Új privát üzeneted érkezett!

Katica!
köszi a zebrát :D Valahogy megkaptam Viktu Pillebabáját avatarnak (és Angel megkapta Mó-ét :D )
Ja és beírnád mellém a bibikhez, hogy IR?? meg hogy 3 lombik után spontán...csak a többieknek ha nézegetik, biztatásnak!!! :wink:
Köszi!! :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Katica! Köszi a táblát.
Ha már javítod, írd már be, hogy jan 30. a várható időpont.
Kösziiiiiiii

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


lois: bocsi, elcsúsztak az excel sorok :oops: beírtam, javítottam :wink:

katica
katica30
 
 

 
 

Sziasztok!

Babák nagyon szépségesek :) Szöcskééknek további erősödést, ugye már ő is jobban van?

Bocsánat, hogy így el vagyok tűnve, most ennyire futja... idén még dolgozom, de aztán jövök többet :)
Amúgy jól vagyunk :)

Mindenkinek kellemes karácsonyi készülődést :)



Kép

 
 


Sziasztok,
még nagyon bátortalanul közelítek ehhez a topikhoz... :oops: Még nagyon picikék vagyunk... :oops: :oops:
De azért szeretnék gratulálni ehhez a sok csodaszép babához, akiknek láttam itt a fényképét.

Szöcsinek mielőbbi felépülést kívánok, és nagyon boldog anyaságot!

skrisz72
 
 


Skrisz!
Na épp most hívtalak a másikon ide... húúúúú, micsoda hatással vagyok az emberekre......... és mindezt másodpercek alatt... :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Beszéltem ma Szöcskével. Babák jól vannak, ő még nagyon nehezen tud járni, rengeteg víz ment le róla. Reméli hogy karácsonyra otthon lesznek és mindenkit puszil.

Mi ma voltunk CTG-n, minden rendben. Egy nagy bánatom: ha a "B" baba nem fordul vissza, akkor biztos, hogy császár. :(
vovanda
 
 


Szöcskééknek ezer drukk,hogy karácsonyra otthon lehessenek! S neki meg jobbulást!!!

Vanda :P
Ctg a 30. héten :shock: Nem semmi. Én 36. héten voltam először :shock: Addig UH volt és flowmetria.
"A" babának kell tudtommal fejvégűnek lenni... nem??? Mert itt az a lényeg, hogy ne akadjanak össze. Ha "A" baba feje lejjebb van, mint "B" baba lába, akkor nem tudnak összeakadni. Márpedig lejjebb kell legyen, hiszen azért ő az "A" baba :D

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Krisz! Üdv itt is! :wink:

Lois! Tessék ám gyakrabban jönni!

Olyan jó, hogy ilyen sok kismami van!

Vanda! Szöcskének jobbulást! Édesek lehetnek a babák.
Örülök, hogy Ti jól vagytok!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Fanni!
Elvileg igen. Csakhogy arra semmi garancia, hogy szülés közben befordul. És elég furán van, kicsit inkább keresztbe, mint farral. Dokim azt mondta, nem szeretne kockáztatni én meg nemszeretnék kétféle szülést. Remélem, fordul még.
Ami a ctg-t illeti: mostantól mindent úgy csinálunk, mintha bent feküdnék. Doki bá' nagyon vigyáz rám, "nehogy már Both doktor sógornőjével történjen baj" :oops: .
vovanda
 
 


Vanda!
Doki bá' nagyon vigyáz rám, "nehogy már Both doktor sógornőjével történjen baj" .
--------------------------------------------------------------------------------


Ez aranyos. :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!
Pfüh, hogy felkerültem a táblában :)
Szia Krisz! Csak semmi bátortalankodás! :wink:
Szöcskének jobbulást!

Cupp Mindenkinek!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Hanna!
Kell nekem abban a kórházban szülni, ahol a sógorom vagy 6 évig dolgozott, és az újszülöttes osztályvezető szíve csücske volt. :P
vovanda
 
 


Hali Viktu! Hát... így túl a félidőn. :wink:
Én is lehidaltam a tábla láttán. :oops:

Vanda! :)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Nekem egy élmény volt bekerülni ebbe a táblába! Remélem jó sokáig itt maradok még. :wink: Tegnap dógoztam, és estére már nagyon fájt a pocim. Ma itthon maradtam, várom a szippantót. :lol: Csend van, nyugi van, nem szorít a nadrágom. :D

skrisz72
 
 


Krisz! Pihenj amennyit csak tudsz. :)
Életed legszebb időszaka jön!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Olyan sok rossz hírt olvastam az elmúlt két napban. Rossz érzés. Ilyenkor nagyon féltem az én kis borsószem babámat. De olyan szépen pulzált a szivecskéje, biztos nem lesz vele semmi baj, ugye?

skrisz72
 
 


Krisz! Nem lesz semmi baj!
Nem olvasgatunk mindenfélét! :twisted:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Csak a topikot olvastam... Estike, Brizo, Amina.... :(

skrisz72
 
 


Skrisz!
Ha fáj a pocid, Magne B6-tal próbálkozz. Meg persze pihi. Mit dolgozol?
vovanda
 
 


Vanda, igen azt ettem tegnap. Egy bankban ücsörgök. De ez a derékszögben ülés egész nap, ez nem tetszik a hasamnak.

skrisz72
 
 


Lányok, asszonyok!

Bocsánat, hogy még nem jelentkezem, de egyelőre csak egy topikot tudok kielégíteni, a "2008 decemberi kismamik"-at. Ha átlestek, rakok fel képeket (pl. mindjárt), és néha írok is.

Pusszantalak benneteket, nemsokára jövök!

Kép
zölddisznó
 
 


Krisz! Ha nem jó, maradj otthon.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Skrisz!
Ismerős. Az első terhességet én is szinte végigdolgoztam, jó kis ücsörgős meló. Esetleg fektesd el jobban a szék támláját (ha lehet) vagy cseréld ki. Nekem a forgószék helyett a "sima" szék jött be.
vovanda
 
 


Lányok, a Femibion 800 és MagneB6 mellé egyek még valamit?

skrisz72
 
 


Hanna!
Igenis értettem, le is jelentkezem :D

Skrisz!
És nem tudod kiíratni magad?? Ha fáj a hasad, akkor jobb lenne otthonról dolgozni, nem?? Nem azt írtad a múltkor hogy otthonról is tudsz?? Vagy csak én keverem??
Én folsavat eszem, de nem eszem ún. "terhesvitamint", hanem a folsav meg a magne B6 mellé a a korábbi multivitaminomat és C vitamint. A vasról leálltam, mert nem nagyon bírtam, a dokim azt mondta még nem kell erőltetni.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Krisz! Én Hipp Natalt ittam, majd elfelejtettem. Ment a folsav, Mg, friss zöldség, gyümölcs.

Lois! Na azért! Tessék jönni. :)
Hogy vagytok? Babszemről mikor látunk képet????

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna!
Én istibizi már az első UH-ról akartam feltenni, de az istenért sem sikerült...(minden mást fel tudtam tölteni, ezt valamiért utálta a babanet :? ) A frissebbek meg még nem lettek bescannelve, de majd még próbálkozom :roll: (ja és a drágám frankó "Jankó" névvel mentette le, gondolom a babszemből kiindulva...kész tények elé lettem állítva :D )

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois! Nem lehet, hogy nagy a kép?
Küld át, lekicsinytem.
Gondolom mindenki kíváncsi a picikédre!

Krisz! Te is feltölthetnéd ide is a babád első fotóját!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Bezony, én is kérem azokat a fotókat:)

Krisz, Az első hetekben Hipp Natalt ittam én is,mint Hanna, mert az Elevittől nagyon émelyegtem, +folsav, de csak a 12. hétig, azóta csak E. Nem próbálsz meg inkább otthon maradni? Főleg, ha fáj a pocakod.
Lois! Hááát nem is olyan sokára kiderül, Jankó vagy Janka... :D

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Ááá, azért ennyire nem vagyok béna, biza lekicsinyítettem, de nem szerette, mindig hibát jelzett :? Most is kipróbáltam felrakja, de utána nem lehet a képet látni...bezzeg a kutyámról beszúrt képet hagyta most is, kipróbáltam.. :shock:
Na megint csak jól felidegesített..... :evil:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Viktu!
Nekem mindenki Jankát álmodik... :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois! Én nem is mondtam, hogy béna vagy! Nyugi!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna!
Jaj dehogy gondoltam hogy lebénáztál...bár simán képes vagyok "szőkézni" amúgy alapvetően, de inkább másfajta dolgokban :roll: ... ilyenekben ált. én vagyok a "megoldóember" :wink:

Kép

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Kedves lányok!
Egyenlőre csak beköszönök, mert épp kilábalóban vagyok egy vírusból. Szerencsére kincsem -7.6mm - amilyen apró még, olyan erős.
Csak nagyon röviden: Két lombik és közte egy fagyibabás beülti , 3,5 év kitartó harc után spontán kisbabánk növekszik a pocimban. :D Hihetetlen boldogok vagyunk, ha nem prdoukálná magát a kis drága és nem láttam volna már kétszer uhun, el sem hinném. :)

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Sziasztok!

De jó Titeket itt látni :D Reméljük, hamarosan mindenki átjön a másik topikból :)

Krisz, én alapból vérszegény vagyok/voltam, így én vasat szedtem (szedek), amiben van folsav is. Ezt már nem fokoztam Elevittel és társaival, egy idő után jött a magnézium és a rutascorbin (utóbbi orrvérzések miatt). Ja és most már kalcium is van, néha már a saját öreganyámnak érzem magam :wink:



Kép

 
 


Csajok!
Én sem szedtem terhesvitamint :oops: noha ikrekkel szinte kötelező... Szedtem folsavat, C vitamint, magnéziumot és calciumot. Nekem vas végig nem is kellett, mert alapból magas a vasam. Vagyis az utolsó 3 hétben bevettem úgy 6-8 szemet összesen, a trombocitám miatt. Igaz, én nagyon tudtam, hogy mi kell, mert 2-3 hetente jártam vérvételre.
Gratulálok a friss kismamiknak!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


én se :wink:
(vasat igen, mert amúgy és békasegge a vérképem, de vassal is az volt :D)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Meg sem lepődtem :lol:
Édes a kép a Lili vonalzón!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jó reggelt kismamik!

Tegnap vettem Hipp Natal-t is. Most már tele vagyok vitaminnal. :lol:

skrisz72
 
 


Halihó,
én is itten vagyok, csak egyszerűen annyira punnyadtan, hogy lassan alkalmatlan leszek mindenféle társadalmi életre..ma nagyed 11-kor keltem, és délután kettőkor le kellett dőlnöm egy laza 4,5 órára szundizni..vacsira keltett csak fel a drágám...leszek én még energikusabb?? :oops:

Ja és még egy:
Ti mennyit folsavat esztek??

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois! Aha, leszel, kb a 20.héttől :lol: -engem is megcsípett az alvóbogár, fogalmam sincs hogy sikerült tartanom a határidőket, most már fittibb' vagyok.


Angeeeel!Nagyon eltűntél...

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Viktu!
Na ez biztató...akkor van fény az alagút végén...most bezzeg este 11-kor tök éber vagyok... :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


én a 12. hétig voltam álomkóros, de csak a fiúkkal. Lilivel nem.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lois!
Kegyetlenség és önkínzás, de próbálj nem aludni nappal. Én legalábbis úgy voltam, hogy ha nagyon bealudtam délután, akkor éjjel nem tudtam normálisan. Amúgy tényleg szűnni fog, tarts ki.
Folsav: én 2x1-et szedtem.
vovanda
 
 


Lois, én a Femibion mellé nem szedek folsavat, de a Hipp Natal mellé benyomok egy tablettát.

skrisz72
 
 


Vanda :P
Minek olyan sok folsav? :shock:
1 tabletta bőven elég! Abban 3 mg van, s igazából elég 1 mg is, naponta!

Én végig nem tudtam aludni :( Most bezzeg tudnék, csak nem hagynak :lol:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!
Nekem ennyit mondtak, a doki bácsimnak meg szót fogadok. :lol:
És álmos az vagyok, de a derekam miatt muszáj kicsit felkelni és mozgolódni, mert utána vissza tudok még feküdni.
vovanda
 
 


Én is 2*1 folsavat szedek, emiatt a "heterozigótaság" miatt, olvastam egy cikket róla, hogy így többre van szükség.

Na tegnap délután nem aludtam, így sikerült egyben 12 órát aludnom éjszaka :shock: (...mit éjszaka, hisz már dél van... :oops: :oops: :oops: )

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois :P
12 órát? :shock: Irigykedem :roll: Nekem az 2,5 napi "adagom"...

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: