Új privát üzeneted érkezett!

Fanni, 2,5 óra?? :shock: És még élsz? :wink:

skrisz72
 
 


Krisz :P
Ez hogy jött ki? :lol:
12/2,5= 4,8... majdnem 5 óra. Ennyit szoktam kb. aludni egy éjjel. De ma pl. 6 órát sikerült :lol:
Nade az első 6 hétben bizony a 2,5 óra még egészen jónak is számított! Régebben amúgy el sem tudtam volna képzelni, hogy így lehet "élni" :lol:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Mikor hazahoztuk a kiskutyánkat, 2 napig 3 óránként keltem hozzá, mert sírt. Két nap alatt tönkrevágta a gyomrom. Nem bírom az éjszakázást. Soha nem is bírtam... Hogy mi lesz itt még.... :lol: Kéne edzéseket tartanom magamnak. :mrgreen:

skrisz72
 
 

 
 

Fanni!
Na jó ez még nálam is extrém..ma pl. beértem fél 3-tól 8-ig azaz 5,5 óra alvással, és egész fitt vagyok..de most mindjárt elkezdek tanulni na az tuti elálmosít újra :oops:

Skrisz!
Szerintem ne kínozd magad előre :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Skrisz!
Bírni fogod. Én se bírtam soha éjszakázni, most meg már évek óta azt se tudom, mi az a napi 8 óra alvás. És még élek. :lol:
vovanda
 
 


A szervezet csodákra képes, egyszerűen átáll kevesebb alvásra...én már próbáltam cca napi 5 órai alvással tartósan (hónapokig) működni és sikerült...szóval bizakodom....meg titkon remélem hozzám hasonló mormota gyerekem lesz..... :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Most nézegettem ezt a Hipp Natalt, az én vitaminom sokkal jobban van összeállítva, szóval a terhesvitaminok felé továbbra sem csábultam el.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Hali Csajok!

Lois! Gratula a 9. héthez!

Katerina! Gratula a 7. héthez!

Fanni! Nem semmi, milyen keveset alszol.
Bár, én sem mondhatom, hogy sokat alszom. :(

Folsav: Én is 2x1-et szedtem a Met miatt.

Többi kismami?

Angel? Nagyon eltüntél!

Mi most voltunk dokinál:
Méhszáj zárt.
BPD : 92 mm
THQ : 90 mm
FL : 64 mm
Becsült súly : 2580 g


Kép

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna!
Szép a pocid! Kitartás, már nincs sok hátra. Én ma a kórházban CTG alatt hallottam megszületni, felsírni egy babát és láttam is aztán azújszülöttet mikor mosdatni vitték. Rögtön a saját első szülésem ugrott be... :)

A mai CTG meg áramlásvizsgálat szerint mindenki jól van. "B" baba nem fordul, de még reménykedünk.
Jóvő héten újabb vizit.

És itt az új hajam...

[törölt kép]
vovanda
 
 


Vanda! Örülök, hogy jól vagytok!
Balu várja a tesókat?
Olyan jó lehetett hallani akis porontyok sírását. :)
Én is gondolkodtam, hogy levágatom a hajamat.
Na, majd szombatig kitalálom.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Vanda, nem tudom, milyen voltál eddig, de ez a haj jól áll neked. :D
Az én hajam rémes. Csak lóg... mióta babát várok, semmit sem tudok kezdeni vele.

Szexi Hanna mami! :lol:

skrisz72
 
 


Hanna :P Vanda :P
Szépek vagytok!

Alvás: Én a terhességem óta, főleg az utolsó 2 hónapjában és azóta kialvatlan vagyok. Nem tudom megszokni a nem alvást. Évtizedeket öregedtem, de ez van. Valamit valamiért :roll:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jó reggelt!

Krisz! Nekem is változott a hajam. Az elején eszméletlenül hullott.

Fanni! Köszi. :)
Én is keveset alszom.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna :P
A vége már nagyon nehéz...minden szempontból. De 1 babával meg lehet csinálni, hogy ha éjjel nem tudtok eleget alduni, akkor nappal is alszol, amikor ő. Szóval ha a pocid miatt nem tudsz aludni, akkor ez bármennyire is furcsán hangzik, jobb lesz :wink:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni! Nem a pocim miatt nem alszom. :(
Gyomorsav.. Az elmúlt napokban ez a legkeményebb.
De nem panaszkodom. :)
A gyógyszergyárakat gazdagítom.
NA, meg persze a Kisfiam éjszaka csuklik a legtöbbet. :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Skrisz!
Kb. hátközépig ért. Az elevittől meg a terheshormontól nőtt mint a bolondgomba, nem bírtam vele. Meg hát legközelebb jó esetben is 5 hónap múlva jutok el fodrászhoz.
Nekem amúgy is terhesen száraz a hajam, mint a seprű, nem lehet vele mit kezdeni.

Hanna!
Szülés után pár hónappal marokszám fog hullani a hajad. Nem kell megijedni, "csak" visszaáll az eredeti állapot.
Gyomorsav: engem is megöl. Rennie-ből nagyfogyasztó lettem. Meg már kizárólag szénsavmentes vizet iszom, minden mástól feljön a savam... :?
vovanda
 
 


Vanda! Kb 2 hónapja már nem hullik. Hihetetlen mennyi hajam lett.
Tudom, hogy lehet, hogy hullani fog. Sajna. :(
A gyomorsavat sajnálom. :(
Na, megyek dolgomra.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna :(
Nekem is ijesztően sok hullott/hullik úgy 2 hete. Már jobb valamivel. Mondjuk nekem terhesség alatt nem hullott, de ahogy Vanda írta, nekem is száraz volt nagyon. Gyomorsav... na, ez legalább tutira elmúlik ha Olivér megszületik :lol:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni! Nekem az elején hullott. Most nagyon jó dús lett. :)
Lassan fél évesek lesznek a fiúk. :shock: :shock:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Csajok!

Angel-ről van valakinek híre???

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna!
Köszönöm, hát igen most így fura látni hogy jééé, már 9, de közben mégis úgy érzem hogy csak vánszorog az idő :?
Már a blogodon is megcsodáltam, nagyon szép képek, gratulálok hozzá, csodás emlék lesz Nektek :)

Én is azt tapasztalom, hogy minden kismami körülöttem is levágatja a haját , ahogy közeleg a szülés, de én mindig úgy véltem, hosszan legalább normálisan össze tudom kötni, még mindig úgy nézek ki a legnormálisabban, még ha nem is tudok vele otthon csinálni semmi egyebet....minél rövidebb annál több macera.
De persze csini az új hajad is Vanda, de szép volt hosszún is :D

Fannikám!
Sajnálom a nemalvást, én meg itt dörgölöm az orrod alá a maratoni alvásaimat, bocsi érte :oops:

A gyomorsav dolog mikor kezdődik?? Lehet ezt prognosztizálni előre?? (értem úgy hogy valaki eleve magas a sava az szenvedi meg jobban??) Nekem sosem volt ilyen gondom. A terhességi diabéteszt már striguláztam, legfeljebb ezt is hozzáírom a listához :?

Angel nagyon eltűnt, de úgy tudom ő csak a munkahelyéről tud netezni, szóval remélem csak pihen otthon...valaki nem tudja a számát??? Azért aggódom én is érte.......

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lányok :?
Angel kórházban van. Csütörtökön vérezni kezdett, de BABUCI JÓL VAN! A napokban valószínűleg kiengedik. Vérzik még, de nem tudnak vele mit csinálni. Feküdnie kell...

Mindjárt írok még, csak mennem kell...

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Lois!
Hűűű, én néha megállítanám az időt. Olyan jó dolog pocakosnak lenni. Bár Laca szerint önző dög vagyok, mert ő már a kezében akarja tartani a kisfiát.
Nekem is a hosszú haj tűnik egyszerűbbnek, mint a nagyon rövid.
A gyomorsav nekem a 25. héten kezdődött. Most teljesedett ki.
Ez legyen a legnagyobb baj.
Diabétes: ez nem biztos szerintem! Nekem jobb lett a cukrom, mint a babavárás előtt. Sőőőt a terheléses is. Bár, amennyire tudtam tartottam a diétát.
Angel számát nem tudom, aki tudja, írjon neki!!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Fanni! Köszi az infót.
Mennek a drukkok Angel-nek és a babának!!!!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Lois :P
Nem függ semmitől a gyomorsav... Simán lehet, hogy megúszod... vagy csak az utolsó pár hétben lesz vele gondod. Sok "szépség" jöhet azért még azon kívül is :lol:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Angel mondta, hogy nála várhatóan hamar el fognak kezdődni a gondok, de reméltem hogy nem ennyire hamar... Drukkolok, hogy jobban legyen, kiengedjék és otthon pihizhessen!! És persze a babácskával természetesen minden okés legyen!!!!!

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Hanna!
Annyira nem sürgetném én sem, csak ezeken a korai időkön szeretnék túljutni (azért ezzel te is így voltál :) ), hogy kicsit megnyugodhassunk. Bár a vetélésem idején már túl vagyok, de azért még nem tudok lazítani :?
Diab.: a dokim meg a profik szerint szinte tuti, utolsó eredményeim megapocsékok... :( Diéta, mostanában kicsit lazítottam, na nem nasi meg ilyenek, csak kicsit normálisabban eszem, mert nagyon elkezdtem fogyni, és behányok az összes korábbi diétás menümtől... :?

Fanni!
Hát igen, számítok rá. A tesómat majd minden sújtotta, az összes "ér" (vissz-, és az arany- , :oops: ), gyomorsav, rossz cukor, problémás bőr stb. De remélem ő családilag kipipálta mindet :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois! Persze, én is így voltam, de nem lesz semmi baj!
Azért drukkolok, hogy ne kövesd tesódat.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Lois :P
Vannak rosszabbak is :lol:
Légszomj, szapora pulzus, idegesség (ún. nyugtalan láb szindróma), zsibbadás, szédülés, ájulás, gyengeség (értsd: szinte jártányi erőd sincs) és még sorolhatnám :lol: nekem ez mind volt... Neked meg ne is legyen :wink:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!
Na ez durva........Rendben úgy döntöttem nem lesz... :wink: De nálad az ikrek miatt minden halmozottan jelentkezett nem??

Hanna!
Ááá, nem hiszem, nála ezek többsége előtte is valamennyire jelen volt, csak a terhesség súlyosbította mindet, nálam meg semmi. Nem hasonlítunk egymásra egyáltalán.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Igen Lois :P
Egy egyes terhességet valószínűleg még élvezni is tudtam volna, ahogy Hanna is... de nálam is az előzmények miatt ez csak a 12. héttől indult volna... Amúgy a kritikus időszakon túl vagy :wink:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Angel drága, küldöm neked a gyógyító puszikat!!! Vérzés monnyon le! :?

skrisz72
 
 


Angel ++++++
Hanna
csinos vagy, tök jó ez a kép. milyen nagy már Olivér!

Szöcskéék hazamehettek már?

Kép
katica_75
 
 


Lois!
Ne parázz, ki lehet bírni. Nekem pl. fura módon elviselhetőbb most a hátfájásom, mint az első terhességgel. Tesóm szerint bejáródott... :lol:

Fanni!
Én az egyest sem szerettem. Még a mostanit jobban tűröm a millió baj ellenére, de ez leginkább a pasim érdeme.

Katica!
Holnap akarok rácsipogni Szöcskére, egy hete beszéltünk, akkor azt mondta, hogy talán karácsonyra. A babókkal nincs gáz, de Szöcsi még mindig nagyon szarul van.
vovanda
 
 


Vanda :P
A 30. héten még én is elég jól bírtam... csakhogy nekem még volt 7 hét ezután... Megkérdezlek majd a 35. héten :wink: :lol:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


én a 32. hétig bírtam teljesen jól, minden panasz nélkül... na, utána azért nyűgös lettem...

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Angelnek nagyon drukkolunk,nem lesz semmi baj!+++++++++

Hanna!
Nekem a hideg cola jött be nagyon a gyomorégésre! Próbáld ki,hátha jobb lesz! Egy idő után a Reni semmit nem ér!
Nemsokára érkezik Olivér! Szép méretei vannak! :D

Vovanda!
Tetszik a hajad! :wink:

Kép
Kép
kisfóka
 
 


A colás dolgot Loisnak is akartam i'rni! :oops:

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Fanni!
Köszönöm, remélem, mos jöttem Uh-ról, eléggé meg is nyugodtam, 21 mm a babóca, minden teljesen okés vele, tök édi volt, láttam pici kéz meg lábikóját, meg a mini köldökzsinórját is...na meg a hatalmas lufi-fejét :D

Vanda!
Ja nem parázom, csak érdeklődöm :) Most minden rózsaszín :)

Kisfóka!
Köszönöm, egyenlőre nem ég, de azért elraktározom az infót, az émelygésre amúgy nekem nagyon bevált :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Kép

Kismanó :D (Fejjel lefelé persze...)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Angelnek drukkk, vérzés monnyonle! Adjon neki erőt, hogy Hanna is így kezdte... :wink:

Szöcskének jobbulást! (ez fura, hogy még mindig ennyire rosszul van, laikusként azt gondolnám, hogy a terhesség miatti problémák a szülés után gyorsan elmúlnak)

Én most éppen elég jól bírom, ha nincs meg a kellő alvásmennyiség és/vagy front van, akkor nagyon gáz, kómázok, szédülök, stb. párszor csak a leülés mentett meg az összeeséstől. Ma reggel egekben volt a pulzusom (kifejezetten azért mértem vérnyomást, mert éreztem, hogy nagyon gyorsan ver a szívem). De egyébként óriási mázlista vagyok, se hányinger, se gyomorégés nem volt eddig... kopp-kopp.

Ja és ha a Páromnak mondom az aktuális nyűgömet, akkor az a válasz vigyorogva, hogy "Ezt akartad, nem? :)" :D :D És tényleg, ezt akartam! :wink:



Kép

 
 


Lois! Nagyon cépséges kismanód van :D :D



Kép

 
 


Fanni!
A lelkem bírja jobban, így könnyebbenviselem a fizikai kellemetlenségeket is. Pedig most eléggé kibuktam, egyes seggfej kollégáim már arra kötnek fogadásokat, hogy meddig maradok itthon. Nagyon kedvesek... Merthogy Manót én 1 évesen "magára hagytam" (az apja volt vele itthon) és egy szörnyeteg anya vagyok, aki másfél éves gyerekkel még el is vált. Na mindegy.

Fóka!
Köszi!

Mó!
Rengeteg víz ment le Szöcskéről, eddig kb. 20 kilót fogyott. Borzalmasan túlterhelte a szervezetét, mozogni még mindig nehezen tud, gyógytornász jár hozzá, meg ilyenek.
vovanda
 
 


Vanda mesélj már egy kicsit Szöcskéről. Mi ez a víz dolog meg a 20 kiló? Nem vagyok képben, hogy mitől van ez... :roll:

Lois, sok boldogságot kívánok, és gondtalan hónapokat a kis lufitokhoz. :wink:

Jaj lányok, a ma reggeli progi szurim annyira bedagadt, és már a derekamig érzem a fájdalmat. Minden nap jegelem mindkét oldalt. Hogy fogom ezt bírni még 5 hétig?? :roll: Szegény nővérke már keresi a helyet, hogy hova lenne a legjobb szúrni...

skrisz72
 
 


Kisfóka! Köszi! :)

Lois! Csodaszép a babád. :)

Mó! Édes a párod. :)
Vigyázz magatokra!

Vanda! Édes kollégák. :?

Krisz! Sajnálom a progiszurit. :(
A cél a lényeg. Szerintem minden fájdalmat megér.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Skrisz!
Borogasd a szuri helyét, és masszírozd legalább 10 percet naponta. Nekem bejött, én terhesség félideje óta kapok heti egy ampullát.
Szöcske: nem bírta normálisan feldolgozni a fehérjét a szervezete és iszonyatosan ödémásodott. Annyira, hogy járni is alig bírt. A császár után 3 nap alatt 12 liter víz ment le róla. És borzasztóan legyengült, mivel a babák így a tartalékait szívták el. A kórházban is csak lesnek, ilyet még nem láttak.
vovanda
 
 


Köszi Vanda, minden nap jegelem, de a masszírozást még nem próbáltam. Szegény Szöcske, nem egyszerű. De azért örülök, hogy javul. Mert javul, ugye? Vízhajtót is kap?

skrisz72
 
 


Sziasztok!
Tegnap jöttem haza a kórházból, a szülést majd később írom le. Iszonyat gyenge vagyok, éjszaka ömlik rólam a víz, étvágyam nincs, alsó lábszáram még mindig teli van vízzel. Úgy nézek ki, mint egy menekülttábor lakója. De kiadtak a szülészetről, lehet, hogy tovább kell majd vizsgálódnunk, talán egy belgyógyászati kivizsgálás nem ártana, mert kilátszanak a bordáim.

Gyerekeink, Norbika és Kira nagyon szépek és jól vannak, holnap hozzuk őket haza. Kicsit izgulok, sajnos, tejem nincs, úgyhogy tápszerrel indulunk.

Kirácska:
Kép

Norbika:
Kép
szöcske
 
 


szöcske gyönyörűek! kitartás!

ANgel++++++++++++++++++

HAnna oli lak naggyon szép!
mindenkinek drukkolok hogy minden rendben menjen a végéig! :lol:
Vendég
 


Lois :P
Gratulálok! Emlékszem a hasonló élményeimre és hát fantasztikus lehetett :D

Szöcske :P
Gyönyörűek a gyerekek!
Gyors gyógyulást Neked. Nehéz lesz ellátni a két kicsit ilyen lerobbant állapotban, sok erőt hozzá! Remélem, van segítséged...

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: