Új privát üzeneted érkezett!

Zsuzska,

köszi a megnyugtatást :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


ZSUZSKA
Hát ecsetelheted is! Bár ez a kép nem annyira jó mint a 4D-sek, de sztem nagyon is arányos Oroszlán!

dita75
 
 


Szóval:

ez a mostani:
Kép

ez a legutóbbi:
Kép

eddig ezek voltak a legjobbak:
Kép

Kép


Bocsi a többiektől az OFF-ért.



vicky79
 
 

 
 

Vicky,

csodaszépek a körmeid! És ezeket mind te csináltad magadnak?
És még porcelánrózsád is van! Nagyon szeretem a porcelán virágokat! :wink: Csak mióta terhes vagyok nem merek rakatni mert a likvid (amivel fel kell rakni) annyira büdös, hogy nem kockáztatok inkább, nehogy belélegezzem.
Leges-legjobban a 3. tetszik :wink:
Profi munka mind, bárcsak én is tudnék ilyesmit... Te jártál körmös tanfolyamra, vagy magadtól vagy ennyire tehetséges?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Én jártam körmös tanfolyamra de nem tudnék ilyen szépet csinálni.
Nekem is a 3. tecc.

dita75
 
 


Dita,

te körmös tanfolyamra is jártál? Nagyon univerzélis csaj vagy, nem sok minden van a világon amihez nem értessz :lol: :lol:
Egyszer ha sok pénzem lesz lehet, hogy veszek magamnak itthonra felszerelést és a tv előtt körmözgetek magamnak. Csak nekem eleve a kézügyességemmel is gondok vannak :oops: :oops:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MONIC
Már rég volt vagy 12 éve és akkortájt lett divat a minta a körömbe, akkor még biztosítótűvel meg gombostűvel csináltuk mintákat! :lol: :lol: :lol:
Akkor a pedikűrözést lemondtam, és visszakértem a pénzt, de most már bánom, mert itt a városban nincs sok aki csinálja, akihez én járok már tavasszal be kell jelentkezni hogy nyár elejére kapj időpontot! :roll:

dita75
 
 


Dita,

akkor tényleg nagy üzlet nálatok a pedikűr. Én mondjuk képtelen lennék más lábát reszelgetni. :roll:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Én olyat teszek most amit már rég, elmegyek fürdeni és lefekszem aludni, nagyon elfáradtam a héten. Hátha Danika is megnyugszik...

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Jó éjt mindenkinek!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MONIC
Annak idején én is pont emiatt kértem vissza a pedikűr tanfolyam árát, és csak a manikűr és műkörmöst jártam végig!

Jó éjt nektek!

dita75
 
 


Csajok


Holnap megyek céges karácsonyra úgyhogy csak este leszek, addig is hizlalom Oroszlánt :lol: :lol: :lol:
Nektek pedig jó készülődést kivánok karira.


Jóccakát!!!

Kép
pgsuska
 
 


Monic: A harmadik az nagyon jól sikerült és elég sokáig is bírta. A kagylókat is nagyon szeretem, csak azt extra car beépíteni. A porcelán rózsám meg cseles, mert így lehet kapni készen és csak be kell építeni a zselébe. Én nem tudnék ilyen szépet. Nem jártam tanfolyamra, a barátnőm körmös és ő tanította, de azért még nem mindig tökéletes. Főleg a tartósságával van a baj, de lehet hogy ebben a körmöm is hibás, mert nagyon puha.

Dita: Te jártál tanfolyamra? Akkor tőled is megérdeklődöm, hogy szerinted miért válik fel a zselé a szabad szélnél? Lehet azért mert vékony a körmöm? A tűs technikát én is szeretem.

Jól szétkörmöztük a fórumot lányok :) Én meg itten dolgozok, csak kilógtam. 5-re meg megyek angolra, úgyhogy még megpróbálok bentről olvasgatni, de este már nem tudok jönni.



vicky79
 
 


Lányok! A "régieknek" írtam egy rövid privit,a többieket is szeretettel üdvözlöm! :) Puszi

Ancsi
f.ancsi
 
 


Sziasztok,

Ancsi,

nagyon kellemes meglepetést szereztél :wink:
Ha van ici-pici időd gyere máskor is, mert nagyon hiányzol nekünk!

