Új privát üzeneted érkezett!

Tyche: Nagyon édes! Amikor egy-egy kismama feltesz uh képeket az utódról, mindig elfog a nosztalgia ;) Gratulálok a kicsi fiúhoz!

Kép

Kép
bettica
 
 


Szió!

Tyche nagyon jó képek! Gratula!

Czinki szép a pocakod!! Dolgozol még? Birod?

Bettica nekem is nosztalgia ezerrel! Ma találkoztam két kismamival kerekedő pocak hmmmmm.

Csakegy milyen volt az UH??
Vendég
 


Tényleg Csakegy, milyen volt az uh? Kép van? Mutiiiii :)

Kép

Kép
bettica
 
 

 
 

Sziasztok!
Tyche!
Nagyon szép a kisfiad!!! Milyen kis pisze orra van! :D

Csakegy!
Hogy vagy???

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a kedves szavakat :) Remélem minden rendben lesz vele, doki mondta hogy kicsit nagyobba fejecskéje, mint aminek a korához képest kellene, hogy legyen, de majd figyelni fogják... Mindig ezt csinálja velünk ez a doki, dícsérgeti nyakra főre és egyszercsak mond egy aggodalomra okot adó dolgot... :?

Lányok tegyetek fel képeket a pocaklakókról, olyan kíváncsi vagyok :)

Szióka

tyche
 
 
 


Tyche: Nem lesz gond a fejecskével! Nagyon drukkolok!!!!

Kép

Kép
bettica
 
 


Kincs: köszi a pocakdícséretet!! még dolgozom pár napot!! a main kívül 4-t! ezt meg már 1/2 lábbal is! bár azért
okt 1-től otthon vagyok, és végre jön a fejvesztett rohangálás nappali bútor, kiságy, pelenkázó, rucik...stb után! hétközben felmérem a terepet, hétvégén viszem az embert bankkártyájával és vásárolunk! :lol:
na meg végre eljutok a fodrászhoz, tornázhatok, mehetek szülésfelkészítőre, fogászatra és ami nagyon fontos, pihenhetek!! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sehol senki?
Csakegy, Czinki és a többiek, hogy vagytok? Nőnek a pocaklakók? Hogy vannak a bébik?

Kép

Kép
bettica
 
 


Nekem is eszembe voltak a lányok!


Csakegy
Hogy vagy?Lilla?Pocaklakó?Nevetek van már?????

Pusziii
kiscsaj
 
 


Sziiiiasztooook!!!

Remélem még emlékeztek rám! Ahogy bele-bele olastam a történésekbe, volt vihar rendesen! Most hová írogattok? Csatlakozhatok?

Puszi!
Vendég
 


Ági!
Továbbítottuk Monának a kérést, hogy küldjön neked meghívót az anyatanyára(ott vagyunk), mert csak úgy lehet jönni, biztosan fog küldeni, de most nem is írt egy darabig, Nóri beteg volt, de biztosan menni fog a meghívó! :wink:

Kép
Kép
zazzy
 
 


Asszem itt az ideje, h. beköszönjek.
Mint az a vonalzómból is kiderül, nov. 12-én kibújt a kislányom, Fruzsi.
Eddig anyu, majd a párom volt itthon velünk.
Ma van az első nap, h. tökegyedül vagyok a két gyerekkel, egyenlőre aránylag jól mennek a dolgok, alig két órával vagyok megcsúszva mindenben, de már mostam fogat és hajat is, nem vagyok izzadt és büdös, és tiszta ruha van rajtam! :twisted: Mondjuk ehhez az kellett, h. apám két órára elvigye a dedet harangozást nézni (ez az új hobbijuk), szóval csaltam kicsit. :oops:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka, szívből gratulálok Fruzsi babához! Jó egészséget és sok tejcsit kívánok!Teszel fel majd képet róla?
Vendég
 


Rambóka
Itt is sok szeretettel gratulálok!!
gtünde
 
 


RAMBÓKA: SOK BOLDOGSÁGOT FRUZSI BABÁHOZ!!! FRUZSINAK SZÉP ÉS BOLDOG ÉLETET, SOK TEJCSIT!! KITARTÁST A 2 GYERKŐCHÖZ!! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!

Köszönjük Fruzsi nevében is!

Most éppen kakán dolgozik. Elég érdekes hangokat ad ki! :lol:

Egyenlőre nem alszunk túl sokat. Éjfél után nagyon tudja nyomni a "Baba aranyosan nézelődik" című műsort. Már amikor nem ordít, mint a fába szorult féreg. :twisted:

Délelőtt is volt műsorozás, amíg a deddel reggeliztünk. Gergő elég nehezen tolerálja a sírását. Próbáltam nyugtatni, h. mindjárt abbahagyja a baba. Erre felemelte a mutatóujját és parancsolóan rászólt Fruzsira: "Abba!" Márminthogy Fruzsi MOST hagyja abba. Megzabálom! :D

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka, megnézném Gergőt, ahogy ezt mondja :lol:

Czinki, hát te meg mindjárt szülsz :shock:
Vendég
 


Sziasztok!

Lehet éledezik a topik? :)))

A másik topikban kerestem egy táblicskut,olyan jó volt olvasni a hsz-et. Igazi csapat voltunk!

Rambóka Gergő igazi kópé lehet! Úgy megnézném!
Fruzsi pocakja? Tejcsi rendben?

Hunci Hunornak előre is Boldog szülinapot!
Kép

Gtünde gratulálok Dóra Rebekához, szép név!!!

Czinki tudni fogjuk ha megérkezett Nándi?

Csakegy ha netán erre jársz írj kérlek!!!
Vendég
 


Egy kérdést is gyorsan eleresztek:)

lassan megkóstoltatnám kiskinccsel a husit, de 1-2kanálnyit nem lehet ledarálni,elég ha jól felaprítom? fagyasztani nem akarok így a több mennyiséget egyszerre ledarálni nem jó..
Céklás receptet ami fini tudtok?

köszi!
Vendég
 


Kincs, szépen késsel elszeleteled finomra VAGY ahogy én csináltam, összemixletem a főzit, még mielőtt kész lett volna a teljes mix, beletettem a húst és együtt mixeltem tovább.
Köszi a köszöntést!

Cékla:fúúúúúúúúúúúúj mert 1. rámköpi, mert utálja , nem jön ki 2. én is utálom
ergo megegyeztünk, nem kap céklát :lol:
Vendég
 


Hunci köszi!
Céklát régen én sem komáltam de most imádjuk..csak ugye mi ecetesen cukrosan köménnyel..ízesítés nélkül nem tudom milyen ,lehet nem is ehető.
Vendég
 


Sziasztok!

Rambóka!
Fergeteges lehet Gergő ahogyan vezényel.

Jut eszembe tavaly ilyenkor amikor voltunk az Árkádban, Mikulás volt felfüggesztve az épület közepén (mint dekor) és egy kisfiú kiabált neki, hogy: "Helló Mikulás mit csinálsz?" A Mikulás bábú persze nem válaszolt a kisfiúnak ,hiába kiabált rá többször. Nagy dühödt hangulatban odaordít a kisfiú: " Mikulás süket vagy?" :lol:

Kép
lara26
 
 


Lara :lol:

óóóóó hol voltam én tavaly ilyenkor :oops: , a kh-i szobában, esett a hó és vártam mikor lesz másnap :lol:
Vendég
 


Helloka!

Hatalmas gratuláció Fruzsihoz, sok Boldogságot ! :)

Lányok, dokibácsi azt írta az uh. papíromra hogy HC 30 AC 31 nem kicsi ez az érték ???? :shock:

tyche
 
 
 


Hunornak Nagyon Boldog 1 születésnapot kívánok!!!

Képeket kérünk majd!
ella-
 
 


Tyche, nem!Nyugi!

Ella, köszi!

Képek a másik, mármint az ez alatt lévő pcos-topikba!
Vendég
 


Hunci!

Boldog szülinapot Hunornak!

Hogy repül az idő!!!! :shock:


Céklát én nem mertem adni neki, amíg kicsi volt, mert minden céklás lett volna. Mostmár a savanyított fajtát eszi, de nagyon oda kell rá figyelni, ha nem akarom kifesteni a konyhát!


Mi mostanában némileg nem alszunk, úgyhogy zombi vagyok.......

Ded beszédfejlődése ugrásszerű (mármint magához képest)!
Legújabbak: Miki, hozsott, jóó.
Vajon miért? :lol: :lol: :lol:
(A számára fontos szavak vhogy elsőre berögzülnek! :twisted: )

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


rambóka:
Gratulálok Fruzsihoz, igaz nagyon nagyon megkésve... Nem vettem észre, hogy kezd ez a topik feléledni, de ha már így van, gondoltam írok. :oops:
Aranyos lehet, ahogy Gergő beszél!

7kincs:
Timi imádja a céklát. Először simán főtt krumplival turmixoltam össze, önmagaban édeskés az íze, nem is fűszereztem. Tavaly télen végig azt ette. :) Le is fagyasztottam a cékla részét, mert általában sok egyszerre, a krumplit meg mindig frissen csináltam hozzá.

baratodildi
 
 


Halihóóóóó mindenkinek!
:)

Rambóka Fruzsi pocakja a nem alvás oka?
Én is szeretnék 8-12órát egyvégtében aludni! :)
De ha 3-4 gyereket szeretnénk sztem ez 10évig nem kivitelezhető :)
Gergő nem kapott virgácsot? :lol: Képet nem kapunk?

Baratodildi gyere gyakrabban! Jól megnőttetek ti is!

Köszi a céklás javaslatokat! :)
Vendég
 


Kincs

M-nak régebben úgy adtam a céklát,h simán kifőztem+egy kis krumplival és egy kis almával össze turmixoltam!Szerette! :)
ella-
 
 


Rambóka, elhiszem, hogy fáradt vagy.Majd csak alakul.Hogy bírod kettővel amúgy?

Ildi, képek?

Jééé tényleg éled a topik :lol:

Na akkor ide is a képek:
Ilyen volt:
Kép

Torta:
szélét rágta, asszem ízlett neki:
Kép
Kép
Kép
Kép

ajándékok:
1.
télapóra
Kép

2. szülinapra:
Kép
Kép

Dimettel ikeáztunk, élvezte a fiacskám, majd bealudt:
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


köszi Ella!

Hunci Dimettel ikeáztatok? óó hogy vannak?
Hunor képei nagyon toppon vannak!!! :wink:
Vendég
 


Kincs, pocakos, nem is kicsit :lol: , kis Zsé meg nagyon szép kislány!
Vendég
 


Sziasztok!

hunci: Hunor egy zabálni való kiskölök :)

Nálam megint para van :? Eddig úgy éreztem minden oké, aztán egyszercsak arra ébredtem, hogy ez a gyerek teljesen máshol van mint eddig szokott.. Nem tudom mit jelenthet. Eddig teljesen jobb oldalon volt feje teljesen lent popsi fent... Most meg azt érzem, hogy alul egyáltalán nincs, inkább feljebb jött a gyomromhoz és átlóg a bal oldalamra is. Nem tudom vajon melyik része hol lehet... Ugye nem fordult meg most itt a finisben? :shock: Menjek uh.-ra?? / Dokim kiakad tuti, hogy ennyire stresszelek és kétnaponta uh-ra járok :) /

Szerintetek??

tyche
 
 
 


Tyche már csak pár nap? :shock: rohan az idő!

Sztem nincs mit tenni, a babó úgy fekszik ahogy ő akar,dokihoz felesleges menni..úgy is kell hetente menned majd beszéltek ..de a dokid tapintásasal is fogja tudni hogy fekszik!
Vendég
 


Tyche, ha megfordult, megfordult, ez van, a gyerek tudja mit akar.

új képek

Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Egy másik topikban találtam :) Tegnapi hír:

MOST BESZÉLTEM CZINKICSEKKEL!!!!!!
NÁNDIBABA MEGSZÜLETETT!!!!!!!
JÓL VANNAK!!!!!!!


Czinke, gratulálok, hosszú, boldog életet kívánok Nándi babának!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Czinkeb én is szívből gratulálok!
Minden szépet jót a fiatoknak!
Sok örömöt!! és tejcsit! átaludt éjszakákat! :)
Vendég
 


Czinkeb.!
Gratulálok Nándi babához!! Minden szépet és jót nektek!
mókica
 
 


Czinki !!

Nagy gratula Nándihoz :) Sok boldogságot, minden szépet és jót nektek!

Nálunk semmi, hiába beszéltem meg vele, hogy nem kéne kórházban tölteni a karácsonyt, mert milyen szép lenne itthon....nem hallgat rám és csak nem akar kibújni a jó meleg pociból :?

tyche
 
 
 


Sziasztok!

Ezer éve még az orrom sem dugtam erre, és most lámcsak, itt is van forgalom.
Annyira sajnálom, hogy nem tudjuk / nem lehet megtalálni az arany középutat a két fórum között, mert így egyik sem jó igazából.

Czinkeb.!

Én ma tudtam csak meg, de talán így sem vagyok elkésve:
SOK SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK NÁNDI BABÁHOZ!

Tyche!

Teljesen biztos vagyok benne, hogy karácsonykor is nagyon nagyon fogtok örülni Bandikának! :D Ha hétvégén megszületne, akkor a karifa alá már akár haza is vihetnétek. :) De kitudja, lehet hogy karácsonykor még 2in1 lesztek... ez olyan izgalmas. :)
Hogy bírod egyébként? Nem raknál esetleg képet a pocakodról?

Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Sziasztok!

Azt a fülest kaptam, hogy visszatért ide az élet :) Gondoltam akkor benézek.

Czinkeb: Hatalmas gratula :)))))

Rólunk: Luca pont ma lett egy hónapos :) Lillával remekül kijönnek, a kétgyerekes lét sem vészes, max. az alvás az amit bebukik az ember (ld. egy kisbaba mellett még aludhatna nap közben az ember de ha a nagyobb is ott van akkor esélytelen).

Remélem nemsokára mások is visszajönnek ide és akkor beindul az élet... (én személyes okokból töröltem magam az anyatanyáról, remélem most itt nem lesz ilyen probléma)...

Itt egy tegnapi kép:)

Kép
Vendég
 


Azta Czinki! Nagyon gratulálok! Hosszú boldog életet a csöppséggel! Sok-sok tejcsit Nándinak!

Csakegy: De jó, hogy hallani felőled is! Remélem azért mind2 pocok jól van ;) Cupp nekik!

Kép

Kép
bettica
 
 


Hali

Czinkeb
Gratulálok Nándi babához!SOk boldogságot,tejcsit kívánok!
Ha tudsz jönni kérünk szépen egy szüléstörit és képeket a nagy fiúról!!

Csakegy
Jó h újra itt vagy!
Lányaid tünemények így együtt! :)
ella-
 
 


hali

írtó gyorx sz leszek mert kiskincs kezemben látszik..

csakegy kép fantasztikus lilla arca zabálnivaló olyan kismanós :)
van valami extra bwenned jól viseled a kétgyerekes létet

többieknek is üdv!

ella hogy vagytok???

Bettica doki????

Tyche???
Vendég
 


Sziasztok!
Én se voltam ezer éve és Csakegy-hez hasonlóan Én is személyes okokból töröltem magamat!
De most van hír Rólam....lesz aki Velem örül...és Ella kérte írjam ide is,hogy "VANNAK MÉG CSODÁK"!
Hétfőn megyek Uh-ra,akkor többet tudok majd...

Kellemes készülődést kívánok az ünnepekre! :lol:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Te jó ég Kandi!!!!!! szuper hírrel jöttél! Ez az igazi karácsonyi ajándék!

Czinkeb, én is gratulálok!

CSakegy, Lilla hatalmasat nőtt, már igazi kishölgy!

Kép
mamint
 
 


Kandi!

Gratulálok! Ez szuper hír!!!Vigyázz magatokra! :lol:

Csakegy! Nagyon szépek a lányaid!
mókica
 
 


Kandika!!!

keztem lábam remeg!!!!! Persze hogy vannak csodák!!! Atya ég annyira örülök!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D képes lettél volna elhallgatni?? :twisted:
Én sokszor hiányoltalak a másikon de Hunci sem reagált azt hittem vmi hgírzárlat :(
Tessék gyakran jönni mesélni!!! (tök spontán??)
SZUPER!!!!!!
Vendég
 


Hű lányok, én itt bőgök, mint egy hülye. Amúgy is labilis lelkiállapotban vagyok, most meg mire jövök ide...
KANDI!!!
Annyira hiányoztál már, hogy el sem tudom mondani, és ez a hír...Szóhoz sem jutok.Nagyon boldog vagyok.

És Csakegy végre te is előkerültél!Néha bekukantottam a várandós topikotokba, de az nem olyan, te is nagyon hiányoztál!

De jó lenne, ha tényleg visszatérne ide az élet!

Jaj, el ne felejtsem:Nándi babához gartulálok, sok boldogságot, tejcit, nyugodt éjszakákat kívánok!

Tyche!
Drukk!Már nincs sok hátra! :wink:

Kép
Kép
zazzy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?