Új privát üzeneted érkezett!

Linácska
Ha az ovulációmhoz számoljuk, akkor 6 hetes vagyok. Doktor szerint ennek megfelelő Borsó nagysága :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Kaptam papírt, amivel mehetek a védőnőhöz :lol:
Vendég
 


Kitty - Jaj de aranyos :D !!!! Gratulálok !!! Akkor épp jó időben van, szépen fejlődik.
Linácska is cuki. :)
Ma voltatok páran dokinál !!! Gyertek, meséljetek !
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.06.11 13:18-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 

 
 

2 óra, és minden kiderül.
Írni majd csak dél körül tudok szerintem, mert utána megyünk Lilivel vissza az orvoshoz.

Azért nem bírtam ki, csináltam ma is tesztet, és szépen erősödik. A 10-esen még mindig nincs olyan erős, mint a kontrollcsík, de jóval erősebb, mint a vasárnapi. És a kontrollhoz sem hiányzik túl sok.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Létszi, létszi, nekem is szorítsatok, ma megyek én is dokihoz fél 5-re. Izgulok nagyon. Tegnap is sokan voltatok, kérem a beszámolókat. Kitty jó a kép borsókáról :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Irdad,Linacska,én szorítok!
És akik tegnap voltak dokinál?
Kitty,gratulálok!

Kép
kévi77
 
 


kity: gratulálok, de jó neked :-)
szoritok akinek ma kell menni, aztán mire én is jövök este-én megyek szerintem a legkésöbb- akkor már midenki jó hireket írjon :wink:
kitty: te a fogantatástól vagy hat hetes vagy az utolsó mens alapján? miota telt el a 6 hét? mert bocsi de ha a fogantatástól akkor te júliusiba mehetnél :wink: már nem azért mert baj ha itt vagy , csak most nem értem. én irok a júliusiba is ott már vagyunk vagy 40-en, pörög a topik ezerrel. de szerintem itt is nagyon jó a hangulat és egyrtöbben fognak jönni akiknek már látszik a kis borsocskájuk :-)
linácska: nagyon édes a picurod :-)
majd kergethetitek a legényeket a ház körül :wink:

rabbe1
 
 


Csak gyors bekukk, mert ebédelni készülünk, Lili már majdnem elalszik.
Szóval: Korának megfelelő, méhen belül elhelyezdkedő 5x8 mm-es petezsákocskám van :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Linacska,gratulálok a petezsákocskádhoz :lol:

Rabbe,mi a helyzet,jól vagy?

Kitty,tényleg hogy számolod? Ha nem a menstruációd első napjától,akkor inkább térj át arra,mert úgy kb. 2 héttel idősebb és mindenki úgy számol.Fontos a 12. heti UH-nál és annál a hülye AFP-nél is.

mindenkinek szép napot!

Kép
kévi77
 
 


Ténylegesen 6 hetes terhes vagyok...(UM: 2008.10.29 :wink: )
Vendég
 


Sziasztok!

Nah tegnap voltam dokinál.

Már látszik az én kis bubikám!!!
6 hetesek vagyunk a doki szerint mivel az utolsó menzeszem okt. 28-án volt.
Jövőhéten hétfőn kell előszőr mennem terhesgondozásra, meg a védőnőhőz meg ekg-ra meg uh-ra meg a belgyógyászatra. /Itt nem túl sok a meg? :D /
Most már nyugodt vagyok, és a doki is normálisabb volt velem ezért lehet hogy nem cserélem le.
Mindjárt megpróbálok képet felrakni.

Kép
Vendég
 


[quote="linacska"]C írta:linacskasak gyors bekukk, mert ebédelni készülünk, Lili már majdnem elalszik.
Szóval: Korának megfelelő, méhen belül elhelyezdkedő 5x8 mm-es petezsákocskám van :lol:


Gratulálok :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Piroska
:lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Anettoo : Kérlek frissítsd a táblát legközelebb jan. 7-én kell mennem kontrollra.

Linacska : Tényleg nem vagyunk messze egymástól. Képzeld tavaly az esküvőnkön lajosmizsei fotós volt.
Vendég
 


Kitty: Neked milyen ultrahangal készűlt a képed?

Kép
Vendég
 


Nem tudom feltenni a képet mert túl nagy :cry:

Kép
Vendég
 


Kép Kisbubink

Íme Ő!

