Új privát üzeneted érkezett!

Karácsonyig nem biztos, hogy benézek, ill. írni is lesz időm.

Kívánok mindenkinek nagyon-nagyon nyugodt készülődést.
Karácsonykor pedig békességet, szeretetet, és örömtől csillogó babaszemeket minden családban!
Kép

KépKép
KépKép
atizka
 
 


Zsuzsó: Én a kezébe adtam, ill. ő vette az almát, sokáig elszopogatta, nem erőltettem semmit, mégis majd megfulladt amikor egy darab a szájába ment. :(

Lekri: Gratula Kristóf mászásához!

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Na nálunk valami betegség bújkál Blankában... :( Reggel öklendezett egyet,ilyen slejm szerű dolog fel is jött neki,hőemelkedése van,és brutálisan nyűgös.El is mentünk gyorsan gyerekorvoshoz vele,aki azt mondta hogy még kifejezett tünetek nem látszódnak rajta,lehet vmi vírusfertőzés.Pocija mikor vizsgálta a doki,nagyon érzékeny volt,el kezdett vizsgálat közben sírni.A torka hurutosabb.Diétára kell fogjam,ami esetében abból áll hogy tea+tápszer és semmi más,aztán majd látjuk mi lesz... :( Jó...Karácsony előtt akar ő is beteg lenni! :(

Kép

Kép
mezsó
 
 

 
 

Bolygó
köszike :lol: :lol:

ennek hatására ma se és tegnap se aludt szinte semmit.tegnap egész nap 2x30percet.ma is eddig ennyinél tart.de éjjel se pótolja az alvást :( :(


Mezsó
remélem hamar túl lesztek rajta és nem lesz nagyon beteg Blanka. :( :(

Atizka
viszont kivánjuk nektek is :lol: :lol:
Vendég
 


lekri: köszi,hát egyenlőre még a doki sem látta mi a gond...azért mondta hogy valószínű még lappang benne...és mondta,hogy ha valami plussz probléma még előjönne a hétvégén akkor hétfőn kedden rendel...

Kép

Kép
mezsó
 
 


áááááááááh

átjött a szomszéd ,jó hangosan bekiabált igy Kristóf 10perc alvás után felkelt :( :( :(
Vendég
 


Sziasztok,

én se nagyon leszek már idén, úgyhogy most kívánok Kellemes Ünnepeket!

Kép


Kép

Kép
Kép
mango.
 
 


Mango: neked is és családodnak is hasonló szépeket kívánok!! :wink:

De ez nagyon szomi,hogy ennyire kevesen vagyunk már és akik vannak se nagyon jönnek... :(

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!

Pumpóka: örülök, nekem nagyon bejött az oldal!! Én szaloncuktrot készítek belőle, meg aszaltszilvás cuccot!!

Bocs, de nem emlékeztek, hogy hogy hivták azt az anyukát, akinek nagyon koraszülött volt a Zsomborja és szegény meg is halt?
Szeretnék neki írni, hogy hogy vannak!

Előre is köszi!

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


kiscsillag szerintem...de hogy volt-e a neve után még szám azt nem tudom

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mango
nektek is :)
pocilakó hogy van?

ma Kristófnak megcsináltuk a szobáját.kivittük az ágyat amin én aludtam még pici volt.igy már igazi gyerekszobája van :lol: :lol:

Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


ja de ajátékai még a nappaliba vannak mert hát azért mindig ott van inkább :lol: :lol:
Vendég
 


lekri: micsoda kuckója van Kristófnak!! :wink:

mango:
te is újból babás vagy?? :shock: :shock: fel se tűnt!! :shock:

Rólunk...sajnos Blanka belázasodott estére.39-et mértem neki 6körül mikor felébredt egy nagy alvásból...Azóta ülőfürdőztünk,ez levitte 38.3-ra a lázát,adtam neki Nurofent,lázcsillapító kúpot is hát várom a hatásukat,mert ha nincs akkor jön a repeta az ülőfürdőből!!És nagyon úgy fest hogy a torka a ludas,mert párommal kifigyeltük,hogy iszonyat nehezen nyel szegénykém... :cry: Még a tápszerrel is küszködik mint kaja.Ma csak 2adag tápszert evett,és csak teát ivott egész nap...

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!

Bocsánat az eltűnésért, először Sopronban voltunk a szüleimnél, majd síelni Ausztriában a barátainkkal! Beni is síelt!!! :D :D :D :D Ma érkeztünk haza!
Csak átfutottam az oldalakat most, örülök Mezsó és Klarka, hogy újra aktívan itt vagytok!
Hoztam képeket, sorry, hogy ma csak ennyire futja tőlem!
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Sziasztok Lányok!!!!

Nekem tegnap volt az első olyan napom, amikor kicsit szusszanhattam ... kemény nekünk ez a december. És még 23-án van egy koncert, amire készül Férjecske .. 25-28-ig vidéken leszünk, úgyhogy én 29-e után tudok jönni hozzátok :)
A tanítványaim is bekeményítettek az utolsó hetekben ... állandóan tanítottam.
Ráadásul Alízom alvókája szó szerint elromlott .. már hetek óta kelek hozzá éjjel, és van, hogy csak köztünk tudjuk visszaaltatni .. horror.

24-éig még benézek :)
Addig pár kép a CSajsziról :) (aki turbó sebességgel mászik, térdel és áll .. ill. minden mellett, ami mellett feláll, oldalazva halad :D)

(megjegyzem, görgettem pár oldalt, és hihetetlen, mekkora gyerkőceink vannak már!!!! mindegyik külön ki egyéniség .. nem babák már, hanem kisfiúk és kislányok, gyönyörűek és édesek egytől egyig ... íme az én tündérkém :))



Kép

Kép

Kép
szösszenet
 
 


szösszenet, zorroné: tüneményes képeket hoztatok a babáitokról!! :wink:

Mivel fentebb írtam,hogy betegek vagyunk,így tudósítok arról is,hogy a sok küzdelem,gyógyszerek egyebek hatására lement a láza Blankának 37.5-re. Legalábbis 22.00-kor ennyit mértem. Biztos ami biztos beadtam neki még 1 adag Nurofent+1 lázcsillapító kúpot,hogy nyugodtabb legyen az éjszaka/meg amúgy is,olyannak érzem mint egy hősugárzó,ontja magából a meleget :cry: /,remélem úgy is lesz!

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó: jobbulást Blankának, remélem hamarosan kilábal belőle! Nyugodt és lázmentes éjszakát Nektek! :wink:

Kép

Kép

Beni és Dorka életének fontosabb eseményei: http://beni-baba.blogspot.com
zorroné
 
 


Mezsó: remélem rendbe jöttök...hát, mivel van láz, ezért tuti vírus, mert különben lehetne a foga, mint most Attinak, aki hurutosan köhög, de semmi más tünet. Szentestéig gyógyuljatok meg!!

Szössz: tök jó, hogy benéztél, már nagyon hiányoltalak!!

Mindenkinek boldog karácsonyt, bár én még be fogok nézni.

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


Sziasztok!

Csak gyors helyzetjelentésre jöttem!!Jól telt az esténk,Blanka 8.15-ig békésen aludt,akkor is azért kelt fel,mert felébresztettem,hogy meg tudjam mérni van-e láza.De nincs,és még hőemelkedés sem! :wink: :wink: Szóval így megyünk tesóm babájának a keresztelőjére! :wink: Ezért csak este leszek...Ja!!És Blanka már benyomott ma egy adag tápszert ami nála 270ml,úgyhogy végre étvágya is van!!Tegnap egész nap csak 2x270ml tápit evett!!Ma már ebből meg van 1adag! :wink: és még csak 9 óra! :wink: na megyek is mert sietnem kell...11kor van a keresztelő...

Mindenkinek szép napot!! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó: Örülök, hogy jobban van Blanka, remélem, nem szökik fel ismét a láza.

Zorroné: Örülök, hogy jól telt az üdülés, síelő Beni nagyon aranyos a képeken! Miben hordoztad? Mei tai? Mivel nem tudom, hogy a szülinapján írok-e, így Boldog hófordulót Beninek!

Szössz: Nagyon édi Alíz, és nagyon ügyes is! :o Nagyon-nagyon hasonlít rád! :) Sajnálom, hogy rosszak az éjszakáitok, de hamarosan tuti kinövi, bár még én beszélek, Bogi még egyszer sem aludta át az éjszakát, így sajnos tanácsot sem tudok adni. :( Kimerült lehetsz...

Klarka: Jobbulást Attilának. Orvosnál voltatok?

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Mirának, Gergőnek (Babyteve), Kristófnak (Blani), Boglárkának (Ollem)

Máténak (Lituka), Nikolettának (Sirkici), Annának (Gitka), Fruzsinának (Kritta), Alíznak (Gabcika)

Boldog hófordulót!

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Rólunk annyit, ha egyáltalán valakit még érdekel, hogy Bogi napközben alig alszik, sokat dumál: babababa..., gagaga.., bebe...., és még sorolhatnám, miket magyaráz, szopja a lábujját, ha hason van, már néha térdel. El van kényeztetve rettenetesen, aminek az a következménye, hogy mindig szórakoztatni kell, de nem bánom! :D Imádja az apját, udvarol neki, velünk alszik és ő az úr az ágyban.

Ajándékok: Én idén nem sokat költöttem ajcsikra, le sem írom mennyit, mert... De az álmom, hogy kap egy telcsit, megvalósult, mert az enyémet már majdnem tönkretette (többször szétnyálazta, ki is kaptam apától miatta :roll: ) plussz még 1-2 játékot, de inkább a nagyszülőktől fog kapni több mindent, meg inkább olyan hasznos dolgokat, mint textilpelus, stb. De számomra nem is az ajándékról szól az ünnep, hanem a családról, az együttlétről, a meghitt hangulatról. 8)

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Jó, befejezem, úgy látom, most sehol senki. Most már tényleg sok vagyok. Még magamnak is. :lol:

Bolygó
Kép

Kép
bolygó
 
 


Bolygó
engem érdekeltek :lol: :lol: de csak holnap fogok reagálni mert az éjszakánk nagyon rossz volt és 4óta fent is vagyok.5re mentünk anyukámékhoz malacot vágni.itthon vagyunk már de fiúk elég kettyóssak.holnap kipihenten fogok reagálni bár sokra nem kell :( :( :(
Vendég
 


Sziasztok!

infulenzásak vagyunk apával igy nincs időm irni..ami miatt nagyon szomorú is vagyok...

de igyekszem ééés kariig még írok...

amugy is nagyon kivagyok mert ugy érzem anyósék tönkre fogják tenni a házzaságunk....a férjem már hazudik is miattuk...totál kivagyok..tehetetlennek érzem magam...és rettentően boldogtalannak...

a képek nagyon helyesek :)

Bolygó..rád is és mindenkire nagyon kiváncsi vagyok én személy szerint ..de sztem mindenki :D
Vendég
 


bolygó: én is kíváncsi vagyok rátok!! :wink:

haza értünk lánykám megint belázasodott...16.00-kor mértem 38.8-at...azóta volt már hütőfürdő,kúp,Nurofen...18.45kor mértem utoljára akkor 37.8-at,majd 20.30-kor mérek ismét,mert akkor kaphat már lázcsillapítót ha kell,meg ha kell akkor viszem hűtőfürdeni.Ez van velünk.És tesóm belenézett a torkába/háziorvos/,és pirosnak,a manduláit duzzadtnak látta...Holnap megyünk vissza a gyerekorvoshoz...

Kép

Kép
mezsó
 
 


lituka: nektek meg jobbulást hamar,hogy a kis Máté nehogy elkapja tőletek!!És sajnálom hogy anyósék ennyire vájkálódnak az életetekben! :cry: Ha gondolod gyere ide panaszkodni,hátha nem lesz annyira rossz a kedved.Mégse jó a Karácsonyi Ünnepekbe ilyen rossz kedvűen belemenni... :cry: Akik itt vagyunk biztos szívesen meghallgatunk. :wink: Én tuti... :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


jó reggelt

Zorroné
nagyon jók a képek Beni nagyon édes :lol: :lol:
a hóért pedig nagyon irigy vagyok.szerintem a mi gyerekeink az idén nemfognak havat látni már :( :(

Szössz
Aliz egy kis tündérke :) azok a szemek és az a mosoly :lol: :lol:

Mezsó
hogy telt az éjszakátok?Blanka,hogy van?

