Új privát üzeneted érkezett!

Most csak ennyire futja. Hétvégétől Apa már itthon lesz, akkor próbálok jönni hosszabban is.

Kép
Kép
Kép
Kép
gtünde
 
 


Bekukk.....

Hát, most fáj egy kicsit. :? Mármint a köldököm s környéke. Mosás ma elmarad. Elfexem. Este meg akkorát fürdök, hogy ihajjj! :wink:

Most többre nem fussa, de pótolom.

Ja!

Tavika :)
Holnap 3-kor Arrabona! :wink:

KépKép
zapáné
 
 


GTünde

Köszi a táblát! A lakhelyemet ki lehetne venni, mert hamarosan a sógoroméknak is lesz netjük, és a kis felesége nem szeretném ha tudna mi minden történik velünk! :roll: :? Még lehet nevet is változtatok a "kicsigesztenyére"!!!! :roll: 8)

Olyan fura álmom volt az éjjel, mindenáron hsg-t akartak nekem csinálni, én meg erősködtem hogy legalább a menzim várjuk meg, nehogy babásan csináljanak már nekem hsg-t!!! :evil: Ha megjön, akkor üsse kavics! :roll: Hülyeségeket álmodok mi?! :lol:
Vendég
 

 
 

Hello Jányok!

Olvasok ám mindennap, csak íri nem nagyon van időm ugye meglepő módon :wink: :roll:

möpróbálok azért reagálni errearraaa

Vicuska!

Sok szeretettel gartulálok Lilla babához, legkedvencebb keresztlányom is Lilla és egy tökéletes gyermek 8) , ilyet kivánok neked is! :lol: :wink:

ZApáné!

Gartula ujdonsült meddőségedhez kedvesem, remélem apával nagy örömötöket lelitek benne :wink: ha már nem babáért megy amóka akkor igy helyes és kényelmes :lol: (ha pár éven belül megőrülsz és rátokszakad a lottóötös ne feldd kifzetett lombikprogrammal még mindig lehet babátok :wink: )

Zsófi!

ügyesen növeszdgesd a babákat....nekem sem volt tünetem, ne is keresd :lol: Én ET + 6 délután :oops: tezsteltem elöször és utána naponta kétszer 8) :lol: de te ráááééérrrsssssz mmééég ugyis tuti abuli!!!!

Zsu!!!

szerintem válts intézetet!!!!én abszolut megértem hogy a dokidhoz ragaszkodsz, de nagyon nem mindegy hogy a kezelés inygen van e és "csak" a gyogyikat kell kifizetnii....de persze te tudod, hisz multkor már sikerrel jártatok, a következő százszázalékosan sikerül!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Krisz!!

Nálad viszont azt goindolom felesleges volna az intézetváltás, főleg a távolságok miatt, és a következő ugyis egészenbiztosan sikerülni fog!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gröni és Susy!!!

nem is tudom gratuláltam e már a két gyönyörűséghez, ha igen ha nem legyen itt mégegyszer ÉLJEN ÉLJEN ÉLJEN!!!! :lol: :lol: :lol:

sok puszi mindenkienk!!!

mi jol vagyunk bár rettenetesen fáradt vagyok az éjszakák huzosak mert utálok felkelni de naaaaagggyyyyyyyyyyooooooooon. persze külön ébrdnek de nem is bánom mert ha együtt üvöltenek, akko az eléggé megárt a fülemnek és a lelkemnek :shock: egyébként főcukik, hihetetlenül fejlődnek imádom őket.... :lol:

tejci változatlanul nagyon kevés van de azt megkapják hadd legyen valami :lol: , ezt még csinálom héárom hónapos korulkig és ha valami csoda folytán nem szaporodik fel akkor abbahagyom különösebb lelkifurdalás nélkül, hiszen az az alkalmankénti 10-20 ml ugy hiszem nem nagyon fog nekik hiányozni ... :?

rengeteget esznek, különösen DAnikám aki olykor napi 600 700 ml eket is benyom a kivánatos 500 helyett de bánja kánja...ugy nő hosszában minrha huznák, valszeg szép magas férfi lesz, mint az apukája.... :lol: Flóra lényesen türelmesebb baba, képes ébrenlétben szemlélődni is, míg Dani ga megébred azonnal enni akar és ha nem kap akko jaj mindnekinek 8)

néhány kép pucérkáimról

Kép Kép
Vendég
 


Mamikám

Minden elismerésem a tiéd, és tüneményesek a gyerkőcök!!!!!! :D :D :D :D :D

Én is imádok aludni, de azért nyugtass meg hogy megéri éjszakázni? :wink: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok csajok! :D

Mamivagyok :D Hát ezek a csöppségek gyönyörűek! :D Hihetetlen mennyire látni ki a kisfiú és ki a kislány. :D Éééédesek! :wink: Küldök erőt és nyugodalmas órákat a nevelgetésükhöz! :wink: Egyedül nyomod vagy azért van segítséged? :roll:

Ditke :D Mááá mééég ilyen álmot.... :roll: :roll: :shock: Még jó, hogy csak álom volt. Hőt mérsz? :roll:

Kukac :D Várjuk a vasárnapi tesztedet! :wink: Milyen gyorsan repül az idő! :D

Tünde :D Köszönjük a táblát! :wink: Olyan ügyes vagy! :wink: Végre látom Grönike kislányát!
Aki beszél vele, nekem nagyon hiányzik, jó lenne hallani felőle!!!! :oops: :roll: Jut eszembe, neked honnan van az a kép??? :oops: :roll:

Krisz :D Apára fel! :wink: Mááá én is nehezen bírom a megvonást.... :oops: :? de kicsi Márkért mindent! :P

Pompom :D Nagyon szép a hőd! Mennyi volt a prodi amivel a dokker nem volt annyira elégedett? :roll:

Dike :D Sajnálom a defektet.... :evil: nem jön ez így jól főleg karácsony előtt.... :evil: :(

Vicus :D Most akkor már pocakfotóval is meg babacucc fotókkal is lógsz! :D Fekvést most még elég jól bírom, köszönöm. Vannak nehezebb perceim, de nem panaszkodom. Ha Gröni végigcsinálta, én is végig fogom. :D

Zapáné :D Lehet mégis kellett volna az a második hét is??? :oops: :roll:

Ma sokat dolgoztam. Le akarom tudni még a függő cuccokat, jövő héten már csak henyélni akarok. :lol: már adom át a munkámat egy kollégámnak. Holnap meg szabin leszek, úgyhogy tévé és olvasás a program. :wink:

Vicky :D Kérdezted bemegyek-e még a melóhelyre. Nem, már vagy 5 hete nem voltam és nem is tervezem. Rólad is kérünk szépen rendszeresen pocakfotót hogy nézzük mikor húzódik lejjebb Levente. Mint anno Ticsi meg Tünde csinálták. :D

Pusszantás a többieknek is, lezárom a gépet mert elfáradtak a szemeim....
fenci
 
 


Mami
Ezek a babók nagyon nagyon édesek!!!!Ha eddig nem szerettem volna babót, ezek a képek tuti beindítanának!!! :D

PKata
Megjöttek a magazinok!Nagyon szépen köszönöm. :D Nem kérsz story és best magazinokat cserébe? :D
vizkriszisback
 
 


Ditke, hol lőtted te azt a 300ft-os csizmát? :) Nekemis, nekemis... Bár megfogadtam, hogy idén már egyetlen cipőt sem veszek magamnak, na de a csizma igazából nem is cipő, nem? :wink:

Krisz, nagyon klassz lehetett a sikongatós korizás. :) Ha most spontánoztok, jövő hónaptól szedsz majd fogigátlót..? Vagy még gondolkoztok rajta?

Mami, tündériek a picurka pucérkák! :)

Fenci, a progszintem 39.7 nmol/l lett, a doki 70 körülit vár(na). :? Kicsit tartok a clostytól, mint minden bogyótól, jó lenne inkább nélküle...
Jó pihit holnapra! :)
Vendég
 


Pompom

3000 ft volt az, nem 300!!!! :lol: :lol: :lol: Egyébként Pesten a Keleti környékén! :wink:
Vendég
 


Ditke, 3000 akart lenni, csak egy nullával kevesebbet pöttyentettem. :) Szép is lenne.. :)
Vendég
 


SZiasztok!

MAmi :D

Ezek a csöppségek nagyon édesek,ennivalóak. Én is, én is... :lol:
Éjszakára kitartást kívánok, de ahogy látom nem nagyon bánkódsz,ha fel kell kelned hozzájuk. :wink:

Mindenkinek puszi, ma ennyire futotta. :oops:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


nem lehet megcsináltatni már voltam gumisnál :( már meg is rendeltem.

mami! nagyon nagyon édesek a babók! :)

KépKép
dike
 
 


SZép jó reggelt!

Gyugyi :lol:
Ott leszek!!! :lol:
Vendég
 


jó reggelt!

kata! nekem még nem jött meg!

krisz! házhoz vitték?

reggel elfelejtettem hőt mérni, miután pisiltam, felöltöztem eszembe jutott.ugy 36.9 ja és tegnap este volt nyákom, és el is kaptam apát.
:lol:

KépKép
dike
 
 


Dike, hajrá! :) Ebben a hónapban nem használsz Lh teszteket?
Én a lefekvés előtt a mobilomra teszem a hőmérőt, és mivel a mobil ébreszt, ezért lehetetlen elfelejteni... bár így szinte minden másnap leverem a hőmérőt. :)
Részemről már csak 37, leszállóág. Hétvégén megjön, aztán mehetek prolaktint nézetni.
Egyébként erről a magas prolaktinról olvastam, hogy simán lehet lelki alapon is (mint minden más), amikor az ember már nagyon vágyik babára és a szervezete már készíti a terepet... ezzel csak az a bibi, hogy a prolaktin kicsit sem kedvez a teherbe esésnek. Szóval gondolatban berendeltem magamnak jövő hétre egy szép normálértéket.
Vendég
 


Pompom,
Szedsz barátcserjét? Az lejjebb viszi a prolaktint.

Mami,
Tündéri aranyosak a gyerekek! :D Éjszakákhoz kitartás!

Ditke,
Hú, irigy-irigy, ilyen jó áron csizmát kapni!

Krisz,
Ilyen messzire tényleg nehéz elugrálni uh-ra. Helyben nincs rá lehetőség?

Zapáné,
Hogy vagy? A 2. héten már én is mentem dolgozni, de elég kellemetlen volt, délutánra megfájdult a hasam. Sőt még húztam ki fekete zsinórt, ami bent maradt. :roll:

Úgy néz ki most megint normálisan működök. Reggeli hőm 37,1. Tüszőrepi biztos megvolt.

Kép
mofly
 
 


Mofly, igen, szedek, de csak premens formájában. Most próbálok keresni valami olyat, amiben több barátcserje kivonat van, a premensben csak 20 mg, viszont a napi adag 100 mg felett jó ha van. Asszem maradok a netes rendelésnél, mert nem találtam még olyan gyógynövényboltot vagy gyógyszertárat, ahol tudtak volna segíteni.
A netes rendelésekkel csak az a bajom, hogy a postással rendszeresen elkerüljük egymást, és macerás még a postára rohanni reggel vagy este, de valszeg ez lesz.
Tök jó, hogy megint jól működsz. :) Neked is inkább rövid ciklusaid vannak?
Vendég
 


Pompom,
Megnéztem, az enyémbe 250 mg van. Ezt lehet rendelni a neten is. Én a Keletinél rendeltem meg a Pharmaexpressztől. Ha esetleg oda el tudsz menni.
A ciklusom 29-30 napos, csak korai tüszőrepedéssel.

Kép
mofly
 
 


Mofly, köszi szépen a tippet, közel van hozzám, lecsapok rá. :)
Vendég
 


Sziasztok! :lol:

Hát, nálunk csak az eső esik, nem a hó... :twisted: felétek? :roll:

Krisz!
klassz lehetett a korizás! 8) kár h én nem tudok :oops:

Mofly!
szijjjjjjjjjjjjjjjjjjja :D jöhetnél te is gyakrabban :roll:
milyen szteroidra gondolsz?prednizolon?vagy mi?nekünk olyat nem kellett szedni.... :shock: ehiszem h megviselt, de lehet nem is kell, mert spontán összehozzátok! :wink:

Mamika!
jujj, gyönyörűek a picinyeid!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :P

Kukac!
a halacska is jó+ a por is :lol: holnap ugye tesztelsz????? 8)
én is ilyen nyugodt voltam, de attól még teszteltem jó korán :lol:

Gyugyi, Tavi!
jó turizást!ti mit túrtok? :lol:

Gaby?

Pompon!
naponta 2x?????mióta is vagytok együt??? :oops: :lol:

Dike!
görbéd dobjál már, igy nem tom követni :D

Zsu!
tényleg, ti hova jártok lombikra?és fizetni kell mindenért.:::??? :shock: :?

Tünde!
kösz a táblit!várunmk majd bővebben :lol:

Gröni?Suzy?Ticsi?

mi tegnap este bementünk a városba megnézni a fényeket.... :lol: meg forraltboroztunk(abba jól tudom, h nincs alkohol,mert elforrt? :roll: :D ), meg sült gesztenyét és forró kürtöskalácsot ettünk. :wink: kár, h hó nem volt... :lol:

ja, teszek képeket a turiról :lol:
Vendég
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Mami :D

Ez a cumós kép haláli!!!

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


dike
pedig együtt adtam fel krisszével, remélem, ma megkapod 8)

krsiz
köszi, story van nálunk is. olvasgasd hamar, mert kell majd neked is a tudás. :lol:

tünde
köszi a táblát, milyen aranyos vagy, hogy igy öszeszedted az adataimat

mami
istenem, de édesek. Flora a ducibb, ugye? ja, ö a lány,a lányok hiznak mikor nem is akarnak... de neki még ez a dolga :lol:

vicus
tünemény rucik :lol:

zsu
hány ágyacskát vetettél? teszteljél, megdöglünk a kiváncsiságtol

babcsi? ki tud rola? legalább egy fotot kérünk.

vicus
gratt a félidöhöz :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Vicus :D

Sok szép dolgot turiztál!!
Lombikra a Cirisbe járunk, s ez még sajnos nem tb támogatott, így mindenért fizetni kell. :?
Gratulálok a félidőhöz!!! Milyen hamar elrepült ez az idő, s mindjárt itt van Lilla érkezése. :wink:

Kata :D

Ma elég értetlen vagyok..... Milyen ágyacskát?? Tesztelni még nem fogok, megmutatom miért, csak előbb le kell töltenem a képet a hőmről.
Babcsiról nem tudok bővebben, vmikor válaszolt az sms-re azt mondta, majd jön és hoz képet.
Azóta felköszöntöttem iwiwen, s arra írt, de csak megköszönte.
Na megformázom a görbuszomat.

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Kata :D

Dokinál mi volt??

Hőm:::
Azt hiszem az esélytelenek nyugalmával nézek ennek a hónapnak elébe.Nem vittük túlzásba az együttlétet pé-nél.(vagyis semennyire) :oops:

Kép

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Kata :D

Apránként csak összeszedem mit akarok. :oops:

Neked is gratula a betöltött 12.héthez! :lol:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


pompom! ebben a hónapban nem lh tesztezek. nekem is magas a prolaktinom, de én bromot kaptam. hétfőn derül ki h lement e de ha jól tudom, akkor is kell szednem a terhesség 14. hetéig ha lement, mert ha abbahagyom triplájára ugrik vissza. aztán kitudja, majd meglátom mit mond a doki. ha lehet majd én is áttérnék a barátcserjére. az amugy te?

vicuska!
nagyon édik a rucik. :) még jelentéktelen a görbém, meg a mai adatot se irom be pl, mert felkelés után mértem. holnap meg korán kelek ugyh az se lesz igazi adat. nálunk is esik :(

kata!
még nem kaptam meg. ha házhoz hozzák és nem lennék itthon, akkor bedobnak valami papirt, h menjek a postára?

zsu! a 12. napon volt a péd?mert akkor a 19. napon való leesés utalhat a beágyazódásra is :D

képzeljétek a barátnőm mesélte, h az egyik munkatársának már 5ször volt beültije, és utána elment veszprémbe természetgyógyászhoz, és az első alkalom után sikerült neki spontán a baba. hát megkaptam a nevét és a telefonszámát, lehet még szükségem lesz rá.bárkinek kell szivesen megadom.

KépKép
dike
 
 


Sziasztok csajok!

Pompom :D Szerintem a 40-es progi egyáltalán nem rossz, főleg stimu nélkül!! Egyáltalán nem clostiztál még? :wink:

Mofly :D Nagyon örülök, hogy most ismét jól működsz! :wink:

Vicus :D Már ágyikót is vettetek? :roll: Nagyon édesek a rucik! :D Gratulálok a félidőhöz! :P Nekem eddig 2 doboz babarucim van amit kaptunk. De ruci már nem is kell szerintem, mert így is sok van. Én kombis ágyikót nézegettem, az olyan 45-50e Ft. Mivel most költözésig a nappaliban lesz a sarokban a babó, több bútor nem is kell - el sem férne... :oops:

Zsu :D Így tényleg akkor húzósabb a lombik ha mindenért fizetni kell..... :oops: :roll: Alakul a görbuszod, sajnálom hogy pé környékén pont nem voltatok együtt.... :roll:

Kata :D Nő már a pocid? :wink:

Gyugyi, Tavika :D Na miket túrtatok? :D
fenci
 
 


Dike :D

Én elsőre oda raktam volna a pé-t a 12. napra. De a ferty nem. Majd jönnek a többiek, s megmondják. 8)
Mikor látogatod meg a természetgyógyászt?

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Dike :D Azt nem tudod véletlen milyen módszert alkalmaz az a természetgyógyász? Szombaton korán kelni???? :shock:
fenci
 
 


Vicus!
Gyönyörűséges rucik! :lol:

Lmami!
Hát ezek az ikrek! Valami zabbantani valóak! Puszilom őket!!!

Köszönöm mindenkinek a drukkot, nem tudom mikor tesztelek, még igen korai lenne. Kedden is csak et + 11 lesz, amikor a vérvételre megyek. Szóval légyszi ne próbáljatok rábeszélni a tesztre.

KépKép
zsófikukac
 
 


fenci! egyenlőre nem tudom milyen módszert alkalmaz, lehet utánajárok.

holnap disznóvágásra megyek :(

KépKép
dike
 
 


Zsófi :D

Akkor tesztelj, amikor te érzed. Bár jó lenne látni egy pozitívat tőled.


Kata :D

Amit nekem írtál azt Zsófinak szántad?

Dike :D

Nem szereted a disznóvágást?

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Tegnap nagyot csavarogtunk Tavikával! :) Nem túrtunk, ittunk!!!!
Forralt bort! Végigkóstoltuk az utcát! :lol: :lol:

Tüncsi :)
Olyan jó nézni ezt a hosszú babás táblát!!!!! :D Remélem, hamarosan még rövidebb lesz az első része!!!!!!
Friss képek? Hiányolom!
Ha Pestre költöztök, egy talit meg kell ejtenei mindenképpen. Oda könnyen eljutok én is, meg szerintem a többiek is. Nyári szünetben megszervezzük!!!!! :wink:

Ditke :)
Arról álmodsz, ami a legjobban foglalkoztat... :) Én síelni szoktam! :D

Mami :)
Tünemény ez a két kölök!!!! :) :) Mennyi a súlyuk? (Tömegük, bocsánat..... de ez olyan hülyén hangzik. :roll: ) Legényke a kisebb, ugye? De majd beelőzi a kisasszonyt!!! A lányom épp tegnap döbbent rá a tükör előtt, hogy az öccse magasabb nála! Ki is akadt! :lol: :lol: (Kilóban meg rég elhúzott... mellettem is!!! :lol: )
Lottó ötös mellé tényleg egy kicsit meg is kéne őrölnöm, hogy belevágjak egy lombikba!!!
:lol: Annyira átállt már az agyam..... Jó ez így nekünk. :wink: :)

Fenci :)
Szemed jobb már?
Lehet, hogy kellett volna a második hét.... Most már mindegy. Hétfő sz@r volt. Meg varratszedés után. De most már eszembe sem jut a hasam! Most erre kell figyelnem, még 4 hét felmentésem van tornából. Szobabiciklire sem ülhetek! :shock:

Krisz :)
Ti most hogyan tovább???? Következő lépés?
Ezer éve nem koriztam....Pedig szeretek!

Pompom
:)
Klostitól ne félj! Én is tőle/vele estem teherbe mind a háromszor! :wink:

Zsu :)
Hétvége van, gyere! :)

Dike :)
Hát ez bosszantó.... Mindig, de karácsony előtt! Nem kedvelem a gumit... :lol:
Ma mértél hőt?

Mofly
:)
Milyen fekete zsinórt? :shock: Te húztad ki? Én megnézni is csak három nap után mertem! :D Egy varratom volt, olyan drótszerű.... Csipesszel rántották ki belőlem. Most meg már semmi nem látszik.... :wink:

Vicuska :)
Tavika túrt egy pulcsit a lányának! De még előttem. :lol:
Te viszont nagyon édi cuccokat találtál!!!!!

Zapa most jött fel... Aszongya, talált egy lefejezett döglött patkányt a motorházban!!! :shock: :shock:

Bobóka :)
Mizu????

Kata :)
Babcsit én is hiányolom.....

Kukac :)
Hát pedig én megpróbállak!!!!! :lol: :lol:
Teszteljjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Basszus, nekem reggelre akkora csúzom nőtt, mint az orrom.
Kép
Hogy fogok így pusziszkodni a Zapával? :?

Ja, meg török-zúzok. Eltörtem, ugyi, a kávéspixist, meg kilötyéltem a kakaót. Ma reggel a kávés poharamat sikerült úgy meglöttyinteni, hogy leforráztam a fél karom, meg a nappali parkettáját. :evil: Megvolt a három. :?

Ennek örömére iszom még egy kávét..... De ezt már pohárból, nem a kezemről nyalogatom le!!!! :lol: :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek jó 7végét!

Én szerda reggel óta "haldokoltam". :?
A gyomromra mehetett az iskoli idegesség, vagy az influenza. :(
Nem volt gyomorrontásra utaló tünet, de mintha kést forgattak volna a gyomromban. De dolgoznom muszály volt. Étvágyam nem volt, de mégis a nehéz ételeket kívántam és ettem ( székelykápit, megy csülkös bablevest) A főnököm a kolléganőmtől érdeklődött, hogy csak nem?????????????? :D De arról én is tudnék.
Tegnap este céges vacsin voltunk párommal. Jól éreztük magunkat, de nagyon fáradt vagyok.
Visszaolvasok.
Addig is mennek a drukkok mindenkinek! :D

Puszi!
kolibri28
 
 


Jó reggelt Hölgyeim!

Karcsú ám erőteljes kisfijam nevében jelezném, hogy ő a súlyosabb egyéniség, kisleányom csak úgy nézki :lol: 8)

Danika jött 3250 grammal, tegnapi pucér mérésen 3710 grammot nyomott, míg Floranszka 2920 grammal érkezett és tegnap 3450 grammot nyomott... :wink:

ha felemelnétek őket menten érezunétek a különbséget Dani annyira tömör, szerintem máááris csupa izooooooooooooooom :lol: . Sportolonak szánjuk ( és költőnek, tudósnak, színésznek, bankárnak, stb... :lol: ), ezért izmosodjon csak 8)

Csokolok mindnekit, tegnap szuper napot rendeztek olyan szépen aludtak ritmikusan napközben, és előtte való écaka apa végigcsinált egyedül egy etetést ugyhogy fel sem ébredtem :shock: . ezért kipihent voltam és ki tudtam takaritani végre :lol:

gyönyörű a tábla fogyasszuk el gyorsan a babáravárós részt...egy kolleganőm is tegnap telefntált, hogy a tavalyi vetélése után, végre sikerült ujra a baba, pedig volt ott minden gond pcotol kezdve, és csak egy jó orvos kellett és tesééééééékk...

szóval babáravágyók annyira megértelek titeket, főleg így a karácsony közeledtével, mi 2005 decemberében kezdtünk próbálkozni és most 2008 decemberére már ölelhetjük is őket... ( vagy szentésgelhetünk amiko képtelenek megérteni, hogy anyának és apának két két keze van összesen... :lol:

hja kérdeztétek a segítséget, nekem párom sokat dolgozik itthonról, így ő a segytségem...mostanra már kezdünk úgy állni, hogy tudom hagyni órákat egyhuzamban dolgozni anélkül hogy sikoltoznék a babaszobából, hogy gyüjjön segíteni :lol: ugyhogy megvagyunk bírjuk és tényleg zabálnivalóak... :lol:

tejre még ötletek?? sajnos az hogy magamra kötöm vagy befexem vele az ágyba három napra cicire csavarva nem müködik, mert ketten vannak ugyebár...
Vendég
 


Vicus, években mérjük már a kapcsolatunkat, de számomra is meglepő módon a szex még mindig húúúú... :oops: :lol:
Nagyon szép dolgokat shoppingoltál, látom azért egy-két halványkék is befigyelt. :)

Dike, én még nem lh tesztelek, a hő, szúrkálás, nyák lesése na meg a vérvételek, uh-k alapján tuti a pé, és nagyjából mindegy hogy mikor van.. úgyis elcsípjük. Sztem barátcserjézz nyugodtan, ártani nem fog. Nekem a barátcserje meg a cicka nyújtotta meg normálisra a ciklusomat. Akinek későn van péje annak előre hozza, akinek túl korán, annak meg kitolja egy kicsit.
Disznóvágás... jujj... egyike azon kevés dolgoknak, aminek gondolatától is összeszorul a gyomrom.

Fenci, nem clostiztam még, és sztem legkorábban február.. addig nem érdemes, míg a párom meg nem gyógyul. Closti és óvszer? Hülye párosítás. :)

Szép hétvégét mindenkinek!
Vendég
 


Wow.. első laptetűm. :shock: :)
Vendég
 


Sziasztok!

Vicuska :D
Igyekszem jövögetni. :wink: Igen, arra gondoltam. Neked semmit nem kellett? Pedig ezt a BMC-ben is szedetik, csak ott Metypredet.
Cukik a cuccok! Én is szeretnék már ilyesmiket venni!

Zsu,
Azért hátha lesz belőle valami!
Hú, a Cirishez elhiszem hogy gyűjteni kell. :roll: Esetleg a Dévaiba nem akarsz átmenni?
A görbéden nem tudom mi lehet ez a nagy leesés.

Zapáné,
Lehet, hogy front van? :)
Nekem is olyan vastag drótszerű varrat volt. Kiszedés után egyszer csak látom, valami picike kikandikál. Csipesszel elkezdtem kihúzni - majd frászt kaptam - és kb. egy 2 centis darab kijött. 8)

Kép
mofly
 
 


Sziasztok ismét!

Mami!
Nagyon szép és formásak ezek a gyermekek! :D Tejcsivel kapcsolatban nem tudnék mit javasolni. Nekem sajna nem ment. Ez az élmény nagyon kimaradt. :(
Nagyon ügyesen kezdetek összeszokni. Csak így tovább! :D

Vicuska!
Gratulálok én is a félidőhöz! :D Édi rucikat szereztél! :D

Gaby!
Merre vagy? Mi újság a babykével? :shock:

Ticsi!
Meggyógyult a kis családod? :shock:

Nati!
Utólag is Boldog névnapot kívánok neked! Gyere, gyere légysziiiiiiiiiiiiiii! :(

Viki!
Nagyon boldog szülinapot utólag is! :D Jóslók vannak már? :D

Nekem mint láthatjátok a ciklusom vége pont Szentestére tehető. :( De nagyon nem szeretném. Ha legalább egy pár nappal előbb vagy később lenne. De így? Hát nem lenne elég maga a piri, még sárkányos is lennék, és mindenkinek elrontanám a hangulatát. Amit persze nem szeretnék. Ezért most igen is pozitívat fogok tesztelni! :D Mindenkinek meglesz így az ajándék!
Ha ajándékoknál tartunk: még csak Ádinak sikerült megvennem amit szerettem volna. Páromnak nem tom mit vegyek. Általában telefontartozékokat, borotvát meg ilyeneket kap. Ötletek?

Ölelek mindenkit!
kolibri28
 
 


Sziasztok!

Vicuska

Nagyon sok szép mindent vettél a babának!!!! :wink:

Dike

ÚÚÚÚÚÚÚÚÚTÁÁÁÁÁLOOOOM a hízóvágást!!!!! :evil: :evil: :evil:

Mofly

A BMC-ben miért szedetik a Metypredet, hiszen egyáltalán nem javasolják a szedését még a teherbe esés előtt sem???? :shock:

Zapáné

És Tavikával jól becsiccsentettetek? :wink: :D Irigy vagyok a taliért!!!! :wink: :D Na meg a forralt borért!!!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Kolibri

Neked jobbulást!!!!! :wink: :D
Vendég
 


zsu
igen, zsofinak szántam a kérdést, bocs. de ha a lányok iylen jol berakták neked pé-t, még jokor is voltatok együtt, ugyi? :D

kolibri
nekem is mindig vagy karácsony vagy szolveszterkor jött meg, a rohadt szemét, legalább bulizni hagyott volna :evil: jo lenne legalább 2 nappal késöbb, nem? vagy ha meg se jönne :lol:

mami
tejre gyakori szoptatás, amilyen gyakran csak éhesek. az is lehetne, hogy elöbb mellre rakor öket, utána kapnak üvegböl. ha birod persze. irnak az ikrek egyiidöbeli szoptatásárol, hát az egy akrobatamutatvény sztem

Kép

dike
biztos dobnak be papirt a postások, de rákérdezek, ha hétfön se kapod meg

mára minden kar.ajándék megvan. igy elötte egy héttel :? idén nincs nagy hangulatom, nem is nagyon diszitettem lakást.
Vendég
 


Szijjjja Ditke!
Köszi! Drukk ehez a hónaphoz ! :wink: :D Nem is fog már kelleni az a closti ! :wink: :D

Kata!
Helyesek a kispasik! :D
Ügyi vagy az ajándékokkal. A díszítés nálam sem igazán sikeredett idén. Idén neked nem kell piri miatt aggódni! :D Az ajándék már a pocidban! :D
kolibri28
 
 


Sziasztok!

Végre volt időm feltenni a legutóbb készült gobleinjeimet.
Kép
Kép

KépKép
zsófikukac
 
 


Ezt a barátnőm kisfiának varrtam, aki nemrég született:
Kép

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi

Nagyon ügyes vagy!!!! :wink:

Voltatok a bálban? :wink: Abban a puccosban? :wink: :lol: :lol: :lol:

Te érzel már valami babás tünetet? :wink:
Vendég
 


Ditke!
Puccos bál a beülti napján volt, így a férjemet az egyik barátja kísérte el. :wink: Én meg itthon vigyáztam a babáinkra!

Nem érzek semmit, még a cicim se fáj. :roll: De a lényeg, hogy ott vannak a babák és szépen kapaszkodnak!!! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Kicsit megkésve!!!

Születéstörténet!

Szóval elsején hajnali 2-kor kimentem wc-re. Láttam, hogy kicsit több folyás jön belölem, és egy picit rószaszínes volt. Viszont nem volt fájásom. Aztán visszafeküdtem, de kb tíz perc múlva el kezdet enyhén görcsölni a pocim és megint pipilni kellett.
Megint jött valami és akkor felkeltettem páromat, hogy mi legyen mert lehet ez magzatvíz. Felhívtuk a kórházat és mondták menjünk be, megnéznek. Elkezdem öltözni közben egyre erösebben görcsöltem ,ment a hasam és jött még egy adag rószaszínes valami.
Mire a kocsiba értünk (pedig csak 10perc volt), már egyre jobban fájt és az úton is legalább 10percenként jöttek!

Háromra voltunk a kórházban,de nekem akkor már 2-3 perces fájásaim voltak. A 10 perces totál kimarad. Hajnali 3-tól míg ki nem bújt manó szinte egyfolytában voltak iszonyat fájásaim, eröt gyüjteni se tudtam,mert folyamatosan görcsöltem. Kérdeztem is,hogy ez normáli, hogy 2-3 percesekkel kezdünk..?

Aztán irány a szülöszoba, ctg folyamatosan. Az olyan apróságok mint szölöcukor, meg illoolaj, amikkel készültem feledésbe merült. Még beszélni se tudtam a fájdalomtól nemhogy cukrot szopogatni. Mondthatni gyors, de nagyon fájdalmas szülésem volt. Párom folyamatoasn hozta a vizet, mert a légzésgykorlattól állandóan összetapadt, kiszáradt a szám. Még a vajúdo ágyról sem tudtam felkelni, sehogy se volt jó.
Pedig volt gimnaszitkai labda,meg függö kötél, na hát gondolni se tudtam rájuk!!

Ja mikor beértünk a kórházba két centire voltam nyitva, reggel 6 körül pedig már 8-ra. Kaptam fájáscsökkentö infúziót,mert a méhszáj nem volt még elég tág, viszont a kétperces fájasok nagyon kimerítettek és viszonylag hamar jött a nyomnom kell érzés. Persze az infúzió semmit nem használt.

Közben vagy háromszor megkatétereztek,mert nem éreztem hogy pisilnem kell és azt mondták ha üres a hólyagom több hely jut a babának. Viszont a feje valahogy úgy fordult, hogy pont nem az idális szögben. Guggoltattak,meg ringattam magam térden állva, hogy jobban ékelödjön...

Aztán reggel 6 körül máj nyomnom kellett, de nem lehetett mert még 1-2 cenit hiányzott és modnták, hogy fontos, hogy visszatartsam. Èn meg közöltem velük, hogy nem tudom,mert nyomni kell és kész!! Akkor jött a fújtatós légzéstechnika, azzal egy kicsit eltudtam terelni a nyomás érzésröl a figyelmet. Kb 2 órán keresztül ment így, hogy nézték a méhszájat, nézték a baba fejét és kérték ne nyomjak. Azt hittem meghalok, nagyon nehéz volt visszatartan, nem is mindig sikerült. Már sírva kérdeztem, hogy mikor nyomhatok,mert nem bírom tovább!!!
Ja meg kérdezték, hogy milyen típusú nyomó érzést érzek? Annyira kivoltam, hogy mondtam a szülésznönek foglamam sincs...Ott lennt, bennt fáj és kész...

Reggel 8-kor megvizsgált egy doki (mert itt szülésznö volt végig velem)és mondták, hogy akkor kapok EDA-t,mert még mindig hiányzik egy kicsi a méhszájból, viszont jó lenne a fájásokat csökkenteni. Mire odaért az anesztes társaság, a szülésznö mégegyszer megvizsgált és közölte, hogy méhszáj ok,most már nyomhatok nem kell érzéstelenítö!!!

Innentöl számítva fél órán belül kibújt Vinzentem. Hatalmas érzés volt mikor kicsusszant és utána a mellkasomra tették. Férjem vágta el a köldökzsinórt. Vinzent a nagy szemeit csak úgy forgatta, kuksizott minden felé, nagyon tünemény volt.
Párom 6 órán keresztül fújtatott velem, minden elismerésem az övé. Mindig rámszólt, hogy Kicsim most nem szabad nyomni és elkezde a légzést, hogy csináljam vele. Szóval rengeteg eröt adott a kitartása!!! Potyogtak a könnyei a vajúdás közben is mert annyira sajnált,ahogy ott szenvedtem!

Gátvédelemmel akarták csinálni ,de sajnos repedtem, úgyhogy utánna még vagy 10 percen keresztül varrtak. A méhlepény se jött ki magától. Kaptam oxitocint és egy pár újabb fájással megszültem. Bár eröm már nem sok volt hozzá...
Utánna még elég sokáig hármasban voltunk a szülöszobán, ami nagyon hangulatos volt.
susy75
 
 


sziasztok! na túl vagyok a disznóvágáson, már hánynom kell a szagoktól fuuuj, de amugy mindent csináltam.párom keresztapjáék vágtak meg kellett mutatni milyen házias vagyok, na meg a párom ilyenkor büszke rám.

éjjel 6órát aludtam aztán disznóvágás, most értünk haza és most meg készülődnöm kéne mert megyek bankettra 6ra. semmi kedvem..inkább aludnék.

reggel 9helyett 6kor mértem hőt és csak 36.3 :shock: na h most ez mi???passz de nem idegeskedek rajta ugy is együtt voltunk :wink:

lányok már multkor kérdeztem, h attól h van peteérésem és a hőből is kiolvasható attól lehet az h de nem reped meg? már bánom azért h nem mentem el uhus követésre.na de majd a köv hónapba elmegyek.

KépKép
dike
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?