Új privát üzeneted érkezett!

bogancsi!
Onnan tudom, hogy egyszer azt játszottuk a Beával, hogy sikitozunk. Ő is, én is.Kép Ezelatt gyors terepszemlét tartottam a szájában. Akkor a jobb alsó ötösének 3/4 része már kinn volt, a bal alsó ötösének meg az egyik csücske. A múlt héten vmi módon sikerült belenéznem ismét a szájába, és az alsó rágók már kinn vannak, a felsők meg jó duzzadtak.
Ennyi.Kép
Zsuzsa+fogzó Bea

beababa
 
 


Zsuzsa: nem rossz 5tlet - de csakis fuldugoval Kép
bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


<font color="ff0000"><font size="+2"><font face="Monotype Corsiva">Zafi,
Sok Boldogságot Peti babához!</font></font>
</font>

Kép

Dzsili
dzsili
 
 

 
 

Sziasztok!
Ha v.ki tudja Zsuzsi számtá az légy szí küldje le nekem sms-ben.

Reggel karamboloztam Kép elismertem, hogy én voltam a hibás, pedig akinek elmeséltem szerintük nem is Kép Nekünk és a mi autónknak semmi baja aki belémjött annak letört a hütőrács és az első két lámpa. Off. kérdés: Ilyenkor rögvest átsorol a biztosító más kategóriába?

Vili Peti babáját meg ott felejtettük Tücsök Zenén és hát nem tudom, hogy lesz az esti alvás nélküle. Ráadás az egy Götz baba Kép
A mai napból elegem van. Sírni szeretnék.

Norci
norci
 
 


norci!

elküldtem mélben!

márti
márti
 
 


Zafi:
Szívből gratulálok a "kis"fiadhoz!Kép Képet majd kérünk!!!! Percre pontos baba? Különben nem este volt telihold?

Üdv: Zsuzsi
zsu26
 
 


Norci!

Hívd fel a művházat, biztosan eltették a babát!!!!Kép Megkaptad Márti mailjét? Ha nem, akkor megírom én is!

Fel a fejjel, mai nap úgy látszik ilyen buta...Kép Holnap jobb lesz! Pihenj egy picit!

Üdv: Zsuzsi
zsu26
 
 


Sziasztok!

Már megint ezer éve nem írtam, de alig tudom követni az eseményeket. Azért ha tudok, igyekszem olvasgatni.

Zafi!KépKép Óriási gratula Nektek a nem is olyan kicsi fiúhoz!KépKépKép Éppen ma reggel gondoltam Rád, hogy talán már babázol.

Zsuzsik! Utólag is nagyon boldog névnapot Nektek!Kép

Márti! Jobbulást! Nekem karácsony előtt volt ilyen, nagyon-nagyon fájt, alig tudtam mozogni. A gyógyszerészemKép (Ákos) ajánlotta: kívül-belül Dyclofenac. BejöttKép (Van kapszula meg gél.)

Puszi mindenkinek, majd jövök bővebben is.
Andi

Andi
andi3
 
 


LÁnyok!

Nemrég jöttünk haza az UH-ról! Önző módon gyorsan írok erről, aztán ledőlök, mert írtóra elfáradtam.
Szóval minden rendben van kisGyőzővel és 99.99%, hogy kisGyőző, olyan egyértelmű volt. Látszódott gyönyörűen mindene, még a kis ajka, orra, keze, lába is. Szerintem tiszta Helena.

Utána még beugrottunk a szülésznőhöz is, és Helenát annyira elbűvölte, hogy nem is hinnám el, ha nem magam látom. Szóval jó szülésznőt választottunk!

Na megyek, mert kidőlök!

Puszi!
Menta++ (31.)
menta
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan pár szóban. Tegnap egész nap itt volt anyukám és nagyon jól éreztük magunkat. Este elindult haza. 10 perc múlva felhívott, hogy menjek le érte a kapu elé, mert elesett. Bevittem a Jánosba megröngenezték a bokáját. Szerencsére nem tört el csak meghúzodott a bokaszalagja. Be akarták gipszelni, de nem engedte. Nagyon csúnyán be van dagadva és ronda lila is. Remélem gyorsan meggyógyul. Ma egész nap nála voltunk a lányokkal. Főztünk neki fincsi ebédet.
Tegnap beszéltem a dokimmal és március elsején kell mennem ultrahangra.Kép
Este jövök még.
linato
 
 


Dzsili,
nehogy abba a hatlams szívedbe felvedd ezeket a hülyéket, meg a beszólogatásaikat! OK? Csak humorral lehet elviselni, vagy pl. nem válaszolással. Én párbajozom, nekem muszáj. Kép

Bocsi az OFFért.

Ja és én alpári vagyok. Legalábbis a családom alpári. De komolyan!!! Kép
solya
 
 


linato,
gyógyítgasd anyukádat! Szegény, de rossz lehetett neki! Meg gondolom neked sem volt leányálom! Kép
solya
 
 


Márti!
Köszi a mail-t.

Képzeljétek Zsuzsi annyira aranyos volt elkanyarodott Peti babáért és még el is hozta Kép Kép Kép Apa sem győzte hangsúlyozni, hogy milyen rendes emberek vannak, hogy megkeresik Peti babát Kép

Zsuzsi!
Ezer köszönet érte itt is Kép Kép Kép CD-t megnéztétek?

Mikor Zsuzsiék beszálltak az autóba Vili sírt, hogy "nem kell autózni". Remélem nem fél, csak a motorozás ás a játszótér be volt neki ígérve. Ott már nagyon jókedvű volt és azóta is az.
Pedig akkorát esett a motorral, hogy jó nagy piros folt van a pofiján Kép

Solya!
Miről beszélsz (mármint a Dzsilinek írtakra célzok)?
Köszönöm a cipőboltos felajánlást, most kaptam egy cipőbolt címet a közelben ott is megnézem, ha ott nincs akkor marad az Újpesti, bár lehet, hogy most nem merek autóba ülni Kép

A koccanásunk tanulsága: minden pocakosnak nagyon ajánlom a terhesöv (övterelő) használatát, akár sofőr, akár utas, most is használtam így a pocimon egy kicsit sem rántott az automata öv.

Linato!
Jobbulást anyukádnak.

Borcsa!
Neked is jobbulást!

Norci
norci
 
 


Zafi!
De jó, hogy kibújt a kisfiatok! Nagy-nagy gratula és sok boldogságot hozzáKépKép

Puszi, Nyuszimanóék
nyuszimano
 
 


Zafi
Gratulálok az óriásbabához és jó egészséget, sok tejcsit kívánunk!!!KépKépKép

Köszi a kanalas hozzászólásokat, megszívlelem.

Most csak ennyire futja, jó hétvégét!

Gorsi++
gorsi
 
 


Sziasztok!

Szülés előtt állóknak, egy kis szülésbeindító koktél:
"Das Verabreichen eines sogenannten Wehencocktails scheint zur Wehenauslösung die effektivste Methode zu sein. In einer Studie der städtischen Frauenklink Berg Stuttgart wurde der Nachweis über die hervorragende Wirksamkeit erbracht.
Ein Wehencocktail kann aus Rizinusöl, Eisenkraut, Mandelmus, Aprikosensaft und Sekt bestehen, aber auch Variationen sind denkbar.

Einen Wehencocktail sollten Sie jedoch niemals ohne Absprache mit Ihrem Arzt oder Ihrer Hebammen einnehmen!"

Szóval a lényeg:ricinus olaj, vasgyökér? (nem tudom magyarul), mandula, kajszibaracklé és egy kis pezsgő...

Ehhez mit szóltok? Kép

Üdv: Zsuzsi
zsu26
 
 


Sziasztok!

Márti
Jobb a nyakad? Nekem egyszer volt még gimis koromba hogy úgy ébredtem nem mozdult a nyakam rettenetessen fájt egészen délig amikor is végre az ügyeletes doki kitalált és adott szurit rá, nagyon rossz volt fél napig félre fordult fejjel.
Remélem nálad nem ennyire komoly és már joban vagy! KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Borcsa
A dáthádra! KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

linato
Szegény anyukád neki is jobbulást kívánok! KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Menta
Örülök az UH híreknek kicsi Győző 99% ez már azért tuti! A lényeg hogy jól vagy te is a baba is, lassan ti következtek Gorsival...KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Solya
OFF.
Áááá én csak röhögök rajtuk, de tényleg az elején még bosszantott mert úgy tünt egyesek ezt komolyan gndolják de mára már látom hogy.....
Szóval te is alpári vagy KépKépKépKépKépKépKép

Andi
SziaKépKépKép

Zsuzsa
Napocsnak 20 foga van ő szépen kinyitotta a száját amíg megszámolgattam! KépKép Még lesz mostanában négy?

Norci
Először megijedtem hogy írtad a balesetet aztán láttam hogy szerencsére jól vagytok egészségügyileg ez a legfontosabb! KépKépKép
A párom szerint a biztosító küld egy papírt amin be kell jelölni hogy mi történt, hogy vállalod e stb.mint a helyszínen, még mindíg változtathtsz ha érzésed szerint mégsem pont úgy volt /írtál ilyesmit!/ ha mégis te hibáztál akkor viszont valóban lejebb minősítenek.Kép

Puszi: Dzsili
dzsili
 
 


Dobtam új profilt.

Dzsili
dzsili
 
 


Zafi!
Gratulalunk Peti babahoz! Jo egeszseget es sok tejcsit kivanunk! Kép Kép Kép Kép

Danimama es Dani
danimama
 
 


Sziasztok!

<pre>
Anyuka neve Gyerkőc neve Születési idő Születési hely Lakóhely (város-kerület) Többi gyerkőc
Andi3 Luca 01.08.16 Budapest, Kútvölgyi Kórház Kerepes Zsófi (sz.: 1998. december 25.)
Cory Balu 01.09.12 Budapest, Szent Imre Kórház Budapest, XXII. ker. Zsombor (2003. augusztus 31.)
Heni Barnabás 01.09.21 Budapest, MÁV Kórház Szada Boldizsár (2003. november .13.)
Zsuzsa Bea 01.09.25 Kistarcsa Gödöllő István Gábor (1993), Miklós Bence (1995)
Szilvi (sztigris) Zsani 01.10.17 Budapest, Jáhn Ferenc Kórház Ócsa Nikolett (2004. január 28.)
Ladányikata Peti 01.10.17 Budapest, SOTE II. Budapest, XIX.ker. pocakban
Rózsa Niki 01.10.18 Norbi (2003. június. 08.)
Gwen Gwendoline 01.11.01 Saint Herblain (Franciaorszag) Nantes, Franciaország Salomé (1996.február 17.),Anna (1999.december.30.)
Rebi Ildikó CSENGE 01.11.07 Budapest, MÁV Kórház Budapest, II. ker. Levente Attila (2004. február 13.)
Márti Ármin 01.11.15 Budapest, MÁV Kórház Budapest, IX. ker. Vilka (2003. május 29.)
Tikk Hanna 01.11.21 Budapest, Schöpf-Merei Kórház Budapest, XIX. ker.
Nyuszimanó Donát 01.11.25 Helsinki Petra (2003. szeptember 29.)
Laura Romola 01.11.30 Budapest, Péterfy Kórház Budapest, XVI. ker. Antal (2003. június 5.)
Zsuzsi Dorottya 01.11.30 Budapest, MÁV Kórház Budapest, XI. ker. pocakban
Beja Bálint 01.12.12 Budapest, MÁV Kórház Budapest, IX. ker. pocakban
Zafi Réka 01.12.18 Budapest, MÁV Kórház Budapest, XI. ker. Péter Márton (2004. február 20.)
Bogancsi Tomi 01.12.18 Budapest, MÁV Kórház Telki Zsófi (1986), Juli (1987) és Dani (1990)
Danimama Dani 01.12.20 Vancouver, Kanada Kanada
BMárti PiciLaci 01.12.23 Budapest, Szent Margit Kórház Budapest, III. ker.
Szila Hanga 01.12.25 Budapest, Péterfy Kórház Budakalász
Linato Korina 02.01.26 Budapest, István Kórház Budapest, II. ker. Miléna (1999.09.01), pocakban 3.
Dzsili Napsugár 02.01.28 Budapest, Szent Imre Kórház Márk László (1992), Máté Richárd (1996)
Gorsi Peti 02.02.01 Budapest, MÁV Kórház Budapest, IV. ker. pocakban
Menta Helena 02.02.03 Budapest, MÁV Kórház Budapest, III. ker. pocakban
SzaBori Bátor 02.02.25 Budapest, Kútvölgyi Kórház Budapest, XV. ker.
Solya Máté András 02.03.08 Budapest, SOTE II. Ravensburg és Budapest, III. Ker. is Sára Réka (2000. december 11.
Andysj Madison Shannon 02.03.22 Carrolton, TX USA San Jose, CA Fatime (1994 aprilis 25.)
Krita Nelli 02.04.19 Nyíregyháza pocakban
Edit Riki (Henrik Sándor) 02.04.29 Budapest Párizs
BSzilvi Peti 02.05.01 Budapest, II. Ni Klinika Budapest, XIII.ker.
Borcsa Barbara Luca 02.05.24 Budapest, HIETE Budapest, Kelenföld Réka Sarolta (1993),
Norci Vili 02.05.31 Budapest, Szent István Kórház Budapest, XI. ker. pocakban
</pre>

<pre>
Pocakos anyuk Szülés várható ideje

LadányiKata 2004.március 3
Menta 2004.április 22
Gorsi 2004. május 1
Norci 2004.május 20
Zsuzsi 2004.július 17
Beja 2004.augusztus 15
Krita 2004. szeptember 5.
Linato
</pre>

Hanga betaknyosodottKép, nagyon rosszul aludtKép.

Szila
szila
 
 


Norci,
most még ne is menj, anyuékhoz! Nincs még ott a tavaszi szállítmány!

Volt egy topic, a papás szülésről. És eldurvult a hangulat. Ugyanúgy mostmár, mint anno az RR topicban. Kép Már nem is érdemes odamenni, mert gusztustalanná vált. Csak Dzsilinek vhol üzennemkellett, és tudtam, hog yitt megtalálja! Kép Bár mailt is írhattam volna. Kép

Dzsili,
egyébként én egy alpári, józsefvárosi születésű csaj vagyok. Jó, mi? KépKépKép

A gyerekek egyre szebbek! Kép

Szila,
bámulatos vagy! Úgy irigylem, hogy ennyire figyelmes vagy! Kép
solya
 
 


solya! józsefvárosi? Kép

szila! hangának gyógyok! Kép

képzeljétek, már nemcsak a nyakam fáj! Kép valószínűleg a gerincemben csípődhetett be vmi, mert már a lábaimba és a karomba is kisugárzik, baromira fáj, teljesen el vagyok keseredve! régebben is volt már ilyenem, nagyon lassan múlik el, volt, hogy felállni sem tudtam tőle - remélem, nem rosszabbodik annyira! nem emlékszem, a hideg vízben úszás használ-e erre vagy árt...

andrás és ármin elmentek a közlekedési múzeumba, én is szerettem volna, de nagyon vacakul vagyok. holnap pedig a monet-t akartuk - hát, nem tudom, mi lesz belőle...

márti++
márti
 
 


Márti,
most menj el az ügyeletre! legfeljebb, ha muszáj és olyan gyógyszert kell kapj, akkor amíg el nem múlik a hatása Vilka nem anyatejet kap! De nem szabad viccelődni az ilyenekkel!
solya
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan a lemaradásokat pótolnám:

Zsuzsinak és Zsuzsának utólag is nagyon sok boldog névnapot kívánok!!!

Zafi: szeretettel gratulálok nektek! Kép Kép Kép Gondoltam, hogy gyors szülés lesz, hiszen - ha jól emlékszem - Réka is nagyon rövid idő alatt született. Kép Sok-sok tejcsit kívánok pici fiadnak!!!!!! Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Linato: anyukádnak jobbulást kívánok! Mikorra fog teljesen helyrejönni a lába?

Norci: én akkor szoktam koccanni az autóval, amikor éppen utazás előtt állunk 1-2 nappal. Kép De ütköztem már utazás délelőttjén is. Kép Vezess többet a közeljövőben, különben ha hosszabb időt most kihagysz, utána nagyon fogsz félni autóba ülni! Vitya mit szólt?

Sziasztok: Laura+Romola+Toncsi
p_laura
 
 


Még valami:

Márti: jobbulást neked! Kép Kép Kép Orvoshoz nem mész?

Dzsili: a profilod... nem is találok szavakat... szenzációsak a gyerekeid!!! Kép Kép Kép

Laura
p_laura
 
 


Sziasztok!

Dzsili!Nagyon aranyosak a gyerkocok!Kép

Marti!Jobbulast!Ez tényleg komoly,ha mar a labad és a kezed is faj.Menj el dokihoz!
Igazad van,tényleg nem konnyu mar igy kisgyerekkel utazgatni.Most azért jo volt,mert voltak magyarok,raadasul kisgyerekekkel.KépAmugy valoban nehéz,ha egyedul vagyunk.

Zsuzsi!Most varjuk,hogy mi lesz Parizzsal.Azt mondjak megnyitnak,de kivancsi leszek én arra.
A szerzodést teljesiteniuk kell.

Norci!Jobb mar a kedved?Zsuzsi tényleg nagyon aranyos,hogy segitett.Es a férjednek igaza van,kevés a segiteni akaro ember manapsag.Kép

Szila!Gyogyikat kuldok Hanganak!KépKépKépKépKépKép
Ha tudod,kiveszed a tablazatbol Parizst?Végulis az csak egy atmeneti hely volt és most is az lesz.Inkabb irdd be légyszi,hogy VIII.kerulet.KépKépKép

Solya!En lattam azt a topicot.Kép

Linato!Szegény Anyukad!KépJobbulast neki!

Cory!Koszonjuk Gwen puszijait!KépJojjon minnél hamarabb!

Zsuzsa!En tegnap benyultam Riki szajaba és felfedeztem,hogy kibujt az utolso elotti fogacska!KépMuszaj benyulnom,kulonben nem latok olyan hatra.Foleg,hogy kb 1 masodpercre nyitja ki a szajat!Kép

Na,indulok a fodraszhoz.Még jo,hogy csak par emelettel lejjebb kell mennem.Kép
Holnap reggel a Kolyokklubb cimu musorban lesznek a paromék az RTL klubbon.Elég koran kezdodik az a musor(7-kor),nem tudom mikor adjak oket.

Puszi:Edit
edith16
 
 


Sziasztok!

Köszi a gyógyikatKép.

Menta,
neked külön köszönet a receptekért, simán kiadtákKép. Azért remélem, hogy nem lesz rájuk szükség, dobtam egy jó nagy hátast ám az áruktólKép.

Hanga egyelőre csak taknyi, enyhe hőemelkedése van. Délben aludt kb. 10-15 percet, mikor mentünk a dédipapához a kórházba, aki kb. egy hónapja kapta a 4. agyi infarktusát KépKép, szegénykém most már beszélni sem tud nagyon, enni meg csak pépeseket. Kép És még jó sokáig kórházban leszKép.

Edit,
javítomKép. REggel nézzük a Kölyökklub-otKép.

Norci,
karambolKép, még jó, hogy semmi bajotok nem lett.

Solya,
én is láttam azt a topikotKép, nem semmi a fickóKép.

Márti,
neked is mennek a gyógyikKépKépKép.

Danimama,
tényleg olyan nagy a hó Kanadában? Tifelétek is?

Na, most mennem kell, a kis rabszolgahajcsárnő szólítKép.

Szila

ui.: Képzeljétek, Hangának a fogai olyán furán nőnek. Az általam eddig kettesnek vélt fog elé fölül kinőtt még egy fog mindkét oldalon. Én úgy nézem, hogy inkább ezek illenek bele a fogsorba, és a másikok (amiket én kettesnek hittem) azok kicsit beljebb vannak. A hármas fog az biztos hármas, mert már annyira kinőtt, hogy lássam, hogy az tuti nem rágófog. Fogorvos az mondta, hogy ez előfordulhat,sőt a szomszéd néni szerint a fiának annak idején dupla fogsora volt. Sőt azt is mondta a fogdokinéni, hogy akár a maradandó foga is kinőhetett előre....
szila
 
 


Sziasztok Anyukák!
Egy kicsit off leszek, de hátha Ti is tudtok segíteni! Kép


Segítségre lenne szükség.
Unokaöcsém 12 éves és testi fogyatékos. Vízfejűséggel született. Kerekesszékben ül, nem tud járni, enni egyedül, és beszélni sem. Szellemileg fejlett és nagyon barátságos srác Kép .
Szeptembertől a suliban, a Bliss módszerrel próbálják megtanítani kommunikálni a szeretteivel, tanáraival. És nagyon élvezi, hogy végre megértik, mit szeretne. Néha csak inni, enni, beszélgetni de már az is hatalmas előrelépés, ha meg tudja értetni velünk, hogy valamiből elég volt, nem szeretné tovább csinálni. Ez a kommunikátor sajnos csak az iskolában áll rendelkezésére, és itt jön a mi feladatunk. Arra szeretnélek kérni benneteket, hogy bármilyen kis összeget nélkülözni tudtok, segítsetek nekünk beszerezni otthonra is egy ilyen kommunikátort. Ára körülbelül 150.000 Ft.
A számlaszám ahova akármilyen kis összeget utalhattok: Erste Bank 11600006-00000000-04297633 (Dudinszky Nóra)
Ha barmilyen kérdésed, mondanivalód lenne szívesen várom : norike@mail.datanet.hu
Hátha sikerül Kép
Köszönettel :
Dudinszky Nóra
Kép

Szép estét mindenkinek! Kép Norka
norkini
 
 


Sziasztok!

Norci: baleset Kép de a lényeg, hogy nem sérültetek meg!!!

linato: gyógyok KépKépKép

Menta: kicsi Győzőnek pusszok Kép Kép Kép

Szila Hangának gyógyok!!!! Kép Kép Kép

Márti: szerintem az úszás csak használhat!

Dzsili: gyömyörűek a gyerekeid!!! No, de ezt nem kell bizonygatnom Kép

Julinak jól sikerült a francia, köszi a drukkokat Kép Valszeg továbbjut az orsz. döntőbe Kép

Ma Tomival bent voltunk Zafiéknál a MÁVban. Őrületesen szép és nagy Peti! Úgy emelgeti a fejét, hogy az valami hihetetlen! És folyton enni akar, nagyon erősen szopizik, bár még csak előteje van Zafinak. Zafi fantasztikusan néz ki, jól van és BOLDOG Kép

Jó éjt! bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Profilt frissítettem - Tomi bölcsis farsangja, de hát a számítástechnikai ismereteim igen korlátozottak, ezért a minőség hm ... De azért valami látszik...
pusz: bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Sziasztok!

Márti!
Hogy vagy? Remélem eljutottál dokihoz, mert ez komolyabb gondra is utalhat, ami persze Isten őrizz!

Köszi a sajnálatokat karambol ügyben mindnekinek.

Laura!
Ez az "akkor szoktam koccani" eleve rosszul hangzik, remélem nem válik szokásommá és neked sem. Vitya mikor elmondtam először megijedt, kérdezte miért nem hívtam fel, hát épp a telefonom sem volt nálam Kép Aztán megnézte az autót, látta hogy semmi baja és persze később ráeszmélt, hogy tkp. annak kellene a legjobban örülnie, hogy egyben vagyunk. Ma megbeszéltük, hogy igenis vezetni fogok, holnap együtt megyünk és én vezetek. Mondjuk a biztosítós átsorolásnak nem örült.

Dzsili!
Köszi a párodnak az infót biztosítás ügyben. Már nem igazán tudom összetenni a fejemben, hogy mi volt. Balos (irányjelzős lámpa) lámpás kereszteződés, amiről tudom hogy nagyon rövid és villamossínen, meg 2. v. 3 sávos úton kell áthajtani, teherautó kanyarodott előttem nem láttam a lámpát, mentem utánuk, aztán váltott a lámpa én meg fékeztem valószínúleg hirtelen és jó nagyot. Az ilyen "sötét" sárgán mindig áthajtok ha lendületben vagyok, noha nem szabályos, de úgy elkerülöm, hogy belémjöjjenek hátulról, mivel ilyen esetben itt többször dudáltak már rám a szembejövők most inkább megálltam, de rosszul tettem. A mögöttem levő meg valószínú nem tartotta a követési távolságot. Amúgy elvileg sárgánál is meg kell állni, sok ismerősömet bűntették már emiatt, hogy így áthajtott, csak hát megállni is veszélyes. Valószínúleg ha jobb passzban vagyok a mögöttem lévőre is jobban figyelek.

Szila!
Dédi papa Kép
Hanga fogait nézesd meg fogorvossal mindneképpen.

Edit!
Köszi már jobb a kedvem, mert Vitya is Vili is ma tündériek voltak. Viszont Vili önmagához képest most nagyon rosszul alszik és írtó fáradt vagyok, keményedik a pocakom örökké, fáj a derekam és azt hittem csak vádli ma reggel., hogy "csak vádli görcsöm van", e nem. Megpattant egy ér a lábamon és azóta is fáj Kép Délelőtt még csak sírni tudtam, de délután Vitya is meg Vili is felvidítottak.

Norci
norci
 
 


Sziasztok!

Bogancsi: gratulálok Julinak!!!Kép Jaj, de jó neki, mennyi nyelven fog beszélni! Melyiket szereti legjobban? És Te mennyi nyelven beszélsz?Kép

Norci és többiek: ma megnéztem Norci férje által készült videót a Mikulás buliról és én teljesen meghatódtam! Főleg amiatt is, mert megnéztem más babanetes topikot is és elhűlve láttam, hogy mennyire más stílus uralkodik most a topikokban. Sajnos szerintem a média egyáltalán nem kedvezett a babanetnek. Milyen szerencse, hogy mi ebben a topikban még sosem sikerült igazán összevesznünk, hanem tényleg segítjük egymást anehezebb percekben és ha pedig öröm ér, akkor együtt örülünk! Tudom ez most nagyon nyálasnak hangzik, de úgy látszik ilyen közösség kevés van a neten, mázlink van, hogy ilyen emberek kerültek össze.
Szóval a videó felvételén annyira kicsik még a gyerekeink, hihetetlen mennyit számít 2-3 hónap. na és az anyukákon is látszik a változás, mindenki szépen kigömbölyödött, kívéve Mártit, aki meg a végén átmegy szupermodellbeKép

Norci, Márti: nagyon sajnálom, hogy fájdalmaitok van, én próbálkoznék valami homeós őrülettel, biztos van ezekre is valami csodaszer, de talán a pihenés lenne a legjobb!

Linato: és a te anyukád hogy esett el? Kép Lányok hogy vannak, és a pocaklakó mekkora már?

Norci: milyen a videófelvételek eredeti fájlkiterjesztése, mert szerettük volna átírni dvd-re, de nem tudjuk az avit átírni, ha megoldható, oda tudnátok adni az eredeti szalagot, hogy átmásoljuk? Akkor megoldható lehetne, hogy a többieknek is felírhatnánk dvd-re a mikulás bulit.

Szila: Dorka nyáladzik ezerrel, mert a hátsó fogai jönnek, nagyon fáj neki, többször felsír, lehet, hogy nálatok is összefüggésben van a nem alvás és a betegség is a fogzássalKép

Heni: régen írtál, hogy vagytok? Kertekben érezni a tavasz előszelét? Itt az utcánkban nagyon csicseregnek a madarak, gondolom nálatok már nem is lehet tőlük aludni reggelKép

Andi: Luca szopizik még vagy leszokott róla?

Cory: tényleg kevesebbet írsz mostanábanKép

BSzilvi: jó már a netetek? Hogy vagy?

Beja: Te is leszoktál a másik pocaklakós topikról? Olyan nagy ott a tempó, én sem bírom tartani...

Zafi: el tudom képzelni mennyire boldog vagy!!!KépKépKép


OFF:
Tegnap felhívtam nővéremet, hogy megköszönjem a névnapi sms-ét, aztán kiderült, hogy ő az sms-t sértőnek találja (mert én sms-ezni szoktam), kiváncsi volt, hogy én hogy reagálok, persze én örültem neki és nem láttam semmi "letudtam a dolgot" -szerűt. Beszéltem vele 1 órát, de még mindig abból indul ki, hogy csak én hibáztam a kapcsolatunkban, ő nem. Azt hiszi, hogy csak neki van joga és oka megsértettnek érezni magát, nekem nem. Egyszerűen nem érti az én világomat, sorozatban félreért és azt hiszi fellengzek. A beszélgetés végére, próbált szurkálódni, én meg közöltem vele, hogy ha nem vesz komolyan és kigúnyol (nem akarta megérteni, hogy ilyen kötelezőszerű találkozásra nem vagyok hajlandó, ahol filmszerűen összeborul a két testvér stb...), akkor nincs értelme társalogni, na akkor váltott végre hangnemet és felvetette, hogy játszóterezhetnénk együtt a gyerekekkel egyszer. Szóval 4 év csend után itt tartunk, persze csak azért mert én telefonáltam (nővérem egyszer sem hívott fel, de az sms-eimre és a gyerekeinek küldött ajándékaimra meg tud sértődni, mert jó érzésű ember személyesen intézi ezeket a dolgokat...). Bocsi, csak ki akartam írni magamból, nem is tudom, hogy van -e értelme találkozni.

Üdv: Zsuzsi (19)
zsu26
 
 


Márti:
egy másik topikban olvastam:
- nyaki merevseggel es a gerinc nyaki szakaszanak nyomaserzekenysegevel jaro fejfajas: a fajdalom a nyaktol indul es a szemig huzodik (fokent bal oldalon); azr arc es az allkapocs is erintett lehet; fokent hormonalis zavaroknal, migrennel es nyakfajasnal: CIMICIFUGA D6 3-szor naponta

vagy:
http://www.heel-info.com/hungar/verletz.htm


üdv: zsuzsi
zsu26
 
 


Sziasztok!

Fényképeztem ma Beát, de nem tudom most felrakni, mert nem találom a letöltő zsinórt itt a gépen.Kép Majd holnap délelőtt megkeresem, ha lesz rá időm,és akkor felteszem a főzős-copfos Beát.

Zsuzsi!
A Kereztanyám most lesz 61 éves, mióta mobil telefonja van mindig minden ünnepre sms-t ír. Egyáltalán nem szoktam megsértődni. Mostvolt a névnapja, és mondtam anyukámnak, hogy akkor küldök egy sms-t a Julinak köszöntésnek. Erre kaptam, hogy ez mekkora bunkóság, és személytelen dolog. Nem foglalkoztam vele, és nemhogy megsértődött volna a keresztanyukám, hanem még ő is visszaküldött egyet az én névnapomra.Kép Anyukám még a szimpla sms-t sem hajlandó matanulni, hogy hogy kell küldeni. Pedig néha mennyivel egyszerűbb is így.
A fiúkat is próbálom arra szoktatni, hogy nem kell felhívni minden féléért, küldjenek egy sms-t. A héten tartottam a Pityunak egy kis sms-etikettet, hogy mit hogyan kell írni.KépKép

Norci!
Húú, rémisztő lehetett ez a baleset.

Dzsili!
Ügyes vagy az angollal. Ma szembesültem azzal, hogy nagoyn nagy marha voltam anno, hogy nem feküdtem neki az angol tanulásnak anno, mert leeht, hogy ezért nem fogok megkapni egy melót most, mert nem tudok angolul társalogni.Kép Bár nem zárkózott el az ismerős egy munka megbeszéléstől, de egy kicsit félek tőle, hogy emiatt ugrani fog a meló.

Edit!
Én nem merek belenyúlni a Bea szájába, mert csak úgy játékiból ráharap azokkal az éles kis fogaival. Kép

Szila!
Én már láttam olyat, hogy egymás mögé nőnek a fogak, mondjuk a Mikinek csak az állandó fogai nöttek a tejfogai mögé.Kép Fogdoki eddig kétszer oldotta meg egy tejfog húzással a dolgot.

Márti!
Hogy van a nyakad, gerinced? Szerintem konkrétan a hideg víz nem jó rá, de ha melegvízes helyre eltudsz jutni úszni, akkor az jót tehet.

bogancsi!
Gratula Julinak.KépKépKép De nagy már Tomi is.Kép

sziasztok Zsuzsa

beababa
 
 


Zsuzsi!
Azt nem lehet átírni, de nekünk meg van svcd formátumban az lejátszható asztali dvd-n is. Azt is áttudjuk írni, de ti kértétek számítógépes formában. Az eredeti szalag nem digitális, és video8 formában készült.
Tücsök Zenét is megnézted?
Vili azóta is emlegeti Dórit Kép

Norci
norci
 
 


Sziasztok!

Norci,
ha nem gond, én is szeretnék az svcd formátumú Miki-buliról egy másolatotKép. Fogdoki látta már a fogát, amint észrevettem, már vittem is. Most még nem nagyon tud vele mit csinálni.

Bogancsi,
gratula Julinak!Kép

Nekem egyébként szépen tátja a száját, ha kérem, hogy megnézhessem a fogát. Sőt, még a fogorvosnéninek is engedte, hogy a tükörrel nézegessen a szájábanKép, persze előtte liftezett a székkel is kicsitKép.

Hanga ma hajnal négykor egy cincogó "helló"-valKép megjelent a szobánkban és rádőlt az ágyunkra és elaludt.Kép. Ennek köszönhetően én nem aludtam jól, akkora helyet foglal el az ágyban Hanga, hogy nem fértem már el, meg egyfolytában az arcomat dörzsölte, meg a nyakamat fogta...hát lehet így aludni?Kép Aztán az ágy végébe kucorodva kb. egy órát tudtam aludni, de 3/4 hétkor felkeltem, elmosogattam, megcsináltam a reggelit, de apja+lánya még horkiztak javábanKép Aztán negyed kilenckor keltek fel, hallom, hogy a lánykám újságolja az apjának: "Aludtam nagyot ágyban. SAJÁTOMban." Kép Egy Andersen veszett el benne....

Szila

Ui.: egyébként tényleg szomorú, hogy egy csomó topikban meddig fajulnak időnként a hozzászólások. Kép
szila
 
 


Azt olvastam, mostantól csak regisztrálva lehet írni. Ez egy megoldás lehet ennek a kivédésére.
Remélem.
solya
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi: Julinak inkább a francia a kedvence, de angolul is irtó jól beszél. A keddi angol OKTV előtt Zsófival gyakoroltak másnapra. Azt hittem, hanyattesek, folyékonyan beszélgettek angolul!
Én egyébként németül, angolul és oroszul beszélek, de egyiket sem tökéletesen, mondjuk így Kép

Norci: érmegpattanással nem lehet szórakozni, mert nemcsak ott pattanhat meg, máshol is! Vigyázz és mindenképpen menj orvoshoz!!!!!!!! Különben Rutascorbint szoktak rá adni és az használ is. De sürgősen menj dokihoz!!! Bocs, igazán nem ijesztegetni akarlak, de szerintem nagyon veszélyes is lehet.

Szila: székliftezés Kép

Szerintetek elképzelhető, hogy Tomi tud 6-ig számolni? Amikor terít, mindig tudja, mennyi evőeszközt kell kiosztani. És a játéknál is mindig ugyanannyit oszt. Létezik ez??? Vagy csak vizuális típus és az épp nem ott ülők szerint oszt?

pusz: bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Norci,
Ha a hangulatod is ingadozik meg mindezekhez (olyan sirni tudnek allapot), akkor probald meg a Pulsatillat. Artani nem arthat, engem annak idejen nagyon helyretett, es a terhesseg vegeig nem volt utana semmi panaszom (Pulsatilla egyebkent eleg tipikus kismama-szer). C30-ast minimum.
Az ermegpattanasra tenyleg jo a Rutascorbin, vagy homeopatias bogyoban a Ruta, Hamamelis.
A baleset okozta sokkra Aconitum, Arnica. Arnica meg a labadnak is jo.
A leirasbol egyaltalan nem te voltal a hibas a koccanasnal, meg kicsit sem! Remelem, mar tul vagy rajta, es orulok, hogy nem tortent nagyobb baj!


Zsuzsi,
Amit a masik topikban irtam (forditottam) kifejezetten fejfajasra vonatkozik, nem ennyire "osszetett" dolgokra, mint Norcie. Kép Kép Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!

Norci
Szerintem sem te hibáztál. Én simán át szoktam menni a sárgán, kevésbé balesetveszélyes, mintha a mögötted levő még át akarna húzni, te meg már nem.

Szila
Peti éjjel a lapockámban aludt.Kép Mondjuk a bazi hasam miatt amúgy sem terpeszkedek sokat, mert örülök, hogy egyik oldalon valahogy tudok aludni, de azért apának kellett szólnom, hogy Petit fordítsa valamerre, mert moccanni sem tudtam, nemhogy átfordulni.Kép
Még nem is hallottam ilyet, hogy előre kinőhet a maradandó fog.

Zsuzsa
Anno nekem is így voltak a tejfogaim elöl.Kép Az utolsónál már tök nagy voltam, anyum nem nagyon nézte a számat, én meg nem szóltam, hogy nő a fogam, így még mindig megvan mindkettő! (hülye voltam) Engem nem zavar, de ha kihúznák a tejfogat, akkor fogszabályozni kéne, amit hol lehetségesnek tartanak, hol nem. HAlogatom állandóan. Szóval figyelj oda nagyon akkor minden fogára, nehogy Miki is így járjon.

Tisztára meg vagyok riadva, hogy mekkora hasam lesz a szülésig. Most mozgok úgy, meg bajaim vannak, mint Petivel a legeslegvégén. Kép
Szegény Petit tisztára elhanyagoltuk a hétvégén Kép , mert folyton szereltük az újonnan készülő bútorokat Kép . Most meg apával a Némó nyomában-t nézik.Kép Tök jó kis rajzfilm, de nem gondoltam volna, hogy Petit így leköti.

Márti
Elég ijesztően hangzik ez a fájdalom. Kép Gyógyok mennek rá!KépKépKép
Mi lett végülis Ármin szemével a múltkor?

Dzsili
A gyerekek nagyon szépek.Kép

Mikor lesz tali és ki vállalja be? Kép

Laura
Olyan keveset írsz magatokról. Kép Remélem legközelebb tudtok jönni talira.

Üdv: Gorsi
gorsi
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a gyerkőcök nevében a dícséreteket nekem szépek! KépKépKép

Márti
Hogy vagy mire jutottál, látott orvos?

Szila
Hangának gyógyika náthára,KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép lehet hogy ezért költözködött éjszaka?
Tudom milyen vacak a gyerek átjön ami ágyunkba szitu én se alszom olyankor keresztbe fekszik!
Én is megyek fogorvoshoz a héten mindenképpen, elviszem a lányom is, szépek a fogai de ha már megyek úgy is csak megbeszélés lesz miért ne nézné meg az ő fogait is?!
Mit tudtok róla tényleg ingyenes a fehér tömés is állami fogorvosnál?????

Bogancsi
Aranyos Tomi a jelmezben! KépKépKép
Julinak gratula szerintem nagyszerű ha a gyerekek /már nem is annyira remélem nem olvassák!KépKép/ /már beszélnek idegen nyelven egymással, biztossan örül a szíved ilyenkor, nem volt hiába a sok tanulás! KépKépKép
Szerintem lehet hogy tud számolni ötig hatig mindegyik másra fogékony,mintha valakik már írtak volna ilyesmit, már mint hogy számolgat a gyerkőc. Heni talán?

Tényleg Heni mi van veletek???

linato
Minden rendben nálatok????

Norci
Ne legyél nagyon magad alatt azért jó?
Poci is azért keményedik biztossan mert sokat idegeskedsz ami adott helyzetben teljessen értehető. Jobban van már a lábad? Most akkor vezetni sem tudtál, vagy mégis??
Sok-sok pozitív energiát küldök neked!

Zsuzsi
Alapban én is nagyon személytelennek tartom az SMS-t azért nem szertem mert ügyetlenül használom sokáig tart mire bepötyögöm amit akarok, de sok előnye is van.
Olcsó, sajna sokszor éppen annyi pénzem van hogy el tudjak egyet küldeni, mégis csak jobb mint a semmi, tehát én örülök ha valaki küld egyett!
Ennyi erővel lehet ugyan ezt mondani az email-re is nem? Csak az színesebb és érdekesebb valamint bővebb!
Egyébként az emberek annyira változóak miért kell ilyesmibe belekötni ezt nem értem?
Nekem éppen úgy megfelel ha felhívnak, ha SMS-t küldenek vagy emileznek szülinapon vagy névnapon a lényeg hogy abban a pár percben rám gondoltak.
Szomorú hogy a tesód nem így érzi, de szerintem nálatok nem igazán ez lehet a feszültség oka.
Remélem már megnyugodtál, sajnáléom hogy nem találod a hangot a nővéreddel.

Képzeljétek ma akkorát estem.
Mentem ki hátul a hátsó teraszon megcsúsztam és legvágódtam a lépcsőkön, tányért eldobtam lábaim a levegőben a papucsom elrepült én meg bevágtam a hátam, a popsimat, és a bokám is meghúzódott.
Utóbbi nagyon fájt, még most is mióta kifordult nagyon sérülékeny most fölféle vágódott, azt hittem fel sem tudok állni.
Csak feküdtem az esőben a mocskos vizes földön és hirtelen arra gondoltam hogy bármi is történjék még csak szólni sem tudok hogy észre vegyenek a gyerekek meg bent vannak....
Most már jobb azért, bár a fenekem fáj meg a hátam is a lábam már sokkal jobb rá tudok lépni, igaz hogy aludtam egyett délután a férjem meg a nagy fiam meg sütöttek palacsintát mire keltünk! KépKépKép

Képzeljétek a lányom meg trágárkodikKépKépKép.
Ha nem tetszik valami azt mondja hogy a "fjancba" meg hogy "szemétjáda" tiszta szörnyű. KépKépKép Ja és roppnat harcia lett mindíg veszekszik és verekszik a fiúkkal ha nem tetszik neki valami!

Gorsi
Még emlékszem milyen volt nagy pocakkal tolatni, pláne aludni és csak nagyon felpolcolva majdnem ülve aludni.
Van az úgy néha hogy a gyerek hanyagolva van cserébe szépen haladtatok a bútorokkal most ez is fontos majd estére vagy holnap dupla szeretgetést kap Peti!
Napocs is van amit el nézeget meséb&#337;l, de fele annyira sem érdekli mint a fiaimat annak idején &#337; más típus.


Puszi: Dzsili
dzsili
 
 


sziasztok!

most értem a végére az apás topicnak... hát, csak annyi hogy nahááát... meg hűha! sőt ajjajjajj...

más: képzeljétek, úgy tűnik, barni szobatiszta lett!!! hétfő óta nincs pelusunk!!! tegnap volt egy pici becsurgás kint, de ez minden. KépKépKép boldi pedig - számomra ez teljességgel hihetetlen - el tud aludni egyedül (is)!

zsuzsi! köszönöm kérdésed. Kép a héten jó idő volt, de a mai horror Kép szegény topi is csúszkált a jégen. majdnem úgy volt, hogy nem jutunk el a színházba, mert ott voltunk, bizony! az irish dance invasiont láttuk Kép

tegnap nagyon tré napom volt, egész nap bőgtem, olyankor nem írok, de mára minden jobb. biztos nem tesz jót, hogy néha-néha oly szívesen ordítoznék egyet csak úgy, de a gyerekek miatt nem teszem, megfogadtam, hogy előttük soha nem veszekszem. (csak velük Kép) ti hogy engeditek le a feszültséget?

olyan szomorúan hallom mindig, ha tesók ilyen rosszban vannak Kép és irtóra agyalok azon, mit tehetek én anyaként azért, hogy ez nálunk ne így legyen. főleg hogy nekem ebben nincs tapasztalatom. szerintem kiindulásnak nagyon jó, ha már beszélgettek, mindenképpen találkozzatok is, hátha kibeszélhettek minden régi sérelmet...

kimaradt sajnos a névnapi köszöntésem DORKÁNAK, BÁLINTNAK, ZSUZSINAK, ZSUZSÁNAK - Isten éltessen mindannyiótokat! gyakran döglődik a netünk - ha most lehetne egy kívánságom, nem a világbéke lenne Kép, hanem az ADSL KépKépKép

szila! barni eddig egyetlen egyszer aludta át az éjszakát az ágyában Kép de haladás, hogy már jóideje ott alszik el Kép ez a fog-dolog érdekes. barni foga nagyon elkeserítő Kép és főleg az, hogy nem tudom, hol rontottam el, mit csináljak másképp boldinál.

edit! milyen volt a műsor? sajnos elaludtuk! Kép

menta! már rég szerettem volna írni, hogy örülök, hogy találtál neked való orvost és szülésznőt - én is a péterfiben (hogy is kell írni?) születtem Kép nincsenek rossz emlékeim Kép
gratulálok kisgyőzőhöz! Kép

olyan kíváncsi vagyok már rebi és zafi beszámolójára!!!

linato! hogy vagytok?

márti! neked hogy van a nyakad? voltál orvosnál?

norci! én is koccantam, 8 hetes terhesen. mindenképpen folytasd a vezetést, de azért pihenj sokat! talán valamelyik homeos csodaszer segít Kép

a mikrot olyan szempontból kérdeztem, hogy mit tudtok az egészséges-egészségtelen voltáról. egy barátunk kompetens apukája kísérletezett vele, és ártalmasnak találta Kép

mennem kéne, de nem akaródzik...

puszi mindenkinek,
heni+ rosszcsont boldi, aki, alighogy leteszem, felébred
gesztenye
 
 


Sziasztok!

Köszi a gyógyikatKép, ma nem kellett szívni az orrát, viszont nem akart aludni délután, de olyan kettő felé eszébe jutott, hogy ő akkor most elmenne pancsizni a kacsákkalKép, de mielőtt beszállt volna a kádba, közölte "utána nincs alvás"Kép.

GOrsi,
Hanga is szeret meséket nézniKép, most favorit nagyon az Oroszlánkirály és a mindig bevethető KisvakondKép. Ja, és hajnalban még azzal is megpróbálkoztam, hogy befeküdtem Hanga ágyábaKép, hogy egy kicsit aludjak, de már kiment az álom a fejemből...

Dzsili,
Napocs dumájaKép. Hanga ma kivette apja kezéből a morzsaporszívót és közölte vele: "Apa, nem nyúlkáljad, nem szabad, elveszem, anyáé" Kép. Mondjuk mindig én morzsaporszívózok, apja nem nagyon szokott... EsésKép, mennek a gyógyik, hogy ne fájjon semmiKépKép.

Szila
szila
 
 


dzsili! megelőztél! neked is köszönöm az érdeklődést. Kép
igen, barni döbbenetesen számol, abszolut összeköti a számot a hozzátartozó tárggyal, pl dobált kis vackokat 1 dobozba, kettő esett egy helyett, és rögtön úgy számolt: öt, hat, nem tévesztett! csak lestem!
biztos, hogy tomi is tudja, hogy ők 6-an vannak Kép
te szegény! félelmetes érzés lehetett! Kép de a palcsi talán tompította Kép

gorsi! én is így voltam boldival! mennyit híztál? peti nehezményezte a hanyagolást? sikerült befejeznetek a bútort? szép lett? nem tudsz feltenni 1 képet róla, na és az óriási pocakodról? Kép

tényleg megyek, nehéz egy kézzel gépelni

puszi,
heni
gesztenye
 
 


ui: persze kifelejtettem, hogy barninak is változott a szókincse: áttért a szeretnék helyett az akarom/akarokra, minden mondatában szerepel, irtóra bosszant!
múltkor mondta valaki, hogy minden gyerek eltalálja azt az egy arckifejezést/hangsúlyt, amitől a szülője elveszti a fejét, hát valóban. ha kicsi kincsem egy percig is úgy érzi, hogy éppen nem elég figyelem irányul rá, rögtön elkezd:
-motorral nekihajtani az üvegajtónak
-az orrában turkálni, és odahozni az eredményt
-fejhangon sikítozni, stb
-azaz bármit, ami anyát felidegesíti Kép
tegnap tényleg leöntöttem szegényt, mentségemül szóljon, hogy az egész napos sikítozás után tettem, amikor már tényleg rongyosak voltak az idegeim, és nem hatott se szép szó, se simogatás, se kérlelés, se fenyegetés, sem pedig figyelemelterelés, figyelembe nem vevés, semmi Kép (szigorú apa szerint egy jó nagy pofon kellett volna Kép)

na ennyit panaszkodásképpen. Kép most jobb.

másik variáció, amit szila is írt:
-anyuci, bocsánat, ne haragudj! úgy szejetlek! Kép

szépjóéjt,
heni

tyű, ez az 500. hsz-om Kép
gesztenye
 
 


Sziasztok!

Gorsi: barátnőmnek is nagyobb lett a pocakja, mint az ikrekkel terhes barátnőmnek, ez alkati kérdés, a lényeg, hogy szép egészséges baba szülessen. Biztosan nehéz és kényelmetlen, próbáld valahogy praktikusabban berendezni a környékedet, hogy ne legyen minden kis mozdulat annyira fáradtságos. Anyukád nem tud egy picit segítemi? Hány hetes vagy? Nemét tudjátok a babócának? Egy kis fürdés/úszás nem segítene, állítólag a vízben könnyebben elviselhető a nagy pocak?! Kép

Dzsili: mikor kimentünk mi is az utcára és megláttam ezt a hatalmas korcsolyapályát, rögtön arra gondoltam, mennyien fogunk ma elesni. Az autókon jó egy centis jégkabát volt, félóra kellett míg kiszabadítottuk az autót, persze csak 20-szal lehetett menni.
Nagyon sajnálom, hogy elestél, ráadásul nem voltál túl szerencsés, jól összetörted magadKép Szerencse, hogy azért tudtál egy kicist pihenni és a férjed tudott segíteni, na és a nagyfiad!Kép
Fogorvos szívesen fogadja Napocskát? Nem is tudom, hova kellene mennem Dorkával fogorvoshoz.
Mi azt találtuk ki, hogy a trágár szavakra valami hasonlóan hangzó viccesebb szót használtunk. Igy nagy nehezen leszoktattuk a csúnya beszédről és a vicces helyettest sem használja már, de jó áthídaló megoldásnak tűnt.
Vigyázz magadra és máskor vigyél magaddal mobilt, hogy tudjál segítséget kérni!!!!

Szerdán megyünk genetikai uh-ra, nagyon várom!!!Kép

Beja: mikor és hol nyítjátok a boltot?

Rebi: milyen az élet Telkiben négyesben?KépKépKép Csenge mit szól a kistesóhoz?

Szilvi: nálatok is továbbra is Zsanett minta tesó?

Azért kérdezem, mert a barátnőm kislányát eléggé megviselte a legkisebb tesó érkezése, állandóan az anyukáján akar lenni, többször dühösen üt...

Üdv: Zsuzsiék(19)
zsu26
 
 


Sziasztok!

Csak beugrottam, de ma korán lefekszem, így hosszút nem tudok írni.

Zsuzsi! Igen, Luca még szopizik, mennyisége változó. Ha nincs velem, nem hiányolja, simán elvan nélküle is, egyébként meg délután-este szokott, plusz elalváskor (de általában már nem ezzel alszik el). A hétvége más, mert akkor egész nap együtt vagyunk, ilyenkor persze gyakrabban eszébe is jut a ciciKép

Heni! Gratula Barninak!KépKép
És irigy-irigy a színházért.Kép Mesélj, milyen volt????Kép Én is, én is!!Kép

Dzsili!KépKépKép Gyerkőcök tündériek!Kép
EsésedKép

Megyek is, nagyon fáradt vagyok.
Betegeskedőknek gyógyok!
Jó éjt
Andi

Andi
andi3
 
 


Sziasztok!

Dzsili!
SzegénykémKép még jó, hogy nem lett komolyabb bajod. Lépcsőn estél el?
Nagyon tetszik a profilképed, gyönyörűek a gyerekekKép És hihetetlen, milyen hosszú haja van Napocskának!
Jó olvasni mostanában a férjedről, úgy tűnik rendeződnek nálatok a dolgok, nem?

Norci!
Hú ez a balesetKép Bár amikor az első mondatod megláttam (ma karamboloztamKép), megijedtem, komolyabb dologra számítottam. Annyira jó, hogy nektek nem lett semmi bajotokKép Vezettél tegnap végül?

Heni!
El sem tudom képzelni, hogy Barni tud rossz is lenniKép De a leírásod alapján igencsak tud az idegeiden táncolniKép
Én még soha nem öntöttem le vízzel Doncit, de az eseteteket olvasva lehet, hogy fel kell rá készülnöm. Én eddig a haját húztam meg, ha valami égbekiáltó rosszaságot csinált- de rájöttem, nem az igazi, mert csak további erőszakot szülKép Nálunk Dodó bosszúból kitalálta, hogy teljes erejéből üti vmelyik játékával a konyhaasztalt, sőt tegnap Petra fejét akarta "poénból" ütögetni, na azt már nem bírtam tovább szép szóval. Nem értem, miért történt, de ezen a héten kitalálta, hogy milyen jó az a Petrának, ha ütögetik a fejétKép De hogy honnan vette????

Gorsi!
Én is úgy megnézném a pocakodatKép!! Ne legyen ám lelkiismeretfurdalásod, hogy Peti egy kicsit hanyagolva volt!! Lesz még ilyen sokszor, ha meglesz a kistesó. Én ilyenkor mindig arra gondolok, hogy 100x jobb dolga van még így is itthon, mintha pl. bölcsiben lenne. És ilyenkor totál megnyugszomKép

Oviról majd legközelebb írok, mert tényleg érdekes, ami itt van.
Még 1 kérdés. Otthon fizetni kell az oviért?

Most megyek, mert megyünk játszóházba-oviba, és hát 2 gyereket meg magamat összekészíteni majd másfél órába telikKép, vagy inkább Kép

Pussz, NYuszimanóék
nyuszimano
 
 


Sziasztok!!!

Dzsili: jobbulást kívánok neked: Kép Kép Kép.
Nemrég én is estem egy óriásit az utcán, azt hittem, alig tudok lábraállni, nagyon-nagyon fájt a bokám. Ahogy sántikálva ugráltam hazafelé a babakocsi tolókarjába kapaszkodva, Romola azt hitte talán, hogy jókedvemben ugrálok, mert elkezdte az ismert mondókát: ugráljunk, mint a verebek...
Egyik szemem a fájdalomtól, a másik a röhögéstől (bocsánat) könnyezett... Kép Kép

Zsuzsi: neked szerettem volna hosszabban írni...
Az sms-t én is személytelennek tartom, sőt, a gyermekének az ajándékot is személyesen volna jó átadni... a nővéred részéről pedig illenék erre alkalmat teremteni. Kép
Sajnálom az egészet, talán a következőket érdemes fontolóra venni.
Olyan nincs, hogy egy kapcsolat megromlásában kizárólag az egyik fél a hibás.
Anyukád sokat tehetne annak érdekében, hogy javuljon közöttetek a kapcsolat, nem? Őt ez az állapot nem zavarja?
Legyél te az okosabb! Ha már végleg nem fogtok szóba állni a nővéreddel (ami remélem, soha nem következik majd be), akkor is tudj majd úgy gondolni rá, hogy: én tényleg minden tőlem telhetőt megtettem, hogy ne így alakuljon.
És ne felejtsétek el, hogy itt nem csak rólatok van szó. A gyerekeitek unokatestvérek, legalább nekik legyen alkalmuk találkozni egymással. (Ezt jó volna a nővéreddel is megértetni.) (Apukám 1981 óta nem beszélt az öccsével, a nagymamám halála óta. Apu öccse állítólag szeretett engem, /neki nincs gyereke, pedig nagyon gyerekszerető/ és én is jó szívvel gondolok vissza rá. Úgy gondolom, apukám magánügye, ha haragszik rá, de ahhoz nem lett volna joga, hogy a nagybátyámat "elvegye tőlem".)
Jaj, Zsuzsi, nem lettem túl kioktató? Ne haragudj...

Nyuszimanó: úgy szégyellem, de elfelejtettem Doncinak nagyon sok boldog névnapot kívánni!!! Most megtenném, azt hiszem, aktuális még: Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép.
Rominak is eszébe jut időnként, hogy milyen jó ütni Toncsi fejét. Kép Mindig azt mondom neki ilyenkor, hogy: Romola, visszakapod ezt még, de kamatostul...

Edit: láttuk Sanyit az RTL-en!!! Sajnálom, hogy ennyire kevés időt szántak rájuk, jó lett volna még nézni őket.

GOrsi: veled kapcsolatban lelkifurdim van a könyvek miatt, de megfogadtam, hogy elviszem még addig, amíg pocakod van, jó? Köszönöm az érdeklődés, magunkról valóban egyáltalán nincs időm írni amióta Anyukám eltörte a kezét.

Heni: gratula Barninak!!! Irígy-irígy vagyok ám!!! Kép
Már régebben szerettem volna kérdezni lányok: mennyi ideig tart a pelusról való teljes leszokás? Ezalatt azt értem, hogy az unokahugom kislánya pl. augusztus óta jelzi, ha WC-re kell mennie. Éjjelre viszont még kap pelust, plusz ha mennek valahova akkor is, tehát még átlag napi két pelenkát használ. (Ő most 3 éves.)

Most elküldöm, de jövök még, ha tudok.

Sziasztok: Laura+Romola+Toncsi
p_laura
 
 


Sziasztok!

Most rohanok, csak egy gyors infó miatt jöttem. A DM-ben akciós a Liberó, 2 jumbó csomaghoz adnak egy videókazit, baba-mama torna vagy Mackóshow a kék házban, 5.999,- Ft.-ért. Ami még ennél is jobb (szerintem Kép), Huggies törlőkendő, 2+1 ajándék (3*64 db) 1.129,- Ft. Vagyis 6 Ft. alatt jön ki darabja. Amiért legjobban örülök neki, hogy van belőle illatmentes, mert ha valamitől hánynom kell, akkor az a babakaka + erős pacsuliszag egyszerre. Kép A törlőkendő kicsit vastagabb a Pampers-nél, mélyebben is nyomott a mintája, szerintem nagyon jó a minősége. A csomagolása talán nem annyira kiforrott, mint a Pampers a műanyag dobozzal, de az én kedvemet ez nem tudta elvenni. Lehet, hogy ha kifogy a doboz, bele is fogom tudni tenni, majd meglátjuk. Szóval akit érdekel ilyesmi, annak most érdemes DM-be mennie. Kép Bár ebben az időben talán mégse... Kép

DM akciók: http://www.dm-drogeriemarkt.hu/akc.html


BMárti

BMárti
bmárti
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?