Vicky,

minden elismerésem a tiéd, hogy tanfolyam nélkül ilyen csodát tudsz művelni. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!
ANCSI
De jó végre!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Köszi a reggeli ébresztést is, jó volt hallani megint a hangodat. :D
Tegnap Csibi ébresztett, ma Ancsi, annyira jó hogy így érdeklődtök irántam! :oops: :wink: :lol: Holnapra ki lesz a soros??? Denikának örülnék a legjobban, mert nagyon eltűnt! Remélem minden rendben van velük!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dita75 2008.12.20 09:49-kor.

dita75
 
 


ZSUZSKA
Egyél csak nyugodtan tudod te hogy hol a határ a hülye kövéres dokikkal meg nem kell foglalkozni! Látod Nándika is milyen édes pici arányos babóca! Imádnivaló a képeken.

VICKY
Fogalmam sincs miért válik le! :shock: Nem régi az anyag? Nekem a porcelánpor szavagossága lejárt, nem foglalkoztam vele és felraktam magamnak, hát egy nagy kaki lett az egész le is jött! A körmöd vékonysága sztem nem befolyásolja!

dita75
 
 


Ezt találtam egy másik topicban.......... beszarás......... szó szerint: :) :) :)

Amit addig nem tudsz, amíg nincs gyermeked.

Az első 6 hónap

- az a hatalmas méretű fej, amit szülés után egyfolytában nézel, hát az tényleg átfért azon a kis lukon, amibe addig azt a pirinyó tampont dugdostad.
- a lefejt tej becsesebb, mint egy 200 éves bor.
- úgy tűnik, az egész nap egy végtelen szoptatás.
- napi 4-5 óra alvással is lehet élni.
- ha választhatsz a szex és az alvás közt, az utóbbira fogsz szavazni.
- egy kisbabából valamelyik nyíláson mindig folyik valami.
- a séta csak neked séta, ő ebből semmit nem vesz észre.
- elindulni otthonról egy 2 órás procedúra.
- ha eddig nem kötötted be a biztonsági öved, ezen túl befogod.
- kurva nehéz a babahordozót cipelni, gyerekkel együtt.
- minden babazokninak szűk a szára és bevág.
- a legszebb ruha is csak 1x kerül sorra, azután kinövi.
- aki a fürdetőkrémet kitalálta, azt lapáttal vernéd agyon.
- az egész terhesség alatt azt várod, hogy végre megint hason alhass. Szülés után a 2 irgalmatlan méretű csöcsöd miatt továbbra is csak ábránd marad...
- már nem szereted a vendégeket.
- sírsz, ha az alvó gyereked nézed.
- sírsz, ha valaki hangosabban szól hozzád vagy ingerültebb veled.
- sárkány leszel, mindenért baszogatod a férjed.
- egész nap várod, hogy este legyen és a gyerek aludjon, reggel meg azt várod, hogy mikor kel fel végre.
- ha elszabadulsz otthonról pár órára, amit addig alig vártál, akkor egész távolléted alatt otthon jár az eszed.
- a férjed túl csinos, túl szexi és minden nő biztos őt akarja.
- akik eddig hívogattak a szülés előtt, hogy "egyben vagy még?", na azok mostantól nem fognak.
A napok múlásával, már senki nem fog hívni, csak a család.
- a nagyszülők azt hiszik, nekik szülted a gyereket.
- kiderül, hogy mindenki tehéntejet ivott 2 hónaposan régebben.
- kiderül, hogy anyád nem tud semmit a babákról (már).
- anyósod még annyit sem.
- fél óra bohóckodás és cigánykerekezés után egy 2 mp-es mosoly teljesen reális egy babától.
- a digitális mérleg egy szar, csak arra találták ki, hogy idegesítsen.
- amelyik ruha lábközt nem patentos, az a gyerek emelésekor a nyakában gyűlik össze.
- a híg fos a legjobb pelenkában is utat vág a hátközépig.
- van 70 dekás teli pelenka!!
- a zenélő forgó a kiságy felett nagyon kevés ideig forog 1 felhúzással sajnos.
- a mélyhűtőben már csak a fagyasztott anyatejnek van hely, kajának nincs.
- egész nap otthon vagy, még sincs este meleg vacsora és kupi is van pluszban. És még fáradt is vagy.
- a melltartóidat sárkányeregetésre is használhatod.
- zuhanyzáskor meg kell emelned a melleid, hogy alatta is megmosd.
- a hátközépig fosás mindig akkor jön el, amikor sorra kerülsz a dokinál és le kell vetkőztetned a vizsgálathoz.
- a babagondozással kapcsolatban nincs egyetlen téma sem, amiről ne adna teljesen eltérő tanácsokat a védőnő, az orvos és az anyád.

