Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Azur!
A POk tényleg nagyon jók én is szeretem őket. Egy dologra kell vigyázni: nem szabad olyat venni, amin nem hímzett vagy varrott minta van mert a ragasztott minták lejönnek a mosásnál. Legalábbis én pórul jártam velük Kép, pedig az olcsóbb volt.

Most láttam a reklámot, a Szülőszobában otthonszülés lesz, ezt most kivételesen megnézem. Az első két részt láttam, azóta már nem maradok fent addig, inkább délelőtt megnézem a Mein Baby-t az RTL-en. Igaz, a szöveget nem értem, de azért érdekes Kép.

Myssniáéknak és Kangiéknak boldog első szülinapot Kép!

Pusza, Virág és Levi
virga
 
 


Bénáztam, elszálltKép Újra röviden:

Kangi,
Kár lett volna kihagyniKép

Azúr,
Azóta nem vezettem. Ebben az időben brrrrr, meg a párom azzal jár dolgozni.
PO jó minőségű. Jónak tűnik az ára is.
Botmixerrel pépesítem a husit, a krumplival/gyümivel egyszerre.
Szép méretekKép

Roni mai mérlegelése: 9,1 kg (73 cm).Kép Az anyja sem óriásKép

Toffi,
Ügyes vagy (jelmez)Kép
Drukk hyogy jó áron adjátok el a lakást!

PIldi,
Hasonlóság (ilyen volt ilyen lett) - jó meglátásKép

Angi,
Jobbulást a fiadnak!


Zsuzsi,
Régi ismerősökKép

Réka,
Lakásnéző??? Mi volt?
Bababarát szállások: (hirtelen ezeket találtam)
http://www.babanet.hu/hol-mi/bababarat_szallas.php
http://www.nexus.hu/pitecus/
http://www.zalakaros.info.hu/

Manó2,
Nézz be ide (ha még nem késő), írtam pár krémet. Ha sütsz, vagy veszel piskótát kész is a tortaKép
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/275/9266.html?1076013452

Momo,
Gratula a barinődnek!Kép

Anita,
Nagyon ügyes már RobóKép Róla nincs képed?

Na, küldöm mielőtt ez is elszáll.

Maci_2
maci_2
 
 


Már legalább egy hete készülök feltenni ezt a képet.
Hiszti. Mert hát ilyet is tud a drágámKép
Kép

Holnap reggel vérvétel.Kép
Le is lépek. Jó éjt!

Maci_2
maci_2
 
 

 
 

Maci_ 2 Kép
juj, juj, juj de édesen hisztizik! KépKépKép
(az enyim is tud hasonlót Kép)

Levágtam az oldaltincseket, hogy eltegyük emlékbe. Ilyen lett (homályos, bocsi, de látszik azért):

Kép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Fiatalok pussz Kép

Nem tudom, ma mikor és mennyit leszek itt, de próbálok jönni majd.

Norka, miattad jöttem főképp, asszem erről az egész dologról szívesen váltanék mélt veled... ok ?

pussz Kép

klár
clarissa
 
 


Haiho!
Klar
Ok,johet! Cimem a profilban.

Lanyok
Hulla vagyok, egesz du. furtak.De mintha itt a lakasban tettek volna...kiscsajom szemhunyasnyit nem tudott aludni.Kicsit sem volt nyugos estere.....nemek enyi humni, osszeesem!
Tsok
Mara ennyi....
Norka
norkini
 
 


EEEEEEEEEEssssssssssss itt az ezredik hozzaszolas! Tyuhuuuuuuuuuuuuu Kép Kép Kép Kép
(bocsi az önajnározásért... Kép )
Norka
norkini
 
 


Sziasztok!

Myssnia!
Szilinek boldog szülinapot. Kép

Évi!
Boldog házassági évfordulót. Kép
Petrának gratula a mászáshoz.

Kangi!
Julcsinak boldog szülinapot. Kép

Zsuzsi!
A trió nagggyon jóóóóó! Kép

Beu!
Éljen a digigép! Kép

Miki már szereti az ovit, csak mindig azt szeretné, hogy én is ott maradjak.
Zsuzsi is nagyrészt cicin él, nem hajlandó semmiféle főzeléket a szájába venni. Almát, barackot, banánt és meggyet is éppen csak kóstolgatja, ami úgy néz ki, hogy összeszorítja a száját, én a szája széléhez érintem a kanalat és ha a felsorolt gyümik egyikét érzi, akkor beengedi a szájába a kanalat, de azt is csak pár kanállal, a többit egye meg aki akarja.

Na ezt már második napja írom, jó éjt mindenkinek.

Magdi
gallainémagdi
 
 


Hali Csajok!

Valahogy mostanság nem jutok ide... Pedig tavaly mennyire lestem, mi történikKép Jó volt, hogy minden napra jutott újbabaKépKép

Kangi, Franyó, Manó2 és Judó (bár mostanában téged nem lehet olvasni):
Istenke éltesse az öreg frissbabákat!KépKép

Beu, grat a digigéphez, meg a fiatalosodásodhoz is!Kép Pakoláshoz: Nekem a srác nem pakolt így én is azt gondoltam, milyen gyerekbiztos kéglink van. Nos Zsófim tesz róla, hogy mindennap ráébredjek ennek ellenkezőjéreKép

Toffi, mit néznek egy ilyen alkalmasságin? Kiváncsi vagyok a Királynődre (meg persze a szabója munkájára isKép)

Zsuzsi, szépek a fiaidKép Legkisebb őhercegsége különösenKép

Ma én egész nap mentem, hát... igencsak undorítisz volt. Viszont kint a határban, ahogy ráfagyott mindenre a víz... Nos az valami gyönyörűséges volt, ezer szín a szíkrázó jég alatt (volt amikor nem zuhogott annyiraKép). Csakhát nem vittem fotoapparátot.

Kórházban voltam csapoláson, jövőhéten megyek röntgenre, EKGra... beindult a verkli... Ja, kérdeztétek, azért nem megy a lapar, mert már túl sokan és túl soxor nyúlkáltak a hasamban... ezvanKép, legalább fejnélküli hullakoromban is könnyen azonosítható leszekKép

Idáig főztem, sütöttem, leányom sztrájkol, bébiételt, tejpépet bojkottálja, csak anyafőzte hamnyam jóKép. Bár ma este az apja tányérjából kóricálta ki a sonkát "apa! apa! hamm!!!" kisérőszöveggel...

Na menek, mert holnap suli
Pusssz
Zsófi
csucsuka
 
 


Ja és mégegy: megkaptam a méleket, csaképp vírusírtás van felénk. Ha biztonságos, mennek a válaszok, meg majd körmél is.

Pussz
Zsófi
csucsuka
 
 


Sziasztok!

Ha már Julcsit egy nappal hamarabb köszöntöttem (igazából direkt volt, mert ők mindig egy nappal hamarabb ünneplik), akkor most legyek én az első:

Anka, drága!

Isten éltessen sokáig!!!!!
Kép

Beu
beu
 
 


Franyo,
BOLDOG SZÜLINAPOT ANKANAK! KépKépKépKépKép

Bocsi, de nem tudok most tobbet irni, majd jovok delelott. Kép

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Ankanak nagyon boldog elso szuletesnapot kivanok!

Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Kedves Franyó,

Isten éltesse Ankát első szülinapján!

Kép

Azur
azur
 
 


Sziasztok,


Andy,
Köszi szépen a kenőcs infót! Örülök,hogy Márknak használ. Kép

PIldi,Angela,Zsuzsi,Psandi,Momo,Maci_2 Kép
Köszi szépen a húsos infót!

Réka,Orsoly,Momo,Psandi,Virga,Psandi,Maci_2,Tündér Kép
Köszi szépen a Prince Oliver infót!
Még azt megírnátok,hogy milyen a méretezésük?(valóban annyi cmesre valók-e ami rá van írva vagy vegyek nagyobbat?) Köszi szépen!

Most mennem kell,mert vendég jön (anyukám vidékről) és kicsit rendet csinálok.

Remélem ez a nap szebb lesz,mint a tegnapi. Bár nem úgy néz ki Kép

Azur
azur
 
 


Lányok,
köszönjük!!!!! Anka nevében köszi a jókívánságokat! Kép

Beu,
téged is Isten éltessen sokáig!!!
Kép

Képzeljétek, ma hajnalban, Anka első születésnapjára Kép megszületett legeslegeslegjobb barátnőmék első kisbabája, Bálint!!! Kép
Én annnnnnyira de annyira boldog vagyok!!!! KépKépKép
Momo,
szerintem téged is lepipált Kép, 3 óra 27-kor indultak a kórházba, és 4.53-kor született meg Bálint! Kép Nagyon sietős volt a kiskrapeknak Kép!!!

Pussz mindenkinek
köhögős-ámde-nagyon-boldog Franyó + egyéves-ágyában-hujjogató-és-aludni-nem-nagyon-akaró Anka
franyo
 
 


Sziasztok,

Itt egy kis napsütés,hátha ettől jobb kedvünk lesz.
Kép

Azur
azur
 
 


Beu,

Nagyon boldog szülinapot!
Kép

Azur
azur
 
 


Na és a képek:

Ilyen volt Kép:
Kép

Ilyen lett Kép:
Kép

És a hétvégén mi is ünnepeltünk Kép:

Kép
Kisasszony meg se kóstolta Kép

A végén aztán kidőlt:
Kép

F.
franyo
 
 


Franyo
Szulinapos Anka tunderi mint mindig! Kép
Isten eltesse Sokaig!!!!!
Kép

Kangi
Veletek almodtam Kép .

Klar
Ha lesz par szabad Jazimentes percem, irok!

Norka
norkini
 
 


Beuuuuuuuuuuu
Hat nem kifelejtettem,pedigeszembevoltDEtényleg...
Neked is Nagyon Boldog, tortadus, estepihis, kevesbepakolosLorinces Szulinapot kivanok! Kép
Kép

Urszila, Sofka
Reg irtatok, vagy csak en nem figyeltek?
MegintNorka
norkini
 
 


Kicsi vagyok, szekre allok, es onnan egy nagyot kialtok: minden szulinaposnak sok boldogsagot kivanok!

Kép

Bar jarni meg nem tud, mindenre felmaszik. A hajam egnek all az ilyen kis artatlan produkcioktol! Van, hogy ugyanezt kapaszkodas nelkul teszi, es tovabbmaszik az asztalra is!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Anka!
NAgyon Boldog Első SZületésnapot Kívánok Neked!Kép

Franyó!
Kislányodból nagyon nagylány lettKép Igazi kis nőciKép ANnyira édesKép
BArátnődnek nagy gratula!Kép

Beu!
Neked pedig nagyon boldog 24. szülinapot kívánokKép

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a lakásdrukkokat, úgy néz ki, hogy az ürgének annyira tetszett a lakás, hogy meg is veszi. MA kell vele egyeztetni, előszerződés, meg foglaló, de tényleg komolynak tűnt. És abba is belement, hogy nem tudtuk megmondani pontosan mikor költözhet. És ad foglalót is, tehát tényleg nem csak ugratás.
Én úgy örülökKép

Maci!
Köszi a linkeket!Kép
HisztiKép Dani fiú létére is csinálja, de mostanában kezd rájönni, hogy nálam úgysem ér el semmit veleKép

Druszám!
Köszi az infótKép

Ildi!
Dani most 76 cm és a 80-as PO bodykat hordja. Mondjuk én amiket most veszek, azok már 86-osak.
Szerintem inkább legyen egy kicsit nagyobb, abból baj nem lehet.Kép
NEkünk van ragasztott mintás is, eddig még nemjött le, pedig mostam már egy párszor és elég nagy hőfokon.

KAta!
Igen érdekelne az infó!Kép ÉS az is, hogy van-e uszi + babauszi lehetőség a közelben?
Előre is kösziKép

Na megyek, mert ma meg a dokinéni jön, csak úgy megnézni minket, de úgyis annyi kérdésem van, meg receptek is kellenének.
Mindenkinek szép napot a borús idő ellenére is!

Réka
muki
 
 


Franyó,

Ankának nagyon boldog első születésnapot kívánunk!
Kép
Barátnőd Bálint fiát Isten éltesse sokáig!Kép
Kép
Beu,
boldog 25.születésnapot kívánok!;-)
Kép

pusza,
Timici
timici
 
 


Hopp!
Hét perc alatt nem egy évet öregedtem???? Kép

Csajok! Köszi a köszöntést! Kép

Franyó! Anka bűbájos!

Zsuzsi! Nem irigyellek mászó Mikiért. De kis ügyes!

Beu
beu
 
 


Zsuzsi,
de aranyos Miki!!! KépKépKép

F.
franyo
 
 


Franyo Kép

Édes Ankádnak nagyon boldog születésnapot kívánunk!

Beu Kép
Még sok szép hosszú, boldog évet neked!!!

Pussz
Kangi és

Kép
kangi
 
 


Helló Csajok!

Röviden:

Beu!
Happy birthsday!!! Kép Kép

Franyó!
A gyönyörü Ankának nagyon boldog 1. szülinapot!! Kép

Lányok!
Megpróbálok feltenni egy képet az Ilangról hátha sikerül!

Na most menek mert szólít a lánykám!

Még jövök!

Tündér

(ezen a képen 4 hónapos)
Kép
tündér
 
 


Franyó,

KicsiAnkának nagyon boldog első szülinapot kívánunk!Kép Igen szépséges hölgy lett belőle!Kép

Beu,
Isten éltessen, most akkor 23 vagy 24?Kép

Réka,
lakásKép. Lassan nekünk is fel kellene dobni a hirdetést.

Zsuzsi,
vígasztaljon a tudat, hogy Macus pont ilyen széken, pont így szokott ácsorogniKép.
Kölökeid szépségesek!Kép

Azúr,
PO-ból inkább a nagyobbat válaszd, mert úgy vannak méretezve. Nyomott minta nálunk sem sérült, kivéve, mikor önfeledten áthúztam rajta a vasalótKépKép.

Tegnap annyira perverz voltam, előszedegettem a tavaszi-nyári kollekciót, mit nőttek ki, mire számítsak vásárlásilag. Örömmel konstatáltam, hogy Macnak sikerült tavaly eltalálnom a méretét, és tökjók a kiárusításon lőtt cuccok, Malackám pedig olyan ropi, hogy még olyan nadrágja is van, amit félévesen hordottKép. Na jó, akkor még pelenkávalKép.
Majd teszek képet a síelésről, de egyelőre még a gépben csücsülnekKép.

puszka mindenkinek

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!


Tündér: Kicsi a világ, én is Makón születtem, igaz csak pár évet laktunk ott, de az apukám törzsgyökeres makói, egy pár unokatesóm él ott, nagymamám, de velük nem nagyon tartjuk a kapcsolatot, a dédimamámhoz jártam sokat, de Ő már sajnos nem él, így egy évben 2-3* a temetőbe megyünk...

Maci2: Köszönöm a receptet.

Franyó? Anka nagyon aranyos.

Most ennyi fért bele, holnap munka, remélem nem lesz hó...
Jók legyetek
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Franyó,
NAGYON BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT ANKÁNAKKép Gyönyörűséges kiscsaj lett belőleKép

Beu,
neked is NAGYON BOLDOG (hanyadik is?Kép) SZÜLINAPOT KÍVÁNOKKép

Érdekes, a február végén, március elején született babókra olyan jól emlékszemKép Vajjjon méééér?Kép

mennem kell, mert botrány van...
pusssz
Momo


Momo
momo
 
 


Zulu,
En is orommel konstataltam most hetvegen, hogy amik mar harom eve is jok voltak Gyurira, most nyaron is jok lesznek! Ami tavaly hosszunadrag volt, az iden jo lesz halaszgatyonak, jovore terdgatyonak, aztan meg mar rovidnadragkent hordhatja!
Szeken allassal csak az a gond, hogy enyem kolok meg epphogy csak kapaszkodas nelkul megall a laban. Es lehet, hogy nem a szeken, asztalon kene gyakorolni!



Franyo,
Anka szekrenybol kilogo kepet ugysem tudjuk uberelni!

Miki rossz passzban van ma. A labamat atkarolva ordit folyamatosan.

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Manó2!
A párom Szegeden született, de 3-4 éves koráig Makón laktak utána költöztek be Szegedre, és Kiszomborra járt oviba.
Megkérdezhetem, hogy hány éves vagy? Bár szerintem egy korosztály lehetünk. A párom idén 32 éves.
Örülök egy "földinek"! Kép Bár én nem vagyok hivatalosan odavalósi, nekem az a vidék 2. otthonom!

Na menek!

Puszka mindenkinekKép
tündér
 
 


Sziasztok!

ANKÁNAK boldog szülinapot kívánunk! Kép
nagyon szépséges a képeken Kép

Beu
Téged is Isten éltessen! Kép

Andi
psandi
 
 


Na ebből nem maradhatunk ki:

Julcsinak, Ankának, Beunak BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!


sofka és családja
<!--attachment: 2003_1110_210635AA-66662.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*8.6**2003_1110_210635AA%2eBMP --><center><pre>
Kép
2003_1110_210635AA.BMP (8.6 k)</pre></center><!--/attachment-->
<!--attachment: 2003_1112_075850AA-66663.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*7.7**2003_1112_075850AA%2eBMP --><center><pre>
Kép
2003_1112_075850AA.BMP (7.7 k)</pre></center><!--/attachment-->
sofka
 
 


SziasztokKép

Beunak, és Ankának BOLDOG SZÜLINAPOT!!

Elegem van. Mindkét gyerekem tiszta nyűgös ma.
Felmentünk Szombathelyre Bencével kardiológiára, ahol közölték, hogy a dr. úr nem tud minket fogadni, mert nem vagyunk beírva.
Kb. két hete beszéltem az asszisztensel telefonon, aki mondta, hogy ma menjünk, beír minket.
Aztán mondtam a csajnak, hogy ne nézzen már madárnak, hogy hasból utazok 30 km-t oda, és 30-at vissza, ha nincs időpontom, két gyerekkel.
Erre közölte, hogy biztos helyettesítés volt, és elfelejtették beírni.
Kaptunk új időpontot egy hónap múlva kell visszamenni.
Kicsit sem vagyok ám ideges......

Bocsi, hogy így rátok zúditottam, de mára már sok volt. /és még dél sincs./

Mennem kell, mert éppen a gyerekszoba minden tárgyát egyesével költöztetik ide

Heni
heni1979
 
 


FranyóKép
Ankának nagyon boldog 1. szülinapot kívánok!

BeuKép
Neked is nagyon boldog szülinapot, akárhanyadik legyen isKép)

MomoKép
Köszi a tegnapi kajás vígasztalástKép Igazából az a gondom, hogy mikor ilyen éhségsztrájk van, akkor tényleg nem hajlandó semmit enni a joghurton kívül, azon meg nem élhet hetekig. De lekopogom, tegnap már evett egy kis sütőtökös husis főzit, este pedig tejpépetKép

Képzeljétek, tegnap felhívott az a dokinő, akihez a terhességi cukrommal jártam. Először meghűlt bennem a vér, mert azt hittem, hogy hozzá is eljutott cukoreredményem híre. De nem, csak úgy felhívott, hogy voltam -e mostanában terheléses vizsgálaton. Mondtam neki, hogy voltam, és rossz lett az eredmény. De mikor meghallotta, hogy mennyi, akkor csak annyit mondott, hogy az nem is olyan magas. Úgyhogy mostmár duplán meg vagyok nyugodva. Jövő hét szerdán megyek hozzá.

Pusssz
Tüni
tüni
 
 


SziasztokKép

Rohanok...

Ankának boldog szülinapot kívánok
Kép

és
Beu
Neked is boldog szülinapotKép
Kép

És a mai nap nagy híre számomra:
FELVETTÉK SZANDIT A TESI TAGOZATRA!!!
Úgy örülökKép (most már muszáj lesz a környéken lakást keresniKép)

Megyek, mert ebéd a fasorban sincs, én már az éhhalál küszöbén vagyok, Zsombi még alszik, de ki tudja meddig?...

De még jövökKép
PusziKép
jókedvű_Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Sziasztok!

Ankának boldog szülinapot!!

És Beunak is!!!

Ruhaméretezés: anno ikreknek vettem bébikertől postán rugit, 86-92-est, ketten voltak, igy kettőt. Sose tudták hordani, kb 3-4 évesen, ovisan lett volna jó rájuk.... Akkori PO ujjatlan 86-os nagyon csini kombit Ancsika elhordta 4 hósan...
Én nem annyira a számot nézem, mint inkább magát a ruhát, hozzá a gyerekhez. Szerintem azért eleget látjuk őt ahhoz, hog yez igy működjön! még a nagyokra is egész jól sikerül látatlanban és méretszám nélkül.

Csónaknyakú bodyk: két patent a két vállához és meg vala oldva! Van egy rakás, ezeréves, 3-4-5 gyereket kiszolgált darabom, ami igy működik. Kivéve ha végképp, és hosszuujjónál már hármat kell hajtani az ujján....
Egyébként én vettem tescosat, ami még mindig szúk inkább, nem nyúlt ki, meg olyat is, ami nyúlik. Meg anno Kenguru Goldosakat, amiket Ancsira nem birok most ráhúzni, mert nem nyúlt ki, hosszában pont jó, csak éppen feszül keresztben rajta, pontosabban akkor, amikor fel akarom kinlódni rá.
És van olyan darabom is, ami 10 éves, Ancsi nem tudom hányadiknak hordja, és semmerre nincs kinyúlva, sőt megúszta folt nélkül (na jó, sötétzöld, nem látszik rajta). Valami Két sárkány volt a márkaneve, nagyon szerettem azt a fajtát, nem tudom, vajon mi lett azóta azzal a céggel.

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Jajjjjlányok... olyan aranyosak vagytok... hüpp-hüpp... KÖSZÖNJÜK!!! Kép

Beu,
mindegy, hogy 24 vagy 25, az a lényeg, hogy ez itt valószínűleg nem a te tortád Kép:
Kép

Toffi,
Szandinak óóóóriási gratula!!! Kép

Réka,
örülök, hogy úgy néz ki, sikerül ez a lakás-projekt! Kép

Tündér,
micsoda kis kerekpofijú vigyorgó lánykád van!!! Nagyon aranyos!!! Kép

Kangi,
Julcsid ezen a fotón is cuppantanivaló! Kép

Puszi
F.
franyo
 
 


Sziasztok megint Kép

Franyó
gratu a barátnődnek gyorsan született Bálintjához Kép

Zsuzsi
Miki nagyon édes a széken, bár nem csodálom, hogy a hajad égnek áll ilyenkor


Ilang és Julcsi lyány is nagyon édesek :

Réka
lakás Kép

Beu
Rólad is kérünk ilyen volt ilyen lett képet KépKép

Heni
megértem, hogy ideges vagy Kép ez a szombathelyi hiába való kiruccanás tényleg bosszantó
szerintem a következő időpont előtti napon csörögj rájuk, hogy ténlyeg be vagy-e írva

Toffi
gratula Szandinak, hogy felvették Kép

Dani tegnap megtanult indiánosan üvölteni Kép a szája előtt húzigálja az öklét és élvezi, hogy változik a hangja, olyan édes Kép

Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

Franyó!
Boldog születésnapot a kiscsajnak Kép! Barátnődnek gratulálok, tényleg nagyon sietős volt Kép.

Zsuzsi!
Mikifiú produkciója tényleg hajmeresztő. Szerencsére Levi nem nagyon csinálta eddig, de elég volt az a pár alkalom is, amikor pl. felmászott az asztalra.

Beu!
Neked is boldog szülinapot Kép!

Réka!
Akkor úgy néz ki tényleg csak én jártam meg a ragasztott mintás PO bodykkal. Nekem mind lejött, nem is veszek többet ilyet, csak himzettet.

Tündér!
Ilang nagyon édes.

Heni!
Kardiológia Kép. Képesek voltak nem fogadni most, amikor látták, hogy ott vagy két gyerekkel? Ez szemétség volt.

Toffi!
Szandinak gratula a tesiszakhozKép!!!

Ma délután feljönnek hozzánk a hatodikon lakó kortárs baba (egy hónappal fiatalabb a kislány, mint Levi) és az anyukája. Egyelőre még nem találtam több, a közelben hasonló korú babákat és anyukákat, de remélem hamarosan összefutok velük Kép. Aki a házban lakik, elég zárkózott, találkoztunk már párszor baba-mama klubban, meg séta közben és mondtam neki, hogy szerintem jó lenne néha összehozni a gyerekeket 1-2 órára, esetleg telefonszámot cserélhetnénk, hogy megbeszéljük, mikor megyünk sétálni, vagy vásárolni és együtt mehetnénk, de eddig még nem adta meg. Most szóltak, hogy akkor feljönnének egy kicsit, kíváncsi vagyok mi lesz. Kicsit aggódok is, mert eléggé félti a kislányt szerintem(pl. nem teszi le baba-mama klubban a többiek közé a játszószőnyegre, nehogy megüsse magát) és nehogy Levi nagyon heves puszta szeretetből túl heves legyen.

Pusza, Virág és Levi
virga
 
 


Megint itt vagyok, talán kapok egy kis időt a "főnöktől" netezniKép

Franyó
Szülinapi képek nagyon tetszenekKép Leányzó isKép
Ez aztán a hipergyors pasiKép Gratula a barátnődnek BálinthozKép

Zsuzsi
Nem semmi kis tornászbajnokod vanKép
Hintázás csilláron volt már?Kép

Réka
Gratula a gyors lakáseladáshoz. Úgy látszik, Pesten így megy Kép

Kangi
Napraforgós Julcsi tündérKép

Tündér
Ilang-mosoly nagyon aranyosKépKép

Beu
Meg sem kérdezem, mennyi az annyi, csak kapkodom a fejem, 24, 25, 23, 24???? Nem 21?Kép De a százas gyertyás torta sem semmiKép

Heni
Helyettesítő csaj nem tudott írni???? KépKép
(amúgy meg "jó" dumaKép)

Virág
Remélem, nem lesz semmi gond LevivelKép (a hevességére gondolokKép). Szegény kislány, mindig ott fog anyuci állni mellette, nehogy elessen???

Franyó, Andi, Virág
Köszi a gratulát, még mindig olyan jól érzem magam, hogy sikerült bejutni csak az alapján, amit Szandi nyújtott KépKép (mondjuk pozitívan díjazták, ha vki le tudta írni a nevétKép, attól függetlenül nem tartom jó dolognak az ilyen szelektálást, hogy Szandi le tudja írni a sajátját + még néhány szót)

Úgy hallom, mehetek rendet rakni Szandi szobájábaKép

Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Sziasztok,

Franyó,
drága Ankádat isten éltesse sokáig.Puszi a pofikájára és sok boldogságot kívánok neki. Kép

Beu,
Neked is boldog szülinapot! Kép

Köszi csajok a gratulát a kenyérhez a mászó-magyarázó Petrához és az évfordulónkhoz.aranyosak vagytok mind egytől egyig. Kép

Angi,
sajnos receptet nem tudok küldeni,mert olyan egyszerű,hogy csak na.Lehet kapni Tescoban már előre kikevert liszteket (különböző fajtákat) ,amihez csak 3 dl vizet kell önteni...belezuttyantani a gépbe és 3 óra alatt már kész is a fini kenyér. Kép De tudom,hogy neked egy kicsit most nehézkes lenne eljutnod Tescoba,esetleg kérd meg az apukádat,hogy vegyen,ha jól emlékszem azt írtad hamarosan kiutazik hozzátok.

Pildi,
hát hallod-e a Te esésed se semmi.Bele is sajdult minden porcikám.A könyökeim még mindig tiszta lilák a nyakamat meg kenni kell,mert nem hajlik. Kép

Babók tündériek mind egytől egyig. Kép

Zsuzsi,
bátor Mikid nem semmi.

Toffi,
gratulálok Szandinak!Aztán majd az egyetemre is ilyen simán menjen ám minden. Kép

ebédidő van,megyek...
pusszantás
Évi+ ma 8 hónapos Petra
Kép
Évi24
 
 


Manó2
Kellett Neked havat emlegetni?Kép

Toffi
toffifee
 
 


Toffi Kép
Nagy gratula Szandi felvételijéhez! Hip-hip-hurrá!!! KépKépKép

Köszönjük a bókokat Kép Julcsi nem aludt délelőtt, mert beelegeltem a cicinalvásból. Be fogok keményíteni, és egyszerűen be fogom tenni az ágyába, mikor látom, hogy álmos. Mert eddig még csak kocsiban vagy autóban aludt el, vagy cicin, de most már nem is tudok meglógni mellőle még arra a fél órára sem, amit kegyeskedik napközben szunyni Kép Most persze hulla nyűgös, de megyünk el, úgyhogy az autóban talán elalszik, de nem lesz ez mindig így, itthon is meg kell tanulnia elaludni. Legalábbis eltökéltem.

Pussz
Kőszívű Kangi
kangi
 
 


Évi
Köszi a gratulát és úgy legyen! Kép (egyetem)
Gratula 8 hónapos PetránakKépKép
Csini a lányKép

Toffi
toffifee
 
 


Úúúúúgy felvidultam!KépKépKép
Köszi, köszi, köszi mindenkinek!

De aztán megláttam, hogy zuhog a hó!KépKépKép

Azért sem hagyom magam!Kép

Beu
beu
 
 


Évi!
Boldog hófordulót Kép!

Nálunk is esik a hó. Egy kicsit már unom, nagyon várom a tavaszt. Akkor végre elfelejthetjük az overállt, a sálat, kesztyűt, takarókat stb. stb.

Pusza, Virág
virga
 
 


Most hívtak a rendőrségről az egy év és 12 napja le nem zárt ügy miatt... Holnap mehetek be megint Kép

Kezd elromolni a kedvem...

Toffi
toffifee
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?