Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!

Köszönöm szépen a hízással kapcsolatos nyugtató szavakat....egyenlőre diétázom....igazából az volt a gond hogy rengeteg édességet ettem....ami érdekes hogy máskor meg sem kottyant a súlyomnak...soha nem voltam egy hízós fajta sőtt inkább alig jött fel rám pár kiló....na ennek vége :)
Na azért nehogy azt higgyétek hogy csak zöldséget és gyümit eszem....neeeem....eszem én mindent csak mindenből kb. fél adagot....remélem beválik!És figyelem a súlyom!!!Amit eddig nem tettem!

Zuzmara, sajnálom a vérvételt....emlékszem Rékától is vettek, akkor volt kb. 6 hónapos...és kiderült hogy vérszegény...azért nem is volt étvégya....így elkezdtük szedni a Maltofer-t és azóta tényleg jobb lett neki!És tudom milyen szörnyű látni és hallani ahogy veszik a vért tőle és hallod ahogy sír...én is átéltem :(
Nektek talán azért is rosszabb mert már ugye most nagyobbak...és...sokkal jobban megviseli őket....szegénykém egyem a kis szivecskéjét!!!
És kívánom hogy csak egy kis vérszegénység álljon a háttérben!!!!

Kia, pakolgatsz már?Nem irigyellek!!!És az lesz majd a legszebb amikor kéne valami és nem találod sehol :) Én most éppen így jártam :?

Képzeljétek tegnap a szívroham kerülgetett....Réka néha már szalad....elindul és a vége szaladás a kanapéhoz....na én épp pont ott pihiztem és jött Réka nagyon nagy tempóval nekiesett a térdemnek....pont a kis tüdejével vagy gyomorszájával nem tudom....de alig kapott utána levegőt.....volt vagy 2-3 másodperc amikor próbált és nem sikerült neki....még most is rámjön a bőgés...annyira de annyira rossz volt látni érezni...azt hittem belehalok....még most is a hatása alatt vagyok :( Aztán felsírt de az a pár másodperc maga volt a pokol!!!Áááááá utánna még vagy 15 percig alig tudtam visszatartni a sírást...apa le is vitte cicát anyáékhoz hogy ne lássa hogy engem hogy megviselt!!!Pedig hála az égnek utána nem volt semmi baja....!Nagyon kell rájuk vigyázni!!!Egyáltalán nincs semmi veszélyérzetük!

Na megyek is mert ébredezik a kisasszony!

Puszi
Niki, Réka és Kojnél béjjbbiiii
Vendég
 



Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Kép

Kép

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 

 
 

még 99 ilyen gyönyörű évet Bence!!!!! Jó egészséget, sok boldogságot! Képek jók lettek!

Kép
nyafi
 
 


BENCE BABÁNAK NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!!!!!! :P :P :P :lol: :lol: :D :D
Nagyon jók lettek a képek! Bence ennivalóan cuki!! Zsuzsi , anyukámék is ilyen dömpert szeretnének Levinek venni, de nem találnak sehol, megkérdezhetem hol vettétek?
A Ringató karácsony nagyon jó volt, Levi a felét sajna átaludta, mert nagyon elfáradt. Nem is értem hogy hogy tudod abban a nagy ricsajban elaludni!? Ancsáék nagyon meg voltak hatva hogy ennyien eljöttek, és szuper jó volt a hangulat is. Kb. 100 család jött el és csak zenget a terem.
Orsi mi nagyon szeretünk Ringatóra járni, Levi imádja azokat a dalokat és mondókákat amiket ott tanulunk. Főleg amikor mi közben az ölünkbe a mondókára lovagolunk,vagy brummogunk.......
És ott pl. nem bánt senkit, gondolom azért mert nincs ott játék. :roll: :lol:

Niki, Levi is száguldozik itthon de hála az égnek elég ügyesen esett eddig. Szegény Rékuci biztos nagyon megijedhetett. :oops:

Zuzi mi újság? Mit mondott a doki?

Puszi!
Anna, Levi baba
Kép[/quote]
boganna07
 
 


Sziasztok!

Bencének
Kép
Üdvözöljük az 1 évesek táborában! :lol:
Szép képek!

Niki
Még nem pakoltam semmit :P
Majd hétvégén kezdjük :roll:...rendszerezve.
Minden dobozra, zsákra rá lesz írva, hogy mi van benne :wink:
Remélem így megtalálunk mindent :lol:
....szegény Réka :(

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


sziasztok,

Boldog 1 éves szülinapot Bence!!!
Kép
nagyon aranyosak a képek. nekünk is van dönperünk, de az nem ekkora. mikulásra kapta anyósomtól de igazából nem is törődik vele kolos.

Kia, miért pakolsz? elköltöztök?

