Új privát üzeneted érkezett!

bea! szupeeeer!!!!
katerina! örülök h minden rendben!!!

KépKép
dike
 
 


Hamar végeztünk Tapolcán már 9-kor haza is értünk :D Már csak a jo(bb) eredményben kell bíznunk!

Zsó!
Téged miért nem szabad stimulálni?Nagyon jó a 26 millió!Se baj majd az uj évben tiszta lappal kezdhetitek ti is! :wink: Sajnos mindenki versenytfut az idővel.Az a baj,hogy napok is éveknek tűnnek. :( ( ugye ANDI?!)

Lilla!Most akkor neked kell szurkolnunk holnap hogy rendben menjen minden!Várom már a jó híreidet! :) Nagyon szorítok értetek holnap!!!Sok sikert!

Kat!Mi ujság veletek?Jobban vagy már?

Pusz
horváth beáta
 
 


Katerina,
örülök,hogy jobban vagy!Csak növeszd a kis majdnemegycentist!

Nem,nem idegeskedek és eztán se fogok,ígérem!
Lilla,
nagyon drukkolok holnapra!

Andi,
neked mikor is dől el,hogy mi újság odabent?

Bea,
azért nem szabad stimulálni,mert 7 évvel ezelőtt mellrákom volt.5 évre leállították a petefészekműködésemet,hogy ne termelődjenek hormonok,mert kiújulhat a betegség.Most már majdnem 2 éve menstruálok,de hormonokat egész életemben nem kaphatok(lásd:fogamzásgátló,meg ezek a stimulálók).
Várunk az eredménnyel!
Vendég
 

 
 

Kat örülök, hogy minden rendben. Pocaksimi nektek!!!
hát nagyon elszomorodtam, hogy újra összenőhet e petevezeték. Eszméletlen sz@r. hogy min kell még keresztül menni? már azt hittem, hogy ezt megcsinálják,és akkor minden ok lesz.... na király.
Andi remélem én is hogy pozi miatt szurkál a hasam. szorítok hogy így legyen. küldök gondolatban egy adag pozit!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Lilla nagyon szorítok nektek holnap. Meglásd te is hamarosan kismami leszel!!!!

Kép
kissedi
 
 


Zsó!
Nagyon sajnálom,hogy ez történt veled!Ez szörnyű.De remélem azóta minden rendben és nem fog soha többé kiújulni!És ne add fel most már apidnak jó az erdménye hamarosan össze jön a baba meglátod!Szívből kívánom neked!!!
horváth beáta
 
 


Köszönöm,Bea,aranyos vagy! :wink: Én is kívánom neked,hogy mielőbb legyen kisbabád!

Lilla,rajtad a topik szeme!++++++
Vendég
 


Andi,
neked a napokban esedékes a teszt,nemigaz?Várunk ám nagyon!!!!
Vendég
 


Lilla!
Gondolok rád szorítok érted!Nagyon várjuk a híreket! :wink:
horváth beáta
 
 


Hello lányok!
Nem is tudom, hogy kezdjem.... tegnap megjött....tehát most sem sikerült.
Hívtam a dokit , kpatam mindjárt progi szurit, vasárnap kapok mégeggyet, hátha meg lehet még menteni, persze ha még ott van... Hétfőn fél kilencre megyek vérvételre, de ennek minimális esélye van. Persze az is esély, de ezt már kétszer végigjátszottam így most nem igen bízom benne. ET utáni 9.napon már barnáztam egy kicsit, a 10. napon átváltott pirosra ma a 11.nap van görcsölök, leszakad a derekam, vérzek. Ebből baba most sem lesz.

Kösz mindenkinek a drukkot, nagyon jó, hogy megtaláltalak titeket.

Lilla!
Neked továbbra is nagyon szorítok, jelentkezz amint tudsz.

Kat!
Nagyon örülök, hogy jól vagytok, amikor olvastam , hogy bajban vagytok nagyon megijedtem. Vigyázz magadra nagyon.

Bea, Zsó,Edi és a többieknek szép napot.
Andi

remeny
bnandi
 
 


Andi!
Harmadik beülti volt ez nektek?Szívből sajnálom hogy nem sikerült. :cry: Hát nem is tudom ilyenkor mit is lehet mondani...nagyon nehéz! :( Együttérzek veled komolyan.Azt mondod minimális esélye van?Ki tudja hátha most meg lehet menteni!!!Soha ne add fel!!!!!Probálj megnyugodni,pihenni tudom ilyenkor nagyon nehéz lehet!Kitartást és sok erőt kívánok a továbbiakhoz is!!!!Azért jelentkezz ám közbe!!!
horváth beáta
 
 


Sziasztok!

Andi!
nekem van egy ismerősőm, akinél a 3 lombik után egy laparoszkópián derült ki, hogy krónikus méhnyakgyulladása van.
Ezért nem sikerültek neki lombikok. Őneki jött meg kb 10 napra minden lombik után. Esetleg neked is érdemes lenne megnézetni.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Egyébként tegnap volt a számvitel szóbeli vizsgám, és kettes lett! :)

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Andi
Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült. De szerintem ez nagyon korai, hogy már ET+9. nap barnázz utró mellett. Nekem inszemkor még az abbahagyása után is 5 nap kellett, mire megjött a mensim. Azért én még bízok, hátha van remény.

Bumi
Gratulálok a vizsgádhoz!

Rólunk:
Van egy Rebekánk és egy Marcink.
Szóval a végére csak 2-en lettek. Az egyik csak 2 napos 4 sejtes, a másik 2,5 napos és 6 sejtes. Kicsit később termékenyítették meg őket, mert vártak, hogy a petesejtjeim beérjenek rendesen.
Reggel nézték meg őket utoljára és legközelebb akkor, mikor ott voltunk. Kb. fél 12-kor. Ezalatt a fiatalabbik 2ről 4 sejtre nőtt, a másik 5 sejtről 6-ra ez idő alatt. Méhnyálkahártyám 11,5 mm és számtalan sárgatestem van.
Nem tudom, hogy ezek milyen eredmények.
Csajok, akik már átestetek lombikon, hány sejtesek a jó embriók?

Kép
p__lilla
 
 


Lilla!
Ma volt a beülti?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


igen

Kép
p__lilla
 
 


Akkor megy a babaragacs!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szerintem nincs olyan, hogy hány sejtes a jó. Általában megvárják a 8 sejtes állapotot, de ugye minél tovább vannak kívül, annál sérülékenyebbek. A helyük mindenképp a te pocidban van, itt vannak a legnagyobb biztonságban.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!Ügyi vagy! :wink: gratula!

Lilla!Végre!Hála isten sikeresen túl vagy rajt!Izgultam értetek!Jól vagytok?Szerintem jó eredmények ezek.Most mennyit kell várnod?
Amúgy ki csinálta a beültit?Hol csinálják lent?Sokáig tartott?
Pihenj és vigyázz Rebekára és Marcira nagyon!!!
horváth beáta
 
 


Bea
Köszi jól vagyunk. 23-án megyünk vérvételre és uhra. Dr. T. csinálta, meg a leszívást is. Igen ott lent csinálják, ahol a leszívást is. A nőgyogyis részen balra. Kb. 3 perc volt. Utána 1 órát feküdtünk.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla,
örülök,hogy jól sikerült!Drukk,hogy legyen eredménye!

Andi,
sajnálom.Most mi a terv,pihenés,vagy folytatjátok,amint lehet?
Vendég
 


Lilla!
Ne félj, a babák tényleg a legjobb időben a legjobb helyre kerültek. Simizd a pocidat és bátorítsd őket, meglesz az eredménye.

Nekem néha rettenetesen fáj a derekam, amikor kicsit enyhül akkor a hasam görcsöl. Már nagyon ki vagyok. A progi szuri húzza össze a méhszájat ami amúgy nyílni szeretne. Képzelhetitek mivel jár ez, néha már a csillagokat is látom. De majd túl leszek ezen is...
Nem Zsó, nálunk már nem lesz folytatás. Azt hiszem mi ezzel befelyeztük. Nem a csalódás beszél belőlem, hanem egyszerűen belátom, hogy nincs esélyünk. Marad az örökbefogadás, de szerettem volna ha tiszta lelkiismerettel indulnánk tovább, hogy mi megpróbáltuk amit csak lehet. Nem mellékes az sem, hogy nekünk mindent saját költségen kell csinálni ami kb.2300euró egy alkalommal. Ez nem kevés pénz és sajnos nem vagyunk gazdagok....
Nagyon fáj még de már csak akkor tör rám a sírás ha ránézek a párom fájdalommal telt arcára. Holnap lesz 40 éves és ezt a szülinapot nagyon nem így képzeltük el. Azt hittem olyan ajándékot kap most az élettől amire mindig is annyira vágyott, de nem tudom neki ezt megadni és ebbe szakad bele szívem.
Bocsi ha túl érzelgősre sikerült de elég rosz paszban vagyok.
Andi

remeny
bnandi
 
 


Andi!
Ne törődj vele hogy túl érzelgős nyugodtan add ki magadból annál jobb legalább megkönnyebbülsz.
Ezt még olvasni is annyira..... nem hogy átélni!Még a könnyeim is kifolytak mikor olvastam! :cry: Annyira sajnálom!!!Miért ilyen kegyetlen az élet miért azokkal akik a legjobban megérdemelnék ennyi szenvedés után???!!!
Fájdalomcsillapítót meg ilyenkor nem is szabad bevenni mi?
Ugy segítenék ha tudnék ....!!!
Hogy-hogy ilyen drága 1 beültetés?Támogatással is ennyi?Mindenhol ennyit kell fizetni?Sehogy se tudnátok eljárni olyan helyre ahol ingyenes mondjuk én Tapolcára járok ott még az utiköltséget is vissza lehet igényelni!Nagyon-nagyon elszomorít,hogy sajnos pénzen(sok pénzen) múlnak ilyen dolgok,hogy valakinek esélye legyen az anyaságra! :cry:
Apival közösen olvastuk azt mondta büszke lehet rá a párod hogy ilyen kedvese van!!!
horváth beáta
 
 


Andi! egyáltalán nem voltál sok. sőt nagyon megértelek. és könnyekig meghatódtam a soraidon... :cry: Nagyon sajnálom. De leírok most nektek valamit.
Egyik rokonoméknak nem jött a baba. kivizsgálások, stimu, jópár lombik... baba nemvolt. aztán jött az örökbefogadás. És esküszöm, hogy olyan szép kislányt még életemben nem láttam,mint akit örökbefogadtak. 3 hónapos még nem volt... aztán jött egy kisfiú is, aki haláli. ebből azt akartam kihozni, hogy tudom hogy fájdalmas, hogy nem te hordtad ki, és beleérzek, hogy nagyon rossz, hogy nem lehetsz terhes. de ha rád mosolyog egy kis tündér, és azt mondja ki neked hogy anya...annál szebb nem lehet a világon!
Úgyhogy ne szomorkodj. próbáljátok meg az örökbefogadást, és meglátod akkor megnyugszol.
még egy rövid történet. Ismerősömék is elhatározták, hogy örökbefogadnak, mert 8 évig nem sikerült nekik a baba. miután elindították az örökbefogadást, meg minden , pár hónapra rá terhes lett a lány. hát senki nem jutott szóhoz. orvosok is csak csodálkoztak
Kívánom nektek hasonlókat!! és remélem egy olyan kis tündér költözik hozzátok aki elfeledteti veletek ezt a sok könnyet. sok erőt és boldogságot kívánok!

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok!
Kösz a vigaszatló sorokat, nagyon aranyosak vagytok. Majd összeszedem magam, tudom. De rossz lett az időzítés, szülinap, aztán karácsony. A karácsony mindig is fájó pont volt, most meg százszorosan is az lesz. Tavaly is elbőgtem magam ha valami karácsonyi dalt hallottam. Ez az ünnep gyerek nélkül nekem nagyon szomorú. Fedíszítjük a fát, megterítjük az ünnepi aszalt és állandóan hiányzik valaki... valaki aki beragyogná az egész ünnepet. Most azt hittem más lesz, de majd jövőre. Hátha már készülődik megszületni egy baba aki a miénk lesz, akit örökbefogadhatunk és beragyogja majd minden napunkat és nem csak a karácsonyt.
Mindenkinek puszi és szép hétvégét!
Andi

remeny
bnandi
 
 


Bocsi!
-vigasztaló- :? már írni sem tudok

remeny
bnandi
 
 


Andi!
Teljesen egyetértek Kissedivel!!!Jön még borúra derű meglátod!És ha nálatok lesz már a baba majd elfelejtet minden addigi bánatot!Szívből kívánom mihamarabb sikerüljön!A következő karácsaony majd százszorosan szebb lesz!!! :wink:

És mikor terveznétek hogy elindítjátok majd az örökbefogadást?Tényleg olyan hosszadalmas (nem egyszerű) procerúra az örökbefogadás?Én ugy hallottam. :oops:

Kissedi!Mizu?Semmi hír még munkaügybe?

Lilla!Minden okés?jól vagytok? :)
horváth beáta
 
 


Andi szurkolok hogy teljesüljenek álmaitok és vágyaitok!!

Bea még a melóról semmit nem tudok. Hét elején értesítenek, hogy mivan. hát nem lenne rossz. de hát tuti nem én kapom..... már nem bízom semmiben!
képzeljétek ma reggel megint olyan szarul voltam.
Tegnap is ment a hasam, de csak reggel, meg hányingerem volt, de szerencsére délután már semmi bajom, erre ma reggelre lázas voltam, meg fájt a gyomron, és ment a hasam. most a torkom fáj, de kibírom, csak ne sz.rakodjon a gyomrom, mert az a halálom :?
De most már megtudnám enni a küszöböt is :lol:
Lilla hogy vagytok? remélem minden rendben. pocaksimi Rebekának és Marcinak!! De jó lenne még egy kismami!!!
Tea, Bumi, Kat???? mizu veletek?

Kép
kissedi
 
 


Senki sehol? :(
Mizu veletek csajok?jól vagytok?
horváth beáta
 
 


Sziasztok lányok!
Köszi annak aki szorított, mármint munkaügyben. holnaptól ugyanis megyek dolgozni a t.scoba leszek munkaügyi előadó.. :lol:
hát meglepett nem számítottam rá,hogy még felhívnak. ma reggel hívtak és mikor odaértem már mindenki úgy fogadott, hogy "te leszel az új munkaügyes".
Na babaprojekt egy ideig sztem felfüggesztve, de ha jönni akar jön!!!! na megyek ünnepelni apival :wink: :lol:

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok lányok!
Köszi annak aki szorított, mármint munkaügyben. holnaptól ugyanis megyek dolgozni a t.scoba leszek munkaügyi előadó.. :lol:
hát meglepett nem számítottam rá,hogy még felhívnak. ma reggel hívtak és mikor odaértem már mindenki úgy fogadott, hogy "te leszel az új munkaügyes".
Na babaprojekt egy ideig sztem felfüggesztve, de ha jönni akar jön!!!! na megyek ünnepelni apival :wink: :lol:

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok lányok!
Köszi annak aki szorított, mármint munkaügyben. holnaptól ugyanis megyek dolgozni a t.scoba leszek munkaügyi előadó.. :lol:
hát meglepett nem számítottam rá,hogy még felhívnak. ma reggel hívtak és mikor odaértem már mindenki úgy fogadott, hogy "te leszel az új munkaügyes".
Na babaprojekt egy ideig sztem felfüggesztve, de ha jönni akar jön!!!! na megyek ünnepelni apival :wink: :lol:

Kép
kissedi
 
 


Na ez a gép :twisted:

Kép
kissedi
 
 


Edi
Hú, ez szuper. Gratulálok az új munkához!!! Figyeld meg, jönni fog az a babó. Nem koncentrálsz úgy rá, és egyszercsak meglep.

Andi
Jobban vagy már kicsit? Tudom, ez nagyon nagy fájdalom, hogy nem sikerül a várva várt baba. Indítsátok el az örökbefogadást. Nagyon édes tud lenni egy befogadott baba is. És lehet, hogy közbe azért "váratlanul" terhes leszel. Nem egy példát tudok rá.

Kép
p__lilla
 
 


Edi,
gratulálok a munkához,ez remek!
Vendég
 


Kissedi!
jjjuuuhhhéééé!Mondtam,hogy sikerülni fog! :wink: Sok sikert az új munkádhoz!

Lilla!Jól vagytok minden okés?Érzel valamit? :)

Andi!Remélem azért valamelyest enyhült a fájdalmatok és hamarosan jó híreket kapsz (mint Kissedi) és ujra jó kedved lesz!

Kat!Jól vagytok ti is?elmúltak már a rosszullétek?mikor mentek babanézőbe??Vigyázz magatokra!

Zsó,Bumi,Dike?Pusz
horváth beáta
 
 


Bea,
köszi az érdeklődést,semmi különös.Várom a szülinapomat,hogy Lilla jó híreket kapjon és nektek is jókat mondjanak :wink:
Vendég
 


Zsó
23-án kell mennünk. :cry:
Neked ugye 22-én van??

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!
Most jött mega vv. redménye: 4,7. Hát nem sok. Legalább hivatalosan is lezárult ez az időszak. Szegény párocskámat nagyon megviseli, azt hiszem ő még reménykedett, hogy hátha mégis. Hisz 1% az is valami...de a csodák mindig másnál történnek.

Edi!
Nagyon örülök, hogy végre találtál melót. Remélem tetszeni is fog. Sok ember, zajlik az élet az kell ilyenkor nem az otthoni gondolkodás.

Lilla!
Nagyon szorítok neked, puszi a pocakodra. 23. az még 1 hét....de elrepül meglátod hamar.

Zsó!
Neked meg szülinapod lesz. Az olyan jó dolog, csak az nem tetszik benne, hogy mindig öregebb és öregebb leszek minden egyes szülinappal. :? De a bulit azt nagyon szeretem. :D

Bea!
Te olyan tündéri vagy. Mindig van pár kedves szavad mindenkihez.

remeny
bnandi
 
 


sziasztok!
Velünk nincs semmi különös.


Bnandi!
Sajnálom. :(

Edi!
Gratula a melóhoz!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Andi
Nagyon nehéz ezt most nektek feldolgozni. Kitartást és sok erőt kívánok!

Kép
p__lilla
 
 


Kösz lányok a gratut. Remélem és is gratulálhatok mindenkinek hamarosan a babához.
Most így hirtelen elég zavaros a meló, meg fura, de majd belejövök, mint kutya a ... :oops: :lol:
Na megyek mert főzni kell vmit holnapra.
Lilla nagyon szorítok hogy ++++++++++++++legyen!!!!!!!!!!!!
Andi puszikállak. Remélem sikerül minden úgy ahogy szeretnétek!
Zsó, Bea, Bumi pusz

Kép
kissedi
 
 


Sziasztok lányok!
Hova lett itt mindenki? Vagy már mindenki karácsonyi lázban ég? Azért meséljétek el ki mit csinál.

Edi!
A legjobbkor kererültél új környezetbe. Új év, új meló. Tiszta lappal indulhatsz a következő évnek. Ez nagyszerű. Mesélj kicsit róla...

Lilla!
Hogy érzed magad? Már biztosan nagyon izgulsz. Még csak pár nap a vv.-ig. Teszetet csináltál már sutyiba? Jelentekezz kérlek, hogy mi van. Annyira izgulok érted :shock:

Zsó!
Mindjárt itt a szülinapod. Készülődsz már? Kiskorodban nem csapták a karácsonyi ünnepekkel össze a szülinapi bulidat. Az egyik barátnőm 23.-án született és neki mindig ezt tették. Ki is volt tőle kadva szegény.

Bea, Edi, Tea, Bumi, Kat!
Kellemes ünnepi készülődést!

remeny
bnandi
 
 


Sziasztok!
Én ma vagyok 1.cnen. Hívtam a Kaálit, jan. 9-én kell mennem uh-ra. Remélem most minden oké lesz, és kezdhetjük a lombikot.
Tegnap Öszzkönyvtári Luca napi parti volt, ma meg a mi részegységünk tart karácsonyi partit.

Mivel a leptopunk még mindig szervízben van, így nemigen tudok jönni, csak a munkahelyről.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Jó bulizást. Adj bele apait, anyait....zárd le ezt a fúrcsa évet és január 9-én olyan tiszta legyen ott benn mint a patyolat. Februárba már érted fogunk izgulni :D

remeny
bnandi
 
 


Szia Andi!
Én is napok óta hiányolok mindenkit! :cry:
Jobban vagy már?

Nekem személy szerint még semmi karácsonyi hangulatom. :( Lehet ha esne 1 kis hó...
De mondjuk a sok karácsonyi finomságokat kajákat sütiket nagyon várom már!!! :wink: Te is Kissedi?! :D
Api is tegnap volt céges bulin nagyon jól érezte magát.Örültem hogy kikapcsolódott 1 kicsit és hogy jól is érezte magát.Ráfért.

Képzeljétek nekünk meg hétfőn szóltak hogy dec.27-én lagziba kell mennünk.Nem sok kedvünk van hozzá így karácsony+szilveszter között.

Lilla!Mi is nagyon izgulunk értetek!Mit érzel?Irj ám egyszerre hogy mi lett az eredmény!Szorítok nagyon a +++++++++++++++++!
Én is nagyon várom már a hétfőt.A legrosszabbra számítok hátha utána ér valami meglepi.
:oops:

Bumi!Remélem minden oké lesz és indulhat a lombik!Api?
Hova jártok ti Pestre?Hamar szoktak ot adni időpontot?
Jó szórakozást ma!
horváth beáta
 
 


Andi,
nem,soha nem mosták össze a szülinapom a Karácsonnyal.Az Valaki Másnak a szülinapja... :wink: a tesómé meg 16-án volt,azt szoktuk együtt ünnepelni.

Szép készülődést Mindannyiótoknak!23-ra ezer drukk Lillának,és Bea,ti is akkor mentek?
Vendég
 


Zsó!Mi holnap megyünk apinak vizsgálat+eredmény.Szurkoljatok ám!!!!
horváth beáta
 
 


Bea!
A szurkolással nem lesz baj, naggggyon szurkolunk ám!!!
Csak nyugi, nem lehet semmi baj!

Zsó!
BOLDOG SZÜLINAPOT!!!! Még ma köszöntelek, így pl. ha reggel benézel lehet, hogy én lehetek az első aki online felköszönt. :D :roll:

Lilla! Hol vagy már? Várunk ám nagyon!

remeny
bnandi
 
 


Sziasztok!
Bulik jók voltak. :)
Ma meg holnap viszont még meló. :(

Bea!
Mi Debrecenbe járunk.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Zsó!

Boldog szülinapot!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Zsó! BOLDOG SZÜLINAPOT!!!(^)

Lányok voltunk Tapolcán.Apit megvizsgálták urulógiailag rendben minden.Hál isten nekünk most valamivel jobb eredményt mutattak spermaszám ügyben,mint azelött Szhelyen. :wink: Az egyiknél 12M/ml a másiknál 15M/ml.(nem mintha ez annyira jó eredmény lenne :oops: )Nálunk eddig ez a rekord azelőtt csak 5-7 M/ml volt.Talán a clostytol?!Bár hallottam mondtátok valakinél még rosszabb lett.De sajnos a teljes eredmények még nincsenek készen! :cry: Azt mondták érdeklődjünk akkor ha majd én megyek 7-én.Szerintem lehet még akkor se lesz kész. :( jaj most megint várni!!!! :evil:
röviden ennyi

Bumi!És milyen Debrecen???

Andi!Te jól vagy???

Lilla!Nagyon szurkolunk neked holnapra!!!Remélem minden a legnagyobb rendben lesz!!!Mit érzel?Irj ám majd mi volt!!!

Kissedi?

pusz
horváth beáta
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: