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Bessy

Gartulálok!Nagyon sok boldogságot,egészséget és sok-sok tejcit kívánok!


Lányok
MIndenkinek BOldog,békés karácsonyi ünnepeket kívánok!
Kép
gabicsibe
 
 


szia Witch,azért januárig jó lenne még kihúzni,nem?akármekkora a baba 37.hétig jobb,ha bent van.na vigyázz magadra.szia BOLDOG KARÁCSONYT!!!!!!!!!!!!!!!

mó73
 
 


Békés Boldog Karácsonyt Kívánok Mindenkinek és Egészséges Babákban Gazdag Új Évet!
Kép Kép

Kép
noki&potyi
 
 


Kép

Kép
rebe
Dunaharaszti
 
 


Kiskarácsony ,nagykarácsony angyal csókja rátok szálljon,
hozzon nektek minden jót ne csak almát ,mogyorót .
Boldogsságot ,békességet ,szép jövőt és melegséget .
Békés karácsonyt kívánunk Néktek !!!

Kép

Kép
akire79
 
 


Kép

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Witch!

Mit mondott a doki?

Kép
nika28
 
 


Nika!

Akartam én írni, de elvarázsolódtam, a barátnőm, egy héttel fiatalabb terhes mint én, és ma reggel megszületett a babája, ott a klinikán, beszéltem a párjával, a szüleivel :) Meg lett az én kis vejem :lol:

Nekem annyit mondott a doki, hogy idén meg lesz, mert ezzel a méhszájjal nem húzom sokáig, fogy a magzatvíz is. Vizsgálat közben már nagyon fájt, és akkor mondta, hogy ez a méhszáj már nem bírja sokáig. Elvileg kedden megyek hozzá, de úgy engedett el, ha bármi van, azonnal hívjam. Amúgy meg 38 hetesnek felel meg az én kicsikém, olyan nagy :)
Ja, és kicsi lányom nem engedte magát megmérni, doki úgy kergette az uh-al :)
Nekem már mindenem fáj, szó szerint fájásaim vannak, álmomban is felkelek rájuk, szét szakadok, görcsölök. Ti hogy vagytok ezzel??? Nektek is ennyire fáj?
Ja, és persze oszlop lábak, koktélvirsli lábújjak, krumpli orr és vastag száj jellemez, tiszta torz vagyok :oops:

Nika nálad mi a helyzet?

Kira, Adri!

Mizu veletek?

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Szia Witch!
Én egyben még!!! Nagyon szenvedek a vizesedéstől, de nem akar ez a fiú kibújni belőlem. Röviden ennyi. A többi csak nyavajgás lenne... :lol: Sorra írja mindenki, hogy megszületett az ismerőse babája és mind fiatalabb terhes volt mint én. Nekem miért nem tud megindulni?? Mekkorára kell még nőnie ennek a kiskölöknek??? Biztos már moccanni sem tud szegényke. Na mindegy. Majd csak... :roll:
Nika!
Mizu??? Mikor beszélünk??
Többiek??? Mindenki jól van? Írjatok!!!

Kép
kira76
 
 


Kira!

Ilyenkor már nem igazán tudnak mocorogni, én manóm is képes keresztbe befeszíteni magát :) Olyan mókás amikor bólogat :) Látni pocakon kívülről is :) Ne aggódj, neked sincs már sok hátra :)

Lányok!

Azért majd gondolkozzatok, ki viszi tovább a táblát...
A jelentkezéseket várom :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


szia Witch,az lenne jó,ha jan 1-én te szülnél elsőnek.erre nem gondoltál?szurkolok.szia

mó73
 
 


Sziasztok Lányok!!

Jó rég nem írtam, de azért benézek időnként. Főleg mostanában. Emlékeztem, hogy többen is ebben az időben várjátok a babákat. Sorstársaknak kitartást!!!! Nemsokára a karjainkban tarthatjuk az apróságokat. Akkor aztán egycsapásra elfelejtjük az utolsó hetek nyűgjeit.

Kicsi fiam sem gondolja úgy, hogy ki szeretne jönni. A bátyja már ilyenkor 1 hetes volt. Még a doki is azt várta, hogy hamarabb jön, aztán tessék... Szívat a kölyök! :wink:
A nagymamám minden alkalommal elmondja, hogy majd megszületik, ha megérik a kis körme. :lol:
Persze, így lassan 39. hetesen egy óriási pocakkal inkább már kint szeretném látni.

Mindenkinek könnyű és gyors szülést kívánok!

Kép
Kép
share
 
 


Sziasztok!!!!!!!!!!! :D :D
December 10-én megszületett Hanna baba!!!!
Sajnos előtte egy hónapot kórházban kellett töltenem, mert véreztem és bent tartottak a klinikán!
Majd december 8-án közölték, hogy nem fejlódik rendesen a baba, és ki kell venni! 2400 g-ra saccolták a súlyát és megszületett kereken 3 kg-van teljesen egészségesen, gyönyörűen!
Nagyon boldogok vagyunk, szépen beindult a tejcsi, eszeget is rendesen három óránként!
adri1983
 
 


Witch, Kira, Share!
Rajtatok a sor, szorítok hogy minél előbb eljöjjön a nagy nap!
adri1983
 
 


Hát Lányok, nem volt könnyű az az egy hónap a klinikán, a végén már azt hittem belezavarodok, de muszáj volt kitartani a manóért!
A császár fantasztikus volt, életem egyik legnagyobb élménye!
Semmi fájdalmat nem éreztem, csak boldogságot és izgalmat!
A férjem végig velem lehetett, és mehetett a babával tovább!
Witch!
Ez semmi nem volt az endós műtétekhez képest (fájdalmat illetően)

Mindenkinek Nagyon Boldog Új Esztendőt kívánok!!!!
adri1983
 
 


Adri!

Gratulálok :)
Gondoltam, hogy már túl vagy rajta, a táblába be írtam az adatokat, ha meg írod hány cm-el született, azt is beírom :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Szia Adri!
Fantasztikus!!! GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!! Nagyon örülök, hogy már jelentkeztél végre! :) Bizti rettenetes lehetett a korház, de már túl vagy rajta és rendben vagytok! Ha tudsz azért tegyél légyszi fel képet a babáról!!!
Vigyázz nagyon magatokra! És jelentkezz!!
Puszi!!!

Kép
kira76
 
 


Adri!!

Szívből gratulálok!!!! :lol: Nagyon ügyes voltál, ahogy kitartottál. Nem lehetett könnyű.

Kép
Kép
share
 
 


Adri!

Gratulálok! :)
Biztos nem lehetett könnyű az az egy hónap.
Nagyon szép nevet választottatok!
Nálunk is ez volt a favorit a lány nevek közül. :)

Witch!

Én is nyűglődök....
A férjem kereszt anyja szülésznő, igaz már nem dolgozik.
Tegnap azt mondta, ahogy rám nézett, hogy már nem sok van vissza...
Az én arcom is olyan, mint egy felfújt lufi. :(

Mi holnap megyünk a dokihoz, meg ctg-re, kíváncsi vagyok mi lesz.

Kira!

Az ünnepek alatt nem nagyon voltunk itthon....ma is csak kb. 4-ig....
Legkésőbb holnap írok.....

Kép
nika28
 
 


Nika!

Végül is a betöltött 36.hét után már születhetnek a manók, a gyerekorvos is ezt mondta :) Bár minél tovább vannak bent annál jobb.
Én egyre többet görcsölök, már nagyon sokat fáj a pocim, meg a derekam...

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


igen,37.héttől már nem számít koraszülöttnek a baba,aki megszületik.az én 2.lányom pont a 37.héten született meg és így is 2,65 kg. volt.de pl a legkisebb fiam a 38.héten már 3,85 volt.az ikreim meg a 41.héten se akartak megszületni ,ezért császároztak .hogy mikor születik meg úgy is a baba dönti el.

mó73
 
 


olvasgattam itt a leírtakat,hát ,hogy nem sok van hátra azt egy laikus is mondhatja ,de nem lehet tudni.még az ikreknél sem ,pedig akkor 1-2 hónappal is jöhetnek előbb.nálam is mondták,hogy nem sok van hátra a 35.héten és még a 41-en nem akartak megszületni.

mó73
 
 


Bessy!
Nagyon aranyos Zorka baba!

Adri!
Gratulálok Hannához!

Witch, Kira, Share, Nika!
Drukkolok, hogy könnyű szülés után, hamarosan kezetekben tarthassátok egészséges babáitokat!

Kép
Kép
vuki124
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?