Kép
Vendég
 


Sziasztok csajok! :)

Bocsi, hogy csak most írok a tegnapi vizsgálatról, de este hulla fáradt voltam, mire hazaértem, nem volt erőm bekapcsolni se a gépet... :?

Szóval: nálunk 8,7 mm a babácska, van mellette szikhólyag is. 7 hetes vagyok, és Anettoo, csatlakozom Hozzád: 2009.07.26 lett a hivatalos időpont. :) De a legnagyobb élmény az volt, amikor a mikrofont (?) bekapcsolta a dokinő és meghallottam a kis dobogását.. :D :D :D Olyan kis szaporán vert a szívecske-kezdeményecske ( :D ), de olyan megnyugtató volt!
Nagy örömömben meg is zavarodtam és elfelejtettem lefényképezni Őt - sajna nem lehetett nyomtatni, csak telefonnal vagy fényképezővel fotózni :( Ezért kicsit szomorú vagyok, mert végülis ez lett volna róla effektív az első kép - hiszen az előzőn csak a petezsák látszódott...

Úgyhogy megkaptam a beutalót a laborba - nekem azt mondták, hogy majd annak az eredményével mehetek a védőnőhöz... V.piroska és Kitty86 jó Nektek, hogy Ti már most mehettek! A vérvétel nem tartozik a kedvenceim közés, elég ramaty vénáim vannak, de majd csak kibírom! Majd jön a férjem és fogja közben a kezemet! :) (De csak a másikat, amelyiket épp nem szúrják... - júj, belegondolni is rossz a szúrásba...brrrrr...)

Rabbe: naggggggyon-naggggggggyon drukkolok Neked! Az már haladás, hogy normális dokit találtál - biztos ő is mindenben segíteni fog!

Kitty86, Linacska : kis aranyos foltocskáitok vannak! Nekem az már nosztalgia! :lol:

Anettoo: Te mikor mész dokihoz? Nekem a 13. héten kell újra mennem - még nem néztem meg, mikorra esik. Valamikor január közepe, igaz?

Irdab: várjuk a beszámolót - én utólag is drukkolok! :)

Kép

Kép
hmbori
 
 


Sziasztok, én is láttam Őt. 7 hetes 2 napos vok, és vert a szivecskéje. Kicsordult a könnyem örömömben. 11,7 mm a kis babócám.Legközelebb 2008.12.30-án megyek.
Megpróbálom felrakni a képet.[/img]

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


Nem engedi felrakni :twisted: :twisted: :twisted: , majd megpróbálom később.
Holnap reggel írok majd mindenkinek, de most hulla fáradt vok, bocsi lányok.

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.06.11 13:19-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Kép babóca

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


sikerült :lol:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anettoo 2009.06.11 13:19-kor.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Irdab - na, megint hamarabb írtam :D . Jaj de jó! Nagyon nagy baba már. Szupi. Megnyugodtál gondolom nagyon te is. Úgy örülök mindenkinek. :D
Titimee - te mikor mész? vagy már voltál????
Tábli frissítve. 1229023319.8993.doc

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


sziasztok,

folyamatosan olvaslak benneteket de meg a veget nem tudtam befejezni.. tok faradt vagyok.. de bepotolom igerem!

Rabbe-nak kitartas!!!

Tegnap voltunk mi is az orvosnal, az elso baba nem nala szuletett, valtottam orvost, es most derult ki szamomra hogy -tok tuti a doki egyebkent- nincs uh-ja, igy uh-ra majd jovo het szerdan megyek, caplathatok be vecsesrol a IX. keruletbe. Utana megint vissza a nogyogyhoz. az elso dokim ugy latszik elkenyeztetett, de meg is kerte az arat. nem tudom most hogy az uh-ra megint kulon kell fizetni? (sztk de nem oda tartozom). akkor biztos ugye?

annyi biztos hogy van kisteso de persze meg nem merek oromkodni...

hu, azert kemeny gyerek mellett megint babat varni! asszem nem fogom ugy elvezni, mint az elsot, persze jo lesz biztos de lesznek nehez pillanatok... tobbiek, masodik-harmadik-negyedik babasok hogy vagytok ezzel?

KépKép
Kép
csillaz
 
 


nekunk az elso apas szules volt, a masodikat is igy tervezzuk.
engem erdekelne a vizben szules, nagyon.
ugy ereztem (szuleskor) hogy sokkal kenyelmesebb lenne negykezlab nyomni, mint haton fekve es meg huzzam magam fele a labaimat is

KépKép
Kép
csillaz
 
 


Piroska,
szerintem akkor ugyanaz volt a fotósunk :lol: Lajos+Andrea???

Nekem is apás szülésem volt, tök jó volt. Végig röhögtük az egészet, apa poénkodott, segített, nekem nagyon jó élmény maradt.

Csillaz,
szerintem jó lesz a második babavárás is. Főleg úgy, hogy én másfél-két évet vártam erre az érzésre. Igazából csak az a baj, hogy az én lányom már 15 kiló, és nem tudom, mennyire tesz jót, ha emelgetem. Már a gyerekülésbe maga mászik be, meg ki is. De még nem tud önállóan öltözni, az kész tornamutatvány, amíg felöltöztetem, meg még pelusos is.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Hát, pörög a topik rendesen! :D Alig győzlek követni benneteket, közben meg szégyellem magam, hogy bejelentkeztem, aztán meg eltűntem... :oops:

Én csak januárban akartam dokihoz menni (utsó mensim nov. 10, tehát még fiatal a terhesség, elvileg aug. 17-re leszek kiírva), de tegnap és ma is görcsölgettem, ezért megpróbálok eljutni a jövő héten.

Rabbe,
nagyon drukkolok, mi volt ma?

Linácska,
Lili nagyon édes! :)

Babszemekhez meg gratulálok, alig várom, hogy én is lássak valami hasonlót!

Gyerek mellett tényleg más a babavárás, engem főleg az zavart, hogy nem jutott annyi időm a pocakbabával foglalkozni, mint az elsővel. A harmadikkal azért volt nehéz, mert vérzés miatt 10 hétig feküdnöm kellett, és ezt kissé megsínylették a nagyobbak (a család segített, minden nap jött valaki). De a második terhességem nagyon jó volt, a végéig simán emelgettem a nagyot, semmi bajom nem volt, csak kicsit fáradékonyabb voltam.

Apás szülés volt nálunk is mindháromszor, nekem nagyon kellett a támogatás (voltaképpen mást nem is igényeltem apán kívül). És én a harmadikat négykézláb szültem. :D (Az első kettőt a hagyományos félig háton fekvős módon.)

Bocsi, ha ilyen ritkán jövök, azért próbálok lépést tartani.

Ja, még egy könyvet akartam ajánlani: Ingeborg Stadelmann: A bába válaszol. Nagyon jó, a várandósságról, a szülésről és a gyermekágyról is van szó benne, homeos, gyógyteás és illóolajos + egyéb tanácsokkal, szerintem érdemes beruházni rá.

Jó éjt!

E.
euonymus
 
 


jó reggelt!

nem akarom elkiabálni, de azt mondta a doki, hogy talán ez most megmarad, ugy néz ki. két nap alatt ujra szabályos a petezsák, nem elnyújtott, és azóta lett egy szép nagy szikhólyag és annak az alján egy minaprocska pötty. erre mondta a doki, hogy ez lesz a baba. most nekem is utrot kell szednem a duphaston helyett és csütörtökön kell visszamennem azt mondta akkor már nagy valószinüséggel lesz már szivhang is. azt is mondta hogy ilyenkor még tart abeágyazódás azért vérezgtehetek, de amit látok az nem friss vér, lehet hogy napokkal ezelött indult utnak, csak mire kicsurog…..szóval ezért barna. és képzeljétek tegnap olyan migrénem volt, hogy már a fejem falba tudtam vola verni. de a doki inkább adott egy algopyrin injeciot és 10 perc mulva már nem is volt semmmi bajom.
olyan aranyos volt. rengeteget beszéltünk. részletesen elmondta mi történik odabent, mi mire való-persze ennek most a felére sem emlékszek….
ja a laborosokat meg leveszi a tiz körméröl, mert képzeljétek a pénteki és a keddi vérvétel eredménye halyett csak annyit irtak 5000 fölötti. na ez nekünk most nem segitett. mert a doki a pontos hcg re lett volna kiváncsi. de azt mondta, hogy most hogy ilyen szépen látni a fejlödést nincs jelentösége, de akár fontos is lehetett volna.
amikor mondtam neki hogy tegnap egésznap olyan szarul voltam hányingerem volt, akkor csak mosolygott és azt mondta-aaaaaaz jóóóóóóóóóóó! :-D

rabbe1
 
 


hu, elolvastalak titeket, de annnyit irtatok, hogy nem tudom személy szerint bontani. na várjatok, mindjárt visszaolvasok ;-)
irdab és hmbori: hatalmas a babátok! most biti nagyon boldogok vagytok :-) gratulálok a babákhoz
linácska: nekd is gratulálok! a nagy tesó már tudja mit néztetek? :lol:
vpiroska: neked hasit csináltak? vagy miért nem látszik a petezsák?(fekete folt). vagy más az uh? érdekes. de neked is gratulálok! :wink:
pont tegnap beszéltünk a dokival a vízben szülésröl, mert mikor a fiamat szültem én szerettem volna vízben, de akkor még nagy volt a tapasztalatlanság ezen a téren.nos tegnap elmagyarázta a doki, hogy lehetne de nem ajánlja, mert az elsö légvételt ugyanugy megcsinálja ababa tehát egy hatalmasat nyel a vizből, ami nem lenne baj mert felszivodik a viz, de gondoljunk bele hogy milyen vizet nyel le. szóval nem ajánlja és azt mondta csak probálkoztak amerikában ezzel de mostmár ott sem csinálják. max véletlenül, ha már nin cs ideje kiszállni a vizböl és kicsúszik a baba.

rabbe1
 
 


sziasztok!

Mindenkinek nagy gratula!
Rabbe,tök jó,hogy úgy néz ki ok lesz.Strapabíró ez a kölyök :wink:

Kép
kévi77
 
 


Sziasztok!

Na most már mindenkinek egyre valószínűbbé válik hogy jó kis Kari ajándék lesz a fa alatt :lol: :lol: :lol:
Anettoo : Igen, nekem a jan. 7-e még csak a 10. hét, úgyhogy rá 2 hétre ismét láthatom a babócámat :lol:
Egyébként még nem kaptam meg a beutalókat, majd csak hétfőn fogom a terhesgondozáson :)
Rabbe : Nekem sajnos csak hasi uh-t csinált a doki, a bekarikázott rész a petezsák és középen kicsit jobbra a fehér pötty a babócánk. Tehát a hasi uh miatt nem tudok érdemlegesebb képet mutatni, de nekem ez is elég hogy már nem csak éreztem de láttam is hogy Ő van. Neked hüvelyi uh-val készűlt a kép?
Linácska : Nekem nem ők fotóztak hanem a Fuji-sok ott Lajosmizsén a főúton a Fotó Rita. [img]

http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 4.1986.jpg[/img] Kisbubink

Vegyétek figyelembe hogy a kép hasi ultrahangos felvétel és ráadásúl még kicsinyítenem kellett a képet!

Kép
Vendég
 


Na ez az átok nem rakta fel a képet :twisted: :twisted: Kép Kisbubink

Kép
Vendég
 


Ja, bocs Rabbe most nézem hogy nem is Te hanem Irdab rakott fel képet :oops:

Kép
Vendég
 


Most ezt nem értem :evil:
Tegnap este is azt írta a vonalzóm hogy 6 hetes és 3 napos vagyok meg ma is akkor ez most hogy van :roll:

Igazából csak ma vagyok 6 hetes és 3 napos :lol:

Én még nem is gondolkodtam el azon hogy milyen szülést szeretnék az az 1 biztos hogy apásat :lol:
Vendég
 


akkor hasin más a kép:-)
igen olyan jó mikor láthatja az ember
én nem raktam fel képet mert pont azt nyomtatta ki amin csak a petezsák látszik, mertnem nagyitotta ki
majd a jövöhetit felteszem ha lesz

rabbe1
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a gratulálásokat :lol:

Piroska, igen nekem hüvelyi uh csinált, mivel hátrahajló méhem van, és ezért a hasival nem sok mindent látot.
Hát én még azért nem nyugodtam meg teljesen, múltkor nálam a 10 héten történt a baj, de most nem fog :!:
Dec 30-án megyek újra, akkor 10 hetes leszek. Apa is bejön velem.
Én még a szülésen nem gondolkodtam, először ezt a 12 hetet húzzam ki, most csak ez érdekel. De amúgy biztos nagyon jól esne ha api bent lenne. Csak Ő meg nem bírja a vért, na és hát nem tudom h jót tenne e nekem az ha még ott is arra kellene figyelnem, h Ő nehogy rosszúl legyen. Vagy nem lát semmit?
De szerintem az apukáknak is egy csodálatos élmény ha bent lehetnek.

Rabbe nagyon örülök a jó híreknek, meg h jó orvost találtál végre.

Anettó a tábla még mindig szuper, köszi :lol:

Euo, szerintem ha görcsölgetsz azért menyj el a dokihoz, hamarabb, csak a saját megnyugtatásod végett is.

Linácska, gyönyörű a kislányod :lol: De azért 15 kg, csak 15 kg próbáld módjával emelgetni, ha van rá lehetőséged.

Ha valakit kihagytam bocs,de fejből most ennyi ment :oops:

Adri

Kép

Kép
irdab
 
 


sziasztok!

Az apás szüléshez szeretnék hozzászólni.Én a páromra bíztam,mert szerintem erőltetni nem szabad.Végül bejött.Nekem nagy segítség volt,hogy ott volt és fogta kezem.Mivel a "fej" résznél volt,nem látott semmit sem.De szegényem a végén kiment,mert vákum volt és már nagyon sápadt volt,mondtam menjen nyugodtan ki,én is be voltam szarva rendesen.

olyan jó,hogy mindenkinek jól alakulnak a dolgok

szóljatok ám rám,ha sokat pofázok :oops:

Kép
kévi77
 
 


Sziasztok Sorstársak, köszönöm az üdvözlést, mostanra tudok jelentkezni!! Próbálok bekapcsolódni Hozzátok, már igyekeztem visszaolvasni!

Irdab,
gyönyörű az uh, nagyon örülök, hogy jól vagytok!!!

Piroska,
a Ti uh-tokhoz is nagy-nagy gratula!

Olyan jó ilyen sok pozitív hírt olvasni!!

Rabbe, olvastam, hogy problémák voltak, bízom benne, hogy szerencsésen túljutsz az első 12 héten, nem lesz semmi gond!

Eou Neked is szurkolok, hogy a görcsök elmúljanak, és a babó megerősödjön!

Hmbori, Kitti, lina, örülök, hogy Nálatok is beindult a babónövekedés! Képet kérünk!!

Ki mikor megy legközelebb uh-ra? Kinek kell most drukkolni?

Anettoo, tábliba beraknál engem is: Judi79, 29 év, 1. baba. város helyett csak annyi, hogy Közép-Magyarország, szülés várható időpontja: 2009. július 31. (ez még bőven változhat), kórház: talán Sote II., (a dokim most került oda), következő uh: 2008. december 29. Köszi!!

Apás szüléshez annyit írnék, hogy szerintem nagyon jó lehetőség a papáknak, hogy lássák ezt a csodát, bár az én párom azt mondta, hogy nem tudja, fogja-e bírni a vér látványát, de tudom, hogy ott lesz a fejemnél és fogja majd a kezemet..... A vízbenszülés is érdekes, sok jót olvastam róla, ha nincs komplikáció, akkor engedik. Állítólag könnyebb a babának és a mamának is, hogy a magzatvíz után szintén egy vizes közegbe érkezik, könnyebben tud alkalmazkodni. Láttam róla egy videót is a neten, ha megtalálom, majd felrakom a linket.


Kinek milyen tünetei vannak most? :?:

Ma vagyok 7 hetes!!! :) :) :) Tegnapelőtt voltam eddig a legvacakabbul, akkor hadakoztam rókakomával, turmixot ittam alma-banán-kiviből, de nagyon nem jött be, pedig amúgy imádom a turmixot.... :oops: Egyéb tünet nem igazán van - állandó cicifájáson kívül - elvagyok, dolgozom. Sokat alszom, reggel nehezen ébredek, éjjel alszom mint a tej..... ja és óránként korog a gyomrom! :wink: Elevtitet szedek napi 1-et, Magne B6-ot és kétnaponta folsavat.

Legyetek jók, vigyázzatok magatokra! Uh képeket, dokis beszámolókat várom!!!

Üdv, J

Kép
judi79
 
 


tünetek: rajtam 2-3 napja álomkor van, egésznap fáradt vagyok délelött 11 kor már alig birom a szemem nyitvatartani. de hajnalban kelek mert nem tudok aludni. most ezügyben nekem könnyebb mert itthon vagyok egyedül. csak az zavar hogy nagyon fut már a háztartás.....de egyszer utolérem :-D
hacsak elnem szalad nagyon messzire :-D
van még tünetem : a melleim nagyoon fájnak, de inkább csak akkor ha hozzáér valami vagy valaki :oops: hányinger is jelen van eddig este volt rossz, aztán valamelyik nap éjjel majdnem hánytam, már a wccsészét ölelgettem :-) aztán megfordult és mostanság inkább reggel és délelött vagyok rosszul vagy egésznap...
és az orrom is éjjel eldugul, mintha allergia lenne-de ez igy volt a fiammal is.

pont tegnap beszéltem az uj dokimmal a vizben szülésröl, mert nekem is nagyon tetszett eddig. én a fiammal is akartam, de csak vajudni engedtek. nos ö azt mondta hogy igazábol orvosi akadálya nem lenne de nem javasolja, mert már amerikában sem kedvelik azért mert az elsö légvételnél a baba vizetnyel ami nem lenne baj de milyen vizet?????!!!!!! hát engem meggyözött. pedig évek óta azon gondolkodtam hogy jó lenne olyan orvost/ korházat találni. de most mégsem hiszem hogy jó ötlet.
és sokat beszéltünk a gátvédelemröl is azt mondta másodiknál lehetséges :-)

rabbe1
 
 


Sziasztok!

De jó a jó híreket olvasni!

Rabbe
Neked nagyon örülök, hogy talán lassan megnyugodhatsz... :wink:

Anettoo
Jan. elején megyek a védőnőhöz kiskönyvért... dokihoz legközelebb akkor megyek, ha már van kiskönyv... (csak tudjam becserkészni a védőnőt... :oops: ... olyan rossz, hogy én munkaidőben nem nagyon tudok elmenni...)

Apás szülés
Majd meglátjuk...szeretnénk...

Vízben szülés
Hát az a egy területi kórházban nem igazán megoldható... ott a hagyományosra van mód...

Nekem tünetem igazából nincs... talán a fáradtság... de az lehet a szürkeségtől, a napi munkától... az utazgatástól (napi 30 km-t utazom oda-vissza...de legalább van munkám)
Vendég
 


Judy : tüneteim most már vannak eddig azért aggódtam mert nem volt semmi. Most egész nap hányingerem van plussz tegnap a fejem is majd szét robbant. Egyáltalán nem kívánok semmit, mindent kényszerből eszek meg mert tudom a babónak szüksége van rá. Úgyhogy így biztos nem fogok elhízni :lol: :lol:

Kép
Vendég
 


csajok: baj van! baromira vérzek, most jöttünk haza a kórházból. megvizsgált az ügyeletes meg ultrahangot is csinált, azt láttuk hogy tegnap ota nőtt 4mm-t a petezsák. és szabályos. annyira félek. nem tudnak mit csinálni, nem kell de pihenek, fekszek. félek. :-(

rabbe1
 
 


Jaj Istenem Rabbe,nem tudom mit mondjak.szorítok,hogy azért rendben legyen

Kép
kévi77
 
 


:cry:

rabbe1
 
 


Rabbe
:cry:
Ez a gyerek mit idegesít téged :roll:

Rutascorbint nem kell szedned, meg magnéziumot? (neten olvastam, hogy ezeket szokták még ilyenkor adni)
Vendég
 


Rabbe,
bízz benne, hogy minden rendben lesz. A sógornőm a 12. hétig erősen vérzett, és már 6 éves a kislánya. De szépen fejlődött a baba.

Kitty,
de jó neked, csak 30 km-t utazol, én 140-et naponta. Idáig. Jövő héttől itthon leszek. Másfél évet vártunk erre a kisbabára, szeretnék rá vigyázni.

Piroska,
a Foto Ritások az oviba szoktak fotózni. Én Lajossal is nagyon meg voltam elégedve.

Nekem nincsenek igazából tüneteim. Lilivel sem volt. 10 hetesen úgy mentem az 5. hét után UH-ra, hogy ugye megnőtt, mert én semmit nem érzek.
Talán kicsit nagyon fáradt vagyok, de 3x1 utrótól nem is csoda.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sajnos nincs időm írni, mire elolvastam már mennem is kell aludni.
Rabbe - Nagyon szorítok !!!! Minden rendben lesz. A júliusiaknál van még sok problémás, és látod, ott meg is tudnak nyugtatni, mással is van így, hogy vérzik és minden rendben. De azért itt az augusztusiak is mindannyian drukkolunk. :) Jajjj, jöjjön már el az a 12. hét. Egyébként a három vetélésnél hány hetes voltál?

Holnap reggel Judy beraklak a táblába, ill. írok a többieknek is.

Lilypie Fourth Birthday tickersLilypie Third Birthday tickersLilypie Pregnancy tickers
anettoo
 
 


Rabbe
Hogy vagy?

Linácska
140 km oda és vissza? :roll: :cry: :evil:
Az még nem kismamának is fárasztó :cry:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?