Bolygó
mióta mászik Kristóf se alszik nappal semmit.csak azt csinálja amit nem szabad.játékok,áh az nem érdekli őt bezzeg a számitógép a kábelek a virágjaim ,nejlon zacskóval tudom kicsit lefoglalni :)

ez nagyon új mert Levi teljesen más volt.

szinte semmit nem alszik nappal de éjjel ugyan ugy kel vagy még többször bár most annyira nem panaszkodhatom.ma "csak" 2.51kor kelt.de utána 6tól fent van.
igazad van a karival kapcsolatban

8) :lol:

Lituka
remélem hamar meggyógyultok.
anyósék miatt nagyon sajnállak remélem megfog változni a dolog.a férjed megérthetné,hogy már ti vagytok a családja.tényleg szoritok értetek :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: kell a boldogság.de az a lényeg,hogy ez a helyes kisfickó ott van neked.ő adjon mindig mindenhez erőt neked és sok-sok boldogságot :!: :!: :!: :!: :!:


rólunk még annyit,hogy tegnap már láttam,hogy Kristóf inyén van egy kis vonalka ami majd egyszer fog lesz.ma reggel már megszurt a foga hegye és kopog a kanák is :) :)
Vendég
 


Beninek
boldog hófordulót :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


lekri: gratula Kristófnak a fogacskához! :) Hányadik foga ez?Lehet hogy tudnom kellene de sajnos nem tudom... :oops: :cry: Éjszaka jól telt végülis.Egyszer kétszer felsírt,de hamar visszaaludt. Ma szerencsére még hőemelkedést sem mértem neki eddig.Aránylag szépen eszik-iszik,úgyhogy egyenlőre nem aggódom azért hogy kiszárad-e.Délután 3-tól van doki,úgyhogy majd akkor robogok el vele!

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!
Mi is túl vagyunk lassan egy 3 napig tartó hányós,hasmenéses vírusos megbetegedésen.Szegény kisfiam teljesen ki volt készülve.Csak feküdt egész nap,és sírt.Meg lázas is volt.
Közben persze a karácsonyra is készülni kellett.Amikor aludt,sütkéreztem.
Tegnap voltunk Pesten,megcsináltuk az utolsó bevásárlást az ünnepek előtt.Hát nagyon durva volt.Majdnem rosszul lettem a nagy tömegben.
Zorroné,Szössz:nagyon jók a képek!
Lituka!Jobbulást és kitartást!

Kép Maci-kutya

Kép
ágnes27
 
 


Mezsó
ez az első és egyetlen fogacskánk.vagyis foghegyünk :lol: :lol:

remélem akkor Blanka már jól lesz :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Miki nagyon édes :) :)

sajnáloma betegséget de őrülök,hopgy már jól vagytok :) :)
Vendég
 


Sziasztok!

Én is eltűntem :oops: . Köszönöm a hiányolást. :) Nem volt időm jönni, házimunka, beteg is voltam, vendégeink voltak...

Végigpörgettem az oldalakat, ne haragudjatok, most nem tudok név szerint reagálni, de azt tudom, hogy gyönyörű babafotókat, családi képeket láttam! :D

Gratulálok minden kúszó-mászó, ülő, álló babának! :D Egyre ügyesebbek!És szintén gratula az első vagy az újabb fogacskákhoz is! :D

Örülök, hogy előkerültek régi topictársak is.:D

Kis és nagy betegeknek küldöm: Kép

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


gumimaci: gyere többször!!!!! :wink: és mesélj hogy vagytok mostanság?

lekri:
annál inkább gratulálok akkor!!!!az első fog már nagy szó!! :)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Rólunk: Nimród után még mindig nem kell rohangálni, de már négykézlábazik és hintázik kb. 1 hete. :D A szája be sem áll, folyamatosan dumál, szótagokat ismételget. :lol:

Ebédre főzeléket eszik, a kedvence a zöldborsó, már husit is kap hetente legalább kétszer, meg egy pici olíva olajat keverek bele. Kóstoltuk a rizst, anyatejbe főzve gyümölccsel, az is ízlik neki. :) Délután gyümit kap, almát, körtét vagy barackot, ezeket nagyon szereti. :D Én készítem neki a kajáját, minden nap frissen, így ezzel is sok idő elmegy. De élvezem. :)

3 fogacskánk van, és készülődik a negyedik.

Éjszakáink változatlanok, velünk alszik, többször szopizik, nappal is még mindig ez a fő tápláléka. :)

Mivel Karácsonyig már nem hiszem, hogy jövök, ez lesz az első olyan Karácsonyunk, amit itthon töltünk, valószínű, hogy csak hármasban, így most mindent én főzök-sütök, ezért most kívánok mindenkinek: Kép

Ildikó és
Kép
gumimaci_1
 
 


gumimaci: neked is és családodnak is Boldog Karácsonyt!Örülök,hogy ilyen jól telnek napjaitok Nimróddal! :wink: Már sokmindent eszik! :)

Kép

Kép
mezsó
 
 


na én se biztos,hogy már tudok karácsonyig jönni,ezért


Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kivánunk minden kicsinek és nagynak :lol: :lol:
a fiúk is:


Kép Kép Kép
Vendég
 


Köszönjük a 8 hós köszöntéseket!

Sajnos nincsenek vmi jó napjaink...vagyis inkább estéink...
Este nem akar elaludni, már nem tudom hogy mit csináljak. Régen mindig kaja után már aludt is. Most meg éjjel fél egykor aludt el ma is.... :( Játszik, feláll az ágyban, nevetgél, nem tudom honnan van ennyi energiája. pedig nappal csak egy vagy max két órát alszik és már csak egyszer...mondjuk reggel tiz óra után ébredt ma. nem is csodálom az éjszakai hancurozás után...
Nekünk még nincs fogunk...
Ma voltunk tanácsadáson és 7610 g Bogi és el van ájulva a doktornő , hogy milyen ügyes!!! Hogy ül, áll, lépeget kapaszkodva! stb...Én meg olyan büszke vagyok az én hercegnőmre!!!! :lol:
És akkor pár kép a 8 hónaposomról, ha megengeditek!!!
Kép Kép

BOLDOG KARÁCSONYT MINDEN MAMÁNAK, BABÁNAK ÉS CSALÁDJÁNAK!

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Lekri!

Ez nem tudom kihagyni!!!
Mint az ikrek! Helyesek a fiúk!!!
És még a ruha is egyforma! :wink:

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 


Boginak Boldog Hófordulót!!
Már 8 hónapos!!! :D :D :D :D

Mi ma voltunk fenn a kórházban a másik fórumos bandával, vittünk ajikat, meg egy tablót magunkról, jól elözönlöttük a várót :D :D Gyerekek mindenütt, és zsongás ezerrel :D

Nem tudom, mikor tudok még jönni, két ünnep közt vidéken leszünk, talán addig még géphez jutok, de ki tudja, így:

NAGYON BOLDOG, BÉKÉS KARÁCSONYI ÜNNEPEKET ÉS SIKERES, ÉLMÉNYEKBEN GAZDAG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDANNYIOTOKNAK!!!
MILLIÓ PUSZI A BABÁKNAK!!!


Kép
Vendég
 


Én sem biztos, hogy jövök már karácsonyig, igy kivánunk mi is minden mamának, babának, papának és tesónak nagyon boldog ünnepeket!

Kép
Vendég
 


Na mindenki eltűnik?? :cry: Azért boldog ünnepeket mindenkinek!Én még azért benézek majd ide...

lekri: aranyosak a srácaid! :wink:

ollem: Blanka is szokott így virgonckodni mint a te Bogid!! :) Detto!Szerintem örülj annak,hogy vidám,és élvezd a boldogságát!

Mi betegek vagyunk továbbra is...Ma megint megmutattam Blankát a gyerekorvosnak,de nem kaptunk másik gyógyszert,mondván amit a veséjére szed,az jó erre is...Hát nem nyugodtam meg... :?

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!

Pumpóka és Lekri kérésére :P :

Zétitélapócska:


Kép

Kép

Így örült a Mikulás hozta hinta-etetőszékének:

Kép


Ja, és hogy miért pont Mikus képeket hoztam :?: :arrow: tudjátok, én szinte mindig mindennel úszok... :oops: Szóval a karácsonyi köszöntést tőlem január körül várhatjátok :wink:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


benettke:Zétitélapócska tüneményes a képeken! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó!

Gyors javulást Blankának! Remélem az ünnepekre túl lesztek a nehezén!

Lituka!

Gyógyuljatok Ti is gyorsan! Anyósodék meg :? ...sajnálom, hogy nem tudják/akarják felfogni, hogy Ti hárman egy külön kis család vagytok :( ...remélem a férjed rájön erre!

Lekri!

Gratula az első fogacskához! Manócskámnak most jön a 3.4.5.és a 6....persze ez mind egyszerre :shock:
Nagyon édesek a fiúk! Ez az egyforma szerkó meg tündéri rajtuk :P

Pumpóka!

Ez nagyon aranyos idézet... :)

Mary!


Bogi még mindig nagyon édes! Az éjszakák nálunk sem zökkenőmentesek már...majdcsak kinövik ezt is :wink:

Gumimaci!

Nálunk négykézlábazást és a hintázást nagyon gyorsan felváltotta a kúszás-mászás...most meg már a lépegetést gyakorolja :shock:

Ágnes!

Jó, hogy túlvagytok azon a fránya betegségen! Gondolom hogy megviselhette a tündéri Maci-kutyusodat...

Bolygó!


Manócskám sincs el egyedül igazán...max 5-10 perceket... Ez tényleg azért van, mert elkényeztettük volna Őket :roll: :?:
A karácsonyban nekem is az a legjobb, hogy együtt lehetünk Apával...ebben az évben már nem megy be az irodába :D (ha minden jól alakul)

Na, lépek aludni pár száz percet... :wink:

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek Boldog és Békés Karácsonyt kívánunk!!!
Kép

MArjan és DádiZsomi

Kép
marjan78
 
 


Kép

Mindenkinek Kívánok Meghitt, Nyugodt és Boldog Karácsonyi Ünnepeket és Boldogságban, Egészségben Gazdag Új Évet!

Kép

Lilypie Second Birthday tickers
kisscica80
 
 


Sziasztok Lányok,

Gaboo, köszi a hiányolást!

Bocsi, hogy nem jelentkeztünk, de anyumnál tanyáztunk 2 hétig, amióta meg itthon vagyunk megy a takarításkészülődés. Már ma jönnek a vendégeink és 25-ig maradnak. Főzés-sütés stb...

Alma mellett nem könnyű, már mindig feláll mindenbe kapaszkodva, mászik kúszik, igazi kis örökmozgó!!! Van, hogy beleteszem a hordozható kiságyába (járóka gyanánt), ami tle van játékkal, eléggé szereti is, eljátszik benne. Ha kint van, nem lehet elmozdulni mellőle 1 percre sem...
Eszik, mint mindig, az éjszakáink még mindig nem rendeződtem, a legújabb, hogy 5 körül felkel és csak 1 óra múlva alszik vissza....

2 fogunk van alul, több még nincs.

CSajok én biztos nem leszek csak Karácsony után, szóval
MINDENKINEK KELLEMES ÜNNEPEKET KÍVÁNOK!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép
kisfruzsi
 
 


segitség!!!!!!!!!!!!!!!



nem jó a dentinox,panadol.fogzásra kérek valami jó tippet mert ma csak üvölt.még aludni se bir mert közben is sir.még nem láttam soha ilyenek.



köszike
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?