Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok,

most semmi időm nincs olvasni, írni is csak nagyvonalakban.
velünk minden rendben, semmi nem történt a legutóbbi írásom óta, viszont ma kaptam egy képet emilben, és ezt szeretném veletek megosztani.

Kép

a férjem is reklámügynökségnél dolgozik, szerintetek most félnem kell, hogy tönkre mennek?

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Franyó: nagyon sok boldog szülinapot kívánunk AnkánakKép.Kis tündér volt/lett és legyen is:!!


Kép

Beu: neked is nagyon boldog szülinapot kívánunk és egyben jó egészséget és minden jótKép:




Kép

Anita és Robó
anita77
 
 


Sziasztok,

Franyo,
Boldog Szulinapot Ankanak!!!!
Kép

Beu,
Isten Eltessen!!!!
Kép

Babok tunderiek egytol-egyig!!!!

Bocsika, de ennyire futotta. Fiam meggyogyult, de a lany ejszaka kezdte a kovetkezo fordulot, hany-f*sik. Tejszinhab a tortan, hogy en isKép

Angi
angela2
 
 

 
 

Sziasztok!

Az hagyján, hogy esik a hó, de elindultam, hogy pörgök ezerrel, van egy csomó dolgom, erre lemerült az aksim, úgyhogy itthon maradtunk. Az APEH is megtalált, szóval a mai napi kedvemnek annyi...KépKép

Toffi!
Gratula Szandi felvételijéhez!Kép
Rendörség! BRRR! Kép

Heppi!
Ettöl a hírdetéstöl szerintem mindenkinek van félnivalója! Kép

Virág!
Nyomott PO body-k: én megvasaltam öket és azt sem viselték túl jólKép De nekem is lekoptak a feliratok és minták. A hímzettek szépek maradtak.
Én is nagyon várom már a tavaszt!! Unom a sok nehéz cuccot, nem beszélve arról, hogy a tavalyi nyarat nem nagyon élveztem, mivel augusztusban szültem és a nagy pocakkal izgalmas volt az a 40 fok...Kép
Idén strandra és talán nyaralni is eljutunk egy kicsit!Kép
De elöbb napfényes, madárcsicsergös tavaszt akarunk!!!

Kangi!
Ismerem a köszívü érzést! Én is egyszerüen beteszem az ágyába, sír egy darabig, megsimizem aztán beájul. Általában bejön, kitartást! Ja és nem vagy köszívüKép

Franyó!
Szülinapi fotóitok nagyon édesek! Kép

Ildi!
Csónaknyakú body: patenttippet köszi! Kép

Heni!
Ez elég aljas húzás volt veletek szemben! Bírom, hogy ilyen szociálisan érzékenyek az emberek! Kép

Angi!
Jobbulást nektek!

Na megyek lassan mert elég depis lettem és ilyenkor magamnak is sok vagyok.

Remélem holnap jobb lesz mindenkinek!

Tündér
tündér
 
 


Sziasztok!

Minden most ünneplő anyukának és babáknak NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK

Kép

Mi is jól vagyunk Márknak egyre szebb a bőre remélem mostmár helyre jön.

Mi is nagyon várjuk már a tavaszt.KépKépKép
Mostmár elég volt a hidegből meg a hóból igaz az én kicsi fiamnak nagyon tetszik, hogy esik a hó de én nagyon nem szeressem KépKép

Már olyan nehéz vele, mert amikor jó idő volt akkor már sétálni ugy mentünk, hogy gyalogolt most meg megint babakocsi plusz esővédő.

Badytéma: Én is a PO szoktam venni. Én nagyon meg vagyok elégedve a nyomott mintásokkal is nekem nem kopott le a minta. Visszont van a bordázott abból egyet vettem és megfogadtam, hogy többet olyat nem veszek, mert nekem az kinyult az első mosásnál, lehet, hogy pont kifogtam egy rosszat, de nekem a nyomott mintás jön be. Most a neten van egy lány aki árul jó polokat és badykat PO-sakat és elég jó áron, most rendeltem tőle 2 db polot tegnap szállították házhoz és ha 3000Ft felett rendelsz akkor Pesten ingyen van a szállítás. A poló ára 890Ft/db. A 86-os méret. Az eggyel nagyobb az már drágább, de nem sokkal.

Na mostmár ennyi mára
A képek szuperek a gyerekekről.

Sziasztok
Jó éjszakát mindenkinek anyukának és minden babócának. Szép álmokat.

Andy
andy78
 
 


Franyó,
Boldog 1. szülinapot Ankának!Kép
Gratula a barinődéknek!Kép
Képek csudajókKép

Beu,
Boldog szülinapot!Kép

Kangi,
Hajvágott JulcsiKép Ronira is ráférne.

Magdi,
Hát miért nem maradsz te is az óviban?KépKépKép

Csucsuka,
Legközelebb fotóapparátot is pakoljKép Biztosan gyönyörű volt.
Túra megvolt nekem isKép

Zsuzsi,
Székre állósKép

Réka,
Vevő, de jó! Drukk!
Hiszti főleg apájának megy. Nálam nem igazán működik, és ezt - úgy tűnik - Roni is tudjaKép

Tündér,
Ilang édesen mosolyogKép
Depi hess!!!!

Zulu,
Várom a képeketKép

Heni,
PotyaútKép Jogos a felháborodásod.

Tüni,
Én is ahhoz a dokinőhöz járok most, mint pocakosan.
Jó, hogy biztat ő isKép

Toffi,
Gratula Szandinak a sikeres felvételihezKép
RendőrségKép

PsAndi,
Kis indián édes lehetKép

Évi,
8 hós Petra édesKép

Hófordulósoknak gratulaKép

Angi,
Jobbulást a lányodnak! Kitartás!

Reggel vérvétel és mérlegelés. 30 dekával kevesebb, mint a múlt héten, de zet mérési hibának tudom be.
Utána munkahely. Iszonyatosan fölhúzott a munkaügyis. Nem is tudom volt-e már olyan alkalom, amikor nem bosszantott valamivel.Kép
Végre itthon, sógornőék csörögnek, hogy Pesten vannak, beugarnának 5 percre megszemlélni a leányzót. Lett belőle 1 óra. Ami nem baj, csak az ebédem készült el később.
Délután vissza a dokinőhöz. Vérképem rendben. Hormonok eredménye csak a jövő héten. Gyógyi és diéta továbbra is. Valami speciális vérvizsgálatot is csinálnak majd, amiből kiderül, hogy 1-es vagy 2-es tipusú cukorbetegségem van.
Kistesóról minimum 1 évig mondjunk leKép Sőt, szigorúan védekezzünk (mintha nem azt csinálnánk).