Zuzi: eredmény? :?:

szegény Réka, még jó hogy nem lett nagyobb baj!
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon Boldog Születésnapot Kívánunk Bencének!!! Hipp-Hipp-Hurráááááá :lol: :lol: :lol:
Zsuzsi, nagyon jók a képek! Írtó cuki baba Bence! :)

No, hát voltunk dokinál, eredmény megvan. A vérképe jó, a láza elmúlt hétfőre, helyette lett egy kis hasmenés :(
Valószínű, hogy bekapott valami vírust, ami ráment a gyomrára. Még mindíg nem nagyon eszik, pedig már mindennel próbálkoztam. Max 5 kanál és vége...

Mondta a doki, hogy vegyek Normaflort, meg Béres cseppet. Most azt fogja kapni, remélem helyrerakja a pociját és hétvégén sokat tud enni a tortájából...

Kép
zuzmara08
 
 


Sziasztok!

írtó gyors leszek, mert a gyerek ébredezik, rohanunk postára és vissza.

Nincs semmi időm sem, folyton sütök-takarítok, tanulok van, úgyhogy nem is olvastam vissza és a képeket is csak holnap fogom elküldeni!

Csak annyit akartam kérdezni tőletek, hogy csütörtökön akkor jön valaki JÁTSZANI? Mármint a Lurdyba.

Zuzi
Az utolsó hozzászólásodat olvastam, örülök annak, hogy a nemevésen kívül más módon nem lett baja Patriknak.

Most 4-5 napja már Csabi sem nagyon eszik, de szinte semmit. Vagy mindenből csak 4 kanállal. Ma kezd helyrejönni, egy üveges ebéd felét megette... Pedig tudjátok, milyen nagyevő!
A lényeg, hogy rájöttem anyukámmal, hogy nálunk valószínű a csoki okozta. Kapott egy kis Kinder tojást (persze csak darabkákat), de 3-4 napig. Azót kezdte ezt a nemevést, és hát a mogyoróvajon kívül másra nem tudok gondolni, mi okozhatta a problémát. Hisztis is volt. De most már jobb lesz.

Kép


Kép
fcicus
 
 


csak gyorsan..mi mennénk a ha Ti is mentek

Anna: a dömpert 800ftért vettem a babaszobán és apukám kicserélte a tengelyeit, mert rozsdás volt, de most nagyon szuper.

Köszönjük a köszöntéseket!!!!!!!!!!!!

puszi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Mi is megyünk szívesen csütörtök 3 óra?

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Orsi - igen, "haza"költözünk.

Már csak 11-et alszunk itt :roll:

További jobbulást Patriknak és Csabinak!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!
Szusszanyásnyi időm van.
Isten éltesse Bencét!
Milyen gyorsan telik az idő. :roll:
Jövő héten Kristóf, Csabi és Panka is betöltik az 1 évet.
A kis szülinapos brigád.
Ezt kapja végül szülinapjára:
http://bolthely.hu/babyshop/id/01070_Ch ... -_Bebitaxi
Amit én 50 euróért, azaz 12500 Ft-ért vettem, most látom csak, hogy itthon 5000 Ft-tal drágább. :shock:
Karácsonyra pedig megkapja az első komoly cipőjét. Még nem tudom milyen. Azt hiszem Elephanten.
Kedden megyünk haza, akkor Győrben leszünk 25. ebédig és megyünk tovább az én szüleimhez.
Nem lesz unalmas az biztos, de már nagyon be vagyok sózva.
Ma megvettünk minden hiányzó ajándékot is, hétvégén becsomagolom, vasárnap bejglit sütök.

Panka még nem jár, csak ha kapaszkodik, de azt állandóen tenné. Változatlanul 2 foga van, azt hiszem felül jön a 3. is.
Mondja, hogy egy éves, bár tegnap azt mondta, hogy egy, majd kis szünet utén odakiáltotta, hogy kettő.
:lol: ("edd, tettő")
Ha kérünk valamit ideadja és mondja hozzá, hogy tessék.
Aztán megy még az apa, mama, baba, pápá, és még 1-2 német szó amit az óvónőjénél tanult. Csak emiatt nem bánom, hogy nem lakunk otthon..azonnal 2 nyelvet tanul.

Ne haragudjatok, hogy csak magunkról írtam most, de el vagyok maradva a visszaolvasással és nem tudok reagálni semmire. :oops:
Néhány kép:
Kép Kép Kép

dhbetty
 
 


Kép Kép

dhbetty
 
 


Sziasztok! valószínüleg nem tudunk menni holnap....mert sok minden intéznivaló összejött.

Panka csuda aranyos :)

puszi: Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


csudahelyes a sapis kép!
Mi se megyünk randa az idő!
Cic nem olvassa be a dvd-t a gép.

Kép
nyafi
 
 


SEGíTSETEK NEKEM!!!! KÉRLEK!!!

Ha nem muszáj nem akarom Csabit ma dokihoz vinni, úgyhogy délig várom az ötleteket!

Mint korábban írtam, nálunk is elkezdődött az a nem evéses dolog, mint Zuziéknál, de nem volt annyira drasztikus. 4-5 napig tartott, mindenből hagyott maradékot vagy egyáltalán nem evett, még reggelente a cicit is visszautasította. De most már két napja egész jól eszik, az üveges főzelékeknek a kicsit több, mint a felét már megeszi. Gyümölcs jöhet dögivel, meg baby jogo is (cég ajándéka, már 3 hete nem kapott, most adtam neki megint, mert azt legalább megeszi)
Tegnap elmentem vizsgázni reggel fél8-kor, mire hazaértem kb. fél 4 volt és apa azzal fogadott, hogy folyik a Csabi orra.
Ja, hozzáteszem, hogy a nemevéses időszak alatt ő hisztis is volt egy kicsit. Meg egyik nap rengeteget aludt. (akkor azt hittem, hogy lázas és beteg, de nincs láza)
Törölgettük tegnap, és kenegettem neki egy kínai-japán-tudomisénmilyen krémes izével, erős mentolos szagú, kihozza a taknyot. Tüsszög is, ami jó.
De! Aztán jött az éjjel. Nem sokkal elalvásunk után úgy elkezdett sírni, hogy az csak na. Vergődött ki a kezemből, semmit nem tudtam vele csinálni. Lázát majd most mérem meg újra, de sztem nincs és este sem volt.
Adtam neki Nurofent (jobb nem jutott az eszembe hirtelen). Ettől megnyugodott, de egész éjjel folyton változtatta a helyét (velünk aludt, mert vízszintesen nem tudott aludni). Nyugtalanul aludt, már ébren van, és túl nyugodtnak tűnik. Nem rosszalkodik annyit, pedig reggelente szokott. :)

Elvigyem dokihoz? Mi baja lehet? Hiszen láza nincs, a kedélyállapota tegnap még jó volt és látszatra ma is jó, csak nem viháncol. De beszél, vigyorog ha van min. :)

Mondjatok valami okosat nekem légyszi! Utálom dokihoz vinni. Fél tőle, ráadásul bármikor, ha megnyomja a fülét a gyerek sír, erre a doki meg azt mondja, hogy fáj a füle.... :?
Ha ilyen a fogzás előtti időszak (még eddig óne bajjal megúsztuk), akkor mennyit várjak?
Mert hát jön a karácsony, és a doki sem fog mindig rendelni....

Kép


Kép
fcicus
 
 


Szia Cicc!
Ha láza nincs, akkor én nem vinném.
Panka is ezt csinálta kb 1 hétig mielőtt kibújt a foga.
Nyűgös volt, orrfolyós, nem evett túl sokat.
Szerintem míg nincs láz nincs veszély, addig is add neki azt amit szeret. Gyümölcs amúgy is jól jön. Tegyél bele valami "dúsítót". Keksz, babapiskóta, vagy próbálj meg olyat adni amit Te is eszel..
Panka pl most evett egy csomót a májkrémes kenyeremből.

dhbetty
 
 


sziasztok, nem volt időm visszaolvasni, csak belelapoztam, majd később visszaolvasok.

Betty, nagyon édes Panka :lol:

Bence baba édes nagyon a képeken, boldog szülinapot!

Cic, Hunornak két napja folyik az orra, sír egész éjjel, sír napközben is és semmit de semmit sem eszik csak iszik.Nem vittem dokihoz, megfázás mert hörög, horkol ha épp nem sírva alszik.Nurofent adok neki, Ca-kid -et, lándzsás útifüvet meg aloe verát.
Sztem ti is benyaltatok valamit, mert amiket leírtál szinte ugyanezek vannak.
még a túrórudi sem kell neki, szóval tutti beteg.
Ne aggódj, adj neki meghülés ellen valami gyógyszerszerűséget!

Vizsgád sikerült???

Na majd jövök még ha vissza sikerült olvasni, de mivel 3 napja nem alszom, így zombi vagyok, a gyerek sem alszik 3 napja csak 1-1 órákat ha sikerül két trüszi között aludnia, de valahogy ő jobban bírja :shock:
Vendég
 


Sziasztok!

Cicc, én inkább a doki mellett szvaznék... Inkább vidd el és mondja azt, hogy nincs semmi komoly ban, de legalább tudod....

Patrikot pénteken úgy vittem dokihoz, hogy a tünete "csak" nemevés volt. Erre péntek estére felment a láza ami egész hétvégén megmaradt. Hétfőn reggel vérvétel, kedden visszamentünk, addigra már a torka is piros volt. Állítólag valami vírus, ami ráment a gyomrára... Tegnap már nem ment a hasa, viszont ma reggel úja volt már 2x peluscsere! :(

Jó lenne ha túl lennénk ezen a nyavlyán! Szombaton szülinap.... aztán karácsony, és a 2 ünnep között meg megyünk Sárvárra... Igazán túl lehetne már szegényem ezen a francos víruson!!!

Csabinak jobbulást!!!

Kép
zuzmara08
 
 


Sziasztok!!!!

Megkésve ugyan de Nagyon-nagyon sok boldog szülinapot Bencének....nagyon tündéri kispasi :)

Betty nagyon édes Panna kisasszony!!!:)

Csak gyorsan Cicusnak!Én is úúúútááálom orvoshoz vinni ráadásul mi mindig ott szedünk össze még + vlm.Szóval ha nem lázas nem vinném !Lehet hogy csak egy kis nátha....de lehet éppen torokgyuszi is....a Nurofen szerintem jó...és....hathatott is Csabinak mivel utánna nem sírt....ez fájdalomcsillapító is!Amikor Réka is beteg volt...dokinéni nem írt fel semmit csak Panadol vagy Nurofen és orrszívás.....ha esetleg a takony már sárga ami kijön akkor kell levinni mert az azt jelenti hogy baci van....de megmondom őszintén én a múltkor akkor sem vittem le a dokihoz hanem otthon kezeltem és rendbejött.....de tényleg lehet a foga is!
De azért figyeld mindenképpen...és esetleg hívd fel a dokitokat!
Nézz be vagy nyúlj be a szájába...eseteleg érzel-e áttörni készülő fogacskát!

Mielőbbi jobbulást!!!!

Puszi
Vendég
 


cicus: én nem vinném amíg nem lázas, mert ha a fogzás miatt gyengébb az immunrendszere akkor tuti bekap valamit. Igazából én még soha nem vittem Bencét orvoshoz kivétel a két egészséges rendelés amikor a pneumot megkapta. Viszont felhívom a doktornőt ha úgy ítélem meg hogy valami van és akkor mondja hogy mi legyen. De eddig még csak C vitamint és orrcseppet kapott. Én nurofent sem adnék ha nincs komoly láza, mert az is csak elnyomja az immunrendszert, helyette inkább Viburkolt kúpot.

puszi: Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Sziasztok!

Sajnos mi a gyerekorvost várjuk! Patrik reggel óta kétszer hányt már... Teljesen kivagyok!
Szerintem a születésnapját is le kell mondanunk :cry: :cry: :cry:

Annyira vártuk már és ez a betegség.... nem tudom mikor lesz már vége... bárcsak hamar meggyógyulna, most ez a leg fontosabb!!!

Jobbulást a beteg Manóknak! Nem tudom milyen francos vírust kaphattak be...
Azért vigyázzatok, nem szabad mindent a fogakra fogni!

Kép
zuzmara08
 
 


Sziasztok!

Szomorúan olvasom hogy ennyi baba beteg.
Zuzi, szegény Patrik jól elhúzódik ez a fránya betegség, majd bepótoljátok a szülinapot, a lényeg hogy rendbe jöjjön. :(

Én tegnap elmentem Levinek lámpát venni, és ha már ott jártunk a Praktikerbe, átugrottunk a játszóházba, nagyon élvezte, jól elfáradt. Hazaértünk elaludt, majd visítva sírt amikor ébredt, enni sem akart először azt hittem hogy a hasa, de aztán rájöttünk hogy a foga, így apát elküldtem azért a V. betűs kúpért, és hatott is. Este egyszer ugyanígy felkelt nagyon sírt, de akkor a dentinox elég volt rá. Ma meg semmi baja, szerintem ezek a rágófogak lesznek a hibások.
Mi holnap tartjuk a szülinapi zsúrját, és végül elég sokan el tudnak jönni.
Cicc én sem vinném még dokihoz, csak ha már úgy áll a helyzet mint Zuziéknál.
Jobbulást minden picurnak, tessék meggógyulni mire jönn a Jézuska! :)
Anna, Levi baba
Kép[/quote]
boganna07
 
 


miujs a betegekkel? Cic, zuzi????

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Hát szegény Manóm bekapott valami vírus. Írt fel a doki egy kúpot a hányás ellen... Remélem pár nap és túl leszünk a nehezén.
A születésnapját sajnos lemondtuk :cry: :cry: :cry: Annyira nagyon sajnálom szegénykét, hogy már az első születésnapját sem tudjuk normálisan időben megtartani...
De most a gyógyulásra kell koncentrálni, az a legfontosabb!

Most alszik, teljesen kimerült szegénykém :(

Hunor? Csabi? Mi van velük? Hogy vannak?

Kép
zuzmara08
 
 


sajnálom a sok beteg manót! na Cicc, végül hogy döntöttél, elvitted dokihoz? én biztos nem vinném, ott tuti elkap vlmit, szerintem a legjobb a telefon.
én is mint zsuzsi 2x voltam nála, amikor oltást kapott amúgy házhoz jött ha kellett, meg igazából anya legjobb barátnője a gyerekdokink így bármi van bátra fel merem hívni és megnyugtat.

ma volt a vizsgám, szerintem meglesz.
Vendég
 


Én is túl vagyok a vizsgán, 3as lett!
tegnap voltunk barinőmmel az új aquaworldben, szétcsúsztam a sejhajom!!!!!!!

Kép
nyafi
 
 


Vizsgásoknak nagy gratula!!!!!!!!!!!

Levi babának boldog 1. szülinapot!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Levinek (Anna)
Kép


Nyafi
Gratula az eredményes vizsgához!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Hunci, Kia köszönjük a köszöntéseket! :D :D

Annyira de annyira jól sikerült a szülinap. Egész nap újra éltem a születését, olyan megható volt. Levi nagyon élvezte, különösen a tűzijátékot a tortáján. Annyira imádom a ksi csodálkozó fejecskéjét. A tortával való maszatolás annyira nem jött be neki, furcsálta hogy mi van a kezén, na az is cuki volt.

Cicc, Zuzi, Hunci hogy vannak a srácok? Túl vannak betegségen?

PATRIKNAK NAGYON BOLDOG 1. SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :D :) 8) :P

Majd rakok fel képeket!
Szép napot Mindenkinek!
Anna, Levi baba
Kép[/quote][/b]
boganna07
 
 


Sziasztok!

Anna, LEVIKÉNEK NAGYON BOLDOGSÁGOS SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!!!!!!

Patrik szerencsére jól van, már nem megy a hasa és a kaja is bennemarad. Lehet, hogy nem is kellett volna elhalasztani a születésnapját, de már mindegy.
Az unokatesója is jött volna és ő egy 4 hetes kisbaba, aki miatt minden féle képpen meg kellett hozni ezt a döntést....

Olyan jó, még a nap is kisütött a születésnapján :lol: :lol: :lol:

A vizsgázóknak gratulálok az eredményekhez!!! :)

Kép
zuzmara08
 
 


sziasztok,

mi is kívánunk nagyon boldog 1. szülinapot Levinek és Patriknak!!!!!!!!!

szép napo!
Vendég
 


Boldog szülinapot Levinek és Patriknak!!!!!!!

betegeknek jobbulást!!

puszi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Boldog szülinapot Levi és Patrik! Fületek érjen bokáig!!!
Cic, Hunci hogy vannak a pockok?

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Van végre egy kis időm.

Én is kezdeném azzal, ami már oly sokan előttem megtettetek:

Szeretnék BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT Kívánni MINDEN kisbabának!

Ezzel kapcsolatban akkor el is kezdem. :lol:
Zuzi, ne bánkódj, hogy nem tartottátok meg a szülinapot. És tudod miért? Mert ez első szülinapo csak a szülőknek élvezetes! A gyerek nem fog rá emlékezni, és amikor fényképen megnézi később (főleg a fiúk) tapasztalatom szerint nem is nagyon tudnak a helyzettel mit kezdeni.
Egyébként én is nagyon sajnálom, hogy egy ilyen betegség lett a nem evésből. Neked nem volt semmilyen anyai megérzésed ezzel kapcsolatban egyébként?
Csak azért kérdezem, mert nekem már megint egy nappal előbb sikerült megéreznem, hogy valami nem stimmel a gyerekkel. Persze ilyenkor mindenki hülyének néz engem. :?

Nyafi, csak laptopban próbáltad a lemezt, vagy asztali gépen is? Felírom mégegyszer szívesen, de hogy tudnám még az ünnepek előtt odaadni neked?

Hunci
, Remélem Hunornak semmi komolyabb baja nincs. Most hogy van? Jobban? Sajnálom a Törpikédet. :(

Betti, Örülök, hogy volt egy kis időd ránk! :) Igen szomorú, hogy ennyi minden összejött nektek is, de van valami, amit nem szabad elfelejtened!
Ti kint éltek Németországban!!!!! Ez tudod milyen nagy szó? A lányod is és Ti is eleve több nyelven beszéltek anyanyelvi szinten, egyrészt. Másrészt pedig igen szép lakásotok \ házatok van odakint, amit itthon nem biztos, hogy összehoztatok volna, és mégegy! SAJÁT vállalkozásotok van egy másik országban, ami JÓL működik (különben nem lenne vele sok munka :D )!!! Ezek óriási dolgok, még ha nektek hétköznapinak is tűnik! Mindemellett neveltek egy gyönyörű kislányt, én csak gratulálni tudok.
Egyébként pedig pl a szomszédos Ausztriában eleve csak fél évre kapnak segélyt az anyák, aztán viszlát, mehetnek dolgozni. Úgyhogy még emiatt se bánkódj!!! Tényleg, fel a fejjel és
Kellemes Ünnepeket Nektek!!! ( nem tudom, hgoy lesz -e internethozzáférhetőségetek)

Niki, Régóta szerettem volna a hízásos dologhoz hozzászólni. Elmondom az én példám. :lol: A teljes terhesség alatt 30 kilót híztam!!!! :!: Ebből most tartok ott, hogy 18-19 lement! És még mindig rengeteg van rajtam!!! Nekem sehova sem írták be, hogy diétázzam. Se a védőnő, se a doki, senki. Ugyan főleg a védőnő említette, hogy igen csak lehet étvágyam, én meg közöltem vele, hogy nem is eszem sokat, de szedem az Elevitet.
A lényeg, hogy a chipseket, a csokikat és egyéb nyalánkságoknak én sem ellenáltam mondván ki tudja, hogy leszek-e még valaha terhes, használjuk ki! :lol: És akármilyen nehéz is leadni, nem bántam meg.
Persze, nem tetszem magamnak, és nem is tudok hozzászokni a látványhoz, de elfogadtam, hogy pl amíg szoptatok vért izzadok egy-egy kiló leadásáért.
Amúgy hogy vagytok? :?: :lol:


Mi:
Nem vittem el végül Csabit a dokihoz. Most jelenleg napi 3x-3ml-nyi Nurofent kap és Nasivinnal vagy kínai balzsammal kenegetem az orrát. Láza nincs, nem is volt, de az első éjjel iszonyúan fájt valamilye, mert sok hosszú percig ordított (pedig melletünk aludt), mígnem elővettem az orvosságot.
Azért rossz, mert Csabi rettenetesen fél az orrszívástól. Üvölt, vergődik, egymagamnak szörnyen nehéz feladat. (elektromos, de nem porszívót orrszívónk van). És annyira sajnálom szegényt.
Eredményt eddig nem látok, hogy őszinte legyek. Reggelente sárgás taknyot szedek ki, de aztán nap közben sima "fehér" színű. Úgy gondoltam, hogy hétfőig várok, max akkor felhívom a dokit.
A szájába nem enged belenyúlni vagy belenézni. :D Egyelőre annyit érzek és látok néha, hogy már érezni az ínyében néhány újabb fogat, meg emiatt meg is dagadt az ínye, de más nincs. Enni szerencsére eszik, csak sokszor nem kap levegőt.
Két éjjelt velünk aludt, most éjjel pedig a kiságyban.

Ami viszont slusszpoén, hogy tegnap este Peti betegen jött már haza a munkából. :cry: Szegény valszeg Csabitól kaphatta el, de most ő is fújja az orrát, és bár nem lázas, tüsszög, és nincs jól.

Úgyhogy nincs sok időm, mert hol takarítok egyet (pl vasalás és napi porszívózás - új szőnyeg és minden meglátszik), hol gyártom a sütiket - sajnos így sem lesz meg az összes süti, amit kiterveltem :( De négy már készen van. :lol:

És ráadásul tanulnom is kéne ugye, amihez már hozzáfogni sincs sok kedvem. Pedig muszáj, mert az olasz írásbeli jól sikerült (bár csak 8-án eredményem), szóval nem kéne elbaltázni.

Najó, én most befejeztem egy időre :lol:

Kép


Kép
fcicus
 
 


Sziasztok!

Patriknak
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a köszöntéseket, aranyosak vagytok! :)

Patrik jól van szerencsére, az étvágya is kezd visszatérni :lol: :lol: :lol: hipp-hipp-hurráááááá!!!!!

Cicc, én már 2 hete mondogattam, hogy valami nem oké a gyerekkel, valami nem stimmel stb... mindenki nyugtatott, hogy semmi baja, csak a foga, időváltozás, hidegfront, telihold stb...
Aztán múlt hét pénteken délután berágtam, hogy nem érdekel már ki mit mond, viszem a gyereket dokihoz. Akkor még láza nem volt, de estére az is megjött! Tanunság: senkire nem fogok hallgatni csak magamra, akkor már rég túl lettünk volna rajta.

Szülinap: sajnos igazad van Cicc, valóban az első születésnap inkább a szülőknek fontos. Én pl. nagyon nehezen éltem meg, hogy elhalasztottunk, most, hogy ilyen jól van, kicsit bánom is, de már mindegy...
Délelőtt lejátszottunk neki a Halász Judit: Boldog Születésnap dalát... Annyira édesen nézte, mosolygott, mintha tudta volna végig, hogy mit énekelnek és ez most csak neki szól... Nézett rám, nézett az apjára, nézett a gépre és csak mosolygott.... Én meg bőgtem mint egy hülye... annyira zabálni való volt! IMÁDOM!!!!! :D

Kép
zuzmara08
 
 


Patrik babának boldog első szülinapot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Még taknyosan....
Vendég
 


Hello mindenki!
Én most még kevesebbet fogok jelentkezni, mert az uram úgy mint tavaly, itthon van két hétig…Mindjárt megyünk fenyőt venni!!! Mi kisszéket néztünk karira Giginek ajándékba az ikeába, de még nem ér le egyikről se a lába! Úgyhogy még egy fél évig nem kap. Mikor mérték utoljára egy hónapja, akkor 76 cm volt. Most nem tom mennyi lehet Tegnap sikerült megmérnem, 9.6kg!!!Az én lányom! El se hiszem, hogy ezt a súlyt elbírom. Emlékeztek csajok, mikor terhesek voltunk, ó kismama azt meg ne emelje…legalább 5 kg.
Karitakarítás: már csak a konyha fele és a csillárok vannak ma hátra. Be fogom fejezni! Igaz már november elején elkezdtem, de megérte. Jól érzem magam tőle, hogy a legutolsó szegletben is tisztaság van!!! Tegnap nekiestem a konyhának, a férjem beszólt, hogy szerinte nem teljesen tökéletes, ahogy letöröltem. Nyomtam egy rongyot a kezébe, így végeztünk a felével két óra alatt. Aztán felébredt Gigi, útána már nem estünk neki, mert kellett menni anyumékhoz, Gábor korrepetálta matekból a hugom! Olyan jó volt nézni, majd a lányát is így fogja…
Hány fogtól nem kell pürésíteni?

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!!!

Beteg babóknak jobbulást!!!!

Szülinaposoknak kicsit megkésve de annál boldogabb szülinapot!!!

Én is itt :) Sajna nagyon ritkán tudok jönni olvasni és írni is....kiccsaj lefoglal ill. a karácsonyi készülődés vásárlás hegyek stb.

Cicc köszi a nyugtatást a kilóimmal kapcs.Csak az a bökkenő hogy engem az orvosom elkezdett riogatni toximiával...magas vérnyomival...vizesedéssel...viszerekkel stb....Szóval inkább diéta....de amúgy tök jól bírom...és sokkal jobban érzem magam...valahogy fittebb vagyok tőle....és azóta nem is híztam....na jó még csak 1,5 hét telt el de nagyon örülök....gyúrok a karácsonyra mert akkor tuti felszalad az az 1-1,5 kg ami megengedett :oops:

Viszont nekem lenne 1 problémám ami megoldásra vár!!!Csajok Réka az utóbbi 2 hétben valami iszonyatosan fél az "idegenektől"(azért az idézőjel mert nem idegenek csak nem találkozik velük nap mint nap pl.keresztszülei,másik nagymamáék,sógornőmék stb.)Olyan magas frekvencián elkezd ooooooordííítani hogy a dobhártyán kiszakad.....és szinte mászik ki az ölemből....szó szerint bújna belém!!!Iszonyatosan sajnálom szegénykét......és....közben nem értem...és...nem tudom mit tegyek...vigyem el az illető közeléből vagy maradjunk ott és próbáljam megnyugtatni valahogy????Passz......Szó szerint 15 perc ordítás volt legutóbb nagyiéknál!!!A figyelmét próbáltuk elterelni de akkor is csak üvölt!!!Nagyon nehéz.....pláne úgy hogy az ölembe kéreszkedik és mászik belém....kapaszkodik....feláll a hasamra :roll:
Tanácsot szeretnék kérni!!!!Valakinél van esetleg hasonló vagy volt?Mit csinálnátok/tatok?
Egyébként jól vagyunk....Rékuci továbbra is papagály....rengeteg szót tud és használ.....és....rengeteg mindent megért!

Nyafi jó kérdés ez a pürésítés....mert 1 már én is úúúnom és....2 még mindig csak 6 fogunk van....mondjuk mi szoktunk neki adni darabos kajcsit a kezébe pl alma, narancs, keksz, kifli....de a szívroham kerülget amikor megakad a torkán :evil:
A főzit én még pürésítem mert nagyon gyorsan eszik a csajom és csak pakolom a szájába és ő meg nyeli....ha nem így adom mert próbáltam már akkor mindig mondani kell hogy rágd meg!Akkor viszont órákig ennénk és megunná...valamint nem tudna ennyit enni....és egész nap csak etetném....én már nagyon várom hogy kibújanak azok a fogacskák mert azért 6 ráadásul első fogakkal nekem sem tudom meddig tartana megennem az ebédemet :?

Na megyek is mert még 1 millió dolgom van és időm kevés!

Puszi
Vendég
 


Nyafi, akkor együtt végeztünk a takarítással.Én is novemberben kezdtem és most végeztem kivéve a konyha csempéje :oops: ahhoz majd csak jövőre lesz kedvem :oops:
Karácsonyi sütik mindjárt készen vannak.Halat megvettük, muszáj volt hamarabb, mert pekolunk, megyünk haza anyuhoz meg anyóshoz, így nem lesz friss a hal, de ez van.
Ajándék megvéve :lol: Egy dömper, a Metróban van most kari-akcióban játékok, nagyon jók.
pl. amit Cic Csabija szeret tologatni az a bevásárlókosár teli kajcsival 2500 Ft körül van.

Hunor még mindig beteg, tiszta takony, jól megfázott anyósnál 2 hete :evil:

Pürésítés:
nincs olyan hogy "kell".Mert Hunornak 2 foga volt és tök jól rágta a darabsat, aztán hirtelen kiköpte, megint pépes kellett neki, most meg 2 hónapja csak darabosat óhajt kanalazni....
Tehát ha a gyerek felkészült, kapja a darabosat.Elsőre kiköpi, adni kell neki, de ha többedjére is kiköpi, fulladozik, akkor várni kell, ennyi.

Sírás, félés idegeentől:
Niki, mintha Hunorról írtál volna....Ez van, sztem szeparációs szorongás.Sír, sír, nyugtatom, nálam van, majd 10 perc múlva más mosolyog, idegenre,szüleinkre, bárkire....Sztem nincs recept, fél, keveset látja őket, megszokja majd őket, de tartsd szépen magadnál, babusgasd, de lássa az "idegeneket" és szépen elfelejti majd és ennyi.Persze ez nálunk minden hazamenetelkor előfordul, de ez van, nem tudok mit kezdeni vele, csak babusgatni.
Vendég
 


Sziasztok!

Jobbulást Minden kis betegnek!

Mi szerencsére jól vagyunk - mindhárman.
Levi egyre többet beszél... már nem közlekedik 4kézláb, csak 2 lábon :lol:
Még 7 fogunk van... kicsit leállt a 8.
A darabos kaja nekünk sem megy. Nagyon ritka amikor megeszi (főleg akkor sikerül, amikor éhes)

A fenyő nagyon tetszik neki Manónak... Néha tátott szájjal nézi :lol:
...és éjszaka nem érbed fel 1x sem már egy ideje :lol:
nagyon jól esik aludni végig :oops: :P

Ha nem jönnék Most kívánok Mindenkinek
Kép

Dec. végén nem lesz netünk pár napig...

Dec. 24-re pedig
Kép
Pannának és Kristófnak!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


SZIASZTOK!

Születésnaposokat utólag is Isten éltesse,akiknek meg hamarosan lesz előre is Boldog Születésnapot Kívánunk.

Valamint:Kellemes Ünnepet Kívánunk Mindenkinek!

Mi jól vagyunk,Flóri egész nap csibészkedik és nem győzök utána pakolni.
Éjszakáink borzalmasak lettek,már nem is emlékszem rá,hogy milyen egy átaludt éjszaka.... :(
Na mind1.

Kis betegeknek jobbulást-küldjük nekik a gyógypuszikat!

Sziasztok:Kingii+Flóra
Vendég
 


Kép

PAKOLÁS FLÓRA MÓDRA.....
Vendég
 


Istenem de édes! :lol:
Tiszta Csabi, csak a Csabi mindent ki, szét, de főleg LE pakol!!! :lol:

Csajok én egy elég fura dologgal állok most szemben, amit megosztok veletek, leginkább azért, mert tanácstalan vagyok, hátha van ötletetek.

Késik a menzeszem. Augusztus 5-én jött meg először, aztán szept. 14, október 19, november 20.
Mint látjátok, elég hamar visszaállt, a nálam normális 30-31 napra. De most már 4 napja semmi jele. Csináltam az előbb egy tesztet, de negatív (bár Csabi esetében az első szintén negatív volt). Ma feltűnően sokat mentem pisilni, de nem érzem sem azt, hogy terhes volnék, sem azt, hogy meg akarna jönni (azt azért érezni szoktam egy fél nappal legalább korábban).
Múlt hónapban a mensi utolsó napján és utána két napig voltunk együtt védekezés nélkül, most meg mivel azt hittem megjön, így hétvégén úgyszintén.
És most nem tudom, hogy mivan?! Ötletek? Jó, nyílván kiderül egy héten belül, de ilyenkor ez az egy hét rettentően hosszú.... :roll:
Mit mondtok? Most terhes lenni, vagy nem lenni? :?:

Kép


Kép
fcicus
 
 


Sziasztok!

MINDENKINEK NAGYON BOLDOG BÉKÉS KARÁCSONYT KÍVÁNUNK!!!!!

Kép

Patrik nagyon jól van, eszik, már szinte 2,5 óránként követeli a kaját :lol: annyira vártam már ezt! Öröm etetni :lol: :lol: :lol:

Cicc, sajnos nekem nincs tippem max még pár tesztet tudnék javasolni... Amúgy nincs kizárva semmi, csodák igenis vannak! De inkább most az ünnepekkel törődj, és pár nap múlva, ha még mindíg semmi akkor még csinálj tesztet.

Kép
zuzmara08
 
 


Kellemes Ünnepeket Mindenkinek és Boldog Karácsonyt!!!

Kinél mi a program? Nálunk most lesz reggeli, aztán én még befejezem a puszedlik csokiba mártását, addig apa megcsinálja a fa helyét (a tv helyére kerül). Kb. 2-ig teszünk veszünk, közben alszik egyet Csabi, akkor díszítünk. Aztán én tusolok, és kb 3-ra kimegyünk a Dédihez Diósdra (Peti mamája, és tök egyedül lesz, még anyósomék sem látogatják meg :? ). Meglepetés lesz, nem tud rólunk. :lol: Aztán haza, vacsi, és ajándékbontás.... a Csabinak. :)
Jó készülődést!

Betti, Linus!
BOLDOG SZÜLINAPOT KRISTÓFNAK ÉS PANKÁNAK!

Kép


Kép
fcicus
 
 


Boldog békés Karácsonyt minden babának és családjának!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kristóf és Patrik boldog Első Születésnapot Nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kolosnak is boldog Első Születésnapot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

CSabinak is boldog Első Születésnapot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Sikerekben gazdag, boldog, boldogásgos és még boldogabb új évet kívánok mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


(Cicc, bármi lehet :lol:
Zuzi, örülök :lol:
én most búcsúzom, jan 2-án jövök vissza)
Vendég
 


NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT MINDEnKINEK!!!!
Kép

a szülinaposoknak meg boldog 1. szülinapot!!!!!!!

zuzi, nagyon örülök hgy patrik végre rendesen eszik. ez jó ajándék volt neked gondolom. :)
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?