Új privát üzeneted érkezett!

Vicky nagyon jó fej vagy :lol: :lol: uri csajnak születni kell :lol: :lol: :lol:

Moncsi, holnap megyünk vércukorvizsgálatra ötkor kell kellni :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: utána meg sote uh. Megmondják Oroszlán súlyát :cry: :cry: :cry: :cry: Úristen.


Jelentkezem hogy mi volt, majd gondoljatok rám


Ditus, ment mail :lol:

Kép
pgsuska
 
 


Zsuzska,

gondolok majd rád, nyugodj meg, minden rendben lesz. :wink: És ne izgulj Oroszlán súlya miatt, ahogy számoltam Danika így is 3,75 kg körül fog születni ami épp ideális :wink: Szerintem nálatok is minden rendben lesz.
A cukorterhelést nagyon sajnálom, remélem, hogy nekem nem kell mégegyszer szembenéznem vele. :cry:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Moncsi,

Köszi a drukkokat előre is. Nagyon éhes vagyok, előbb ettem egy almát de már mást nem kéne. Oroszlánnal már megint éhezünk. Má nagyon elegem van ebből. :cry: :cry:

Kép
pgsuska
 
 

 
 

Zsuzska,

az alma lehet, hogy nem volt a legjobb választás, mert az növeli az éhséget. Vigyázz, hogy nehogy holnap megint aceton legyen a vizeletedben.
Én rendesen vacsiztam a terhelés előtt és jó lett az eredmény.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Twist,
igen kevés ch-t kell ennem, de azért annyit igen, hogy a baba fejlődjön.
Ja, és elvileg pénteken kellene tovább dolgozni, mintha hétköznap lenne, és szombaton rövidebb ideig, mintha péntek lenne. Legalábbis a férjeméknél így van. Én meg ugye nem tudom, hogy nálunk hogy van...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


MOncsi, igazad van, ettem is egy pici szelet teljes kiörlésú kenyeret és egy szelet párizsit. Máris jobb. :lol: :oops:

Jó éjt csajok, holnap du jövök a hirekkel :lol: :lol: :cry: :cry:

Kép
pgsuska
 
 


Sziasztok!

Dita,
Nagyon örülök, hogy minden rendben van veled, és végre megtalálták az eddigi sikertelenségek okát! Hajrá lombik!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Szezso,
Millió drukk a fagyibébiknek! Nanyon drukkolok, hogy 29-én egy szuper 2 csíkos tesztet vegyél elő! :wink: :lol:

Monic,
Nagyon aranyos Danika ezen a képen! De tényleg jó nagy baba, nekem 28+4 naposan még csak 1050 g-ot mondtak, igez le is minősítettek minket 27 hetesre...

Zsuzska,
Drukk a mai cukor vizsgálatra, és UH-ra! Igen a SOTE-val szemben voltunk 4D-n, és nagyon kedvesek voltak, addig bökdöste a nőci a pocakomat, amíg vissza nem fordult a bébi, hogy legyen a pofijáról képünk. :D

Kata,
Vizsgák :shock: Nagyon felnézek Rád, hogy ennyit bevállaltál! Drukk,. hogy mind sikerüljön!+++++++++++++++++++++++++

Twist,
Remélem, az álmod hamar valóra válik! :D

Bikfy,
Este megkeresem a DVD-t, és szerintem hétfőn postázom is!

Most csak ennyire van időm, mert készülnöm kell az utolsó munkanapomra! (Igaz, hogy januárban is bemegyek majd még néha-néha segíteni, de azok már nem egész napos elfoglaltságok lesznek.)

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!
De kótyagos vagyok, mintha éjszaka is altattak volna úgy dülöngéltem ki pipilni mint aki egész éjjel lumpolt volna! :lol: Na jó éjfélig néztem egy édibédi szerelmesfilmet!

VISZONT, ki ébresztett??? Na ki????????????????? CZINKICSEK!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Drága Nándika hasfájós de azért nem bőg egész éjjel. Este 9-2-ig aludt aztán 4kor egy félórára kelt csak fel. Nappal kicsit nyügös a pocifájás miatt, de azért nagyon jó baba. A szuperbabakocsi még nem volt használva, sem a hordozó!
Szopi nagyon nehezen megy, emiatt kicsit aggódik, de tudjuk, hogy majd belejönnek idővel. Mindentől függetlenül jól vannak!

ZSUZSKA
Drukk mára, jól tetted hogy ettél még keveset este, mert a sav csak marta volna a gyomrodat.

MONIC
Szép karácsonyi körmök?? Csak nem zöld??? :D

LINACSKA
Nézzük a jó oldalát te is tüneményes kismami leszel, nem hízol egy dekát sem a diéta mellett. Továbbra is mennek a drukkok hogy a te és Pöttyöcske egészsége is rendben legyen!

NEMONE
Uccsó munkanap? Azt hittem tegnap volt, mert a vonalzó azt mutatta!
Sztem ne aggódj a visszaminősítés miatt, hisz Monic meg Zsuzska mindketten baromi magasak, természetes hogy nekik nagyobb a babájuk is.
Nincs lemaradva a kis hogyishívjákod........ édes kis picur csajos lesz! :D

VICKY
Nem értem miért hozták külön a két bútort! De remélem karácsonyra szépek lesztek! Privi megy!

dita75
 
 


Sziasztok! De jó hallani Czinkiről és Nándiról!:))
Nem szeretném elcsépelni, de már nagyon várnánk a fotókat. Na, legalább egyet légyszi, légyszi!!!!! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Nemone,

könnyű utolsó munkanapot kívánok neked!
Szerintem se aggódj a kicsi lány súlya miatt, eleve a fiúk mindig nehezebbek, ráadásul én nayon sokat híztam már, így Danika is.
A magasságomról nem is beszélve :lol: :lol:

Dita,

köszi a híradást Czinkiről, jó hallani felőlük. Örülök, hogy Nándi jó kisbaba :wink:
Akkor végre jól kialudtad magad a saját ágyadban :wink:
A körmöm nem zöld, hanem arany köves, ezüstös csillámporos és arany díszítő lakkos csíkos. Lefényképeztem, hogy felteszem, de a kép nem adja vissza a szépségét. :lol: :lol: :lol:
De majd teszek még egy kísérletet hátha sikerül a fotó :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Szóval a körmöm:

Kép

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


TWIST
Jönnek majd a képek, mert leegyeztette velem Csibi az emilcímet, hogy tuti megkapjam.........Czinkiapu felteszi ma azt ígérte!

MONIC
Biztos szépek a karmaid!
Én régebben el sem tudtam képzelni nélküle az életet, és mostanában is sokat gondoltam rá, hgoy csináltatok, de olyan szar minőségű a körmöm, lehet hogy csak mégjobban ártanék vele.
Az túlzás hogy kialudtam magam, már félálomban voltam amikor Csibi hívott, azt hittem a főnökömék keresnek, de végül úgylátszik megúsztam a dolgot, mert a kolléganőm előkerült! :shock:

dita75
 
 


MONIC
Tényleg egy kicsit belecsillog, de azért így is látszik hogy milyen szép! :D
Zselés ugye?

dita75
 
 


DIta,

igen zselés, és azért is örülök, hogy ennyire szép lett mert bizony-bizony ez az utolsó körmöm, legközelebb talén jövő nyáron vagy ősszel fogok csináltatni. Ha egyáltalán csináltatok... :roll:
Rejtélyes kolléganőd van, ki voltam akadva a kórházas meséjén. Pedig az ilyesmivel még viccelni sem szabad. :evil: :evil: Gerinctelen dolog tőle a kisgyerekét hazgságokra használni. Ha tényleg van másik munkahelye akkor álljon elő vele nyíltan!!!!!!!!!!!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MONIC
Nem biztos, hogy ez a háttérben, de mindenesetre gyanús, hogy dél körül azt üzeni itt és itt vannak, pár óra múlva mikor jobban lettem elkezdtem keresni őket, és semmit nem tudtak róluk...... mintha ott sem lettek volna. Most vagy rossz helyen kerestem, vagy hazamentek, bár úgy tudom délután nem nagyon engednek haza senkit......... mindegy nem is eszem magam miatta...... csak nem szeretnék csalódni benne, mert lelkiismeretes vagyok a munkámban és valaki olyanra szeretném otthagyni a melót aki ugyanúgy viszonyul hozzá mint én. Ha esetleg gyed után visszamennék nem lenne valami jó ha már vagy 20 helyettes megfordulna addigra ott és csak a káoszt csinálja mindegyik!

dita75
 
 


Dita,

ritka ám, hogy az utódod is olyan jól dolgozik mint te. Nekem épp tegnap modta a kolléganőm, hogy vannak pillanatok amikor visszasír engem.
Párod tegnap megbékélt?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!
Ma este lesz nálunk a munkahelyi össznépi Luca napi parti, holnap meg a szűkebb munkahelyi karácsonyi parti. Úgyhogy ritkábban jövök.
(Már ha lehet ennél is ritkábban, mint hogy mostanában jönni szoktam :oops: )

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


MONIC
Persze rövid idő alatt lenyugodott!
Szerencsére már csak két nap van! Aztán 5-ig pihi!

BUMI
Jó partyzást!

dita75
 
 


Na sziasztok csajok


Megjöttünk, hulla vagyok. Reggel ötkor keltem, már háromnegyed hétkor a MÁV kórházban voltunk, levették a vért aztán megittam a cukros lötyit. Nem is volt gáz. Csak ami utána jött. Kétszer olyan hasmenésem volt nagyon görcsölt a hasam, aztán hányingerem ezerrel. Végülis sikerült túlélnem a két órát aztán már jobb lett. Mentünk tizenegyre a Sotéra, ahol sikerült benézni melyik ajtól szólitanak ezért vártunk még két órát feleslegesen. Oroszlán szépen fejlődik, arányosak a végtagjai, viszont súlya gyerekek nem egyszerű. Most kapaszkodjatok meg, Oroszlán tiz deka hiján 2 kg. Rögtön 32 hetesnek avanzsáltak minket, még jó hogy megnézték a cukrom megint. Vas megtudom az eredményeket. Gondolom orvosom gutaütést kap majd, de könyörgöm két közel két méteres embernek mekkora gyereke legyen. És direkt tegnap utána olvastam, volt egy tök jó cikk a neten. A Czeizel is megmondta tök mindegy mit eszel, iszol, ez mind genetika. A férjem négy és fél kilóval született, a sógorom pedig több mint öt kilóval és én koraszülöttként voltam három kiló hetven, akkor miről beszélünk, nem értem. Amúgy Oroszlán teljesen olyan mint amilyen én voltam piciben. A férjemet most nem láttuk benne :lol: :lol: :lol:

Kép
pgsuska
 
 


Zsuzska,
reméljük neked jó lesz a cukrod. Én ma megvettem a vércukormérőt, de még barátkozom a gondolattal, hogy megszúrjam magam.

Valaki próbálta már? Mennyire fáj?

Ja, és lefeküdtem egy órára az utrogestannal, és most, hogy felkeltem, minden tiszta hó. Szakad. Pedig el kellene azért menni a Liliért az oviba.
Kis szülinapost ma ünnepelték az oviban, itthon holnap lesz a buli. Majd holnap este teszek képeket.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Kép vége az utolsó munkanapomnak :!: Most már jöhetnek az ünnepek, és az örömteli babavárás! :D

Dita,
Köszike az híreket Czinkéről! Már én is nagyon várom a képeket róluk!
A vonalzóm a mai napot mutatja utolsónak, nem? Mindegy, a mai volt az utolsó!

Zsuzska,
Nem semmi méretekkel születtetek! :shock: Remélem, a cukrod azért jó lesz!+++++++++++++++++++++++++

Monic,
Igen, én is ezen gondolkoztam, hogy én nem érem el az 1,60-at sem, miért is lenne ugyanakkora babám, mint egy 1,80-as nőnek?! :roll:
Nagyon szép a körmöd! :)

Linácska,
Milyen vércukormérőt vettél? Én Accu-Chek Active-ot használok, és nagyon egyszerű vele mérni.
Boldog szülinapot Lilinek!
Kép

Mindjárt csinálok Kép a 30. hetes pocakomról, és felrakom. Szerintem elég sokat nőtt!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Némoka,
Én Accu-Check Go-t vettem, valami tök újfajta. Lényeg, hogy nem kell vért cseppenteni, hanem a tesztcsíkon van egy kis kapilláris cső, és csak oda kell érinteni, és felszívja magától.
Meg bárhol megszúrhatom magamat, nem kell feltétlen ujjbegyen.
Csak ki kellene találni, hol fáj a legkevésbé. Tényleg, mennyire fáj???

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocs, hogy csak most jövök, de tegnap teljesen kiütöttem magamat.
A lényeg: NAGYON SZÉP LETTEM!!!! :lol:
Képzeljétek, még soha ilyen jóra nem vágták le a hajamat. Ez az új fodrász csodát tett. A férjem is nagyon büszke rám. Ez olyan jó érzés.
És még egy jó dolog: Ma az anyósom nem is ismert fel. He-he. Jó ez az álcázó üzemmód. :lol:


Most meg megyek karácsonyi céges partyra. Bevallom őszintén most szívesebben maradnék itthon.

Némóka: köszi a tornás anyagot. Az anyagiakat majd feltétlenül rendezzük, így is nagyon hálás vagyok érte.

KépKépKép
bikfy
 
 


Linácska!

De király! Nálatok szakad a hó? Én imádom a havazást. Úgy örülnék neki.

KépKépKép
bikfy
 
 


Zsuzska!

30. hétben vagy és a gyerek 2 kg? Én ezt egyeltalán nem tartom soknak. Teljesen ideális méretek. Mit ígérnek? Kb. mennyivel fog születni?

KépKépKép
bikfy
 
 


Dita!

Úgy irigyellek, hogy túl vagy ezen a hajcihőn. Mondd kérlek, hogy kibírható volt!!!

KépKépKép
bikfy
 
 


Linácska,
Én a gyűrűs ujjam szélét szoktam szúrni, állítólag ott van a legkevesebb ideg.

Bikfy,
De jó Neked, nekem nem volt valami jó választás az új fodrász. :? Biztos csini lettél! :wink: Jó bulizást, remélem megjön a kedved is hozzá! Figyu nagyon szívesen elpostázom a lemezt, majd az legyen a fizettség, hogy hamar tesztelj egy pozitívat! :wink:

És íme itt a jubileumi 30. hetes pocakfotó:

Kép

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Némóka!

Olyan tündér vagy, jaj nagyon szeretném Neked megígérni, hogy mihamarabb teljesül, amit kérsz tőlem cserébe. De egyet ígérek, az első pozitív tesztemet elküldöm Neked postán. :lol:

Nagyon örülök a pocakos fotódnak, engem az ilyen képek éltetnek. Nagyon szép hasika, büszke lehetsz rá. Jól lefotóztam az agyamba, hamarosan nekem is ilyen lesz.

A fodrászomnak én is nagyon örülök, sose gondoltam, hogy ilyen ügyes csajra akadok.

Most puszi, megyek bulizni. :twisted:

KépKépKép
bikfy
 
 


Vendég
 


Sziasztok!
Ditus, jól vagy már a műtét óta? Mikor mész dolgozni majd?

Linácska, 6 hetesen is kell még utro? Nem is tudtam, hogy ez így megy. És mennyit kell használnod?

Boniko, nektek is Boldog Karácsonyt és persze mindenkinek itt a fórumon!:)

Némóka, nagyon szép a pocid, már nagyon nagy ez a Kisnémó!:)))

Bikfy, szuper lehet a frizurád! Olyan sötétbarna vörös csíkokkal? Az tök jó, nekem is sokszor volt olyan és imádtam. Nagyon dögösnek éreztem magam vele :wink:

Zsuzska, Oroszlánka ezek szerint magas srác lesz. Borítékolom, hogy imádni fogják a csajok:)) Biztos élsportoló lesz! Mit szeretnél, legyen úszóbajnok, vagy kosaras, vagy vízilabdás? :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Mi holnap reggel megyünk már a szülőkhöz, meg ügyintézni is, nem tudom h tudok-e még jönni.

Ezért is.....

" Rólad szól már régen minden szó, a szívem mélyén tőled hull csak hó. Az ünnepem vagy már, kit vártam rég, ajándéknak szíved, hidd el, épp elég. Téged, csak ez, amit kérek! Semmi más nem kell, csak veled egy élet.
(Zsédenyi Adrienn)

Békés Boldog Karácsonyt kívánok Minden Drága Csajszinak, Mamának és Babának!

Kép Kép

Legyetek jók, írjatok sokat! Puszi!
20150601134430
 
 


BONIKO
Ez nagyon király. Annyira édes köztetek Zsigi! :lol: :lol: :lol:
Nem értem hogy tudtad megcsinálni, mert hiába töltöm fel a képet nem tudja csak az arcot beállítani! :cry: már vagy félórája szenvedek vele! :cry:

BIKFY
Hisszük, ha látjuk! :wink:
A műtét jobb volt mint amire számítottam, de tényleg!

NEMO
Hipp-hipp hurrá .......... bontsunk pezsit! :lol:
Szép babalak! :D

ZSUZSKA
Anyu nincs 160, de apu jó magas volt.... mindketten vékonyak voltak..... anyunak a terhesség alatt is csak a pocak volt semmi + kiló és mégis több mint 4 kilóval törtem előre! :lol: :lol: :lol:
Sajnálom a viszontagságokat, pihend ki magad!

dita75
 
 


VIKIMAMI
Kép

Miért akar engem mindenki dolgozni küldeni??? :shock: :roll:

dita75
 
 


elküldtem a számom :wink:
Vendég
 


Vikimami és kis családja jó utat!
Vendég
 


VIKI remélem még nem maradsz le róla:

MEGLEPETÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉS: :lol:

igy biggyesztem a szájacskámat:
Kép
gyönyörű vagyok:
Kép
ez a kedvencem:
Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dita75 2008.12.19 20:25-kor.

dita75
 
 


Mindjárt teszek fel szöveget is, meg van még kép is csak a mérteket és a forgatásokat bűvölöm.

BONI
Nem megy de most már nem akarlak zavarni telefonon!
Majd legfeljebb holnap még próbálkozom most a Nándi képeket bűvölöm, meg válaszolnom kell egy fontos privire is!

VICKY
Neked is válaszoltam a privire!

dita75
 
 


Nándicsek nagyon szépséges! Sztem anyjára hasonlít.

Ditusom!
Köszönöm! Nekem ez eg szép ajándék volt! ;)
20150601134430
 
 


Dita,

csak nem Nándika?
Nagyon aranyos, nagyon szép arányos baba és egyáltalán NEM KÖVÉR!!! A doki aki lekövérezte tehet egy szívességet. :evil:
Úgy látom, hogy az anyukája csodaszép nagy zöld szemeit örökölte :wink:
Írtam neked privit :wink:

Zsuzska,

szerintem semmi gond nincs Oroszlán súlyával, a ti méreteitekhez teljesen ideális :wink:
Sajnálom, hogy megviselt a cukorterhelés, remélem jó lesz az eredmény :wink:

Linácska,

esik a hó nálatok? Nálunk még most is az eső szakad, remélem nem fagy rá mert holnap délelőtt tényleg megyünk Szegedre bevásárolni karácsonyra.

Boni,

nagyon aranyos a manótánc :lol: :lol: :lol:

Viki mami,

nagyon boldog békés karácsonyt kívánok nektek és jó utat a szülőkhöz!

Nemone,

örülök, hogy vége a munkának, csodaszép kismami vagy, a pocakod is gyönyörű. A te 160 cm-edhez durva lenne ha a pici lányotok 1,5-2 kg lenne már most. Pont ideális a súlya, nyugodj meg.

Zsuzska, Nemone,

szeretném kérdezni, hogy a ti babáitok nem mozognak sokat? Danika tegnap este óta EGYFOLYTÁBAN mozog és rugdos, már aggódom értem, mert tegnap ese óta még egy percet sem aludt, most is ébren van, és úgy érzem, hogy keresztből függőlegesbe fordult, csak azt nem tudom kivenni, hogy a lába van alul vagy a feje. :roll:
És akkorákat rúg hogy sabályosan fáj, nagyon ijesztő érzés. Éjszaka is alig aludtam emiatt.

Bikfy,

örülök, hogy jól sikerült a hajad. Jó bulizást mára :wink:
Én ma voltam fodrásznál, én nem vágattam csak a szőke é :wink: vörös melírt frisíttettem benne.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Kedves Evilágiak,

Czinke Nándor örömmel tudatja, hogy 2008. december 13.-án 14:44-kor csatlakozott az emberi társadalom pocakon kívüli feléhez.
Magassága (manapság leginkább hossza :)) 55 cm, és születésekor pontosan 3300 grammot nyomott.