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Help!!!
Egy komputertudor kéne nékem Kép.
Írtam már, hogy nagyon szemcsés a kép mióta telepítettük a Windows a gépemre, valszeg azért, mert az abszolót alapot tette fel automatikusan, már ami a monitort illeti. Csak 16 színem van és 640x480 képpont a felbontás. Így nem tudok képeket nézni, nem látszik rendesen még a topik háttere sem Kép. Az is szemcsés rózsaszín meg szemcsék kék, meg kifolyik a szemem mire mindent elolvasok. Mit kell ilyenkor csinálni? Vagyis inkább mit tudnék én laikus csinálni, hogy jobb legyen a helyzet?!?
Ha valaki tudna tanácot adni nagyon örülnék!
Köszi előre is! Pusza, Virág
virga
 
 


Virag
Apa azt mondja telepiteni kell a videokartyat. Milyen Windows-od van? 98? Es meg tudod nezni, hogy milyen videokartyad van? Van arra esely,hogy megvan a videokartya drivered valmerre (csak esetleg nem tudod melyik az)?
Irhacc mailt is, itt vagyok meg 1 ideig!
Norka
norkini
 
 


Maci2!
Háát, nem semmi napod volt.
Szigorú védekezés Kép. A kistesót már terveztétek egyébként? Mert ha igen, akkor még szomorúbb fejet írnék.

Andy!
Én meg pont a bordázott POkat kedvelem, azokkal nem volt még gond Kép. Érdekes, hogy nem mindig egyforma a minőség.

Heppi!
Tetszik a 'kép', amit megosztottál velünk ma Kép. Háát, nem is tudom, lehet, hogy van félnivalótok reklámcégügyileg Kép

Tündér!
Mi voltunk tavaly strandon Levivel és nagyon élvezte. Akkor volt 7 hónapos és nagyon tetszett neki a fürdés. Vettem neki olyan úszógumit, ami alul is tartja,a lába között, azzal pancsolt.
De a nyár előtt jöjjön a jóillatú, madárcsicsergős tavasz végre!!!

Angéla!
Jobbulást Nektek. Gyógyuljatok meg minél hamarabb Kép.

Jó éjt! Virág
virga
 
 


Virga,
Kb. két év korkülönbséget szerettünk volna, vagy kevesebbet.

Roni felébredtKép Jó éjt, már nem jövök!

Maci_2
maci_2
 
 


Norka!
Windows Millenium.
A videókártyát hogy tudom megnézni? Egyelőre olyat találtam, hogy aszongya: Szabványos PCI grafikus kártya. Vagy a gépem beleit kellene megnéznem Kép? Az biztos, hogy driverem nincs (az egy lemez, ugye?) mert egy ismerős rakta össze és telepítette az egészet még régen, az öcsém meg most restaurálta az egészet. Náluk van minden Kép. Ha jól értem ezt a drivert kellene megszereznem és akkor minden okés lesz. Addig folyatom a szemem Kép.
Köszi! Virág
virga
 
 


Maci2!
Akkor tényleg Kép Kép!
Jó éjt!
virga
 
 


Képzeljétek, az NLC-n rátaláltam egy ezer éve nem látott (na jó, annyi ideje nem, csak 5 éve) barátosnémra. Úúúgy örültem neki! Már írt emilt is, és felhívom telefonon is holnap. Tök jó!
Az Indexen meg rátaláltam egy régi barátra is. Nagyon jó ez az internet Kép.
virga
 
 


Sziasztok!!!!

Először is BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK KANGI JUCSIJÁNAK, FRANYÓ ANKÁJÁNAK ÉS MANÓ2 DORKÁJÁNAK!!!! ÉS BOLDOG 18. SZÜLINAPOT BEU (NA MEG EGY KICSI Kép)

Olvastam ám, csak írni nem tudtam ide... Kép Elvoltunk mint a romlott befőtt. Zsaninak nagyon nő a foga, csak nem tud áttörni, szerencsére semmi extra, csak éjszaka sokat van fent, nyűglődik (rosszabb mint újszülöttnek, mert akkor csak 4 óránként kelt, most meg óránként 2*. Ma reggel fél7-kor a párom szól, hogy: Üvölt a gyerek melletted a kiságyban, nem hallod???? Hát már nem hallottam... Kép ) De ma délután egyfolytában aludt 3 órát, na ja valamikor ki kell aludni az éjszakai dorbézolást..

Kérdés: Szerintetek egy Preg Perego Pliko Matik babakocsiért sok volt 25000 Ft???? Egy ilyenért:

Kép

Maci_2
Hisztis kép aranyos. Nálunk meg nekem szokott Zsani hisztizni, pontosabban értem Kép ha nem veszem fel, csak az apja akkor is képes rá, vagy ha szimplán nem azt csinálom amit ő szeretne, na ez sűrűn van akkor is megy.... sajnos....

Toffi
Lánykádnak gratula a felvételihez, legalább kimozagja felesleges energiáit a suliban és nem otthon teszi majd Kép

Kangi
Julcsi aranyos, főleg a napraforgós (???) kép tetszik.

Franyo
AZ igen, gyors szülés volt. Gratula barátnődnek. Ha ezt megcsinálta gátvédelemmel akkor megemelem előtte a kalpom is Kép Anka is nagyon csini a ruciban.

Zsuzsi
Miki a kis légtornász Kép A szekrény tetején járt már??? Kérdeznék tőled az Ebay-el kapcsolatban magánban ha lehet.

Na megyek keresek a szakdogámhoz anyagot, 10 nap múlva vázlattal kéne rendelkeznem......

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Sziasztok,

Beu,
Neked nem is gratulaltam eddig! BOLODG SZÜLINAPOT! KépKépKépKép

Zsuzsi,
akrobata Miki Kép. Ez most viccesen hangzik, de nekem is felallt a szor a hatamon, ahogy meglattam a fiadat azon a szeken. Huhh. Kép

Franyo,
baratnodnek gratula! Kép Es Anka gyonyoru a kepeken! Kép

Kangi,
Julcsi tunderke. NEm kell koszivunek gondolnod magad, szerintem minden gyerkoc azt akarja, hoyg az tortenjen, amit o akar. HA nem igy van, akkor sir. MArpedig az o erdeke, hogy megtanulja, hogy nem korulotte forog (teljesen Kép) a vilag! Kép

Toffi,
Szandinak nagy gratula a tesi-szakhoz! Es drukk a lakaseladashoz! Kép

Maci_2,
teso-projekt halasztas. Kép De ne busulj, nem a korkulonbseg miatt lesznek jo tesok a gyerkocok. HA 3 ev lesz koztuk, az is tuti! Kép Drukk a mielobbi cukor-, pajzsmirigy kikezelesehez! Kép

Heppi,
hirdetes Kép Reszkessetek mediaguruk! Kép

Heni,
ez nagggyon durva! Ilyenkor bevallom, nyilik a bicska a zsebemben es mindig azon morfondirozok, hogy lehetne az ilyen bunkosagot "vilagga kurtolni". Sajnos,sehogy altalaban. Kép

Virag,
na, tulelte a kislany a latogatast? Kép Hogy sikerult a baratkozas kulonben?

Azur,
nekunk csak 1-2 PO-s bodynk volt, abbol a bordas fajtabol. Szerintem tuti, csak dragallom az arat. Kép Nekem ar/ertek viszonylatban a C and A-s bodyk jonnek be, az a harmas csomagolasu. Nem vagyok hajlando olyan sokat fizetni (mint a PO) egy harom honap alatt kinott garnitura body-ert. Kép

Reka
Gratula a gyors lakaseladashoz. Akkor most hova koltoztok?

Tunder
Ilang igazi tunder. Kép

Kepzeljetek, a mi baratainknak tegnap ejszaka megszuletett a kisfiuk, 7 honaposan. A baba inkubatorban van, 2300 gram, de a tudeje eleg fejletlen, igy most halalra aggodjak magukat a szulok. Most a JAnos koraszulott osztalyan van a baba, de azt mondtak nekik, hamarosan teljesen jol lesz. Ugy drukkolok Nekik!

Nem hiszem, hogy holnap be tudok nezni, mert csutortokon sielni indulunk 4 napra. Ugy izgulok, pontosan azota nem sieltem, hogy a ferjemet megismertem (6.5 eve Kép). Elotte mindketten jartunk sielni, azota egyaltalan nem voltunk. Mikor eloszedtuk a sicuccainkat, jot rohogtunk, most mar milyen odivatuak. Kép Drukkoljatok, hogy ne torjuk ki a nyakunkat, jo? Kép

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Csajok pussz Kép

Boldoxülinapot Ankának, ManókaKettőDorkának, Beunak, mint Beunak, és van egy ma sokhónapos Petránk is Kép

Angi, hadd legyen egy javaslatom, ha kenyérsütőben sütsz kenyeret, nekünk anno a magyar szárított élesztő volt a leglényegesebb pontja a dolognak. Attól gyönyörűek lettek a kenyereink, mig a kintiekkel sehogy sem sikerültek szépre..... Az pedig, hogy a MO-on kapható lisztekből spéci kenyérlisztet használsz, vagy a "sima" rozs, rozsláng, vagy fehér búzalisztet, az már nem oszt, vagy szoroz. Legalábbis nekem ez volt a tapasztalatom Kép

Nadi - nem volt sok, a PPPM-eknek általában ennyi, vagy több még használtan is az áruk.
Egyébként azt az áttörni nem tudó fogacskát nem tudod neki segíteni masszírozással ? Kép

Erről csak az jut eszembe, hogy ma észrevettem, hogy szép csendben az ötödik fogacskánk is kibújt - éppenhogycsak, de látom mááááár Kép És az én lányom nem is ébredt éjjel, csak kicsit nyugtalanabbul aludt tegnap éjjel, meg 3 napja megint mindent megrág, ami a keze ügyébe kerül. Még a másik felső metszőt várom, utána most szerintem egy kicsi szünet lesz, mert sehol nem látom duzzadtnak az ínyét Kép

Virga KépKép Így találtam meg egy általános iskolás osztálytársnőmet, akivel kb. 15 éve nem láttuk egymást Kép

TündérRéka Kép
APEH-ot ne is emlegesd... szemét egy társaság Kép

Bodytéma : csajok, senki nem szokott Kenguru Gold bodykat venni ? Abban is van annyi jó minőségű... egyébként a vasalt mintás szerintem egyik márkában sem az igazi. Bár az is igaz, hogy ha nem lesz foltos egy body, csak normálból mosni kell, ki kell fordítani, belezippzárazni egy kispárnahuzatba, és mindjárt meg lehet óvni a vasalt ábrát is. Sőőőőt, vasalni - ha zsírpapírt teszel rá, és úgy vasalod meg, méginkább meg lehet óvni Kép

Virga,
Ha a kártyához driver kell, akkor nagyon kellene a márkája is hozzá... azt általában kiírja a gép, hogy millen videokártya van benne - akkor, amikor bekapcsolod, és elindul. De ha az öcséd babrálta, akkor neki tudnia kell a márkáját. Ha gondolod, holnap egész nap idehaza leszek feltehetőleg (legalábbis reggel 9 után), ha gondolod, szívesen segítek, bár ahogy elnézem, addigra lehet, hogy neked már pöpecül fog futni a géped Kép.
Mailcímem a profilomban, dobj rám egy 2 mondatos mailt, és küldök szívesen telcsiszámot is akár...

Nadi, miből írsz szakdogát ? Kép

Toffi,
Ez sem semmi... a páromnak van egy folyamatban lévő ügye, amiben a nyomozást folyton hosszabítgatják, nem is ez a baj, de azt, hogy meghosszabbították, mindig 1 hónappal később tudjuk meg egy levélből... hát... most mondjam, vagy mutassam a véleményem ?

Heni,
Na ez látod bosszantó. Én tuti nem mentem volna onnan sehova... ha hibáztak, egyék meg, amit föztek, helyettesítés ide, vagy oda ...


Ikertesómami
Honnan hová költöztök ? Kép
(Azt már le sem merem írni, hogy ikertesó annyira hasonlít egy régi ismerősömre... ) És ráadásul az úr vezetékneve is Bernáth volt.... ehhh...

Franyóci, a barátnőd kicsi fiához is gratula, remélem, hamarosan jön ő is beszámolni majd ide a hajmeresztő tettekről Kép

Képek édesek, mint mindig Kép

Csajok pussz, menek levelezni, utána aludni, mert reggel nődoktorbácsihoz kell mennem... elfogyott a csodabogyeszem Kép

Klár
clarissa
 
 


SziasztokKép

Köszi az együttérző szavakat, de az igazság az, hogy nem tudtam ugye bebizonyítani, hogy tényleg telefonáltam, a dr. úr meg nem ért rá.
egy egész megye jár hozzá.

De jártam én már potyára Pesten is, mert meg kell műteni a gyereket címmel.
Egyszer azért, hogy időpontot adjanak /akkor is megnézték/, meg műtétre.
Aztán összepakoltam 3 hétre való mindent, és elindultunk hajnali 5-kor Pestre.
Megint megvizsgálták a gyereket, kapott ágyat, intéztünk szállást stb. aztán du. 3-kor kinyögték, hogy mégsem kell megműteni.

Azt már nem is mondom, hogy a kartonon ott figyel piros nagy betükkel, hogy EÜ. dolgozó

Más téma.
Én is szeretem a Kenguru Gold-os termékeket.

KlárKép

Voltál már az Árkádban a boltjukban. Milyen?
Mert megyünk 19-én Pestre és ha megéri, tennék egy kitérőt.
DokibácsiKép
Én szombaton megyek.

Az én dokibácsim elköltözött Csornára (100km innen, így tuti 3. gyerek nem lesz, mert másnál nem szülök. Oda meg nem indulok el, mert a Körmend táblánál kezdődne a kitolás, ahogy magamat ismeremKép
A magánrendelését azért megtartottaKép

GombócKép

Jó síelést!

KangiKép

Kérdezted mikor megyünk Pestre.
Márc 19-én az utazás kiállításra, ha gondolod, összehozhatunk egy talit, mert Apuka nagyon szabadulni akar tőlem pár órára! /lehet, hogy a közelgő szülinapom is játszik benneKép)
Persze más is jöhet aki kíváncsi rám.
Gyerekek nélkül megyünk.


Egyenlőre ennyi.

Heni
heni1979
 
 


Maci!
Drukk, hogy minél hamarabb rendeződjenek a dolgok és kistesót se kelljen sokáig halogatni+++++++

Ikertesómami, Gombóc!
Igazából maradunk itt a XIII. kerületben, csak az utca végéről az utca elejére költözünk. A különbség csak annyi, hogy régiből újba és 35 nm-ből 70-be.
De már most tervezzük, hogy nemsokára családi ház kelleneKép

Ikertesómami!
Ki az az ismerősöd? Olyan kiváncsi lettem. Márcsak azért is, mert Dani mindenki szerint tiszta Bernáth.

Na megint mennem kell, mert a jóidő előhozta belőlem a vásárlási kedvet.Kép

Réka
muki
 
 


Szép jó reggelt!
Gyermekem már felébredt, de azért még megpróbálok pár sort idevetni, hátha ellesz még egy picit az ágyában.

Még egyszer köszi mindenkinek a gratulát, és egyúttal folytatnánk is a sort:

Manó2,
Isten éltesse Dorkát!!!!
Kép

Maci2,
Kép, hogy várnotok kell a kistesóval... Szegény... Roni hisztis képe Kép, Ankáról is tudnék ilyet csinálni, van bőven alkalom rá Kép!

Nadine,
Zsanka a kocsiban KépKépKép, annnnyira aranyos!!! A kocsi is teccc Kép! Barátném nem gátvédelemmel szült, és a vajúdás maga valószínűleg hosszabb volt, de az elejét átaludta (!!! Kép), mert amikor ébredt, már 4 percesek voltak a fájások. Még jó, hogy nem a kocsiban szült meg.

Gombóc,
barátaidnak hatalmas drukk, hogy minden rendben legyen a babával!!!!!!!

Klár,
fogacska hurrá, Anka a negyedikkel küzd Kép.

Na pussz, mert már visongás van, megyek a lányomhoz Kép

F.
franyo
 
 


SziasztokKép

Ma sem kellett volna felkelnem.
Most hívtam a kórházat a közalkalmazotti igazolvány ügyében, és mondták, hogy nem kapunk, mert májustól magánkézbe kerül a kórház.
Hogy a GYED-en, GYES-en lévőkkel mi lesz? Senki nem tudja.
Úgyhogy kezdhetek gondolkodni, mit is akarok kezdeni magammal 2 év múlva.KépKépKép

Tegnap megnyírtam a lányt.
Íme:

Kép

Heni
heni1979
 
 


Sziasztok!

Manó2!

Dorkának boldog szülinapot!!!
Kép

Nadine!
Én 30-ért vettem PP Plicot.

Body: Én is használok PO-t, vasalt mintát is megvasaltam már. Nekem úgy tűnt, hogy elég nagy méret. És a Kenguru gold is bevált nekünk.

Heni! Én is szeretnék veled talizni!!! Akár egy Cserepesházas talit is összehozhatnánk akkorra. Bár pénteken nem biztos, hogy szabad a hely. Az Árkádod Kenguru Gold szerintem olyan mint a többi. Tehát ha másik esik útba, nem érdemes kerülni.

Beu
beu
 
 


Kép

Virag
Haatttt. Ugy tunik. De lehet,hogy jobban jarsz ha Klar segit, mert enyim Apa 5ig dogzik, en meg nem vagyok egy telepitesi fenomen Kép Remelem azert a szemed meg rendesen muxik Kép

Heni
Brrrrrr....allas Kép Es ha beszelsz az uj fonokseggel? Vagy naiv vagyok??? kiscsaj csini lett Kép

Nadine
Arat nem tudom,hogy jo-e, de a Zsanka mindenkepp jol mutat benne! Kép

Dorkanak Nagyon boldog szulinapot!!! Kép Kép
Kép

Lanyok
Tegnap megint minijatszohazat rogtonoztunk itthon. Es mar annyira edesen eljatszottak a gyerkocok egymassal ( Add ide-nem adom-áááááá ill. eeehhheees vagyo- eeen isss -ááááá c. jatekok voltak a legnepszerubbek Kép ).
Ugy tunik talaltunk egy nagyon jo dikubacsit a kozelben. Kerek tippeket,hogy lehet elbucsuzni a regi nemnagyon szeretem dokineninktol????

Norka Kép
norkini
 
 


Maci_2Kép
Úgy sajnálom, hogy halasztani kell a kistesóprojektetKép Ezt most a cukrod vagy a pajzsmirigyed miatt? De lehet, hogy nem is lesz az 1 év, mert esetleg hamarabb be tudnak állítani. Drukkok azért mennekKép És az a lényeg, hogy teljesen rendben legyélKép

NorkaKép
Nem tudom, nálatok hogy működik a rendszer, de pl. amikor én házidokit váltottam, akkor az új hivatalból átkérte a kartonomat, nekem nem is kellett visszamenni a régi dokihoz. Érdemes lenne megérdeklődnöd, nálatok hogyan megy. Ha viszont neked kell kikérni a kartonodat, akkor szerintem egyáltalán nem kell szabadkozásba, meg magyarázkodásba bocsátkoznod. Egyszerűen megmondod, hogy orvost szeretnél váltani.

HeniKép
Szerintem is érdemes lenne megbeszélned, hogy mire számíthatsz. Hátha nem is kell annyit törni a fejedet. Bár gyanítom, hogy így két évvel előre még nem fognak tudni mit mondani, de szerintem az új vezetőségre is vonatkozik, hogy vissza kell venniük GYES-ről.