dita75
 
 


Sziasztok!

Nándi nagyon szép baba!
Ditus!
Köszi a képeket!

Zsuzska!
Oeroszlán is kis helyes. Egyébként meg neked kell megszülnöd, akármekkora is lesz. És tényleg genetika. Hogy is lehetne két nagy embernek ugyanakkora babája mint egy kicsinek. Ránnk is ez a sors fog várni, ha végre egyszer valahára eljön az az idő, hogy nekünk is sikerül a baba, mert én 180cm/90kg a férjem meg 192cm/110 kg -s adatokkal rendelkezünk.

Vicky!
Tecc a körmöd.

Vikimami!
Ma vagyok 1cnen, és ha minden igaz, akkor jan. 9-én megyek a Kaálib uh-ra.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


BUMI
Te is ilyen magas vagy??? A képeken ez nem is látszott annyira!

A nővérem amikor szült volt egy majdnem 6 kilós újszülött az osztályon.... mindenki csodájára járt...... és egyben szörnyűlködtek, de amikor meglátták a mamáját már mindenki mindent értett! Olyan édesen Ursulás volt! :) Vagy még Ursulánál is Ursulásabb! :) :) :)

Közel egyidőben terhesedünk! :wink:

dita75
 
 


Ditus!
remélem tényleg úgy lesz!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Szóval mint mondtam a körmeim jók, de a tartósságukkal van egy kis gondom. Egy pááról máris elindult a zselé lefelé. Annyira utálom, amikor 2 órát szórakozok vele és aztán másnap meg lejön. Azért még nincs minden veszve, pótolgatni szoktam és úgy még bírja. Párom szokta mondani, hogy ilyenkor 1 hétig nincs velem baj, mert mindig találok a körmeimen valami javítgatni valót. Ha-ha. :)

Melóhelyen egész nyugi van. Most megyek, megcsinálom az angol házim. Puszy



vicky79
 
 


BONI
Hol leledzel??? Nem akartalak ám tegnap lerázni, de hirtelen annyi minden összejött nem akartam magammal foglalkozni hisz Nándibaba és valaki másnak a lelkivilága fontosabb volt! Majd ha ráérsz akkor segítesz a manótáncban? Kösziiiiiiiiiiiii!!! 11.30-ig tutira itthon vagyok, mert meg kell néznem vkit a tévében! :wink: Aztán megyek bevásárolni, főzni kell, meg sütök bejglit megint, mert múltkor a párom fia nem volt itt amikor csináltam. Szóval lesz egy mazsola nélküli mákos, két mazsolás mákos, meg asszem csinálok egy diósat.

dita75
 
 


BUMI
Úgy lesz! :wink:

VICKY
Milyen kedves a párod! :)
Jó tanulást!

Volt valami szőke titkárnős vicc asszem aminek az volt a vége, hogy "csak reszelgetem a körmeimet és közben hülyeségeket beszélek"! :lol:
Az elejére már nem emlékszem, csak anyuval mindig ezt szoktuk egymásnak mondani ha a munkahelyünkről beszélünk egymással! :lol:

dita75
 
 


ANCSI
A lényeg lemaradt :(
Nagyon szépek vagytok, a lányaid kis angyalkák!
A fejed egyáltalán nem buci ahogy mondod! :lol:

dita75
 
 


Ancsa nem tudtam megnézni mert vendégem volt! :cry: :cry: :cry: :cry:

Ditus hát nem is tudom.. én itthon leledzem, ha ráérsz híjjá! :wink: :lol:

Nyuszika ül az erdő szélen, és egy raspollyal a körmét reszelgeti.
Arra | megy a róka, mikor meglatja, megszólitja:
- Mit csinálsz itt nyuszika?
- Fenem a körmöm, hogyha erre jár az oroszlán, kivajhassam a
szemeit!!!
A róka ijedten elsomfordál. De éppen arra bandukól a farkas is, aki
szinten nem állja meg szó nélkül.
- Hát te meg mit csinálsz itt, Nyuszika?
- Élesitem a körmeimet, hogy mikor erre jár az oroszlán, kikaparhassam
a szemeit!!!
A farkas beijed erre, és elfut. Egyszer csak arra megy az
oroszlán, és megszólitja Nyuszikát:
- Hát te meg mit csinálsz it?!
- Aaa... csak reszelgetem a körmeimet, és hülyeségeket beszélek..
Vendég
 


BONI
Ja tényleg.......... így van a vicc, nem tudom miért szőke nősre emlékeztem..... a szőkéktől bocsi! Lina, Ancsi, meg még nem is tudom ki szőke! :lol: :lol: :lol:

Most csinálok kétféle kaját, sütök bejglit (alig kaptam mákot :shock: ) Végül a kisboltban találtam persze dupla áron! :twisted: Ennyiért már egy egész kész bejglit megveszek! :twisted:
A 3 napos passzívkodás után baromira elfáradtam míg felértem a városba! :roll:
Pápá mentem főzőcskézni!

Hol vannak a többiek???

dita75
 
 


pápá bejglibtyárdituli :lol:

én baconbe tekercsekt pulykacicit készítek, baconbe tekert burgonyával nyami nyami
Vendég
 


muszáj csinálnom, mert itt a kölök, és a multkoriból sem részesült, és lehet, hogy mire 25-én visszajön addigra az apja megint felfalja a 4 rúddal! :lol: :lol: :lol:
most már tényleg mentem! :lol:

dita75
 
 


hess :wink:
Vendég
 


Dita,
már nem vagyok szőke, egy darabig nem is leszek :lol:
Amúgy tök jó volt, amit feltettél az első 6 hónapról. És komolyan mondom, szóról szóra igaz. Na jó, nekünk nem volt egy gramm tej sem a hűtőben, és nem szopiztunk egész nap, de azért nagyjából megállja a helyét.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Na még megeszem a lecsós májamat, felmosok, fekszek egy órát az utrómmal. Aztán irány a szendvicsgyártás. Van még 3,5 órám a vendégek érkezéséig, mindennek bele kell férnie.
Ja és még a Happy Birthday-es bohócos díszítést is fel kell raggatni.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Hú lányok! A tegnapi céges buli de király volt!!! Amolyan ereszd el a hajamat féle. Ahhoz képest, hogy el sem akartam menni... :lol:
Hajnalban feküdtem le, most meg hulla fáradt vagyok. Nemsokára le is dőlök egy picit.

Ditus!
Az én fejemről ne kérj fotót, mert ha meglátja egy gyerek, megáll a növekedésben. Maga a haj jó, már csak a fejemet kellene lecserélni.

Gyerekek, Czinki Nándija milyen gyönyörű!!! Azt a Betyárját! Tiszta szívből gratulálok nekik!

Lányok! Azt nem mondtátok, hogy ide csak 1.80-as magassággal lehet bekerülni. A fene itt mindenki manöken? :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


LILINEK
Kép
Jó bulizást délutánra!

BIKFY
Én esküszöm neked összementem, mert határozottan emléxem, hogy még tizenéves koromban 175 cm voltam, és mióta már csak széltében növök a hosszomból kb. 3-4 cm-t összementem! :cry:

Egy ilyen ereszd el a hajamat céges bulin én is voltam még amikor idekerültem a céghez! Sosem iszom és csináltak nekem egy olyan koktélt amibe a jagertől kezdve a whiskiig volt minden! Én persze megittam és úgy fejbekólintott, hogy sikerült az egyik (amúgy igen jóképű, de sajna nős) kollégámmal összejönnöm!
Amúgy azóta is tök jóban vagyunk, na nem úgy....... :lol: :lol: :lol: szóval elfelejtettük a dolgot és a felesége is tök jó fej (nem tudja, különben gondolom nem lenne velem jó fej) szóval vele is tök jóban vagyok! :roll: :D
A múltkor megemlítette a bulit és sztem igencsak elvörösödtem, de gyorsan eltereltem a szót másra! :lol:

A bájglim sül, Husi kész, a krumpli fő, a konyha egy csatatér, szóval megyek befejezem az utómunkálatokat mert mindjárt jönnek a fiúk!

dita75
 
 


Ditus!
Remélem konyha rendben, bejgli finomra sikeredett.

Hát a céges buli nálam is érdekes volt, az egyik kollégám bevallotta, hogy belém szeretett. Még ilyet! :shock:
A munkahelyem legjobb pasija. Minden kolléganőm odavan érte. Én soha egy lépést sem közeledtem felé, soha semmi félreérthetőt nem mondtam neki. Olyan hülyék a pasik... Mindig az kell nekik, akit nem kaphatnak meg. Mert én ugye tisztességes ifjú feleség vagyok. :oops: Na mindegy, nem is tudom, hogy rendezem el ezt a helyzetet. Szeretném, ha szóba sem kerülne többet ez a dolog.

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Bikfy: Nyugi én 162 cm vagyok. Lehet még alacsonyabb is mint te. De jóból kicsit adnak ;)

Czinki: Én is gratulálok Nándihoz! A férjemmel meg is beszéltük septiben, hogy egy ilyen karácsonyi ajándékot mi is elfogadnánk! :P

Lina: Jó munkát!

Nálunk ma volt "céges" buli. A diákok léptek fel mindennel, meg utána ünnepi ebéd van a tanároknak és a nyugdíjas kollégáknak. Én persze kimaradtam a betegségem miatt.

Viszont vettünk új függönyt ma a nappaliba, meg rolettát. Rá fért már a csere, mert a cicus próbálgatta rajta a körmeit rendesen. :)

hofeherke
 
 


Szia Marácska!

Én 170 cm vagyok, mindemellé 48 kiló. Mivel van ez a hülye PCO-m, most elkezdtem diétázni. És attól félek, ezek a kilók még lejjebb is mennek majd.
Abban igazad van, hogy a jóból csak keveset mérnek. :lol:


Lányok van valakinek olyan táblázata, hogy egy PCO-s mit ehet és mit nem? Most nem eszek cukrot, lisztet, élesztős és savanyú dolgokat. Na de akkor mit lehet? A hús párolt zöldségekkel párosítást már picit unom.
Van valami jó ötletetek?

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Jaj de jó, hogy láthattam Nándi baba képét:)))) Gyönyörű édes kisbaba, tökéletes!:)) Én is akajok ilyen babááááááááááát!!!!!!!
Vendég
 


Most egy picit elköszönök, megyek egyet tornázni, utána meg agykontrollozok. Teleírok 2 oldalt. Ez áll rajta: Felszívódnak a cisztáim, elmúlik a PCO-m, és terhes vagyok. Át kell állítanom az agyamat. :roll:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bumi, hát te is jó magas vagy, nálatok sem lesz kicsi a baba azt tutti :lol: :lol:


Csajok, megjöttem a céges karácsonyról, nagyon jól sikerült, kaptam sok babás ajándékot örültem neki, azt mondták a lányok hogy megszépültem és milyen jól áll a terhesség.
Nézem a Megasztárt, de kész vagyok tőle, nem tudom hogy ez a Fekete Dávid mit csinál itt, az embereknek nincs fülük????? Na mindegy. Rossz nézni ahogy erölködik. És ami a legszörnyűbb hogy a döntőben ezt kell néznünk :cry: :cry:

Kép
pgsuska
 
 


ZSUZSKA
Én olvastam a Kiskegyedben, hogy a két fiú körül milyen híresztelések vannak!
A Viktor apja megvette a megasztárt a Dávid mögött meg valami hitgyülekezet áll......... sajnos ez az egész már rég nem arról szól amiről kéne. Én a Tamarának adtam volna az első helyet........ sztem ő volt a legjobb! A Bonnie Tyler-es szám eszméletlen jó volt, de már a legelsőnél is bizonyított amikor a Shakira egyik számát adta elő!

http://www.youtube.com/watch?v=j8jQe_iPMqA

BIKFY
Tudtam én hogy ott is volt valami! :wink: :lol:
Ezek a céges bulik már csak ilyenek! :lol:
Én mondhatom azt hogy szabad voltam, így nem volt lelkifurim a dolog miatt!
Viszont ez az eset egészen már, sztem is jobb lenne ha nem hozakodna vele elő mégegyszer! Te hamarosan úgyis babás leszel aztán majd szépen elfelejt téged!

Kilóból tudok neked adni jócskán! Csak szólj, nem vagyok irigy tipus! De remélem azért a magasságom és a kilóim számát leszámítva én is jó vagyok!

dita75
 
 


Bikfy: Hát én se vagyok egy sózsák. Az egyetem alatt 42 kg-t nyomtam, de már elértem a 48-at. Mindezt a PCO-s diéta mellett is tartom! A mennyisége a kajának nőtt is mióta e szerint eszek, csak a minőségén változtattam. Ha egy e-mail címet adsz priviben elküldök néhány PCO-s menüt, meg mást is! ;)

A Megasztárt én se bírom nézni. Egyszerűen hozzá sem lehet mérni a korábbi sorozatokhoz. A Szombat esti láz még úgy ahogy elmegy, de szerintem ma is valami Helyszínelős film fog nyerni nálam.... Azt láttátok, hogy az egyik zsűritag a Szombat esti lázból most épp a Megasztár közönségében ül? Érdekes. Bár én örülök, neki, hogy ma nem kell hallgatnom, mert nem csípem túlságosan.

hofeherke
 
 


Ditus,
ez akkor azt jelenti hogy nekünk azért lesz nagy babánk, mert Ursulások vagyunk?????? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
pgsuska
 
 


MARA
Én is láttam, pont a párom ecsetelte, hgoy kirakták a táncosból az Ilonát, erre a köv. pillanatban mutatják hogy itt ül a Mega közönségben! :shock:

ZSUZSKA
http://www.youtube.com/watch?v=BPBQUCVw7IQ

dita75
 
 


Monic

Nem hiszem, hogy allergia. Szerintem ki kéne feküdni, de nem tehetem meg. Most már köhögök is, mint a fene. Nem tudom, mit szedjek köhögésre, mert ha esetleg van bébi a pociba nem akarom bántani a gyógyszerrel. Van egy gyógynövényes, de rajta van, hogy tehresek, szoptatós mamák ha lehet ne szedjék, mert nemt udni, hogy van-e valami mellékhatása, merthogy nem bizonyított semmi.

Dita

Az a lényeg, hogy a lombik most sikerülni fog.

Zsuzska szép nagy fiacskátok lesz.

Nándi tényleg nagyon édes. Czinkét nem irigylem, a Bence olyan nagyon hasfájós volt, hogy már teljesen ki voltam borulva én is. 3 hónapig tartott. Szörnyű volt.

timejka
 
 


Ditus, köszönöm szépen a dalt :lol: :lol: :lol:

Kép
pgsuska
 
 


Sziasztok,

csak gyors életjelet adok, ma nagyon elfáradtam az ajándék vásárlásban, ráadásul még mindig nincs meg minden, úgyhogy holnap megyek még egy kört.
Jó éjt mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MONIC
Jó hogy jöttél, mert már nyomozókutyákkal akartalak kerestetni!
Jó pihenést, aludt ki magad!

dita75
 
 


Moncsi, már hiányoltalak, gondoltam hogy nagy vásárlásban vagy, sok szerencsét holnapra, pihend ki magad, :wink:

Kép
pgsuska
 
 


ZSUZSKA
Na most végre megfordult a kocka! Azért az egy hidegzuhany lenne számomra ha ez a Dávid nyerné meg a Megasztárt, Szimpi srác, de hát nála azért sokkal jobbak is voltak már ebben a szériában!

Te is egyedül vagy??? Nincs kedved privizni???
Ja és szívesen az Ursulás dalt! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: