Új privát üzeneted érkezett!

Syasztok!

Aida:Nagyon drukkolok,és gratulálok!Ha valami van jelezz! :lol:

Mné Zsuzsi:Nagyon cuki,a kis mikulásod! :lol:

Kép
alexa116
 
 


Milyen szép kis Mikulás :)

Aida sok sikert!!!

Kép
kriszpiri
 
 


Sziasztok!

Bocsi,de nem tudok vissza olvasni :oops:

zsuzsi:Nagyon aranyos a kis mikulás :D

Tegnap elég nyűgösek voltunk.Ma már jobb kiderűlt,hogy hasfájósak vagyunk kicsit.De itatok Krisztiánnal teát ami jó a hasfájásra így ma már jobban vagyunk meg apa is itthon van :D

Aida:Drukkolok nagyon!!!Írj,ha van valami.Könnyű,gyors szülést kívánok neked!!!

Kép
Kép
reni_24
 
 

 
 

Kép Kép Kép Apával :D Kép

Hoztam pár friss képet :D

Kép
Kép
reni_24
 
 


aida:

mennek a drukkok hogy szép,gyors szülésed legyen.
az 1111 az nem semmi.abból tényleg bármikor lehet baba.

zsuzsi,reni:

édesek a picik.már én is úúúúgy de úgy várom az áprilist.

Kép
Kép
ettike
 
 


Jaj de édes!!
Én is ilyet akarok :D

Kép
kriszpiri
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen :D Ma végre leesett a köldökcsonkunk :D Tegnap apa kicsit elkényeztette Krisztiánt alig akart elaludni a kiságyban csak ölben lett volna jó :oops: :D Pocakunk sajna fájdogál,de megfejtettem,hogy miért.Nagyon mohón eszünk :) Nagyon várom,hogy kicsit jó idő legyen,hogy kimehessünk kicsit sétálni.Tegnap már voltam kint a boltban :D

Ti,hogy vagytok?

puszi nektek:Reni és Krisztián :D

Kép
Kép
reni_24
 
 


sziasztok.hát, elég régen voltam már, de amint látom nem is hiányoztam.
reagálni nem tudok, mert már többször is vissza olvastam, de mire irtam volna, közbejött valami és már nem is emlékszem miket akartam irni, úgyhogy bocsi :oops: :oops:

minden baba nagyon édi, de a kedvecem:
mné zsuzsi boldog mikulást cimü fotója

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


köszönjük Timirosicka
mné zsuzsi
 
 


Timi: hogyne hiányoztál volna!!!! :x ilyet ne tessék mondani!!!
Ha van egy kis időd azért írj pár sort arról, hogy hogyan gyarapodtok, meg mi újság veletek :wink:

Mi ma voltunk NST-n, rendben ment minden: szépen végigmocorogta a kisemberem :wink: Már nagyon várom, hogy én is babázzak!!!!

Nagyon édesek a picik!!! :D

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Timi:Persze,hogy hiányoztál!Hogy vagytok?Mesélj magatokról.

Mi este kicsit nyűgösek voltunk.Egésznap szinte aludtunk :D

Többiek merre vagytok???Hogy vagytok???

Kép
Kép
reni_24
 
 


Sziasztok!!
Remélem mindenki jol van!!
Mi jol vagyunk bár jo volna tudni megint h hol tartunk és mikor láthatom megint!
Puszi nektek

Kép
kriszpiri
 
 


Kriszpiri!

Idén mész még dokihoz?Néznek még uhn?Vagy majd jövőre?Lassan leveszik az AFPhez a vért is!

Timi!
Az anyukák mindig eltűnnek egy időre!Szerintem ez természetes!Már annak is örülünk ha néha jelentkeztek!!!Na és várjuk tőled is a fotókat!!!A komoly nagyfiúról,lassan 2 hónapos!!! :shock:

Aida!
Ha van vmi szólj ám!!!Drukkolok h minnél elöbb babázhass!

Reni!
Látom Krisztiánt télleg elkényezteti az apukája :wink: Kezdek én is félni hogy ha itthon lesz a férjem a gyereket ki se lehet szedni a kezéből :lol:

annus11
 
 


Azonnal jövök, ha Noli kibújik! :D Hozom majd a képeket, történetet.. ;)

Annus, már Te is 20 hetes vagy lassan!! :shock: :D Repül az idő.

Bfkrisztina, Neked is közeleg a vége! :D

Én már úúúúgy várom, hogy babázzak. Este olyan rosszul voltam. :( Nehezen bírom az utolsó heteket.

Holnap (azaz ma) megyünk NST-re, orvosi vizsgálatra, kíváncsi vagyok mit csinált 1 hét alatt a méhszáj.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Kép éhes vagyok Kép jóllaktam Kép mosolygok Kép Kép apuval Kép elaludtam a mózesben

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Sziasztok!

Aida:Nagyon várjuk a híreket meg majd Noliról a képeket :D Lassan már te is babázni fogsz :D

Krisztina:Hogy vagy?Nemsokára már te is babázol :D

Annus:Hát igen apa nagyon elkényezteti Krisztiánt.Imádja! :D Mondta is,hogy szive szerint egésznap csak babusgatná meg szeretgetné :D Persze én is szeretném,de muszály határt szabni,hogy mindenkinek jó legyen.A te párod is tuti így lessz vele :D

kriszpiri:Örülök,hogy jól vagytok :D

Timi:Sanyika jó sokat nőtt :D Hogy repűl az idő :shock: :D Nagyon édesek a képek :D

Rólunk:Tegnap voltunk kint sétálni kicsit :D Este persze nyűgösek voltunk alig bírtunk elaludni.Szegénykém szerintem megilyedt a babakocsiban,mert amikor elaludt volna rögtön fel is riadt :( Remélem azért majd megszokjuk.Ma is megyünk ki kicsit sétálni :D Most még jó idő van.

Kép
Kép
reni_24
 
 


Reni Annus köszönöm szavaitok!!Pont ma voltam orvosnál legközelebb januárba kell mennem 18 uh-ra akkor tudok többet!Mert sajnos olyan jo itt az orvosok....stbh a védőnő dokihoz küldött az meg vissza és végül alig birtam kihuzni belölük h mi is lessz!
Na ennyire tudják kinek mi a dolga!!

Többiek képeket várok én is legyetek jók!!

Aida még mindig drukkolok puszi nektek!!
(Nyuszitappancs átköltözött az uj lakásba azért nincs ha érdekel valakit)

Kép
kriszpiri
 
 


Timi!
Csodaszép a baba!!!!Télleg jó sokat nőtt! :wink:

Kriszpiri!
Én is most jöttem a dokitól!Minden oké!Majd én is januárban megyek vissza legközelebb!

annus11
 
 


Sziasztok!

Timi: milyen szép kis kerek Sanyika :o :D Helyes kis fickó :D Na maradtatok a közös ágyban alvásnál? (szerintem a legjobban úgyis azt szeretik a babák :lol: )

Aida: hát az tuti, hogy már én is nagyon készülök :D

Ma voltam ultrahangon: minden teljesen rendben van,megint megerősítette az orvos, hogy fiúcska :D Kicsit sajnálom, hogy nem készült súlybecslés, mert akkor tudnám, hogy azért szurkoljak magunknak, hogy mielőbb megszülessen a cseppem mostmár, vagy még marasztaljam picit, hogy növögessen :lol: De úgysem rajtam múlik :wink: biztos a legjobb időpontot választja majd magának :D
Engem már kicsit fáraszt itt a vége felé ez a sok vizsgálat :oops: hetente tanácsadás, meg NST ...vagy egy-egy UH, vizsgálat... - és hozzá mindig körbeszervezni a gyerkőcök felügyeletét :?

Reni: mindenképp használjátok ki a tiszta időket a sétálásra :wink: szerintem ha megszokja a kicsi, ő is imádni fogja :wink:

Szép estét mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Csini pocifotó! :D A vadító új XL (!) méretű hálóruhámban. Mellékesen eddig XS volt a méretem. :D

Kép

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


sziasztok
most vetttem észre, hogy tegnap a képek megjelentek, csak a hozzászólásom tünt el az elejéröl :evil: :evil: :evil:

elöször is köszi a bókokat :lol:
bfkriszta: igen maradtunk, sokkal kényelmesebb az esti szopiknál, csak oda fordulok, eszik és már alhatunk is tovább :lol: :wink: .

a drágám jól viselkedik. éjjel alszik 2x ébred fel enni, gyorsan eszik és már alszik is vissza. mostanában nappal elég sokat van ébren 5-6órákat simán fent van egyszerre. autózni, babakocsizni nagyon szeret, jókat alszik :lol: .

tegnap voltam a 6 hetes kontrollon. Minden renbe van, csak egy pici sebet talált az orvos, de azt mondta, hogy az majd elmúlik. a vizsgálat egy kicsit fájt /mi még nem voltunk együtt :roll: / és ezt ö is észrevette, mert mindjárt rákérdezett.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


aida: csini nagy már a pocakod. ahogy elnézem egyhama még nem fogsz szülni

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


ja, és már tényleg sokat nött a fiam 5 hetessen volt
4130g és 53,5cm.
hétfön megyünk megint tanácsadásra, kivácsi vagyok, hogy a két hét alatt most mennyit nött.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Gratula Timi a sószsákhoz! :)

Az egyhamar nem fogok szülni kijelentésben már nem tudom hogy higgyek vagy sem.. :roll: orvos nagyon mondja, hogy bármikor... Első szülőknél meg amúgy is közvetlen szülés előtt is lemehet a poci, nem?

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida: én sosem vettem észre, hogy mikor megy le a poci, úgyhogy nem tudom :oops: az orvosod nyílván a belső vizsgálat eredményéből pontosabb képet tud mondani :wink:

Timi: szerintem minden anyuka álma, hogy ilyen estéik legyenek :wink:
Hát én úgy emlékszem nekem még a papíromon(zárójelentésemen) is rajta volt, hogy "6 hétig házasélet -tilalom" .... őszintén szólva nem okozott túl nagy önuralmat a betartása :lol: Pláne első gyerkőc után... nekem ő nehezebben is aludt esténként, meg a férjem a sorkatonai szolgálatát töltötte, úgyhogy nem is volt túl sokat otthon...
Dávidnál is szépen kivártuk a vizsgálatot, gondolom ez természetes szülés után :roll:

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


tegnap szörnyü napom volt.

mamát szerdán este bevitte a gyorsmentö a kórházba. még mindig nem tudom pontossan mi baja van, egyik szerint agyvérzés, másik szerint enyhe szélütés. holnap megyünk be hozzá, akkor majd én pontossan megtudom.
tegnap Törpe hiperaktiv :roll: volt. 9,45-töl 17,45-ig ébren volt. szerintetek az normális, hogy egy 1,5 hónapos gyerek egyhúzomban ébren van 8 órát :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
nem tudtam se enni, se fözni, se összetakaritani :? . estére egy kicsit bedepizem miatta. alig vártam már, hogy a férjem haza jöjjön, hogy legalább a fözést be tudjam fejezni és tudjak enni.
5-kor meg is jött, de nagy pechemre jöttek baba látogatók is. :evil: . Törpe fél 6-kor elaludt, a vendégek
fél 7-ig voltak,de addigra Törpe is felébredt és fél 10-g nem is aludt vissza.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


aida: köszi :wink: igen, lemehet a szülés elött is, csak akkor tovább tart a vajúdás ha jól tudom. neken a 38. héten szállt le a pocakom. /ez igy utólag vettem észre a képekröl/

bfkriszta: igen, 6 hét az elöirás, de kevesen tartják be. 4. hétnél voltam, amikor elkapott a "hév", akkor nem lehetett, most meg valahogy nem is hiányzik :roll: :roll:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Timi: mi lenne, ha megpróbálkoznál babahordozó-kendővel? elméletileg akkor valamennyi munkát el tudsz végezni a kicsi mellett :roll: meg lehet, hogy el is aludna könnyebben hasonló esetben...Szerintem ez nyilván csak egyszeri alkalom volt Sanyikánál... :roll: Sírt is, vagy csak ébren volt és nézelődött ezidő alatt?
Ha nem volt különösebben nyűgös, szerintem nem gond :roll: csak mi furcsálljuk legfeljebb :wink:
Esetleg nem ittál valamilyen erősebb teát? ami átmehetett neki az anyatejbe? Meg érezhette szerintem a te feszültségedet is :roll:
Remélem nincs komoly baja a mamádnak, jobbulást kívánok neki

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Sziasztok!

Gyönyörűek a babák!!

Timi! Mamádnak jobbulást, én is drukkolok, hogy semmi komoly baja ne legyen!! Nem derült még ki esetleg, hogy mi a baja?

Krisztivel egyet értek abban, hogy Sanyika valószínűleg a Te idegességedet vette át, és az volt az oka a hosszú ébrenlétnek. Remélem, azóta ez már megoldódott.
Egyébként mi is kivártuk mindkét fiúnál a 6 hetes kontrollt, és csak miután áldását adta a doki, utána volt szex. De nekem azt mondta szülés után, hogy "egyéb örömszerző módszer" nem tilos :wink: :D

Aida! Nagyon csinos vagy :!: Végül Noel jól kihúzta végig szerencsére.

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Hova tűnt mindenki? :roll:

Alexa,Zsuzsi, Reni: kérünk friss híreket rólatok, meg a picikről:)

Aida: esetleg te már babázol??? :D :D :D

Timi: lehet már tudni valami pontosabbat a mamádról?

Annus: :D gratulálok a félidőhöz! Milyen gyorsan telik az idő...Lehet, hogy én maradtam ki valamikor :roll: de érzed már a mocorgásokat???

Szép estét mindenkinek! Üdv: Kriszti

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


Nem babázok. :( Noli és a pocim túljárnak mindig az eszemen. :(:(

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok!Jól vagyunk!Az éjszakák elég nyügösek!Sokat fennvan!
Remélem a többiek is jól vannak!
mné zsuzsi
 
 


köszi lányok a jókivánságokat

mama szélütést kapott. az egyik percben minden rendbe van, beszél vissza emlékezik a másik percbe meg elakad a szókincse és mindig azt mondja, hogy: én nem tudok semmit. borzasztó öt igy látni.
tegnap éjjel fél 2-kor felébredt, nem tudta hol van és el akart menni /nem tudni hova/ a szobatársnöje nyugtatta le.
föorvos meg üzent, hogy a családból ma okvetlen akar valakivel beszélni. anyum megy be. biztos azt akarja mondani, hogy mama csak akkor lesz haza engedve, ha lessz gondviselöje.anyum élettársával nála lakik, szóval ök fogják gondozni. de megbeszéltük a férjemmel, ha gond lenne, akkor magunkhoz veszük a mamát.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


bfkriszta: nem szeretnék kendöt használni, nehogy megszokja, hogy mindig rajtam van.
de már elmúlt nála ez a hiszti és az ébrenlét. én ezt az egészet a 6 hetes fordulóra fogom /egyszer olvastam, hogy a babák 6 hetessen forduló pontra érnek, amikor is nyügösebbek, stb./
most megint jól viselkedik :lol:
és valóban megérzi az idegeskedést :?

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


tegnap voltunk tanácsadáson. már
4800g és 56cm :lol:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


kedvenc fotóim:

Kép jó kedvem van
Kép ha anyu és apu között vagyok, nyugodtabban alszok

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Sziasztok!

Timi! Nagyon sajnálom, ami a mamáddal történt! :cry: Remélem, hogy hamarosan javulni fog az állapota.
Sanyika imádnivaló, és hihetetlen szépen gyarapodik! Gratulálok nektek, nagyon ügyik vagytok!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Timi!

Sanyika nagyon aranyos!!!A mamának meg mielöbbi gyógyulást kívánok!

Kriszti!
hát rohan az idő!Én magam se hiszem el!Amúgy már érzem.Néha olyan jól eltalál vmit odabenn :roll: mindig mondom h nem verekszünk :lol:

Aida!
Még csomó időd van!A végén karácsonyi gyerkőc lesz!! :wink:

annus11
 
 


Annus!

Belekukkantottam a blogodba! Nagyon cuki pocid van, igazán csini kismama vagy!! :D És gratula a nullkilóhoz 8)

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Sziasztok!

Jöttem életjelet adni magunkról :D Ne haragudjatok,hogy nem reagálok semmire,de Krisztián nagyon lefoglal.Nappal szinte alig alszunk.De az éjszakáink azért egész jók.4-5 órákat alszunk.Most is épp itt van velem a gép előtt :D És nézelődik :D Lehet,hogy megvan picurom fázva :cry: Pedig anyatej mellett szerintem nem lenne szabad.Ti mit tudtok erről?

Timi:Sanyika nagyon édes :D

Babásoknak jó babázást :D Pocakosoknak kitartást :D

Kép
Kép
reni_24
 
 


Indulunk NST-re és orvosi vizsgáltra. Majd jövök és helyzetjelentek! :)

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatom hozzátok?? :) 25éves leszek januárban,és van egy 9 hónapos pici lánykám.És igazából ami nagyon magával ragadott itt a topikotokban,hogy benéztem,és rögtön szembesültem vele hogy van egy finiselő kismama aidaszemélyében,és nagyon irigykedem! :oops: :lol: Szóval jöhetek hozzátok? :)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Sziasztok!

Timi: :( sajnálom a mamádat :(
a 6 hetes fordulóval igazad lehet, így hogy emlegetted, tényleg megvannak ezek a fejlődési ugrások, és egy-egy "korszak" lezárására jellemző lehet a nyüfizés
Szépen gyarapszik Sanyika :D

Reni: szerintem egy-egy megfázás (pláne a téli időszakban) belefér :? orrocskáját hallod szörcsögni? ha igen, akkor egy-egy szopi előtt érdemes kiszippantani neki orrszívóval, hogy jobban tudjon szopizni, de más teendő nincs...

Aida: várjuk a friss híreket :D

Mezsó: üdvözöllek :)

Kép
Kép
Kép
bfkrisztina
 
 


bfkrisztina: köszi szépen! :wink: Látom neked is hamarosan megszületik már a 3.babád! :wink: Gratulálok!Kisfiú vagy kislány?Mikorra vagy kiírva?

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezsó, üdvözlet köztünk! :) Ne irigyelj, 3 hete napi szinten 70%-ban erős jóslófájásaim vannak csak épp a szülés nem jön.. :(

És akkor ma:
Nem volt túl jó napom sajnos...

Szóval odamentünk, a szülésznő épp szület. Várunk. Eltelik 1 óra. Várunk. Elkezdek görcsölni. Hívom a szülésznőt, mondom nem bírom tovább. Várunk. Eltelik fél óra. Kijön, hozza az NST gépet. Felraknak. Görcseim vannak. A gép max. 60-as fájásokat mutat az általam érzett görcsöknek nyoma sincs a papíron.. Baba nyomja a tüdőm, alig kapok levegőt. NST megy. 20 perc múlva levesznek. Jön a szülésznő, ránéz, no akkor mindjárt megvizsgál az orvos. Jön az orvos kezembe nyom egy papírt és megköszöni, hogy bejöttem. Én: ??? :? Vizsgálat nem lesz? Nem kell mindig vizsgálgatni, ezek nem erős fájások. De mondom nekem tegnap is délutántól éjszakába nyúló fájásaim voltak és hétvégén is. Meg mondom nézzünk már rá Noel fejére is.. Azt mondja nem kell. Később kiderült megbeszélés volt az osztályon oda sietett, gondolom ezért maradt el a vizsgálat. :( 23-án kontroll. Szülésindításnak nyoma sincs. Téraránytalanságot nem nézi. Hazafele M0-án olyan dugó, hogy meg sem mozdul a kocsi. Itt már sírok. Fáj a hasam és feszül. Minden bajom van. Páromat felidegesítem. Kétségbe estem. Szeretném, hogy vége legyen. :cry:

Kb. ilyen volt a mai nap. Azóta itthon az ágyban pihentem, a hasam iszonyatosan feszül :( levegőt alig kapok tőle és hányingert is csinál.

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Szegény Aida! :cry: Nagyon sajnállak. Nem értem, hogy lehet ilyen felelőtlen a dokid :evil: Tök szemetek. Próbálj megnyugodni, lehet, hogy a sírástól, és az idegességtől is rosszabbul vagy. De azért az jó hír, hogy Noel szívhangjával minden rendben van!! :D

Mezsó! Üdv itt :P
Nagyon szép neve van a kislányodnak. Esetleg képet tennél fel róla?

Kriszti!
Nálad minden rendben?

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


aida: előbbi hsz-em elszállt,így csak tömören írok...szóval a lényeg,hogy kitartást mostmár!!Az utolsó napja a terhességemnek nagyon hasonló volt ahhoz mint amit az előbb írtál le.Ááá leírom,hátha jobb kedved lesz.
Szóval aznap reggel még volt egy CTG-m és egy UH-om. A CTG szabályos időközökben jelentkező 50-es,60-as fájásokat mutatott és közben brutál módon keményedtem.Doki mégis elengedett haza engem. Kb.délután 3-ra értem haza.De addigra már sírtam annyira feszült a hasam,és hányingerem is volt.Mondtam a családomnak,hogy kész én tovább nem bírom,azonnal jöjjön ki a baba.Aztán este 19.30kor még vettem egy jó FORRÓ fürdőt,és közben elindult valami,amit se a férjem,se én nem tudtunk komolyan venni.A hasam beton kemény volt,a másik pillanatban pedig pihe puha.Kikecmeregtem a kádból,ledőltem hogy jujj de jó,milyen jót fogok aludni.Erre 20.00kor gyorsan felugrottam,hogy jajj de kell pisilni,be ne pisiljak...Felálltam és zlutty csak folyt és folyt...még akkor is azt hittem egy pár percig,hogy jézusom de ciki bepisiltam.De mikor éreztem hogy ez ragad,és nem akar abbamaradni,akkor tudatosult bennem hogy megindult a szülés.És 21.00kor már a szülőszobán voltam CTG-re kötve.
Szóval nyugi,tuti ma holnap már szülsz.Neked is feszül a hasad,sírsz a fájdalomtól...szóval ezek nálam is megvoltak,de csak az utolsó nap!!

DRUKKOLOK!!! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


rennye: köszi szépen a dícséretet :wink: Íme a kép :) Kép

Kép

Kép
mezsó
 
 


Legyen úgy Mezsó.. Köszi a történetet!

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


igazán nincs mit aida,ha egy pici kitartással több van benned miatta,akkor már megérte leírjam :)

Kép

Kép
mezsó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?