Baba és mama is jól érzik magukat, bár még sok tanulnivalójuk van a közös lét új formájáról.

Csatolva találtok néhány fotót.

apával:
Kép
anyával:
Kép

dita75
 
 


Viki mami,

egyezik a véleményünk, én is Czinkit látom a kis Nándiban :lol: :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sztem is tiszta anyja! :wink: :lol:

MONIC
olvastam! :cry: Végre feltettem az összes képet egyebet, most már a tiéd vagyok, mindjárt válaszolok!

dita75
 
 


Czinki,

nagyon szép anyuka vagy a fotón, az apuka arcán pedig a határtalan büszkeség :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon szép család vagytok!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Csajok,

Köszi a biztatást!


Nemone,
Szép pocak ne keseredj el, hogy pici a babó. Moncsival mi óriások :lol: vagyunk. Ez látszik is a babánk méretein.

Twist,
az a lényeg, hogy boldog legyen, mindegy milyen sportot válszt. :lol:

Ditus,
köszi a biztatást, ezt majd doktorbácsimnak is ecsetelem január hatodikán.

Bikfy, örülök hogy neked nem tűnik nagynak nekem sem, de majd doktorbácsi jön és vadul kövérez :lol: :lol:


Pedig tényleg csajok az egész terhességemmel hiztam 5 kg. Nem mondhatják hogy halára ettem magam. Na mindegy.


És most kövekezik Oroszlán 30 hetes pofis képe. Ilyen puffancs a lelkem :lol: :lol: :lol: :lol: férjem elvolt olvadva tőle.



Kép Oroszlán 30 hetes puffancs

Kép
pgsuska
 
 


dita: Én sem értem, hogy miért szállítják külön a bútorokat de remélem karácsonyra itthon lesz minden. Mondjuk elég macerás lesz a dolog, mert a mostani kanapénk átmegy a majdani gyerekszobába, ahol most még a biciklik vannak. Ezeket le tudjuk vinni a pincébe, de annak a kulcsát csak kedden kapjuk meg. Szóval sűrű lesz és még a párom sem lesz itthon.

monic: Megkívántam tőled a szép körmöket és én is megcsináltam az enyémet. Nekem piros-bordó csillámos és arany csík van rajta. Enyém is zselé, de remélem tovább fog tartani, mint legutóbb, mert akkor 2 nap után elkezdett felvállni. Még nem megy tökéletesen, de jó szórakozás. A tiéd is szép lett, majd megpróbálok én is tenni fel az enyémről.

linacska: Boldog szülinapot a nagylánynak!

nemone: Jó pihenést!

viki: Jó karácsonyozást és kellemes ünnepeket nektek is.



vicky79
 
 


MONCSI,

Ne aggódj, nekem is szokott ilyet csinálni Oroszlán. Van amikor két napig nem is hagy aludni annyira intenziv pl két napja volt az ma lightos érzi hogy alig élek annyira hulla vagyok.


Czinkicsek,


Gyönyörűség, beszarás, anyukája csak kicsiben. Nagyon Sok boldogságot kivánok mégegyszer!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
pgsuska
 
 


Zsuzska,

Oroszlán egy tündéri aranyos kisbaba :wink:
Nagyon ügyes vagy, hogy 5 kg-ot híztál, én 10,5-öt :oops:
De a héten még nem híztam egy dekát sem, amire nagyon büszke vagyok, látszik, hogy múlt héten megettem az utolsó kanál Nutellát is és azóta sem vettem újat :lol: :lol: :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Viki: Boldog Karácsonyt kivánok nektek!!!!!!!!!!!!!!

Kép
pgsuska
 
 


Vicky,

biztos csodaszép lett a körmöd, várom róla a fotót :wink:
Az enyém szerencsére még soha nem vált fel, és remélem, hogy ez az utolsó is jó sokáig megmarad. Hiányozni fog a szép köröm, de márciustól más fog lefoglalni. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Nándus olyan kis aranyos!!! :D :D :D

Én is akajooooookkkkk.



vicky79
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: