Új privát üzeneted érkezett!

Szasztok!

Ekcémára ajánlott homeós kenőcsöt megtaláltam a februári Anyák Lapjában, tényleg Halicar a neve és vény nélkül kapható a patikákban...állítólagKép

rohanok...
Momo


Momo
momo
 
 


Jaj, de sügér vagyokKép

Myssnia,
Sziliboynak nagyon boldog első szülinapot kívánok én isKép

pusssz
Momo


Momo
momo
 
 


Myssnia,
Isten éltesse egyéves kisfiadat!!!

Kép

F.
franyo
 
 

 
 

Myssnia Szilárdjának Nagyon Boldog első Születésnapot! Kép
Kép
Norka
norkini
 
 


Sziasztok,

Myssnia,
Boldog szülinapot Szilinek!
Kép

Azur
azur
 
 


Myssnia,
nagyon boldog első születésnapot Szilárdnak!
Kép

Timici
timici
 
 


MyssniaKép

Én is nagyon boldog 1. szülinapot kívánok SzilárdnakKép

Tüni
tüni
 
 


Toffi,
ezek szerint jó a boltKép, ennek igazán örülök, akkor most már én is felkerekedek lassan, hogy megnézzem. Van kedved majd velem tartani? Ígérem vigyázok, nehogy megint kőccségbe verd magad.Kép
...és akkor a Burdáinkat összenézhetnénkKépKépKép

Angi,
no csak nem te is pöcsölszKép(párom szava a pecsvörkre alias pöcsvörkKépKépKép). Mutasd a munkáidat, nagyon kiváncsi vagyok!!!
Enyémek hamarosan felkerülnek a tar.hu-ra, majd írok címet, ha sikerül felvarázsolni őket.

Momo,
terhességi rosszullétekre nem próbáltál még homeós szert??? és Te Orsoly? hátha használna...

Nekem fejfájásra tudtok vmi jó homeós bogyeszt?
mostanában egyre többször fáj a kobakomKép
Az én könyven szerint Belladonna kék rá, de ki tudja, hátha tudtok jobbat.
Tünetek: főleg hidegfrontkor(de sajnos máskor isKép) jelentkező szaggató, hasogató, lüktető fejfájás a halántéknál, ami sötét szobában fekvéstől, alvástól javul/múlik.
Várom a tippeket!!!Kép

Most megyek, mert lejárt a mosógép, de este még benézek, addig valaki segítsen lszi, hogy holnap beszerezhessem a "hozzávalókat", köszi előre isKép
pusza
Timici
timici
 
 


Andi,
itt vagyok élő ellenpéldának. Dana épphogy elkezdte megkóstolgatni az almát és a sütőtököt, éjszaka is szopott még, amikor kistesó megfogant, hogy a rendszeres ciklusról ugye ne is beszéljek.
Köszi a jókívánságokat, úgy látzik, használnak. Kezd visszatérni az életkedvem.
Szülinaposoknak boldog szülinapot!
Mariann,
Dana is baromira rá volt kattanva a vezetékekre. Ma összeszámoltam, a kiscsajnak olyan 20-25 szvas szókincse van, amit teljesen rendszeresen használ, ezeken kívül egy csomó mindent utánoz és persze megállás nélkül halandzsázik.
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Na pussz csajok Kép

Tina, profilomban lévő mailcímre bármikor jöhetnek a kérdések Kép Talán egyszerűbb, és összeszedettebben le tudjuk ott levelezni, bár ha gondolod, itt is megválaszolok mindent, amit tudok Kép

Recus... ez a "vele ordítok" is ismerős, csak nálunk az a pech, hogy nem hagyja abba. Legalábbis nem azonnal... Kép

Myssina, boldoxülinapot annak a nagyfiúnak Kép

Na megyek, mert második mosásom is lejárt, és még ma hátravan a nappaliból a függöny, amit le- és felvarázsolni a lexarabb Kép Holnap pedig a törcsik, meg amit még el6ározok...

Majd még jövök Kép

Ja, azu, asszem tegnap Te kérdezted, hoyg hogy bírom ki, hogy még kettőkor fejek ? Hát pont tegnap sehogy Kép Fél 1-kor kidőltem, és kettőkor Kopasz ébresztett. Utána vissza durmolni reggelig Kép

Ciao :

Klár
clarissa
 
 


SZiasztok!

Azt kell mondanom, hogy leteszek rólatok, mert egyszerűen nincs annyi időm ideülni a két gyerek mellett, hogy követni tudjalak benneteketKépKépKép

Azért kérem szépen, ha tali van ne feledkezzetek meg rólunkKép

Zsófi

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Hali Lányok!

Hát a térképnyelvről én már nem is irok semmit mert az Angéla leirt róla mindent(megjegyzem nekem a berepedezett változata van és fogalmam sincs hogy gyerekkoromban volt e már)


Nem lesz valamikor mostanában tali? Mondjuk vasárnaptól-csütörtökig valamikor?OTTHON LESZÜNK MARCUSSAL!!!!KépKépKépKépKép(hétfő de. nem jó)



Myssnia!

SZILINEK NAGYON BOLDOG 1 SZÜLINAPOT KIVÁNUNK!!!!!!


Mariann&Marci (aki ma egész nap csak nyűglődik)Kép
Mariann&M
 


Sziasztok!

Myssnia
Szilinek boldog szülinapot !! Kép

Timici
az én könyvem szerint a Te tüneteidre (theát javul friss levegőn, pihenéskor, meleg hatására és rosszabbodik hidegben, fény/zaj esetén, fülledt szobában), Aconite 30C, 10-15 percenként max 6 adag.

Momo, Orsoly
terhességi hányásra ajánlja a
ha inkább reggel erősebb a hányiger: Nux vomica 6C, 2 óránként max 3 napig
ha inkább kora este: Pulsatilla 6C 2 óránként max 3 napig


most csak ennyi, még jövök

Andi
psandi
 
 


Andi, Zsuzsi es aki foglalkozik homeos dolgokkal,
Tudnatok segiteni mit ajanlanak migrenre. Terhesseg alatt megint nem volt tunetem es most szep lassan ujra faj minden ket hetben a fejem. Ugy ahogy Timi is irta lukteto-hasogato jellegu, csak nalam egy oldali, meg meg azonos oldali szemfajdalom is van(ez a legszornyubb egyebkent). Ami gyogyi kicsit is hat nem szedheto szopi alatt.
Elore is koszikeKép

Mariann,
NYugi MarciKép Front van, vagy fogacska?

Angi
angela2
 
 


Sziasztok,

Csak azért ugrottam be,hogy nagyon boldog szülinapot kívánjak Szilinek!

Myssnia,
Isten Éltesse Sziliboyt! Kép

Beszélem ma Virgával,sajnos megint bedöglött a netük,úgyhogy leghamarabb is csak a jövőhéten lesz majd.

Mindenkinek nyugodalmas jó éjszakát,sajnos nem volt ma időm olvasni.

puszi
Évi+Petra
Évi24
 
 


Timi,
Par dolgot csinaltam csak meg terhesen, sajna nem most, hanem meg a fiammal. Most csak gyujtogetem es ha majd idom lesz, gondolom ugy nyugdijas korombanKép akkor szeretnek vele foglalkozni. A kotessel ugyan igy vagyok sajna.

Angi
angela2
 
 


Angi
küldtem mailt

Andi
psandi
 
 


Csak bekukkantottam, és tisztára meghatódtam. Itt könnyezek... Annyira aranyosak vagytok! Köszönjük!!!!!
Szilárd beteg volt a héten, de mára már jól van! Csináltam neki bijotortát (amit mellesleg diétásra kellett csinálni, mert nem ehet a betegség miatt mindentKép), és ha nem sokat is, de evett belőle:

Kép
Kép

myssnia és 1 éves Sziszka
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Csak Myssnia miatt ugrottam most be,
BOLDOG SZÜLINAPOT SZILIBOYNAK! KépKépKépKépKépKép

Jaj, es el ne felejtesem, Boldog nevnapot minden Zsuzsinak, Zsuzsannanak! KépKépKépKépKép

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Myssnia!
Szépek vagytok! A torta is! Kérünk egy ilyen volt ilyen lett képsort is!!!! Kép

Lányok!
Köszi a térképnyelves reagálásokat. Kicsit megnyugodtam.

Beu
beu
 
 


Psandi,
nagyon köszönöm, holnap megyek is venni, remélem lesz itt a patikában.Kép

Angi,
ismerős, amit írszKép, mióta Bence megszületett még egy foltmunkám sem készült, talán majd nagymama koromban folytatom.Kép

Myssnia,
jobbulást a kis betegnek, a képeken nagyon kis csiniKép. Jó a bijotorta is.Kép
Jaj, és akartam már írni, csak valahogy sosem jött össze, hogy köszi,köszi még egyszer a fütyidoki nevét. Voltunk nála szerdán és csúcs szimpi, aranyos a pasi.Kép Kaptunk fél év halasztást, addig torna. Te hogy boldogulsz a tornáztatással???KépKépKép
Még egyszer gratula az egyéves minipasihoz!

Jó éjt mindenkinek és jó hétvégét!
pusza
Timici
timici
 
 


Kedves Lanyok!

Koszonom, hogy ilyen szeretettel fogadtatok, meg akkor is, ha meg nincs babam.

Psandi,
olvastam, hogy minap "puffogtal", azt is, hogy miert (sajnalom) Az en anyum is ilyen, meg nincs meg a gyerek (utban sincs), de mar elore ettol felek, mert ismerem milyen. Nekem meg itt a parom anyukaja, meg a novere, akinek harom gyereke is van. Szoval, izgulok Kép)

Maci_2,
Gratula az autohoz!

Kangi,
nekem az "EzVan" is tetszik Kép)


Hat ez van!
Szia Mindenki!

Koszonom megegyszer, hogy ilyen kedvesen fogadtatok!

EzVicc

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Psandi,
Ezer koszonet es halaKép

Angi
angela2
 
 


TimiciKép
Nekünk azt mondta a doki,hogy másfél éves koráig nempiszka. Így én még nem tornásztatom. Bár Szilárdnak nem is nagyon van mit, mert tényleg olyan, mintha nem is lenne még csak lyuk sem rajta. Kép

BeuKép
Probáltam ilyen lett fotót keresni, de tegnap inkább csak videóztunk, ezért alig van már a végeredményből.Talán még ez:
Kép
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok!

Először is nagyon boldog születésnapot Szilárdnak!!!!

Myssnia
Beu arra gondolt az ilyen volt ilyen lett fotókról, hogy egy naposan így nézett ki és most így néz ki egy évesen. Zsuzsi is csinált Mikiről.

Na most rohanok, mert szétkapja a lakást Zsanka.

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


MyssniaKép

Nagyon aranyos a kis 1 éves tortatrancsírozóKép Egyébként a lányok szerintem Szilire értették az "ilyen volt ilyen lettet" (újszülötten és most)Kép

Tüni
tüni
 
 


Myssnia!
Tényleg Szilire gondoltamKép De ez sem rossz!
Beu
beu
 
 


Myssnia!

Boldog szülinapot Szilinek!

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Tegnap este nem tudtam már jönniKép

Myssnia,
Boldog születésnapot Szilárdnak!Kép
Milyen az a biotorta (recept)? Jól nézett kiKép
KépekKép

Ari,
Köszi. Megyek is megnézem.
Ügyes BoriKép

Angi,
Decemberben kezdtem újra méregetni a cukrom (terhesség után), akkor már ennyi volt, mint most. Szerintem akkor már a pajzsmirigyem is túlműködött. Szóval nem tudom.

Zsuzsófi,
Kép
Azért néha adhatnál hírt magatokról, hogy tudjuk jól vagytokKép

Maci_2
maci_2
 
 


Jajjj de hülye vagyok. Javítom. Kép
Bocs, egy kicsit nagy lett:

Kép

Kép

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok lányok!

Na, itt vagyunk, igazából már csüt. este hazaértünk, de elmaradtak hó elején a csekkek, és nem volt matávunk - egészen mostanáig. (Tegnap ezért szaladgáltam, hogy visszakapcsoljákKép)
Az utazás klassz volt, vettem síleckéket, tökre tecc, és a térdem sem tiltakozott.Kép 4x2 óra volt az oktatás, és a 4. nap már kék pályán siklottam.
Kevin élvezte, főleg a közös nagyasztalos reggelit-vacsit, 10 ember az asztal körül, nyüzsgés, kenyérhéj...Kép Továbbra is 2 foga van, és tökéletesíti a kúszástechnikáját, már egész gyors. Bár úgy néz ki kúszás közben, mint egy harci sebesült, a bal lábát kinyújtja, és csak a 2kéz+jobbláb dolgozik, vonszolja magát, néha nagyokat nyögKép. Irtó édiKép A lelkem már megnyugodott, hogy legalább megindult, olyan kis önálló ígyKép
Éjjel továbbra sem alszik, illetve soxor csak 15-20 perces sírdogálás után alszik vissza, pedig ott a vékony falak miatt mindig megszoptattam, magunk mellé vettük...de ez sem segített.Kép
Na persze egy csomó rucit vettem neki tavaszra, hihetetlen, de az osztrákoknál a leárazást szó szerint lehet érteni: pl- kisnadrág, hosszú ujjú póló 2 euró, tavaszi farmerjackó (bundás galléros, de csak pamutbéléses) 7 euró volt, itthon ennyiért még használtat is alig kapni, szóval bevásároltamKép
A tíz nap visszaolvasását nem vállalom be, de az utolsó pár napot talán vissza tudom nézni, és majd még jövök.

Ja, még csak annyit, hogy láttam az ekcémás témát: az utazás előtt voltam bőrgyógyinál, seborreás bőrgyulladást állapított meg(a zsíros bőrre jell), nekem is szteroidos krémet emlegetett, és így, hogy szopiztatok a legenyhébbet írta fel(asszem 5%-os?), gyógyszertári kevert, napi 1x kentem nagyon vékonyan, és már pár nap után elmúlt! Pedig azt mondta, hogy ne várjak gyors javulást, mert nagyon kevés benne a hatóanyag, meg hogy főleg amíg szopi van, a hormonok is táncolnak, úgyhogy lehet, hogy csak az elválasztással múlik el.
A Halicar akkor még nem jelent meg sajnos, legalábbis az Ave Mariában mondták, hogy bármikor várják, de még nincs. Kép

Olyan klassz volt házimeló nélkül 10 napig, de most a triplája vár rám (kipakolás, mosás folyamatosan)úgyhogy megyek is.

Sziasztok,
pusza
Elli
ellimami
 
 


Sziasztok

Elli: Örülök, hogy jól sikerült a kirucanás. Kevinnek gratula a kúszáshoz.

Hát én nem tudom mi a fene van a levegőben, de Márknak nem használ ez az új kenőcs amit kaptunk ugy veszem észre, hogy a használat helyet még csúnyább mint volt. És egyre több helyen jön ki a lábán.

Nem tudom mivel kennyem már lehet, hogy türelmetlen vagyok és gyorsan akarom, hogy elmuljon, de az előző kenőccsel bekentem az elején és másnap tők szép volt, de 2 hónap után már az se használt ezért váltott másikra a dokinő.

Na nem panaszkodom tovább.

Sziliboy tündéri a képeken. Nálatok is mekkorra változás történt egy év alatt. De hát ez a rendje az életnek. Mégegyszer Gratula az 1 éves fiunak.

Sziasztok
Andy
andy78
 
 


Sziasztok lanyok! Most egy picit nagyon off leszek... hatha ti is tudtok segiteni nekunk:

"8222;Sok kicsi sokra megy"

Sziasztok!
Segítségre lenne szükség.
Unokaöcsém 12 éves és testi fogyatékos. Vízfejűséggel született. Kerekesszékben ül, nem tud járni, enni egyedül, és beszélni sem. Szellemileg fejlett és nagyon barátságos srác Kép .
Szeptembertől a suliban, a Bliss módszerrel próbálják megtanítani kommunikálni a szeretteivel, tanáraival. És nagyon élvezi, hogy végre megértik, mit szeretne. Néha csak inni, enni, beszélgetni de már az is hatalmas előrelépés, ha meg tudja értetni velünk, hogy valamiből elég volt, nem szeretné tovább csinálni. Ez a kommunikátor sajnos csak az iskolában áll rendelkezésére, és itt jön a mi feladatunk. Arra szeretnélek kérni benneteket, hogy bármilyen kis összeget nélkülözni tudtok, segítsetek nekünk beszerezni otthonra is egy ilyen kommunikátort. Ára körülbelül 150.000 Ft.
A számlaszám ahova akármilyen kis összeget utalhattok: Erste Bank 11600006-00000000-04297633 (Dudinszky Nóra)
Ha barmilyen kérdésed, mondanivalód lenne szívesen várom : norike@mail.datanet.hu
Hátha sikerül Kép
Köszönettel :
Dudinszky Nóra
Kép

Pusszantas Norka (Kesobb meg benezek Kép )
norkini
 
 


Sziasztok!Kép

Megjöttünk, síelés jó volt, utazás borzalom, kölkek jól vannak.Kép

Isten éltesse Bekit és Szilit!KépKépKép Gyönyörűek a fotók!

Momo,
grat a törzsvendéghez!Kép

Maci_2,
hurrá autó!Kép
Fogyás jujjKép.

Réka,
gratu a hízáshoz!Kép Képek szupik!Kép

Zsuzsi,
én is próbáltam már boltolni, két büdöskölket aranyhörcsögre, de senki nem jelentkezettKép.

Bocsánat, de megyek is, csak gyorsan be akartam kukkantani, mielőtt elnyel a káoszKép.

puszka

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Fejfajas

Szerek A-tol Z-ig

- Szellemi megeroltetes okozta fejfajas, dekoncentralt, apatikus, mintha nem is lenne jelen->fokent "iskolai" fejfajasnal: ACIDUM PHOSPHORICUM D6, 4-6 orankent

-hirtelen lukteto, nyilallo, eros fejfajas, fokent jobb oldalon a szem folott; az arc es a szem vorosek, a fejbor erzekeny-> fokent meghules okozta fejfajasna, nathanal, napszurasnal, migrennel: BELLADONNA D12 1/2-4 orankent

-hasogato fejfajas a homloktol a nyak iranyaba, a halanteknal, a szem mogott; ingerlekenyseg, nyugalomra vagyik, hideg italt kivan; idegeskedes, stressz, aggodas, megfazas kovetkezmenyekent kialakulo fejfajasra; mozgastol rosszabbodik, nyugalomtol, hideg borogatastol es nyomo-masszirozastol (?) javul: BRYONIA D12 1-4 orankent

-iskolai- es idojarasvaltozas okozta fejfajas; sovany, ideges, nyugtalan es szellemileg gyorsan elfarado gyerekeknel es felnotteknel szellemi tulfeszitettseg, vagy idojarasvaltozas hatasara; mozgastol, hajolgatastol rosszabbodik, evestol, alvastol javul: CALCIUM PHOSPHORICUM D6 naponta 3-szor

- nyaki merevseggel es a gerinc nyaki szakaszanak nyomaserzekenysegevel jaro fejfajas: a fajdalom a nyaktol indul es a szemig huzodik (fokent bal oldalon); azr arc es az allkapocs is erintett lehet; fokent hormonalis zavaroknal, migrennel es nyakfajasnal: CIMICIFUGA D6 3-szor naponta

- a fej hatso resze faj, a nyakizmok lazak, nehezen tartjak a fejet; kabultsag; jelentkezhet ejszakazas utohatasakent, banat, aggodalmaskodas, jetlag, utazas, tul sok tevezes is kivalthatja, hidegrazas, rosszullet is kiserheti; hidegtol, mozgastol, fenytol, hangoktol romlik: COCCULUS D6, naponta haromszor

- latasi zavarok a migren elott, es alatt; "csillagokat lat", halanteki es homloki reszen jelentkezik, inkabb bal oldalon; szedules, kabultsag, gyengeseg, fajdalom erosodik felallaskor, hanyas is elofordulhat, de utana javul. Siros, rossz hangulat, egyedulletre vagyik. Rosszabbodas: menstruacio alatt, hidegtol, javulas: mozgastol: CYCLAMEN D12, 1/2-4 orankent

-eros vegtagfajdalom, megfazas, influenza kezdeten; lukteto fejfajas, voros, ego arc, a szem is faj. Razkodastol (kohogestol), mozgastol romlik: EUPATORIUM PERFOLIATUM D12 1/2-4 orankent

-tompa, luktetofejfajas, nyaktol a szem iranyaba; faradt, fazik es nehezkes; "fej a satuban" erzetfejfajas elott es alatt jelentkezo lataszavar; influenza, stressz, vizsgatol valo felelem, banat, aggodas okozhatja; napfeny, dohanyzas ront rajta, pisiles utan javulhat: GELSEMIUM D12, 1/2-4 orankent

- olyan erzes, hogy a koponya mindjart szetreped a "hangos kopogastol", minden szivdobbanas hallhato a fejben, az arc forro, lilas, kesobb sapadt, a fej- es nyakfajas inkabb baloldali; hanyas; melegtol, alkoholtol, razkodastol, mozgastol, fekvestol rosszabb lesz, hidegtol, pisilestol javul -> napszuras, migren es magas vernyomas: GLONOINUM D12 1/2-4 orankent

-mintha egy tut szurnanak az agyba, fajdalom a szem, orr, homlok kornyeken osszpontosul, lassan kezdodik, es hirtelen er veget; kivalthatja banat, erzelmi ingadozas; napon, nikotintol, alkoholtol rosszabb lesz, melegtol, ejszaka, evestol javul: IGNATIA D12 1-3-szor naponta

-savanyu felbofogessel, hanyassal jaro "hetvegi" fejfajas; a fajdalom megjelenese elott jelentkezo latasi zavar; enyhe mozgastol javul: IRIS D6 1/2-4 orankent

-fempenznyi teruletre osszpontosulo, migrenszeru, lukteto, szuro fejfajas az egyik szem folott, az orrnal, vagy az arcnal; a fajdalom a hatso koponyatol a homlok fele huzodik; latasi zavarral kezdodik, ami a fajdalom, rosszullet, hanyinger erosodesevel eltunik; orrmellekureg-gyulladas kovetkezmenye is lehet; meleg, eves, friss levego javit a helyzeten:KALIUM BICHRONICUM D12, naponta haromszor

-fejfajasra ebredalmabol, lukteto, szuro, szorito fajdalmak, leginkabb bal oldalon, az arc forro-voros, vagy hideg-sapadt, hormonalis zavar kovetkezmenye (PMS, klimax); fekvestol, a menstruacio bekoszontetol javul: LACHESIS D12, naponta ketszer

-lukteto, kalapalo fejfajas latasi zavarral (villam, szikra);a migren delben a legerosebb, delutanra javul, egy regi banat, regota tarto aggodalom okozhatja. Reggeli ebredeskor, napon rosszabb: NATRIUM CHLORATUM D12, naponta ketszer

Meg van hatra 6 szer, azokat majd holnap, jo?
Bocsi, hogy eltuntem, volt egy kis gond a szamitogeppel is, meg persze a kolkecekkel sajna. Most meg en vagyok megfazva. Sose lesz mar vege a telnek?

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


folytatas:

-"masnapossagszeru", stressz okozta feszulo fejfajas; rosszullet oklendezessel, fokent reggel; fajdalom fokent a fej hatso reszen; tul sok, esetleg romlott etel, alkohol, kave, nikotin fogyasztasanak kovetkezmenye, tul keves alvas, vagy fajdalomcsillapito bevetele miatt; huzat miatt megmerevedett nyak: NUX VOMICA D12, 1-4 orankent

-tul sok elmeny okozta fejfajas, ami kiados alvas utan javul; a szem folott faj; szedules, emelyges, hanyinger; erzelmi megrazkodtatas, szellemi megeroltetes, vihar; nyitott, konnyen kapcsolatot teremto, koltekezo tipusu ember szere; panaszok larma, feny, intenziv szagok, vihar es meleg hatasara rosszabbodnak, nyugalom, eves, hideg borogatas hatasara javulnak; PHOSPHORUS D12, 1-4 orankent

-meleg, fojto levego, zsiros etel, alkohol, kave fogyasztasa utan fellepo fejfajas; bankodas, problemak miatti aggodalom es megfazas is kivalthatja, elofordul menstruacioval osszefuggesben is; a fajdalom helye valtozik, vandorol; "mellekhataskent" szedules, emelyges, hanyinger; az egyik szem konnyezhet; valtozo, szelsoseges kedelyallapotu emberek szere; enyhe mozgastol, friss levegon javul: PULSATILLA D12, 1-4 orankent

-hasogato, lukteto fajdalom, fej kivorosodik, elonti a forrosag, emelyges, hanyinger; a fejfajas a fej hatso reszen kezdodik, aztan a jobb szem folott osszpontosul; delben elviselhetetlen; hanyastol megkonnyebbul; indulatos ember szere; rosszabbodik megeroltetestol, fenytol, zajtol, szagoktol es melegtol; nyugalom, sotetseg javit rajta; migrennel es a valtozas koraban gyakran alkalmazott szer: SANGUINARIA D12, 1-4 orankent

-szurkalo, hullamzo homlok- es halantektaji fajdalom, gyakran csak a bal oldalon a szem korul; menstruacio alatt, es a valtozo korban; faradtsag, kimerultseg okozza; idegesseg, depis hangulat kiseri, egyedul akar lenni; kez es lab hideg; ehseg is okozhatja, nyugalomtol, evestol javul: SEPIA D12, naponta ketszer

-nyaknal kezdodo es a szemig felhuzodo fejfajas (neha csak jobboldali); szorito, hasogato fajdalom a homloknal, neuralgikus fajdalom az arc, szem, es fogak tajekan; jol esik a fej melegbe bugyolalasa; hidegtol, szellemi megeroltetestol, beszedtol feny, zaj hatasara rosszabbodik, nyugalomtol, melegtol, sotetsegtol javul; gyakran alkalmazott szer visszatero migren, arctaji fajdalom, kronikus orrmellekureggyulladas eseten: SILICEA D12, naponta ketszer

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


En kergettem el mindenkit?
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Zsuzsi,
ez csak az újabban szokásos pangásKép, de majd jól leteremtem a csajokatKép
Jobbulást nekedKép

Elli,
örülök, hogy jót teleltetekKép Kevin éjszakáiKép Bevásárlásért viszont iríííígyKép Hadirokkant mászásra kíváncsi lennék, az én lányaim mindent olyan szabályosan csinálnakKép
Nekem is hasonló bőrproblémáim vannak, és a terhesség rátett még egy lapáttal, mert nagy foltokban dől le az arcomról a bőrKép, pedig egyébként zsíros a bőröm. De lehet, hogy ha nem is fel, de megtaláltam a spanyol viaszt, mert kínomban a naturlandos körömvirág babakrémmel bekentem a pofázmányom és már 2 nap után erős javulásnak indult a helyzetKép Esetleg próbáld ki, legfeljebb majd Kevinre használod el, ha nem jön beKép
Sejtettem egyébként, hogy a Halicar még olyan új, hogy az is szerencse, ha ismerik a nevétKép

Zulu,
aranyhörcsögKépKépKép

Képzeljétek, nálunk reggel olyan jégpálya volt még a kertben is, hogy a kutya nem mert szaladni...gondolom, hajnalban már eltanyált valamelyik biciklis megugatása közbenKép
És azt le se merem írni, ma mit művelt a férjem (psssszt...gyenge idegzetű pasikat gyorsan távolítsátok el a monitor közelébőlKép): takarított, ablakot pucolt no meg a többi sallang. Most szundít a drágám a nagy fáradtságraKép

Megyek én is dőlni...
pusssz
Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok,

csak dicsekedni jöttem egy kicsit.
Képzeljétek tegnap apósoméknál voltunk....és mit kaptunk,na mit?...egy kenyérsütőt! KépKépKép CSAK ÚGY!!! Kép Kép Kép
Ma sütöttem is gyorsan egy ÉLETEM ELSŐ KENYERÉT! Kép NAgyon fini lett.Teszek is fel róla képet.

Myssnai,
Sziszka nagyon ari. Kép

Momo,
szerencsések vagytok,hogy csak a kutya csúszott el nálatok,mert itt nálunk én nyaltam egy akkorát,hogy majdnem özvegyet csináltam a férjemből az első házassági évfordulónk napján (ma van). Kép Kép
Ki akartam menni Keszire megnézni mennyire fagyott szét az épülő házikónk alapja,de az autóig sem jutottam el....elestem és úgy bevágtam a fejem a járdába,csak a csattom fogta fel valamelyest az ütést,meg a derekam egy lépcsőfokba,hogy azt hittem ott helyben eltört a gerincem.na nem is mentem ám ezek után már sehova.Irány fel a lakásba és hálát adtunk az atyauristennek,hogy nem indultam útnak autóval a két centis jégpáncéllal borított úton. A bal könyökem azóta sajog.
Nem kiröhögni,de sajnos így jártam.

Más:
Sütöttem az előbb a Stahl piros könyvéből....a csokis tallérokat....
de lányok én úgy útálom,hogy az én sütijeim sohasem néznek ki olyan gusztán,mint ,ahogy a könyvekben le van fényképezve.fele olyan guszta se lett,mint a képen. Azért apa biztos megeszegeti. Kép

Csak úgy zárójelben jegyzem meg,hogy Petra már nem kúszik,hanem négykézláb mászik. Kép...és folyamatosan magyaráz....és majd megzabálom,ahogy tapicskol ki utánam a konyhába.....Kép

burgonyás kenyér Kép
Kép

pusszancs
Évi+Petra
Évi24
 
 


Evi,
Petranak gratula a maszashoz!
A csokis tallerokat sajnos nem latom, de a kenyerked jo lett! En is itt elvezkedem hetente 2-3-szor a kenyersuto felett! Imadom nezni, ahogy kutyulja a tesztat! Csak egy gondom van: nem jon ki a formabol, akkor sem, ha az utolso dagasztas utan kiveszem a "rotorjait". Ettol viszont megorulok! Legkozelebb komolyan mondom, kivajazom a format sutes elott! Csak akkor meg miert hivjak kenyersuto gepnek, ha mindent en csinalok?

Elramoltam Miki kinott ruhait! Ugy faj a szivem ilyenkor! Elovettem Gyuri tavaly elpakolt cuccait, mar jok is Mikire. Aztan lassan a kis ruhacskaknak gazdat kene keresni, mielott "kimennek a divatbol".

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Zsuzsi,

mi simán ki tudtuk ütögetni a formából a kenyeret.Csak egy lapátja van,ami ugyan egy kicsit kilukasztott a kenyér alját,de ez legyen a legnagyobb baja,attól még fini lett. Kép
A sütit már le se merem fényképezni,olyan kis otrombák. Kép
....néha én is azon gondolkodok,hogyan ment rá Petrára annak idején az 56-os body. Kép....pedig ráment,sőt még nagy is volt. Kép

é.
Évi24
 
 


Sziasztok!

VAgyok én is, csak pihiztünk kicsit ebéd után... Kép
Tegnap délután nálunk voltak sógorék 20 hónapos unokatesóval, aranyosak voltak együtt Danival.
Sütöttem nekik fánkot, 2 pofára zabálták Szegény Dani meg csak csorgatta a nyálát és rágcsálta a bulátát KépKép

Elli
örülök, hogy jól éreztétek magatokat, és hogy sikerült occsó cuccokat beszerezni Kép

Évi
gratula a mászáshoz
és a házassági évfordulóhoz is Kép meg a kenyérsütőhöz
elesés viszont Kép

Momo
takarító férj Kép

Dani már nem csak oldalazva jár, hanem olykor-olykor előrefele is . De még óvatos Kép

felébredt, megyek

Andi
psandi
 
 


Evi,
Boldog evfordulot! Es meg jo sokat belole!

Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Zsuzsi,

Köszíííí! Kép
Aktuális,ötletes és nagyon jópofa,amit köüldtél. Kép Kép Kép
é.
Évi24
 
 


Kép

Elli
Jo,hogy Megvagytok Kép
Serult katona maszas Kép
Zulu
Orulok,hogy feltoltodtetek!!!! Kép Itt is szorhatsz egy kis jokedv+energiat a topikba. Ez mindig jol jon KépHa majd lesz kis idod kerjuk a reszleteket es par kepet is!

Momo
Es te meg panaszkodni mertel ilyen angyal pasira???!! Kép Hat le a kalappal!!!

Evi kenyersuto KépA kenyer nagyon guszta. Nyammmnyammm.
Boldog hazassagi evfordulot!!! Esés Kép Maszashoz gratula.

Lanyok
En annyira fel vagyok dobva. Kicsit remenyteleunl nyitottam a Babaszoban is unokaöcsémről egy gyüjtő szandeku topikot, es valami hihetetlen,hogy milyen sokan visszajeleztek,hogy segiteni fognak. Kép
Jazi mar mindenfele nemu-ritmusu zenere tancizik (meg a furo hangjara is Kép ). Sokat magyaraz de meg mindig semmi komoly szo nem hagyta el ajkat Kép
Penteken de. jatszohazba szerettem volna vinni a holgyet, de kisebb megszakitasokkal vegig aludta a delelottot , igy stornoztuk a progit...
Kerdes: lyanyom mar nem lazas, semmi betegseg nyoma, de meg vannak dagadva a mirigyei. Mitol lehet? Es meg egy regi kerdes, nem jott ra valasz vagy csak en nem figyeltem..."nyalogathato Kép " fa festeket keresek. Kaska Kika Pecsen nincs. Mas tipp?
Tsok
Norka
norkini
 
 


Norka,
A nyirokcsomokra gondolsz?
Azok altalaban virussal, bacival valo talalkozaskor durrannak be, es sokaig tart, amig visszaternek eredeti allapotukba. Mikinek is igen rendesen bedagadt a nyaka, az enyemrol meg mar ne is beszeljunk, december eleje ota fel tojasnyi mindket oldalon a nyirokmirigy!
Tavaly elott Gyuri lagyekaban voltak feldagadva, a frasz jott ram (persze nyaralas alatt vettem eszre), hogy mik azok a daganatok. Szerencsere a doki megnyugtatott, hogy egy kis horzsolastol a terden is lehet, es hogy ez igy termeszetes, a szervezet vedekezik, es hogy fel ev is lehet, mire eltunik.

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Kangi!

Julcsinak nagyon boldog szülinapot kívánunk családilag!

Kép

Beuék
beu
 
 


A Deak trio:
Kép


Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Zsuzsi
Igen arra gondoltam! Kép Koszi!

Beu
Nagyon rovid vagy mostanaban! Mar az uzeneteid....

Norka
norkini
 
 


Zsuzsi
Kepek Kép Kép Kép
norkini
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?