Pussz
Tüni
tüni
 
 


Manó2Kép
Dorkának nagyon boldog 1. szülinapotKép

Tüni
tüni
 
 


Manó2,
Boldog 1. szülinapot Dorkának!
Kép

Nadine,
Szegény ZsaniKép Roni is szenved a fogával, az egyik már szinte lila, de nem jön át a világért semKép
Drukk a vázlathoz!

Gombóc,
Gratula a barátoknak és hatalmas drukk a babócának!Kép
Drukk nektek, és jó síelést!

Heni,
Ügyes vagyKép Lány aranyosKép

Tüni,
Főleg a gyógyszer miatt, amit szedek. De magas pajzsmirizshormonnal illetve cukorral sem ajánlott, fejlődési rendellenességek lehetnek.

Ari, Kaska, Miszike, Sofka, Urszila és akik már régen jártak erre,
Hol vagytok? Mi van veletek?

Na, húzok főzni, amíg alszik a csajszi. Utána nehezebbKép

Maci_2
maci_2
 
 


Manó2,
Dorkának NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOTKép

Franyó,
azért azt nem mondanám, hogy a barátnéd lekőrözött, mert nekem se lett volna szükségem dokira, csak az utolsó 3/4 órában, viszont 60 km távolságból az ember nem kockáztatja a dolgotKép
És tényleg én is úgy voltam a fájásokkal, hogy fel se tűnt, csak ha megkérdeztékKép
Gratula a kiskrapekhozKép

Maci2,
kistesó halasztásKép De az a fontos, hogy te rendben legyél, a gyerekek közti kicsit nagyobb korkülönbség még nem a világ végeKép

Heni,
kardiológiaKép Azt hiszem, tőlem se tették volna zsebre, amit kapnak.
MunkahelyKép Nekem is hasonló gondom van. Én pl. azon is töröm a fejem, ha jogutód nélkül szűnik meg a cégem, akkor kitehetem az ablakba a rengeteg felgyűlt szabimat? Kifizeti azt még egyszer nekem valaki? Tényleg, van valakinek ötlete ezügyben?

Nadine,
PP Pliko ennyiért nem drága, nagyon csini benne a kiscsajKép

Klár,
én is inkább Kenguru Goldot használok, csak azt senki nem kérdezteKép

Gombóc,
jó síeléstKép

Ordítás van, majd még jövök...

pusssz
Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok!

Egy gyors bekukkantás...

Köszönjük a jókívánságokat Dorottya nevében is.

Már reggel 3,40 kor ébresztett, igazán várhatott volna még egy órát, de ő minél hamarabb akarta kapni a szülinapos puszikat, na meg a hamit.

Szegénykém bölcsibe van, én meg dolgozom, muszály volt bejönni, mert 4 en vagyunk alapállásba ebből 1 beteg, 1 pedig ma vizsgázott vezetésből.

Élmény volt reggel vezetni, míg pestig elértem pestig 5-6km leizzadtam 1 párszor, olyan rossz volt az út, a férjem jött mögöttem az Örsig..onnan már jobb volt az út.

Este még jövök
Jók legyetek
Manó2+szülinapos Dorka

Franyó: pont akkor írtad a mai üzeneted mikor 1 évvel ezelőtt született....

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sziasztok!

Gombóc!
Szurkolok a barátaitoknak, hogy minden rendben legyen a babával!
Voltak itt a házban lakó kortársék tegnap 30 percet. Az anyukája nem tette le a kislányt egy pillanatra sem (pedig kitakarítottam Kép), és nem játszhatott egyik játékkal sem, hoztak otthonról két kis plüssállatkát, azzal játszott. Nekem ez egy kicsit fura, mert én nem szoktam Levit hurcolni, ha le is tehetem valahol, meg ha megyünk valahova, hagyom, hogy játszon a másik gyerekkel, gyerek mellett. Hiszen főleg ezért megyünk. De hát különbözőek vagyunk és ők ilyenek, elfogadom Kép.
Remélem most nem bántottam meg senkit. Rettegek bárkiről írni bármit a Törpicuros eset óta Kép.

Klár!
Köszi, ha itt befejeztem újraindítom és megkukkolom, hogy milyen fajta. De talán jobb lenne felhívnom az öcsémet, hogy ugorjon át ezt még megcsinálni, szerintem az lesz a legegyszerűbb. Most már rémlik,hogy Ő is valami driverről beszélt, de el kellett rohannia az egyetemre, így aztán nem faggattam ki, hogy meg tudja-e oldani a problémát.
Kenguru Goldunk is van, azok is olyan jók, mint a POk és az áruk is jó. Csak nálunk a környéken nem lehet kapni, ki kell mennem a Megatoysba, ott meg elég ritkán járunk.

Norka!
Szemem még megvan Kép. Csak nem látom rendesen ezeket a gyönyörű babaképeket, ilyen volt-ilyen lett sorozatokat Kép. Brühühü.

Manó2!
Dorkának boldog szülinapot Kép! Hihetetlen micsoda babadömping volt itt tavaly ilyenkor Kép.

Levinek is egyre több foga van, kibújt a negyedik is elöl alul, van már egy rágófoga felül, egy alul és négy fent elöl. Húúú, érhthető ez így Kép?!? Szemfogak még sehol. Beszéddel még sehogy sem állunk, néha van ba-ba-ba, memememe, tyoty, nyüny meg ilyenek, de nincs semmi felismerhető ezekben. De ami késik nem múlik Kép.
Pénteken megyünk bölcsis foglalkozásra, kíváncsi vagyok milyen lesz és fog-e tetszeni az aprótalpúnak.

Pusza, Virág és Levi
virga
 
 


Manó_2

Nagyon boldog szülinapot Dorkának!

Kép

Azur
azur
 
 


Manó2Kép

Dorkának hatalmas szülinapi gratula!!!!!

MomoKép

A kórház nem szűnik meg, lesz jogutódja, mert privatizálják.
Csak azt nem tudom, ilyenkor mi a szabály, hogy aki GYED-en van, azt is átveszi-e.

Viszont kedves férjuram kijelentette, hogy jobb ha elgondolkodom a dolgon, mert oda nem enged vissza dolozni, ha át is vesznek akkor sem(a szabadság tényleg nem mindegy)

Végülis igaza van, mert ő 12 órában dolgozik, ma nappal, holnap éjjel, vasárnap nappal, hétfőn éjjel stb.
Tehát így nem tudnék három műszakozni, mert akkor mi lenne a gyerekekkel.

Most elkezdtem az ELO-nál egy számtech. tanfolyamot, hogy legalább legyen valami papírom is, aztán meglátjuk, hogyan tovább.

Heni
heni1979
 
 


Sziasztok,

Köszi mindenkinek a további PO body infót. Úgy néz ki,egyenlőre elhalasztom a vásárlást,mert anyukám tegnap hozott ajándékba egy pár db Tescos bodyt,úgyhogy így lett elég. De az infókat feljegyeztem és majd jól jön ha tényleg veszünk Kép

Virga,
Hát nekem is furcsa,hogy nem engedte a kislányt Levivel játszani. É biztos engedem majd Artúrt,ha majd nagyobb lesz meg mozgékonyabb. Már most lesi a babákat,nagyon megörül,mikor hozzá hasonló apróságokat lát Kép
Gépjavításhoz drukk Kép

Angela,
Lányodnak és neked gyorsa jobbulást Kép

Nadine,
Nagyon szuper a kocsi és jó az ára is. Zsanka nem engedi,hogy bekend Dentinox-al az ínyét? Esetleg hűsítő rágóka?

Maci_2
Kistesó projekt halasztás Kép De még az a szerencse,hogy kikezelik és akkor nem kell izgulnod a rendellenesség miatt. Tudom,ez elég sovány vigasz Kép

Gombóc,
Drukk a barátnődéknek és a pici babának Kép Az én ismerősöm kislánya 1kilóval született szegény,azt hiszem 28. hét környéken,áprislisban lesz 2 éves és teljesen egészséges Kép
Síeléshez is drukk,biztos eszedbe jut majd a sítudományod Kép

Tündér,
Süt a nap,most már jobb a kedved?

Norka,
Mi dec végén váltottunk dokit és nagyon meg vagyunk elégedve az új dokival. Csak alá kellett írni egykarton kikérőt és a régi doki el is küldte Artúr kartonját.

Momo,
Szabadságot sajnos nem tudom,de engem is érdekelne a válasz,hátha valaki tudja. Talán a Munka törvénykönyvében benne van,de hát kinek van türelme azt végigbogarászni?

Heni,
Felmondási tilalom nem él? Nem akarok hülyeséget írni,azt hiszem,hogy aki gyereket vár annak nem lehet felmondani és mintha GYED alatt sem lehetne? De nem akarlak félrevezetni,majd biztos ír valaki,aki ért hozzá.

Klár,
Kenguru Goldot mi is kaptunk és tényleg egész jó,bár a bordás kinyált egy kicsit. A Margit körúton is van Kenguru Gold üzlet (Kenguru Folk néven) de ott nem túl nagy a választék.

Réka,
Lakáseladáshoz gratulálok Kép Találtatok bababarát üdülőhelyet?

Toffi,
Szandinak grtulálok a tesitagozathoz Kép Milyen lett a jelmez?

Ma megint voltunk tornán,Artúr csak azokat a gyakorlatokat csinálja,amihez kedve van Kép De szépen fejlődik,még mindig fókamód kúszik,már majdnem kutyázik,ill támaszkodik féloldalt,a néni szerint lehet,kihagyja a szabályos kúszást és mászni fog,de az is lehet,hogy előbb felül.
Tegnap kimostam a plüssállatkáit a gépben,mert azt olvastam,az atkák miatt is érdemes gépben kimosni vagy mélyhűtőbe tenni.
Ha van olyasvalaki aki Tb-s ill ért hozzá,segítene?Mi is tervezgetjük a kistesót és az érdekelne,hogy ha GYed alatt születik,akkor a TGYÁSt a munkabér vagy a minimálbér 2szeresének 70%-aként számolják? És ha GYes alatt születik,akkor is jár a TGYÁS vagy csak a GYES? Lehet,hogy nagyon hülyeségeket kérdeztem,de abszolút nem értek hozzá Kép

Üdv,
Azur
azur
 
 


Lányok,
mindig csak a nyomorommal jövök ahelyett, hogy a szülinaposakat ünnepelném, de ezeken a kedd esti CTG-ken mindig sikerül kiakadnom.
Babácska tök jól van, még eléggé fönt, a méhszáj teljesen zárt. Na erre megkaptam, hogy ha jövő hét második feléig nem történik valami (és ahogy állnak a dolgok nem fog), akkor készüljek egy újabb műtétre, mert császár után nem várhatunk 10 napokat.
Teljesen magamba roskadtam. Végre jól vagyok, a gyerek is jól van, erre tuti elkedvetlenítenek.
Hozzá kell tenni, hogy az egyik védőnő márc 10-re írt ki, másik márc. 4-re. Most ez utóbbit vesszük alapul. (mIért is???)
Megígérte, hogy jövő kedden átszámoljuk az időpontot az összes UH alapján és megnézi a heget is.
Akinek van ötlete, írja meg. Mennyit szoktak várni császár után "túlhordásnál"?
Majd próbálok konstruktívabb lenni.
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Manó2,

Dorkának nagyon boldog szülinapot kívánunk!KépKépKép

Gombóc,
jó síelést!Kép Mi is szeretnénk még menni a márc. 15.-ei hosszú hétvégén. Feltéve, ha lesz hóKép.
Barátaidnak nagynagy drukk, igen szép súlya van a skacnak, nem lesz semmi gond!

Klár,
én szeretem a Kengurut, most nagyon jók a kombik is, különösen a garbósnyakút kedvelem, mert elég nehéz a lány vézna nyakára olyan kombit találni, amiből nincs kint a fél tüdejeKép.

Maci_2,
tesóhalasztásKép. De tényleg az most a fontos, hogy Te rendben legyél, aztán jöhet a bébike!Kép
A kis hisztérika nagyon édes!Kép

Heni,
ezt az égszínkék szemet hogy sikerült kikeverni a csajnak?Kép

Nadine,
Zsanka tünci az új kocsijában!Kép

Réka,
vásárlásért irígy vagyok, én még nem merek kimozdulni, mert ki tudja, mi van a hó alattKép. Családiház rulez, kivitelezőre nem lesz gondotokKép. Én épp most tervezem széttépni az építészt, mert a ház a tervezett költségvetésnek kb. a kétszerese leszKép, ükunokáink is fizetni fogják a részleteketKép. Úgyhogy gyorsan elmegyünk még síelni a zsíroskenyérkorszak előttKép.

Síelés:
Odaút mérsékelten volt cikis, viszonylag gyorsan kiértünk (8 óraKép), hazafelé megszívtuk, Salzburgig lépésben mentünk, kb. 100km-t tettünk meg 4.5 óra alattKép. Az utazást Macus elég nehezen viselte, megevett vagy fél zacskó kekszet (gyivit ide!Kép), szétcincált egy könyvet, alig aludt, és elég sokat ordibált. Mindeközben Malacka a nagyszülők autójában trónolt, engem meg a frász tört tíz órán keresztül, mert apósom nem szeret 140-nel tökölniKép, így többnyire kilométerekkel előttünk mentek, nem is láttam az autót sem.
Aztán egy pihenőnél megkértem, hogy vagy maximáljuk 160-ban a sebességet, vagy kérem vissza a kölket a mi autónkba, mert engem nem érdekel, hogy 30 légzsák meg egyéb biszbasz van az autójában, én már csak ilyen paramutter vagyok.
Kint viszonylag jó idő volt, már ha a -14 annak nevezhető, igaz, volt, hogy sütött a nap. De volt olyan nap, hogy két csúszás után beültem a hüttébe, mert konkrétan elfújt a szélKép.
Malacka nagyon kis ügyes, csak Apasasunk kezdi unni a hátrafelé síelést, úgyhogy legközelebb becsapjuk egy sísuliba a srácotKép. Teszek képet az én kis bajnokomról (kivételesen magamat is fel merem tenni, azt hiszem, sikerült megőriznem az inkognitómatKép)

Kép

És egy zaklatott Macus tegnaprólKép.

Kép

puszka mindenkinekKép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Zsuzso,
Miert volt csaszar?

Azur,
En nem a munkaber utan kaptam most a Tgyas-t, cirka annyi volt, mint a gyed szokott lenni. Vagyis joval kevesebb.

Momo,
Ha most, vagy a terhesseg vege fele visszaveteted magad allomanyba, kiveheted a szabidat, es utana mehetsz szulesi szabadsagra. Persze ehhez meg kell szakitanod a Gyedet. Szoval valamennyit mindenkepp buksz rajta. Szerintem ha megszunik, ha nem, mindenkepp ki kell fizessenek!

Lanyok,
Szody Judittal lehet allitolag beszelgetni az origos chat-en (Myssnia uzeni) Kép! http://trefort.net/?r=origo

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!
Koszonom az orvosvaltos infokat. Sztem nekem sem kell elmennem a dokihoz a papirokert, csak gondoltam illik elbucsuznom. Bar nem veletlenul megyunk el tole...szoval akkor meg minek is?

Zulu
Kepek natttyon jok! Kép Azert latom osszessegeben jo buli volt! Hat a haz cuccok miatt reszvetem...

Lanyok
Unokaocsemnek nyitottam egy kulon topikot, ugy gondolom nem tartozik ide a tema .Tobben irtatok,hogy szeretnetek tudni a fejlemenyeket. Barmi esemeny van ide irok (Anyasagon belul - Sok kicsi sokra megy )
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/index.html

Most ennyi...
Norka
norkini
 
 


ElliKép

MailtemKép

Heni
heni1979
 
 


Sziasztok!

Azur,
én nem nagyon értek a GYed, GYES témához, de leírom az én esetemet.
A nagyobbik lányom 2001.05.14-én született. A második baba 2002.06.20-án. 2002.05.15-től már gyesen lettem volna de mód van rá, hogy elmenj szabadságra. Szóval 05.15-től, 06.19-ig nem gyesen voltam hanem szabin. Rendes fizetést kaptam arra az 1 hónapra. Majd 20-tól Tgyas-t kaptam. Ami a régi fizetésem 70 % volt. Azért járt nekem a fizú 70%-a mert nem volt 100 e. forint a fizetésem. Úgy tudom, hogy ha meghaladta volna a 100 e, akkor a minimálbér 2x jár. Ha gyesről mész el szülni szerintem akkor is minden kezdődik előről.
Remélem érthetően írtam le.

Tina
tkriszta
 
 


Sziasztok Csajok!

A kedvem valamivel jobb, a párom is megtett értem mindent tegnap este, olyan drága volt. Süt a nap, én meg folyton filózom, hogy hogyan továbbKép
Apa este még vett a kocsimba aksit és be is szerelte, úgyhogy a kocsi téma megoldva, de az Apeh nem ilyen eccerü..KépKép

Ilang kinn alszik a babakocsiban a kertben, legalább ö tud aludniKép

Zulu!
Sielésért irigyKép
Képek nagyon jókKép

Réka!
Vásárlás jól sikerült?

Nadine!
Nagyon jól néz ki a babakocsi föleg mosolygós Zsani-babával!Kép (ár: korrekt)

Maci_2!
BabaprojekthalasztásKép
A legfontosabb, hogy jöjj rendbe!Kép

Manó_2!
Dorkának nagyon szép és boldog szülinapot!! Kép

Azur!
Tornázó ArtúrKép

Klár!
Nekünk is van egy pár Kenguru Gold cuccunk, én szeretem öket. Nem vagy egyedülKép

Gombóc!
Szorítunk a barátaitoknak!

Virga!
Hát érdekes lehetett, hogy a kis aprótalpúvalKép nem játszhatott a kislány. Ez szerintem elég különös de nem akarok senkit sem kritizálni.
Mi volt az a törpicuros eset?
Gratula a fogas LevinekKép

Hát megyek lassan teregetni, meg a házidogámat is be kell fejeznem (60 oldalas háztartás elemzés, brrrr) - cirka egy hete csinálom márKép

Puszi,

Tündér
tündér
 
 


Sziasztok,

Mano2,
Boldog szulinapot Dorkanak
Kép

Koszi a drukkokat, lanyzo jol van, igaz tegnap csak szopi volt, de ez meg belefer. En alakulok, bar tegnap delutan meg 40 fok koruli lazam volt, viszont nem tudok semmit enni, mert minden kijon belolem, akartam fogyozni de nem igy.

Momo,
Ahogy Zsuzsi irta szules elott kiveheted, bar ekkor tenyleg meg kell szakitanod a GYED-et. Sokan csinaljak egyebkent, hogy a kovetkezo baboval ha tehesek lesznek megszakitjak a GYED/GYES-t es tappenzre mennek, illetve utolso idoben szabit vesznek ki. Ki kell kalkulalnod, hogy jobb neked.

Momo, Orsoly,
Nagyon at tudom erezni az egesznapos hanyigereteket.

Maci2,
Sajnalom, hogy varnotok kell egy evet a tesoraKép
Bar sovanyka vigasz nalunk 3 ev a korkulonbseg es eddig eleg jol mukodik.
Hisztis kep jo, ez nalunk is megy, foleg Apanal, bar nalam is probalkozik mostanaban a kis bestiaKép

Zulu,
Tervezo hogy magyarazta a bizonyitvanyat?
Nekunk most keszul a terv hat kivancsi leszek mit alkot a tervezo.

Klar,
Koszi a tippet. A gondom, hogy a feher kenyerem es a rozsos jol sikerul meg az itteni elesztovel is. Egyedul a krumplis kenyer nem akar osszejonni.

Heni,
AllasKép Enyem majusban szunik meg vegleg.

Zsuzso,
En csaszis voltam elsore. Masodiknal dokim nagyon partner volt a sima szulesben. Kiirasom jun.6. volt, szuletes 13. , siman vart 1 hetet es tobbet is vart volna. Az mar sajna a sors fintora, hogy ujra csaszi kellettKép

Zaur,
Ugyes ArturKép

Norkini,
Jatszohaz csucs lehet, ilyenkor olyan szomoru vagyok, hogy most alig van magyar csalad a tepen es aki van annak sincs egykoru gyereke.

Heni,
Tunderi a csajsziKép

Gomboc,
Drukk a barataidnak, nekem is van hasonlo ismerosom, naluk 5 eves a csajszika mar es tok egeszseges.

Angi
angela2
 
 


Zsuzsi,
farfekvés miatt volt császár. Szóval úgy mond semmi közöm hozzá, de mégis paráztatnak. Akkor a gyerek miatt, most a heg miatt. Annyira rossz. Pedig alapvetően mind a két terhességem teljesen zavartalan volt, ráadásul szeretek is pocakos lenni.
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Azur,
Bocsika az atnevezesertKép
Zaur=Azur

IrninemtudoAngi
angela2
 
 


Angi,
köszi. Ezt jó tudni. Majd próbálok érvelni. Egyébként nem tudod, mi minősül "jó hegnek"?
Neked miért lett csaszi?

Fú, mi is most találtunk tervezőt, eddig jó fejnek tűnik, de még nem jutottunk túl messzire. Ti hol építkeztek?
Zulu,
valamiről lemaradtam? Már megint gáz van a tervezővel? Képek jók.
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Zsuzso,
Elso csaszi: Babo szivhangja leesett+ hormonos rasegites kellett fogantatashoz+egeszseugyis vagyok en is es hat altalaban naluk szokott minden gubanc elofordulni, igy a dokim nem vallalta fel a tovabbi varakozo allaspontot.

Masodik,
Szep fajasok(kb. 12 oran at), magzatviz elfojt es erre a fajasok lealltak, mivel oxit ilyenkor tilos adni(bar egyesek szerint kis dosisban lehet, mondjuk en ezzel nem ertek egyet), meg vartak jo par orat, de mert nem indult be ujra a fajastevekenyseg csaszi lett.

Heg,
En ugy tudom szoktak megadni egy hatarerteket, de nem tudom pontosan fejbol, majd utanna nezek.

Kistarcsan epitkezunk, tervezo jonak tunik, a tobbirol kesobb.
Ti merre epitkeztek?

Angi
angela2
 
 


Sziasztok!

manó2: boldog szülinapot Dorottyának!

zsuzsó: Ancsi lányom dettó ilyen eset volt. Múltamban egy 10 évvel előtti normál és egy 8 évvel előtti ikrek (fekvés miatt) csaszi. Ezekután Ancsival mensi szerint ápr 20 lett volna a terminus, korai uh-kból ápr 13. Hegem 4,8 mm volt, amit még elfogadott volna a doki (bár állitólag az 5 mm a klasszikus határ), baba nagynak igérkezett (márc végén volt 3,5 kgnak becsülve), az sem jó pont. Ezzel együtt, ha indult volna, akkor mehetett volna normál. ápr 10-én befektetett, legyek szem előtt alapon. 16án pedig csaszi, merthogy addig a baba semmi nyomát nem adta kibújási szándékának. Rendkivül kiábránditó volt és ma is az, hogy egyszerűen azért csaszi, mert x.edike van. Semmit nem néztek előtte, hogy jól van-e a baba (napi 2 ctg az volt, és okésak voltak), semmi sürgetési indok nem volt. Egyszerűen csak az, hogy 13-a már elmúlt, baba elég nagy,kisebb nem lesz, ahogy telik az idő, és úgy vélték, hogy napról napra kisebb az esélyem a normál szülésre, felesleges tovább várni. doki műtét közben mondta, hogy elég vékony a heg, jobb is hogy igy döntöttek, na ja, persze ezt mondhatta saját megnyugtatására is. (ja méhszáj totál zárt volt, baba fent) Mindez sote1, 2003. Inditást ugyebár nem csinálnak csaszis múlttal.
De rettentő sok függ a dokitól kórháztól, ismerek olyat, ahol 2 hetes túlhordást is hagytak! .... Persze olyat is, ahol nem kellett volna....
Nekem az a rossz a dologban, hogy mig anno az ikreknél semmi lelki bajom nem volt a csaszi miatt (bár ott is szerettem volna normál, dehát nagylányom nem úgy feküdt ahogy kellett volna), most Ancsinál igaziból a mai napig bánt a dolog.
Ja, találsz néhány csaszis topikot, Szülési esélyek császármetszés után cimű volt ezügyben a legjobb, tudom ajánlani.

Klár:nekem vannak 8, 10 éves Kenguru Gold ruháim! Mondjuk olyan is, amiből a 86-ost alig birom Ancsira rákinlódni. Meg olyan is, amit 3 éves nagyfiamra vettem anno, és kb tavaly vettem le az akkor 7,5 éves nagylányomról....Kép Árkádban hol van K.G. bolt? Jellemző, ma voltam az Árkádban....
Én anno még Pesthidegkúton(?) is voltam a K.G. gyárnál levő boltban!

Huh, lányzó követel, sziasztok.
Ildi

Ildi
pildi
 
 


AngiKép

Az EÜ mely területén dolgozol?

Heni
heni1979
 
 


Heni,
Aneszt-intenzives.

Angi
angela2
 
 


Heni,
Te merre?

Angi
angela2
 
 


AngiKép

Sebészeti ápolónő
3 műszak. Általános septicus, trauma egybenKépKép

Heni
heni1979
 
 


Sziasztok!

Manó2: Dorottyának NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT
Kép

Mi is szoktunk venni Kenguru Goldos badykat is. Én is nagyon megvagyok velük elégedve, igaz mostanábban ugy vettem észre, hogy egy kicsit romlott a minőségük, de megvárom a tavaszi kolekciót hátha az megint jó lesz.
Egyáltalán nem nyult ki se a nyaka se a bady maga.


Ja azt elfelejtettem tudna nekem segíteni valaki utazóágyat keresek, de nem túl drágát, már nézztem a keres-kinálba, de még nem kaptam senkitől választ. Ha valaki tud akkor várom a választ.

Na most ennyi
Sziasztok
Andy
andy78
 
 


Bocsi elírtam Dorkának
andy78
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?