Új privát üzeneted érkezett!

Biza, jovo heten szerdaig folyamatosan szulinapozunk (ha Judo itt lenne, akkor csutortokig)! Holnap Julcsi, kedden Anka, szerdan Dorka kezdi meg masodik eletevet!

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


SziasztokKép

Szilárdnak és Julcsinak boldog szülinapot kívánok! KépKépKépKép

NorkaKép

Olvastam én is a babaszobán, és gratulálok!
Majd írj még a fejleményekről.
Hétvégén nagyon pang a topicKépKép

Heni
heni1979
 
 


Myssnia,
KépekKép

Elli,
Akkor kicserélődtélKép
Ki vigyázott Kevinre amíg síeltetek?
Ügyes kúszóbajnokKép

Zulu,
Nem semmi, másodszor síeltetek a télenKép
De jó nektek!

Zsuzsi,
Jobbulást!
KépekKép

Momo,
Ki akar engesztelni a férjed?Kép
Korcsolyázó kutyaKép

Évi,
Kenyérsütő szupiKép Irigykedem ámKép A barátaink is most vettek. Én is szeretnék, de ebben a hatalmas konyhában már nem fér elKép
Ilyen időben jobb ki sem tenni a lábunkat!
Gratula az évfordulóhoz!
Én meg Stahl-féle mustáros harcsát csináltam. Hmmm... kicsit savanykás lett, szerintem sok volt a mustár. Pedig mindent a recept szerint csináltam. Azért meg lehetett enni.
Mászó Petrának gratulaKép

PsAndi,
Közlekedő DaniKép

Maci_2
maci_2
 
 

 
 

Sziasztok!

Julcsi nem ma szülinapos??????? Na, nem baj, akkor majd holnap is köszöntöm.Kép Egy menyasszonynak duplán jár.Kép

Zsuzsi! De jó kis zenekar! Nem unatkozol!KépKépKép

Évi! Sok boldogságot Nektek!

Üzeneteim rövidek, mert az energiáimat leköti a fiam. Írásra nem marad. Egész nap nyitva amúgy a gép. időnként bekukkantok, mi újság.
Már régebben kérdeztem Kangit, hogy Julcsi is annyira pakol-e mint Lőrinc. Mondta, hogy náluk nincs mit. Minap meglátogattuk őket. Lőrinc megmutatta, hogy mi mindent lehet lepakolni Kangiék polcairól. Valóságos kincsesbánya volt. Boldogok, akiknek gyermeke nem a pakolásban éli ki minden energiáját. (Amúgy nehogy azt gondoljátok, hogy bánom! Had fedezze csak fel a világot. Csak kicsit lefáraszt.Kép)

Éssss! Tatatataaam!
Kaptam egy digiképet a szülinapomra! (Még nem pont most van, majd Ankával együtt gratuláljatokKép)
Rögtön be is mutatom, mit tud.
Kép
Kép
Kép

Beu
beu
 
 


Heni
Rendben Kép

Beu
Na jo, felmentelek az irogatas alol, de remelem azert ha megjon a tavasz visszater az enerdzsi ,mert hianyozna a hozzaszolasok!!! Kangieknal pakolas Kép
Kepek pedig....Lorinc nagyon nagyon helyes! Es vigyori Kép
Jo ejt!
Norka
norkini
 
 


Sziasztok,

Evi,
boldog hazassagi evfordulot! Kép

Kangi,
NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT JULCSINAK! KépKépKépKépKép

Elli,
sieles es teleles jo lehetett! Kép

Zulu,
aranyhorcsog...Kép Irhatnal reszletesebben is az utatokrol. Merre voltatok?

Zsuzsi,
koszia homeos leirast. Kép Deak trio CSUCSEDES!!!! KépKépKép

PsAndi,
nyalcsorgato Dani. Kép Az jo, hogy jol elvoltak! Kép

Momo,
egy rossz szavad nem lehet a ferjedre! Kép LEhet, hogy a levegoben van valami, mert az enyim meg tegnap este sutott-fozott. Kép En meg romeltakaritottam....Kép

Norka,
unokaocsed szamlaszamat mentettem, szeretnek en is segiteni. Kép

MA mi se mozdultunk ki. Illetve akartunk, ferjem ki is "csuszott" autostul a garazsbol, aztan onnan semerre nem jutottunk tovabb. Pedig egy kulfoldi ismerosunk jott haza, vele szerettunk volna talalkozni. Sajna, nem jott ossze. Kép Azert remelem, hamar megszunik ez a jegpancel, mert eletveszelyes. Kép

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Na pussz csajok Kép

Nem vesztem L... ma ki se dugtam az orromat a lakásból úgy Kopaszostul és Ancsástól. Inkább volt egy lazább baba-mama-papa napunk... élvezte is a kis vadorzó Kép

Kangi,
Nagyon boldog első szülinapot Julcsibabának Kép Torta lesz ? Kép

Épp nézem, hogy Franyóéknál is közeleg a nagy esemény Kép Inkább egy icipicivel előre boldoxülinapot drusszantyúnak is Kép

Beu,
Fényképek szuperek, digikameráért sááárga irigy KépKépKép Kispasi arany pofi fotogén Kép

Norki,
Számlaszámot feljegyeztem - ezt a kommunikátort ki forgalmazza ? Hülye a kérdés : orvosi felszereléses dolog?

Zsuzsi,
Nevelgesd csak a zenészutánpótlást - Benkóék lassan úgyis kiörexenek KépKépKép

Elli, Zulu,
Örülök, hogy jól éreztétek magatokat KépKépKép

Momo,
Küldhetem a KOpaszt egy kis "átnevelésre" ? Kép

Évi,
Guszti a kenyered Kép Nagyokat hallgass, ha rozslánglisztből sütsz (kedvencem ) KépKép

Gombócka,
Na ez a romeltakarítás effekt nekem is ismerős... csak tudnám, hogy a pitlibe érzik meg a pasik azt, hogy az ember pont aznap ragyogóra suvickolt mindent a konyhában ? Tudod, van azért különbség a mindennaposan lepucolom, és a példásra kitakarítom között Kép

Na megyek, még elnassolgatok egy joghurtot (nesze nekem, kellett Évi kenyerét nézegetnem) - tök yóó, van itt nálunk a sarkon egy tök jó kis bolt, szinte állandóan van valami ínyemre való tejtermék akciójuk. Most épp Parmalat joghurt (dupla pack) volt, sztracsi, tiramisu, kókusz és karamell, normál forgalomban 220 Ft körül van a kettő, itt 80-ért vettem Kép Mára már nem volt Kép Csak sajna igen gyors ütemben fogy idehaza is... nem is értem, miért Kép

Pussz, remélem, hogy holnap már nem lesz szobafogság, mert abba belemekkenek Kép

KLár
clarissa
 
 


Kangi!

Julcsinak nagyon boldog szülinapot kívánok Kép

Kép

Azur
azur
 
 


Kangi,
Isten eltesse Julcsi lanyodat!

Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Kangi,
Julcsi lányodnak NAGYON BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT!Kép

Beu,
pakolós helyzet ismerős, mert sokáig én is azt hittem, abszolúte gyerekbarát Timinek a környezet itthon...aztán eljött látogatóba egy vele egykorú kisfiú, aki iziben benyomta a hangfalak membránjait, kipakolta a CD-ket és ki-be kapcsolgatta a TV főáramtalanító gombjátKép Férjem elhullajtotta volna összes hajszálát, ha ezt látta volna (műszaki ketyerék vonzásában él szegény páraKép) Na ebből a látogatásból rájöttem, azért még van mit tökéletesíteni, főleg, hogy innentől Timi találékonysága is fokozódottKépKépKép

pusssz
Momo


Momo
momo
 
 


Momo,
Es ezek utan meg mindig fiut szeretnetek? Mindig mondtam, hogy a lanyok sokkal jobbak!
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok Lányok!

Látom nem halt be a Babanet a forgalomtól Kép

Kangi!
Boldog szülinapot Julcsi-babának! Kép

Momo!
Ablakmosó férj Kép

Klár!
Irigy-irigy vagyok mert a joghurt még megbocsátható bün! Én mindennemü csokis-sütis dologra gerjedek Kép - persze még nem látszik annyira rajtam, de elöbb-utóbb ebböl baj lesz... majd nyáron a fürdöruci nem hazudik.... Kép

Évi!
Hami-hami, szép a kenyered!! Kép Mi tavalyelött karácsonyra vettünk a párom szüleinek és nagyon szeretik! Már mi is gondolkodtunk rajta, de mióta gyerköc van, valahogy erre most nincs keret.. Kép
De ajándékba jöhet(ne) Kép - gratula az évfordulóhoz!

Beu!
Gyerköc nagyon édes a képeken! Kép

Andi!
Ügyes Dani! Kép

Megjártuk Szegedet. Anyós nagyon jó fej volt, Ilang megint kapott rengeteg ruhát, játékot, már csak a házunkat kell lassan bövíteni, mert nem fér már el Kép
A kiscsaj nagyon bírta a kiképzést, végigmosolyogta, magyarázta a hétvégét, egy tündér volt.
A párommal korcsolyáztunk (én 10 ö 3 éve nem korizott), szóval elég vicces voltam. Kölcsönkoriban bukdácsoltam, estem is nagyokat, de nagyon jó volt.
Szórom nektek az energiát, szívjátok! Kép

Az ónos-esös hazautat nem ecsetelem (Szeged-Diósd), de képzelhetitek.... hála Istennek baj nélkül hazaértünk.

Na most lépek, mert vár rám a háztartás, meg Apa elvesztette a kulcsát, így az enyémmel ment el, ezért ma szobafogságon vagyunk Kép Kép

Tündér
tündér
 
 


Kangi,
Isten éltesse egyéves Julcsit!!!
Kép

Beu,
Lőrinc nagyon ééééédes!!! Kép

Évi,
gratula a házassági évfordulótokhoz! Kép

Klár,
előre is köszi Kép

Lááányok, olyan sz@rul vagyok... már három napja úgy fáj a torkom, mint a nyavalya Kép. Most már elmúlhatna...

Pussz
F.
franyo
 
 


Kangi,

Isten éltesse szépséges ropilányodat!KépKépKép

Gombóc,
ígérem, írok bővebben is, de most még teljesen szét vagyok esveKép.

sok pusz

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Kangi,

Julcsinak nagyon boldog első születésnapot kívánunk!
Kép

Timici+Bence
timici
 
 


Nagyon Boldog SZülinapot Szilinek és Julcsinak!!!KépKép

Évi Boldog Évfordulót!KépKép

Elli! Üdv újra itt!!!KépKép

A képeket is megnéztem és csudaédes minden baba!!!KépKép Mint mindig!!!

Beu!
Gratu az új géphez!!!! Jók a képek nagyon, de ez egy ilyen tündéri kispasival nem is lehet másképp!!!KépKép

Nálink az új tudomány, hogy ha megkérdezem Dodót, hogy "Mit csinál a szuperman?", akkor kinyújtja előre az egyik kezét. Olyan édes!

Na most csak ennyi voltam, mert éppen áruljuk a lakást és gyorssan rendbe kéne raknom, mert jönnek megnézni.

Réka
muki
 
 


Sziasztok Lányok Kép
Julcsi nagyon köszöni a szülinapi jókívánságokat KépKépKépKép
Sajnos nagyon rossz kedve van, itt ordít a térdemnél, de akárhol máshol is ordítana Kép
Kapott Lili babát, keljfeljancsit, jegesmacit meg egy pár ruhát, amik kábé ovis korára lesznek jók Kép Tőlünk jó vastag, kemény lapos könyvet kapott (Csirip a címe, igényes, szép kidolgozású könyv), imádja a könyveket.

A szülinapi gyertyájába természetesen belenyúlt. Többet nem fog KépKépKép
A húgom nevetőgörcsöt kapott az Orsoly-féle francia almatorta láttán, de a többiek is furcsán néztek Kép Azért megették, mert bár ronda volt, de finom Kép
Én meg ráléptem Anyám kezére Kép
Szóval így zajlott a szülinap ...

Myssnia Kép
Mi is boldog szülinapot kívánunk Sziszkának!

Az idő itt Zuglóban is nagyon ergya, ma nem is megyünk sétálni Kép Ja, és tegnap feltettem a két sétaközbenalvós cumit főni, meg is olvadtak Kép Mint két szomorú tükörtojás, amibe valaki sárgája helyett gumiujjat dugott, úgy füstölögtek a tűzhelyen KépKépKép

Franyo Kép
Én torokfájásra propoliszt szoktam szedni (Propur tabletta, Naturland gyártja, 450-500 Ft között van/doboz), de drukkolok, hogy neked hamar múljon!

Zsuzsi Kép
Édes a trió!!!! KépKépKép Főleg az ütősök! Kép

Beu Kép
Digigéped szuper! És a pancsoló kisherceg is!!!
Ja, Lőrinc pakolása nem volt semmi, de az igazi az volt, mikor a hihitornyot (Kép) kezdte macerálni. Kell-e mondanom, hogy azóta Julcsi is piszkálja?! Kép

Évi Kép
Esés KépKépKép Viszont kenyérhez és évfordulóhoz nagynagy gratula!!! Kép

Jajj, visszatért az Ordító! Mennem kell Kép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

Kangi
Julcsinak boldog első szülinapot kívánunk! Kép
gyertyábanyúlás Kép ronda finom torta Kép

Zsuzsi
trió nagyon édes Kép

Beu
rámolás nálunk is megy ezerrel, a minap Dani kihúzta az apja fiókját és az összes övet kiszedte és megrágcsálta Kép
Egyábként Lőrinctől eltanultuk a tűzhely gombjainak csavargatását is Kép

Gombóc
sütő-főző férj Kép

Tündér
korizás de jó! hát én is vagy 6 éve nem voltam

Franyó
torokfájás remélem hamar elmúlik. Nekem a Homeogéne 9 nevű homeop. szer pillanatok alatt rendbehozta

Réka
superman Dani KépKép Lakásáruláshoz drukk

Nagyon trutyi idő van, mikor lesz már tavaaaaasz?

Andi
psandi
 
 


Beu
elfelejtettem írni, hogy Lőrinc-képek nagyon tetszenek Kép és gratu a digigéphez

Andi
psandi
 
 


Haliho Csajok!

Szilardnak es Julcsinak boldog 1. szulinapot kivanunkKép

Kangi: jajj, hat ilyenkor nem azt kell irni hogy ronda de finom, hanem ronda ES finomKép

orsoly
orsoly
 
 


KangiKép
Isten éltesse az egyéves JulcsitKép

BeuKép
Képed nagyon jókKép

FranyóKép
Torkodnak jobbulástKép

ZsuzsiKép
Házizenekar nagggggggyon tuttiKép

GombócKép
Ti most hogy álltok az evéssel? Javult már a helyzet? Azt már a múltkor is akartam kérdezni, hogy Zsombi min él, amikor ennyire nem eszik semmit? Most én is kezdek megint kétségbeesni, mert Gergő a joghurton és a banánon kívül nem hajlandó SEMMIT megenniKép Gondoltam, majd merítek tőletek ötleteket Kép)

ÉviKép
Évfordulóhoz gratula, na meg a kenyérsütőhöz isKép EsésKép Még jó, hogy nem lett komolyabb bajod.

Tüni
tüni
 
 


Kangi,
Boldog 1. szülinapot Julcsinak!
Kép
Mozgalmas szülinapKép
CumikKép
Kérnék szépen szülinapos képeket. És persze az ilyen volt-ilyen lett sorozatot is!Kép

Beu,
Digigép, de jóKép
Képek szupikKép

Franyó,
Jobbulást!

Réka,
SzupermanKép
Na, megveszik a lakást?

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!
Julcsinak Boldog Nyugossegmentes Szulinapot kivanunk! Kép
Kép

Gomboc
Nagyon koszi Kép Es igerem meg iden irok mailt... Kép

Jo szulinapdus lesz ez a par nap Kép

Klar
Koszi neked is Kép szal egyelore meg nem sikerult magyar forgalmazot talalnom, ugy tunik Amcsibol kell megrendelni,de rajta vagyok ezerrel... Amugy egyaltalan nem hulye a kerdes Kép Nem orvosi eszkoz, ez egy- na inkabb megmutatom http://www.amdi.net/commdevices.htm itt a Tech/speak cucc az. Az a lenyege,hogy ra tud mutatni a tablara, azaz ki tudja fejezni,hogy mit szeretne. Neki ez a vilag legnagyobb dolga. Kép
En kostoltam multkor par joghurtot ezek kozul, de nemtommer, nem izlett egyik sem igazan... De tobb marad nektek Kép

Tunder
Koriert iriiigy! Azert megneztelek volna titeket Kép
Enerdzsit koszi!! Kép

Franyo
Jaaaj, jobbulj meg hamar!! ++++++++

Lanyok
Ma lebakttatunk Jazival a Bankba, nagy naivan sms szolgatlatast szerettem volna kerni. De persze nem mukodott a rendszer...igy mehetunk vissza du. Igy jar aki koran kel es meg neki is indul... Kép
Menek lencsefozit gyartani
Norka
norkini
 
 


Maci_2 Kép
De jó, hogy eszembe juttattad! Sorozatot most nem teszek fel (igazán nem is lett jó, főleg viedoztunk), ám íme az ilyen volt-ilyen lett:

Ilyen volt (hümm-hümm):

Kép

Ilyen lett (elképesztő!!!):

Kép

Minden újabb köszöntést köszönünk! Már jobb kedve van, idáig cicikén szunyált. Biztos az idő. Vagy az atom Kép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Kangi
Ezek a szemek elbuvolnek Kép
norkini
 
 


Norka Kép
Engem is Kép
Ami a legkülönösebb, hogy szürke szemei vannak, kicsi zöldes beütéssel és sárga cirmokkal. Egy barátnőm szerint olyan a szeme, mint a kígyóbőr Kép
Azért érdekes ez, mert én totál barna szemű vagyok, párom kéxemű ... Valamelyik apai nagyi a ludas ...

Jajj, azt meg el is felejtettem, hogy pár napja reggel felült szopi után, és Apacukára szegezva apró mutatóujját közölte: "Apapapa" KépKépKép
Képzelhetitek Apacukát Kép

Anyát nem szólítja meg, a hű szolga úgyis mindig ott van ... Kép

Kangi
kangi
 
 


Olvasok, olvasok, de írni nem marad energiám
boldog szülinapokat!
Zsuzsi, fiúk nagyon jók.
Én is nagyjából kihevertem az influt. CSak most már ne jöjjön semmi a babán kívül.
Majd még próbálkozom.
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Sziasztok!

Gépem újratelepítve, így újra itt vagyok. Csak most olyan furcsán morzsás lett a társalgó háttere, kifolyik a szemem olvasás közben Kép. Tudja valaki, hogy mit kellene átállítanom, hogy jobb legyen? A képek sem látszanak rendesen, szerintem a felbontással lehet valami.

Próbálom behozni a lemaradásomat megint, majd jövök még.
Pusza, Virág és Levi
virga
 
 


Helló csajok!

Kangi!
Gyönyörü szemei vannak ennek a kiscsajnak! Gondolom gond nélkül levesz a lábadról! Kép
Szemszín: Én zöldszemű, Apa sötétbarna, gyermekszeme egyenlőre fényviszonyoktól függöen, zöldesszürke, sötétkék, és barna. Akkor milyen is??? Mikorra alakul ki a végleges szemszín?
Apacuka megszólítás Kép

Norka!
Lencsefözi Kép - nyam-nyam
Mázli: Anyós tegnap csomagolt egy nagy csomag kaját, pulykanyak leves, rántott sajt, fasírt, zöldbabfözi, na és a sok finom sütike!! Istenien süt-főz, bezabáltam sertésmódra Kép - ja és nem kell föznöm!!!! Kép
Koránkelés-eredménytelenség Kép

Réka! (DruszámKép
Édes lehet(ett) a kis superman! Kép
Lakáseladáshoz pedig kitartást!

Franyo!
Jobbulást a torkodnak!! Kép

Andi!
A 6 év az én 10 évemmel szemben borzasztó nagy előny! A korizást elfelejteni tényleg nem lehet, de a mozdulatok elég rozsdásan müködtek! Kép Nem baj a környezetem baromi jól szórakozott! KépKép

Myssnia!
Szilárdnak boldog szülinapot! Kép

Na lépek mert Ilang értem kiált (sír)! Kép

Még remélem jövök!

Szép napot
Tündér
tündér
 
 


Zsuzsi,
a trió tényleg nagggyon édesKép

Kangi,
miből lesz a cserebogárKép Engem is mindíg a boszik szeme babonáz megKép
Julcsi hangulatáért meg nyugodtan felelősségre vonhatod az időjárást, mert nálunk is bolond napok vannak mostanságKép Egy pozitívum csupán, hogy kezd alábbhagyni a hányingeremKép

Beu,
digigéphez gratulaKép, ilyen fotogén pasi mellett tényleg nagggyon fontos eszközKép

Tüni,
nemevés miatt ne keseregj, lesz ez még így se. Add azt Gergőnek, amit megeszik! Nekem a boszik is úgy üzemelnek, hogy max 3 féle kajából válogathatok nekik nap, mint nap, persze, ha nincs extra tré napjukKép Timi pl több hónapig csak a paradicsomot és az almát ette meg, ebbe lehetett még időnként husit, vagy krumplit csalni...ja és folyamatosan mesélni kellett neki evés közben. Zsebi annyiból jobb, hogy ami elnyeri tetszését, annak cenzúra nélkül tátogKép Szóval fel a fejjel, ezen tényleg kár idegelni magadKép

Zsuzsó,
akkor hajrá babóca, többi gond kicsukvaKép

Évi,
te szegény elesettKép Még szerencse, hogy nem lett nagyobb bajodKép Az én sztorim egy kicsit más, de hasonló eredménnyel járt pár napja: Ebédeltünk Timivel az asztalnál, Zsebi meg alattunk sertepertélt, amikor Timi hirtelen egy jó adag kaját bezuttyantott az ölébe. Na, anya jajongva kissé elemelte fenekét a széktől, hogy mentse a menthetőt, miközben Zsebi kikerült a látóteremből és a székcsikorgás fel se tűntKép Mire végeztem és elégedetten visszahuppantam volna a kajám elé, már nem volt székemKép Ne tudd meg, mekkorát estem teljes lazaságban seggre, a galád macák meg vigyorogtak ezerrelKép Hát sajgott egy pár napig az akcióKép
Boldog házassági évfordulót nektekKép

Franyó,
jobbulást neked! Én a Sinupretet ajánlanám neked, nagggyon jó, és szopi mellett is használhatóKép

Tündér,
ónos esőben autózni...brrrKép Szerencse, hogy épségben megjöttetekKép Korcsolyázás már engem is nagyon vonz, de még nem jött el az ideje, hogy 15 év után kiröhögtessem magam, majd a skacoknak szerzek örömet a sok fenékre csüccselKép

Klár,
párom férfitársak előtt nem hajlandó felvállalni ezen gyengeségeitKép Most is aggódok, nehogy kiderüljön, hogy reklámoztam, mert a fejemet veszi rögvestKép Nálunk egyébként azért fordulhat elő ilyen hétvégi szitu, mert nekem magasabb a rendetlenségtűrő küszöböm, pláne, hogy napközben számtalanszor pakolok össze a csajok utánKép Tudom, ez nem dicsőség, de marha hasznosKép

Timi hiányol, most megyek...

pusssz
Momo


Momo
momo
 
 


Köszi a jobbulás-kívánságokat, aranyosak vagytok! A kedvem már jobb is! Kép

Kangi,
Julcsid gyönyörűűűű!!! (Szemszíne akkor hasonlít Ankáéra, neki sötétszürke kontúr, azon belül zöldes-barnás-szürkés. Egyébként az én szemem hasonló, de nem pont ilyen, a páromé kék Kép.)

Zsuzsi,
az előbb nem írtam, de persze a Deák-fiúkat is megcsodáltam!!! KépKépKép

Ilyen utoljára talán nyár elején volt... több mint két és fél órája alszik a lány! Persze, pont most vagyok dögrováson, hogy semmi házimunkával nem tudtam előrehaladni... (Pozitív gondolkodással ugyanez: milyen jó, hogy pont most, legalább tudok pihenni Kép)

Franyó
franyo
 
 


Sziasztok,

Andy,

Sajnálom,hogy Márknak nem használ a kenőcs.KépNekünk azt mondta a dokinéni,hogy vezessünk étkezési naplót és figyeljük esetleg mitől rosszabbodnak a foltok és akkor azt kerüljük. Bár lehet Márknál ez nem jönne be,hisz ő elmúlt 1 éves és majdnem mindent ehet.

Momo írt nemrég egy Halicar nevű nem szteroidos kenőcsről ill én is leírom mit kaptunk (megtartottam a gyógyszertári blokkot,arról írom le)hátha segít.

A bőrdokinő írta fel:

Prednisolon 0.5% kenőcs 5g, Ung boraxatum 30g,ung aluminii acetici tartarici(galenus)30g.
Ez szteroidos, a gyógyszerésznő szerint csak óvatosan kell kenni,de használt.

A körzeti ma írta fel,mert a másik kenőcs lassan elfogy ill ő erre esküszik:
Vita nerfen kenőcs 20g,Elocom 0.1% kenőcs 15g,ung emolliens 50g,ung hydrophylicum nonionicum 10g.

Remélem Márknak hamar elmúlnak a foltjai Kép

Évi,
Esés Kép Még olvasni is szörnyű volt hát meég hogy fájhatottKép Nagyon vigyázz magadra!
Kenyérsütő szupi lehet.
Ha ez vigasztal,nekem se sikerülnek soha olyan szépre a sütijeim,mint a képen. De lehet,hogy amit mi a képen látunk,az nekik sem az első,hanem többedik sütés,csak ezt ugye nem árulják el Kép

Zulu,
De jó nektek,hogy kiszabadultatok bár a 2 virgonc miatt nem irigyellek Kép Várjuk a beszámolót Kép

Momo,
Múlik a hányinger,jaj de jó! Kép Ma láttam az első igazi Peugeot 307SW-t,jól meg is bámultam, a benne ülő nőci csak lesett,hogy mit akarok KépSzóval nagyon irigyellek érte Kép legyen benne sok örömötök Kép

Zsuzsi,
De aranyos a kis házizenekar Kép És Miki engedi a nagyokat gyakorolni? És Mikit milyen hangszeren fogjátok taníttatni?

Psandi,
Előrefelé járáshoz gratu Kép Anyukáddal jobb már a helyzet?

Klár,
De jó,hogy megfelelően hízott Sajtkukac Kép Könnyű annak,akinek saját szakácsa van Kép

Maci_2
Dooby ülés biztos jó lehet. És milyen az új autó?Hozzászoktál már a szélességéhez? Bár gondolom ebben az esős jeges időben nem nagyon mentetek ti sem sehova.

Tündér,
Jó lehetett a házikoszt Kép És jó,hogy szerencsésen hazaértetek. Ilang jól tűri a hosszabb autóutakat?

Zsuzsó,
Drukk,hogy pocakbaba megvárja a kiírást Kép

Kangi,
Szülinapi buli jó lehetett Kép Kivéve a gyertyábanyúlást Kép Julcsi örült az ajándékoknak? Nagyon édes a képeken Kép

Beu,
Képek nagyon szuperek Kép Artúrnak ugyanolyan fürdőkacsája (ill egy egész kacsacsalád)van,de ő szárazon is szeret vele játszani,élvezi,ahogy sípol Kép


Ebben a hülye időben tegnap mi se mentünk sehova,ma viszont voltunk a gyerekdokinál tanácsadáson,Artúr 9,5kiló és 76cm (10dekát hízott és 1 centit nőtt).Legközelebb 1.5 hó múlva megyünk. A dokinő szerint most járvány van és jobb,ha 1 éves kor alatt beadatjuk a Menjugatet,de szerencsére már Artúr a múltkor megkapta a 3. adagot. Nem ijesztgetni akarok,csak gondoltam,szólok.
Hétvégén nézegettem az internetes bababoltokat és találtam Prince Oliver rövid és hosszúujjú bodykat 800-1100Ft közt,ez szerintetek jó ár? A Prince Oliver jó minőségű? (tudom van boltjuk az Árpád hídnál,de oda kocsi nélkül tuti nem jutunk el)Ti milyen márkát használtok? És rugdalózó kb mennyibe kerül (mi ezeket majd mind ajándékba kaptuk így nem tudom az árakat)?

Azur
azur
 
 


Franyó,
Örülök,hogy jobb már. A házimunka meg tuti megvár Kép Momo ajánlotta a Sinupretet,én is azt használtam és nekem segített.

Azur
azur
 
 


SziasztokKép

Majdnem készen van Szandi jelmeze!!! És én csinálom egyedülKép Kleopátra lesz, még hajnak kell vennem fekete fonalat. Ha kész, lefényképezem családunk új tagjátKép. Már nagyon be van sózva a csaj, én meg itt parázok, nehogy csütörtökig beteg legyen!

Zsuzsi
Köszi a képeket! Nemsokára nekiesek a festésnek...
Fejfájásos hosszú listát én is köszönöm!
Deák TrióKép Nagyon jóóóKép

Angi
Alkalmassági: holnap kell érdeklődni, de szerintem nem férünk be a keretbeKép (szerdán megyünk másik suliba ugyanilyen alkalmasságira)
Fiad jól van?

Timici
Tudnék még mit venni az ovizuálban KépKép
Mikor jöttök erre?Kép
Újságokat összenézzükKép, a patchwork is érdekel (még soha nem csináltam, de kellene egy 200*240-es ágyterítőKép)
FejfájásKép, elmúlt?

Myssnia
Klassz az ilyen volt-ilyen lettKép
Torta szupin néz ki és látom, ízlettKép

Elli
Hosszú pihiKép, jaj de jó NekedKép
Tripla házimelóKép
Kommandós KevinKép, majd fog mászni isKép és szaladni isKép

Zulu
Nektek is jó síelés volt?Kép (én lenni madzsarKép)

Évi
Gratula a házassági évfordulóhozKép
Kenyérsütő klasszKép Én is sóvárgok egyért...
EsésKép, könyöködnek gyors jobbulaKép
Gratu a mászó-magyarázó PetráhozKép

Beu
Szülinapi digigépKép
Lőrinc csodásan néz kiKép
PakolásKép Lőrinc ,megtanította Julcsit?

Tündér
SzobafogságKép
Szemszín: én Szandim még 5 évesen változtatott a kéken olyan nemtommilyen színűreKép

Franyó
Gyógy-drukk hegyek mennekKépKépKépKép

Kangi
Kép JulcsinakKép
Jó kis szülinap voltKép GyertyaKép
KépekKépKép

Réka
Lakáseladáshoz drukkKép


Tényleg, lakás: pénteken telefonált az alkudozós, hogy oké, nem alkuszunk, mégis kell neki a lakás. Állítólag tuti komoly, a héten kapjuk a szerződést olvasásraKép

Momo
Korcsolyás kutyaKép
Galád macákKép, még jó, hogy nem lett bajotok.
Szerintem nem gyengeség jele a pasik által végzett házimunka. Enyém is csinálja, akkor is, ha nem kéremKép

Itt keseregtem, hogy Zsombi a betegség óta nem eszik. Szombaton megjavultKép. Viszont most már átesett a ló másik oldalára, úgy bekajál, főleg vacsit (kb. 300-at eszik egyszerre), hogy éjjel megy az üvöltés (gondolom, hasfájás, még cici sem kell)

Befejezem az ebédet...Kép

Ennél azért sokkal szebb napot mindenkinekKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


Sziasztok megint,

Jaj el is felejtettem megköszönni Mindenkinek a húsos infókat,most megköszönöm Kép és örömmel jelentem,hogy Artúrnak teccett a husi,pipihusi almával,szombaton meg is evett 1 üveggel 2szerre). Kép
Viszont azt nem tudom mivel lehetne a husit rendesen széttrancsírozni,hogy ne kelljen üveges kaját adnom neki,ti turmixgéppel szoktátok? (Artúrnak egy fél foga van).
Köszi
Azur
azur
 
 


Sziasztok!

Kangi:Julcsinak boldog szülinapot!

Ahogy igy elnézem az ilyen volt ilyen lett képeket, azért a babák többsége hasonlit önmagára! Valahogy a főbb, feltűnőbb vonásook, amikben két baba különbözni tud egymástól, azok megmaradnak későbbre is, avagy a nagykori fő jellemzők már ott vannak piciben is.

Zsuzsi:zenetrió nagyon aranyos!

Évi:esésKép. Én 2(? vagy 3?) éve alkottam egy hasonlót, akkor csak hó volt, én meg mentem le a pincébe a hólapátért (első hó volt azon a télen) és a pinceajtó előtt van egy vizösszegyűjtőakármi aminek fémrács a teteje. Na ezen nem volt hó. Naivan azt hittem, tiszta. Frászt. Tükörjég volt rajta. Lépcsőn még óvatos voltam, de ezen utolsó lépésnél már nem. Repültem hanyatt, a fejem még szépen elérte a lépcsőt.... Varrták, röntgeneztek, juhé volt. Ráadásul amikor varratszedtek, egyet bent felejtettek, és mivel a 2 perces bentlevésekért 2 órákat vártam, igy inkább nem mentem vissza, párom szedte kiKép.

Azúr: ha csinálsz egyszerre sok husit (és lefagyasztod adagolva) akkor lehet esetleg húsdarálóval is (mondjuk én nem próbáltam, nem tudom), kismennyiségnek ugyebár nem éri meg. Én először késsel szálirányra merőlegesen felapritom, hogy ne csavarodjon a rost a turmixra, aztán turmixolom a kaja többi részével együtt.

Pakolás és fiú-lány: azt kell mondjam, akkor Ancsiban fiú is elveszett, vagy inkább tanul a nagyoktól? Mindenesetre nem tart tiszteletben semmit, minden pakolnivalót megtalál. MOndjuk igyekszem is bababaráttá tenni a lakást, de ha valamivel lemaradok, figyelmeztet ráKép.

Most az elmúlt 2-3 nap Ancsi is jól alszik, kb 3 ébredés, benne olykor 3,5 majdnem 4 óra alvás is, és ehhez társit egy nappali 1,5-2 órásat, kiegyeznék ha ezt igy folytatná.

Szombaton vásárolni voltunk, nekem meg a nagyoknak, erre persze Ancsinak vettem egy kisruhát. Egy hét múlva lagziba megyünk, oda pont jó lezs. Jellemző rám, képes vagyok negyedik gyereknek éppen jó rá, meg egy hónapig még szezonális ruhát megvenni, csak azért mert megtetszett (C and A-ben, blúzzal együtt 2400-ért leakciózva, fehér h. ujjú blúz, meleg sötétkék (fekete?) ruha, alul nylon, belül végig nylon bélelt, szóval meleg, beizzadós jöttem rá igy utólag, de nagyon csini). Ma meg vettem neki 400-ért rövidujjú kombikat tavaszra (Auchan), meg egy nyári sapit is, utóbbit csak mert olyan aranyosan el volt vele, jellemző, tavaly egész nyáron nem volt rajta sapi... mondjuk ettől még lehet, hgoy idén leszKép.

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Azur: Prince Oliver bodyk szerintem nagyon jok. Eleg jo arert lattad, kb ennyibe kerulnek. MIvel en parszor mar megjartam az osanos, tecsos bodykkal, igy inkabb atalltam a PO-kraKép

Ilyen volt-ilyen lett kepek nagyon edesekKép Es telleg hasonlitanak...Kép

orsoly
orsoly
 
 


Zsuzsi,
Koszike a fejfajas infot neked is!!!!
Trio csucs!

Kangi,
BOLDOG SZULINAPOT JULCSINAK!!!!!!!!!!!!
Irto edes a lanykaKép

Azur,
En altalaban a jo nagy adag pipihusibol levest fozok, aztan a husikat leturmixolom (alt. kis forralt vizet is kell adnom hozza) es jegkockatartoban lefagyasztom, igy mindig csak egy kockat kell kivennem.

Toffi,
Hatha befertek a keretbe.
Milyen lenne a masik suli?
LakaseladasKép Barcsak mar mi is itt tartanank.

Evi,
ElesesKép
Elkuldened nekem a kenyer recepit, ami nekem van nem akarodzik sikerulni es a krumplis kenyer a kedvencem.

Elli,
PihiKép HazimunkaKép, de ne felj megvarKép
KuszasKép, majd lesz jobb is, addig van nyugtod mig lassan csinalja.

Beu,
Lorinc pakolasKép
Nalunk is ez van csak pluszban a nagyobbik rendre mutat valami ujabb erdekfeszito pakolnivalotKép
DigigepKép Fotogen a fiad es irto edesKép

Zulu,
SielesKép
Aranyhorcsog cseren jol szorakoztamKép

Momo,
MacakKép, persze nekes nem volt ilyen vicces gondolom.
Korcsolyas kutyaKép

Franyo,
Meggyogyultal.

Klar,
Joghurtok nekem is a gyengeimKép

Fiam vegig hanyta es f*sta(bocsi)a hetvegetKép Talan tegnap estere mar jobban lett, legalabb mar a viz benne maradt,de nem akarom elkiabalni, mint a multkor.
Mondjuk nem akadalyozta abban, hogy vegig civakodjak a hugaval a hetveget. Azt hittem (en naivka) meg van par honap a testverharc kezdeteig, de tevedtem. Fiam boszen okitja a hugat, aki erre rettentoen nem kivancsi es ezt eroteljesen a batyus tudomasara is hozzaKép

Angi
angela2
 
 


Angi,
Testverharc Kép! Nalunk mar regota muvelik a harmuveszet e jeles agat!
Fosos cucc nalunk mult heten volt meno! Jobbulast a kis betegnek!


Tofi,
A kepekhez van am minta is, ugyhogy ha a kepek szamat (vagy valami ismertetojeluket) visszakuldod, maris szkennelem! Mar azt hittem nem kaptad meg!

A nap jo hire, hogy megtalaltam ket elveszettnek hitt ismerosomet! Mar evek ota nem kommunikaltunk sehogy! Az egyik egy Magyarorszagon elt koreai csalad, akiknek a magyar tudasa mail szovegezese alapjan igen-igen megcsappant, a masik pedig egy olasz pasi, aki Romaban kalauzolt minket anno ugy 5 eve. Egyebkent ez az uj hobbim Kép, vajkalok a multamban, es feledesbe merult emailcimekre irogatok! Kép Ha mar az utazasrol le kellett mondanom egy idore!

Franyo,
Kezet foghatunk, en is benyaltam a bacit a fiucskaktol. Egeszen addig tartottam is magam, amig rossz hireket nem kaptam, akkor aztan megtamadott ez a galad valami is. Nathas vagyok, kohogok, tiszta trutyi a tudom. De pozitivum, hogy nincs lazam!
Mikinek egyebkent semmit nem hasznalt az antibiotikum...szoval valszeg virus volt, es potyara "mergeztem" a gyerekemet!


Azur,
Ahogy Ildi is irta, szaliranyra merolegesen milimeterenkent felszeleteled a kihult husit, es mar eheti is Artur! En fiam is ehetne, de valtozatlanul nem eszik! Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Csak gyorsan, köszi a drukkokat, de csak este hatra jön az ürge, így viszont szép rend van. Illetve folyamatosan pakolok Dani után, hogy a 36 négyzetméterünk nagyobbnak tűnjönKép

Franyo!
Párodat a tar.hu - n láttam, csak olyan ismerős volt és nekem felsőfokú tanulmányaimból vannak olyan emberek sokan, akik ismerősek de nem tudom honnan. NA mindegy, bocsi.
Neked megy a drukk, hogy kilábalj ebből az egészből. És tényleg pozitív hozzáállás kell és pihenj sokat.

Ildi!
Én már rendeltem a netről többször is, PO-t is és árban szerintem picit olcsóbb, mint az Árpád hídi. Én nagyon meg vagyok elégedve vele, mert a nagyon olcsó bodykból nekünk mindig kiszakad a patent. (Persze olcsók között is vannak azért jók.)

KAngi!
Jó az ilyen volt, ilyen lett kép. Már úgy várom, hogy ránk kerüljön a sor és én is megmutathassamKép ÉS azok a szemekKép

Most megyek visszapakolom a fiókokat, a kazettákat, visszaadom Danira a nadrágját és elveszem tőle a kályha hőkiegyenlítőjét.Kép

Réka
muki
 
 


Ja akartam kérdezni, hogy nem tud valaki olyan szállást Magyarországon belül, ahol van olyan medence, ahol babák is fürödhetnek, meg esetleg felnőtteknek való élményfürdő is.

A Kolping azt hiszem ilyen, csak nem tudok róla semmit. Van valakinek tapasztalata?

Köszi,

Réka
muki
 
 


Sziasztok!

Kangi: Nagyon Sok BOLDOG SZÜLINAPOT JULCSINAK
Kép

Azur: Szerencsére kaptunk egy másik kenőcsőt a LORINDEN A nevüt és most ugy nézz ki, hogy ez segít. Remélem hamar elmúlik, mert engem nagyon idegesít, igaz őt nem mert nem vizked meg semmi csak csunyácska.

Evéssel kapcsolatban sajna nem tudom írni, mert már mindent eszik és elég rossz lenne egyesével elvonni tőle a dolgokat. Ez akkor lett volna jó amikor elkeztük bevezetni az új kajákat, dehát akkor nem volt ilyen gondom igy marad az, hogy kenem és várom, hogy kinője.

Na most ennyi
Sziasztok
Andy
andy78
 
 


Sziasztok!


Myssina, Kangi, Franyó a gyerköcöknek nagyon sok boldog 1 szülinapot kívánunk.

Oyan gyorsan eltelt ez az 1 év én is ma nosztalgíáztam, megnéztem Dorka születési videoját, tudjátok mi tünt fel rögtön most már egész máshogy sír mint akkor.

Ma nem voltam dolgozni nem mertem elindulni itt hajnalban fél 6 kor minden tükörjég volt, mire átevickélek Budaörsre.. nincs korcsolya a kocsitalppancsokon, na meg nem is tudok..

Tündér: Te vagy Szegedi vagy a párod? Mert mi is szoktunk lejárni, mert ott lakik az apukám, nagymamám, és sok ismerősöm. Gondolom éertékeled a m5 autópálya matricát, (igaz nem mindegy milyen áron van).

Érdekelne valami tortarecept, szív tortaformát már kértem kölcsön...Valami könnyűt mert nem vagyok konyhatündér.

Lassan befejezem, mert még edzésre kell mennem, így várom a "taxi" .

Jók legyetek
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


Sziasztok!

Kangi
Julcsika tündéri újszülöttként és most is Kép
Apapapa Kép

Tündér
dokinéni szerint 4 éves korig változhat a szem színe (bár Toffi Szandija erre úgy tűnik rácáfolt az 5 évével)
kaját pakoló anyós tök jó, főleg, hogy nem kell főznöd Kép

Momo
múló hányiger hurrá

Azúr
Amikor először csináltam Daninak husit, csak simán picit sós vízben megfőztem neki egy csirkemellet, leturmixoltam kis főzőlével, és porciózva lefagyasztottam. Aztán mikor elfogyott, a köv. adagot már a saját húslevesünkben főztem, amit csak sóztam, és a husi kivétele után tettem bele a többi fűszert.
Én nem nagyon veszek Daninak márkás cuccokat. Kb. 2-3 hónapig hordja őket, és sztem ez alatt az idő alatt nem mennek tönkre a gyengébb minőségű és olcsóbb ruhák sem.

Toffi
de jó, hogy mégsem alkudozik a vevő :
Kleopátra jelmezre kíváncsi vagyok
újra evő Zsombi Kép Az én fiam is végre elkezdett enni, most már fél üveg főzit is megeszik fujj nélkül, és ha cselezek egy kis "közte 1-1 kanál" gyümivel is, legyűri a teljes üveget is

PIlid
a te esésed sem piskóta Kép
vásárlás Kép

Orsoly
milyen gondod volt a tescos/auchanos bodykkal? nekem beváltak. Te még émelyegsz?

Angi
fiadnak jobbulást
testvérharc KépKép

Zsuzsi
múltban vájkálás Kép
jobbulást!

Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

Andi,
nekem a tescos bodykkal a lábkivágásnál szokott bajom lenni, mert bevág a csajok combihusijába, pedig nem is súlyoskákKép A méretezésről meg inkább nem is ejtek szót, már többször jártam pórul, ha nem mértem a gyerekhez az elvileg jó cuccot. Ja és a pulcsik nyakkivágásával is nagyon kell figyelni, ha nincs rajtuk patent, mert egyik gyerek sem szereti, ha vetkőztetés közben letépik a fejétKép Timinek tavaly sikerült egy olyan szabadidő rucit venni, hogy nem tágult eléggé a nyaka, így kénytelen voltam addig ráncigálni kézzel, amíg meg nem pattant rajta a varrás isKép

Réka,
drukk a lakáseladáshozKép

Toffi,
ezexerint mégse hitelre vette az ürge az AuditKép Remélem, most már minden rendben lesz az eladássalKép
Szandi jelmezéről képet kérünk! Én már előre rettegek a jelmezes korszaktól, mert kézügyességem már erősen a múlttéKép

Zsuzsi,
ez a múltban keresgélés szerintem tök jó ötletKép Nekem is sokszor eszembe jutnak rég nem látott ismerősök.

Angi,
a testvérharcot nem lehet elég korán kezdeniKép Nálunk is megy a nevelés, Timinek folyamatos rendcsinálási mániája van (vajon ki az apja?Kép) és baromira rossznéven veszi, ha Zsebi valamit kipakolKép

Azúr,
nekem a rendes nagy turmixgép leviszi a husit a főzivel együtt, nem marad benne darabos részKép Igaz, ilyenkor viszont muszáj nagyobb adagot rakni a gépbe, mert a kevéssel nem tud mit kezdeni.
A PO bodyk meg szerintem nagggyon jók, én is kb ilyen árban szoktam venni az Üllői úti Bébikerben. Azt szeretem bennük, hogy igényes a kidolgozásuk, jó az anyaguk és strapabíróak isKép

PIldi,
én se bírok leszokni a gyerekcucc vásárlásról, pedig tényleg mindene megvan a kisebbnekKép
Nekünk is ilyen "klassz" a garázslejárónk és ráadásul a spájzunk is ott van, a házból viszont nem lehet lemenniKép Szóval ilyen időben marad a korcsolyázás, de bevallom, én tavaly nagypocisan inkább éheztem idefenn, minthogy eltanyáljak egy kis kajáért.

Franyó,
tessék az optimista megközelítést alkalmazni, irgumburgumKép

Képzeljétek, a legjobb barátosném most telefonált, hogy van egy kétcsíkos tesztjeKép Úgy örülök neki, mert szegény velem egyidős csaj már annyira szeretett volna babát és még nincs neki. Persze, ehhez kellett egy nem túl gyerekigényes férj isKép
Más: nem is tudom, röhögjek-e, mert exnej ügyvédje egy olyan ajánlatot küldött vissza, amiből az derült ki, hogy a kémia-fizika szakos tanárnéni még számolni sem tudKép Szerintetek egy reál szakostól hogy állhat ennyire távol a matek, hogy még egy számológéppel sem boldogul?Kép

Megyek, újabb balhé van kitörőbenKép
pusssz
Momo


Momo
momo
 
 


Réka, van Debrecenben is valami a Nagyerdő mellett, anyukámék voltak ott nemrég, barátja unokájával, aki 1 éves múlt, ha érdekelne, megkeresem a szórólapot.

Üdv
Kata
kata01
 
 


ElliKép

Mailtem.

Heni
heni1979
 
 


Sziasztok!

Réka!
Mi októberben voltunk a Kolpingban egy hosszú hétvégére. Jó volt, de jó ára is van. Persze
van babaúszás, nagyobb medence, melegmedence, szauna, gőz, masszázs és ami a felnőtt testnek
és léleknek kell. Egyébként fél évre előre be vannak táblázva, most nyárra már nem biztos,
hogy kaptok helyet. Itt a webcímük: http://www.kolping.hotel.hu
(Nekünk tetszett, a környékben sok a látnivaló (Balaton, Hévíz, Keszthely, stb), és nem kell
a gyerköcnek vinni, ágyat etetőszéket, kádat, stb.

Azur!
Ilang eddig végigaludta a hosszabb utakat, mostanában viszont végig nézelödik, magyaráz és
volt mikor ki akart jönni az ülésböl. Ezt úgy kell elképzelni, hogy bekötve próbált
hasrafordulni az ülésben, nem sok sikerrel...Kép
De ha fáradt elalszik, minden gond nélkül.
PO body-k nagyon jók, valahol a xIII. kerben van a gyártó, és ott kb. 500-600 Ft/db. lehet
megvenni, de bövebbet nem tudok. Majd megérdeklödöm oké?

Momo!
Tecso-s rucikKép saját tapasztalat: borítéknyakú bodykból rövid idön belül csónaknyakú lesz.
Kétségkívül nagyon szexi a kiscsajon, de praktikusnak csöppet sem nevezhetöKép Azt már nem is mondom, hogy a hossza/szélte, nem tudom milyen babókra van méretezve, mert nekünk még nem
sikerült jó méretet venni...Kép
Múló hányingerKép
BalhéKép

Andi!
Még jó, hogy jó az Anyós, azért tartomKép Na félre a viccet, tényleg rendes nagyon és nagyon
jól süt-föz, akárcsak a párom, aki szintén egy konyhatündér! Ez nem vicc, tényleg ö a
föszakács nálunk, én meg nem erölködöm. Nem csak ügyes hanem imádja is csinálni! Azt hiszem
nagyon szerencsés vagyok. Most is a Cora katalógus kajarészét nézegetiKép

Manó2!
A párom szegedi és az ö családja van ott nagyrészt, illetve Makón. Én a nagy BP-ről
származom, de hála Istennek nem a vrásosban lakunk. Sajna nem sürün jutunk le, föként az
általad említett ok miatt, azért kicsit nonszensz a majd 7000 ft (oda-vissza) és csak
Félegyházáig mentél pályán és a tankolást még nem is számoltadKép. Persze március után többet
megyünk majd!Kép
Te odavalósi vagy?

Toffi!
Szandi jelmez:gratula, hogy ilyen ügyes vagy, meg van türemled időd, és a többi! Bár ha
jobban meggondolom, ez nekem is eljön majd egyszer de még van egy kis időm addig..Kép Szandi
találta ki, hogy mi szeretne lenni? Tök jó ötlet, nem az a hagyományos királylányos..Kép
Zsombi étvágyKép PocifájásKép

Zsuzsi!
MúltkutatásKép

Angi!
TestvérharcKép Mennyi a korkülönbség a gyerköcök között?

Na megyek lassan, fürdetés, stb, a többit tudjátok....
Bocs, ha valakit kihagytam.

Puszi, Tündér

Ja Ilang bezabált, olyan mint DöbrögiKép
tündér
 
 


Franyo: Nektek is NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT

Kép

Andy
andy78
 
 


Már jó régen írtam, de valahogy arra már nem volt időm, hogy írjak ide. Olvasgatni viszont sűrűn olvasgatok szorgalmasanKép.
Robóka jól van, ügyesen ül, félig ülésből érdekesen kutyázgat, kisebb nagyobb sikerrel. Ügyesen eszik, még a gyümiket és egy két zöldségfélét kóstoltunk, de úgy néz ki szereti őket. Éjszakát még mindig nem alussza át, nem tudom egyszer eljön e az az idő, hogy sikerül neki is, mint a többi babának. Fogacskánk még nincs, de küzdünk vele, főképpen este.
Főképpen azért jöttem, hogy Julcsit köszöntsem:

Kangi: nagyon sok boldog szülinapot a tüneményes JulkakirálynőnekKépés sok békés pillanatot kívánunk:


Kép

Anita és Robó
anita77
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?